HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 lis 2024, 22:26.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 4806 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 ... 193  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 stu 2022, 18:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Junuz - nemam pametnija posla no da ispravljam krive Drine

A Drina se nije ispravila ni za milimetar.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 stu 2022, 18:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 37307
Lokacija: Gl. grad regije
divizija je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:
Ove nove generacije puno više poštuju prirodu,


zato svake godine prave sve više otpada per capita.

yebote fenomen je u kojem ti paralenom univerzumu živiš. to treba bit znat.

Junuz Djipalo je napisao/la:
Ide nabolje. Druga je stvar što ste vi navikli na nenormalne obrasce ponašanja koji vam se čine normalnim.


bolje i loije je stvar kriterija. nekome je dobro kad ga drugi trpa u pak.

stvar je u tome da se moderni leftard na zapadu ponaša suprotno ostatku od 80% čovječanstva danas i svim ljudima u prošlosti i misli da je on ISPRAVAN, a svi drugi ludi.


Kvačica je danas spominjso kako bi se 'normalnih' 20% trebalo negdje ogradit.

Što ako su leftardi većina? 80%?

Jer vama su svi koji su lijevo od vas leftardi. I centar. Čim netko nije nacionalno i vjerski isključiv on je izdajnik. :D

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 stu 2022, 19:01 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Junuz Djipalo je napisao/la:
Kvačica je danas spominjso kako bi se 'normalnih' 20% trebalo negdje ogradit.

Što ako su leftardi većina? 80%?

Jer vama su svi koji su lijevo od vas leftardi. I centar. Čim netko nije nacionalno i vjerski isključiv on je izdajnik. :D


leftardi su većina smao u društvima u kojima domicilne populacije rapidno nestaju.

leftardizam je simptom biološke propasti. i razne druge, sudeći po tebi

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 stu 2022, 19:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21803
Ima i dalje na zapadu normalnih, samo su tihi tj. moraju biti kuš inaće ide otkazivanje života.

Kad bi smjeli reći što misle na glas, vidjeli bi horde desničara, članaka, serija itd što misle o ljevici.

Nikada ali apsolutno nikada nema ekstremne ljevice bez ekstremne desnice, jedno drugo hrani.

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 stu 2022, 19:54 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32742
Junuz Djipalo je napisao/la:
divizija je napisao/la:

zato svake godine prave sve više otpada per capita.

yebote fenomen je u kojem ti paralenom univerzumu živiš. to treba bit znat.



bolje i loije je stvar kriterija. nekome je dobro kad ga drugi trpa u pak.

stvar je u tome da se moderni leftard na zapadu ponaša suprotno ostatku od 80% čovječanstva danas i svim ljudima u prošlosti i misli da je on ISPRAVAN, a svi drugi ludi.


Kvačica je danas spominjso kako bi se 'normalnih' 20% trebalo negdje ogradit.

Što ako su leftardi većina? 80%?

Jer vama su svi koji su lijevo od vas leftardi. I centar. Čim netko nije nacionalno i vjerski isključiv on je izdajnik. :D


Molim lijepo poštuj naša prava nacionalne manjine i samoupravu. :palacgore1

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

986 of 2558 - 38.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 18 stu 2022, 01:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 13:49
Postovi: 9957
Lokacija: Usa
Da izvinis, jebes tog desnicara koji se plasi reci svoje mislje na glas.

Desnica na zapadu je kao i u Hrvatskoj, dezorjentirana i izgubljena, ta to su ljudi koji drukaju za Ukrajinu i tvrde da se tamo "brani bijela Europa". Toliko su degenerisani, besmisleni, sami sebi svrha, nesto kao KKK u USA, gomila budala koje je pregazilo vrijeme.
Samo gledas hrvatsku desnicu, i to je to, to je danasnja desnica. U Europi istina ima zdravih snaga na desnici, bar mi se cini, recimo ova Talijanka gledao sam par govora i zena je pun pogodak. Bar verbalno, ne znam djela, vidjecemo. Samo sto ja mislim na puk, na desnicu kao pokret, na obicne ljude, to je sve izgubljeno u vremenu i prostoru.
A talijanska premijerka i slicni niti nisu desnica, to su moderni suverenisti, oni jesu desno politicki ali danas je ta podjela prevazidjena i nebitna. Danas je sukob suverenista i globalista, a ove budale koje klicu Ukrajini, Banderi i "bijeloj Europi" su samo sluge globalizma, da nemaju mozga razumjeti tu cinjenicu. Njima ni rodni grad vise nije bjeli, ali oni "brane Europu od azijskih hordi" u Kijevu. Korisne budaletine, kojima je pocetak i kraj politicke misli obuci crnu konfekciju.

Ovi rijetki suverenisti koji znaju i kuze sto se danas dogadja na planeti, nisu dovoljno jaki na zalost, prije svega kako vec navedoh, sljedbenici u velikom broju uopce ne kuze sto se dogadja. Dok oni "brane bijelu Europu", Europa je vec okupirana, i nije joj crta fronta kod Kijeva vec u Berlinu, Stokholmu, Becu, Parizu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 18 stu 2022, 01:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 lip 2022, 09:16
Postovi: 2852
Meloni ne odstupa od europodaničke matrice. Tu se varaš.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 18 stu 2022, 08:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 16:38
Postovi: 4966
Navijanje za Ukrajinu je mnogima malo bolja i realisticnija imitacija negativnog etnocentrizma od navijanja za nogometne klubove.

Obe stvari sluze istoj svrsi na emotivnoj razini. Imas grupu, smatras se djelom nje, pratis njene sukobe i ishode, projiciras da su oni 'tvoji' i da kad oni pobjede to za tebe znaci ono sta je u nasoj proslosti to znacilo...

Mogucnost za razmnozavanje bez strogih kriterija koje ima in group. Pokoreni nemaju pravo izbora.

Mogucnost dobivanja kvalitetne zemlje besplatno. Sigurnost egzistencijalna.

Sirenje svojih zakona koji proizlaze iz tvoje bioloske skupine i time odgovaraju navikama i sklonostima tebe i tvojih. Ako je negdje 50/50, tvoji ce kroz dug period vrimena imat prednost.

Dakle kad ljudi koji nisu disidentski i kontrakulturalno raspolozeni gledaju simboliku ukrajinske strane u ovom ratu, odma mogu nac isto ono sta nogomet nudi x10.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 18 stu 2022, 10:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 37307
Lokacija: Gl. grad regije
Naša Kvačica je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:

Kvačica je danas spominjso kako bi se 'normalnih' 20% trebalo negdje ogradit.

Što ako su leftardi većina? 80%?

Jer vama su svi koji su lijevo od vas leftardi. I centar. Čim netko nije nacionalno i vjerski isključiv on je izdajnik. :D


Molim lijepo poštuj naša prava nacionalne manjine i samoupravu. :palacgore1


Upravo takvi krajevi imaju najveću stopu iseljavanja u globohomoleftarske zemlje. :zubati

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 18 stu 2022, 11:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
crni_bombarder je napisao/la:
Da izvinis, jebes tog desnicara koji se plasi reci svoje mislje na glas.

Desnica na zapadu je kao i u Hrvatskoj, dezorjentirana i izgubljena, ta to su ljudi koji drukaju za Ukrajinu i tvrde da se tamo "brani bijela Europa". Toliko su degenerisani, besmisleni, sami sebi svrha, nesto kao KKK u USA, gomila budala koje je pregazilo vrijeme.
Samo gledas hrvatsku desnicu, i to je to, to je danasnja desnica. U Europi istina ima zdravih snaga na desnici, bar mi se cini, recimo ova Talijanka gledao sam par govora i zena je pun pogodak. Bar verbalno, ne znam djela, vidjecemo. Samo sto ja mislim na puk, na desnicu kao pokret, na obicne ljude, to je sve izgubljeno u vremenu i prostoru.
A talijanska premijerka i slicni niti nisu desnica, to su moderni suverenisti, oni jesu desno politicki ali danas je ta podjela prevazidjena i nebitna. Danas je sukob suverenista i globalista, a ove budale koje klicu Ukrajini, Banderi i "bijeloj Europi" su samo sluge globalizma, da nemaju mozga razumjeti tu cinjenicu. Njima ni rodni grad vise nije bjeli, ali oni "brane Europu od azijskih hordi" u Kijevu. Korisne budaletine, kojima je pocetak i kraj politicke misli obuci crnu konfekciju.

Ovi rijetki suverenisti koji znaju i kuze sto se danas dogadja na planeti, nisu dovoljno jaki na zalost, prije svega kako vec navedoh, sljedbenici u velikom broju uopce ne kuze sto se dogadja. Dok oni "brane bijelu Europu", Europa je vec okupirana, i nije joj crta fronta kod Kijeva vec u Berlinu, Stokholmu, Becu, Parizu.



Dobrim dijelom si u pravu. Eto ja sam zadnji put na predsjednickim, nije sad toliko vazno kao parlamentarni ali radi se o simbolici, glasao za desnog kandidata zato sto je on najglasnije psovao i EU (u ovom obliku u kakvom je sad - nisam principijelno protiv jedne zakve zajednice na kontinentu!), i sankcije, i Corona maltretiranja, i cinjenicu da vlada ne cini dovoljno da ublazi efekte inflacije, itd,, ali u biti sam znao da on, sve da je i pobijedio, kao predsjednik jedne srednje bitne zemlje poput Austrije tu nebi mogao uciniti mnogo. Sve i da hoce. Slicno je i sa strankom koja pokriva taj spektrum..vjerovatno bi, sutra da izbore dobiju, samo malo populisticki srali protiv migranata, malo protiv muslimana, itd, kao i obicno, ali sustinski nebi promjenili nista nabolje.

Eto ista ta Meloni. Gluho bilo, nikad necu podrzavati fasiste, samo kazem: pobijedila, ovi se sasrali ko veli trese se Evropa, Putin likuje, kad....nista..jedno veliko nista.




Ali, i ljevica je u slicnom stanju. Dobar dio je zatrovan neoliberaskim drustvenopolitickim idejama kojima daje prednost naspram pitanjima socijalne i ekonomske prirode.. a to je majka svih pitanja. Takvi ljevicari nisu ni mrvu bolji od desnicara kojima je glavni credo to da su se sasrali od ljudi druge boje koze.
Postoji mali dio ljevicara koji su ok i kojima se to moze priznati, ali njih vecinom trpaju u "ultraljevicarski spektrum" ili nazivaju esktremnom ljevicom.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 18 stu 2022, 12:07 
Offline

Pridružen/a: 13 vel 2020, 23:12
Postovi: 240
crni_bombarder je napisao/la:
Desnica na zapadu je kao i u Hrvatskoj, dezorjentirana i izgubljena, ta to su ljudi koji drukaju za Ukrajinu i tvrde da se tamo "brani bijela Europa". Toliko su degenerisani, besmisleni, sami sebi svrha, nesto kao KKK u USA, gomila budala koje je pregazilo vrijeme.
Samo gledas hrvatsku desnicu, i to je to, to je danasnja desnica. U Europi istina ima zdravih snaga na desnici, bar mi se cini, recimo ova Talijanka gledao sam par govora i zena je pun pogodak


Desnica je uvijek bila izgubljena i bez jasne vizije.Bez ideje i bojala se uvijek promjene. Pa u ono vrijeme je i dr.Starčević bio ljevičar.
U Ukrajini se brani liberalna Europa a ne bijela Europa.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 18 stu 2022, 12:13 
Offline

Pridružen/a: 13 vel 2020, 23:12
Postovi: 240
Junuz Djipalo je napisao/la:
Dođem na planinu ljudi istresli kauč, limenke,
dođem u grad vidim pune kladionice i birtije, stadione pune nekih čudnih tipova agresivnih bez razloga.

Ove nove generacije puno više poštuju prirodu, bave se umjetnošću i sportom puno više i putuju više, obrazovanije su, i puno manje agresivne.

Ide nabolje. Druga je stvar što ste vi navikli na nenormalne obrasce ponašanja koji vam se čine normalnim.



Istina. Jel postoji kakav rad na ovu temu? Koja je razlika između ljudi koji idu na planinu sa pivicom u ruksaku i birtijaša, agresivaca, tj psihološko stanje tih ljudi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 18 stu 2022, 12:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 37307
Lokacija: Gl. grad regije
To su jedni te isti ljudi samo naprosto zatvoreni.

Ja sam provodio vrijeme sa 17 u zadimljenim birtijama za poker aparatom sa cigarom u ustima i pivom u ruci. Vrhunac života je bio dernek u kojem bi popadali od alkohola jer bi nas Sinan sa svojom tugom ubio. Bilo je malo i droge, huliganstva, kriminala. Bacit limenku u Bosnu, pa gdje bi drugo s njom?! Zdravlje sam si uništio tad. Sad sam zdraviji i moćniji nego prije 30 g.

Bilo je jer je bilo normalno, oko tebe takvo okruzenje, ne znaš za bolje.

I onda mi kažu tradicionalne vrijednosti, mijenjajmo se, i samo go west.

Nakon što malo proputuješ svijeta, upoznas i drukčije ljude, sazriješ, završiš i nešto škole; možeš samo prezirat onog mladog sebe.

Moja djeca su nalik na mene kakav sam sad.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 18 stu 2022, 12:25 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32742
Junuz Djipalo je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Molim lijepo poštuj naša prava nacionalne manjine i samoupravu. :palacgore1


Upravo takvi krajevi imaju najveću stopu iseljavanja u globohomoleftarske zemlje. :zubati


To je sasvim ok. Kome je ljepše u Zagrebu ili Dublinu, neka ide i neka bude sretan. Tko više voli drugačije, super i to. Živjela slobodna volja. Uzmeš lijepo kao sa menija u restoranu i izabereš si život. :palacgore1

Zašto tebi smeta da ljudi budu sretni?

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

986 of 2558 - 38.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 18 stu 2022, 12:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 16:38
Postovi: 4966
Naša Kvačica je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:

Upravo takvi krajevi imaju najveću stopu iseljavanja u globohomoleftarske zemlje.


To je sasvim ok. Kome je ljepše u Zagrebu ili Dublinu, neka ide i neka bude sretan. Tko više voli drugačije, super i to. Živjela slobodna volja. Uzmeš lijepo kao sa menija u restoranu i izabereš si život. :palacgore1

Zašto tebi smeta da ljudi budu sretni?

Makijavelizam.

Zelja za dominacijom nad drugima zamaskirana u hinjeno dobrociniteljstvo.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 18 stu 2022, 12:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 16:38
Postovi: 4966
Reconquista je napisao/la:
Junuz - nemam pametnija posla no da ispravljam krive Drine

A Drina se nije ispravila ni za milimetar.

Subverzivac nebi ispravlja 'krive' Drine ali ljudsku prirodu bi tia slomit za neku svoju izopacenu utopiju.

U kojoj LGBT dica na jakim drogama protiv depresije ne masu zastavama i nemaju kapacitet da mrze.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 18 stu 2022, 12:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 16:38
Postovi: 4966
Originals je napisao/la:
Desnica je uvijek bila izgubljena i bez jasne vizije.Bez ideje i bojala se uvijek promjene. Pa u ono vrijeme je i dr.Starčević bio ljevičar.
U Ukrajini se brani liberalna Europa a ne bijela Europa.

Niti je desnica uvik bila izgubljena, cak ni u Hrvatskoj, niti se bojala promjene.

Govoria o Europi, svitu ili Hrvatskoj.

Niti je Starcevic bia ljevicar. Bia je antiklerikalan u dobu kad su drzava i crkva bila jedno te isto i kad je to bila drzava Austrija a malo kasnije Austrougarska.

Bas svi nacionalni i rodoljubni pokreti u to vrime su bili antiklerikalni jer je kler bia u savezu sa aristokracijom. Obe klase su bile nadnacionalne i zenile se po kriteriju klase i religije.

Situacija je danas identicna.

Imas aristokraciju tj globalne miljarderske dinastije koji se zene medusobno mimo nacije.

Imas neokler u obliku medijske i celebrity klase koja siri jedan novi oblik vjere kojem je glavni temelj negiranje ljudske prirode i nametanje apstraktnih zajednica nasuprot prirodnim zajednicama.

Mi smo u istoj situaciji ka i ondasnji rodoljubni pokreti.

Borba protiv
- miljarderskih anacionalnih dinastija
- siritelja globo homo vjere
- amoralne burzoazije koja bi prodala naciju za profit

Sve je isto.

Samo gamad ima na raspolaganju bolju tehnologiju

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 18 stu 2022, 13:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 13:49
Postovi: 9957
Lokacija: Usa
Imas desnicare koji ce zakljuciti kako je cijela prica o suverenizmu i globalizmu "teorija zavjere" i kako su suverenisti paranoicni "putinovci" i "orbanovci" pa stanu u iste redove sa indexom, Duhacekom, Babicem, Macronom, Trudoom, Abu Hamzom.

Zapravo je stvar vrlo prosta, nije nikakva teorija zavjere ako si sposoban otvoriti oci sve ti se samo kazuje, sve je jasno i ocigledno, da jasnije ne moze biti.

Nisu Putin ili Orban nikakvi vitezovi svjetla, samo rijetki oponenti sotonistickoj oligarhiji. Pri tome mozda bi bili i gori da imaju moc sotonisticke oligarhije, ne znamo, ali sada oponenti. Smetnja oligarhiji u jasnoj namjeri, jedna vlada jedan direktor svemira jedan narod odnosno bezlicna masa, duznicki robovi bez identiteta, samo robovi i potrosno meso. Zato globalizam, zato zatiranje nacija, krscanstva, identiteta, zato proklamovanje bolesnih ideja da musko nije musko i da zensko nije zensko, potrebno je ljude pretvoriti u bezlicnu poslusnu masu idiota koji ako i imaju neku kriticku misao, treba je kanalisati u besmisao promasenih ideja.
Naravno, svo bogatstvo svijeta, resurse i kapital, kontrolirati kroz jednu svjetsku vladu, dolar kao svjetsku valutu, i par investicijskih fondova koje naravno kontrolira oligarhija.
Ko to ne vidi, i u tome vidi teoriju zavjere, nije bas bistar.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 18 stu 2022, 13:10 
Offline

Pridružen/a: 24 stu 2020, 22:56
Postovi: 1137
Junuz Djipalo je napisao/la:
To su jedni te isti ljudi samo naprosto zatvoreni.

Ja sam provodio vrijeme sa 17 u zadimljenim birtijama za poker aparatom sa cigarom u ustima i pivom u ruci. Vrhunac života je bio dernek u kojem bi popadali od alkohola jer bi nas Sinan sa svojom tugom ubio. Bilo je malo i droge, huliganstva, kriminala. Bacit limenku u Bosnu, pa gdje bi drugo s njom?! Zdravlje sam si uništio tad. Sad sam zdraviji i moćniji nego prije 30 g.

Bilo je jer je bilo normalno, oko tebe takvo okruzenje, ne znaš za bolje.

I onda mi kažu tradicionalne vrijednosti, mijenjajmo se, i samo go west.

Nakon što malo proputuješ svijeta, upoznas i drukčije ljude, sazriješ, završiš i nešto škole; možeš samo prezirat onog mladog sebe.

Moja djeca su nalik na mene kakav sam sad.



Ovo je jeftino dociranje s visine. Nikakav sadrzaj samo neuspjesno uzdizanje i dociranje.

"Vjerujte mi, jer ja sam malo proputovao svijeta, upoznao drukcije ljude, sazreo, zavrsio nesto skole... Da ste vi "lizaci oltara, marksisti, bla, bla..." vidjeli malo svijeta i vi biste bili u stanju vidjeti Istinu."

Sadrzaj: nula.

Evo ja sam se naputovao, vidio itekako svijeta, obrazovan sam, nagledao sam se svega - i u nicemu se ne slazem s tobom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 18 stu 2022, 13:16 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2022, 22:04
Postovi: 2034
https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyy ... id=2243967

Jedan primer koliko ludilo eskalira...

Za razliku od Juke koji prica o progresivnosti mladih generacija, i njegovog lupanja poker aparata u zadimljenim birtijama 80-ih... ni malo nisam odusevljen nasim naslednicima.

Telefon im je srastao sa dlanom, opste obrazovanje nula bodova, izbor muzike koje vrte na playlisti je ubitacan za ganglije posle sat vremena... zivot im je preseljen u virtualu, umesto da sutiraju loptu i bruse se u ljubavnim poduhvatima, oni love lajkove na instagramu. Na koncertima im je preokupacija da snime telefonom i objave, umesto da gledaju i slusaju. Komunikacione i verbalne vestine jako slabe, pismenost takva da se preskacu velika slova i zarezi, sve je u nekom slengu i skracenicama.

Ko su im uzori... samo sprovedi jednu dobru anketu sta bi i ko bi voleli da budu kad odrastu, dobices jezive odgovore.

Izgovor - nisu svi takvi...nisu, i dalje ima dobro vaspitane i obrazovane dece, ali to sve vise postaje retkost... a agresivnost, ni ona nije manja, samo se vise sad trubi u medijima o vrsnjackom nasilju, pa izgleda da se vise brine...

Nema nekih dobrih sistemskih resenja, mnogo stvari ovde je van nasih lokalnih domasaja... ja pratim pomno tu generaciju kroz bratanca, i rezultati su overall zabrinjavajuci.

_________________
Pokaj se Grobi!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 18 stu 2022, 13:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Vidio dosta Zapada i Zapadnjaka i imam kompleks više vrijednosti prema njima. Mladi Hrvati su superiorni mladim Zapadnjacima. Još uvijek. Vidjet ćemo koliko će to potrajati.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 18 stu 2022, 13:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 37307
Lokacija: Gl. grad regije
dalate2020 je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:
To su jedni te isti ljudi samo naprosto zatvoreni.

Ja sam provodio vrijeme sa 17 u zadimljenim birtijama za poker aparatom sa cigarom u ustima i pivom u ruci. Vrhunac života je bio dernek u kojem bi popadali od alkohola jer bi nas Sinan sa svojom tugom ubio. Bilo je malo i droge, huliganstva, kriminala. Bacit limenku u Bosnu, pa gdje bi drugo s njom?! Zdravlje sam si uništio tad. Sad sam zdraviji i moćniji nego prije 30 g.

Bilo je jer je bilo normalno, oko tebe takvo okruzenje, ne znaš za bolje.

I onda mi kažu tradicionalne vrijednosti, mijenjajmo se, i samo go west.

Nakon što malo proputuješ svijeta, upoznas i drukčije ljude, sazriješ, završiš i nešto škole; možeš samo prezirat onog mladog sebe.

Moja djeca su nalik na mene kakav sam sad.



Ovo je jeftino dociranje s visine. Nikakav sadrzaj samo neuspjesno uzdizanje i dociranje.

"Vjerujte mi, jer ja sam malo proputovao svijeta, upoznao drukcije ljude, sazreo, zavrsio nesto skole... Da ste vi "lizaci oltara, marksisti, bla, bla..." vidjeli malo svijeta i vi biste bili u stanju vidjeti Istinu."

Sadrzaj: nula.

Evo ja sam se naputovao, vidio itekako svijeta, obrazovan sam, nagledao sam se svega - i u nicemu se ne slazem s tobom.


Mislis da treba provodit vrijeme u crkvi, birtiji i kladionici, boli te k. za prirodu jer ona je tu da služi tebi, pljugaš jednu za drugom i pečenje rakije ako ne upadneš u kom ti je vrhunac zabave?

Jest, džaba si putovao. Imam prilike svakodnevno sretat ljude, posebno iz BiH, koji ne samo da neće usvojit bolje obrasce ponašanja nego bi nametali svoje 'normalno' što su donijeli sa sobom. Onda u svemu vide neke zavjere a odriču se vlastite djece ako nisu 'normalni' kao oni. :D

Kažem vam da je svijet bolji od onog koji propagirate. :zubati

Djeca su vam pametnija i bolja od vas.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 18 stu 2022, 14:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 37307
Lokacija: Gl. grad regije
Reconquista je napisao/la:
Vidio dosta Zapada i Zapadnjaka i imam kompleks više vrijednosti prema njima. Mladi Hrvati su superiorni mladim Zapadnjacima. Još uvijek. Vidjet ćemo koliko će to potrajati.


Nisu, jer gledaš najniže dijelove društva. U mom fahu IT inženjera prosječan zapadni je vrhunski naš. Dominira, pa neće Kabul stvarat znanstvenike. Ili slični zatucani krajevi.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 18 stu 2022, 14:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 37307
Lokacija: Gl. grad regije
Evo DžoniBG opisa djecu baš tih tradicionalista.

Mislite da moji slušaju srpski trap? Jako vole sport i boravak u prirodi, odlično im ide škola i odlično komuniciraju.

Ne branim im ništa a alkohola i cigara nema u kući.

A što mislite od koga su usvojili obrasce ponašanja?

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 18 stu 2022, 14:14 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32742
Kultura bolan.


_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

986 of 2558 - 38.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4806 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 ... 193  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: Naša Kvačica, Vukota i 9 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO