HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 ruj 2024, 06:36.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 904 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 37  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 29 ožu 2022, 06:36 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 02:28
Postovi: 5737
Lokacija: planina
Još jedan oštraćen, iskompleksiran narod. Izgleda da im se cijeli smisao postojanja zasniva na mržnji prema Rusima. Nešto poput Ukra. S tim da ajde, Poljaci bar imaju nekakvu povijest.

Ali svakako besmisleno ponašanje. Mada i mi smo takvi. Pa pogledajte samo izjave našeg MVP, onog kmeta sa dna kace sa konjskom facom i 2 prezimena. Putin ratni zločinac, hrvatska bi imala odgovor da su Rusi ovo nama probali, nadam se da će ruski autokratski režim što prije pasti itd;
https://www.index.hr/vijesti/clanak/rus ... 51315.aspx :rigam

Ništa nismo bolji od Poljaka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 29 ožu 2022, 07:24 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Planina je napisao/la:
Još jedan oštraćen, iskompleksiran narod. Izgleda da im se cijeli smisao postojanja zasniva na mržnji prema Rusima. Nešto poput Ukra. S tim da ajde, Poljaci bar imaju nekakvu povijest.

Ali svakako besmisleno ponašanje. Mada i mi smo takvi. Pa pogledajte samo izjave našeg MVP, onog kmeta sa dna kace sa konjskom facom i 2 prezimena. Putin ratni zločinac, hrvatska bi imala odgovor da su Rusi ovo nama probali, nadam se da će ruski autokratski režim što prije pasti itd;
https://www.index.hr/vijesti/clanak/rus ... 51315.aspx :rigam

Ništa nismo bolji od Poljaka.


mi smo gori od Poljaka, jer Poljaci bar imaju povijesne traume s Rusima. Poljaci su nešto poput naših bujičara, opsjednutost Srbima/Rusima i vođenje završenih bitki.

Naš level kmetovstva je puno veći, mi se kačimo s onima s kojima nikad nismo imali loše odnose, jer je gazda tako rekao

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 30 ožu 2022, 21:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Jel Poljacima još uvijek stižu dnevne kazne od nekoliko milijuna za korištenje uglja ? Ili su to odgodili zbog "specijalne situacije". :laugh

Sigurno vam promaklo. Na početku ovog rata se u Portugalu neki veliki gangster trebao pojaviti na sudu i zbrisao u Ukrajinu da se bori. Sud ga oslobodio odgovornosti za bijeg i rekao da mu oprašta jer se u Ukrajini bavi "humanitarnim poslom". Iako su na sudu pročitali njegovo pismo gdje im sve objasnio.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 30 ožu 2022, 21:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 10:33
Postovi: 16650
divizija je napisao/la:
Planina je napisao/la:
Još jedan oštraćen, iskompleksiran narod. Izgleda da im se cijeli smisao postojanja zasniva na mržnji prema Rusima. Nešto poput Ukra. S tim da ajde, Poljaci bar imaju nekakvu povijest.

Ali svakako besmisleno ponašanje. Mada i mi smo takvi. Pa pogledajte samo izjave našeg MVP, onog kmeta sa dna kace sa konjskom facom i 2 prezimena. Putin ratni zločinac, hrvatska bi imala odgovor da su Rusi ovo nama probali, nadam se da će ruski autokratski režim što prije pasti itd;
https://www.index.hr/vijesti/clanak/rus ... 51315.aspx :rigam

Ništa nismo bolji od Poljaka.


mi smo gori od Poljaka, jer Poljaci bar imaju povijesne traume s Rusima. Poljaci su nešto poput naših bujičara, opsjednutost Srbima/Rusima i vođenje završenih bitki.

Naš level kmetovstva je puno veći, mi se kačimo s onima s kojima nikad nismo imali loše odnose, jer je gazda tako rekao


..koji si ti rezona zar mi nemamo traume od komunizma...a ko je izvoznik komunizma u europi...ništa ti ne kontaš ograničen si.. :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 30 ožu 2022, 21:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ovaj post je postao/la Homer Simpson, koji/a je na tvojoj Listi ignoriranih; ukoliko želiš pročitati post, klikni ovdje.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 30 ožu 2022, 21:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 15:45
Postovi: 32780
laganini je napisao/la:
divizija je napisao/la:

mi smo gori od Poljaka, jer Poljaci bar imaju povijesne traume s Rusima. Poljaci su nešto poput naših bujičara, opsjednutost Srbima/Rusima i vođenje završenih bitki.

Naš level kmetovstva je puno veći, mi se kačimo s onima s kojima nikad nismo imali loše odnose, jer je gazda tako rekao


..koji si ti rezona zar mi nemamo traume od komunizma...a ko je izvoznik komunizma u europi...ništa ti ne kontaš ograničen si.. :kava

Mlado čeljade, ne sjeća se Informbiroa. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 30 ožu 2022, 21:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 10:33
Postovi: 16650
..ne sijećaj se oon ničeg udarili u teoriju o putinu spasitelju kršćanstva ...pa to je za strijeljat..totalno ludilo s desnog spektra sramote me ... :rigam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 30 ožu 2022, 21:34 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
laganini je napisao/la:
..koji si ti rezona zar mi nemamo traume od komunizma...a ko je izvoznik komunizma u europi...ništa ti ne kontaš ograničen si.. :kava


naravno da imamo od komunizma, samo s jugosalvenskim, koji je s ruskim bio skoro na ratnoj nozi bio, a na prijateljskoj bazi s onim koji šalju oružje u Ukrajinu.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 30 ožu 2022, 22:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 10:33
Postovi: 16650
divizija je napisao/la:
laganini je napisao/la:
..koji si ti rezona zar mi nemamo traume od komunizma...a ko je izvoznik komunizma u europi...ništa ti ne kontaš ograničen si.. :kava


naravno da imamo od komunizma, samo s jugosalvenskim, koji je s ruskim bio skoro na ratnoj nozi bio, a na prijateljskoj bazi s onim koji šalju oružje u Ukrajinu.

...jel ti išta kontaš odakle je doša taj jugoslavenski da nije iz francuske...odakle je tito stiga i koja je bila razlika osim što se tito porječka s staljinom..najveće zlo na svojetu su stvorili rusi i stvaraju ga i dan danas pa vidiš njhov utjecaj na srbe i prije i sad..e moj sinko.. :neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 31 ožu 2022, 08:21 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
laganini je napisao/la:
...jel ti išta kontaš odakle je doša taj jugoslavenski da nije iz francuske...odakle je tito stiga i koja je bila razlika osim što se tito porječka s staljinom..najveće zlo na svojetu su stvorili rusi i stvaraju ga i dan danas pa vidiš njhov utjecaj na srbe i prije i sad..e moj sinko.. :neznam


ignorante, komunizam su izmislili na zapadu Europe, u Rusiju su ga izvezli preko Židova da je unište. ni Marx ni Engels nisu bili Rusi, nije čak ni Lenjin ni Stlajin ni 80% boljševičke partije.

Rusima duguješ što ti je Istra u sastavu Hvratske, jer bi ti je voljeni zapad ostavio Talijanima, a tebe u Jugoslaviji koju je isti taj Zapad i stvorio. Kao što je taj isti zapad podržavao do 1944. ČETNIKE pa je Hrvatima čak i komunizam bio manje zlo. Da ne pričam da su one druge Hrvte Englezi isporučili jugoslavnskim komunistima na klanje 1945.
A nakon 1948. jugoslavenski komunizam je bi ona doslovce financijski pogon zapada, i skoro na ratnoj nozi s Rusima.

jugoslavenski komunizam je 1/1 zapadni saveznik, ne ruski. tako da se ne blamiraj.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 31 ožu 2022, 08:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 10:33
Postovi: 16650
...progovara komunjara iz tebe..prikrivena ..al u trendu najveci desničari imaju boljševičke korijene.. :rigam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 31 ožu 2022, 10:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 sij 2021, 01:17
Postovi: 1482
BBC je napisao/la:
Jel Poljacima još uvijek stižu dnevne kazne od nekoliko milijuna za korištenje uglja ? Ili su to odgodili zbog "specijalne situacije". :laugh

Sigurno vam promaklo. Na početku ovog rata se u Portugalu neki veliki gangster trebao pojaviti na sudu i zbrisao u Ukrajinu da se bori. Sud ga oslobodio odgovornosti za bijeg i rekao da mu oprašta jer se u Ukrajini bavi "humanitarnim poslom". Iako su na sudu pročitali njegovo pismo gdje im sve objasnio.

Kazne su 500 tisuća eura ze nezatvaranje rudnika te milijun za reformu sudstva, koliko znam. Dnevno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 31 ožu 2022, 10:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2021, 10:38
Postovi: 9446
Lokacija: Tu negde
Velebit je napisao/la:
Tankosic je napisao/la:
Poljaci su se nevidjeno sjebali regionalno, 10 godina spamuju o bratstvu sa Madjarima, Visegrad ovo ono, mi smo jedna strana, i sada su uzeli da raskidaju to, da pljuju i jebu mater Madjarima, da vrse pritisak na njih u ime Amera.

Madjari po interentu uveliko rade mimove u kome raskidaju bratstvo sa Poljacima, i sada su im Srbi braca, a Poljacima Ukrajinci, ko je tu bolje prosao na srednji i dugi rok, pa znamo vec.


Mogli bi da budu sila da nisu SLEPI, radikalni i zagrizeni rusofobijom, ne mozes da budes ozbiljna sila i da imas takve identitetsko utemeljenje.


Identican problem kao Bosnje, nesto sto su i Hrvati manje vise uspeli da shvate (zbog svojih interesa ali uspeli), prosto mi je neverovatno da tako veliki narod ima zatucanost Bosnji, a ne katolika Hrvata.

Da. Poljaci, uz Ukrajince i Bosnje imaju kataklizmicno lose instinkte za vanjsku politiku.

Poljaci upravo sad unistavaju Visegradsku i pale mostove i svaki plan b koji mogu imat. Bizarno mi je da ne vide da ce, prije il kasnije, ih natirat da vrate pobacaj, vrate stare briselaske kadrove u vrhovni sud i uvedu kurikularnu LGBT reformu u skole.

Poljaci zbilja misle da im hejtanjem Rusije raste status u nekakvoj zapadnoj hijerarhiji a zapad je nezahvalna kucka koja ce ih kaznit jednom obojenom revolucijom za ovo konjusarenje.

Tačno što im se više savijaš , sve više te gledaju kao bubašvabu koju treba zgaziti .
Kad ovako postupa PIS , pitam se šta li vi tek radio PO.
Uglavnom u Poljskoj nema ni s od suverenizma možda neka imitacia .

_________________
Popis 2022-ge 99,99%Srbendi .
"Novi Pazar ,Sjenica i Tutin 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilne mujage".
"Preševo i Bujanovac 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilni Šiptari ".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 31 ožu 2022, 12:17 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
laganini je napisao/la:
...progovara komunjara iz tebe..prikrivena ..al u trendu najveci desničari imaju boljševičke korijene.. :rigam


boljševici su ti napravili Ukrajinu, tak oda si u pravu, najveći nacisti imaju boljševičke korijene

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 31 ožu 2022, 12:18 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
storarare je napisao/la:
Tačno što im se više savijaš , sve više te gledaju kao bubašvabu koju treba zgaziti .
Kad ovako postupa PIS , pitam se šta li vi tek radio PO.
Uglavnom u Poljskoj nema ni s od suverenizma možda neka imitacia .


Poljacima se malo suverenizma tolerira, jer su vojna Krjina prema Rusiji, ali neće još dugo. Sad kad je jasno da je Rusija bezopasna, da ne može iz jedne Ukrjine mrdnut, poljacima ide švedizacija

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 02 tra 2022, 18:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
U EU jebe zbunjen ludog. Ko god može iskorištava drugog za novac.
Poljaci kao neće ruski plin ali kupuju ruski plin od Nijemaca po puno višim cijenama. Cijela EU je postala Mickey Mouse politika. Nadmeću se ko će više likes imati na Facebook i Twitter.
Kinezi imaju dobar opis ovih budaletina, "Tigar od papira".

Citat:
Yamal-Europe gas pipeline switched to reverse

Yamal-Europe gas pipeline switched to work in reverse mode, gas goes from Germany to Poland, and not vice versa. This is reported by RIA Novosti with reference to data from the Gascade operator.
“The gas pumping applications through the Malnov station on the German border with Poland to the entrance (averse) and exit (reverse) from Friday evening were almost equal,” - said in the message.

Thus, from 08:00 Moscow time, a reverse began to begin, and gas began to be pumped to Poland, where a little more than 270 thousand were received in an hour. cubic meters of gas.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 03 tra 2022, 18:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 pro 2021, 18:56
Postovi: 175
https://www.zerohedge.com/geopolitical/ ... -deterrent

Citat:
Poland 'Open' & Ready To Host US Nukes On NATO's Eastern Flank


U natjecanju koja europska država je spremna najdalje ići u svojoj rusofobiji, rekao bih da Poljska trenutno drži vodstvo, ne računajući naravno Ukrajinu.

_________________
Suprotiv okultnoj oligarhiji


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 03 tra 2022, 20:35 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
M@rin je napisao/la:
https://www.zerohedge.com/geopolitical/natos-poland-says-its-willing-hosting-us-nukes-russia-deterrent

Citat:
Poland 'Open' & Ready To Host US Nukes On NATO's Eastern Flank


U natjecanju koja europska država je spremna najdalje ići u svojoj rusofobiji, rekao bih da Poljska trenutno drži vodstvo, ne računajući naravno Ukrajinu.


ja stvarno ne kužim Ruse zašto već nemamo nuklearnu Siriju, Iran i sl.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 11 tra 2022, 21:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Poljaci provalili u objekt i oduzeli Rusima njihov diplomatski objekt, konzulat.
Ti majmuni su baš zaslužili dobru lekciju, na ovaj ili onaj način. To se jednostavno ne smije raditi. Amerikanci ih na to nagovaraju.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 11 tra 2022, 22:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 15:45
Postovi: 32780
BBC je napisao/la:
To se jednostavno ne smije raditi. Amerikanci ih na to nagovaraju.

A smije se raditi agresija na drugu državu?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 11 tra 2022, 22:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ne znam na koju misliš. Zadnjih 20 godina sam ih vidio previše. Možda agresiju Hrvatske na Bosnu ?
Ti bi jedna pravila za sebe druga za Ruse. A mal si, nisi velik kao Rusi ili Amerikanci.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 11 tra 2022, 22:19 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2021, 23:58
Postovi: 7447
Lokacija: Nizza, Naissus...
Mar-kan je napisao/la:
BBC je napisao/la:
To se jednostavno ne smije raditi. Amerikanci ih na to nagovaraju.

A smije se raditi agresija na drugu državu?

Agresije se SMIJU RADITI, a priv.imov se NE moze konfiscirati...
agresije bez mandata UN 1999 SFJ, Iraq, Sirija, Afg, Libija.
RH je agresirala BiH>>>zar vas ******** partneri NE prozivaju stalno....ah dvostruki standardi.

Tko je jaci, on tlaci.

Luzicki Srbi u sjev zap Poljskoj....netka tajna veza.

slika

_________________
Propast najdugovecnije imperije (1123 god), Istocno Rimskog carstva
https://www.youtube.com/watch?v=yVa6GQVSaj0


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 11 tra 2022, 22:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 15:45
Postovi: 32780
BBC je napisao/la:
Ne znam na koju misliš. Zadnjih 20 godina sam ih vidio previše. Možda agresiju Hrvatske na Bosnu ?
Ti bi jedna pravila za sebe druga za Ruse. A mal si, nisi velik kao Rusi ili Amerikanci.

Kad je to Hrvatska izvela agresiju na Bosnu?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 11 tra 2022, 22:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Bio sam sa vojnicima iz Hrvatske na crti. Čak sam im i artiljeriju navodio gdje sam htio. Zovi to kako hoćeš.
Ne da mi se pro forme nešto diskutirati.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Poljska
PostPostano: 11 tra 2022, 22:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 15:45
Postovi: 32780
BBC je napisao/la:
Bio sam sa vojnicima iz Hrvatske na crti. Čak sam im i artiljeriju navodio gdje sam htio. Zovi to kako hoćeš.
Ne da mi se pro forme nešto diskutirati.

Kao što sam i mislio, rešse.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 904 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 37  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO