HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 lis 2024, 05:32.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 4806 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 193  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 20 lis 2022, 06:58 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 18:35
Postovi: 10823
Lokacija: No Country for White Men
Broj djece 6-17 sa rodnim poremećajem se povećao za duplo u 2021. u odnosu na 2020.


Privitak/ci:
312248700_651067363391049_5500417627370818216_n.jpg
312248700_651067363391049_5500417627370818216_n.jpg [ 99.54 KiB | Pogledano 1828 put/a. ]

_________________
Ta hercegovacka tragedija je bila prva vijest svih dnevnika u BIH (kod Senada prvih 15 minuta cak) a na HRTu 34 minuta. Ko tada nije razumio nikada nece.
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 20 lis 2022, 11:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
slika

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 20 lis 2022, 11:35 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 18:35
Postovi: 10823
Lokacija: No Country for White Men
Naši saveznici

_________________
Ta hercegovacka tragedija je bila prva vijest svih dnevnika u BIH (kod Senada prvih 15 minuta cak) a na HRTu 34 minuta. Ko tada nije razumio nikada nece.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 20 lis 2022, 12:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Ma daj? Kaj fakat? Od kad to? Čekaj moram proguglat.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 20 lis 2022, 13:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 16:38
Postovi: 4966
Reconquista je napisao/la:
slika

To su smanjili jer disproporcionalno pogada 'ugrozene' skupine tj pocinitelji su 'zasticene skupine gradana'.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 lis 2022, 10:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 ruj 2020, 23:00
Postovi: 232
Oh ne jadni migranti, moramo im pomoći!!! A šta sa našim beskućnicima, mah ko ih jebe. -SAD


https://www.24sata.hr/news/beskucnici-bijesni-cekaj-malo-u-sklonistu-za-migrante-imaju-flat-tv-i-xbox-a-mi-zapisane-toalete-868030

Citat:
Beskućnici bijesni: Čekaj malo, u skloništu za migrante imaju flat TV i Xbox? A mi zapišane toalete


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 lis 2022, 10:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 16:38
Postovi: 4966
Geni kameni je napisao/la:
Oh ne jadni migranti, moramo im pomoći!!! A šta sa našim beskućnicima, mah ko ih jebe. -SAD


https://www.24sata.hr/news/beskucnici-bijesni-cekaj-malo-u-sklonistu-za-migrante-imaju-flat-tv-i-xbox-a-mi-zapisane-toalete-868030

Citat:
Beskućnici bijesni: Čekaj malo, u skloništu za migrante imaju flat TV i Xbox? A mi zapišane toalete

Ne zele da zamjensko stanovnistvo se odluci vratiti, moraju ih zadrzat. Ovi beskucnici su domaci i nemaju di.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 lis 2022, 10:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Hajde genijalci objasnite mi. Ako je ljevica to sto vi ovde prikazujete, kako to onda da jedna Sahra Wagenknecht, koja je istaknuta ljevicarka, ali bez ovih gejprajdsvinjarija i pretjerane polit.cor., tako visoko kvotira kod biraca desnicarskog AfD-a u BRD-u?

Anketa sprovedena na cijeloj teritoriji BRD-a je pokazala da bi 63 posto biraca AfD-a glasali za stranku Sahre Wagenknecht, ukoliko bi ista napustila "Die Linke" (stranka "Ljevica") i osnovala vlastitu stranku. A samo 2 posto vise, naime 65 posto sadasnjih biraca stranke "Ljevica" bi takodjer glasali za nju u slucaju da osnuje vlastitu stranku.

https://www.youtube.com/watch?v=Y5BCkF9agRU&t=360s


- Ukidanje sankcija
- Socijalna pravda
- Porezi bogatima

Ukratko njena agenda.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 lis 2022, 11:25 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Haram je napisao/la:
Hajde genijalci objasnite mi. Ako je ljevica to sto vi ovde prikazujete, kako to onda da jedna Sahra Wagenknecht, koja je istaknuta ljevicarka, .


po čemu je ona istaknuta ljevičarka?

ti margialce na ljevici kojih se 99% ljevice odriče nazivaš uzornim ljevičarima.

to ti je logička pogreška, to ti je isto kao što npr. jehovini svjedoci za sebe kaž da su oni pravi kršćani, a ne katolici, pravoslavci, protestanti....

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 lis 2022, 11:26 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Velebit je napisao/la:
Geni kameni je napisao/la:
Oh ne jadni migranti, moramo im pomoći!!! A šta sa našim beskućnicima, mah ko ih jebe. -SAD


https://www.24sata.hr/news/beskucnici-bijesni-cekaj-malo-u-sklonistu-za-migrante-imaju-flat-tv-i-xbox-a-mi-zapisane-toalete-868030


Ne zele da zamjensko stanovnistvo se odluci vratiti, moraju ih zadrzat. Ovi beskucnici su domaci i nemaju di.


najveći cirkus je u tome što su više od pola beskućnika u SAD upravo ilegalni migranti.

zato su im sad počeli davati skloništa s TVom, jer jedino tako neće na cesti završiti

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 lis 2022, 11:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
divizija je napisao/la:
Haram je napisao/la:
Hajde genijalci objasnite mi. Ako je ljevica to sto vi ovde prikazujete, kako to onda da jedna Sahra Wagenknecht, koja je istaknuta ljevicarka, .


po čemu je ona istaknuta ljevičarka?

ti margialce na ljevici kojih se 99% ljevice odriče nazivaš uzornim ljevičarima.

to ti je logička pogreška, to ti je isto kao što npr. jehovini svjedoci za sebe kaž da su oni pravi kršćani, a ne katolici, pravoslavci, protestanti....


Ljevicarka je zato sto su joj sadrzaji ljevicarski. Da ne spominjem to da je od samog pocetka u stranci "Die Linke" i da joj je suprug genijalni Oscar Lafontaine, THE ljevicar BRD-a, mnogo stariji od nje (a ne kao kod pedderoliberala tipa Macron gdje je sve naopako i obrnuto pa mu mu tako i zena moze komotno biti i mama), i koji sigurno utice na nju.

Takodjer je bitno, zaboravio sam maloprije spomenuti, da je ona nakon Södera druga politicarka BRD-a po omiljenosti dok joj se pedderoliberalizmom vec nagrizena stranka krece tamo negdje oko 5 % (a bili na 13). To ukazuje jasno na protestni potencijal i cinjenicu da su od biraca AfDa npr. napravili naciste a ustvari masa njih su jednostavno nezadovoljni pedderoliberalizmom i socijalnom i ekonomskom nepravdom koja je iz godine u godinu sve jaca.

Koliko to veze ima sa sankcijama Rusiji ne moram valjda objasnjavati. Dovoljno je otici u obliznji supermarket ili na jednu od mojih vec omiljenih benzinskih pumpi.


Tako da ni u kojem slucaju Sahru Wagenknecht ne mozes nazvati politickim marginalcem, druze Divizija. Zena je ideoloski nastrojena i iz ideoloskih razloga zastupa interese sirokih radnickih slojeva u BRD-u. I sto je najbolje u svemu tome: Toliko je brilijantna i retoricki nadmocna da mi se nekad cini kao Vojislav Seselj u Hagu s onim levatima. Ne mogu joj pera odbiti a cesto je ubace u diskusije 1 protiv svih.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 lis 2022, 11:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Turbotakija opet kao muha na ***. Ne može si pomoći.

Otvorio je i svoju temu za koju je iscrpio sve ideje o ludilu zapadnih imperijalista i kapitalista pa se opet vraća na ovu dok ne nabije 100 stranica.

Hvala nisi trebao.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 lis 2022, 11:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Hvala i tebi.

Zbog tebe i besmislenog ti posta meni sad unakazi poruku a promjenio sam samo jedno slovo.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 lis 2022, 14:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 16:38
Postovi: 4966
Ajme opet si se vratia samo da seres da su ljevica samo ovi sta su tebi simpaticni a ne i woke postmodernisti.

Kako si dosadan i nedokazan

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 lis 2022, 14:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Velebit je napisao/la:
Ajme opet si se vratia samo da seres da su ljevica samo ovi sta su tebi simpaticni a ne i woke postmodernisti.

Kako si dosadan i nedokazan



Vidi se da si kod Tudjmana ucio da citas.

Nisu te dobro naucili.


Ono sto pokusavam da vam objasnim je to da ovo sto vi smatrate ljevicom, i sto sebe takodjer smatra ljevicom, nije ljevica vec nakaradna liberalna devijacija koja se sistemski gura kao oficijelni narativ, kao mainstream, ako tako hocemo.


Ljevicari njih mrze gotovo vise nego vi sto sebe titlate kao desnicare.

Eto ja sam ljevicar a mrzim ove likove iz dna duse i radje s vama ovde divanim o svemu tome nego da se slizavam s takvima.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 lis 2022, 14:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 16:38
Postovi: 4966
https://en.wikipedia.org/wiki/2022_Cuban_Family_Code_referendum

Komunisticka partija Kube je uvela propagandu o LGBTQIA+ i uvjerila vlastito stanovnistvo da je trans okej. Sva ljevicarska ideologija izlazi iz istih motiva. Sve je to borba protiv tradicionalne i prirodne hijerarhije i naravnih kriterija koje nece cine superiornijim od drugih.

Nakon unistenja normalnih ekonomskih odnosa ide se u iduci korak, unistenje prirodnih spolo obiteljskih odnosa.

U Njemackoj je samo redoslid drukciji. Prvo se unisti spolno obiteljske odnose onda ljevicari idu na ekonomske odnose sa njihovim utopijanskim ZELENIM glupostima.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 lis 2022, 14:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Imali su ti na Kubi sto godina da sprovedu zelene agende, pa kao sto znamo nisu. Niko ih u tome nebi ometao.

Nisam upucen u to sto se sad tamo sprovodi i zasto ali siguran sam da se radi o nekoj finti. Ili to ili su pobudalili.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 lis 2022, 14:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 16:38
Postovi: 4966
Haram je napisao/la:
Ono sto pokusavam da vam objasnim je to da ovo sto vi smatrate ljevicom, i sto sebe takodjer smatra ljevicom, nije ljevica vec nakaradna liberalna devijacija koja se sistemski gura kao oficijelni narativ, kao mainstream, ako tako hocemo.

Eto ja sam ljevicar a mrzim ove likove iz dna duse i radje s vama ovde divanim o svemu tome nego da se slizavam s takvima.

Ti si 'zatucani' ljevicar tj ti si zapea na starom dijalektickom obliku. Esencija ljevice je dijalekticki 'napredak', o tome je govoria i ucitelj Marksa, Hegel. To ce ti potvrdit i Zizek, Chomsky, Faucault, Gramsci itd. Ukidanje obitelji su radili jos i Pol Potovci, ka i u Kibutzima. Stoga nemoj mi izmisljat pricu.

To ti se jasno vidi da cim su braca Castro isla ca sa vlasti, odma kubanska ljevica hvata to sta su zaostali dijalekticki. Isto radi i Vijetnam.

https://osf.io/preprints/socarxiv/6cvqf/

Nemoj nas zajebavat da to nije ljevica.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 lis 2022, 14:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 16:38
Postovi: 4966
Haram je napisao/la:
Imali su ti na Kubi sto godina da sprovedu zelene agende, pa kao sto znamo nisu. Niko ih u tome nebi ometao.

Nisam upucen u to sto se sad tamo sprovodi i zasto ali siguran sam da se radi o nekoj finti. Ili to ili su pobudalili.

https://sites.psu.edu/sovas3a/2020/02/03/cuba-found-to-be-the-most-sustainably-developed-country-in-the-world-new-research-finds/

Kako nije, Kubu hvale na sva usta kako je UZOR za odrzivu ekonomiju. Dakle zele prekopirat kubanski model i sankcije i centralnu kontrolu gospodarstva koje su natirale Kubu da bude 'top sustainability'.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 lis 2022, 14:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Velebit je napisao/la:
Haram je napisao/la:
Ono sto pokusavam da vam objasnim je to da ovo sto vi smatrate ljevicom, i sto sebe takodjer smatra ljevicom, nije ljevica vec nakaradna liberalna devijacija koja se sistemski gura kao oficijelni narativ, kao mainstream, ako tako hocemo.

Eto ja sam ljevicar a mrzim ove likove iz dna duse i radje s vama ovde divanim o svemu tome nego da se slizavam s takvima.

Ti si 'zatucani' ljevicar tj ti si zapea na starom dijalektickom obliku. Esencija ljevice je dijalekticki 'napredak', o tome je govoria i ucitelj Marksa, Hegel. To ce ti potvrdit i Zizek, Chomsky, Faucault, Gramsci itd. Ukidanje obitelji su radili jos i Pol Potovci, ka i u Kibutzima. Stoga nemoj mi izmisljat pricu.

To ti se jasno vidi da cim su braca Castro isla ca sa vlasti, odma kubanska ljevica hvata to sta su zaostali dijalekticki. Isto radi i Vijetnam.

https://osf.io/preprints/socarxiv/6cvqf/

Nemoj nas zajebavat da to nije ljevica.



Ljevicarsko liberalne devijacije. Ali to nije ono za sta se ja zalazem i sta i dalje postoji, a to je marksisticka ljevica koja se zgrazava na sve ovo. Eno upravo sam na temi o Ukrajini postavio, preveo djelic iz marksistickog lista koji se unutar sveopste tematike o Ukrajini bavi upravo pitanjem takve "ljevice".


Ljevica kao ljevica nikad nije ni postojala. Uvijek je tu bilo mnogo struja, pa koliko pravaca samo anarhizam ima..

Ali ono sto je na kraju pobjedilo, pa ipak izgubilo Hladni Rat protiv najmocnijeg saveza planete, NATO-pakta, to je marksisticka ljevica i sve ono za sta se zalagala sovjetska komunisticka partija ili kod nas u Jugoslaviji onomad kad je ******** bio psihicka bolest a ne sinonim za moral i ponos. To sto obadvojica osudjujemo se nije rodilo pod kapom "zlih ljevicara", iliti marskista, iliti unutar socijalistickih drzava, vec naprotiv unutar drzava koje su sebi na prsa prisili i prisavaju isusa krsta i u kojima se predsjednici zaklinju stavljajuci ruku na bibilju ili na sta vec.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 lis 2022, 15:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 16:38
Postovi: 4966
Vec san ti odgovoria na to. Samo je raspored tj fokus bia drukciji. Dok su se jedni fokusirali na spolno obiteljske odnose, drugi su se na ekonomiju. Kuba i Vijetnam pokazuju da se radi samo o generacijskim razlikama.

Velebit je napisao/la:
https://en.wikipedia.org/wiki/2022_Cuban_Family_Code_referendum

Komunisticka partija Kube je uvela propagandu o LGBTQIA+ i uvjerila vlastito stanovnistvo da je trans okej. Sva ljevicarska ideologija izlazi iz istih motiva. Sve je to borba protiv tradicionalne i prirodne hijerarhije i naravnih kriterija koje nece cine superiornijim od drugih.

Nakon unistenja normalnih ekonomskih odnosa ide se u iduci korak, unistenje prirodnih spolo obiteljskih odnosa.

U Njemackoj je samo redoslid drukciji. Prvo se unisti spolno obiteljske odnose onda ljevicari idu na ekonomske odnose sa njihovim utopijanskim ZELENIM glupostima.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 lis 2022, 15:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 16:38
Postovi: 4966
slika

Redistribucija osjecaja za normalno.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 lis 2022, 15:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Velebit je napisao/la:
Vec san ti odgovoria na to. Samo je raspored tj fokus bia drukciji. Dok su se jedni fokusirali na spolno obiteljske odnose, drugi su se na ekonomiju. Kuba i Vijetnam pokazuju da se radi samo o generacijskim razlikama.

Velebit je napisao/la:
https://en.wikipedia.org/wiki/2022_Cuban_Family_Code_referendum

Komunisticka partija Kube je uvela propagandu o LGBTQIA+ i uvjerila vlastito stanovnistvo da je trans okej. Sva ljevicarska ideologija izlazi iz istih motiva. Sve je to borba protiv tradicionalne i prirodne hijerarhije i naravnih kriterija koje nece cine superiornijim od drugih.

Nakon unistenja normalnih ekonomskih odnosa ide se u iduci korak, unistenje prirodnih spolo obiteljskih odnosa.

U Njemackoj je samo redoslid drukciji. Prvo se unisti spolno obiteljske odnose onda ljevicari idu na ekonomske odnose sa njihovim utopijanskim ZELENIM glupostima.



Otkud se onda izrodise te pojave u krscanskim zemljama, u zemljama izricito antikomunistickog narativa tipa USA?

Pa tamo su jos do u sezdesete imali lov na komuniste kao da se radi o vjesticama.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 lis 2022, 17:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 16:38
Postovi: 4966
Stvaras totalno krivu dilemu. Navodno neka dilema izmedu ideja 'krscanskog zapada' i nekog drukcijeg istoka.

Amo malo vidit nastanak ljevice.

Rene Descartes 'tabula rasa'
Jean Jacques Russeau 'prosvjetom do promjene prirode'
Victor Hupay 'rijec komunizam'
Francois Noel Babeuf 'Manifest jednakih'
Hegel 'dijalektika'
Marx
Engels

Cak i Lenjin i Trotsky su obitavali po Becu, Parizu itd. Di su otisli razocarani Trotskisti? U SAD, i nisu bili zaboravljeni luzeri nego su postali dio establishmenta. Otac neokonzervativizma je trotskist.

Skoro sve oko ljevice nastaje na zapadu. Istok je samo reciklira zapadne ideje.

Originalni komunisti su bili Jansenisti, francuska katolicka hereza oni su evoluirali do razvrata i orgijanja.

Evo ti dio radnje iz knjige Aleksandra Boganova, nazvane Crvena zvjezda iz 1908. On je jedan od prvih vaznih voda Oktobarske revolucije.

Citat:
The social order on Mars is communism . Everyone works consciously, moving from one enterprise to another as needed in one product or another. Complete gender equality, no classes, free sexual relations, no private property, etc.

Leonidas is mainly accompanied by one of the crew members of the spaceship, Natty, who turns out to be a woman (which was imperceptible, since there is no difference between the sexes in either dress, or address, or names). The hero has an affair with her.


Dakle daleko prije nego je crvena zvizda postala koristena ka neki simbol ovaj, jedan od originalnih clanova partije u Rusiji pise ovaj utopisticki klasik koji inspirira ljevicare da uzmu crvenu zvidu ka svoj znak.

Evo ti za Ameriku.

https://youtube.com/shorts/ZswcAaVfpKY?feature=share

https://youtu.be/5gnpCqsXE8g

https://youtu.be/0fx1BYwCwCI

MLK i taj 'civil rights' je bia gusto ispremrezen homoseksualcima i ljevicarima.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 21 lis 2022, 17:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Jasno je da je Trocki bio americki igrac. Pasos mu je potpisao licno tadasnji predsjednik USA, sad sam mu zaboravio ime. Zato je i popio spic u glavu.

Ako je nesto nastalo na Zapadu, ne znaci da je nuzno zlo. Bitno je u kakvom obliku nesto dodje do izrazaja i kakve rezultate daje. Ti zelis prikazati da su ove liberalne nakaradnosti o kojima govorimo logican slijed, tj. produzetak onog komunizma kakav je nama poznat, ali ja to ne mogu priznati jer nije dokazano empiricki posto se sve urusilo i ovo sto danas vidimo su ostaci, rusevine, koje iz bogzna kakvih razloga primaju ovo ili ono sa Zapada.

Ne kazem da je u Kini sve med i mlijeko, nit sam fan tog njihovog drzavnog kapitalizma, ali zar nije kineski komunizam, kakav god da bio, takodjer produzetak onog izvornog, marksistickog, nama poznatog? A u Kini mislim da bi lik poput ovog s tvoje slike iznad mogao u vrh glave da s Ujgurima sije carapice u nekoj od bezbrojnih fabrika.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4806 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 193  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO