HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 16 ruj 2024, 23:53.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 3716 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 149  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 19 pro 2022, 23:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36900
Lokacija: Gl. grad regije
divizija je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:

Što fali Zenici. To samo vi selje mislite da su neki kamenjari superiorni predratnoj Zenici.

7. grad na prostoru RH i BiH, 3. po broju Hrvata u BiH.

I Bosanac izgovaraj s poštovanjem ovdje majmune. I igraj se sa vatrom. Nisi nizašto drugo.


ne fali ništa Zenici, nego je apsurdno za nekoga iz Zenice, pa iz BIH općenito da koristi trmin "seljo", kad DOBRO ZNAŠ da je izvan BIH svaki njen stanovnik uprvo tako tretiran.

i još nešto degnerični otpadu, nauči se što znači parafraza. Postoji razlog zašto je nešto italik u tekstu. To bosančeros je kako TEBE zovu tvoji progresivni idoli kojima dudalš kitu u patološkom nastojanju da im se svidi i uklopiš.

izrode.


Ja nikad nisam osjetio taj urbani rasizam u Zg. Ja ne znam kome je to logično da su Bosanci nekakav niži stalež ili što je tebi apsurdno. Evo nađi mi polje djelovanja ja ću ti naći Hrvata iz Bosne koji je top u tome.

Reci neki grad da nije Zagreb pa da ga usporedimo s Zenicom. Dvojica u repki su rođena u njoj.

Seljo je primitivac koji dođe u grad i natura svoje pećinske običaje što paljenje baklji jest.

Na dočeku puno i djece ono pali buktinje i to mu je baš cool.

Zagreb treba raširit po cijeloj Hrvatskoj i HB a ne obratno. Puno pametniji, obrazovaniji, kulturniji i smireniji ljudi. Spoj nas Balkanaca i germanskih sjevernjaka u savršenom omjeru. Treba učit od tih a ne od intelektualaca kojima je kreveljenje bakljama postignuće.

Lijepo mi je bilo sinoć poslat djecu u grad i ne mislit hoće li ih neki pijani konj s bakljom zapalit ili ugušit. Ako je vama to progresivni pede.rluk i dudlanje kita ja ću uvijek bit za to a vi svoje 'ispravno' nosite na istok gdje i pripadate.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 19 pro 2022, 23:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 13:49
Postovi: 9816
Lokacija: Usa
slika

nakon SP sedmi smo na FIFA ljestvici, najveci skok u prvih 10 a Maroko najveci skok opcenito

Danska je pala za 8 mjesta, Wales i Srbija za 9 ali to je vec daleko dole na ljestvici


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 19 pro 2022, 23:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 ruj 2022, 23:01
Postovi: 2820
Ne daj se, Junuze. Mi Imoćani volimo vas Bosance jer ste pitomi, niste zajebani ko ovi Hercegovci. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 19 pro 2022, 23:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 ruj 2022, 23:01
Postovi: 2820
crni_bombarder je napisao/la:
slika

nakon SP sedmi smo na FIFA ljestvici, najveci skok u prvih 10 a Maroko najveci skok opcenito

Danska je pala za 8 mjesta, Wales i Srbija za 9 ali to je vec daleko dole na ljestvici

Može li link?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 19 pro 2022, 23:27 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32371
divizija je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:

Što fali Zenici. To samo vi selje mislite da su neki kamenjari superiorni predratnoj Zenici.

7. grad na prostoru RH i BiH, 3. po broju Hrvata u BiH.

I Bosanac izgovaraj s poštovanjem ovdje majmune. I igraj se sa vatrom. Nisi nizašto drugo.


ne fali ništa Zenici, nego je apsurdno za nekoga iz Zenice, pa iz BIH općenito da koristi trmin "seljo", kad DOBRO ZNAŠ da je izvan BIH svaki njen stanovnik uprvo tako tretiran.

i još nešto degnerični otpadu, nauči se što znači parafraza. Postoji razlog zašto je nešto italik u tekstu. To bosančeros je kako TEBE zovu tvoji progresivni idoli kojima dudalš kitu u patološkom nastojanju da im se svidi i uklopiš.

izrode.


Lijepo se razgovarajte, što vam bi odjednom. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

952 of 2558 - 37.22%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 19 pro 2022, 23:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21798
Junuz Djipalo je napisao/la:
divizija je napisao/la:

ne fali ništa Zenici, nego je apsurdno za nekoga iz Zenice, pa iz BIH općenito da koristi trmin "seljo", kad DOBRO ZNAŠ da je izvan BIH svaki njen stanovnik uprvo tako tretiran.

i još nešto degnerični otpadu, nauči se što znači parafraza. Postoji razlog zašto je nešto italik u tekstu. To bosančeros je kako TEBE zovu tvoji progresivni idoli kojima dudalš kitu u patološkom nastojanju da im se svidi i uklopiš.

izrode.


Ja nikad nisam osjetio taj urbani rasizam u Zg. Ja ne znam kome je to logično da su Bosanci nekakav niži stalež ili što je tebi apsurdno. Evo nađi mi polje djelovanja ja ću ti naći Hrvata iz Bosne koji je top u tome.

Reci neki grad da nije Zagreb pa da ga usporedimo s Zenicom. Dvojica u repki su rođena u njoj.

Seljo je primitivac koji dođe u grad i natura svoje pećinske običaje što paljenje baklji jest.

Na dočeku puno i djece ono pali buktinje i to mu je baš cool.

Zagreb treba raširit po cijeloj Hrvatskoj i HB a ne obratno. Puno pametniji, obrazovaniji, kulturniji i smireniji ljudi. Spoj nas Balkanaca i germanskih sjevernjaka u savršenom omjeru. Treba učit od tih a ne od intelektualaca kojima je kreveljenje bakljama postignuće.

Lijepo mi je bilo sinoć poslat djecu u grad i ne mislit hoće li ih neki pijani konj s bakljom zapalit ili ugušit. Ako je vama to progresivni pede.rluk i dudlanje kita ja ću uvijek bit za to a vi svoje 'ispravno' nosite na istok gdje i pripadate.

Junuz se sekira radi baklji, a ne hebe ga horda injženjera i doktora koji polako nadiru u RH i postupno pretavaraju ZG u novi Marsej ili Brisel.

Uvijek češ ti biti dotepenac u ZG a ne mi, ti si došao s istoka i pokušavaš glumit većeg katolika od pape.

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 19 pro 2022, 23:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 ruj 2022, 23:01
Postovi: 2820
Ajde brate, dotepenci smo i mi Dalmatinci i oni Bosanci u taj Zagreb koji je melting pot svih Hrvata.

I ponosni smo na svoje krajeve. Ponosni smo što smo dotepenci.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 19 pro 2022, 23:37 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32371
Kad je uopće netko izgorio od baklje, Junuze kakve su to traume, ponašaš se kao tetka neka, zagrebačka tetka, da se ne uvrijediš. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

952 of 2558 - 37.22%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 19 pro 2022, 23:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36900
Lokacija: Gl. grad regije
Kakva je razlika nepismeni dpovče između hrvatskog idiota i pakistanskog? Bitno je kontrolirat idiote. O tom i divanim vazda.

Uzgred. Ja nemam problem bit dotepenec u dotepenskom gradu.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 19 pro 2022, 23:39 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32371
Zagreb triba biti kao Široki.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

952 of 2558 - 37.22%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 19 pro 2022, 23:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 ruj 2022, 23:01
Postovi: 2820
Ne triba. Lipota je u tome da imamo raznolike regije, govore i mentalitete, a ne da smo svi ujednačeni. Bilo bi monotono.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 19 pro 2022, 23:41 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32371
Croato je napisao/la:
Ne triba. Lipota je u tome da imamo raznolike regije, govore i mentalitete, a ne da smo svi ujednačeni. Bilo bi monotono.


Da je tako Gaj mislio ne bi nikad napisao pravopis. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

952 of 2558 - 37.22%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 19 pro 2022, 23:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 ruj 2022, 23:01
Postovi: 2820
Jedna stvar je standard/službeni govor, druga stvar je kolokvijalni govor koji stalno koristimo.

Ako nisi znao, i u Italiji i Sloveniji i Austriji imaju standarde, ali uz to njeguju i pričaju dijalekte. Baš kao i mi. :wub


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 19 pro 2022, 23:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36900
Lokacija: Gl. grad regije
Naša Kvačica je napisao/la:
Kad je uopće netko izgorio od baklje, Junuze kakve su to traume, ponašaš se kao tetka neka, zagrebačka tetka, da se ne uvrijediš. :zubati


Ma Torcida ima to sranje s bakljama još od Juge. Izbacivali su im klub iz Europe na 3 godine jer ih debili pale, prekidaju se utakmice, normalni ljudi zbog tog ne idu na njih. Bilo kakva fešta u Dalmaciji eto ti njih s bakljama. Užasno ruzan i primitivan običaj.

Evo i Đuku su ukakili.

https://youtu.be/b6Pk7JWrR5U

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 19 pro 2022, 23:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 36900
Lokacija: Gl. grad regije
Naša Kvačica je napisao/la:
Zagreb triba biti kao Široki.


Malo je falilo da Zagreb nije takav kakav jest da Široki postane Lištica opet.

Obratno je. Počnite cijeniti pametne a ne priproste ljude.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 19 pro 2022, 23:46 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32371
Kad se spomenu Bosanci u Zagrebu uvijek mi padne na pamet čista ljepota Sandra Bagarić. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

952 of 2558 - 37.22%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 19 pro 2022, 23:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 ruj 2022, 23:01
Postovi: 2820
Duvno nije Bosna. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 19 pro 2022, 23:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 lip 2019, 16:42
Postovi: 2364
Lokacija: Negdi na granici svitova
Junuz Djipalo je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:
Zagreb triba biti kao Široki.


Malo je falilo da Zagreb nije takav kakav jest da Široki postane Lištica opet.

Obratno je. Počnite cijeniti pametne a ne priproste ljude.


Boga mi, k'o da su te od olova pravili

_________________
Za dom spremni


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 19 pro 2022, 23:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21798
Junuz Djipalo je napisao/la:
Kakva je razlika nepismeni dpovče između hrvatskog idiota i pakistanskog? Bitno je kontrolirat idiote. O tom i divanim vazda.

Uzgred. Ja nemam problem bit dotepenec u dotepenskom gradu.

Znam razliku između bosanskog i pakistanskog idiota, pakistanski definitivno ne zagovara uništenje svoje nacije iz srca Islamabada

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 19 pro 2022, 23:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 ruj 2021, 13:54
Postovi: 2922
i_jopet je napisao/la:
Argentinska može bit matrica.




ne bi nam bila prva koju smo od njih uzeli



Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 20 pro 2022, 07:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 19:56
Postovi: 5403
laganini je napisao/la:
MIR je napisao/la:
Malo relaksacije nakon vrlo napetih utakmica u Qataru
24 minuta

Ivana Knol "Knoll Doll". Sisoviti napad na Srbiju.


https://www.youtube.com/watch?v=908bDPWMiQI
29,513 views Dec 17, 2022

..inače nisu duhoti al ovi srbi su mu napravili skeč za pet daj prebaci to na temu Ivana Knoll agent oo7...hvala.. :sega

Kako je krenulo, nećemo više smiti ni pobjediti, jer ćemo biti optuženi, kako je to sve samo da bi naškodili Srbiji!
:smijeh

_________________
MIR da, ali ne kao u Macelju, Ovčari i Hudim jamama!
Komunisti nude bolju budućnost, neuspješni u sadašnjosti, a razlog je uvijek u prošlosti!
Želiš stvoriti neprijatelja – spasi ga od genocida!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 20 pro 2022, 10:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Junuz Djipalo je napisao/la:
Reconquista je napisao/la:

Šta useru? Baklje su predivne. Zašto imaš potrebu pisati gluposti kao Bajruši.


Ajde seljo više sjaši s mene. J. vas baklje.


Jedini seljak iskompleksirani ovdje si ti. Ja sam iz grada ali jako volim hrvatsko selo i provinciju. Od tamo nam dolaze najbolji ljudi. I ti nažalost.

A baklje su predivne i simbol hrvatskog trijumfa. Koji ti ne razumiješ. Kao niti mnogo toga drugog.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 20 pro 2022, 10:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278


Spektakl.

Doček bi vizualno izgledao 50% slabiji da nema baklji.

Mi smo Hrvati. Mi palimo baklje. I to je predivan navijački rekvizit. Hoće li ih drugi paliti ili ne baš me briga. Njihova stvar. Mi ćemo ih paliti. Tako slavimo. Tako se veselimo.

Iako se baklje pale po cijeloj Europi. Danas više nego prije 15ak godina. I po Francuskoj, Njemačkoj, Švedskoj, Norveškoj, Švicarskoj (I Rosenborgovi i Young Boys su imali veće bakljade protiv Dinama nego Boysi) Austriji, Italiji...

Samo ih mi radimo bolje od njih. Kao i mnoge druge stvari.

Bolji smo nogometaši. Bolji smo navijači. I imamo bolji doček kad je pravi nego bilo tko u Europi.

I nemamo kompleksa prema nikom. Jer znamo cijeniti svoje i znamo kad smo objektivno bolji od drugih. Kao i kad smo lošiji pa trebamo biti bolji i mijenjati se.

Zapadna Europa nije po mnogim stvarima bolja od Hrvatske. U nekima je. U nekima nije. Ali sasvim sigurno nećemo prihvaćati sve gluposti koje dolaze sa Zapada jer su sa Zapada. Zapad se u nekim stvarima može ugledati na nas Hrvate. Bilo bi im bolje. No to je njihova stvar.

Ako netko ima komplekse to je njegova osobna stvar. A ako pišeš gluposti dobit ćeš odgovor.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 20 pro 2022, 11:52 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 18:35
Postovi: 10719
Lokacija: No Country for White Men
Baklje nisu u skladu sa direktivama EU i treba ih zabranit.

_________________
Ta hercegovacka tragedija je bila prva vijest svih dnevnika u BIH (kod Senada prvih 15 minuta cak) a na HRTu 34 minuta. Ko tada nije razumio nikada nece.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska na SP 2022 - Katar
PostPostano: 20 pro 2022, 12:03 
Online
Avatar

Pridružen/a: 22 svi 2020, 12:40
Postovi: 4447
Baklje su teški seljačizam i primitivizam, kad na nekom javnom skupu vidiš da netko pali baklje, točno ti je jasno da se radi o onom najnižem društvenom talogu i uličnom šljamu.

1980-ih to bi srednjoškolci ukrali na praksi u škveru s broda i onda zapalili na utakmici, sad to po obiteljskim proslavama pale sredovječni luzeri.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3716 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 149  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO