HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 18:40.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2487 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 96, 97, 98, 99, 100
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 20 stu 2021, 14:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Indirektno je i tema.

Citat:
Alispahić: Ja sam svoje troje djece odveo u Grabovicu da se poklonimo žrtvama koje su stradale od bošnjačke ruke

PIŠE DESK / 19.11.2021., 22:55H

O svemu ovome ću napisati knjigu – ističe Alispahić.
Novinar Fatmir Alispahić kaže da je počastvovan činjenicom što Sud BiH nije podlegao pritiscima kojima je, kako kaže, Tužiteljstvo BiH bilo izloženo kada je podiglo optužnicu protiv njega zbog navodnog raspirivanja rasne, vjerske ili nacionalne mržnje kroz tekstove koje je objavljivao na portalu antimigrant.ba. On dodaje da se radilo o amaterskoj i potpuno neutemeljenoj optužnici, koja je bila teret za njega osobno i njegovu obitelj, te da je nakon Džemaludina Latića prvi član Društva pisaca koji je sjeo na optuženičku klupu i za kojeg je tužiteljstvo tražilo zatvorsku kaznu.

Sloboda govora

- To je jedna strašna kazna za nekoga tko nešto misli. Samu optužnicu doživio sam kao udar na slobodu govora, zato što sve što sam pisao i govorio putem svoje emisije „Defter hefte“ je bilo u službi legalizma i sigurnosti građana. Ni na jednom mjestu Tužiteljstvo nije moglo dokazati da sam ja prema migrantima imao negativan stav zbog vjerske, nacionalne, rasne ili neke druge pripadnosti, jer su svi moji tekstovi bili usmjereni na zaštitu građana od nasilja koje su migranti ispoljavali, na činjenicu da je i ministar sigurnosti Fahrudin Radončić upozoravao da su migranti sigurnosna prijetnja, a što se sada potvrdilo kroz činjenicu da se širom Europe govori da su migranti zaista sigurnosna prijetnja – kaže Alispahić za portal „Avaza“.

On podsjeća kako je upozoravao da u BiH dolaze i osobe nepoznatog identiteta, za koje se nije znalo jesu li dijelovi poraženog ISIL-a, a optužnicu smatra apsurdnom i zbog toga jer je sudjelovao u brojnim projektima SGV-a, HKD Napredak, reafirmirao ulogu muftije Kurta u spašavanju građana srpske nacionalnosti u drugom svjetskom ratu...

Namjerava napisati knjigu

- Ja sam otac koji je svoje troje djece odveo u Grabovicu da se poklonimo žrtvama koje su stradale od bošnjačke ruke. Pozvao sam i druge očeve da svoju djecu odvedu u Ahmiće i Srebrenicu. Meni prišiti raspirivanje mržnje među bh narodima je drskost spram svega što sam uradio na planu afirmacije pomirenja. A s druge strane imate oni koji nesmetano uistinu raspiruju mržnju. O svemu ovome ću napisati knjigu – ističe Alispahić.

Kaže da je među prvima 2017. godine ukazao na nehumane uvjete u kojima borave migranti kod Velike Kladuše, založio se za školovanje migrantske djece, ali je vrlo kritički govorio i o ponašanju dužnosnika SDA, posebno ministra Selme Cikotića, te o ulozi IZ i Merhameta u migrantskoj krizi.

– Iza humanitarnog identiteta, a to sam govorio na Sudu, skrivaju se trgovci ljudima. Promigrantska mafija krade humanitarni identitet da bi zaštitili svoje kriminalne poslove. Oni su na taj način korumpirali i mnoge u sigurnosnim službama koji su u slučaju ubojstva Jasmina Berovića pokazali kako dužnosnike taj korumpirani mehanizam koji štiti ubojice našeg građanina. Zašto Tužiteljstvo ne istražuje jatake trgovaca ljudima u državnom sistemu, a progoni mene koji sam tražio zaštitu građana i legalizam pri procesu migracija – dodaje Fatmir Alispahić.

Dnevnik.ba

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 20 stu 2021, 15:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13352
Jedino na stratišta Srba decu nikako da odvede.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 18 tra 2022, 17:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
Pucnjava u centru Bihaća: Ubijen migrant, drugi teško ranjen
M. G.
2 dana

Jedna osoba je ubijena, a druga teško ranjena u pucnjavi koja se večeras oko 18 sati dogodila u centru Bihaća.

Ovu informaciju je za Klix.ba potvrdio porparol MUP-a Unsko-sanskog kantona Adnan Beganović rekavši da se radi o sukobu dvije migrantske grupe i da ubijeni i povrijeđeni pripadaju migrantskoj populaciji.

"Dvije grupe migranata, vjerovatno jedna iz Afganistana, a druga iz Pakistana sukobila se danas oko 18 sati u Gradskoj aleji u samom centru Bihaća u neposrednoj blizini tržnog centra. Tom prilikom došlo je do upotrebe vatrenog oružja", kazao nam je Beganović.

Dodao je da je jedna osoba smrtno stradala, a druga je ranjena i prevezena u Kantonalnu bolnicu "Dr. Irfan Ljubijankić".

"Ranjenoj osobi su konstatovane teške tjelesne povrede i zadržan je u bolnici. Što se tiče počinioca ovog krivičnog djela oni su se uputili u nepoznatom pravcu", dodao je Beganović.

Beganović je naglasio da Tužilaštvo USK sa istražiteljima iz Sektora krim-policije vrše uviđaj i prikupljaju informacije u cilju pronalaska počinioca i svjedoka ovog događaja.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 10 kol 2022, 21:37 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 01:53
Postovi: 4138
OSUMNJIČENI UHAPŠEN

Srebrenik: Migrant brutalno izbo muškarca zbog novca


OSUMNJIČENI UHAPŠEN
26
Srebrenik: Migrant brutalno izbo muškarca zbog novca
A. K.
73
Uviđaj je obavila policija iz Srebrenika (Foto: A. K./Klix.ba)
Uviđaj je obavila policija iz Srebrenika (Foto: A. K./Klix.ba)
1 sat
Facebook
Messenger
Twitter
Email
Email
Brutalni napad na muškarca iz Srebrenika dogodio se prije nekoliko dana u tom gradu. Kako je potvrđeno za Klix.ba, njega je nožem izbo migrant kojem nije želio dati novac u prosjačenju.

Muškarac inicijala M. R. više puta uboden je oštrim predmetom u predjelu ruku i stomaka 6. avgusta ove godine, nakon čega je ljekarsku pomoć zatražio u Službi hitne medicinske pomoći u tom gradu.

Njega je, kako je potvrđeno za Klix.ba, nožem izbo migrant iz Alžira, a razlog brutalnog napada je taj što muškarac osumnjičenom nije želio dati novac koji je od njega tražio u prosjačenju.

"Policijska uprava Srebrenik 6. avgusta ove godine obaviještena je od Hitne pomoći Srebrenik da njihovi službenici pružaju medicinska pomoć osobi za koju postoji sumnja da je napadnuta od migranta ili osobe romske nacionalnosti", kazala je za Klix.ba glasnogovornica Uprave policije Ministarstva unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona Amra Kapidžić.

Poduzimajući mjere i radnje na rasvjetljavanju ovog događaja, Kapidžić je dodala da su policijski službenici naredni dan uhapsili državljanina Alžira. Nakon kriminalističke obrade on je predat Kantonalnom tužilaštvu u Tuzli na dalje postupanje.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
MUP TK Srebrenik migrant


https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /220810120


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 32,74% BiH od strane migranata
PostPostano: 10 kol 2022, 21:42 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Nema ih više koliko ih je bilo, bbc na aparatima. :crying

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 10 kol 2022, 21:55 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 01:53
Postovi: 4138
Ima ih po Ilidzi kolko hoćeš. Nema ih možda ko prije korone. Po gradu i dalje zuje prodaju maramice.
Najveća tragedija je u svemu tome što ih vi hranite,dali ste im prenoćište a oni će još više divljaju i da bodu ljude zbog 10 KM...a vi ih branite samo zato što su muslimani :zubati .Kojim slučajem ovo da su Ukrajinci uradili vi bi im kamp zapalili ali pošto su oni vaša braća po vjeri vi ih podržavate da vas dalje bodu :laugh .
Kako mi da pravimo zajedničku državu sa vama ako vi podržavate uvoz migranata kojima je zadovoljstvo pljačkati o bosti nožem prolaznike.
Vi ćutite ko male pičkice ne smije niko od vaših političara reći da će ih deportovati sa sarajevskog aerodroma.
I vaša filozofija i stil razmišljanja ; ...neka nas braća bodu zaslužili smo :cursing :smajl049


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 10 kol 2022, 21:57 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Lutorčina je napisao/la:
Ima ih po Ilidzi kolko hoćeš. Nema ih možda ko prije korone. Po gradu i dalje zuje prodaju maramice.
Najveća tragedija je u svemu tome što ih vi hranite,dali ste im prenoćište a oni će još više divljaju i da bodu ljude zbog 10 KM...a vi ih branite samo zato što su muslimani :zubati .Kojim slučajem ovo da su Ukrajinci uradili vi bi im kamp zapalili ali pošto su oni vaša braća po vjeri vi ih podržavate da vas dalje bodu :laugh .
Kako mi da pravimo zajedničku državu sa vama ako vi podržavate uvoz migranata kojima je zadovoljstvo pljačkati o bosti nožem prolaznike.
Vi ćutite ko male pičkice ne smije niko od vaših političara reći da će ih deportovati sa sarajevskog aerodroma.
I vaša filozofija i stil razmišljanja ; ...neka nas braća bodu zaslužili smo :cursing :smajl049



Mi ne podržavamo, nego ih srbija gura nama. I onda seru.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 10 kol 2022, 22:01 
Offline

Pridružen/a: 21 tra 2022, 06:46
Postovi: 2265
Amiđa je napisao/la:
Lutorčina je napisao/la:
Ima ih po Ilidzi kolko hoćeš. Nema ih možda ko prije korone. Po gradu i dalje zuje prodaju maramice.
Najveća tragedija je u svemu tome što ih vi hranite,dali ste im prenoćište a oni će još više divljaju i da bodu ljude zbog 10 KM...a vi ih branite samo zato što su muslimani :zubati .Kojim slučajem ovo da su Ukrajinci uradili vi bi im kamp zapalili ali pošto su oni vaša braća po vjeri vi ih podržavate da vas dalje bodu :laugh .
Kako mi da pravimo zajedničku državu sa vama ako vi podržavate uvoz migranata kojima je zadovoljstvo pljačkati o bosti nožem prolaznike.
Vi ćutite ko male pičkice ne smije niko od vaših političara reći da će ih deportovati sa sarajevskog aerodroma.
I vaša filozofija i stil razmišljanja ; ...neka nas braća bodu zaslužili smo :cursing :smajl049



Mi ne podržavamo, nego ih srbija gura nama. I onda seru.


Zar vi ne bejaste mehrahmetli narod koji će svakog primiti u nevolji, plus su ovo uglavnom islamska braća? Jedno pitanje sad, al ozbiljno, nije podjebavanje. Jel ste ih viđali po džamijama?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 10 kol 2022, 22:04 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 01:53
Postovi: 4138
Amiđa je napisao/la:
Lutorčina je napisao/la:
Ima ih po Ilidzi kolko hoćeš. Nema ih možda ko prije korone. Po gradu i dalje zuje prodaju maramice.
Najveća tragedija je u svemu tome što ih vi hranite,dali ste im prenoćište a oni će još više divljaju i da bodu ljude zbog 10 KM...a vi ih branite samo zato što su muslimani :zubati .Kojim slučajem ovo da su Ukrajinci uradili vi bi im kamp zapalili ali pošto su oni vaša braća po vjeri vi ih podržavate da vas dalje bodu :laugh .
Kako mi da pravimo zajedničku državu sa vama ako vi podržavate uvoz migranata kojima je zadovoljstvo pljačkati o bosti nožem prolaznike.
Vi ćutite ko male pičkice ne smije niko od vaših političara reći da će ih deportovati sa sarajevskog aerodroma.
I vaša filozofija i stil razmišljanja ; ...neka nas braća bodu zaslužili smo :cursing :smajl049



Mi ne podržavamo, nego ih srbija gura nama. I onda seru.

Smijete li se ponijeti prema migrantima kao mađarska ili kao bugarska policija ? Svaki vid vašeg negodovanja prema migrantima je pod budnim okom islamske zajednice. Morate da budete fini dok vas nožem bodu. Ne smijete spomenuti da ih deportujete avionima nazad u Aziju. Migranti imaju misiju u Evropi i vi morate biti trpeljivi dok vam seru po vaših 24%.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 10 kol 2022, 22:05 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Lutorčina je napisao/la:
Amiđa je napisao/la:


Mi ne podržavamo, nego ih srbija gura nama. I onda seru.

Smijete li se ponijeti prema migrantima kao mađarska ili kao bugarska policija ? Svaki vid vašeg negodovanja prema migrantima je pod budnim okom islamske zajednice. Morate da budete fini dok vas nožem bodu. Ne smijete spomenuti da ih deportujete avionima nazad u Aziju. Migranti imaju misiju u Evropi i vi morate biti trpeljivi dok vam seru po vaših 24%.



Ne bodu nas nego se međusobno bodu najviše.

Bitno je da ih više nema toliko.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 10 kol 2022, 22:13 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 01:53
Postovi: 4138
Amiđa je napisao/la:
Lutorčina je napisao/la:
Smijete li se ponijeti prema migrantima kao mađarska ili kao bugarska policija ? Svaki vid vašeg negodovanja prema migrantima je pod budnim okom islamske zajednice. Morate da budete fini dok vas nožem bodu. Ne smijete spomenuti da ih deportujete avionima nazad u Aziju. Migranti imaju misiju u Evropi i vi morate biti trpeljivi dok vam seru po vaših 24%.



Ne bodu nas nego se međusobno bodu najviše.

Bitno je da ih više nema toliko.

Prije 2 godine migranti su ubili nožem policajca na Ilidzi Jasmina Berovića,a danas su izboli nožem građanina Srebrenika. Počinili su nekoliko silovanja u USK i jednu djevojku zarazili HIV-om.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uništavanje muslimanskih 24% (ili koliko već) BiH od strane migranata
PostPostano: 13 vel 2024, 18:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 vel 2020, 16:12
Postovi: 1339
Zanimljivost iz Tuzle https://www.facebook.com/UzivoTv/videos ... 058525225/

_________________
- Europa na koljenima, Rusija na laktovima.
- Sprženi telegram mozgovi zamjere ispranim twitter mozgovima.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2487 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 96, 97, 98, 99, 100

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 266 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO