HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 17:00.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 3880 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126 ... 156  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 11 sij 2023, 20:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 4910
Graničar Jozo je napisao/la:
Pulisica ne računam, jer je svakako izabrao tamo gdje ga srce vuče, pa stoga i nije Hrvat.

Realno nebi ni igro kod nas toga je bio svjestan, dok je u USA glavni igrač, da ne pričamo o lovi koju je dobio kroz sponzorske ugovore itd.
Pa ne igra ni u Chelsea-u u prvoj ekipi za njega je više Arsenal klub po načinu igre.

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 11 sij 2023, 20:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
Brane je napisao/la:
Graničar Jozo je napisao/la:
Pulisica ne računam, jer je svakako izabrao tamo gdje ga srce vuče, pa stoga i nije Hrvat.

Realno nebi ni igro kod nas toga je bio svjestan, dok je u USA glavni igrač, da ne pričamo o lovi koju je dobio kroz sponzorske ugovore itd.
Pa ne igra ni u Chelsea-u u prvoj ekipi za njega je više Arsenal klub po načinu igre.


baš da ne bi igrao, malo sutra, njemu je prirodna pozicija desno krilo koje je nama deficitarno.

mislim da je danas i njemu malo žao.

slika

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 11 sij 2023, 23:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 4910
On je lijevo krilo to je igro i u mladim selekcijama, tek u Europi je krpo desno, jer mu je na lijevom bila prejaka konkurencija.
Statistika to potvrđuje, zabio je duplo više golova ko lijevo krilo.


Privitak/ci:
Screenshot 2023-01-11 at 23-28-45 Christian Pulisic - Detailed stats.png
Screenshot 2023-01-11 at 23-28-45 Christian Pulisic - Detailed stats.png [ 10.18 KiB | Pogledano 1493 put/a. ]

_________________
JA SAM ZAGREB !!!
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 18 sij 2023, 17:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Zanima me hoće li neki od naših napraviti veliki transfer do kraja prijelaznog roka. Dosadili su već s glasinama ali Gvardiol, Majer, Brozović, Juranović, Livaković, itd. Bilo bi lijepo opet imati igrače u Barceloni ili Citiju u repki. A da igraju.

Treba osvojiti tu Ligu nacija. Neće se sama osvojiti.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 18 sij 2023, 18:12 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16117
..glasine iz vašeg biltena uglavnom..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 24 sij 2023, 18:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
U JAVNOST PROCURILA SUMANUTA PONUDA ZA LUKU MODRIĆA, ARAPI OTKRILI - ODBIO JE 100 MILIJUNA DOLARA

Da je prihvatio, istoga bi trenutka postao bi treći najplaćeniji nogometaš na svijetu.


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... a-15298695

I to šta ne bi Arapima uzeo 100 milijuna dolara u 2,5 godine.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 24 sij 2023, 19:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
ŽDRIJEB U SRIJEDU
‘VATRENI‘ ČEKAJU IME SUPARNIKA ZA POVIJESNI NASTUP NA FINAL FOURU, JEDNA OPCIJA DONOSI PRIVILEGIRAN STATUS

Čak se i poslovično oprezni Zlatko Dalić nakon katarske bronce raspištoljio te u Ligi nacija najavio pohod na najviši plasman:

- Zašto ne bismo osvojili zlato i opet imali doček u Hrvatskoj? - kazao je izbornik krajem 2022. godine.

Luka Modrić nakon Svjetskog prvenstva nije mogao reći dokad će nositi dres Vatrenih, ali u jedno je bio siguran - Final Four će odigrati. Njegove su misli, čak i jače nego Dalićeve, samo u jednom pravcu.

- Moramo biti ponosni na broncu u Kataru, ali nadam se da će Hrvatska u budućnosti osvojiti i zlato. Bilo to u Ligi nacija ili na nekom drugom velikom natjecanju - istaknuo je odmah po proslavi odličja na Khalifa International stadionu u Dohi.

Zlato, zlato, nakon bronci i srebra samo je zlato u glavama reprezentativaca, stožera, pa i pratnje nacionalne vrste. O još jednoj medalji i novoj proslavi bilo je govora i na proglašenju Vatrenih za najbolju momčad godine u izboru SN i sportskih novinara. Završni turnir četvorice u lipnju bit će središnji nogometni događaj godine, spektakl oko kojeg se već radi golema pompa, a to je po rezultat najopasnije.

Iako je natjecanje u skupini okončano još u rujnu, ždrijeb polufinalnih parova na rasporedu je u srijedu. Hrvatsku delegaciju u Nyonu činit će pomoćnik izbornika Vedran Ćorluka, team-menadžerica Iva Olivari i glasnogovornik HNS-a Tomislav Pacak. Izbornika neće biti jer je u Australiji na kampu HNS-a.

Domaćin Nizozemska i dvije svjetske sile Italija i Španjolska potencijalni su rivali. Koga god izvučemo u polufinalu bit će to posao za junake jer u takvoj konkurenciji dobiti dvije utakmice i podignuti pobjednički pehar bio bi pothvat. Apetiti su maksimalni, želja da Hrvatska prvi put osvoji službeno natjecanje, makar i treće po rangu nakon Svjetskog prvenstva i Eura, ima povijesnu dimenziju. Očekivanja su najveća pogotovo kod Modrića i starijih igrača koji se bliže kraju karijere, ali treba čvrsto ostati na zemlji. Za zlato u zemlji tulipana Hrvatska će morati odigrati dvije utakmice na razini četvrtfinala SP-a s Brazilom te u njima biti napadački opasnija i učinkovitija. Ili se ponovno uzdati u jedanaesterce. Toliko će vrlo vjerojatno biti potrebno da se naša zastava nađe na najvišem jarbolu.

Rijetko smo kad uoči ždrijeba bili istinski bez specijalne želje kao ovaj put. Četiri aktera imaju načelno po četvrtinu šansi da se popnu na tron gdje su u prva dva izdanja novog kontinentalnog natjecanja bili Portugal i Francuska. Možda možemo naći jedan, dva ili pet posto zašto bismo nekoga htjeli više od drugoga, a da nismo do kraja sigurni kako su to najbolji argumenti. Fantastična izjednačenost mogla bi uroditi fenomenalnim turnirom.


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... s-15298680

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 25 sij 2023, 17:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
slika

Ajmooooo!

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 23 vel 2023, 11:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
Dejan Lovren oprostio se od reprezentacije. Objavio je emotivno pismo: 'Dosta mi ovo teško pada...'
slika


https://www.vecernji.hr/sport/dejan-lov ... je-1659264

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 27 vel 2023, 19:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 4910
Reconquista je napisao/la:
Citat:
Dejan Lovren oprostio se od reprezentacije. Objavio je emotivno pismo: 'Dosta mi ovo teško pada...'
slika


https://www.vecernji.hr/sport/dejan-lov ... je-1659264

Legenda!
Po meni najbolji u Rusiji 2018.

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 01 ožu 2023, 20:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
slika

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 06 ožu 2023, 11:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
EKSKLUZIVNO: LUKA MODRIĆ OSTAJE S VATRENIMA I NAKON LIGE NACIJA! EVO ŠTO MU JE PONUDIO DALIĆ


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... c-15312494

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 06 ožu 2023, 13:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 10 ožu 2023, 13:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
slika

https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... o-15314198

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 20 ožu 2023, 16:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
ZLATKO DALIĆ: ŽAO MI JE TOG IGRAČA, NE ŽELIMO GA IZGUBITI. PETKOVIĆ? ČEKAMO GA, A I VESELIMO SE TORCIDI
slika

Hrvatski izbornik Zlatko Dalić izašao je pred novinare u hotelu Le Meridien Lav pred početak priprema za Europsko prvenstvo. Prva pressica nakon osvajanja bronce u Kataru. Prije nego li je krenulo, osvrnuo se glasnogovornik HNS-a, Tomislav Pacak na rezultate u prošlosti Dalićevog mandata.

- Kada je 7. listopada imao je 10 osnovnih rezultatskih ciljeva, da pobijedimo Ukrajinu i plasiramo se u dodatne kvalifikacije, pa je cilj bio svladati Grčku, onda smo htjeli proći skupinu u Rusiji, a zna se kako je to završilo - počeo je glasnogovornik Tomislav Pacak i nastavio čitav niz impresivnih rezultata na koje je Dalić ponudio i svoj osvrt uz komentar produljenja ugovora na mjestu izbornika do 2026. godina.

- U ovih pet i pol godina ostvarili smo i više ciljeve nego li smo na početku zacrtali. Ali, i pored toga što smo napravili osjećam da imam zajedno sa igračima, navijačima svojim stožerom i vama medijima, energiju za nastavak i velike rezultate. Plasman na velika natjecanja je glavni cilj, sve ostalo je bonus. Imam motiva nastaviti s reprezentacijom, moramo napraviti smjenu generacija za sljedećih šest-sedam godina. Visoko smo podigli ljestvicu, to je jedna opasna situacija, jer je to dvosjekli mač. Očekivanja treba opravdati i mi imamo kvalitetu da ta očekivanja i opravdamo - kazao je izbornik Dalić.

Deset ciljeva je spomenuto, a jedan cilj je bio vratiti zajedništvo navijača. Je li ovo veliko natjecanja na kojem bi Hrvatska mogla napraviti korak naprijed na krilima navijača koji će biti u velikom broju na EP u Njemačkoj?

- Prvi i osnovni cilj je napraviti plasman u našoj skupini, ući među dvije. Favoriti smo, ali trebamo biti oprezni da se ne dogodi neki kiks. U dva ciklusa kvalifikacija bili smo prvi u grupi za mog izborničkog mandata.

U Njemačkoj će zaista biti kao doma, i to nas veseli, to nam čini izazov da se plasiramo. Bio sam u Njemačkoj 2006. godine, osjetio sam atmosferu. Bilo je čudesno. Jedan od razloga što sam ostao jesu navijači i to Europsko prvenstvo, ali moramo ostvariti plasman na Euro.

Vraća se Torcida na reprezentaciju, za vašeg mandata imaju želju za povratkom. Jeste li ponosni?

- Hrvatska reprezentacija je mjesto okupljanja navijača, veseli me ta vijest, i volio bih da se okupe i Boysi, i Kohorta, Armada, jer Hrvatska je naša zastava za koju svi moraju navijati. I mene veseli što će nam biti velika podrška.

Livaja od prve minute na Poljudu?

- Ne igra ni Zlatko ni Marko sam. Leži Livaji Poljud, osjeća se dobro. Zabio je već golova za reprezentaciju, od njega očekujem veliki doprinos.

Pitanje desnog krila, zatim forme Oršića....

- Pitanje napadača i desnog krila se provlačilo u Kataru. Imamo kvalitetu, miksali smo kroz SP, igrao je Kramarić, Petković, Livaja na centarforu. Na krilu su se također mijenjali igrači, ali nemamo klasična rješenja i pokušavamo ih naći. Očekivao sam da će Brekalo proigrati u Fiorentini, ali ne igra. Svi koje imamo vole igrati na lijevom krilu, a desno nema izrazitog igrača. Špikića smo stavili na pretpoziv. Za napadača gledamo Musu, Ljubičića, Belju, nisam otpisao Budimira, ali gledam nekog mlađeg za dvije godine. Trebat će nam u Splitu ofrenzvan igrač koji će stvoriti višak. Pašaliću to nije pozicija, Nikola ulazi unutra, Majer ulazi u unutra. Tražit ćemo, vidjet ćemo, imamo potencijala. Oršić? Žao mi ga je. Otišao je u klub s najboljim namjerama, ali ne želim ga izgubiti. Dao je puno za reprezentaciju. Nije sada u formi, ali želim mu dati šansu, vratiti ga. Međutim, ne bude li igrao u klubu, neće ni u reprezentaciji participirati. Želim Oršića kroz reprezentaciju vratiti u bolje raspoloženje. Stanišić? Koju god igra za reprezentaciju, bio je sjajan. Na visokom nivou je odigrao. Imamo Juranovića koji je ofenzivniji i Stanišića koji je defanzivniji. Stanišić svaki dan u Bayernu ima trening kao da igra jaku utakmicu. S njim i Juranovićem nemamo problem na desnoj strani.

https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... i-15317219

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 20 ožu 2023, 16:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Bilo bi dobro da navijačke grupe prestanu biti glupi zadrti Hrvati kakvi već jesmo i da se vrate na reprezentaciju. Skeptičan sam prema našoj pameti i da žestoki Hrvati mogu prepoznati tko je trenutno jedini veći i značajni promotor hrvatskog domoljublja u Hrvatskoj.

300 odabranih i prvo bijelo polje na nekom stadiončiću u Hrvatskoj je pravi odabir, a ne participirati u nečem velikom i značajnom za cijelu državu.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 20 ožu 2023, 16:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
Izgleda da se Torcida vraća na utakmice reprezentacije. Oglasio se i HNS
slika

Iako službene potvrde s njihove strane nema, Dnevnik Nove TV doznaje kako Torcida ozbiljno razmišlja o tome i kako su već odradili niz sastanaka na tu temu. Prvi navijački test trebao bi biti već iduće subote na Poljudu, gdje Hrvatska dočekuje Wales.

Torcida godinama organizirano nije trošila glasnice na Vatrene. Protiv Hrvatskog nogometnog saveza često su dizali glas, upozoravajući na anomalije u hrvatskom nogometu i upirući prstom u loš tretman prema Hajduku od strane HNS-a.

Gotovo desetljeće poslije, dolaskom nekih novih ljudi na čelo navijačke skupine, zapuhali su, čini se, novi vjetrovi. Iako službene potvrde iz Torcide nema, navijači kažu: gdje ima dima, ima i vatre. Drugim riječima, tvrde: Torcida se vraća na tribine bodriti Vatrene.

Pripadnici Torcide bili na sastanku s ljudima iz HNS-a.

"Utakmice hrvatske reprezentacije su simbol zajedništva svih hrvatskih navijača koji su dobrodošli na utakmice Vatrenih, pa u tom kontekstu pozdravljamo i najavljeni povratak Torcide", tvrde u HNS-u.


https://direktno.hr/sport/izgleda-da-se ... ns-309244/

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 20 ožu 2023, 17:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
Izgleda da se u međuvremenu nešto promijenilo jer je počela kružiti navodna interna poruka torcidaša, prve ekipe Torcide, jezgra grupe, u kojoj svoje članove obavještavaju o povratku na utakmice Hrvatske. Na službenim strancima Torcide još nema potvrde, a spomenutu poruku prenosimo:

"Nakon razgovora i sastanaka s ljudima iz grupe, donili smo odluku da se Torcida vraća na utakmice reprezentacije. U cilju nam je ići na utakmice, domaće i gostujuće, ka grupa, u što većem broju koji će, nadamo se, s vremenom rasti. Ljubav prema domovini nikad nije bila upitna, ali se zbog raznih događaja dovela do razine koju nitko nije htio. Uvik ćemo se borit i ukazivat na neispravni sustav.

Prva utakmica koja nam dolazi je utakmica na Poljudu kontra Walesa i na nju idemo u šta većem broju. Karte će biti u prodaji za sjever, kroz koji dan. Trenutnu kazališnu atmosferu na utakmicama reprezentacije, želimo vratit na staze stare slave, gdje se zdušno navijalo zajedno s ostalim Hrvatima. Nakon par utakmica stupit ćemo u kontakt sa drugim navijačkim skupinama, kako bi svi išli navijat ka Hrvati, bez mrkih pogleda i provokacija", stoji u internoj poruci.


https://net.hr/sport/nogomet/torcida-se ... 98ed368233

Ajde.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 22 ožu 2023, 17:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
‘VI HRVATI IMATE SVE. VATRENI NE IGRAJU ZA SEBE, NEGO ZA ČITAVU NACIJU, A MI NIJEMCI IMAMO PROBLEM‘
slika

Kada uvaženi Nijemac s divljenjem govori o hrvatskom mentalitetu, onda znate da su Vatreni napravili čudo. Kako Lijepa naša u mnogim poljima ima prostora za napredak, nerijetko ćemo ćuti onu „tamo gore u Njemačkoj…“, pa slijedi objašnjenje što to jedna ultra razvijena zemlja radi bolje od ostalih. A kad je nogomet u pitanju, malo ćemo zamijeniti uloge, pa će jedan rođeni Bavarac reći „kod vas u Hrvatskoj…“.

- Nalazim nešto posebno interesantno. Postoje zemlje koje proizvode samo određene igrače. Recimo, jedni stvaraju najbolje veznjake, drugi stopere, treći imaju vrsne krilne napadače. A onda ste tu vi Hrvati, koji imate sve. Stoga se pitam što vi to radite da tako dobro funkcionira - govori nam Manuel Baum, 43-godišnjak rođen u Landshutu, čiji široki opus poslova omogućuje višedimenzionalni pogled na nogomet.

Što to Hrvatsku trenutno čini uspješnom, srebrnom i brončanom, a Njemačku - kao jednu od tradicionalno najvećih nogometnih nacija – osjetno slabijom u odnosu na blisku prošlost?

- Luka Modrić na terenu ne govori ‘ja sam jedan od najboljih igrača svijeta, osvojio sam sve‘. Ne, on se, poput ostalih suigrača, bori za momčad. A mnogi igrači u Njemačkoj igraju za sebe, dok kod nacija poput Hrvatske ili Maroka postoji osjećaj zajedništva. Ako se dogodi nešto loše tijekom utakmice, mi ne znamo adekvatno odgovoriti i boriti se protiv toga. Sažeto, ima mnogo minuseva koji kvare potencijal njemačkih igrača i zato ni njihova predstava nije dobra.

Zato me interesira edukacija mladih hrvatskih igrača od najmanje dobi i kako ona izgleda da vaš završni produkt sadrži tehnički potkovane igrače s ispravnim mentalitetom. Vidim da Hrvati ne igraju za sebe, nego za čitavu naciju. To je nešto s čim Njemačka ima problema - kaže Baum.

A imamo i trenere. Niko Kovač u Wolfsburgu, a Edin Terzić, menadžer njemačke i hrvatske putovnice, radi sjajne stvari u Borussiji Dortmund.

- Poznajem ih, susretali smo se na televiziji i na edukacijama. Mislim da jako dobro kombiniraju hrvatski mentalitet s njemačkim. Hrvati su jako srdačni, a Nijemci totalno strukturirani, možda i previše. Kovač i Terzić posjeduju i jednu i drugu karakteristiku, mislim da je to jedan od razloga njihovog uspjeha.

Kako Vi trenutno stojite s trenerskim poslom? Od posljednjeg angažmana u Schalkeu prošlo je više od dvije godine.

- Moj posao sada je trenirati U9 momčad mog sina u TSV Truderingu - kaže nam kroz smijeh, pa se okreće na ozbiljne zaključke:

- Primjećujem da su se vrijednosti u Njemačkoj uvelike promijenile. Svi pričaju ne valja ovo ili ono, mi za svako rješenje nađemo problem. To je stvar mentaliteta. Djeca danas imaju mnogo opcija, čini mi se da nogomet u ovom trenutku nije broj jedan. Ako djetetu kažeš ‘danas ne igraš‘, sutra će raditi nešto drugo. Zato je važno naučiti ih da ne može uvijek ići dobro. Treba učiti na lošim stvarima, a ne odustajati zbog njih. Za to smo odgovorni mi treneri, a ne djeca. Dajemo im neke pogrešne vrijednosti po pitanju igre na visokoj razini. Sukladno tomu, da se vratim na našu reprezentaciju, nisu igrači odgovorni za neuspjehe, nego cjelokupni sistem. Moramo ga promijeniti jer imamo igrače visokog potencijala, a ne ostvaruje se na terenu.


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... m-15318198

Doba Nijemaca je završilo. Doba Hrvata započinje.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 22 ožu 2023, 18:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
Pametan Nijemac traži hrvatske korijene i grebe rukama i nogama za tim.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 25 ožu 2023, 13:42 
Online
Avatar

Pridružen/a: 23 kol 2022, 21:29
Postovi: 1474
Hrvatska i Turska igraju u utorak. Što mislite o tom? Tko će pobijedit? Oće li nereda bit? Šta će cvieće reć?

https://www.sofascore.com/croatia-turkey/aUbspUb


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 25 ožu 2023, 13:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
PREOKRET U SPLITU: NIŠTA OD POTPUNOG POVRATKA TORCIDE NA UTAKMICE VATRENIH!?


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... u-15319213

Bravo, bravo. Ne treba se ni vraćat prebrzo.

Pomalo. Jedno 10 godina promišljati da se donese ispravna odluka.

Ipak su navijačke skupine najjači mozgosjevajući instituti u Hrvata.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 25 ožu 2023, 15:12 
Offline

Pridružen/a: 24 ožu 2023, 18:04
Postovi: 1
Čak i ja dolazim. :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 25 ožu 2023, 17:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ožu 2021, 15:54
Postovi: 1526
Lokacija: Pogibeljan, surov, drzak, bezobrazan politički Zagreb
Neka danas Hrvatska pobijedi pa ćemo slaviti, a koga smetaju hrvatske pobjede neka čkomi i pati.

_________________
RH i Protektorat BiH 1981:
Hrvata 54,58%
Prečana 24,00%
Muslimana 21,42%

RH i Protektorat BiH 2022:
Hrvata 62,23 %
Muslimana 19,74 %
Prečana 14,18 %
Ostalih 3,85 %


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PostPostano: 25 ožu 2023, 17:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
Reconquista je napisao/la:
Citat:
PREOKRET U SPLITU: NIŠTA OD POTPUNOG POVRATKA TORCIDE NA UTAKMICE VATRENIH!?


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... u-15319213

Bravo, bravo. Ne treba se ni vraćat prebrzo.

Pomalo. Jedno 10 godina promišljati da se donese ispravna odluka.

Ipak su navijačke skupine najjači mozgosjevajući instituti u Hrvata.

Ne treba zaboraviti da su crtali svastike da izbace reprezentaciju iz svih natjecanja, toga se ne bi sjetili ni najveci dusmani, srbi i muslimani.

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3880 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126 ... 156  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 17 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO