HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 lis 2024, 08:29.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 5452 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 219  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 15:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 12:37
Postovi: 18597
Pa nije ni u Njemačkoj bolje osim pojedincima. I tamo se radi i crnči, sve je skupo, ništa ne ostane za nikakav "luksuz" a non stop si u toj hladnoj degeneričnoj zemlji među migrantima i ******** i psihopatima

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 15:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 11:30
Postovi: 6297
Rika sv Vida je napisao/la:
Evo krstjanin koji se tolko obogatio u toj Njemačkoj da je reklamira na sva zvona kao raj na zemlji da otvori u slavonskom brodu neku firmu i pošteno da plaća radnike , oh ne ne , novac mu je glavna vodilja u životu, platit će minimalno moguće. Tj neće ni otvorit ništa već vršit propagandu da su svi budale koji ne presele


Nisam se ja obogatio nit sam to tvrdio. Velika obitelj veliki izdatci jbg. Ali sam sretan da ih mogu bez puno muke uzdrzavati i normalno zivjeti. Sto nisam mogao nazalost gdje sam trebao i htio.
Sto se tice firme. I to polako ide ali treba mi jos kapitala. A do tada koga god mogu izvuc kao sto sam vec rekao uradit cu to. Kabadahije i dahije moraju pasti i hoce akobogda. A sve sto su neposteno stekli i na tudjim ledjima na likove trosili dabogda i oni i njihova djeca

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 15:22 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2021, 23:58
Postovi: 7447
Lokacija: Nizza, Naissus...
dudu je napisao/la:
PCM je napisao/la:
Legitimno je otic van i zaradit novce, no nemojte maglu prodavat ostalima kad je jasno zašto ste otišli.
Odvest djecu i obitelj u Njemačku je meni “ajme majko” izuzev nekih ekstremnih slučajeva.

Otišli smo zbog para i amen. To je sasvim legitimno.


Kažu otišli da bi djeci bilo bolje, okružili ih s brzorastućom hordom afroazijata. :zubati

2 drugarčića velehrvata Sita i prepuna, dociraju gladnima.

Svak ima pravo odlučiti što mu bolje za njegovu obitelj.

Vi ste se stjecajem povjesnih NEprilika snašli.
Što uz iskaznice, ladite muda od labuda na proračunu, po ministarstvima, agencijama, rođo etno kraj kombiniranjecrnu burzu, šverc....ne mislim baš osobno, al
je to tako.

@Krstijan i drugi su slušali trule priče i objećanja, pa videli prevaru i zapalili....i polovica općilišta.

Što ih se smatra jel će biti Hrvoje, Švabo, Europejac, daj boljeg života i kvalitetnije budućnosti. :herceg_bosna

_________________
Propast najdugovecnije imperije (1123 god), Istocno Rimskog carstva
https://www.youtube.com/watch?v=yVa6GQVSaj0


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 15:24 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 21:01
Postovi: 13786
Lokacija: ZG
Nece nitko pasti to su gluposti, samo ce se prilagoditi novim okolnostima na trzistu. Poslodavci ce isplacivat bolje place i privlacit radnike boljim uvjetima (vise godisnjeg, rad od doma, jaci bonusi…)
Za radno intenzivne djelatnosti - rast ce place kod dijela poslodavaca dok ce drugi dio ici u automatizaciju ili seliti pogone na mjesta s jeftinijom radnom snagom.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 15:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 11:30
Postovi: 6297
PCM je napisao/la:
Nece nitko pasti to su gluposti, samo ce se prilagoditi novim okolnostima na trzistu. Poslodavci ce isplacivat bolje place i privlacit radnike boljim uvjetima (vise godisnjeg, rad od doma, jaci bonusi…)
Za radno intenzivne djelatnosti - rast ce place kod dijela poslodavaca dok ce drugi dio ici u automatizaciju ili seliti pogone na mjesta s jeftinijom radnom snagom.


Ako ih se prisili na to, to je vec pad. I Njemci izrabljuju radnika. Razlika je samo sto ovaj u Njemackoj moze zivjeti od te place i sto moze birati preko noci, a ne mora se grcevito drzati za posao

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 15:26 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32867
krstjanin je napisao/la:
Rika sv Vida je napisao/la:
Evo krstjanin koji se tolko obogatio u toj Njemačkoj da je reklamira na sva zvona kao raj na zemlji da otvori u slavonskom brodu neku firmu i pošteno da plaća radnike , oh ne ne , novac mu je glavna vodilja u životu, platit će minimalno moguće. Tj neće ni otvorit ništa već vršit propagandu da su svi budale koji ne presele


Nisam se ja obogatio nit sam to tvrdio. Velika obitelj veliki izdatci jbg. Ali sam sretan da ih mogu bez puno muke uzdrzavati i normalno zivjeti. Sto nisam mogao nazalost gdje sam trebao i htio.
Sto se tice firme. I to polako ide ali treba mi jos kapitala. A do tada koga god mogu izvuc kao sto sam vec rekao uradit cu to. Kabadahije i dahije moraju pasti i hoce akobogda. A sve sto su neposteno stekli i na tudjim ledjima na likove trosili dabogda i oni i njihova djeca


Ne znam koja si sekta, ali nije kršćanski proklinjati bližnjeg.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

996 of 2558 - 38.94%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 15:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21815
Rika sv Vida je napisao/la:
Pa nije ni u Njemačkoj bolje osim pojedincima. I tamo se radi i crnči, sve je skupo, ništa ne ostane za nikakav "luksuz" a non stop si u toj hladnoj degeneričnoj zemlji među migrantima i ******** i psihopatima

Sve mi to znamo ali onaj tko u svojoj zemlji živi kao pas ne razmišlja o tome.

Nekima koji su odselili u Njemačku je zaista objektivno bolje i prema takvima se ne može uputiti kritika osim ako nisi spreman pod istim uvjetima kao i oni trpjeti u Hrvatskoj.

Kritizirati se treba i mora samo one koji su na zapad otišli zato što im je Hrvatska mala, zatucana, fuj, konzerva itd...
Što bi se reklo ekipa koja traži kruha preko pogače. Takvi nek zapale putovnicu i da se ne vrate nikada.

No takvi su manjina, većina su kategorija 1.

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 15:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 11:30
Postovi: 6297
Naša Kvačica je napisao/la:
krstjanin je napisao/la:

Nisam se ja obogatio nit sam to tvrdio. Velika obitelj veliki izdatci jbg. Ali sam sretan da ih mogu bez puno muke uzdrzavati i normalno zivjeti. Sto nisam mogao nazalost gdje sam trebao i htio.
Sto se tice firme. I to polako ide ali treba mi jos kapitala. A do tada koga god mogu izvuc kao sto sam vec rekao uradit cu to. Kabadahije i dahije moraju pasti i hoce akobogda. A sve sto su neposteno stekli i na tudjim ledjima na likove trosili dabogda i oni i njihova djeca


Ne znam koja si sekta, ali nije kršćanski proklinjati bližnjeg.



Sta si se prepao? Ti naravno nisi nista neposteno steko pa te kletva siromasnih, udovica i nepravedno osudjenih ne moze ni snaci jelte?

Sotona ti ne moze biti bliznji. Cak je i Krist prokleo neplodnu smokvu. Nemas pojma o krscanstvu

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 15:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21815
PCM je napisao/la:
Nece nitko pasti to su gluposti, samo ce se prilagoditi novim okolnostima na trzistu. Poslodavci ce isplacivat bolje place i privlacit radnike boljim uvjetima (vise godisnjeg, rad od doma, jaci bonusi…)
Za radno intenzivne djelatnosti - rast ce place kod dijela poslodavaca dok ce drugi dio ici u automatizaciju ili seliti pogone na mjesta s jeftinijom radnom snagom.

Ili će HDZ raspisati neograničene kvote za uvoz jeftine strane radne snage

Nešto od tog dvoje... :kava

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 15:31 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32867
krstjanin je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Ne znam koja si sekta, ali nije kršćanski proklinjati bližnjeg.



Sotona ti ne moze biti bliznji. Cak je i Krist prokleo neplodnu smokvu. Nemas pojma o krscanstvu


Krist smije, a ti nisi bog i zato ti ne smiješ suditi. Glumiti boga je direktno kršenje prve zapovijedi.

Posebno ne kleti tuđu djecu. Ne bi doduše trebao ni griješnika, ali ok čovjek je slab. A djecu, to stvarno ne znam kako si opravdavaš.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

996 of 2558 - 38.94%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 15:34 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2021, 23:58
Postovi: 7447
Lokacija: Nizza, Naissus...
PCM je napisao/la:
dudu je napisao/la:

Ma imam sve to u obitelji, bratić dobija drugog unuka, to se sad rađa 4. generacija, već je bratić rođen u Austriji. Prva unuka 1/4 Filipinka, mala izgleda kao Filipinka 1/1, a kćer mu trudna s nekim Srbinom. Njegov stari, moj tetak, nakon 50 i više godina odselio s najmlađim sinom i njegovom obitelji nazad u Hrvatsku u rodno selo, njih dvojica se jedini nikad nisu odrekli hr državljanstva i jednostavno digli ruke od tog svega u Austriji i otišli.


LOL ista priča kod mene familija s materine strane
Materin stric otišao gore u DE u Stuttgart tamo 60-ih/70-ih
Zaradio pare i sagradio dvore za penziju u Medjugorju, vratio se u penziji i nakon par godina umro, žena ostala, klinci sa obiteljima ne znam jesu li dvaput bili u Hercegovini otkako je umro (jedan od ta dva puta je bio ujedno sprovod LOL). Kćer i dva sina pozenjeno i udano za neke strance/Nijemce/gemišt Jugošvabe… Ti njegovi unuci, ni hrvatski ne znaju pričat a kamoli šta drugo. Tuga Isusova uglavnom.

Moj stric u Austriji, oženio se kasno za neku Srpkinju iz Bosne, nemaju djece nažalost al tancaju neki jugofolklor LOL. Simpa su ljudi, al doslovno potvrdjuje sve ovo sto pišemo. So predictable.

Sve sljedbenici jezuitskog vođe Ignacija Lajole...jedan pobjegulja iz Duvno a drugi Sarajlica.

Kakve srceparajući upisi...svi domoljubno nastrojeni, ali

NAPUTAK JE....BOLJE GLADAN i BJEDAN Hrvat, nego uspješni Švabo ili jugos...

Ovaj entuzijazam u preobraćanju i lovu na čiste hrvatske duše je da Vas se KANONIZIRA.

Prvo za BLAŽENE, pa posle SVJETITELJE, a vaše netruležne mošti da cjelivaju vjernici.

_________________
Propast najdugovecnije imperije (1123 god), Istocno Rimskog carstva
https://www.youtube.com/watch?v=yVa6GQVSaj0


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 15:35 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32867
krstjanin je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Ne znam koja si sekta, ali nije kršćanski proklinjati bližnjeg.



Sta si se prepao? Ti naravno nisi nista neposteno steko pa te kletva siromasnih, udovica i nepravedno osudjenih ne moze ni snaci jelte?


Nepravedno osuđenih? Nemam pojma o čemu govoriš. Kakvih sad udovica jadan ti sam, odakle udovice u ovoj priči, jesu li mlađe barem? :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

996 of 2558 - 38.94%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 15:36 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 17:17
Postovi: 7941
Lokacija: Сарај Чадор
K..M je napisao/la:
PCM je napisao/la:

LOL ista priča kod mene familija s materine strane
Materin stric otišao gore u DE u Stuttgart tamo 60-ih/70-ih
Zaradio pare i sagradio dvore za penziju u Medjugorju, vratio se u penziji i nakon par godina umro, žena ostala, klinci sa obiteljima ne znam jesu li dvaput bili u Hercegovini otkako je umro (jedan od ta dva puta je bio ujedno sprovod LOL). Kćer i dva sina pozenjeno i udano za neke strance/Nijemce/gemišt Jugošvabe… Ti njegovi unuci, ni hrvatski ne znaju pričat a kamoli šta drugo. Tuga Isusova uglavnom.

Moj stric u Austriji, oženio se kasno za neku Srpkinju iz Bosne, nemaju djece nažalost al tancaju neki jugofolklor LOL. Simpa su ljudi, al doslovno potvrdjuje sve ovo sto pišemo. So predictable.

Sve sljedbenici jezuitskog vođe Ignaskja Lajole...jedan pobjegulja iz Duvno a drugi Sarajlica.

Kakve srceparajući upisi...svi domoljubno nastrojeni, ali

NAPUTAK JE....BOLJE GLADAN i BJEDAN Hrvat, nego uspješni Švabo ili jugos...

Ovaj entuzijazam u preobraćanju i lovu na čiste hrvatske duše je da Vas se KANONIZIRA.

Prvo za BLAŽENE, pa posle SVJETITELJE, a vaše netruležne mošti da cjelivaju vjernici.


Moja potpora. Realnija je njihova kolonizacija Mainza i Frankfurta od Bosanskog petrovca i Cazina.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 15:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 11:30
Postovi: 6297
Naša Kvačica je napisao/la:
krstjanin je napisao/la:


Sotona ti ne moze biti bliznji. Cak je i Krist prokleo neplodnu smokvu. Nemas pojma o krscanstvu


Krist smije, a ti nisi bog i zato ti ne smiješ suditi. Glumiti boga je direktno kršenje prve zapovijedi.

Posebno ne kleti tuđu djecu. Ne bi doduše trebao ni griješnika, ali ok čovjek je slab. A djecu, to stvarno ne znam kako si opravdavaš.



Nista se neboj. Ako se nemas razloga bojati?

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 15:38 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32867
weasel je napisao/la:
PCM je napisao/la:
Nece nitko pasti to su gluposti, samo ce se prilagoditi novim okolnostima na trzistu. Poslodavci ce isplacivat bolje place i privlacit radnike boljim uvjetima (vise godisnjeg, rad od doma, jaci bonusi…)
Za radno intenzivne djelatnosti - rast ce place kod dijela poslodavaca dok ce drugi dio ici u automatizaciju ili seliti pogone na mjesta s jeftinijom radnom snagom.

Ili će HDZ raspisati neograničene kvote za uvoz jeftine strane radne snage

Nešto od tog dvoje... :kava


Naravno, svaki Hrvat bi trebao biti strogo protiv imigracije. :palacgore1

Fali nam radnika? Neka fali.

Nema tko raditi? Pa ok nemojte raditi ako se ne isplati.

Past će BDP? Neka padne, baš da vidimo.

Nakon malo vrištanja, konačni rezultat će biti povećanje plaća, rast standarda Hrvata i smanjenje nezaposlenosti, a u kasnije i rast tog BDP-a jebo ih BDP da ih jebo. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

996 of 2558 - 38.94%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 15:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21815
Naša Kvačica je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Ili će HDZ raspisati neograničene kvote za uvoz jeftine strane radne snage

Nešto od tog dvoje... :kava


Naravno, svaki Hrvat bi trebao biti strogo protiv imigracije. :palacgore1

Fali nam radnika? Neka fali.

Nema tko raditi? Pa ok nemojte raditi ako se ne isplati.

Past će BDP? Neka padne, baš da vidimo.

Nakon malo vrištanja, konačni rezultat će biti povećanje plaća, rast standarda Hrvata i smanjenje nezaposlenosti, a u kasnije i rast tog BDP-a jebo ih BDP da ih jebo. :zubati



Potpis, ali što nam vrijedi kad HDZ jaše i piše zakone kako ih volja. Nikad neće plaće i uvijeti na bolje dok su tajkuni u sedlu.

Već su natrpali tisuće i tisuće imigranata po pereciji.

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 15:41 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32867
krstjanin je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Krist smije, a ti nisi bog i zato ti ne smiješ suditi. Glumiti boga je direktno kršenje prve zapovijedi.

Posebno ne kleti tuđu djecu. Ne bi doduše trebao ni griješnika, ali ok čovjek je slab. A djecu, to stvarno ne znam kako si opravdavaš.



Nista se neboj. Ako se nemas razloga bojati?


Ja samo tebe upozoravam. Znaš kako kaže Matej, sagriješi li tvoj brat, opomeni ga. Pa evo. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

996 of 2558 - 38.94%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 15:42 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2021, 23:58
Postovi: 7447
Lokacija: Nizza, Naissus...
Amiđa je napisao/la:
K..M je napisao/la:
Sve sljedbenici jezuitskog vođe Ignaskja Lajole...jedan pobjegulja iz Duvno a drugi Sarajlica.

Kakve srceparajući upisi...svi domoljubno nastrojeni, ali

NAPUTAK JE....BOLJE GLADAN i BJEDAN Hrvat, nego uspješni Švabo ili jugos...

Ovaj entuzijazam u preobraćanju i lovu na čiste hrvatske duše je da Vas se KANONIZIRA.

Prvo za BLAŽENE, pa posle SVJETITELJE, a vaše netruležne mošti da cjelivaju vjernici.


Moja potpora. Realnija je njihova kolonizacija Mainza i Frankfurta od Bosanskog petrovca i Cazina.

Amiđa june te ubolo oćel li ti otjeti grunt u RS.
Vidiš da vas žele obrisati gumicom.

Jesi li napravio biznis imperiju u SW i sinove poženio kjafirkama?

_________________
Propast najdugovecnije imperije (1123 god), Istocno Rimskog carstva
https://www.youtube.com/watch?v=yVa6GQVSaj0


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 15:44 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32867
weasel je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Naravno, svaki Hrvat bi trebao biti strogo protiv imigracije. :palacgore1

Fali nam radnika? Neka fali.

Nema tko raditi? Pa ok nemojte raditi ako se ne isplati.

Past će BDP? Neka padne, baš da vidimo.

Nakon malo vrištanja, konačni rezultat će biti povećanje plaća, rast standarda Hrvata i smanjenje nezaposlenosti, a u kasnije i rast tog BDP-a jebo ih BDP da ih jebo. :zubati



Potpis, ali što nam vrijedi kad HDZ jaše i piše zakone kako ih volja. Nikad neće plaće i uvijeti na bolje dok su tajkuni u sedlu.

Već su natrpali tisuće i tisuće imigranata po pereciji.


Ali moram priznati da im se malo i divim. Uspjeli su ubijediti narod da se svi skupa trebaju žrtvovati kako bi par posto tajkuna imali za nijansu veći profit. :smajl025

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

996 of 2558 - 38.94%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 15:56 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 21:01
Postovi: 13786
Lokacija: ZG
K..M je napisao/la:
dudu je napisao/la:

Kažu otišli da bi djeci bilo bolje, okružili ih s brzorastućom hordom afroazijata. :zubati

2 drugarčića velehrvata Sita i prepuna, dociraju gladnima.

Svak ima pravo odlučiti što mu bolje za njegovu obitelj.

Vi ste se stjecajem povjesnih NEprilika snašli.
Što uz iskaznice, ladite muda od labuda na proračunu, po ministarstvima, agencijama, rođo etno kraj kombiniranjecrnu burzu, šverc....ne mislim baš osobno, al
je to tako.

@Krstijan i drugi su slušali trule priče i objećanja, pa videli prevaru i zapalili....i polovica općilišta.

Što ih se smatra jel će biti Hrvoje, Švabo, Europejac, daj boljeg života i kvalitetnije budućnosti. :herceg_bosna


Obojica smo u realnom sektoru, nikakve stranacke iskaznice i pizdarije. Nisu svi tu u SNS-u tko u Niš.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 16:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 14:41
Postovi: 6362
Koliko filozofije, a nigdje konkretne rasprave.
Otići negdje jer je bolje je razumljivo.
Ne znam što je toliki problem napisati što se to dobilo bolje tamo za to više para koje se mjesečno dobije sada.
Žive li ovi koje je spasio kristijan u boljim kućama? Pohađaju li više društvenih događaja, imaju li više slobodnog vremena, imaju li im djeca bolje škole, bolje okruženje za razvoj. Čeka li im djecu bolja polazna osnova nakon što stasaju, hoće li djeca biti podstanari kao i oni...
Niko ovdje nikoga ne kritizira jer je otišao na bolje, nego se kritizira prodaja lažnih života i guranje mnogih koji su ovdje živjeli dobro u odlazak.

Dosta susrećem te ljude, znam ih dobro, rijedak je slučaj da te sudbine nisu tragične, u smislu da su to izgubljeni ljudi, koji nisu ostvarili nikakav duhovni rast, naprotiv.

Svaki postupak na ovom svijetu bi trebao voditi duhovnom rastu, a oni to nisu ostvarili. Da ne bude zabune, nema duhovnog rasta bez materijalnog ostvarenja.
Ali iseljenici, pogotovo ovi novi, pored duhovnog propadanja uglavnom nisu ostvarili ništa ni materijalno.

I to je razlog zašto nam kristijan uporno izbjegava odgovoriti kako izgleda taj bolji život u Njemačkoj, kako i gdje žive ovi koje je tamo uputio.

Danas svaki majstor može se materijalno i duhovno ostvariti kod kuće, ali ih je većina otišla u Njemačku za više para i tako se zajebala, pogotovo je zajebala svoje potomstvo.
Mi koji smo ostali, naravno da nešto i zarađujemo i nije nam loše, ali isto smo tako mogli otići vani za dosta veću plaću, naša kalkulacija je da to nije pametno i otvoreno navodimo razloge zašto tako mislimo, ovi drugo uporno izbjegavaju navesti svoje tamošnje dobroti iskreno te su uglavnom služe lažima.

Da


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 16:19 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
dalate2020 je napisao/la:
Problem je u tome sto onaj tko odseli nije promijenio tim osim ako je - promijenio tim.


naravno da je promijenio, nemojte se zavravat šareni lažima.

kad pređeš iz Dinama u Wolfsbug si promijenio tim. amen

Nema tu ali, ovo ono, to je smao zavravanje i laganje.

Svaki koji je otišao je izgubljen za hrvatstvo OSIM ako mu se potomci vrate

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 16:21 
Offline

Pridružen/a: 24 stu 2020, 22:56
Postovi: 1137
zaba1111 je napisao/la:
Koliko filozofije, a nigdje konkretne rasprave.
Otići negdje jer je bolje je razumljivo.
Ne znam što je toliki problem napisati što se to dobilo bolje tamo za to više para koje se mjesečno dobije sada.
Žive li ovi koje je spasio kristijan u boljim kućama? Pohađaju li više društvenih događaja, imaju li više slobodnog vremena, imaju li im djeca bolje škole, bolje okruženje za razvoj. Čeka li im djecu bolja polazna osnova nakon što stasaju, hoće li djeca biti podstanari kao i oni...
Niko ovdje nikoga ne kritizira jer je otišao na bolje, nego se kritizira prodaja lažnih života i guranje mnogih koji su ovdje živjeli dobro u odlazak.

Dosta susrećem te ljude, znam ih dobro, rijedak je slučaj da te sudbine nisu tragične, u smislu da su to izgubljeni ljudi, koji nisu ostvarili nikakav duhovni rast, naprotiv.

Svaki postupak na ovom svijetu bi trebao voditi duhovnom rastu, a oni to nisu ostvarili. Da ne bude zabune, nema duhovnog rasta bez materijalnog ostvarenja.
Ali iseljenici, pogotovo ovi novi, pored duhovnog propadanja uglavnom nisu ostvarili ništa ni materijalno.

I to je razlog zašto nam kristijan uporno izbjegava odgovoriti kako izgleda taj bolji život u Njemačkoj, kako i gdje žive ovi koje je tamo uputio.

Danas svaki majstor može se materijalno i duhovno ostvariti kod kuće, ali ih je većina otišla u Njemačku za više para i tako se zajebala, pogotovo je zajebala svoje potomstvo.
Mi koji smo ostali, naravno da nešto i zarađujemo i nije nam loše, ali isto smo tako mogli otići vani za dosta veću plaću, naša kalkulacija je da to nije pametno i otvoreno navodimo razloge zašto tako mislimo, ovi drugo uporno izbjegavaju navesti svoje tamošnje dobroti iskreno te su uglavnom služe lažima.

Da



Kad ti se postavi konkretno pitanje onda pobjegnes. Postavio sam ti jedno maloprije pa si pobjegao.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 16:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 14:41
Postovi: 6362
AJ ponovi, ne znam na što misliš.
Ali ponavljam na gluposti ne odgovaram.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 05 srp 2022, 16:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 12:37
Postovi: 18597
I P0turice su imali opravdane razloge za p0turčit se, svejedno su izdajnici.

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5452 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 219  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO