HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 lis 2024, 05:17.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 3716 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 149  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 19 pro 2022, 09:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lis 2022, 12:47
Postovi: 1518
divizija je napisao/la:
nije bila tema dok je leftardi nisu pretvorili u temu. oni su organizirali FARE i kad su došli na vlast, počeli sustavno cinkati, pratiti, raditi prijave i postigli efekt. ti misliš da je problem Šimunić, on je bio samo povod. Problem je peta kolona.

toj gubi treba začepiti usta, a ne podilaziti. ne im se sklanjati, nego ih zgaziti.

Trebalo je imati nacionalno maksimalno nabijen doček i sada i prije 4 godine. i u organizaciji, ne samo u publici.

ovo je sramota od programa


Sve potpisujem! Šimunić je bio samo povod. Da nisu bili zlonamjerni, ne bi od toga pravili dramu. I sve te subverzije rade o trošku građana


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 19 pro 2022, 09:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32724
laganini je napisao/la:
Hrvati su opet režirali skandal! Vatreni su napravili velik uspjeh na Svjetskom prvenstvu, ali džaba - pjesmom koja propagira ustaštvo sve su uprskali", piše Kurir. "Kao i prije četiri godine, ponovo su se Trgom bana Jelačića orile pjesme Marka Perkovića Thompsona, koji propagira ustaštvo i mržnju prema Srbima.

Prednjačili su Mateo Kovačić i Dejan Lovren, a u centru pažnje bile su pjesme poput Pukni puško i Moja domovina. Prije četiri godine Mateo Kovačić se također dohvatio mikrofona i tada prvi put otpjevao pjesmu Pukni puško", navodi Kurir u svom tekstu.

"Hrvatska bruka: Promocija ustaštva usred Zagreba! Susjedi slavili uspjeh na Svjetskom prvenstvu, ali ponovo pokazali mržnju prema Srbima", naslov je članka portala Novosti koji navodi: "Oko 100 tisuća ljudi dočekalo je Vatrene. Kao i prije četiri godine orile su se pjesme Marka Perkovića Thompsona, koji propagira ustaštvo i mržnju prema Srbima...opet sam triba stavit pod humor


Lijepo. :zivili

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

986 of 2558 - 38.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 19 pro 2022, 10:33 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
pogledajte kako guba dnovinarska piše - https://www.vecernji.hr/zagreb/ovako-iz ... da-1642990

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 19 pro 2022, 10:34 
Offline

Pridružen/a: 03 pro 2020, 16:33
Postovi: 3373


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 19 pro 2022, 11:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21803
Glazbenik je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Nećemo grupu proći, a kamo li da gledamo neka polufinala, četvrtfinala itd.

Treba se spustiti na zemlju, Rusija je jednom u 20 godina... :biceovodobro


Kakav dubokoumni prognostičar nakon prve utakmice s Marokom. :zubati

Da , pogrješio sam i što sada? TKo je očekivao da ćemo opet biti u utrci za finale laže kao pas.

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 19 pro 2022, 11:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 60367
Lokacija: DAZP HQ
weasel je napisao/la:
Glazbenik je napisao/la:

Kakav dubokoumni prognostičar nakon prve utakmice s Marokom. :zubati

Da , pogrješio sam i što sada? TKo je očekivao da ćemo opet biti u utrci za finale laže kao pas.


Najavljujem titulu već pola godine i kao kapetan Modrić razočaran sam s broncom i nije mi bilo do nekog slavlja bez obzira koliko je to povijesni rezultat. I baš kao kapetan sam uvjeren da je zlato pitanje trenutka. To nije nikakav olaki optimizam, to je dokazano i dokazivo, idemo po kantu, dok ne osvojimo neće nas štufat.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 19 pro 2022, 11:14 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
dudu je napisao/la:
Najavljujem titulu već pola godine i kao kapetan Modrić razočaran sam s broncom i nije mi bilo do nekog slavlja bez obzira koliko je to povijesni rezultat. I baš kao kapetan sam uvjeren da je zlato pitanje trenutka. To nije nikakav olaki optimizam, to je dokazano i dokazivo, idemo po kantu, dok ne osvojimo neće nas štufat.


da je kapetan 5 godina malđi i ja bi imao taj optimizam.

kapetan mi djeluje nezamjenjiv

Luka je samo jedan

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 19 pro 2022, 11:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21803
neretvanin je napisao/la:
Prvo i osnovno Zagreb ne zna napraviti atmosferu kao južnjaci Dalmatinci i Hercegovci.
Drugo, užasan je bio izbor pjesama, cenzura kao u komunizmu. Ajde da je zeleni Tomašević zabranio "nacionalističke pjesme kao Čavoglave", ali nije bilo običnih budnica hitova kao npr. Kome bi šumilo more moje sinje, Ne dirajte mi ravnicu itd.
Ništa od Škore, Bulića, Thompsona nije pušteno na razglas.
Klapa HRM je malčice spasila totalni fijasko od dočeka sa 3 pjesme.

Dosadni su sa Zaprešić boysima i ostalom teladi.
Slavi se medalja pjesma na razglasu Marica zna, u Čikagu su gangsteri :sega

Lijek je za to da odsad dočeci ne budu u Zagrebu!

Nema tu pomoći, za glavonje ne postoji ništa osim zegeja u Hrvatskoj.

Split bi napravio 10x bolji i vatreniji doček.

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 19 pro 2022, 11:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 60367
Lokacija: DAZP HQ
divizija je napisao/la:
dudu je napisao/la:
Najavljujem titulu već pola godine i kao kapetan Modrić razočaran sam s broncom i nije mi bilo do nekog slavlja bez obzira koliko je to povijesni rezultat. I baš kao kapetan sam uvjeren da je zlato pitanje trenutka. To nije nikakav olaki optimizam, to je dokazano i dokazivo, idemo po kantu, dok ne osvojimo neće nas štufat.


da je kapetan 5 godina malđi i ja bi imao taj optimizam.

kapetan mi djeluje nezamjenjiv

Luka je samo jedan


Luka je jedan, ali Luka nije imao adekvatnu špicu sa sobom kroz cijelu karijeru, osim kratko vremena s Eduardom.

Špice su najvažnije, dobrih veznjaka ćemo uvijek imati na lopate koji će kreirati za napadače, ali nama treba netko tko može zabiti 5-6 golova na prvenstvu, bez takvog se ne osvaja zlato.

Stoga mislim da ćemo u idućem periodu biti još bolji, možda ne kratkoročno dok mladi ne stasaju, ali već do idućeg svjetskog bit ćemo top.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 19 pro 2022, 11:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 11:42
Postovi: 10951
Glazbenik je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Nećemo grupu proći, a kamo li da gledamo neka polufinala, četvrtfinala itd.

Treba se spustiti na zemlju, Rusija je jednom u 20 godina... :biceovodobro


Kakav dubokoumni prognostičar nakon prve utakmice s Marokom. :zubati

Čist petokolonaški post.Treba ga prijavit. :zubati

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 19 pro 2022, 11:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 11:42
Postovi: 10951
Junuz Djipalo je napisao/la:
NiceBoyZg je napisao/la:
"Lijepa li si"svojata teritorij druge države ! :sega


Puno bi bolje bilo da su harmonika i Užičko bili, to razgali mase.

Svi kojima fali "štimunga" bi trebali razmislit žele li bit Srbi ili Hrvati. Mi i jesmo drukčiji jer imamo mjeru, kulturu, skromnost. Meni su to sve vrlo pozitivne osobine.

Po kolu i harmonici bi reko da su se ovi odlučili šta će bit još prije 4 godine. :D
Nije teško donijet pravu odluku. :D
https://youtu.be/sUYVHSmIEOM

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 19 pro 2022, 11:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21803
dudu je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Da , pogrješio sam i što sada? TKo je očekivao da ćemo opet biti u utrci za finale laže kao pas.


Najavljujem titulu već pola godine i kao kapetan Modrić razočaran sam s broncom i nije mi bilo do nekog slavlja bez obzira koliko je to povijesni rezultat. I baš kao kapetan sam uvjeren da je zlato pitanje trenutka. To nije nikakav olaki optimizam, to je dokazano i dokazivo, idemo po kantu, dok ne osvojimo neće nas štufat.

Modrić je u pravu, naš tim je definitivno zrel za uzimanje zlata, imamo sada iskustva u natjecanju , znamo kako se igra samo nam se treba potrefit opet dobar team.

Velike zemlje čekaju po 15-20 godina da im se ponovi jedno veliko Finale, tako da to Modrićevo obećanje može biti ispunjeno tko zna kada...

Nadajmo se što ranije, nikom se ne čeka 20 godina :zubati

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 19 pro 2022, 11:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 60367
Lokacija: DAZP HQ


Ovu smo preobratili, ne vraća se više kući.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 19 pro 2022, 11:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 22:04
Postovi: 5191
Razmazili smo se odličnim rezultatima, pa nam ova bronca nije ništa posebno. Neke zemlje nikad neće osvojit medalju na SP-u, a neke kao npr. BiH neće nikad osvojiti medalju čak ni u manje popularnim sportovima kao rukomet, košarka itd.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 19 pro 2022, 12:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 37271
Lokacija: Gl. grad regije
dudu je napisao/la:
Ovu smo preobratili, ne vraća se više kući.


Raspuštenica od 49 g. Hm. Taman.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 19 pro 2022, 12:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 38646
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
weasel je napisao/la:
dudu je napisao/la:

Najavljujem titulu već pola godine i kao kapetan Modrić razočaran sam s broncom i nije mi bilo do nekog slavlja bez obzira koliko je to povijesni rezultat. I baš kao kapetan sam uvjeren da je zlato pitanje trenutka. To nije nikakav olaki optimizam, to je dokazano i dokazivo, idemo po kantu, dok ne osvojimo neće nas štufat.

Modrić je u pravu, naš tim je definitivno zrel za uzimanje zlata, imamo sada iskustva u natjecanju , znamo kako se igra samo nam se treba potrefit opet dobar team.

Velike zemlje čekaju po 15-20 godina da im se ponovi jedno veliko Finale, tako da to Modrićevo obećanje može biti ispunjeno tko zna kada...

Nadajmo se što ranije, nikom se ne čeka 20 godina :zubati


Sljedeće prvenstvo je u Sjevernoj Americi, prošlo u SAD-u je bilo vrhunsko.
Pošto se broj učesnika povećava na 48 a Europa dobija samo +3 učesnika na to će se biti teže kvalificirati nego proći skupinu, sad će na njemu biti pola Kariba, Novi Zelend i egzitične sfročke i azijske države.
Zna se da mi kad prođemo skupinu na SP idemo do kraja, do tada samo treba isprofilirati napadače i jurišati na trofej.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 19 pro 2022, 12:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21803
https://www.index.hr/sport/clanak/video ... 22344.aspx

slika

Samo za našeg @Junuza

Ala gušta, imbexovci na aparatima , odmah kmeče kad dolazi kazna :zubati

Ovako Hrvati slave kad se pobjeđuje, a Možemaši nek si puštaju one kreštavce doma.

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 19 pro 2022, 12:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21803
Soyček vs doček

Na tribini su umirali od dosade a ovdje na videu se vidi da guštaju svi odreda

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 19 pro 2022, 12:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 13:41
Postovi: 5641
JL ko bi reko... :palacgore1


Privitak/ci:
Screenshot 2022-12-19 at 11-36-28 Luka Bulić i Iva Šulentić svima su upropastili doček nogometaša Urlali su stenjali zavijali prenemagali se.png
Screenshot 2022-12-19 at 11-36-28 Luka Bulić i Iva Šulentić svima su upropastili doček nogometaša Urlali su stenjali zavijali prenemagali se.png [ 60.24 KiB | Pogledano 957 put/a. ]

_________________
JA SAM ZAGREB !!!
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 19 pro 2022, 12:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 13:49
Postovi: 9944
Lokacija: Usa
Lakse se popeti na vrh nego ostati na njemu.

Iako mislim da imamo se cemu nadati u buducnosti, imamo svakako ali ako govorimo o nekakvim novim polufinalima i finalima, tu kvalitet igra samo jednu od uloga. Mi smo izbacili prvog favorita prvenstva, svi su hvalili ovaj Brazil naglasavali da su "konacno oni pravi", iako ja mislim da je brazilski izbornik usrao motku kao i igraci. Ne mozes sve zasnivati na krilnim igracima koliko god Vini i Rafael bili dobri, uz to Danilo je bio uzasan pa im je lijeva strana curila na sve strane. Juranovic ne da je samo zaustavio Viniciusa, nego je isao i naprijed jer ovaj se ne vraca u obranu a Danilo ko da su ga tukli prije utakmice. Vezni red takodje kao da nemaju, sve bacaju u napad.

Jednako je Dalic pogrijesio protiv Argentine, gaucos ga je takticki sazvakao i ispljunuo, uveo je vec umornu ekipu bez ikakvih promjena + Juranovic Sosa Brozovic igrali ozlijedjeni, isto mu je i Subasic branio proslko SP ozljedjen pa primio dva gola koja nikada ne bi... argentinac nam pustio loptu i cekao da pogrijesimo.
Samo da je bilo hrabrosti i okrenuti i postavu i neke igrace, kao protiv Maroka, mislim da bi mi njima bili u egalu u polufinalu. Sutala cekam cijelo SP a on forsira Lovrena, momak protiv Maroka pokazao zasto je buducnost, imas dva stopera koji su fantasticni u gradjenju igre iznesu loptu do pola terena znaju proigrati brzi je od Lovrena jacu reakciju ima slican je Gvardiolu mozda ne toliko snazan i brz u reakciji ali imacemo ako Bog da najjaci stoperski par na svijetu uskoro. Tvrdim.
Sa Marokom izasao 3-5-2 i odmah smo ubojiti, vise prilika tu napravili u 90 minuta nego na ostatku prvenstva ne racunajuci Kanadu. Ziherasenje se nije isplatilo, ne moze se u finale uci sa 3 utakmice na 120 minuta i cekajuci penale.

Ali se isplatilo u dvije utakmice, proslo smo u polufinale dekadentnom igrom, makar nesto.

Za buduca natjecanja, ima materijala, nasi mladi igraci su ekstra. Onaj Vusko u Njemackoj zajebao stvar dopingom a dolazi jos jaci i bolji, njegov brat. Petnaest godina ima vec igra za seniore Hajduka. I to kako igra. Novi Gvardiol, da tako kazem.

Jos da napadaca napravimo. Ja nade polazem u Belju, ima mota decko, Simic mi je malo razvikan mozda Ljubicic ima tu nesto dobro radi u Austriji, Musa takodje ulazi sa klupe u jakoj Benfici i zabija golove. On najvise lici na Mandzukica, ali Beljo bi mogao biti taj.
Ima i onaj Vidovic iz Bajerna, sad je u Vitteseu na kaljenju, istina ofenzivni vezni ali neka poluspica. Za krilne pozicije moglo bi se pokusati Pasalica iz Dortmunda povuci negdje u HNL, da ne tavori po trecoj ekipi tamo. Ima talenta, eksplozivan igrac i debitirao je u prvoj ekipi Dortmunda sa par golova ali ozljede ga bacile nazad u trecu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 19 pro 2022, 12:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 60367
Lokacija: DAZP HQ
weasel je napisao/la:
https://www.index.hr/sport/clanak/video-lovren-i-brozovic-urlaju-za-dom-spremni/2422344.aspx

slika

Samo za našeg @Junuza

Ala gušta, imbexovci na aparatima , odmah kmeče kad dolazi kazna :zubati

Ovako Hrvati slave kad se pobjeđuje, a Možemaši nek si puštaju one kreštavce doma.


Mogao sam na ovu slavu za Broza, Gvardiola i Lovrena, počelo je s Juranovićem u Dubravi pa se završilo s ovom trojicom, ali nisam se oporavio, šogi se doma kao svirač vratio pun ko brod. :zubati

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 19 pro 2022, 12:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 38646
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Meni onaj Musa izgleda dobar, Benfica zna proizvesti igrača, vjerojatno će kad krene rasprodaja dobijati i više prostora.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 19 pro 2022, 13:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 13:49
Postovi: 9944
Lokacija: Usa
Kad se sjetim mladih napadaca Jakolisa, Kulenovica, Vizingera, Stipe Perica, Filip Dangubic, koji su vazili za najvece talente unazad tri cetiri godine, ovo sad sto imamo puno vise obecava.

I za vezni red uz Sucica imamo Baturinu, Kacavendu za vanserijske talente, Bartol Franjic takodje imam osjecaj da ce biti dobar, i onaj mali Smolcic iz Eintrachta izgleda obecavajuce u obrani, lijevi bek i stoper dobro pokriva.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 19 pro 2022, 13:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 60367
Lokacija: DAZP HQ
daramo je napisao/la:
Meni onaj Musa izgleda dobar, Benfica zna proizvesti igrača, vjerojatno će kad krene rasprodaja dobijati i više prostora.


Tipujem na Belju i Šimića kao world class, jednostavno obojica imaju vanserijske fizičke predispozicije, ako je od Mandže ispao igračina, onda od ove dvojice treba ispasti dvoigrač.

Ljubičić također dobar, brz kao metak, zna se naći u prilici.

Najbitniji je daljnji razvojni klub, izabrati pravi klub, Šimić ima sreću pa je u Salzburgu, ne postoji bolji klub za razvoj na višu razinu, a Belji je ključ otići sad ili na ljeto u najbolji klub za njega. Volio bih da dođe u Dinamo, to bi mu bio prirodni korak, ali bojim se da je preskup, Osijek će tražiti 10tak milijuna eura.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 19 pro 2022, 13:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 13:49
Postovi: 9944
Lokacija: Usa
Koliko sam ja cuo, Belju Osijek vec povezuje sa nekim bundesligasima, mozda cak vec sad u sijecnju.

Po meni pametnije bi bilo ici u Dinamo ali skup je za modre.

Bitno naglasiti drzi ga Roof Mertesakerov, tamo je i ovaj argentinski izbornik Scaloni menadzer, drze neke od najboljih njemackih i bundesligaskih igraca poput Havertza, Manea, Gnabrya, nekako prirodno da ce ga u Bundesligu transferirati.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3716 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 149  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO