HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 17 ruj 2024, 22:16.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 4801 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129 ... 193  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 28 stu 2022, 11:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Junuzovi Belgijanci popalili Bruxelles zbog pobjede Maroka.

Sva sreća da su integrirani i svi Belgijanci inače tko zn šta bi bilo.

Čudno kako druge Belgijance poraz Belgije nije nagnao da idu paliti i rušiti.

A sve Belgijanci.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 28 stu 2022, 11:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2019, 17:40
Postovi: 1907
Lokacija: Cetina-Vrbas, Mosor-Vranica
Ne mogu se ni sami Valonci i Flamanci dogovoriti oko Belgije kako spada, Marokanci su tu i najmanji problem.

_________________
Kontra mraku, kontra sili, kontra rentijerstva, kontra klijentelizma

HDZ=SKH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 28 stu 2022, 11:30 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 02:28
Postovi: 5737
Lokacija: planina
Flamel je napisao/la:
Ne mogu se ni sami Valonci i Flamanci dogovoriti oko Belgije kako spada, Marokanci su tu i najmanji problem.


Upisao se i ti u degenerike? Odakle više izvirete?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 28 stu 2022, 11:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Flamel je napisao/la:
Ne mogu se ni sami Valonci i Flamanci dogovoriti oko Belgije kako spada, Marokanci su tu i najmanji problem.


Marokanci su tu najveći problem.

Flandrija je Flandrija i tu nema problema. Valonija je Valonija i tu nema problema. To su dvije nacije, dva naroda i ne slažu se kao što je to uobičajeno u višenacionalnim državama.

Samo to rade na civilizirani način.

Trebaju se razdvojiti i nek bude Flandrija i Valonija.

Marokanci su problem i u Flandriji i u Valoniji i u Bruxellesu.

A ti si moguće debil.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 28 stu 2022, 11:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
slika

Turbotakijine cure. :D

I drugarice počele tražiti 100 000 dolara za dejt.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 28 stu 2022, 11:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2019, 17:40
Postovi: 1907
Lokacija: Cetina-Vrbas, Mosor-Vranica
Planina je napisao/la:
Flamel je napisao/la:
Ne mogu se ni sami Valonci i Flamanci dogovoriti oko Belgije kako spada, Marokanci su tu i najmanji problem.


Upisao se i ti u degenerike? Odakle više izvirete?


Samo konstantiram da je dotična država bogatija verzija BiH, niti branim multikulturalizam niti slične stvari.

Ne držim Junuzu skale, niti skačem na svaku woke pizdariju.

Reconquista je napisao/la:

A ti si moguće debil.


Onda je i pola foruma debilno.

_________________
Kontra mraku, kontra sili, kontra rentijerstva, kontra klijentelizma

HDZ=SKH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 28 stu 2022, 11:47 
Offline

Pridružen/a: 24 stu 2020, 22:56
Postovi: 1137
Reconquista je napisao/la:
Zapad nažalost nije rekao ne muktikulturalizmu već samo nekontroliranoj masovnoj kopnenoj invaziji muslimana vojne dobre i očigledno lošeg karaktera.

Službena ideologija Zapada je još uvijek muktikulturalizam. Da nije ova tema bi bila dosta siromašnija.

Da Francuska deportira 5-7 milijuna islamista, Arapa i Afrikanaca, a integrira 5 milijuna normalnijih sekukarnijih to bi bilo odlično. Ali se to ne radi.

Da Švedska deportira 1,5 milijun problematičnih migranata, a integrira 1,5 milijun normalnijih stranaca od kojih su većina Europljani pola problema bi im nestalo.

Ali to ne radi.

Za sad.



"Multikulturalizam" - je eufemizam za neuspjelu integraciju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 28 stu 2022, 12:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36906
Lokacija: Gl. grad regije
Flamel je napisao/la:
Onda je i pola foruma debilno.


I većina Hrvata, ja im kažem da su oni redikuli ali njima to nije jasno zbog brojnosti ovdje.

Teško je očekivat da ćeš ti u moru koje nas okružuje ostat otok. Sigurno će puno toga bit prihvaćeno kod nas. Ne krajnosti ali recimo integracija tamnih doseljenika, tolerancija homoseksualaca i sl

Ja iskreno ne vidim u tom ništa loše. Ja vidim puno toga lošijeg kad se ubijaju dileri po cesti kao u Splitu.

Zapravo sam neutralan po ovim pitanjima, samo sam ono: Pustite ljude na miru. I crne, i bijele, i ovake i onake. Ne bih da Planine dominiraju u društvu i ovako sirovi potupi određuju bilo što.

@kvakonja

https://www.jabuka.tv/aluminij-podrzava ... icu-u-bih/

Evo, riješi Mostar pa onda idemo dalje.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 28 stu 2022, 12:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36906
Lokacija: Gl. grad regije
dalate2020 je napisao/la:
Reconquista je napisao/la:
Zapad nažalost nije rekao ne muktikulturalizmu već samo nekontroliranoj masovnoj kopnenoj invaziji muslimana vojne dobre i očigledno lošeg karaktera.

Službena ideologija Zapada je još uvijek muktikulturalizam. Da nije ova tema bi bila dosta siromašnija.

Da Francuska deportira 5-7 milijuna islamista, Arapa i Afrikanaca, a integrira 5 milijuna normalnijih sekukarnijih to bi bilo odlično. Ali se to ne radi.

Da Švedska deportira 1,5 milijun problematičnih migranata, a integrira 1,5 milijun normalnijih stranaca od kojih su većina Europljani pola problema bi im nestalo.

Ali to ne radi.

Za sad.



"Multikulturalizam" - je eufemizam za neuspjelu integraciju.


Još 2010. su ga stavili ad acta:

https://dnevnik.hr/vijesti/svijet/merke ... ropao.html

Nas na Balkanu koji smo naviknuli na revolucije uvijek čudi hladnoća i racionalnost Germana. Vidjet će se evolucije. Već se vidi u njemačkoj repki. To su integrirani Nijemci.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 28 stu 2022, 12:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
Reconquista je napisao/la:
slika

Turbotakijine cure. :D

I drugarice počele tražiti 100 000 dolara za dejt.


Te picokice se doista pale na mene, ali turbonja livo kvalitet, uglavnom (iako sam tu i tamo jebo grob ali obicno pjan ko zemlja i na dvije vijagre).


Mi komunisti, radikalna ljevica, smo privlaci zenama dok su desnicari obicno usaftani, polucelavi, debeli ratnici na tastaturama kojima je ozeniti se ko sestica u lotu.

slika


Ovo i babu od 70 i kusur navlazi a kamoli mladjahne studentice s filozofskog.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 28 stu 2022, 12:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
Bogtenejebo, kakva slika i prilika, kakav pogled, ponos, heroizam, stav, estetika!

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 28 stu 2022, 12:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21798
Haram je napisao/la:
Reconquista je napisao/la:
slika

Turbotakijine cure. :D

I drugarice počele tražiti 100 000 dolara za dejt.


Te picokice se doista pale na mene, ali turbonja livo kvalitet, uglavnom (iako sam tu i tamo jebo grob ali obicno pjan ko zemlja i na dvije vijagre).


Mi komunisti, radikalna ljevica, smo privlaci zenama dok su desnicari obicno usaftani, polucelavi, debeli ratnici na tastaturama kojima je ozeniti se ko sestica u lotu.

slika


Ovo i babu od 70 i kusur navlazi a kamoli mladjahne studentice s filozofskog.

Nema više vas "normalnih" komunista, iako je i to normalno čudno izreći. Ljevica je totalno izdgenerirala u ovo čudovište koje proždire sve pred sobom.

Desničari s druge strane nemaju takve eskapade. Štoviše ta nova ljevica bi i tebi rekla da si fašist i nazi :D

Normalne zemlje ( Chile) :punk

slika

globohomo imperija

slika

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 28 stu 2022, 12:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
Ustvari je izbor izmedju ljevice i desnice izbor izmedju biti jebac i biti nejebac.

Weasel, te degenerike JA ne ubrajam u ljevicu iako su se oni ufaju da su ljevica, to vec znas. Da sutra preuzme komunizam, njih bi prvo potrpali na "radne akcije". Taj zapadnjacki, neoliberalni uhljupluk nikome nije potreban.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 28 stu 2022, 12:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
A jesi vala naso kockaste face u nazi sljemovima..pa jebote..imal odje zensko kako da to ocijeni..imam mnogo jaranica (one sto su mi preruzne za jebati) i znam im ukus u bobu.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 28 stu 2022, 12:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21798
Haram je napisao/la:
Ustvari je izbor izmedju ljevice i desnice izbor izmedju biti jebac i biti nejebac.

Weasel, te degenerike JA ne ubrajam u ljevicu iako su se oni ufaju da su ljevica, to vec znas. Da sutra preuzme komunizam, njih bi prvo potrpali na "radne akcije". Taj zapadnjacki, neoliberalni uhljupluk nikome nije potreban.

Možeš ih ti osobno nebrojiti ali oni su danas ljevi mainstream. Preuzeli su sve stranke od Europe do Amerike.

Nemaš danas jednu normalnu socijaldemokratsku radničku stranku koja bi rekla woke libtardima što ih ide.

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 28 stu 2022, 12:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
weasel je napisao/la:
Haram je napisao/la:
Ustvari je izbor izmedju ljevice i desnice izbor izmedju biti jebac i biti nejebac.

Weasel, te degenerike JA ne ubrajam u ljevicu iako su se oni ufaju da su ljevica, to vec znas. Da sutra preuzme komunizam, njih bi prvo potrpali na "radne akcije". Taj zapadnjacki, neoliberalni uhljupluk nikome nije potreban.

Možeš ih ti osobno nebrojiti ali oni su danas ljevi mainstream. Preuzeli su sve stranke od Europe do Amerike.

Nemaš danas jednu normalnu socijaldemokratsku radničku stranku koja bi rekla woke libtardima što ih ide.


Sto jes jes, jebiga.

OD nas su napravili radikalne budale koje su im haman gore od vas "nacista". Zato me i mogu povuci za racku i zato cu vazda preferirati desnicu na izborima kad vec nema lijevu varijantu.

Ali postoji struja unutar ljevice koja razmislja kao ja. I nije ih tako malo. Pa nebi postojali bendovi, reperi bilesi, ili politicari poput Wagenknecht, da to nije tako.

A "socijaldemokratiju" mores komotno baciti u kantu za smece. To su zeleni ofarbani u svijetlocrveno..minimalno bolji od njih.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 28 stu 2022, 13:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
Kad smo vec kod Koce, evo interesanta anekdota:

General je*ač: Kennedyju i CIA-i bio cool, Titu tako, tako


Citat:
Milošević ga je mrzio, a on pjesnik-nadrealist prezirao je 'velikosrbe', oslobodio Zagreb, spasio Sutjesku i NOB

Bio je 17. listopada 1963., ostalo je zabilježeno u arhivu američkog predsjednika Johna Kennedyja, kad je Kennedy u sali za večerom rekao Titu, Jovanki Broz i generalu Koči Popoviću da je „održavanje neovisnosti kakvu vi održavate u vašem području, od velike važnosti“. Tito se, stoji između ostalog, Kennedyju ispričao što mu engleski jezik nije baš tako tečan. Engleski je, međutim, Titovom ministru vanjskih poslova Popoviću bio odličan. Toliko dobar da ga je Kennedy uzeo za ćakulu nakon večere čak i pored maršala. „Kad sam razgovarao sa Kennedyjem, on me je, čim smo sjeli, upitao: 'Gospodine ministre, imate li vi komunisti odgovore na sva pitanja?' Odgovorio sam mu: 'A imate li vi katolici odgovore na sva pitanja?' Kennedy se na to dugo smijao. I razgovor je onda potekao normalno. Uvijek sam se ponašao onako kako su se drugi ponašali prema meni“, pričao je puno poslije toga Popović, a anegdota se pamtila i u Bijeloj kući u Washingtonu.

Bio je to možda i posljednji put da se Kennedy pošteno razvalio od smijeha. Nešto malo više od mjesec dana poslije, ubijen je u Dallasu. Popović je, pak, poživio još 35 godina i umro na današnji dan 1992. u Beogradu. Koča Popović bio je legendarni general iz NOB-a kojemu Tito nikada nije sasvim oprostio način na koji je spasio i njega i Vrhovni štab na Sutjesci.

Nakon rata bio je jedan od najtraženijih ženika iz partijskih redova, navodno nesuđeni suprug glumice Mire Stupice, za njega se govorilo da „zna biti opasan ako je netko glup“, uglavnom, takva kombinacija osobina da ga je Tito, kad više nije bio baš siguran kome može vjerovati, držao uza se. Primjerice na čvenku s Kennedyjem ili s Hruščovim, tog tipa koji je svima znao duhovito, ali opako odbrusiti, istodobno taman s mjerom. Krajnje je prezirao Slobodana Miloševića i ostalo je zabilježeno da je novinaru Milomiru Mariću u rujnu 1991. u Dubrovniku, s gnušanjem gledajući prve ognjeve koje su iznad grada koji je volio, palili oni što će ga stezati u obruču i granatirati, rekao: „Čeka vas deset krvavih godina. Morat ćete sami da spašavate ne samo zemlju, nego i svoje živote. A sad bih malo prilegao. Vježbam za smrt.“ Imao je tada 83 godine.


Ovde ostatak teksta - koga interesuje:
https://express.24sata.hr/life/general- ... tako-18137


Idol, i samo iz strahopostovanja ga nisam metnuo na avatar jer ko sam ja pa da glumim Kocu..??!

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 28 stu 2022, 13:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Citat:
slika

Danska

slika

Njemačka, spolno zlostavljanje djece

slika

Njemačka osumnjičeni za ubojstva

slika

Njemačka

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 28 stu 2022, 13:44 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32382
Junuz Djipalo je napisao/la:
Flamel je napisao/la:
Onda je i pola foruma debilno.


I većina Hrvata, ja im kažem da su oni redikuli ali njima to nije jasno zbog brojnosti ovdje.

Teško je očekivat da ćeš ti u moru koje nas okružuje ostat otok. Sigurno će puno toga bit prihvaćeno kod nas. Ne krajnosti ali recimo integracija tamnih doseljenika, tolerancija homoseksualaca i sl

Ja iskreno ne vidim u tom ništa loše. Ja vidim puno toga lošijeg kad se ubijaju dileri po cesti kao u Splitu.

Zapravo sam neutralan po ovim pitanjima, samo sam ono: Pustite ljude na miru. I crne, i bijele, i ovake i onake. Ne bih da Planine dominiraju u društvu i ovako sirovi potupi određuju bilo što.

@kvakonja

https://www.jabuka.tv/aluminij-podrzava ... icu-u-bih/

Evo, riješi Mostar pa onda idemo dalje.


Ok.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

958 of 2558 - 37.45%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 28 stu 2022, 13:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Flamel je napisao/la:
Reconquista je napisao/la:

A ti si moguće debil.


Onda je i pola foruma debilno.


I to je mogućnost ali skoncentriraj se ti na sebe. To ti je prioritet.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 28 stu 2022, 13:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36906
Lokacija: Gl. grad regije
Reconquista je napisao/la:
Flamel je napisao/la:


Onda je i pola foruma debilno.


I to je mogućnost ali skoncentriraj se ti na sebe. To ti je prioritet.


Nemaju ljudi kao ja problem s današnjom RH, EU ili svijetom. :neznam

Meni je bolji nego je bio.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 28 stu 2022, 13:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Junuz Djipalo je napisao/la:
Flamel je napisao/la:
Onda je i pola foruma debilno.


I većina Hrvata, ja im kažem da su oni redikuli ali njima to nije jasno zbog brojnosti ovdje.



Citat:
slika


Ne.

Većina Hrvata nije poput tebe. Mi ti kažemo da ti jesi redikul ali tebi to nije jasno jer se družiš u uskom krugu redikula u svom malom mikrokozmosu središta Zagreba.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 28 stu 2022, 14:13 
Offline

Pridružen/a: 24 stu 2020, 22:56
Postovi: 1137
Haram je napisao/la:
Bogtenejebo, kakva slika i prilika, kakav pogled, ponos, heroizam, stav, estetika!



Politicke neistomisljenike i razno-razne nesretnike administrativno kukavicki zatvarati u kazamat na Golome otoku i citav zivot bjezati od demokratskih izbora radnoga naroda kao vrag od tamjana je upravo nevidjen - heroizam.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 28 stu 2022, 14:17 
Offline

Pridružen/a: 24 stu 2020, 22:56
Postovi: 1137
Junuz Djipalo je napisao/la:
Pa neće trandže napast heterosex roditelje s djecom, prije obratno.

Meni je isto to sve čudno ali vidim da ta priča pacificira ljude. Mirnije = bolje.

Više volim da mi dijete izađe u grad pun trandži i ******** nego  onih vasih krimosa po Beogradu sto u ćevape ljude stavljaju.

Kužite?



Ne moze "liberal" otvoriti usta bez forsiranja podjela, fragmentacije, povlacenja frontova, poticanja napetosti, stvaranja nesporazuma, samouzdizanja, dezintegracije, tribalizma...


"Strah", "napasti", bla bla...



Ja mu u proslom postu ukazem na njegovu besmislenu izmisljenu nepostojecu dilemu i on dodje sa drugom jos izmisljenijom, jos besmislenijom i jos manje realnom od prethodne.


Koliko vas forumasa se IKADA U ZIVOTU naslo u dilemi:


Kamo veceras da uputim dijete u izlazak:

a) "U grad pun trandzi".
b) "Medju beogradske krimose sto melju ljude u cevape".

?


Vidis li ti kakve manipulacije i bedastoce pises???


Takvim besmislenim uparivanjima mozes opravdati sto god hoces. Ponavljam, takvim mozgarijama i nebulozama mozes suprostaviti i opravdati sto god hoces.

Najvece bestijarije povijesti mozes na taj nacin opravdati.


Evo ti primjer.


Sto birate dragi moji forumasi:

da se sutra dogodi jos jedan genocid u Ruandi

ili

da veliki zeleni fluorescentni nacisticki papastrumf-dinosaur jednorog doleti s Jupitera probije zemljinu orbitu i svojim nokia rogom rascijepi planetu na pola i pobije sav zivot na njoj? 


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 28 stu 2022, 14:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21798
Haram je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Možeš ih ti osobno nebrojiti ali oni su danas ljevi mainstream. Preuzeli su sve stranke od Europe do Amerike.

Nemaš danas jednu normalnu socijaldemokratsku radničku stranku koja bi rekla woke libtardima što ih ide.


Sto jes jes, jebiga.

OD nas su napravili radikalne budale koje su im haman gore od vas "nacista". Zato me i mogu povuci za racku i zato cu vazda preferirati desnicu na izborima kad vec nema lijevu varijantu.

Ali postoji struja unutar ljevice koja razmislja kao ja. I nije ih tako malo. Pa nebi postojali bendovi, reperi bilesi, ili politicari poput Wagenknecht, da to nije tako.

A "socijaldemokratiju" mores komotno baciti u kantu za smece. To su zeleni ofarbani u svijetlocrveno..minimalno bolji od njih.

Današnji socijaldemokrati svakako, pudlice globohomo imperije. Zato i kažem da nema više stranke koja se bori za radnička prava.

Znaš zašto? Zato što bi onda netko postavio škakljiva pitanja poput toga zašto nam padaju plaće i zašto se ljude izrabljuje?

Pa bi to povuklo pitanje imigracije, prava imigranata i dok kažeš keks propada im 50 godina trovanja masa.

Danas se borba za svoje ljude i prava svog naroda, malog čovjeka ili svoje klase kako ti kažeš gura u ekstremnu desnicu.

Većina tih ljudi koji su bijesni na zapad uopće nisu samo desničari, tu je pola ljevičara nacionalista tipa Milanovića...

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4801 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129 ... 193  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO