HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 10 lis 2024, 17:46.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 7199 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277 ... 288  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 25 ruj 2022, 21:48 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 18:46
Postovi: 7155
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
aleksije radicevic je napisao/la:
Srpsčanin je napisao/la:
Nema ništa od nametanja.Rješenje za Bosnu je jednostavno.ustaše,četnici i muslimani treba da budu smjesteni u zatvore to jeste u logore po uzoru na Goli Otok. Ne bi ih tamo niko mučio samo bi bili prinudjeni na prevaspitavanje po instrukcijama i pod nadzorom stručnih lica.


Pa ne bi Bosna bila u problemu, ako ostavis samo jedne, bilo koje, a sve ostale izbacis, takodje bilo koje.
Tako da dolazimo do pitanja: zasto ne bismo u BiH ostavili npr. cetnike, a sve ostale u te tvoje gole otoke (ja to nisam rekao, da se zabelezi :D )?
mora neka dosljednost i simetrija da se poštuje.ako bi u gole otoke bili prinudno dislocirani ustaše i muslimani moralo bi i ono malo četnika.koliko ih ima stotinu ili sto pedeset. Treba ispitati mogućnost da EU finansira taj projekat.NR Kina primjenjuje isti takav model u jednoj provinciji ali Kina raspolaže ogromnim resursima.Definitivno novac jeste problem ali dao bi se riješiti uz dobru volju dobrih ljudi dobre volje u medjunarodnoj zajednici.Bosna sama ne bi mogla.

_________________
The ratio of 51:49 of the territorial proposal of the Contact Group is a foundation of the agreement. That territorial proposal is open for changes resulting from the joint agreements.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 25 ruj 2022, 21:53 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32617
Naša Kvačica je napisao/la:
Valhalla je napisao/la:

Tako je. Nema mira između katoličke vjere i nekatoličkih instutucija.
Vazda okrećeš pilu naopako.
Ne trpite Veliku Britaniju, a Bosnu ćete.
:neznam

P.S. Opstat i ostat će Hrvati i Anto i Mujo.


Link?


Nema linka? Dakle, širiš fake news. :thumbdown

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

979 of 2558 - 38.27%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 25 ruj 2022, 21:59 
Offline

Pridružen/a: 02 stu 2009, 22:36
Postovi: 2728
Valhalla je napisao/la:
Tomba17 je napisao/la:

Citiram: vi nas vaša, vas….
Kako se to uklapa u hrvatstvo?

I još papak katolički šovonizam…a nijedan upis o katolicizmu nisam napiao otkada sam se prijavio na forum….

Manjak uma.

A na koncu, vrhunac nobelovske spoznaje:

Europa će moliti 1,5 miliona sunita u CG, Srbiji, Herc i B?
Moliti. 1 500 000 sunita.

Moliti.

Golemo!!!!


U mom shvaćanju hrvatske zemlje su u unutarnjem političkom ratu.
Najmanje su 3 strane: 1. Muslimani 2. Katolici 3. Hrvatski integralisti.
Ima još nijansi naravno.
Većina vas je broj 2, a ja sam broj 3.

Ti ne spominješ katolicizam, ali nastupaš sa pozicija SANU i krajnjeg katoličkog šovinizma koji isključuje mogućnost reintegracije čak i sekularnih pepsi muslimana u hrvatski korpus.

Vi i "vas" niste za mene Hrvati, jer da ste nacionalisti, a ne vjerski fanatici, ne bi gurali vjerski sukob katolika i muslimana, već bi ga nastojali smiriti i svesti na normalnu mjeru da se hrvatskom korpusu ne našteti.

Nijedan katolik okružen muslimanima, niti musliman okružen katolicima ne smije biti ni verbalno uvrijeđen, a kamoli gluho bilo na drugi način. Samo tako se može stvoriti ozračje mira i demografske obnove hrvatskog naroda čemu mi hrvatski nacionalisti težimo.

Nama je vjerska podjela veliki problem i nesreća koja stoji na putu ostvarenja hrvatske države i društva.

Kvarite nam život i hoćete opet nesreću.


Prvo, ako ja nisam Kršćanin već Katolik, ti po istoj logici nisi Musliman već Sunit.
Opetovano koristiš rasističkoislsistički pojmovnik kao mediji u utjecajni Suniti u bih, t j bosanski pravoslavci, bosanski katolici i Bošnjaci.

To je u tebe ugrađeno, to, citiram, “Katolici” kao i “Bošnje” u koje sam po vlastitom izborom i željom sebe uračunaš. Ne Hrvat, već Bošnje.

Ne samo zbog tog, već ima ih masa zbog toga, ti taj tvoj tzv integralizam samo i jedino koristiš da bi sadaku dobio, sadaku sažeto u riječ putovnica.
Tebi putovnica nije cilj, već sredstvo za druge ciljeve.
Iste ciljeve kao što imaju Bakir, Zlatko, Sefer, Atif, Selmo, Sulejman, Senad P, Sebija, Senad H i svi ostali političkovjerski utjecajni prekodrinjani Suniti srpske genetike i/ili svjetonazora.

Znači, ti tvoj, baš TVOJ, integralizam ponesi u Ryad ili Kairo, odakle izvorno isil potiče odnosno muslimansko bratstvo. I jedan i drugi vladaju političkim zapadnim Sarajevom, čiji si ti poslušni instrument.

Ima časnih integralista, a nažalost ima mnogo više integralista blesa i budala. Ti - zaključujem iz tvog pisanja - (valhall, pointwest, lars…) ne pripadaš nijednoj od ovih skupina, već u treću skupinu. Jer ti si zao, što se Hrvatske i hrvatstva tiče. Pure evil. Zao.

_________________
"Ne funkcionira BiH zato sto je podjeljena, vec je podjeljeljena zato sto ne funkcionira"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 25 ruj 2022, 22:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 lip 2019, 16:42
Postovi: 2412
Lokacija: Negdi na granici svitova
Valhalla je napisao/la:
Tomba17 je napisao/la:

Citiram: vi nas vaša, vas….
Kako se to uklapa u hrvatstvo?

I još papak katolički šovonizam…a nijedan upis o katolicizmu nisam napiao otkada sam se prijavio na forum….

Manjak uma.

A na koncu, vrhunac nobelovske spoznaje:

Europa će moliti 1,5 miliona sunita u CG, Srbiji, Herc i B?
Moliti. 1 500 000 sunita.

Moliti.

Golemo!!!!


U mom shvaćanju hrvatske zemlje su u unutarnjem političkom ratu.
Najmanje su 3 strane: 1. Muslimani 2. Katolici 3. Hrvatski integralisti.
Ima još nijansi naravno.
Većina vas je broj 2, a ja sam broj 3.

Ti ne spominješ katolicizam, ali nastupaš sa pozicija SANU i krajnjeg katoličkog šovinizma koji isključuje mogućnost reintegracije čak i sekularnih pepsi muslimana u hrvatski korpus.

Vi i "vas" niste za mene Hrvati, jer da ste nacionalisti, a ne vjerski fanatici, ne bi gurali vjerski sukob katolika i muslimana, već bi ga nastojali smiriti i svesti na normalnu mjeru da se hrvatskom korpusu ne našteti.

Nijedan katolik okružen muslimanima, niti musliman okružen katolicima ne smije biti ni verbalno uvrijeđen, a kamoli gluho bilo na drugi način. Samo tako se može stvoriti ozračje mira i demografske obnove hrvatskog naroda čemu mi hrvatski nacionalisti težimo.

Nama je vjerska podjela veliki problem i nesreća koja stoji na putu ostvarenja hrvatske države i društva.

Kvarite nam život i hoćete opet nesreću.


Ne valja ti shvaćanje.
Hrvata muslimana ima zanemariva brojka, pokazali su zadnji popisi.

_________________
Za dom spremni


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 ruj 2022, 07:11 
Offline

Pridružen/a: 02 stu 2009, 22:36
Postovi: 2728
Buhuuuuuu nisam jaaaaa, maajkeee mi, to je on kriiiiiiiiiv, Zoki je kriiiv, nemojte mene buhuuuuu ja nikada nisam kriv buhuuuuu

https://www.bild.ba/vijesti/plenkovic-j ... kon-u-bih/

Scena LVIII u predstavi:

“A ja, kad sam sam, popijem čašu dobrog vina i kucnem, jer sve, SVE, ide po zamišljenom planu. Za svaku sigurnost sada sam osujeto bilo što neugodno da se desi pred izbore”

“A pred javnost, buhhhhuuuuuuuu, ZOKIIIIIIII je kriv”

_________________
"Ne funkcionira BiH zato sto je podjeljena, vec je podjeljeljena zato sto ne funkcionira"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 ruj 2022, 10:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 38593
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Plenković je večeras mrtav ozbiljan izvalio da je Milanović kriv jer Christian Schmidt nije nametnuo Izborni zakon u BiH

Citat:
“Milanović ga je toliko izvrijeđao, pa čovjek nakon što je vjerojatno odlučio ispraviti nepravde i ranije odluke visokih predstavnika – kada je čuo što mu je sve izgovorio javno u mikrofone, vjerojatno je malo splasnuo entuzijazam da ispravi nepravde prema Hrvatima”


Šta reći na ovo nego otužno.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 ruj 2022, 10:18 
Online

Pridružen/a: 08 pro 2017, 22:27
Postovi: 6423
daramo je napisao/la:
Plenković je večeras mrtav ozbiljan izvalio da je Milanović kriv jer Christian Schmidt nije nametnuo Izborni zakon u BiH

Citat:
“Milanović ga je toliko izvrijeđao, pa čovjek nakon što je vjerojatno odlučio ispraviti nepravde i ranije odluke visokih predstavnika – kada je čuo što mu je sve izgovorio javno u mikrofone, vjerojatno je malo splasnuo entuzijazam da ispravi nepravde prema Hrvatima”


Šta reći na ovo nego otužno.

Plenki ili je naivan ili jako podal

Nesto vise vjerujem u ovo drugo...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 ruj 2022, 10:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 17:45
Postovi: 7150
daramo je napisao/la:
Plenković je večeras mrtav ozbiljan izvalio da je Milanović kriv jer Christian Schmidt nije nametnuo Izborni zakon u BiH

Citat:
“Milanović ga je toliko izvrijeđao, pa čovjek nakon što je vjerojatno odlučio ispraviti nepravde i ranije odluke visokih predstavnika – kada je čuo što mu je sve izgovorio javno u mikrofone, vjerojatno je malo splasnuo entuzijazam da ispravi nepravde prema Hrvatima”


Šta reći na ovo nego otužno.

Jel' on to ozbiljno? :kava:


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 ruj 2022, 12:32 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 18:46
Postovi: 7155
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Amerikanci i ostali (americki) stranci u BiH su zbog muslimana.Da muslimanima pomognu.Što je nekako i očekivano.Bilo je oružanih sukoba,stradanja itd i razumljivo je sto zapadni svijet hoce da zastiti muslimane.Ta razna izaslanstva zapadnog svijeta sva su se smjestila u Sarajevo kod muslimana.Mnogi žive i sa svojim porodicama medju muslimanima uključujući i samoproklamovanog visokog predstavnika.Neizgledno je očekivati da ta kolonijalna uprava upravlja sa BiH tako da muslimani budu nezadovoljni a muslimanima nije dovoljno da budu ravnopravni sa druga dva naroda.Muslimani izmedju sebe i BiH stavljaju znak jednakosti i sve ispod toga je razlog za nezadovoljstvo.Nezadovoljstvo kolonijalnom upravom.
Dok se ne promijeni percepcija velikomuslimanskog ekspanzionizma u BiH u glavnim centrima moći u evropskim i globalnim okvirima nema mnogo smisla očekivati da će neki vp Nametati odluke u korist nemuslimana pa ni Hrvata.

_________________
The ratio of 51:49 of the territorial proposal of the Contact Group is a foundation of the agreement. That territorial proposal is open for changes resulting from the joint agreements.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 ruj 2022, 13:08 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32617
daramo je napisao/la:
Plenković je večeras mrtav ozbiljan izvalio da je Milanović kriv jer Christian Schmidt nije nametnuo Izborni zakon u BiH

Citat:
“Milanović ga je toliko izvrijeđao, pa čovjek nakon što je vjerojatno odlučio ispraviti nepravde i ranije odluke visokih predstavnika – kada je čuo što mu je sve izgovorio javno u mikrofone, vjerojatno je malo splasnuo entuzijazam da ispravi nepravde prema Hrvatima”


Šta reći na ovo nego otužno.


Reći HRS u nedjelju. Čovićevog "u iduća 2 mjeseca nešto" optimizma smo imali dovoljno.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

979 of 2558 - 38.27%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 ruj 2022, 13:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 13:49
Postovi: 9926
Lokacija: Usa
Na stranu debilno Plenkovicevo objasnjenje, ali sta reci na sve, kakvo je to lobiranje i kakva je to snaga "Plenkovicevog dogovora" kad mu sve padne zbog par izjava Zorana Milanovica.

A mujagama akcije ne padaju kod Smita i kad ga zovu nacistom i ustaskim placenikom.

E moj Plenki, e moji plenkisti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 ruj 2022, 13:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 13:49
Postovi: 9926
Lokacija: Usa
Inace, ako mene pitate, ovo je konacni dokaz da od nametanja nema nista, da je sve bila sarena laza, jos jedna podvala hadezenjarske kamarile hrvatskom narodu.

Trtagikomicno je sta ti ljudi rade, taman pomislis da u tom jadu od perecijanske politike ima makar malo suverenizma, a onda vidis da tu nema nicega.

Jad i bijeda.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 ruj 2022, 13:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 38593
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Hvala Plenkoviću sad sam definitivno prelomio, ovi ne zaslužuju glas niti na jednoj razini.
Koliki jad i bijeda moraš biti pa skupljati glasove na davljeniku i koristiti ga za međusobni politički obračun.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 ruj 2022, 13:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 17:45
Postovi: 7150
crni_bombarder je napisao/la:
Inace, ako mene pitate, ovo je konacni dokaz da od nametanja nema nista, da je sve bila sarena laza, jos jedna podvala hadezenjarske kamarile hrvatskom narodu.

Trtagikomicno je sta ti ljudi rade, taman pomislis da u tom jadu od perecijanske politike ima makar malo suverenizma, a onda vidis da tu nema nicega.

Jad i bijeda.


Nemaš pojma.

Većina suverenističkih priča je prazna slama, i stoji samo zato što nerijetko nema volje da se ta naklapala stave u red.
Da se ima volje, Orban bi puzio na sve četiri- on je bez potpore EU običan žicar.

Glede Plenkovića, on je uspio u nizu stvari, da ne nabrajam po n-ti put, a zadnje su euro, Schengen, a vjerojatno i OECD (to treba vidjeti).

Oko BiH se trudi već godinama, no to je borba protiv struje.

Gdje su rezultati? Za sada ih nema.

Vjerojatno mu je, kao u nizu drugih stvari, nešto obećano, nešto je ispunjeno, a nešto nije.

I ovo oko Schmidta nije neki njegov antihrvatski potez oko BiH, nego su koridori moći slabije definirani, pa ustuknu i bez veze.

Raspudićeva naklapanja o "anesteziranju" su gluparija.

Promatranje svjteskih zbivanja kao nekih genijalno veleumno planiranih stvari koje će se kao genijalno veleumno ostvariti nemaju veze sa zbiljom.

I takav uspješni državnik s iskustvom, i globalna pojava, kao Putin je potpuno promašio; vojska mu je ponižena u Ukrajini, a i tihi partneri kao Kina i Indija uvlače rogove, dok ga žuti veći od njega gleda s prijezirom.

Ovo Plenkovićevo je optimalna politika u ovom času, s tim što on prodaje maglu preko djetinjarija jer nije osigurao uspjeh u BH.

No, nekad u nekim periodima nema mogućnosti za uspjeh, tko god bio na vlasti i što god poduzeo.

On se ponaša krajnje odgovorno i razumno, i nije njegova krivnja što moćni nerazumni podupiru suicidalne nerazumne Muslimane u BH.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 ruj 2022, 13:44 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32617
crni_bombarder je napisao/la:
Na stranu debilno Plenkovicevo objasnjenje, ali sta reci na sve, kakvo je to lobiranje i kakva je to snaga "Plenkovicevog dogovora" kad mu sve padne zbog par izjava Zorana Milanovica.

A mujagama akcije ne padaju kod Smita i kad ga zovu nacistom i ustaskim placenikom.

E moj Plenki, e moji plenkisti.


Ovo je najveći dokaz Plenkovićeve budalaštine. Muslimani nema kakvim nisu imenima nazvali Šmita i vrijeđali ga, i što s tim, pa ništa.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

979 of 2558 - 38.27%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 ruj 2022, 13:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 38593
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Sve da nije je uspio i da ne može protiv politike većih ne treba izvaljivati ovakve gluposti i koristiti naše probleme za skupljanje glasova i osobni obračun s Milanovićem.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 ruj 2022, 13:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 13:49
Postovi: 9926
Lokacija: Usa
Zato ja kazem da su HB Hrvati vjeciti kusur u perecijanskoj politickoj zbilji, vjecito razracunavanje preko nasih ledja, kao on je lobirao kao on je dogovorio i sta se sve nije govorilo, a na kraju kme kme sve propadne jer je Milanovic nesto rekao.

NAravno, Plenky je zaboravio da su i mujage "nesto rekli" o Smitu, pa im akcije kod njega nisu pale. Samo dokaz koliko je to jadno i bijedno, izmislja naravno da izmislja, nego mu je cilj poniziti Milanovica. Ujedno je sebi udario bijedni alibi.

Meni je bar jasno da od svega toga nece biti nista, ni nakon izbora. Na stranu to sto nece biti nista, nego sto hadezenjare nece reagirati u slucaju da im mujage instaliraju 6 u hrvatski klub, ovo je jasno da jasnije ne moze biti, nece prstom mrdnuti.

Tragicna hrvatska politika, bljuje mi se od Hrvatske.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 ruj 2022, 13:54 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25672
Lokacija: Heartbreak Hotel
daramo je napisao/la:
Plenković je večeras mrtav ozbiljan izvalio da je Milanović kriv jer Christian Schmidt nije nametnuo Izborni zakon u BiH

Citat:
“Milanović ga je toliko izvrijeđao, pa čovjek nakon što je vjerojatno odlučio ispraviti nepravde i ranije odluke visokih predstavnika – kada je čuo što mu je sve izgovorio javno u mikrofone, vjerojatno je malo splasnuo entuzijazam da ispravi nepravde prema Hrvatima”


Šta reći na ovo nego otužno.



Pretužno odista... da se spušta na tu razinu...

Ovo je dno-dna. Neviđeno vrijeđanje inteligencije, zapravo neviđena arogancija.
Ovo je na razini izjave Slave Kukića da Hrvati ne glasuju za Željka Komšića zato jer se plaše Čovića.

Je li moguće da postoje kreteni koji bi mogli u ovo povjerovati (osim @laganinija), i je li moguće da Plenković smatra svoje glasače kretenima kada ovo govori, i je li moguće da Plenković koristi sudbinu svojega naroda u BiH za dnevnopolitičke obračune sa Milanovićem?!*

*(retoričko pitanje).

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 ruj 2022, 14:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 17:45
Postovi: 7150
daramo je napisao/la:
Sve da nije je uspio i da ne može protiv politike većih ne treba izvaljivati ovakve gluposti i koristiti naše probleme za skupljanje glasova i osobni obračun s Milanovićem.


Tu je slab i inferioran kao i Milanović. Obojica blebeću kao babe.

I drugi blebeću bez veze- Orban o velikoj Mađarskoj, Putin da Ukrajinci ne postoje, a onda da ih treba uništiti kao naciju, ...

Političari su često komična blebetala.

Dobrodošao u svijet.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 ruj 2022, 14:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 17:45
Postovi: 7150
crni_bombarder je napisao/la:
Zato ja kazem da su HB Hrvati vjeciti kusur u perecijanskoj politickoj zbilji, vjecito razracunavanje preko nasih ledja, kao on je lobirao kao on je dogovorio i sta se sve nije govorilo, a na kraju kme kme sve propadne jer je Milanovic nesto rekao.

NAravno, Plenky je zaboravio da su i mujage "nesto rekli" o Smitu, pa im akcije kod njega nisu pale. Samo dokaz koliko je to jadno i bijedno, izmislja naravno da izmislja, nego mu je cilj poniziti Milanovica. Ujedno je sebi udario bijedni alibi.

Meni je bar jasno da od svega toga nece biti nista, ni nakon izbora. Na stranu to sto nece biti nista, nego sto hadezenjare nece reagirati u slucaju da im mujage instaliraju 6 u hrvatski klub, ovo je jasno da jasnije ne moze biti, nece prstom mrdnuti.

Tragicna hrvatska politika, bljuje mi se od Hrvatske.


Što da kažem nego da nemaš pojma.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 ruj 2022, 14:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 sij 2021, 11:30
Postovi: 2726
Naša Kvačica je napisao/la:
crni_bombarder je napisao/la:
Na stranu debilno Plenkovicevo objasnjenje, ali sta reci na sve, kakvo je to lobiranje i kakva je to snaga "Plenkovicevog dogovora" kad mu sve padne zbog par izjava Zorana Milanovica.

A mujagama akcije ne padaju kod Smita i kad ga zovu nacistom i ustaskim placenikom.

E moj Plenki, e moji plenkisti.


Ovo je najveći dokaz Plenkovićeve budalaštine. Muslimani nema kakvim nisu imenima nazvali Šmita i vrijeđali ga, i što s tim, pa ništa.

Drugacije je kad te vrijedja Hrvat ili izmisljotina iz 93' :neznam

_________________
BiH je turd.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 ruj 2022, 14:22 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32617
hoblatopla je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Ovo je najveći dokaz Plenkovićeve budalaštine. Muslimani nema kakvim nisu imenima nazvali Šmita i vrijeđali ga, i što s tim, pa ništa.

Drugacije je kad te vrijedja Hrvat ili izmisljotina iz 93' :neznam


Ta izmišljotina ispade jača i sposobnija od Hrvata. Možda da budemo malo manje uobraženi? Neprijatelj zaslužuje punu pozornost.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

979 of 2558 - 38.27%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 ruj 2022, 14:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 17:45
Postovi: 7150
Bobovac je napisao/la:
daramo je napisao/la:
Plenković je večeras mrtav ozbiljan izvalio da je Milanović kriv jer Christian Schmidt nije nametnuo Izborni zakon u BiH



Šta reći na ovo nego otužno.



Pretužno odista... da se spušta na tu razinu...

Ovo je dno-dna. Neviđeno vrijeđanje inteligencije, zapravo neviđena arogancija.
Ovo je na razini izjave Slave Kukića da Hrvati ne glasuju za Željka Komšića zato jer se plaše Čovića.

Je li moguće da postoje kreteni koji bi mogli u ovo povjerovati (osim @laganinija), i je li moguće da Plenković smatra svoje glasače kretenima kada ovo govori, i je li moguće da Plenković koristi sudbinu svojega naroda u BiH za dnevnopolitičke obračune sa Milanovićem?!*

*(retoričko pitanje).


Stvar je u tom da se ne smije jasno reći da je dobar dio američke i njemačke politike gadovski i da nam rade o glavi, jer bi time izazvao diplomatske skandale preteške za Hrvatsku, a dodatno smanjio šanse za ostvarivanje državnosti Hrvata u BH.

Dobar dio stvari razumni operativni političari ne smiju jasno reći i moraju gutati gofna ili se služiti smiješnim izgovorima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 ruj 2022, 14:25 
Offline

Pridružen/a: 09 stu 2020, 10:08
Postovi: 521
Hroboatos je napisao/la:
Bobovac je napisao/la:


Pretužno odista... da se spušta na tu razinu...

Ovo je dno-dna. Neviđeno vrijeđanje inteligencije, zapravo neviđena arogancija.
Ovo je na razini izjave Slave Kukića da Hrvati ne glasuju za Željka Komšića zato jer se plaše Čovića.

Je li moguće da postoje kreteni koji bi mogli u ovo povjerovati (osim @laganinija), i je li moguće da Plenković smatra svoje glasače kretenima kada ovo govori, i je li moguće da Plenković koristi sudbinu svojega naroda u BiH za dnevnopolitičke obračune sa Milanovićem?!*

*(retoričko pitanje).


Stvar je u tom da se ne smije jasno reći da je dobar dio američke i njemačke politike gadovski i da nam rade o glavi, jer bi time izazvao diplomatske skandale preteške za Hrvatsku, a dodatno smanjio šanse za ostvarivanje državnosti Hrvata u BH.

Dobar dio stvari razumni operativni političari ne smiju jasno reći i moraju gutati gofna ili se služiti smiješnim izgovorima.


pogotovo veći dio njemačke politike....od 1993 Njemci su otvoreni neprijatelji RH i hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Schmidt nameće izmjene Ustava FBiH i Izbornog zakona
PostPostano: 27 ruj 2022, 14:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 16:38
Postovi: 4966
Globalist plenkovic krivi Zorana Milanovica jer ka on je ostetia ego Schmitu i zato on je odlucia da ne minja izborni ka da se osveti Zokiju.

Kakvo preseravanje i jeftine fore, bas za razinu HDZovaca. Ali upamtite, plenkovic je uspia od Brisela izborit se za JEDINSTVEN USTUPAK a to je da se samo za Hrvatsku odustane od najtezeg preduvjeta za uvodenje Euro a to je da je javni dug ispod 60%. Ovo znaci da ce plenkovic u ovom mandatu uvest Euro. Eto sta je njemu bitno.

Na je postiga plenkovic prije misec dana. Naravno nije se obznanjivalo na sva zvona jer bi se onda ljudi zapitali sta se nista ne radi na pitanje Hrvata BiH.

I da nikom vise nije palo govorit o 'hrvatskoj politici' to je HDZova politika. Nitko drugi nema ni moc ni odgovornost za stanje koje je.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 7199 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277 ... 288  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: Brigadir, iprodano, Šporet, VUKsaJUGA i 71 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO