HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 07 lis 2024, 18:26.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 11584 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263 ... 464  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Bošnjakistan, vijesti
PostPostano: 23 srp 2022, 15:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109214
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Stvarni Bošnjakistan, ne njihovo Tweetanje.

Citat:
DRAMATIČAN APEL IZ SUSJEDSTVA: ‘POMOZITE NAM, NE OKREĆITE GLAVU! AKO TO NE UČINITE, MORAT ĆEMO OTKAZATI SP I EP‘
‘Ne trebaju nam čestitke kad sve završi, ovoga nam puta možda nećete imati što čestitati.‘
PIŠE: Sportske novosti OBJAVLJENO: 22. srpanj 2022. 20:02

Pomalo dramatičan apel uputio je Košarkaški savez Bosne i Hercegovine svim zainteresiranim stranama kojih bi se moglo ticati pomoći mu u njegovu radu. Pred raznim reprezentacijama u susjednoj nam zemlji čak je šest košarkaških velikih natjecanja, a sve u samo par mjeseci. Financijska konstrukcija nije zatvorena, a treba se isfinancirati podosta toga. Muške i ženske juniorske i kadetske reprezentacije igraju na Europskim prvenstvima, muška seniorska reprezentacija ide na Eurobasket, a najveći zalogaj svakako jest nastup ženske seniorske reprezentacije BiH na Svjetskom prvenstvu. Put košarkašica u Australiju nije lagan zadatak za izravnavanje ekonomskih čimbenika...

Stoga je KSBiH u javnost pustio sljedeću objavu, uglavnom adresiranu na tijela lokalnih, regionalnih, državnih, federalnih vlasti.

- Košarkaški savez BiH osigurao je dio sredstava za pripreme naših nacionalnih ekipa, uz pomoć sponzora i jednog dijela institucija, kojima smo itekako zahvalni na tome. Međutim, s obzirom na ogromne troškove koje iziskuju nastupi na EP i SP, financijsku konstrukciju jednostavno ne uspijevamo zatvoriti.

Giannis Antetokounmpo jednom objavom razveselio grčke navijače, zvijezda igra na EuroBasketu
Kucali smo na mnoga vrata, tražili podršku, ali uglavnom nailazili na negativne odgovore, često i ignoriranje. To se naročito odnosi na državne, entitetske i lokalne vlasti. Kao da se ne radi o reprezentacijama naše zemlje, jer kako drugačije objasniti činjenicu da novca iz državnog ili federalnog budžeta ima, naprimjer, više za pojedine klubove i udruženja, nego za nacionalne selekcije? Pogotovo za košarkaške, koje su toliko puta obradovale naš narod i koje to namjeravaju činiti i u predstojećim mjesecima – ako uopće budu u mogućnosti otići na kontinentalna i svjetska natjecanja.

Situacija je, da budemo potpuno otvoreni i direktni, upravo takva da su predstojeći nastupi na EP i SP naših reprezentacija pod velikim upitnikom. Izlaz trenutno ne postoji, stoga nije daleko trenutak kada ćemo biti primorani otkazati učešća na spomenutim natjecanjima. Sve je već pokušano, nijedna dodatna opcija nije ostala na stolu. Stoga upućujemo apel potencijalnim sponzorima, a naročito državnim, entitetskim i općinskim institucijama da nam pomognu. Ovo su naše reprezentacije. Naši mladići, naše djevojke. S ponosom žele predstavljati Bosnu i Hercegovinu, gledati zastavu domovine tamo gdje joj je mjesto, među barjacima europskih i svjetskih košarkaških velesila.

- Ne trebaju nam čestitke kad se sve završi, jer možda nam ovog puta nećete ni imati što čestitati. Trebaju nam konkretna djela i jasna podrška. Ne okrećite glavu - stoji u priopćenju Košarkaškog saveza BiH.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjakistan, vijesti
PostPostano: 24 srp 2022, 12:18 
Offline

Pridružen/a: 13 sij 2022, 22:50
Postovi: 1465
Elektroprivreda HZHB ima problema, traži da kupi struju od Elektroprivrede BiH
http://www.klix.ba/clanak/220724017
A naš dobri prepošteni drug Robi bi gasio termoelektrane.
Druže Robi jel te sramota izrečenih tvrdnji?
Međutim, obzirom da smo mi sada saveznici EPBiH će izaći u susret našim federalnim prijateljima i pomoći u opskrbi električnom energijom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjakistan, vijesti
PostPostano: 24 srp 2022, 12:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109214
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Sigurno. Zato im 4 puta do sad niste odgovorili na pisma.
Takija vam je postala genetski materijal.

Bolje tako, nek se uče da ne ovise o vama. Uvijek je davalo dobre rezultate pa će i ovaj put.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjakistan, vijesti
PostPostano: 24 srp 2022, 12:43 
Offline

Pridružen/a: 13 sij 2022, 22:50
Postovi: 1465
BBC je napisao/la:
Sigurno. Zato im 4 puta do sad niste odgovorili na pisma.
Takija vam je postala genetski materijal.

Bolje tako, nek se uče da ne ovise o vama. Uvijek je davalo dobre rezultate pa će i ovaj put.

Problem i jeste u tome što se vi sjetite nas kao da je švedski sto u pitanju, samo da proberete kad i šta vam treba.
Ne ide tako drugovi i drugarice. Moramo se pomagati uzajamno u duhu savezništva.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjakistan, vijesti
PostPostano: 24 srp 2022, 12:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109214
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ne sjetimo se "vas", jer ste *** od ovce. To je porezni novac hrvatskog naroda.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjakistan, vijesti
PostPostano: 24 srp 2022, 12:49 
Offline

Pridružen/a: 13 sij 2022, 22:50
Postovi: 1465
BBC je napisao/la:
Ne sjetimo se "vas", jer ste *** od ovce. To je porezni novac hrvatskog naroda.

Ti si karina isfrustrirana. Idi igraj šah bolesni čovječe. Izbija gnjev iz tebe.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjakistan, vijesti
PostPostano: 24 srp 2022, 12:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109214
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ne budi triggered. Imaš džamiju za to.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjakistan, vijesti
PostPostano: 24 srp 2022, 12:55 
Offline

Pridružen/a: 13 sij 2022, 22:50
Postovi: 1465
BBC je napisao/la:
Ne budi triggered. Imaš džamiju za to.

Kad sa mnom komuniciraš budi normalan. Ja sam za tebe institucija a ne ova čobanija. Zato drži se nekog nivoa i ne glumi majmuna s stim spominjanjem džamije u svakoj drugoj rečenici. Pomisli čovjek da si za tolike godine na forumu naučio više od 3 različite rečenice. Čak i papagaj nauči više riječi od tebe.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjakistan, vijesti
PostPostano: 24 srp 2022, 13:01 
Offline

Pridružen/a: 26 pro 2021, 20:59
Postovi: 4514
Zar ovaj nije banovan?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjakistan, vijesti
PostPostano: 24 srp 2022, 13:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109214
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Vidite razliku mentaliteta kod nas i muslimana. Oni misle da normalne ljude može uvrijediti samo deranje i psovanje. (Da je tako USA bi bila rekorder zemlja uvreda.)
Laganje je kod njih moralno prihvatljivo pa misle da će drugi biti ravnodušni na to.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjakistan, vijesti
PostPostano: 24 srp 2022, 13:32 
Offline

Pridružen/a: 13 sij 2022, 22:50
Postovi: 1465
ShahidMaker je napisao/la:
Zar ovaj nije banovan?

Ja sam ovdje najjači. :nanana
Dođem išamaram vas priglupu mitomansku nejač i povučem se u odaje. :evotigana


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjakistan, vijesti
PostPostano: 24 srp 2022, 13:33 
Offline

Pridružen/a: 26 pro 2021, 20:59
Postovi: 4514
kako nas isamaras, jezikom po kiti?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjakistan, vijesti
PostPostano: 24 srp 2022, 13:43 
Offline

Pridružen/a: 13 sij 2022, 22:50
Postovi: 1465
BBC je napisao/la:
Vidite razliku mentaliteta kod nas i muslimana. Oni misle da normalne ljude može uvrijediti samo deranje i psovanje. (Da je tako USA bi bila rekorder zemlja uvreda.)
Laganje je kod njih moralno prihvatljivo pa misle da će drugi biti ravnodušni na to.

Vidiš za vas je uvreda laž iako znaš da i sami lažete. Za mene je uvreda što nas nazivaš isključivo muslimanima. Ne vrijeđa nas kada se izraz musliman upotrijebi da bi se označilo pripadnost jednoj od vjera ali nas vrijeđa kad to pokušavate upotrebljavati kao zamjenu za etničku pripadnost. E to je podlo i zlo i zahtjeva takođe podlo odgovaranje. Zato se i mi služimo podlim djelovanjem prema vama. I nije to jedino primjer.
Samo uzdizanje odnosno pokušaj uzdizanja a degradiranja nas, kulturološki ali i na svaki drugi način iako to ni po čemu nije zasluženo pokazuje vaš pogled na nas. I možemo tako u nedogled.
Mnogo vi zlobe takođe imate ali vidite samo tuđe greške.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjakistan, vijesti
PostPostano: 24 srp 2022, 13:46 
Offline

Pridružen/a: 13 sij 2022, 22:50
Postovi: 1465
ShahidMaker je napisao/la:
kako nas isamaras, jezikom po kiti?

Homo priče u crkvi ako te lože.. Bar toga imate na izvoz. Tebe recimo intelektualno išamaram ali obzirom da si glupi četelj sa zakržljalim mozgom samo pustim da napišeš par rečenica. Ti sam sebe pobijediš idiotarijama koje napišeš. Vama Srbima je u genima da budete debili.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjakistan, vijesti
PostPostano: 24 srp 2022, 13:46 
Offline

Pridružen/a: 26 pro 2021, 20:59
Postovi: 4514
Pa niste imali drugu etnicku pripadnost osim srpske i hrvatske, promenili ste veru i svi smo vas zvali muslimanima, kako bi vas razlikovali od nas ostalih... Te vase izmisljotine o nekakvim Bosnjacovima pricaj na dzumi... znamo se.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjakistan, vijesti
PostPostano: 24 srp 2022, 13:47 
Offline

Pridružen/a: 26 pro 2021, 20:59
Postovi: 4514
Bošnjak_007 je napisao/la:
ShahidMaker je napisao/la:
kako nas isamaras, jezikom po kiti?

Homo priče u crkvi ako te lože.. Bar toga imate na izvoz. Tebe recimo intelektualno išamaram ali obzirom da si glupi četelj sa zakržljalim mozgom samo pustim da napišeš par rečenica. Ti sam sebe pobijediš idiotarijama koje napišeš. Vama Srbima je u genima da budete debili.



hahahaha :D


,,napisao sam da sam pametan i to je tako, nasamarao sam te intelektualno''... zapravo si jedan mazohista, koga trpamo ovde kao kuju. Uvek dolazis po jos, kao prava kuja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjakistan, vijesti
PostPostano: 24 srp 2022, 13:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109214
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ne zanima me.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjakistan, vijesti
PostPostano: 24 srp 2022, 13:53 
Offline

Pridružen/a: 21 tra 2022, 07:46
Postovi: 2265
Bošnjak_007 je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Vidite razliku mentaliteta kod nas i muslimana. Oni misle da normalne ljude može uvrijediti samo deranje i psovanje. (Da je tako USA bi bila rekorder zemlja uvreda.)
Laganje je kod njih moralno prihvatljivo pa misle da će drugi biti ravnodušni na to.

Vidiš za vas je uvreda laž iako znaš da i sami lažete. Za mene je uvreda što nas nazivaš isključivo muslimanima. Ne vrijeđa nas kada se izraz musliman upotrijebi da bi se označilo pripadnost jednoj od vjera ali nas vrijeđa kad to pokušavate upotrebljavati kao zamjenu za etničku pripadnost. E to je podlo i zlo i zahtjeva takođe podlo odgovaranje. Zato se i mi služimo podlim djelovanjem prema vama. I nije to jedino primjer.
Samo uzdizanje odnosno pokušaj uzdizanja a degradiranja nas, kulturološki ali i na svaki drugi način iako to ni po čemu nije zasluženo pokazuje vaš pogled na nas. I možemo tako u nedogled.
Mnogo vi zlobe takođe imate ali vidite samo tuđe greške.


Termin "Muslimani" ste svojevremeno i sami koristili, a negde se upotreba zadržala do danas. Čak je i Alija koristio taj termin. Odluka da se nazovete "Bošnjaci" je politički motivisana i ima za cilj da pokaže kako ste vi temeljni narod u BiH jer, eto, Srbija - Srbin, Hrvatska - Hrvat, Bosna - Bošnjak. Nismo mi vesla sisali. To prodajte Švabama i Hamerima, mada vas i oni često zovu "bosanski muslimani", ali se oko toga ne bunite. Kad se odreknete monopola na BiH bićete šta god želite da budete, nikakav problem.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjakistan, vijesti
PostPostano: 24 srp 2022, 14:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109214
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Kupila je stan u Turskoj zbog straha. Onda će glasovati za Bakira i SDA jer oni, pouzdano, strah kod muslimana najbolje otjeraju. Tu na forumu nas takijaju da se ničega ne plaše.


_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjakistan, vijesti
PostPostano: 24 srp 2022, 15:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2020, 19:26
Postovi: 5317
novovrijeme je napisao/la:
Najbolji Prokonstitutivni bošnjački FK izgubijo na domaćem terenu od Humrun Sumruna iz Malte.

https://www.klix.ba/sport/nogomet/velez ... /220721162

Tugy kmečy :crying


Gdje je sad onaj pogani baliluk da napiše koju ? Imbecili su se kreveljili danima zbog Borca koji je u gostima izgubio od Farana. Makar ih je kući uzeo i na kraju popušio zbog novog pravila za go u gostima.

Hamrun sa Malte im svršio u oko pred hodžom i bedevijama. :crying

Biće da im je Reuf donirao obuću.

_________________
Sponzor lige hokejaških prvaka, brzog klizanja i ostalih zimskih sportova - vaš Gazprom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjakistan, vijesti
PostPostano: 24 srp 2022, 15:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2020, 19:26
Postovi: 5317
BBC je napisao/la:
Kupila je stan u Turskoj zbog straha. Onda će glasovati za Bakira i SDA jer oni, pouzdano, strah kod muslimana najbolje otjeraju. Tu na forumu nas takijaju da se ničega ne plaše.



Usrali su se. Ko god da od njih ima iole čorbe u glavi, taj se prestravio. S razlogom.

Ovo je do sad bilo mila majka, kakva bježanija poтuradi predstoji.

_________________
Sponzor lige hokejaških prvaka, brzog klizanja i ostalih zimskih sportova - vaš Gazprom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjakistan, vijesti
PostPostano: 24 srp 2022, 15:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2020, 16:35
Postovi: 1633
Bošnjak_007 je napisao/la:
Za mene je uvreda što nas nazivaš isključivo muslimanima. Ne vrijeđa nas kada se izraz musliman upotrijebi da bi se označilo pripadnost jednoj od vjera ali nas vrijeđa kad to pokušavate upotrebljavati kao zamjenu za etničku pripadnost. E to je podlo i zlo i zahtjeva takođe podlo odgovaranje. Zato se i mi služimo podlim djelovanjem prema vama. I nije to jedino primjer.
Samo uzdizanje odnosno pokušaj uzdizanja a degradiranja nas, kulturološki ali i na svaki drugi način iako to ni po čemu nije zasluženo pokazuje vaš pogled na nas. I možemo tako u nedogled.
Mnogo vi zlobe takođe imate ali vidite samo tuđe greške.


Uvreda vam je jer je izgleda sramota biti Musliman u danasnjem Svijetu i Europi.
A mozda i zato jer vas je sram sto ste mijenjali ime nacije 3-4x u zadnjih 100 godina. I sad bi da preko noci zaboravimo da ste se do Daytona zvali Muslimanima.


Englezi i Ameri vas i dalje zovu bos Muslimani.
Isto je tako bilo i na Haaskom sudu..

tu i tamo pokoji stariji Musliman iz BIH zna isto reci "svi mi Srbi, Hrvati i Muslimani u Bosni..."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjakistan, vijesti
PostPostano: 24 srp 2022, 16:34 
Offline

Pridružen/a: 24 srp 2022, 16:28
Postovi: 2
"Slijedom navedenog, želim da donesete odluku da Elektroprivreda BIH Sarajevo ponudi sve svoje pozive za električnu energiju u mjesecu augustu i septembru Elektroprivredi HZHB po tržišnoj ili drugoj cijeni koju odredi Vlada FBiH kao većinski vlasnik obje elektrane sa odgodom plaćanja od najmanje 90 dana, a sve u cilju osiguranja redovnog snabdijevanja svih kupaca na području Federacije BiH", navode iz Elektroprivrede HZHB.
https://www.klix.ba/biznis/privreda/ele ... /220724017

A ovi bi treć entitet


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjakistan, vijesti
PostPostano: 24 srp 2022, 16:36 
Offline

Pridružen/a: 21 tra 2022, 07:46
Postovi: 2265
nedz je napisao/la:
"Slijedom navedenog, želim da donesete odluku da Elektroprivreda BIH Sarajevo ponudi sve svoje pozive za električnu energiju u mjesecu augustu i septembru Elektroprivredi HZHB po tržišnoj ili drugoj cijeni koju odredi Vlada FBiH kao većinski vlasnik obje elektrane sa odgodom plaćanja od najmanje 90 dana, a sve u cilju osiguranja redovnog snabdijevanja svih kupaca na području Federacije BiH", navode iz Elektroprivrede HZHB.
https://www.klix.ba/biznis/privreda/ele ... /220724017

A ovi bi treć entitet


Nisi u toku, vi biste treći entitet.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Bošnjakistan, vijesti
PostPostano: 24 srp 2022, 17:17 
Offline

Pridružen/a: 13 sij 2022, 22:50
Postovi: 1465
ShahidMaker je napisao/la:
Bošnjak_007 je napisao/la:
Homo priče u crkvi ako te lože.. Bar toga imate na izvoz. Tebe recimo intelektualno išamaram ali obzirom da si glupi četelj sa zakržljalim mozgom samo pustim da napišeš par rečenica. Ti sam sebe pobijediš idiotarijama koje napišeš. Vama Srbima je u genima da budete debili.



hahahaha :D


,,napisao sam da sam pametan i to je tako, nasamarao sam te intelektualno''... zapravo si jedan mazohista, koga trpamo ovde kao kuju. Uvek dolazis po jos, kao prava kuja.

Šta ti trpaš jadniče glupi glupavi? Pa pogledaj šta pišeš jadan ne bio. Do sada nisam pretjerano obraćao pažnju na tvoje replike jer sam smatrao da si mala vaška koju ubiješ jednim potezom sa dva nokta. Sada ću ti kratko odgovoriti.
Vidi gluperdo. Uloguješ se tu na forum i napišeš kako ti imaš informacije provjerene za neke globalne događaje, lupetaš razno-razne idiotarije od regionalnih do globalnih događaja koje su kao i kod 99% Srba projekcija vlastitih želja. I ko nakon svega ne bi zaključio da si mentalno retardirana osoba.
Uz to si vrlo vjerovatno neki klinac koji voli da laže obilato. Što se trpanja kuja tiče baš se pitam u čijim genima je da vole Mehmede, Muhmede, Sulejmane i td.
Hajd sad u obor.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 11584 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263 ... 464  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: korne, nikolasmo i 44 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO