HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 tra 2024, 05:32.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Ministar obrane gospodin Lovren
PostPostano: 24 pro 2022, 15:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
Lovren: Neće nas ušutkati, za svoju državu sam uvijek spreman! Ovo prvi put vidim...
slika

Thompson je vatrenima pjevao na dočeku 2018. U prilog Bujice stoji kako mu organizatori prvo nisu dopustili da pjeva i nisu mu uključili mikrofon, da bi potom zapjevao bez glazbene podloge. Radi li se doček za političare, bilo je pitanje za Lovrena.

- Šokantno, iskreno.Ali opet smo zapjevali. Kad jedan krene, svi krenu. Narod zna da mi nikad nećemo dopustiti da nas se ušutka. Za svoju domovinu sam spreman jer ja volim svoju domovinu i to mu nikada neću dopustiti.

Lovren je pjesmu 'Lijepa li si' počeo pjevati na nedavnom dočeku. Mnogi optužuju voditeljicu Ivu Šulentić da mu je prerano oduzela mikrofon.

- 2018. je bila veća emocija jer je sve bilo spontanije. Sad je sve bilo po nekom protokolu. Mi smo tu zbog naroda. Mi smo narodu htjeli pokazati tko smo. To je baš 'bullshit'. Mi smo tamo, ljudi nas čekaju po par sati i sad da idemo po protokolu. Mi kad uzmemo mikrofone, mislim da zaslužujemo da do kraja otpjevamo kako spada.

Tko bi za Lovrena bili voditelji programa?

- Iskreno, da je Šime bio ovdje, bio bi odličan voditelj.

Uslijedio je prilog slavlja Lovrena i Marcela Brozovića, koji su u Velikoj Gorici pjevali 'Čavoglave', između ostalog izgovarajući pozdrav 'Za dom spremni'.

- Što bi trebali, slušati violinu? - nasmijao se Lovren.

Luka je izjavio kako neće nositi traku duginih boja.

Lovren se osvrnuo i na pisanje medija da je fašistički salutirao.

- Kad nam netko nešto nametne, tu je kraj priče. Ne volim nametanja. Mjesec dana prije SP-a nisam otvorio novine jer znam da je to veliki pritisak na mene i na izbornika, i sve ostale. Ali, naravno, informacije dođu do mene. Tužbe sam već pripremio, nema tu oprosta za neke stvari. Neću dopustiti mržnju.

Kao i Dalić, zahvalio je braniteljima.

- Hvala svim generalima, vojnicima, braniteljima. I za one kojih nema. Takve stvari se ne zaboravljaju. To je bilo za njih - zaključio je Lovren, koji je Bujancu na kraju poklonio svoj dres s utakmice protiv Argentine.


https://m.vecernji.hr/sport/lovren-bio- ... ni-1644273

Citat:
‘ŠOKANTNO! PRVI PUT VIDIM OVU SNIMKU S MODRIĆEM I THOMPSONOM! E NEĆETE NAS UŠUTKATI!‘
slika

Na voditeljsko pitanje oko toga da nogometaši na dočeku nakon srebra 2018. nisu mogli pjevati drugu Thompsonovu pjesmu ("Geni kameni"), kao niti ove godine "Lijepa li si"...

- Dosta je to škakljivo pitanje. Nisam za ovu scenu iz 2018. (voditelji isključuju struju Thompsonu, op.a.) ni znao, prvi put vidim to s Modrićem i Thompsonom. Bio sam negdje iza. Iskreno, šokantno. Ali opet, zapjevali smo. To je poanta svega. Koliko god to ta neka manjina nije dopuštala. Mi, kada se skupimo, svi krenemo kao jedan. Mogu nas samo kratkoročno ušutkati. Neće nas ušutkati. Ja sam za svoju domovinu spreman! Ja je volim, a da mi to netko brani, to neću dopustiti. Neću se u svojoj državi sramiti naših domoljubnih pjesama. Nikad nisam niti ću pozivati na mržnju i nasilje jer za to nisam, ali da mi netko brani da nešto pjevam, to neću.

Je li doček 2018. godine nakon srebra u Rusiji, barem iz kuta nogometaša bio spontaniji nego ovaj sada, pitao je Bujanec stopera hrvatske reprezentacije.

- Spontanije je bilo te 2018. godine! Šime je uzeo mikrofon i pjevao... Sad je to sve bilo kao neki protokol, ovaj je pjevao u 17.55, ovaj u 17.57....

Mi smo prije 4 godine pjevali zajedno s publikom, a sad je to bio - bullshit!

Ljudi nas čekaju više sati, s djecom... OK, nek oni dođu svirati.... Vida bi nama bio DJ, Vrsaljko bi vodio program, a ako ne bi on onda bi ja...

Što je bilo s hrvatskim novinarima nakon Brazila?

- Cijela priča je išla ovako: Bio je taj neki koridor kroz koji se prolazi do autobusa. Na kraju imaš pano, okreneš se i ideš dalje. Prolazim, stao sam sa stranim novinarima, među kojima su bili i novinari iz mog kluba, Zenita. Na svakoj su nam utakmici bili i čestitali. Bili su presretni što su me vidjeli, što sam osvojio broncu... Ja sam se pozdravio s njima, dolazim do naših i pitaju me - može izjava? Ja sam rekao, ne može, idem u autobus. Tada je krenulo oholo smijanje. Vrag mi nije dao mira. Vratim se i pitam tog novinara - što se smiješ? I tko se to smije? Svi su zašutjeli. Ta žena (novinarka Total Croatia Newsa, op.a.) se prva prestala smijati. Ponovio sam: Što se smijete? Jedan od njih (Frane Vulas iz Slobodne Dalmacije, op.a.) me pitao zašto im ne dajem izjavu. Rekao sam - sram vas bilo! Vi niste sretni zbog nas. Stranci su sretniji nego vi. Ne mogu se kontrolirati! Bio sam još pristojan....

Mislim da je taj čovjek smrad i dalje! Ako se ne veseliš našem uspjehu, a Hrvat si, smrad si! Što radiš uopće? Nećete me ušutkati nikada - rekao je Lovren.


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... i-15289225

:hrvatinic

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ministar obrane gospodin Lovren
PostPostano: 26 pro 2022, 14:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2021, 09:38
Postovi: 9446
Lokacija: Tu negde
Pozitivno je što je rusofil.

_________________
Popis 2022-ge 99,99%Srbendi .
"Novi Pazar ,Sjenica i Tutin 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilne mujage".
"Preševo i Bujanovac 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilni Šiptari ".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ministar obrane gospodin Lovren
PostPostano: 26 pro 2022, 14:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16386
storarare je napisao/la:
Pozitivno je što je rusofil.

..ne to je dokaz da je budaletina i da se drži lopte dok još može trčat.. :zubati


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 23 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO