HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 04 kol 2024, 07:11.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 7199 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174 ... 288  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 13:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 sij 2021, 11:30
Postovi: 2659
HemijskaOlovka je napisao/la:
HNS je NVO gdje svi dr*aju jedni drugima ispod stola i ništa ih se ne pita u državi :sega

Jos jedan dzamijski stakor za blokiranje. :biceovodobro

P.S. Stakoru, NVO organizacije su također DNC i RNC, a one odluce tko ce biti najmocnija osoba na planeti.

_________________
BiH je turd.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 13:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 srp 2012, 00:08
Postovi: 19820
Lokacija: među zvijezdama
divizija je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Razumijem ja odlično. A ko je uspostavio PIC i zašto? Nakon čega? Da su Srbija i Hrvatska bez posredstva medjunarodne zajednice sjele za sto i podpisale prekid, onda bi tvoje tvrdnje imale osnova da su Srbija i Hrvatska jamci. Ovako zna se kako je podpis isceniran. Pritiskom. I to ne verbalnim. Nego su bukvalno Srbe stukli osiromašenim uranijem da se dozovu pameti. Dakle kako može neko ko je sjeo za stol pod takvim uvjetima prisiljen vojno biti jamac i garant? Srbija je strana u sukobu i tu nema spora. Apsolutno nikakvog. Nije Milošević organizirao mirovnu konferenciju a nije ni Franjo. Dobrovoljno. Nego su ih dovukli i zaprijetili posljedicama.
Pa shodno tome, garanti su mirovnog sporazuma su USA i MZ. Nikakva Srbija i HR. I nikakva Srbija i HR ne mogu prekinuti mirovni sporazum. Kao jamci i garanti pa da se vratimo na prvobitne postavke. To može iskljucivo USA i MZ.



ovo što ti trabunjaš je u pravnom smislu skroz nebitno.

potpisnici sporazuma su OBAVEZNI provoditi ga, ako se ne provdi ili se krši, to je pravna osnova za raskid

strane u sukobu i jesu potpisinci tj. garanit, ali ta rasprava o semantici je tu nebitna, ti trabunjaš nebitne stvari.

postoji sporazum koji je potpisan i ratificiran i mora se provoditi. OHR je ovlašten da nadzire provedbu.

prema međunarodnom pravu, bečkoj konvenciji, svaki potpisnik svakog sporazuma može istupiti iz istog ako ga druga strane ne provodi.

vi kršite DMS, OHR ako vas ne zaustavi, mi istupamo iz sporazuma prema bečkoj konvenciji, i onda se vi i OHR žalite međunarodnom sudu pravde ili počnite rat.

dakle, ili će vas OHR natjerati na provedbu sporazuma, ili je sporazum mrtav. to je poanta mišetićevog upisa.

a ko je garant, ko jamac, ko potpisnik je takijaško prenemaganje oko nebitnih stvari.



Šta je nebitno? Ko je strana u sukobu a ko jamac? Naravno da sukobljene strane trebaju provoditi podpisano. No notorna je laž da sukobljene strane potpisnice mogu raskinuti sporazum koji su pod prisilom podpisale. Jer Srbija i Hrvatska nisu garanti/jamci i ničim uvjetovati ne mogu provedbu mirovnog sporazuma. A najmanje nekim svojim povlačenjem iz istog. Ti bi sada da Hrvatska se fino povuče iz cijele priče jer mi vama nedamo IZ? Jelde? A onda i podporu Srbadije. Da se i oni povuku i traze samostalnost šumske. Pa ja nisam pravnica, no znam dovoljno o temi. Pa shodno tome, zar ti ne misliš da zbilja jeste to istina sto ti tvrdiš. Zar ne bi dosad RS davno pod patronatom Srbije izašla iz cijele priče i legalizirala etnička ćišćenja, progone, ubistva i genocid?
Dakle Srbija se povuče kao garant, samim tim RS izlazi i De fakto i De jure takodjer zbog kršenja. Koje Dodik jelte potencira dnevno po pedesetak puta.

Isto vrijedi i za vas i Hrvatsku. Bez zelenog svjetla onih koji su GARNTOVALI svojom politikom, prisustvom i dan današnjim angažmanom ne možete vi bukvalno ništa. Jer ste strana u sukobu prisiljena na mirovni sporazum. I podpis Srbije i Hrvatske podpis je sukobljenih strana a ne nekog jamca.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 13:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 vel 2022, 19:03
Postovi: 6716
hoblatopla je napisao/la:
HemijskaOlovka je napisao/la:
HNS je NVO gdje svi dr*aju jedni drugima ispod stola i ništa ih se ne pita u državi :sega

Jos jedan dzamijski stakor za blokiranje. :biceovodobro

P.S. Stakoru, NVO organizacije su također DNC i RNC, a one odluce tko ce biti najmocnija osoba na planeti.


Nije to novi stakor, to je juce banisani Shaban, Marioo, to je taj psihicki bolesnik.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 13:41 
Offline

Pridružen/a: 21 tra 2022, 07:46
Postovi: 2265
SarajkaDjevojka je napisao/la:
divizija je napisao/la:


ovo što ti trabunjaš je u pravnom smislu skroz nebitno.

potpisnici sporazuma su OBAVEZNI provoditi ga, ako se ne provdi ili se krši, to je pravna osnova za raskid

strane u sukobu i jesu potpisinci tj. garanit, ali ta rasprava o semantici je tu nebitna, ti trabunjaš nebitne stvari.

postoji sporazum koji je potpisan i ratificiran i mora se provoditi. OHR je ovlašten da nadzire provedbu.

prema međunarodnom pravu, bečkoj konvenciji, svaki potpisnik svakog sporazuma može istupiti iz istog ako ga druga strane ne provodi.

vi kršite DMS, OHR ako vas ne zaustavi, mi istupamo iz sporazuma prema bečkoj konvenciji, i onda se vi i OHR žalite međunarodnom sudu pravde ili počnite rat.

dakle, ili će vas OHR natjerati na provedbu sporazuma, ili je sporazum mrtav. to je poanta mišetićevog upisa.

a ko je garant, ko jamac, ko potpisnik je takijaško prenemaganje oko nebitnih stvari.



Šta je nebitno? Ko je strana u sukobu a ko jamac? Naravno da sukobljene strane trebaju provoditi podpisano. No notorna je laž da sukobljene strane potpisnice mogu raskinuti sporazum koji su pod prisilom podpisale. Jer Srbija i Hrvatska nisu garanti/jamci i ničim uvjetovati ne mogu provedbu mirovnog sporazuma. A najmanje nekim svojim povlačenjem iz istog. Ti bi sada da Hrvatska se fino povuče iz cijele priče jer mi vama nedamo IZ? Jelde? A onda i podporu Srbadije. Da se i oni povuku i traze samostalnost šumske. Pa ja nisam pravnica, no znam dovoljno o temi. Pa shodno tome, zar ti ne misliš da zbilja jeste to istina sto ti tvrdiš. Zar ne bi dosad RS davno pod patronatom Srbije izašla iz cijele priče i legalizirala etnička ćišćenja, progone, ubistva i genocid?
Dakle Srbija se povuče kao garant, samim tim RS izlazi i De fakto i De jure takodjer zbog kršenja. Koje Dodik jelte potencira dnevno po pedesetak puta.

Isto vrijedi i za vas i Hrvatsku. Bez zelenog svjetla onih koji su GARNTOVALI svojom politikom, prisustvom i dan današnjim angažmanom ne možete vi bukvalno ništa. Jer ste strana u sukobu prisiljena na mirovni sporazum. I podpis Srbije i Hrvatske podpis je sukobljenih strana a ne nekog jamca.


Pa zašto ne poštujete onda?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 13:41 
Offline

Pridružen/a: 27 srp 2022, 17:59
Postovi: 5
hoblatopla je napisao/la:
HemijskaOlovka je napisao/la:
HNS je NVO gdje svi dr*aju jedni drugima ispod stola i ništa ih se ne pita u državi :sega

Jos jedan dzamijski stakor za blokiranje. :biceovodobro

P.S. Stakoru, NVO organizacije su također DNC i RNC, a one odluce tko ce biti najmocnija osoba na planeti.


Šteta što HNS ne može postaviti Čovića kao člana Predsjedništva. Ni to vam ne bi valjalo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 13:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 stu 2020, 15:48
Postovi: 880
crni_bombarder je napisao/la:
Cetnici imate svoj poforum pa tamo nastavite o velikoj srbiji i maloj Hrvatskoj.

Vratimo se na temu, moze li netko protumaciti sto je sad za DW izlaprdao uplaseni Smit, koji su to drugi putevi jer je 3% neprimjenjivo.

Povećanje broja zastupnika u klubovima naroda. Vrlo jednostavno i jedino preostalo ukoliko se želi riješiti bez postotaka.

_________________
Broj spominjanja Sorosa od strane pojedinih forumaša je obrnuto proporcionalan seksualnoj aktivnosti istih.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 13:45 
Offline

Pridružen/a: 21 tra 2022, 07:46
Postovi: 2265
Groot je napisao/la:
crni_bombarder je napisao/la:
Cetnici imate svoj poforum pa tamo nastavite o velikoj srbiji i maloj Hrvatskoj.

Vratimo se na temu, moze li netko protumaciti sto je sad za DW izlaprdao uplaseni Smit, koji su to drugi putevi jer je 3% neprimjenjivo.

Povećanje broja zastupnika u klubovima naroda. Vrlo jednostavno i jedino preostalo ukoliko se želi riješiti bez postotaka.


Neće pristati ni na to. Žele da vladaju Federacijom, da od Federacije naprave muslimanski entitet, a onda kad i ako okolnosti dozvole, revanš sa Srbima. A ako okolnosti ne dozvole, Hrvati će im biti uteha. To je sva priča, kakve građanske države, to mogu Švabama i Amerima prodavati. Znamo se.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 13:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 srp 2012, 00:08
Postovi: 19820
Lokacija: među zvijezdama
Gazda je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Hrvatska i Srbija su za uši navučene za podpisivanje. I nisu nikakvi garanti mirovnog sporazuma. Jebo ovo stručnjaka kad osnovne termine te poznaje.

"Za poDpisivanje", "ovo stručnjaka", "te poznaje", problem u puštanju mulestinaca da ti orgijaju na forumu nije u tome što pišu gluposti već u tome što pišu glupani, pismenost nam je opala s nekih 99% na 70%, ali ajde ajmo malo na ovaj "benigniji" problem pisanja gluposti, HR i SRB svoj "garant" mirovnog sporazuma crpe iz odgovornosti prema onome što su potpisali ili podpisali kako bi me lakše razumjela, jer kad potpišeš nešto očekuješ i da onaj drugi koji je to potpisao to poštuje inače nema smisla to što si potpisao, odnosno sporazum postaje ništavan, a onda po logici slijeda dolazimo do toga da svi potpisnici imaju pravo preispitivati i kontrolirati poštivanje potpisanog svih strana.



Jebali te mulestinci.

Srbija i Hrvatska nikakvu odgovornost ne crpe iz toga sto su poDpisali. Kao strane u sukobu. Nego odgovornost za poštivanje im je nametnuta od GARANATA mirovnog sporazuma. USA i MZ. Lafo vi civilizirani a i Srbadija pa se držite podpisa. Lol
Da nije medjunarodne zajednice i prisustva, te vašeg straha od stranog faktora davno bi vi razjebali poDpisano. Toliko o poštivanju vaših dogovora.
Uostalom imali ste vi pokušaj rušenje poDpisanog pa su tenkovi upali i regulirali da ispostujete ono sto ste se obavezali kao strana u sukobu? To neka boljka uznapredovala? Amnezija?

A četalji bi takodjer sutra izveli policiju na entitetsku granicu. Da smiju. Toliko o vama i četaljskoj braći kao tkz “ garantima” :sega

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 13:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2020, 16:23
Postovi: 3523
Ti izmišljaš neke stvari, prvo pravni termin potpisao pod prisilom ne postoji, a to jesu li oni prisiljeni ili ne je nebitno(svo troje su dovučeni za uši), posebno ti ne daje pravo da radiš mimo tog potpisanog, znači ako ja sad tebe natjeram da prepiše auto na moje ime imam pravo i da ti uzmem i kuću iako to nisi potpisala? Ma pravo si mi inteligentna. Mada mi sada veći problem bol u predjelu prepona


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 13:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 srp 2012, 00:08
Postovi: 19820
Lokacija: među zvijezdama
Bljuje mi se na vaše licemjerje i potenciranje poštenja kad je nešto ovjekovječeno poDpisima. Bljuje. A tek o mantranja kako je agresorska Srbija neki garant/jamac i Hrvatska. Imate li stida?

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 13:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 srp 2012, 00:08
Postovi: 19820
Lokacija: među zvijezdama
Bljuje mi se na vaše licemjerje i potenciranje poštenja kad je nešto ovjekovječeno poDpisima. Bljuje. A tek o mantranja kako je agresorska Srbija neki garant/jamac i Hrvatska. Imate li stida?

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 13:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02
Postovi: 4604
daramo je napisao/la:
mirusvijetu je napisao/la:

'' za ne daj Bože''


slika

metalik zelene beretke


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 13:56 
Offline

Pridružen/a: 21 tra 2022, 07:46
Postovi: 2265
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Bljuje mi se na vaše licemjerje i potenciranje poštenja kad je nešto ovjekovječeno poDpisima. Bljuje. A tek o mantranja kako je agresorska Srbija neki garant/jamac i Hrvatska. Imate li stida?


Pitaj Srbe u Srpskoj dal je Srbija agresor i Hrvate u HB dal je Hrvatska agresor. Vi niste Bosna. Vi ste jedan od tri naroda u BiH. Dozovite se pameti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 13:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 srp 2012, 00:08
Postovi: 19820
Lokacija: među zvijezdama
Gazda je napisao/la:
Ti izmišljaš neke stvari, prvo pravni termin potpisao pod prisilom ne postoji, a to jesu li oni prisiljeni ili ne je nebitno(svo troje su dovučeni za uši), posebno ti ne daje pravo da radiš mimo tog potpisanog, znači ako ja sad tebe natjeram da prepiše auto na moje ime imam pravo i da ti uzmem i kuću iako to nisi potpisala? Ma pravo si mi inteligentna. Mada mi sada veći problem bol u predjelu prepona



Pa Srbalji rade non stop mimo tog podpisanog, vi takodjer ste bili pokušali uvesti samoupravu? Dakle o čemu ti pričaš? Srbija i Hrvatska da su garanti pravno njihovo povlačenje bi znacilo prekid MS. Pa da jesu jamci vaše matice a ne strane u sukobu najjednostavnije bi bilo da se povuku sa pravnog stajališta i samim tim BiH bi prestala postojati kao medjunarodno pravni subjekt. Si?

Medjutim, vas pokušaj samouprave je silom ugušen a prijetnje RS za ocjepljenje trideset godina nakon rata ni jedan centimetar nisu bliže, o čemu ti onda pričaš? O kakvim jamstvima i uvjetovanju? Koga i čega?

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 14:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 sij 2021, 11:30
Postovi: 2659
Srbija je bila agresor u Hr, u BoSnI nije jer je u BoSnI bio gradŽanski rat.

_________________
BiH je turd.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 14:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 59539
Lokacija: DAZP HQ
Dominiraju prorusi i **** čim se ništa ne događa.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 14:01 
Offline

Pridružen/a: 04 pro 2016, 18:11
Postovi: 1560
Valhalla je napisao/la:
A što se dešava kad ti netko uperi samokres u glavu i natjera te da potpišeš ugovor. Moram ti reći da je ugovor tada ništavan.
Ugovori se potpisuju i važe samo u normalnim uvjetima i bez prisile, osobito ako se prave na tako visokoj razini.

Zar misliš da bi ti netko potpisao nejednaku vrijednost glasa da nije bio mir na kocki i da nije bilo lažnih obećanja sa Zapada da će se ići u smjeru europskih i međunarodnih konvencija.

I zar misliš da je netko imao pravo potpisati da se nekome umanje ili ukinu građanska i ljudska prava???

Pa nemojte se ljudi više praviti budale.

Dosadašnji službeni narativ veliko bošnjačke politike bio je kako je HVO 1994. bio pred porazom i zbog toga su Hrvati u BiH pristali na Washingtonski sporazum.
Po ovome tvom ispada kako su Bošnjaci bili pred porazom, jer im je neko kako reče "uperio samokres u glavu" Tako da su Hrvatima tim sporazumom dali pola vlasti u FBiH. Netko tko je pred pobjedom to ne radi.

_________________
Ne može biti trijumfa bez gubitaka, pobjede bez patnje, slobode bez žrtve.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 14:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 srp 2012, 00:08
Postovi: 19820
Lokacija: među zvijezdama
sev je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Bljuje mi se na vaše licemjerje i potenciranje poštenja kad je nešto ovjekovječeno poDpisima. Bljuje. A tek o mantranja kako je agresorska Srbija neki garant/jamac i Hrvatska. Imate li stida?


Pitaj Srbe u Srpskoj dal je Srbija agresor i Hrvate u HB dal je Hrvatska agresor. Vi niste Bosna. Vi ste jedan od tri naroda u BiH. Dozovite se pameti.



Hrvatska za mene nije agresor. Ali vi jeste. I to prvo na medjunarodno priznato državu HR, BiH pa Kosovo. Dakle neko sa takvim ratnim putem da bude garant nečega poput mirovnog sporazuma. I to države koju je napao? Pa to bi bio moralni, ljudski i pravni presedan. Zato se ne glupirajte.

To bi bilo kao da Hitlerova Njemačka 45’ stavi potpis za okončanje drugog svjetskog rata. A predhodno pobili pola EUROPE. Ili ISIL u sadašnjosti.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 14:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 stu 2017, 19:23
Postovi: 3470
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Hrvatska za mene nije agresor.

Slaba ti takija.

_________________
Hrvatska Hrvatom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 14:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 srp 2012, 00:08
Postovi: 19820
Lokacija: među zvijezdama
Nazalost nema gospodina Mateba i Zadra, vjerujem da bi vam potvrdili moje navode. 100%.

Uživajte.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 14:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2020, 16:23
Postovi: 3523
SarajkaDjevojka je napisao/la:

Pa Srbalji rade non stop mimo tog podpisanog, vi takodjer ste bili pokušali uvesti samoupravu? Dakle o čemu ti pričaš? Srbija i Hrvatska da su garanti pravno njihovo povlačenje bi znacilo prekid MS.

Ja ne pričam ništa već ispravljam tvoje pogrešne navode i lektoriram te, to šta će ko poštovati mi nije ni u stražnjoj fioci mozga, u malih naroda je uvijek više vrijedila "sami pali sami se ubili"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 14:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02
Postovi: 4604
SarajkaDjevojka je napisao/la:
sev je napisao/la:

Pitaj Srbe u Srpskoj dal je Srbija agresor i Hrvate u HB dal je Hrvatska agresor. Vi niste Bosna. Vi ste jedan od tri naroda u BiH. Dozovite se pameti.



Hrvatska za mene nije agresor. Ali vi jeste. I to prvo na medjunarodno priznato državu HR, BiH pa Kosovo. Dakle neko sa takvim ratnim putem da bude garant nečega poput mirovnog sporazuma. I to države koju je napao? Pa to bi bio moralni, ljudski i pravni presedan. Zato se ne glupirajte.

To bi bilo kao da Hitlerova Njemačka 45’ stavi potpis za okončanje drugog svjetskog rata. A predhodno pobili pola EUROPE. Ili ISIL u sadašnjosti.

Jebem ti mater kurvetinu koja te rodila ja sam domorodac,ti si kopile tursko pizda ti materina parazitska!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 14:08 
Offline

Pridružen/a: 21 tra 2022, 07:46
Postovi: 2265
SarajkaDjevojka je napisao/la:
sev je napisao/la:

Pitaj Srbe u Srpskoj dal je Srbija agresor i Hrvate u HB dal je Hrvatska agresor. Vi niste Bosna. Vi ste jedan od tri naroda u BiH. Dozovite se pameti.



Hrvatska za mene nije agresor. Ali vi jeste. I to prvo na medjunarodno priznato državu HR, BiH pa Kosovo. Dakle neko sa takvim ratnim putem da bude garant nečega poput mirovnog sporazuma. I to države koju je napao? Pa to bi bio moralni, ljudski i pravni presedan. Zato se ne glupirajte.

To bi bilo kao da Hitlerova Njemačka 45’ stavi potpis za okončanje drugog svjetskog rata. A predhodno pobili pola EUROPE. Ili ISIL u sadašnjosti.


Ma da, Srbija je ko nacistička Nemačka, a vi ste Jevreji. Srbi su učestvovali u stvaranju AVNOJ-evske BiH, na čijem temelju vi i takijate o nekakvoj RBiH. Na našoj krvi od Švabe odbranjena, našim pristankom stvorena, našom odlukom razjebana. Mi stvorili, mi razjebali. Naravno, nismo jedini u BiH, ali ni ne tražimo celu. Tražimo ono što je naše, a šta je čije - zbog toga se rat vodio i to je Dejtonom cementirano. Nemojte se zajebavati s tim.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 14:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 vel 2020, 01:17
Postovi: 932
Naša Kvačica je napisao/la:
Valhalla je napisao/la:

Ako ne zapriječite promet, vas niko nikada neće napasti. To ti garantiram 100%. Kako ćete se vi organizirati, to nije naš problem. :neznam

Ako želite sudjelovati u vlasti u omjeru koliko imate glasova, dobro nam došli, ako ne, ne, nas je 80% u FBiH i nije da ste nam nešto potrebni.
Nama je samo bitno da nam država funkcionira, da nema blokada i da nam se HDZ BiH ne miješa u financije i donošenje strateških odluka.
Kako ćete vi živjeti, ponavljam, nas uopće ne zanima.


Ne naravno, zašto bi blokirali promet.

Eto onda slažemo se. Slobodan protok roba i ljudi, ne miješamo vam se u financije i odluke, ni vi u naše, i svi sretni i zadovoljni. :palacgore1


Kamo sreće da ima razuma, ali vidjet ćemo ...

_________________
Valhalla, Hall of the Slain, the hall presided over by Odin. This vast hall has five hundred and forty doors. A wolf guards the western door and an eagle hovers over it. Till Valhalla!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 28 srp 2022, 14:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 vel 2020, 01:17
Postovi: 932
Gaugamela93 je napisao/la:
Valhalla je napisao/la:

Dom Naroda isključuje Zastupnički dom i čini ga suvišnim.
Ako te banka prevari i ne dadne ti ugovor sa uvjetima kao svakom drugom, tj. koji nije po zakonu, imaš je pravo tužiti i raskinuti ugovor. Mi smo sada u takvoj situaciji.

Nama je podmetnuto nešto što krši naša ljudska i politička prava, i mi imamo puno pravo da poništimo taj ugovor i sklopimo novi koji će biti po zakonu.

Milanović i nema pojma o BiH dovoljno, a i zlonamjeran je i zloban.
I što se njega tiče BiH.

Da smo svi građani RH u FBiH (kako ja predlažem već 20 godina), pa i mogao bi intervenirati, a ovako nema važnost.

Dakle, ti bi se borio za svoja ljudska prava otimajući ih i kradući od drugih, u ovom slučaju Hrvata u BiH, i to iz razloga jer si procijenio kako su Hrvati trenutno najslabija strana u BiH pa ih lako možeš opljačkati i porobiti. Baš jadno, bez trunke časti i čojstva, al ništa neobično za iskompleksirane jadnike i sitne duše.


Odakle tebi ideja da katolici u BiH imaju na bilo što pravo što prevazilazi njihov udjel u glasovima na izborima? Vi imate svoju vjersku državu već zvanu RH, i što bi to trebali imati u BiH mimo demokratskih standarda koji važe za sve ljude jednako? Ništa se vama ne uzima, sem ono što ste nametnuli dok je nama samokres bio na sljepočnici. Apsolutno ništa.
Naprotiv, dolaze stvari na svoje mjesto, mada je vaša dominacija još realnost i mi smo tek na početku borbe za naša jednaka politička prava.

_________________
Valhalla, Hall of the Slain, the hall presided over by Odin. This vast hall has five hundred and forty doors. A wolf guards the western door and an eagle hovers over it. Till Valhalla!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 7199 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174 ... 288  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: Naša Kvačica, Robbie MO i 33 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO