HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 lis 2024, 09:30.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 2238 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 90  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 12 vel 2023, 15:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2021, 10:38
Postovi: 9446
Lokacija: Tu negde
NSOS je napisao/la:
storarare je napisao/la:
Pa on je ekstremni islmista.

Daleko od toga. U svakom slucaju je najbolje sto se od Turske moze ocekivati.

Pa izgradio je 1000 džamija , islamizovao tursko društvo .
Ima neosmanske ambicije .
Utrošio milione dolara na soft power .

_________________
Popis 2022-ge 99,99%Srbendi .
"Novi Pazar ,Sjenica i Tutin 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilne mujage".
"Preševo i Bujanovac 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilni Šiptari ".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 12 vel 2023, 17:06 
Offline

Pridružen/a: 13 sij 2020, 19:34
Postovi: 3992
storarare je napisao/la:
Nisu pouzdani ni Rusiji .
Taj MHP je na 10% nikako ne mogu da narastu da bi samostalno vršili vlast ,
Padom Erodogana padaju i oni jer su mu satelit .
Nikkog ne bi bilo brifa za islamizam u Turskoj da on isti ne projicira na naš region.

Sa Rusijom nisu u vojnom savezu. Niko od njih ni ne ocekuje da budu pouzdani ruski saveznici.
I ponavljam neoosmanizam je guran u vreme Davutoglua i dok je Gulen jos uvek bio siva eminencija. Naravno da Turska kao i svaka drzava pokusava da prosiri uticaj gde god moze. Ali posle pokusaja vojnog puca, smene Davutoglua i ovorenog raskida sa Gulenom, turska politika je dosta umerenija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 12 vel 2023, 19:47 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
pakovic je napisao/la:

Važne su im kad prijeđu 35. pa bi se "smirile". A tada im je osim love važan i status, dakle bitno je da muž lovu zaradi u odijelu u klimatiziranom uredu, a ne da smrdi na fritezu, naftu ili kanalizaciju kad dođe doma.

Do tada im je bitno da je muškarac fizički atraktivan i uzbudljiv. Njihove materijalne potrebe su u bogatim društvima ionako pokrivene, na ovaj ili onaj način, pa se mogu prepustit strastima.


važne su im uvijek, dođi pred bilo koji klub s bijensim klima i kokice od 20 godina padaju ko sumanute.

klinki od 25 s lovatorima od 40,50 i više godina imaš koliko hoćeš.

naravno ,tada im je bitna i fizička atraktivnost i uzbudljivost, ali i lova. to je na instinktivnoj razini, nema tu hoće l ise ona smiriti ili ne, kad ti nju možeš odvest na Maldive ona pada ko pokošena. Žene si tu ne mogu pomoći, kad ti nju počeneš častit, vodit po skupim restoranima, kupuješ krpice i nakit koji pkazuje prijateljima, doiš na putovanja, ona je gotov, loži se ko sumanuta. Jednako s 20 i s 40.

Uzmi samo primjer nogometaša, uglavnom neobrazovani i često priglupi. ali vodaju najbolje komade i to mlade. Jer imaju love. Da mesari ili smetlari imaju hrpu love i oni bi vodali.

S druge strane možeš biti strašno uzbudljivi iatraktivan, ako si sirotinja ideš na listu za otpis. di ti je auto, stan, neš je valjda na livadi yebat? Kakve će poklone pokazati prijateljicama? Di ćete putvat? Moš ti bit lijep ko slika, bez para si nula več do punoljetnosti. To sve statistike pokazuju.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 12 vel 2023, 20:23 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 02:28
Postovi: 5752
Lokacija: planina
divizija je napisao/la:
pakovic je napisao/la:

Važne su im kad prijeđu 35. pa bi se "smirile". A tada im je osim love važan i status, dakle bitno je da muž lovu zaradi u odijelu u klimatiziranom uredu, a ne da smrdi na fritezu, naftu ili kanalizaciju kad dođe doma.

Do tada im je bitno da je muškarac fizički atraktivan i uzbudljiv. Njihove materijalne potrebe su u bogatim društvima ionako pokrivene, na ovaj ili onaj način, pa se mogu prepustit strastima.


važne su im uvijek, dođi pred bilo koji klub s bijensim klima i kokice od 20 godina padaju ko sumanute.

klinki od 25 s lovatorima od 40,50 i više godina imaš koliko hoćeš.

naravno ,tada im je bitna i fizička atraktivnost i uzbudljivost, ali i lova. to je na instinktivnoj razini, nema tu hoće l ise ona smiriti ili ne, kad ti nju možeš odvest na Maldive ona pada ko pokošena. Žene si tu ne mogu pomoći, kad ti nju počeneš častit, vodit po skupim restoranima, kupuješ krpice i nakit koji pkazuje prijateljima, doiš na putovanja, ona je gotov, loži se ko sumanuta. Jednako s 20 i s 40.

Uzmi samo primjer nogometaša, uglavnom neobrazovani i često priglupi. ali vodaju najbolje komade i to mlade. Jer imaju love. Da mesari ili smetlari imaju hrpu love i oni bi vodali.

S druge strane možeš biti strašno uzbudljivi iatraktivan, ako si sirotinja ideš na listu za otpis. di ti je auto, stan, neš je valjda na livadi yebat? Kakve će poklone pokazati prijateljicama? Di ćete putvat? Moš ti bit lijep ko slika, bez para si nula več do punoljetnosti. To sve statistike pokazuju.


Nije to više baš tako, pogotovo što pakovic kaže u mlađim kategorijama, pa danas većina cura same rade i zarađuju, mnoge i više nego pristojno, evo ja ih znam par koje u ranim 20ima imaju 1.500e plaću vozaju pile od 20k eura i ostalo troše na izlaske, krpice, putovanja p materine, uglavnom nijednoj lova nije na prvom mjestu kod muških jer već same sve imaju. Prošlo je vrijeme kad je 90% ženskih bilo kućanice i kad se očekivalo od muškaraca sve. Nažalost ili nasreću, kako kome.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 12 vel 2023, 21:28 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Planina je napisao/la:
Nije to više baš tako, pogotovo što pakovic kaže u mlađim kategorijama, pa danas većina cura same rade i zarađuju, mnoge i više nego pristojno, evo ja ih znam par koje u ranim 20ima imaju 1.500e plaću vozaju pile od 20k eura i ostalo troše na izlaske, krpice, putovanja p materine, uglavnom nijednoj lova nije na prvom mjestu kod muških jer već same sve imaju. Prošlo je vrijeme kad je 90% ženskih bilo kućanice i kad se očekivalo od muškaraca sve. Nažalost ili nasreću, kako kome.


ma ništa ti to ne mijenja, žene koje zarađuju su JOŠ GORE jer one lovaju samo one koj još više zarađuju.

žene su hipergamične i ne mogu su tu pomoći.

i dalje još nisam vidio sirotog ševca koji yebe malu koja vozi svog BMWa u njenom stanu. nema toga. ako mala ima 1500 eura, svoj auto i stan, ti moraš imati 4000, jahtu i stan i 4 apartmana na moru.

ženama je to suprotno instinktima, da idu sa sebi inferiornim muškima, to što više nisu kućanice je samo dovelo do toga da su pooštrile kriterije do te mjere da ih dobar dio muških više ne može ispunjavati

ali njihov odnos prema lovi se uopće nije promijenio ,samo žene koje imaju love hoće ševca s još više love. Ženi ti ne možeš biti uzbudljiv qko nisi uspješan, ne može se narajcat na tebe.

Ne lože se žene na uspješne muškarce jer su proračunate, nego jer im tako ona stvar ditkira. Isto ko što se mi ložimo na guzice i sise. Nema tu izbora. A ako je ona uspješna, ti moraš biti još više. Nema tu veze jel ona ima 20 ili 35.

dapače, ona s 35 će pod pritiskom biologije MOŽDA malo spustit kriterij, ove mlađe nema šanse. kod žene od 25 godina sirotan može samo kofere nosit.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 12 vel 2023, 21:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 60408
Lokacija: DAZP HQ
Divizija je u pravu, vidi se da zna, ovo ostalo teoretičari. :D

Nijedna žena ne želi neradnika i neperspektivnog čim završi srednju školu i sve pucaju na muškog koji zarađuje više od nje ili makar ima više od nje.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 12 vel 2023, 22:03 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2021, 23:58
Postovi: 7447
Lokacija: Nizza, Naissus...
dudu je napisao/la:
Divizija je u pravu, vidi se da zna, ovo ostalo teoretičari. :D

Nijedna žena ne želi neradnika i neperspektivnog čim završi srednju školu i sve pucaju na muškog koji zarađuje više od nje ili makar ima više od nje.

To ti je olaktna okolnost što se nisi oženio.

Koja će u Sesvete, Dubravu?

Jedino neka lopata iz Bugojna, Teočaka, Jablanice, moj Ti.

Da te vodim u Škodru kod katolibani Malisori. :zubati

_________________
Propast najdugovecnije imperije (1123 god), Istocno Rimskog carstva
https://www.youtube.com/watch?v=yVa6GQVSaj0


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 12 vel 2023, 22:08 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 02:28
Postovi: 5752
Lokacija: planina
@divizija
@dudu

Objasnite mi onda kako ih ima i više nego dovoljno koje se lože na mene koji trenutno više ne radim nego radim i koji vozam staru kantu od auta? Jadni vi ako bez para ne možete žensku riješit...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 12 vel 2023, 22:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 60408
Lokacija: DAZP HQ
Planina je napisao/la:
@divizija
@dudu

Objasnite mi onda kako ih ima i više nego dovoljno koje se lože na mene koji trenutno više ne radim nego radim i koji vozam staru kantu od auta? Jadni vi ako bez para ne možete žensku riješit...


Ti si se ovdje oblikovao i jednostavno zračiš, drukčiji si od drugih i imaš ono nešto.

Ima nas i par takvih, ali to nije pravilo. :zubati

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 12 vel 2023, 22:15 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Planina je napisao/la:
@divizija
@dudu

Objasnite mi onda kako ih ima i više nego dovoljno koje se lože na mene koji trenutno više ne radim nego radim i koji vozam staru kantu od auta? Jadni vi ako bez para ne možete žensku riješit...


čuj, po forumu možemo svašta pričati, ali recimo da govoriš istinu -ne mrdneš li se malo, svako to loženje će kratko trajati. Hipergamija je temeljni ženski instinkt, sve drugo je kratkog daha.

s druge strane, ako se lože na tebe, što se nisi oženo i natuko dva tri nova Hrvata? Nisi valdja leftard postao? il se tu radi o tek punoljetnim curicama? ili još gore, pohabanim babama kojima je svaki mlađi lik dar s neba?

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 12 vel 2023, 22:19 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
dudu je napisao/la:
Ti si se ovdje oblikovao i jednostavno zračiš, drukčiji si od drugih i imaš ono nešto.

Ima nas i par takvih, ali to nije pravilo. :zubati


ima toga kod mladih curica, kad se vole zabavljati s nekm ko recimo, dobro svira gitaru, ili je najbolji nogometaš u školi

dok je žena mlada, ona se još zanosi time da će oblikovati muškarca (ne svjesno, sve je to na podvsjesnoj instintkivnoj razini). S vremenom ih to prođe, ili se mrdneš pa imaš ili te zaobilaze ko ja džamiju.

i to nije s 35, to počne već s 20, do 25 je kod velike većine, do 30 je proces dovršen. Što im je biologija jače izražena, to je hipergamija jača.

kasnije kad ih vrijeme pregaze, onda se pak vataju bilo čega.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 12 vel 2023, 22:21 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2021, 23:58
Postovi: 7447
Lokacija: Nizza, Naissus...
divizija je napisao/la:
Planina je napisao/la:
@divizija
@dudu

Objasnite mi onda kako ih ima i više nego dovoljno koje se lože na mene koji trenutno više ne radim nego radim i koji vozam staru kantu od auta? Jadni vi ako bez para ne možete žensku riješit...


čuj, po forumu možemo svašta pričati, ali recimo da govoriš istinu -ne mrdneš li se malo, svako to loženje će kratko trajati. Hipergamija je temeljni ženski instinkt, sve drugo je kratkog daha.

s druge strane, ako se lože na tebe, što se nisi oženo i natuko dva tri nova Hrvata? Nisi valdja leftard postao? il se tu radi o tek punoljetnim curicama?

ili još gore,

pohabanim babama kojima je svaki mlađi lik dar s neba?

Mizoginija i GOVOR MRŽNJE, nisu svojstvena džentlmenu.

Žene trebate POŠTIVATI, VOLJETI, LASKATI...i dobićete SVE...ali ODMAH NE...strpljenja drugarčići. :zubati

_________________
Propast najdugovecnije imperije (1123 god), Istocno Rimskog carstva
https://www.youtube.com/watch?v=yVa6GQVSaj0


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 12 vel 2023, 22:28 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 02:28
Postovi: 5752
Lokacija: planina
dudu je napisao/la:
Planina je napisao/la:
@divizija
@dudu

Objasnite mi onda kako ih ima i više nego dovoljno koje se lože na mene koji trenutno više ne radim nego radim i koji vozam staru kantu od auta? Jadni vi ako bez para ne možete žensku riješit...


Ti si se ovdje oblikovao i jednostavno zračiš, drukčiji si od drugih i imaš ono nešto.

Ima nas i par takvih, ali to nije pravilo. :zubati


Ja sam inače sa divizijom manje više na istoj liniji ali nekad pretjeriva, po njegovoj priči nemoš žensko nać ako ne plivaš u parama, ok, naravno da generalno postoji neki minimum, da trebaš imat auto i poželjno neku svoju gajbu kakvu takvu di je možeš dovest mada može i bez toga u ranijim godinama recimo 18 -25, uglavnom sve iznad tog nekog minimuma je stvar izgleda + karaktera + eto toga što kažeš kako zračiš, stav držanje priča samopouzdanje karakter. Šta će ti pare ako si obični debil, ko se loži na to? Možda isto tako neke totalne bezveznjakuše. Ima i takvih masu, naravno da ima, ali kažem nisu stvari tako dramatične i crno bijele kao što divizija opisuje. Odkad sam sa ovom curom počeo sam se i više krećati u ženskom društvu generalno i cure mi se najviše žale kod momaka što se ponašaju kao sise, mlaki mekani i ne znaju šta oće. Ti ako nastupiš kao muško ona pada taman da si u fići došao. Nemam razloga lagat, pa ja sam prvi pisao svašta nešto o današnjim ženama i sistemu i svemu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 12 vel 2023, 22:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 stu 2022, 11:32
Postovi: 1276
Mlad si ti, videćeš sve sam sa godinama. Otvori četvoro očiju i ni u šta slepo ne veruj, to ti je moj savet.

_________________
ex Skeletor


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 12 vel 2023, 22:39 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 02:28
Postovi: 5752
Lokacija: planina
divizija je napisao/la:
Planina je napisao/la:
@divizija
@dudu

Objasnite mi onda kako ih ima i više nego dovoljno koje se lože na mene koji trenutno više ne radim nego radim i koji vozam staru kantu od auta? Jadni vi ako bez para ne možete žensku riješit...


čuj, po forumu možemo svašta pričati, ali recimo da govoriš istinu -ne mrdneš li se malo, svako to loženje će kratko trajati. Hipergamija je temeljni ženski instinkt, sve drugo je kratkog daha.

s druge strane, ako se lože na tebe, što se nisi oženo i natuko dva tri nova Hrvata? Nisi valdja leftard postao? il se tu radi o tek punoljetnim curicama? ili još gore, pohabanim babama kojima je svaki mlađi lik dar s neba?


Prvi sam s tobom bio na istoj liniji na temama o feminizmu i pišem ovde ima 11 godina od originalog nicka pa me nemoj molim te napadat da izmišljam i slično niti uopće želim da sam ja tema ali moram reći neke stvari tako iz osobnog iskustva jer me potežeš za jezik sa takvim upisima, to sa ženama je bliže 50 nijansi sive a ne crno bijelo imaš li više para od nje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 12 vel 2023, 22:47 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 02:28
Postovi: 5752
Lokacija: planina
Za mene je žensko 18 - 25 dalje me ni ne zanima, koga boli k koji su materijalni standardi potrošenih polovnjača od 30 godina? Šta ona nudi zauzvrat? Šta će kome takva? Ona da postavlja standarde halo bato? Kad takvima dođe do glave da im biološki sat ističe udaju se za prvog koji naiđe. Ili eto ne udaju se nikako, čekaju do smrti toga svoga Brad Pitta, ima i takvih koliko oćeš.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 12 vel 2023, 22:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 60408
Lokacija: DAZP HQ
Planina je napisao/la:
divizija je napisao/la:

čuj, po forumu možemo svašta pričati, ali recimo da govoriš istinu -ne mrdneš li se malo, svako to loženje će kratko trajati. Hipergamija je temeljni ženski instinkt, sve drugo je kratkog daha.

s druge strane, ako se lože na tebe, što se nisi oženo i natuko dva tri nova Hrvata? Nisi valdja leftard postao? il se tu radi o tek punoljetnim curicama? ili još gore, pohabanim babama kojima je svaki mlađi lik dar s neba?


Prvi sam s tobom bio na istoj liniji na temama o feminizmu i pišem ovde ima 11 godina od originalog nicka pa me nemoj molim te napadat da izmišljam i slično niti uopće želim da sam ja tema ali moram reći neke stvari tako iz osobnog iskustva jer me potežeš za jezik sa takvim upisima, to sa ženama je bliže 50 nijansi sive a ne crno bijelo imaš li više para od nje.


Kod nas su žene dosta realne, brzo shvate da je maštanje o bogatom nerezonsko jer bogatih nema puno, rijetko kojeg i da znaš preko poznanika. Zato je tome tako, ali ženi kojoj se sviđaš očekuje da ćeš jednom isporučit, nema ženske bezuvjetne ljubavi prema muškarcu, mi moramo isporučiti i tad nas obožavaju. Ovi bogati svakako prvi izaberu ženske i to je neki sloj uski muških i ženskih koji se formira u srednjoj školi, ja sam već tad znao koja će se vrhunski udat i stvarno su se top poudavale.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 12 vel 2023, 22:52 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2021, 23:58
Postovi: 7447
Lokacija: Nizza, Naissus...
Planina je napisao/la:
dudu je napisao/la:

Ti si se ovdje oblikovao i jednostavno zračiš, drukčiji si od drugih i imaš ono nešto.

Ima nas i par takvih, ali to nije pravilo. :zubati


Ja sam inače sa divizijom manje više na istoj liniji ali nekad pretjeriva, po njegovoj priči nemoš žensko nać ako ne plivaš u parama, ok, naravno da generalno postoji neki minimum, da trebaš imat auto i poželjno neku svoju gajbu kakvu takvu di je možeš dovest mada može i bez toga u ranijim godinama recimo 18 -25, uglavnom sve iznad tog nekog minimuma je stvar izgleda + karaktera + eto toga što kažeš kako zračiš, stav držanje priča samopouzdanje karakter. Šta će ti pare ako si obični debil, ko se loži na to? Možda isto tako neke totalne bezveznjakuše. Ima i takvih masu, naravno da ima, ali kažem nisu stvari tako dramatične i crno bijele kao što divizija opisuje.

Odkad sam

sa ovom curom

počeo sam se i više

krećati u ženskom društvu generalno i cure mi se najviše žale kod momaka što se ponašaju kao sise, mlaki mekani i ne znaju šta oće. Ti ako nastupiš kao muško ona pada taman da si u fići došao. Nemam razloga lagat, pa ja sam prvi pisao svašta nešto o današnjim ženama i sistemu i svemu.

Čičišta srednjih godina su ljubomorna što mećeš mladim ribicama, dok njihove MLOHAVE ĆUNE NI VIJAGRA NE DIZA.

Samo ih rafalaj i ištekaj se iz OVE ŽABOKREČINE.

Diši PUNIM PLUĆIMA, BEZ OPĆILIŠTA, to je TOKSIN.

Vidiš rođu što ga zgazilo vrijeme, pao podvaljak i trbušina. :zubati

_________________
Propast najdugovecnije imperije (1123 god), Istocno Rimskog carstva
https://www.youtube.com/watch?v=yVa6GQVSaj0


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 12 vel 2023, 23:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 60408
Lokacija: DAZP HQ
U Americi su 30te godine bile dosta razvratne pa se dogodila neka mini konzervativna revolucija, 50te su bile moralne godine.

Predmnijevam da će se to dogoditi i u Europi, ovaj globohomo više nema što novo donijeti, nikakvu novu temu, sve je sad na stolu i sad će tlačit s tim pizdarijama još koju godinu dok ne krene otpor i kulturni preokret. Jednostavno će u nekom trenu toga biti dosta i previše i ljudi će tražiti nešto novo, a nešto novo uvijek traži uzore u starom. Nagađam da su 2030-te te godine.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 12 vel 2023, 23:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2021, 10:38
Postovi: 9446
Lokacija: Tu negde
Planina je napisao/la:
divizija je napisao/la:

važne su im uvijek, dođi pred bilo koji klub s bijensim klima i kokice od 20 godina padaju ko sumanute.

klinki od 25 s lovatorima od 40,50 i više godina imaš koliko hoćeš.

naravno ,tada im je bitna i fizička atraktivnost i uzbudljivost, ali i lova. to je na instinktivnoj razini, nema tu hoće l ise ona smiriti ili ne, kad ti nju možeš odvest na Maldive ona pada ko pokošena. Žene si tu ne mogu pomoći, kad ti nju počeneš častit, vodit po skupim restoranima, kupuješ krpice i nakit koji pkazuje prijateljima, doiš na putovanja, ona je gotov, loži se ko sumanuta. Jednako s 20 i s 40.

Uzmi samo primjer nogometaša, uglavnom neobrazovani i često priglupi. ali vodaju najbolje komade i to mlade. Jer imaju love. Da mesari ili smetlari imaju hrpu love i oni bi vodali.

S druge strane možeš biti strašno uzbudljivi iatraktivan, ako si sirotinja ideš na listu za otpis. di ti je auto, stan, neš je valjda na livadi yebat? Kakve će poklone pokazati prijateljicama? Di ćete putvat? Moš ti bit lijep ko slika, bez para si nula več do punoljetnosti. To sve statistike pokazuju.


Nije to više baš tako, pogotovo što pakovic kaže u mlađim kategorijama, pa danas većina cura same rade i zarađuju, mnoge i više nego pristojno, evo ja ih znam par koje u ranim 20ima imaju 1.500e plaću vozaju pile od 20k eura i ostalo troše na izlaske, krpice, putovanja p materine, uglavnom nijednoj lova nije na prvom mjestu kod muških jer već same sve imaju. Prošlo je vrijeme kad je 90% ženskih bilo kućanice i kad se očekivalo od muškaraca sve. Nažalost ili nasreću, kako kome.

A zbog rodnih kvota biće sve manje uspešnih muškaraca .
Manje uspešnih muškaraca=više samaca.

_________________
Popis 2022-ge 99,99%Srbendi .
"Novi Pazar ,Sjenica i Tutin 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilne mujage".
"Preševo i Bujanovac 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilni Šiptari ".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 12 vel 2023, 23:25 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32745
dudu je napisao/la:
Divizija je u pravu, vidi se da zna, ovo ostalo teoretičari. :D

Nijedna žena ne želi neradnika i neperspektivnog čim završi srednju školu i sve pucaju na muškog koji zarađuje više od nje ili makar ima više od nje.


Znaš ti da žene dizačice utega često završe sa muškarcem dizačem utega. Muško mora biti jače. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

986 of 2558 - 38.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 12 vel 2023, 23:36 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32745
Planina je napisao/la:
dudu je napisao/la:

Ti si se ovdje oblikovao i jednostavno zračiš, drukčiji si od drugih i imaš ono nešto.

Ima nas i par takvih, ali to nije pravilo. :zubati


Ja sam inače sa divizijom manje više na istoj liniji ali nekad pretjeriva, po njegovoj priči nemoš žensko nać ako ne plivaš u parama, ok, naravno da generalno postoji neki minimum, da trebaš imat auto i poželjno neku svoju gajbu kakvu takvu di je možeš dovest mada može i bez toga u ranijim godinama recimo 18 -25, uglavnom sve iznad tog nekog minimuma je stvar izgleda + karaktera + eto toga što kažeš kako zračiš, stav držanje priča samopouzdanje karakter. Šta će ti pare ako si obični debil, ko se loži na to? Možda isto tako neke totalne bezveznjakuše. Ima i takvih masu, naravno da ima, ali kažem nisu stvari tako dramatične i crno bijele kao što divizija opisuje. Odkad sam sa ovom curom počeo sam se i više krećati u ženskom društvu generalno i cure mi se najviše žale kod momaka što se ponašaju kao sise, mlaki mekani i ne znaju šta oće. Ti ako nastupiš kao muško ona pada taman da si u fići došao. Nemam razloga lagat, pa ja sam prvi pisao svašta nešto o današnjim ženama i sistemu i svemu.


Divizija je previše pojednostavio.

Treba se samo sjetiti što je to novac?

Najprije je bila robna razmjena, vrijednost za vrijednost. Recimo meso za drvo, drvo za željezo, voće za odjeću itd. Onda je uveden novac samo radi lakše razmjene vrijednosti i ništa više. Ukratko, novac = vrijednost.

Iz toga neizbježno slijedi da je novac u vezi žena nebitan. Bitna je percepcija vrijednosti. Ako žena vidi vrijednost u novcu, privući će je bogataš. Ako vidi vrijednost u umjetnosti, privući će je neki slavni slikar, ili pjevač itd. Može je privući netko jer je popularan, jer je fizički jak, jer je pametan, jer je zabavan itd. Sve ovisi gdje vidi vrijednost.

To je inače glavna razlika između ljubavi muškarca prema ženi, i ljubavi žene prema muškarcu. Mi žene jednostavno volimo. Ali žene u stvari ne vole muškarce, barem ne na način kako mi njih volimo. Ljubav žene je točnije opisati kao divljenje, strahopoštovanje. Muškarac = vrijednost, a ženska ljubav = poštovanje. Ako više muškarac vrijedi, žena vidi i cijeni tu vrijednost, pa onda cijeni njega, pa ga onda posljedično "voli". Ali nije to ni blizu ista stvar kao što mi njih volimo.

Ako izgubi poštovanje za muškarca, to prevedeno sa muškog na ženski jezik u stvari znači da ga više ne voli.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

986 of 2558 - 38.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 12 vel 2023, 23:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 60408
Lokacija: DAZP HQ
Treba samo znati slušati žene, odnosno percipirati zašto nešto kaže. Kad te žena obasipa ljubavlju samo se zapitaj što si učinio i shvatit ćeš da je u pitanju tvoj neki akt, nešto si u njenim očima ispravno napravio. Volim primjećivati takve stvari da bih malo bolje razumio.

Iako da se razumijemo ovako između nas, žene nitko od muških nije provalio, postoje samo teorije i teorijski pravci. :D

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 12 vel 2023, 23:43 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32745
dudu je napisao/la:
Treba samo znati slušati žene, odnosno percipirati zašto nešto kaže. Kad te žena obasipa ljubavlju samo se zapitaj što si učinio i shvatit ćeš da je u pitanju tvoj neki akt, nešto si u njenim očima ispravno napravio. Volim primjećivati takve stvari da bih malo bolje razumio.

Iako da se razumijemo ovako između nas, žene nitko od muških nije provalio, postoje samo teorije i teorijski pravci. :D


Zato pajdo budi ono što jesi, ako hoće hoće, ako neće adios. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

986 of 2558 - 38.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Demografija
PostPostano: 12 vel 2023, 23:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 60408
Lokacija: DAZP HQ
Letimo u svemir, osvajamo planete, ne znamo tko nam spava u krevetu. :D

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2238 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 90  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO