HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 tra 2024, 11:32.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 44 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Hrvati u europskom klupskom nogometu
PostPostano: 22 sij 2023, 15:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
JURANOVIĆ IMA NOVI KLUB! VATRENI VELIKIM TRANSFEROM SRUŠIO REKORD: ‘OSTVARIO SE MOJ SAN, JEDVA ČEKAM KRENUTI‘
slika

Hrvatski nogometni reprezentativac Josip Juranović postao je novi član bundesligaša Union Berlina, vijest je potvrdio i klub na svojim službenim stranicama.

Juranović je u Njemčku stigao iz Celtica za 8.5 milijuna eura te potpisao višegodišnji ugovor. Treba istaknuti kako će vrijednost transfera s bonusima narasti preko 10 milijuna eura što će ga učiniti najvećim transferom u povijesti kluba.


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... i-15297942

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u europskom klupskom nogometu
PostPostano: 22 sij 2023, 15:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Juranović u trećem klubu Bundeslige. Koja je isprika vama ostalima? :zubati

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u europskom klupskom nogometu
PostPostano: 23 sij 2023, 12:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
ROKO ŠIMIĆ ZA SN
‘IZA MENE JE DEBI IZ SNOVA, A DOVEDE LI DINAMO TOG IGRAČA, NAPRAVIT ĆE PRAVI POTEZ! VEĆ SE I ON RASPITIVAO...‘
slika
Mladi hrvatski reprezentativac, Roko Šimić, s dva je gola debitirao u dresu Züricha

Fantastičan je bio debi našeg mladog reprezentativca Roka Šimića (19) u majici Züricha. U svom prvom nastupu za aktualnog švicarskog prvaka, po dolasku na posudbu iz Red Bull Salzburga, postigao je dva pogotka na gostovanju kod Luzerna i donio je svojoj momčadi veliki bod. Završilo je 2:2 (0:0), Šimić je u igru ušao u 77. minuti umjesto Okite i tih mu je 15-ak minuta na travnjaku bilo dostatno da se prometne u junaka dvoboja.

Luzern je, naime, u 82. minuti poveo 2:0, a onda je na scenu zakoračio Šimić. Najprije je, u 89. minuti, spektakularnim volejem s 18 metara pogodio gornji lijevi kut vratara Müllera! A četiri minute kasnije, najbolje se snašao u gužvi nakon udarca iz kuta i s pet metara zakucao je loptu pod gredu za konačnih 2:2 i golemu radost svoje momčadi i oko 2.000 navijača Züricha na tribinama, koji su bili oduševljeni Šimićevim debijem.

- Nisam mogao ni zamisliti bolji start u novom klubu, stvarno je to bio debi iz snova. Iako, žao mi je što nismo uzeli sva tri boda, ali kad znamo da smo minutu prije kraja gubili 0:2, moramo biti zadovoljni i tim bodom. Dobro smo igrali, primili smo prvi pogodak iz nepostojećeg kaznenog udarca, to nas je presjeklo, ali nismo odustajali.

Ušli ste u igru u 77. minuti, a pet minuta kasnije Luzern je zabio i drugi gol.

- Izgledalo je tada da nećemo izbjeći poraz. Ali, ja se nikad ne predajem. Kad smo primili taj drugi pogodak, bodrio sam se i govorio sam sebi da nema predaje, da se moram, kao i cijela momčad, boriti do kraja. Vjerovao sam da možemo dostići tu prednost domaćina, ma uvijek vjerujem, nikad se ne predajem, igra se dok sudac ne označi kraj. I u 89. minuti došla mi je ta lopta ne volej, u djeliću sekunde odlučio sam opaliti od prve! Pa kad ću, ako neću sad! I sjajno mi je "sjela", lopta je bila neobranjiva za njihovog vratara.

Je li vam to najljepši pogodak u karijeri?

- Jest, svakako jest. No, zabio sam sličan i u dresu Lokomotive, kad mi je kum Kačavenda asistirao. Ali, ovaj je gol ipak ljepši, atraktivniji, a ima i veću težinu. Prva mi je to utakmica bila u novoj sredini, strahovito mi mnogo znači taj pogodak. Kao i suigračima, svi su mi poslije utakmice čestitali i zahvaljivali mi.

Kako ste se snašli u Zürichu?

- Vrlo dobro. Lijepo sam primljen, prvi su dojmovi svakako izvrsni. Katić i Santini najviše mi pomažu u prilagodbi, uvijek je lakše kad imaš neke "svoje" ljude uz sebe u ovakvoj situaciji. Stalno se družimo, tu su još Borisavljević, Boban i Omeragić.

Aktualne su glasine da bi Bećir Omeragić trebao preseliti u Dinamo. Jeste li razgovarali s njim o tome, je li vas pitao nešto o Dinamu?

- Da, raspitivao se, pitao me što mislim o toj opciji. I rekao sam mu da je Dinamo najveći hrvatski klub, te da ne treba ni sekunde razmišljati otvori li mu se mogućnost dolaska u Zagreb.

Kakav je Omeragić igrač? Bi li bio pojačanje za Plave?

- Apsolutno! Bećir je odličan igrač, a i izvrsna je osoba, družimo se i mogu o njemu govoriti samo najljepšim riječima. Dovede li ga Dinamo, bit će to pravi potez maksimirskog kluba – smatra Šimić.


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... o-15298157

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u europskom klupskom nogometu
PostPostano: 23 sij 2023, 22:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
TUDOR NOVIM TRIJUMFOM PRESKOČIO APSOLUTNU LEGENDU! FRANCUZI MU SE OPET NAKLONILI: ‘TO JE TOTALNI NOGOMET‘
slika
Još jednom pobjedom stigao bi do devetog uzastopnog slavlja, bio bi to Marseilleov rekord

Nogometaši Marseillea upisali su osmu uzastopnu pobjedu. Nova "žrtva" kluba s juga Francuske, pod kormilom Igora Tudora, bio je Rennes u 1/16 finala Kupa, koji je na Vélodromeu srušen s 1-0, pogotkom Mattéa Guendouzija. O hrvatskom se strategu u francuskim medijima ponovno pričalo biranim riječima.

- To je totalni nogomet. Moramo mu dati velike pohvale - složni su bili u analizi susreta Kevin Diaz, bivši nogometaš, i novinar Walid Acherchour, s tim da se potonji još jednim komentarom nadovezao na posao 44-godišnjeg hrvatskog trenera.

- Nisam vjerovao niti sekunde da se može napraviti kompletan "reset" u odnosu na prošlu sezonu.

Bila je to 27 utakmica Tudora na klupi francuskog kluba, a slavio je u njih 17, čime je trenutačno na 63 posto pobjeda u mandatu na klupi Marseillea, više od bilo kojeg njihova trenera u povijesti koji su odradili barem 20 utakmica na klupi. Lucien Leduc 70-ih godina bio je na 62,5 posto, dok je Raymond Goethals, belgijski trener koji ih je vodio do naslova u Ligi prvaka 1993., na 62,4 posto.

Ujedno, Marseille je dobio osam zadnjih službenih utakmica čime su izjednačili rekord u broju vezanih pobjeda, po osam uzastopnih trijumfa imali su već i 1992., 2010., 2012., 2014. i 2022., a priliku za rekord Tudor će imati iduće subote kada dočekuju Monaco u prvenstvu.


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... t-15297695

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u europskom klupskom nogometu
PostPostano: 23 sij 2023, 22:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16407
Reconquista je napisao/la:
Citat:
ROKO ŠIMIĆ ZA SN
‘IZA MENE JE DEBI IZ SNOVA, A DOVEDE LI DINAMO TOG IGRAČA, NAPRAVIT ĆE PRAVI POTEZ! VEĆ SE I ON RASPITIVAO...‘
slika
Mladi hrvatski reprezentativac, Roko Šimić, s dva je gola debitirao u dresu Züricha

Fantastičan je bio debi našeg mladog reprezentativca Roka Šimića (19) u majici Züricha. U svom prvom nastupu za aktualnog švicarskog prvaka, po dolasku na posudbu iz Red Bull Salzburga, postigao je dva pogotka na gostovanju kod Luzerna i donio je svojoj momčadi veliki bod. Završilo je 2:2 (0:0), Šimić je u igru ušao u 77. minuti umjesto Okite i tih mu je 15-ak minuta na travnjaku bilo dostatno da se prometne u junaka dvoboja.

Luzern je, naime, u 82. minuti poveo 2:0, a onda je na scenu zakoračio Šimić. Najprije je, u 89. minuti, spektakularnim volejem s 18 metara pogodio gornji lijevi kut vratara Müllera! A četiri minute kasnije, najbolje se snašao u gužvi nakon udarca iz kuta i s pet metara zakucao je loptu pod gredu za konačnih 2:2 i golemu radost svoje momčadi i oko 2.000 navijača Züricha na tribinama, koji su bili oduševljeni Šimićevim debijem.

- Nisam mogao ni zamisliti bolji start u novom klubu, stvarno je to bio debi iz snova. Iako, žao mi je što nismo uzeli sva tri boda, ali kad znamo da smo minutu prije kraja gubili 0:2, moramo biti zadovoljni i tim bodom. Dobro smo igrali, primili smo prvi pogodak iz nepostojećeg kaznenog udarca, to nas je presjeklo, ali nismo odustajali.

Ušli ste u igru u 77. minuti, a pet minuta kasnije Luzern je zabio i drugi gol.

- Izgledalo je tada da nećemo izbjeći poraz. Ali, ja se nikad ne predajem. Kad smo primili taj drugi pogodak, bodrio sam se i govorio sam sebi da nema predaje, da se moram, kao i cijela momčad, boriti do kraja. Vjerovao sam da možemo dostići tu prednost domaćina, ma uvijek vjerujem, nikad se ne predajem, igra se dok sudac ne označi kraj. I u 89. minuti došla mi je ta lopta ne volej, u djeliću sekunde odlučio sam opaliti od prve! Pa kad ću, ako neću sad! I sjajno mi je "sjela", lopta je bila neobranjiva za njihovog vratara.

Je li vam to najljepši pogodak u karijeri?

- Jest, svakako jest. No, zabio sam sličan i u dresu Lokomotive, kad mi je kum Kačavenda asistirao. Ali, ovaj je gol ipak ljepši, atraktivniji, a ima i veću težinu. Prva mi je to utakmica bila u novoj sredini, strahovito mi mnogo znači taj pogodak. Kao i suigračima, svi su mi poslije utakmice čestitali i zahvaljivali mi.

Kako ste se snašli u Zürichu?

- Vrlo dobro. Lijepo sam primljen, prvi su dojmovi svakako izvrsni. Katić i Santini najviše mi pomažu u prilagodbi, uvijek je lakše kad imaš neke "svoje" ljude uz sebe u ovakvoj situaciji. Stalno se družimo, tu su još Borisavljević, Boban i Omeragić.

Aktualne su glasine da bi Bećir Omeragić trebao preseliti u Dinamo. Jeste li razgovarali s njim o tome, je li vas pitao nešto o Dinamu?

- Da, raspitivao se, pitao me što mislim o toj opciji. I rekao sam mu da je Dinamo najveći hrvatski klub, te da ne treba ni sekunde razmišljati otvori li mu se mogućnost dolaska u Zagreb.
..rezerva katicu..hm..
Kakav je Omeragić igrač? Bi li bio pojačanje za Plave?

- Apsolutno! Bećir je odličan igrač, a i izvrsna je osoba, družimo se i mogu o njemu govoriti samo najljepšim riječima. Dovede li ga Dinamo, bit će to pravi potez maksimirskog kluba – smatra Šimić.


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... o-15298157


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u europskom klupskom nogometu
PostPostano: 23 sij 2023, 23:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6894
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Reconquista je napisao/la:
Citat:
TUDOR NOVIM TRIJUMFOM PRESKOČIO APSOLUTNU LEGENDU! FRANCUZI MU SE OPET NAKLONILI: ‘TO JE TOTALNI NOGOMET‘
slika
Još jednom pobjedom stigao bi do devetog uzastopnog slavlja, bio bi to Marseilleov rekord

Nogometaši Marseillea upisali su osmu uzastopnu pobjedu. Nova "žrtva" kluba s juga Francuske, pod kormilom Igora Tudora, bio je Rennes u 1/16 finala Kupa, koji je na Vélodromeu srušen s 1-0, pogotkom Mattéa Guendouzija. O hrvatskom se strategu u francuskim medijima ponovno pričalo biranim riječima.

- To je totalni nogomet. Moramo mu dati velike pohvale - složni su bili u analizi susreta Kevin Diaz, bivši nogometaš, i novinar Walid Acherchour, s tim da se potonji još jednim komentarom nadovezao na posao 44-godišnjeg hrvatskog trenera.

- Nisam vjerovao niti sekunde da se može napraviti kompletan "reset" u odnosu na prošlu sezonu.



Ujedno, Marseille je dobio osam zadnjih službenih utakmica čime su izjednačili rekord u broju vezanih pobjeda, po osam uzastopnih trijumfa imali su već i 1992., 2010., 2012., 2014. i 2022., a priliku za rekord Tudor će imati iduće subote kada dočekuju Monaco u prvenstvu.


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... t-15297695


A nije bio dovoljno dobar za Hajdukovu upravu. :laugh

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u europskom klupskom nogometu
PostPostano: 27 sij 2023, 20:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
slika

Union Berlin. Kakvi Balkanci!

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u europskom klupskom nogometu
PostPostano: 27 sij 2023, 21:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16407
kiler je napisao/la:
Reconquista je napisao/la:


A nije bio dovoljno dobar za Hajdukovu upravu. :laugh

..glupsone on je sam otisa iz ajduka na poziv pirla i yuventusa..tvoj domet znanja o HNL je na nivo divljenja kriminalcu glavonji.. :bih


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u europskom klupskom nogometu
PostPostano: 25 vel 2023, 12:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
JURANOVIĆ JE PERSONIFIKACIJA ŽELJEZNIH: ČVRST I PRODORAN, BORBEN I HRABAR, NIKOME NE PRIZNAJE DA JE BOLJI
slika
Union Berlin je preko Ajaxa izborio osminu finala Europske lige, a briljirao je hrvatski reprezentativac


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... i-15309581

:smajl007

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u europskom klupskom nogometu
PostPostano: 06 ožu 2023, 21:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
‘SPASITELJ‘ KOJEG SU ČEKALI
HRVAT OKRENUO KULTNI KLUB NAGLAVAČKE I POSTAO HEROJ NAVIJAČA, BILIĆEVOG UČENIKA OBOŽAVAJU JEDNAKO KAO I KLOPPA
slika
Njemačko-hrvatski trener u rekordnom se roku isprofilirao kao jedan od najpoželjnijih mladih stručnjaka u svijetu

Igor Tudor radi fantastičan posao u Marseilleu. Niko Kovač odlično vodi Wolfsburg, kao i Ivan Jurić Torino. Slaven Bilić pokušava Watford dovesti do kvalifikacija za Premier ligu. Svaku njihovu utakmicu, svaki njihov korak pratimo do detalja, što je jedino i normalno, jer riječ je o hrvatskim trenerima na velikoj sceni.

Međutim, postoji još jedan trener s hrvatskom putovnicom koji radi nevjerojatan posao na najvećoj mogućoj pozornici. A Edin Terzić (40) široj je hrvatskoj javnosti skoro pa nepoznat trener. Što je ipak začuđujuće ako znamo da je u pitanju stručnjak koji na fantastičan način vodi kultni klub kakav je Borussia Dortmund. S druge strane, već i ta činjenica puno govori o Terziću kao skromnom i samozatajnom čovjeku i treneru, koji je do nedavno bio nepoznat i u Njemačkoj. U kojoj sada već neko vrijeme uživa status jednog od najcjenjenijih trenera, ne samo u Bundesligi...


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... a-15308197

Nema gdje ne dominiramo.

Čim staviš Hrvat kraj prezimena u čas ti ugled naraste 50 do 70 posto. Isplati se biti Hrvat od "majke Hrvatice i oca iz Bosne."

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u europskom klupskom nogometu
PostPostano: 06 ožu 2023, 21:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
STRELOVIT USPON
‘ON ĆE IZRASTI U JEDNOG OD NAJBOLJIH TRENERA SVIJETA, JAKO VOLI VATRENE I MOGAO BI JEDNOG DANA BITI IZBORNIK‘
slika


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... k-15308969

Najbolje da ne voli. :zivili

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u europskom klupskom nogometu
PostPostano: 09 ožu 2023, 16:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
JOSIP STANIŠIĆ JE HEROJ MÜNCHENA! NJEMAČKI MEDIJI SIPAJU HVALOSPJEVE NAKON SJAJNE PARTIJE VATRENOG
slika

Još je jednom pokazao kako se zaustavlja Kylian Mbappe, jedan od najboljih nogometaša svijeta


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... g-15313645

Dajte nam tu Francusku u nekom finalu.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u europskom klupskom nogometu
PostPostano: 20 tra 2023, 21:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5170
Raketa igra ko u najboljim danima, prvo asist iz kornera za 2:0 i onda šut koji De Gea jedva brani.

Nadam se da Dalić gleda ovo...

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u europskom klupskom nogometu
PostPostano: 20 svi 2023, 17:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
Briljantni Kramarić došao do 100. pogotka u Bundesligi i ušao u društvo najvećih
slika

Došao je do jubilarne brojke u elitnom razredu njemačkog nogometa te je prvi Hrvat koji je uspio doći do takvog postignuća.

Kramarić je postao 55. nogometaš te sedmi stranac koji je uspio doći do 100 pogodaka u Bundesligi

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u europskom klupskom nogometu
PostPostano: 31 svi 2023, 17:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
Za one znatiželjne, evo i cijelog popisa Hrvata-europskih strijelaca:

22 - Marko Dugandžić (Rapid 1923)

13 - Antonio Čolak (Rangers)

12 - Andrej Kramarić (Hoffenheim), Marin Ljubičić (LASK), Franko Kovačević (Domžale), Filip Dangubić (Hegelmann)

10 - Filip Bojić (Dudelange)

8 - Mario Ćuže (Zrinjski), Gabrijel Boban (Posušje), Amir Kahrimanović (Erzeni)

7 - Petar Musa (Benfica),Marko Tolić (Maribor), Ivan Brnić (Maribor), Bartol Barišić (Domžale), Mihael Klepac (Mura)

6 - Ante Budimir (Osasuna), Antonio Mršić (Umraniyespor)

5 - Mario Pašalić (Atalanta), Nikola Vlašić (Torino), Tomislav Kiš (Zrinjski), Mario Tičinović (Zrinjski)

4 - Luka Modrić (Real Madrid), Gabriel Vidović (Vitesse), Stipe Perica (Standard Liege), Tin Plavotić (Ried), Ante Vukušić (Kolubara), Roko Šimić (Zurich), Marko Kolar (Wisla), Jakov Puljić (Puskas Akademia), Karlo Muhar (Cluj), Toni Jović (Posušje), Edi Basa (Kukesi)

3 - Dion Drena Beljo (Augsburg), Ante Rebić (Milan), Danijel Miškić (Ural), Sacha Marasović (Tabor), Mihael Briški (Tabor), Darick Kobie Morris (Mura), Mateo Panadić (Ferizaj), Petar Mišić (Tuzla City), Marko Pervan (Sloboda)

2 - Borna Sosa (Stuttgart), Josip Juranović (Union Berlin), Marcelo Brozović (Inter), Lovro Majer (Rennes), Jan Jurčec (Altach), Leo Mikić (Ried), Tomislav Glumac (Umraniyespor), Ivijan Svrznjak (Lviv), Josip Radošević (Brondby), Ante Puljić (Ihud Bnei Sakhnin), Fran Tudor (Rakow), Antonio Mance (Debreceni), Zoran Lesjak (Zalaegerszegi), Gabriel Debeljuh (Cluj), Adnan Aganović (Sepsi), Martin Sekulić (Botev), Andrija Balić (Banska Bystrica), Marin Tomasov (Astana), Andrija Filipović (Aktobe), Martin Šroler (Mura), Luka Bobičanec (Celje), Ivan Novoselec (Koper), Dino Halilović (Tabor), Marin Laušić (Maribor), Miroslav Iličić (Gorica), Hrvoje Babec (Riga), Marko Dabro (Riga), Mateo Mužek (Alashkert), Arijan Brković (Posušje), Jakov Blagaić (Borac Banja Luka), Dominik Radić (Široki Brijeg), Dario Pavković (Posušje), Nikola Mandić (Zrinjski), Vinko Rožić (Posušje), Mirko Kramarić (Etzella), Roko Prša (Hamrun), Toni Kolega (Gzira United)

1 - Mateo Kovačić (Chelsea), Duje Ćaleta-Car (Southampton), Ivan Perišić (Tottenham), Ivan Rakitić (Sevilla), Joško Gvardiol (Leipzig), Kristijan Jakić (Eintracht), David Čolina (Augsburg), Nikola Moro (Bologna), Toma Bašić (Lazio), Dejan Lovren (Lyon), Ante Palaversa (Troyes), Kristijan Bistrović (Fortuna Sittard), Dominik Oroz (Vitesse), Renato Pantalon (Rio Ave), Matej Rodin (Oostende), Borna Barišić (Rangers), Matija Horvat (Hartberg), Dominik Štumberger (Tirol), Josip Ćalušić (Bačka Topola), Nikola Katić (Zurich), Matej Maglica (St.Gallen), Neven Đurasek (Šahtar Donjeck), Domagoj Vida (AEK), Hrvoje Ilić (Hapoel Tel Aviv), Vinko Međimorec (Akritas), Niko Datković (Nea Salamina), Martin Slokar (Olympiakos Nicosia), Mario Ćurić (Torpedo Moskva), Antonio Milić (Lech), Mato Miloš (Widzew), Mario Maloča (Lechia), Dominik Kovačić (Kisvarda), Andrej Lukić (Mezokovesd Zsory), Marko Brtan (Mezokovesd Zsory), Lovro Cvek (Cluj), Denis Kolinger (Cluj), Anton Maglica (Cluj), Matko Babić (Hermannstadt), Ante Živković (Hebar), Bernardo Matić (Ordabasy), Ivan Graf (Qyzyljar), Maro Katinić (Bravo), Denis Bušnja (Bravo), Mario Čuić (Radomlje), Tin Matić (Celje), Matej Jukić (Gorica), Tom Alen Tolić (Tabor), Denis Cerovec (Gorica), Petar Mamić (Žalgiris), Mihael Kuprešak (Široki Brijeg), Ilan Pejić (Široki Brijeg), Tomislav Dadić (Posušje), Tino Blaž Laus (Velež), Antonio Ivančić (Zrinjski), Luka Marković (Posušje), Matija Malekinušić (Zrinjski), Di Mateo Lovrić (Široki Brijeg), Dario Krišto (Posušje), Hrvoje Plum (Glentoran), Marko Jurić (Vllaznia), Ante Aralica (Vllaznia), Mario Vrdoljak (Akademija Pandev)


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... e-15341451

Slabo.

Puno filozofa, malo egzekutora.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u europskom klupskom nogometu
PostPostano: 01 lip 2023, 10:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5170
Di je
Mislav Oršić ??
Davor Šuker ??
Goran Vlaović ??
Alen Bokšić ??

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u europskom klupskom nogometu
PostPostano: 01 lip 2023, 10:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5170
:zastava_Hrvata
Raketa uno di noi

slika

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u europskom klupskom nogometu
PostPostano: 01 lip 2023, 13:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
slika

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u europskom klupskom nogometu
PostPostano: 10 lip 2023, 18:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5170
Reconquista je napisao/la:
slika


Broz Uno di Noi :zubati
Ajmo Broz podigni tu kantu noćas :dinamo
https://sportnet.hr/vijesti/580994/nogo ... ge-prvaka/
slika


Privitak/ci:
Brozović kao kapetan predvodi Inter u finalu Lige prvaka.png
Brozović kao kapetan predvodi Inter u finalu Lige prvaka.png [ 19.24 KiB | Pogledano 2860 put/a. ]

_________________
JA SAM ZAGREB !!!
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u europskom klupskom nogometu
PostPostano: 23 lip 2023, 09:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 5170
Ode Broz kod Ronalda ??
https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... u-15348361
slika


Privitak/ci:
Brozovića čeka plaća od 15 milijuna eura ali on želi u drugi klub. Tamo bi mogao zamijeniti legendu.png
Brozovića čeka plaća od 15 milijuna eura ali on želi u drugi klub. Tamo bi mogao zamijeniti legendu.png [ 30.88 KiB | Pogledano 2779 put/a. ]

_________________
JA SAM ZAGREB !!!
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u europskom klupskom nogometu
PostPostano: 09 srp 2023, 20:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
Saudijska nogometna liga 2023./24.

slika

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u europskom klupskom nogometu
PostPostano: 26 srp 2023, 14:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
slika

https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... a-15359222

Bilo bi dobro da bude starter.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u europskom klupskom nogometu
PostPostano: 06 kol 2023, 19:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
slika

Jakov Medić i službeno je novo pojačanje velikog Ajaxa. Hrvat se klubu pridružio u transferu iz St. Paulija, gdje je stekao reputaciju jednog od najboljih braniča druge njemačke lige. Ugovor je potpisao do ljeta 2028. godine.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u europskom klupskom nogometu
PostPostano: 16 kol 2023, 19:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
MANCHESTER CITY - SEVILLA (uživo od 21.00)

MANCHESTER CITY: Ederson - Walker, Akanji, Gvardiol, Ake - Kovačić, Rodri - Foden, Palmer, Grealish - Haaland

SEVILLA: Bono - Navas, Bade, Gudelj, Acuna - Jordan, Rakitić - Ocampos, Torres, Lamela - En-Nesyri


Dobro je.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati u europskom klupskom nogometu
PostPostano: 16 kol 2023, 19:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6894
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Dominacija pajdo. :pepam

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 44 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 14 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO