HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 ruj 2024, 03:21.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 4802 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 193  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 16 stu 2022, 11:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
Ali to je to, vidjecete da ce uskoro u odredjenim krugovima, profesionalno mislim, postati nemoguce ne pricati na tako nakaradan nacin. Kao sto i gender zvjezdice prvo nisu bile prihvacene a sad si maltene pa desnicarska sovinjara i redneck ukoliko ih ne koristis tokom razmjene e-mailova. Tako ce biti i sa govorom..

Tacno mi dodje da pomislim da je u pravu onaj Divizija kad kaze da je to to.

Ima smisla jbg..nema njih toliko mnogo ali su preuzeli funkcije, zaposjeli javni narativ, politiku, medije..i onda se ti jebi.. U BRD-u je apsolutna katastrofa. Znam jer tu i tamo imam posla s ljudima iz te "drzave" a koji rade kod nas..oni su fakat ko, ne znam, nekakva paucina.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 16 stu 2022, 11:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 11:30
Postovi: 6109
Haram je napisao/la:
Jeste li skuzili da su poceli tokom pricanja da furaju gender zvjezdice? Znam, otkrivam toplu vodu, rece mi jaranica, inace feministica ali ne toliko zagrizena.

Ja se zabezeknuo..jebote prvo mislio neki feler tehnicke prirode..prekine rijec, kao da preskoci glas, i onda nastavi gender-nastavkom. Cuo na radiju.

A bogti vise mater jebo bolesnu..

Sinoc neki podijum, neka diskusija, i od troje govornika dvoje pricaju na taj nacin. I hajd ih ne preziri..pa ja ne znam stvarno, kao sto ne bih tacno mogao definisati zasto mi to bas toliko ide na nerve, ali znam da bi joj i mu svaki put onaj mikrofon mogo nabiti u shupak kad cujem.



Vec je neko vrijeme tako. Otprilike prije dvije godine su poceli recimo u oglasima za posao ubacivati m/w i d. U pocetku samo neki. Sada vise ne postoji oglas bez "d"
Sto je recimo smijesno za poziciju baustelca. Sigurno ce taj sa "d" na baustelu al eto...
Isto su tako otprilike prije 2 godine donijeli uredbu da je bolje koristiti rodno neutralne rijeci. Pa se umjesto npr. Studenten/studenti sada vec u pravilu koristi Studierende/studirajuci

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 16 stu 2022, 11:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 11:30
Postovi: 6109
Ali sve ce to njima doci na naplatu. Evo recimo nedavno citam Lik svedjanin se deklarira kao transeksualac odnosno zena sa invaliditetom. Iako je potpuno zdrav (bar fizicki) on koristi kolica jer smatra da je trebao biti rodjen kao invalid. I zahtjeva da ga se tako i tretira.
Kad pogledas pa ima i pravo, ako je moguce sve drugo, zasto to ne bi bilo?
E sad zamisli tisuce trans-invalida koji budu traziti invalidninu :w00t
i upravo se tu ocituje munjenost, bolest i idiotluk zapada koji tezi ovakvom drustvu

https://luftika.rs/muskarac-zena-sa-invaliditetom/

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 16 stu 2022, 12:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
krstjanin je napisao/la:
Haram je napisao/la:
Jeste li skuzili da su poceli tokom pricanja da furaju gender zvjezdice? Znam, otkrivam toplu vodu, rece mi jaranica, inace feministica ali ne toliko zagrizena.

Ja se zabezeknuo..jebote prvo mislio neki feler tehnicke prirode..prekine rijec, kao da preskoci glas, i onda nastavi gender-nastavkom. Cuo na radiju.

A bogti vise mater jebo bolesnu..

Sinoc neki podijum, neka diskusija, i od troje govornika dvoje pricaju na taj nacin. I hajd ih ne preziri..pa ja ne znam stvarno, kao sto ne bih tacno mogao definisati zasto mi to bas toliko ide na nerve, ali znam da bi joj i mu svaki put onaj mikrofon mogo nabiti u shupak kad cujem.



Vec je neko vrijeme tako. Otprilike prije dvije godine su poceli recimo u oglasima za posao ubacivati m/w i d. U pocetku samo neki. Sada vise ne postoji oglas bez "d"
Sto je recimo smijesno za poziciju baustelca. Sigurno ce taj sa "d" na baustelu al eto...
Isto su tako otprilike prije 2 godine donijeli uredbu da je bolje koristiti rodno neutralne rijeci. Pa se umjesto npr. Studenten/studenti sada vec u pravilu koristi Studierende/studirajuci


Ma dobro to, na to sam se vec naviko..papir svasta trpi, al brate kad to cujes uzivo, to je toliko nakaradno i izopaceno da se nadam da bi im se cak moglo obiti o glavu, jer ko jos iole normalan zeli pricati kao da je behindert (umno/tjelesno poremecen)..

I da, to Studierende sranje je gramaticki neispravno..u prevodu "ljudi koji studiraju", samo da nebi rekli studenti (Studenten), dakle maskulinum, a ne mogu tu rijec prebaciti na femininum jer ne postoji. ********.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 16 stu 2022, 12:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 11:30
Postovi: 6109
Evo lipo upute svugdje pisu

Warum sagt man Studierende statt Studenten?
Weil genus und sexus nicht auseinandergehalten werden können (weswegen der Student nicht für beide Geschlechter reichen soll) und die Doppelung „Student und Studentin” zu mühsam erscheint, wird also das Partizip zur Statusbezeichnung.

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 16 stu 2022, 12:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
Ja jasno je. Ali takodjer je jasno da iza svega toga stoji jedna bolesno izopacena pseudoljevicarska ideologija, ustvari neoliberalizam.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 16 stu 2022, 12:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 18:35
Postovi: 10846
krstjanin je napisao/la:
Ali sve ce to njima doci na naplatu. Evo recimo nedavno citam Lik svedjanin se deklarira kao transeksualac odnosno zena sa invaliditetom. Iako je potpuno zdrav (bar fizicki) on koristi kolica jer smatra da je trebao biti rodjen kao invalid. I zahtjeva da ga se tako i tretira.
Kad pogledas pa ima i pravo, ako je moguce sve drugo, zasto to ne bi bilo?
E sad zamisli tisuce trans-invalida koji budu traziti invalidninu :w00t
i upravo se tu ocituje munjenost, bolest i idiotluk zapada koji tezi ovakvom drustvu

https://luftika.rs/muskarac-zena-sa-invaliditetom/


Sva poenta zapadnog blesavljenja je u tzv.rodnom identitetu kojeg su "naučnici" prozvali kao društveni konstrukt.

Iliti u prevodu , to što imam *** ne znači da nisam žena , ali to takođe znači da to što sam potpuno zdrav ne znači da nisam invalid , jer sve je jebeni društveni konstrukt za ludake na zapadu.
I potpuno je logično da taj "invalid" može reći ženi sa kurcem "Zašto je tvoj identitet vredniji od moga??"

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 16 stu 2022, 13:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 11:30
Postovi: 6109
joe enter je napisao/la:
krstjanin je napisao/la:
Ali sve ce to njima doci na naplatu. Evo recimo nedavno citam Lik svedjanin se deklarira kao transeksualac odnosno zena sa invaliditetom. Iako je potpuno zdrav (bar fizicki) on koristi kolica jer smatra da je trebao biti rodjen kao invalid. I zahtjeva da ga se tako i tretira.
Kad pogledas pa ima i pravo, ako je moguce sve drugo, zasto to ne bi bilo?
E sad zamisli tisuce trans-invalida koji budu traziti invalidninu :w00t
i upravo se tu ocituje munjenost, bolest i idiotluk zapada koji tezi ovakvom drustvu

https://luftika.rs/muskarac-zena-sa-invaliditetom/


Sva poenta zapadnog blesavljenja je u tzv.rodnom identitetu kojeg su "naučnici" prozvali kao društveni konstrukt.

Iliti u prevodu , to što imam *** ne znači da nisam žena , ali to takođe znači da to što sam potpuno zdrav ne znači da nisam invalid , jer sve je jebeni društveni konstrukt za ludake na zapadu.
I potpuno je logično da taj "invalid" može reći ženi sa kurcem "Zašto je tvoj identitet vredniji od moga??"



Da ali sa svime time sami sebe vrijedjaju i svoj intelekt samo to ili ne vide ili su stvarno dovoljno ludi.
Vjerovatno ce se njihovi potomci pitati kao sto se oni sada pitaju za naciste. Sta im je bilo?

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 16 stu 2022, 13:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 18:35
Postovi: 10846
krstjanin je napisao/la:
Da ali sa svime time sami sebe vrijedjaju i svoj intelekt samo to ili ne vide ili su stvarno dovoljno ludi.
Vjerovatno ce se njihovi potomci pitati kao sto se oni sada pitaju za naciste. Sta im je bilo?


Religija i ideologija nije nužno u skladu sa prirodom i stvarnošću , a to što se dešava na zapadu je svakako ideologija protkana sa religijskim zanosom.

Već sam pominjao ranije ali nije zgoreg da pomenem još jednom.
Kad je bio čuveni Nikejski Sabor gde su donete odluke skupa episkopa o simbolu vere i svetom trojstvu , druga glavna tema je bila zabrana samokastriranja hrišćana koja je očito bila jako rasprostranjan čim je sabor istoka i zapada o tome raspravljao.

Međutim ovi su danas još luđi za razliku od onih koji su sebi odrezali muda da ne bi imali seksualne grešene porive jer ovi danas misloe da će postati nešto drugo , kao neki superljudi sa super moćima.

Fascinantno ludo , i nadasve bolesno izopačeno.

Sve vodi ka pedofiliji.
Ako maloletnik ima pravo da sebe kastrira i u tome mu pomogner PUNOLETNI doktor , ne vidim nikakve prepreke da taj maloletnik ima pravo na to da ga jebe punoletni čovek.
Dakle država ne sme da osudi pedofila jer je krši ljudsko pravo maloletnika kojemu "identitet" zavisi od toga.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 16 stu 2022, 15:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Citat:


How Marxism is Disguised as Woke Morality | Dr. Yoram Hazony | Jordan Peterson


Citat:
Turbotakija: Ne, ne, ne. Nije to marksizam.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 16 stu 2022, 15:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 16:38
Postovi: 4966
Sve te ljevicarske utopisticke ideje se baziraju na istom impulsu da se kontrira osnovnim zakonitostima univerzuma.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 16 stu 2022, 16:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 18:35
Postovi: 10846
Velebit je napisao/la:
Sve te ljevicarske utopisticke ideje se baziraju na istom impulsu da se kontrira osnovnim zakonitostima univerzuma.


Tako je.

Ja te sve moderne levičare zovem našim čuvenim doktorskim(liječničkim) zvanjem iz vremena SFRJ , a to je "Specijalista opšte prakse" koje svojom kontradiktornošću u tituli kontrira zdravoj pameti i zakonima univerzuma.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 16 stu 2022, 17:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 lis 2022, 09:27
Postovi: 799
Brat Xi skolovao ovog levicarskog supak merakliju pred kamerom. =))




Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 16 stu 2022, 19:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 ruj 2020, 23:00
Postovi: 232
Evo i Legendary Tony the Tiger je Ljevičarski trans ********, i želi da i vaša djeca istu budu.

Političke propagande moraju bit zabranjene u proizvodima.

https://twitter.com/tariqnasheed/status/1395603758042681345


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 16 stu 2022, 20:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
I sta sad, Xi nije Levicar??? :D


KP Kine dakle sta? Desnicarska organizacija haha e jebem vas u usta blesava.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 16 stu 2022, 20:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 lis 2022, 09:27
Postovi: 799
Haram je napisao/la:
I sta sad, Xi nije Levicar??? :D


KP Kine dakle sta? Desnicarska organizacija haha e jebem vas u usta blesava.


Te komunisticke gluposti im sluze samo za kontrolu stanovnistva i stvaranje autokratije i brzinu donosenja odluka. A u realnosti boli njih racku za Marxa, onaj cekic i nakovanj im je kao folklor, kao tebi djamija. Kina je ja mislim trenutno najnacionalistickija drzava na svetu, definitvno vise i od Rusije. Imaju cak pomalo i rasizma i fasizma u diskursu. Inace moderno se kaze za liberale da su levicari. Ta rec vise nije ista kao ona od pre 50 godina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 16 stu 2022, 21:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
Jussi2 je napisao/la:
Haram je napisao/la:
I sta sad, Xi nije Levicar??? :D


KP Kine dakle sta? Desnicarska organizacija haha e jebem vas u usta blesava.


Te komunisticke gluposti im sluze samo za kontrolu stanovnistva i stvaranje autokratije i brzinu donosenja odluka. A u realnosti boli njih racku za Marxa, onaj cekic i nakovanj im je kao folklor, kao tebi djamija. Kina je ja mislim trenutno najnacionalistickija drzava na svetu, definitvno vise i od Rusije. Imaju cak pomalo i rasizma i fasizma u diskursu. Inace moderno se kaze za liberale da su levicari. Ta rec vise nije ista kao ona od pre 50 godina.


Da li si citao ista o Xiu? Lik je ideolog u pravom smislu rijeci, oca mu sjebala partija tokom “Kulturne revolucije” a on nakon toga nije postao “sin koji zudi za osvetom” vec suprotno: predao se u potpunosti partiji.


Reci da on nije komunista je ko reci da Hitler nije bio NaZi.


Nego vi sebi svijet okrecete onako kako vam pase.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 16 stu 2022, 21:30 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Haram je napisao/la:


Reci da on nije komunista je ko reci da Hitler nije bio NaZi..


u suvremenom svijetu i komunisti su desničari

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 16 stu 2022, 21:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 lis 2022, 09:27
Postovi: 799
Xi je komunista u smislu političke ideologije odnosno lenjinizma, a ne ekonomije i marksizma, kao što su Bernie Sanders i oni ostali retardi sa Zapada.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 16 stu 2022, 21:47 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Jussi2 je napisao/la:
Xi je komunista u smislu političke ideologije odnosno lenjinizma,


više staljinizma, Lenjin je bio nedorečen

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 16 stu 2022, 22:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
U vezi ekonomije, pa jasno je da i kineski komunisti moradose od devedesetih pa naovamo takijati kapitalizam, ali velika je razlika kad drzavu imaju oligarsi, kao u USA, dok u Kini drzava ima oligarhe.

Meni licno je najvaznije da se za radnicku kladu zivot poboljsava. Jos uvijek u Kini ne cvjetaju svima ruze, ali je sve vise takvih, dok se na Zapadu broj takvih topi iz godine u godinu.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 16 stu 2022, 22:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
U biti je KP Kine najjaca i najbrojnija politicka organizacija na planeti.

I ne sumnjam da ce ukoliko ikad budu u prilici siriti komunizam. Pa makar i njihov, azijski, pomalo izopacen.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 16 stu 2022, 22:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
Jebote u BRDu medije poput lista Die junge Welt „posmatraju“ jer, citat: zagovaraju podjelu drustva u klase a to se ko fol koci s pravima individua tj ljudskim pravima. A ovamo stalno baljezgaju o stalezu ovom ili onom..te srednji, te nizi, te poslodavac, te posloprimac. Pogani lazovi i licemjercine, kao i braca im u duhu, fasisti.

Ali zato sam ih ja abonirao iako placam u *** puno (kad se usporedi).

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 16 stu 2022, 22:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
Ubicu vas u pojam komunizmom.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 16 stu 2022, 22:56 
Offline

Pridružen/a: 24 stu 2020, 22:56
Postovi: 1137
Haram je napisao/la:
Ubicu vas u pojam komunizmom.



Pazi kakve stavove iznosis o kineskome i ovome-onome komunizmu da te drug Titomir ne bi zatvorio u otocni kazamat.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4802 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 193  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO