HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 30 ruj 2024, 03:28.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 4730 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 190  Sljedeća

Koja opcija
0 34%  34%  [ 21 ]
1 13%  13%  [ 8 ]
2 7%  7%  [ 4 ]
3 3%  3%  [ 2 ]
4 7%  7%  [ 4 ]
5 10%  10%  [ 6 ]
6 5%  5%  [ 3 ]
7 5%  5%  [ 3 ]
8 7%  7%  [ 4 ]
9 3%  3%  [ 2 ]
10 7%  7%  [ 4 ]
Ukupno glasova : 61
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 15 ožu 2023, 23:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2021, 01:54
Postovi: 2126
Lokacija: Južna Bosna
Može otkloniti bol. Ako već pričamo u zdravstvenim terminima.

_________________
Volim sve Hrvatice, bez obzira na zavičaj, podrijetlo i rasu.
_________________
Romska i dalmatinska glazba liječe dušu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 16 ožu 2023, 01:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 16:38
Postovi: 4966
Aspirin je napisao/la:
Pa ovaj forum ti je lice i naličje političke i javne scene u Hrvata danas. Nastranu Srbi koji vode glavnu riječ, ničim izazvani i koje ovakva pitanja ne opterećuju.

Od moderatora do članova, ma kakav HDZ vulgaris lik bio, svi ko jedan dreče rasizam, rasizam, na bilo koji pomen imigracione politike.

Ja ipak mislim da je katolički globalizam u pitanju, i da se vodi vjerski rat, a da se blagonaklono gleda na katolike svih rasa, boja i dezena, misiju u Africi, i mislim da su sad-pa-sad spremni da predaju Hrvatsku u ruke imigranata (crnaca i azijata) samo da su katolici. Mislim da u principu ne bi imali problema, da dođe papina enciklika i to im zapovijedi.

Znamo da je Rimo-Katolička Crkva po prirodi "race-traitor", izdajnik rase, ali evo i kod nas se to vidi bjelodano.

Naravno nisu ni svi Hrvati katolici full Europljani, ima tu admixture razne, pa ih iskreno nije ni briga.
Kako se brinuti za nešto što ti nisi?

Katolicka crkva je imala rasnu svijest do Vatikana 1 i jos nesto se odrzalo do papine enciklike iz 1930.

Inkvizicija je stvorena da istrazuje semitske konvertite i da vrsi zapravo sustavnu marginalizaciju istih iz bilo kojih pozicija koje su od znacajnije visine.

Ric rasa dolazi od spanjolskog raza. Bavili su se limpieza de sangre i puridad de sangre. Isusovci i jos mnogi redovi su imali rasne zakone o tome koga primaju i crkva je imala robove.

To je drugo sta su od Vatikana 1 do danas a narocito nakon 1930 i 70ih, crkva i vjernistvo preuzeli antirasizam i MLK ideologiju ka svoj temelj. To nikad nije bilo u praksi, niti je rasizam uopce grijeh.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 16 ožu 2023, 07:39 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Jiv je napisao/la:
Može otkloniti bol. Ako već pričamo u zdravstvenim terminima.


to je ono kao kad se napušiš ko zombi u terminalnoj fazi raka, da ne osjetiš da uimireš?

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 16 ožu 2023, 09:21 
Offline

Pridružen/a: 04 tra 2022, 21:03
Postovi: 531
Žaba se kuha...

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 16 ožu 2023, 10:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2021, 01:54
Postovi: 2126
Lokacija: Južna Bosna
divizija je napisao/la:
Jiv je napisao/la:
Može otkloniti bol. Ako već pričamo u zdravstvenim terminima.


to je ono kao kad se napušiš ko zombi u terminalnoj fazi raka, da ne osjetiš da uimireš?


Recimo da je tako.

Rak je socijalna država. Zahvaćeni organ je fertilitet. Imigracija je marihuana.

_________________
Volim sve Hrvatice, bez obzira na zavičaj, podrijetlo i rasu.
_________________
Romska i dalmatinska glazba liječe dušu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 16 ožu 2023, 11:07 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Šarabara je napisao/la:
Žaba se kuha...


ili HDZ ili Hrvatska

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 16 ožu 2023, 11:12 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Jiv je napisao/la:
Recimo da je tako.

Rak je socijalna država. Zahvaćeni organ je fertilitet. Imigracija je marihuana.


ono što je naš problem je što je u međuvremenu promijenjeno stanje svijesti ljudi.

socijalna država polako odumire, ali njeni učinci na svijest ne.

već sada 40% umirovljenika radi, to su valjda svi kojima zdravlje to dopušta. ipak, postotak ljudi bez potomsta raste kao da ne znaju što ih čeka.

te ljude očekuje budućnost patnje i nesreće, oni nisu svjesni koliko je teškp biti star, sam i siromašan. Samo si bogati mogu priuštiti da nemaju potomke, plaćaju skupu skrb itd...za sve ostale sliejdi teška patnja

ali ljudi ko zombiji idu nesvjesni toga okolo. gledam te četrdeetogodišnake, neoženjene, neudate, zar oni svi zaista misle da će biti zdravi i na nogama do dana kad krepaju? da im neće trebati skrb, pomoć, otić u trgovinu, odvest ih liječniku, možda i bedinati? i a lijekovi su sve skuplji...

socijalna država umire, ali svijest ljudi slabo

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 16 ožu 2023, 11:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2021, 01:54
Postovi: 2126
Lokacija: Južna Bosna
divizija je napisao/la:
Jiv je napisao/la:
Recimo da je tako.

Rak je socijalna država. Zahvaćeni organ je fertilitet. Imigracija je marihuana.


ono što je naš problem je što je u međuvremenu promijenjeno stanje svijesti ljudi.

socijalna država polako odumire, ali njeni učinci na svijest ne.

već sada 40% umirovljenika radi, to su valjda svi kojima zdravlje to dopušta. ipak, postotak ljudi bez potomsta raste kao da ne znaju što ih čeka.

te ljude očekuje budućnost patnje i nesreće, oni nisu svjesni koliko je teškp biti star, sam i siromašan. Samo si bogati mogu priuštiti da nemaju potomke, plaćaju skupu skrb itd...za sve ostale sliejdi teška patnja

ali ljudi ko zombiji idu nesvjesni toga okolo. gledam te četrdeetogodišnake, neoženjene, neudate, zar oni svi zaista misle da će biti zdravi i na nogama do dana kad krepaju? da im neće trebati skrb, pomoć, otić u trgovinu, odvest ih liječniku, možda i bedinati? i a lijekovi su sve skuplji...

socijalna država umire, ali svijest ljudi slabo


Socijalna država ne umire. Došla je u krizu, ali imigracija će ju spasiti.

Svi ti neoženjeni četrdesetogodišnji imat će besplatnu zdravstvenu skrb i penziju.

Sve će to kao i posljednjih 50 godina plaćati nečija tuđa djeca. Ovaj put djeca druge boje kože, vjere, etničke pripadnosti. To je jedina razlika.

Nema razloga da se mentalitet i svijest mijenja. Jer se ništa nije promijenilo po pitanju isplativosti ulaganja u djecu.

Država i dalje obilno subvencionira ne-rađanje djece i to će po svemu sudeći nastaviti činiti.

Slažem se s tobom da bi teoretsko zaustavljanje imigracije uzrokovalo bol (koju marihuana tj. imigracija ublažava ili potpuno otklanja) i da bi trajna obustava imigracije dovela do smrti socijalne države. Drugim riječima do izlječenja. Jer socijalna država su besplatne cigarete, rak. Fertilitet su pluća.

Ali...

Jako su malene šanse za to, gotovo nikakve. Ako bi HDZ odlučio skresati socijalnu državu iz domoljubnih razloga (moš si mislit), u redu iza njih čeka još dvadesetak stranaka koje bi ju smjesta oživjele za komad vlasti.
Svi redom, od ljevice do tzv. desnice se ulizuju parazitima soc. države.

Ne postoji niti jedna parlamentarna stranka koja rak problematizira. Najdalje što se ide je problematizacija simptoma.

To je ono zašto smatram da je bolje usredotočiti napore na to da imigracija bude takva da što manje šteti. A ne na obustavu imigracije. Jer je narkomana koji ne želi liječenje nemoguće izliječiti.

_________________
Volim sve Hrvatice, bez obzira na zavičaj, podrijetlo i rasu.
_________________
Romska i dalmatinska glazba liječe dušu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 16 ožu 2023, 12:58 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Jiv je napisao/la:

Socijalna država ne umire. Došla je u krizu, ali imigracija će ju spasiti.

Svi ti neoženjeni četrdesetogodišnji imat će besplatnu zdravstvenu skrb i penziju. .


ma koju bespaltnu zdravstvenu skrb? pa nema lijeka koji se ne doplaćuje! istovremeno, penzije u odnosu na plaće i inflaciju stalno padaju.

ništa ne može spasiti taj sustav jer je to Ponzijeva schema koja je zasnovana na konceptu očekivanog životnog vijeka od 60 godina.

nikakva imgiracija tu ne pomaže, možda čak i pogoršava stvari jer povećava inflatorni pritisak. Imigracija može krpati nestašicu radnika, ali ni jedno tržište rada ne može stvoriti sustav u kojem se može uzdržavati trećinu popualcije ili više.

Jiv je napisao/la:
Sve će to kao i posljednjih 50 godina plaćati nečija tuđa djeca. Ovaj put djeca druge boje kože, vjere, etničke pripadnosti. To je jedina razlika.

Nema razloga da se mentalitet i svijest mijenja. Jer se ništa nije promijenilo po pitanju isplativosti ulaganja u djecu.

Država i dalje obilno subvencionira ne-rađanje djece i to će po svemu sudeći nastaviti činiti.
.


naravno da razloga ima, jer je položaj umirovljenika bez potomstva OČAJAN i biti će još gori

ovo je moglo funkcionirati u uvjetima malog broja financiranih, koji su imali veći broj VLASITTIH potomaka. taj broj je sada velik i tu pomoći nema osim da se skrati životni vijek. uza sav uvoz migranata, diljem Europe se produljuje radni vijek, jer Ponzijeva schema nije održiva.

imigracija samo krpa rupe na tržištu rada, ali je SVJETLOSNIM GODINAMA daleko od toga da tržište stovri potreban broj uplatitelja da financiraju trećinu staraca.

osim toga, tu nije stvar samo penzija i zdravstva, kad si star netko te treba ODVESTI do doktora, ma često i do WCa. Nepokretni su, ne vide, ne čuju, ne razumiju te....troškovi staračkih domova debelo premašuju penzije već sada.

ideja da će socijalna država zamijeniti obitelj je suluda.

ona već sada dovodi do niza osobnih tragedija, a u budućnosti će samo biti gore.

stvar je u tome da to mladi ljudi ne žele vidjeti, problem staraca samaca nitko ne gleda.

tvoj problem je što iz trolerskih razloga ne želiš vidjeti kompleksnost problema, nego misliš da se sve rješava prebacivanjem novca amo ili tamo..

ti možeš sutra ukinuti mirovine i besplatno zdravstvo, to ti neće povećati fertilitet, jer je problem u glavama

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 16 ožu 2023, 13:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2021, 01:54
Postovi: 2126
Lokacija: Južna Bosna
divizija je napisao/la:
ti možeš sutra ukinuti mirovine i besplatno zdravstvo, to ti neće povećati fertilitet, jer je problem u glavama


Sve se slažem s tobom, ovo pogotovo.

Nije fertilitet nigdje pao sa 5 na 1.5 preko noći nakon uvođenja demografskog socijalizma. Pa neće ni porasti preko noći kad bi ukinuli HZMO i HZZO.

Bilo bi potrebno po prilici četvrt stoljeća za stvarni oporavak fertiliteta.

To je dodatni razlog zašto mislim da nema šanse za izlječenje. Jer bi terapija bila ne samo bolna, već i dugotrajna.
Imigracija će ublažiti bol i narkoman neće na terapiju, dok ne crkne.

I to je ok.

Razlika između tebe i mene je što si ti u ranim fazama žalovanja zbog smrti nacije. A ja u fazi prihvaćanja, novog početka. :)

_________________
Volim sve Hrvatice, bez obzira na zavičaj, podrijetlo i rasu.
_________________
Romska i dalmatinska glazba liječe dušu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 16 ožu 2023, 13:56 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 02:28
Postovi: 5737
Lokacija: planina
Šarabara je napisao/la:
Žaba se kuha...

slika


Prokleto veleizdajničko HDZ smeće. Zamisli izađeš na izbore zaokružiš ovaj antihrvatski veleizdajnički otpad i dođeš ovde kao neki veliki domoljub i cerekaš se kako nema bolje opcije od njih. "Palestinka Raspudić" im ne valja a ovi đavoli im valjaju. :rigam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 16 ožu 2023, 14:23 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Jiv je napisao/la:
Razlika između tebe i mene je što si ti u ranim fazama žalovanja zbog smrti nacije. A ja u fazi prihvaćanja, novog početka. :)


ti si drugim rječima, defetist.

ja još nisam. pesimizam u vidu ocjene situacije prihvaćam, al defetizam ne.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 16 ožu 2023, 14:25 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Planina je napisao/la:
Prokleto veleizdajničko HDZ smeće. Zamisli izađeš na izbore zaokružiš ovaj antihrvatski veleizdajnički otpad i dođeš ovde kao neki veliki domoljub i cerekaš se kako nema bolje opcije od njih. "Palestinka Raspudić" im ne valja a ovi đavoli im valjaju. :rigam


ali ,ali, Raspudić bi koalirao s MOžemo, dok HDZ samo provodi njihovu politiku!!!

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 16 ožu 2023, 14:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 14:41
Postovi: 6332
HR je država sa najmanje imigranata u EU, takvom stanju se protive hr nazovidesničari i zato će učiniti sve da dovedu Možemo na vlast.
Odsad ću izbjegavati izraz nazovidesničari i odsad ih zovem palamudani.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 16 ožu 2023, 14:54 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 02:28
Postovi: 5737
Lokacija: planina
Ovaj Božinović je baš prototip onog starog odvratnog ljigavog udbaša koji je petokraku zamijenio šahovnicom, vidiš mu na faci i u očima, baš onaj stari ljigavi udbaški cinker prokazivač koji se vjerojatno tako i probio do vrha.

Inače ima jedan takav lokalni ovde kod mene u ovoj našoj švercerskoj zabiti blizu granice sa RH, cinkao je svakoga tko je išta švercao (a do jučer su to bili skoro svi koji su ostali ovde) samo da bi mogao on u miru švercati kao gospodin bez sumnje na sebi, inače ko fol drži neku trgovinu di se prodaju 3 paštete mjesečno, uglavnom ista faca i isti udbaški pogled kao Božinović, preljigavo nešto, nema ništa ljigavije od tih izdajničkih udbaških prokazivačkih njuški, taj će i mater prodat.


Gospoda iz MOSTa su bez ikakvog krimena na sebi, nula kriminala, nula udbaške prošlosti, ideološki u svakom slučaju bolji od HDZa.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 16 ožu 2023, 15:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2021, 01:54
Postovi: 2126
Lokacija: Južna Bosna
divizija je napisao/la:
Jiv je napisao/la:
Razlika između tebe i mene je što si ti u ranim fazama žalovanja zbog smrti nacije. A ja u fazi prihvaćanja, novog početka. :)


ti si drugim rječima, defetist.

ja još nisam. pesimizam u vidu ocjene situacije prihvaćam, al defetizam ne.


Ne, nije to defetizam. Prihvaćanje otvara nove horizonte.

Gledaj kako da tvoja djeca profitiraju od situacije u kojoj će se naći društvo.

Možda je hrvatski narod (što god to bilo po novome) demografski suicidalan. Ali ti i tvoja loza niste. A to je u konačnici najbitnije.

_________________
Volim sve Hrvatice, bez obzira na zavičaj, podrijetlo i rasu.
_________________
Romska i dalmatinska glazba liječe dušu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 16 ožu 2023, 17:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 svi 2020, 12:40
Postovi: 4515
Ima li netko kakvih konkretnih iskustava sa stranim građevinskim radnicima? Do sada sam od stranaca uvijek imao muslimane iz bihaćkog kantona (koliko znam, uglavnom iz armijaškog dijela, tek poneki iz babinog dijela) ili Albance (s Kosova i iz Albanije). Srbe ne diskriminiram, nego nikad nisam naletio na majstora iz Srbije kad mi je trebalo.

Ima li na našem tržištu uopće Nepalaca i Filipinaca koji npr. postavljaju pločice ili rade knauf, neka pristojna razina vještine, tako da mogu i sami odraditi posao u apartmanu, a ne samo biti pomoćni radnici?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 16 ožu 2023, 17:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25580
Lokacija: Heartbreak Hotel
Jiv je napisao/la:
divizija je napisao/la:

ti si drugim rječima, defetist.

ja još nisam. pesimizam u vidu ocjene situacije prihvaćam, al defetizam ne.


Ne, nije to defetizam. Prihvaćanje otvara nove horizonte.

Gledaj kako da tvoja djeca profitiraju od situacije u kojoj će se naći društvo.

Možda je hrvatski narod (što god to bilo po novome) demografski suicidalan. Ali ti i tvoja loza niste. A to je u konačnici najbitnije.



Iskreno, draži mi je neki Možemaš koji posvaja desetoro djece iz Konga nego takve ljige kao ti. Takvi "Use nase, podase" ljudi su dno dna. Oni koje briga samo za vlastitu guzicu (što je donekle razumljivo) ali su nesvjesni da će takvim razmišljanjem i nju izgubiti. Znači, duple ljige.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 16 ožu 2023, 17:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 16:38
Postovi: 4966
Dr. Van Nostrand je napisao/la:
Ima li netko kakvih konkretnih iskustava sa stranim građevinskim radnicima? Do sada sam od stranaca uvijek imao muslimane iz bihaćkog kantona (koliko znam, uglavnom iz armijaškog dijela, tek poneki iz babinog dijela) ili Albance (s Kosova i iz Albanije). Srbe ne diskriminiram, nego nikad nisam naletio na majstora iz Srbije kad mi je trebalo.

Ima li na našem tržištu uopće Nepalaca i Filipinaca koji npr. postavljaju pločice ili rade knauf, neka pristojna razina vještine, tako da mogu i sami odraditi posao u apartmanu, a ne samo biti pomoćni radnici?

Nema, rodak mi je baustelac i jedino sta oni rade su totalno nekvalificirani poslovi i cim nauce nesto prijavljuju se u Italiju i Njemacku.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 16 ožu 2023, 17:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 16:38
Postovi: 4966
zaba1111 je napisao/la:
HR je država sa najmanje imigranata u EU, takvom stanju se protive hr nazovidesničari i zato će učiniti sve da dovedu Možemo na vlast.
Odsad ću izbjegavati izraz nazovidesničari i odsad ih zovem palamudani.

HR je drzava sa laznim i lose izvedenim popisima koji nemaju mnogo veze sa stvarnoscu.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 16 ožu 2023, 18:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 14:41
Postovi: 6332
Velebit je napisao/la:
Dr. Van Nostrand je napisao/la:
Ima li netko kakvih konkretnih iskustava sa stranim građevinskim radnicima? Do sada sam od stranaca uvijek imao muslimane iz bihaćkog kantona (koliko znam, uglavnom iz armijaškog dijela, tek poneki iz babinog dijela) ili Albance (s Kosova i iz Albanije). Srbe ne diskriminiram, nego nikad nisam naletio na majstora iz Srbije kad mi je trebalo.

Ima li na našem tržištu uopće Nepalaca i Filipinaca koji npr. postavljaju pločice ili rade knauf, neka pristojna razina vještine, tako da mogu i sami odraditi posao u apartmanu, a ne samo biti pomoćni radnici?

Nema, rodak mi je baustelac i jedino sta oni rade su totalno nekvalificirani poslovi i cim nauce nesto prijavljuju se u Italiju i Njemacku.


To treba promijeniti, dovesti Možemo na vlast da ih bolje dočeka, obuči i pruži život dostojan čovjeka.
I onda neće više prašit za Italiju.
Jel tako palamudani :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 16 ožu 2023, 18:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2021, 01:54
Postovi: 2126
Lokacija: Južna Bosna
Bobovac je napisao/la:
Jiv je napisao/la:

Ne, nije to defetizam. Prihvaćanje otvara nove horizonte.

Gledaj kako da tvoja djeca profitiraju od situacije u kojoj će se naći društvo.

Možda je hrvatski narod (što god to bilo po novome) demografski suicidalan. Ali ti i tvoja loza niste. A to je u konačnici najbitnije.



Iskreno, draži mi je neki Možemaš koji posvaja desetoro djece iz Konga nego takve ljige kao ti. Takvi "Use nase, podase" ljudi su dno dna. Oni koje briga samo za vlastitu guzicu (što je donekle razumljivo) ali su nesvjesni da će takvim razmišljanjem i nju izgubiti. Znači, duple ljige.


A za koga bi me trebalo biti briga osim za moje potomstvo? Za lijene kojima je teško imati više od jednog djeteta i izruguju se onima koji imaju više?

@divizija zašto bi tvoja djeca bila robovi koji rade za takve? Ako će RH nastaviti biti robovlasnička država koja cijedi mlade da bi kupila glasove penzionera, onda je za tvoju djecu bolje da se uvezu dodatni robovi.

_________________
Volim sve Hrvatice, bez obzira na zavičaj, podrijetlo i rasu.
_________________
Romska i dalmatinska glazba liječe dušu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 16 ožu 2023, 19:04 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Jiv je napisao/la:
Ne, nije to defetizam. Prihvaćanje otvara nove horizonte..


kažu i da kad ga primiš u pak isto otvoara nove horizonte.

ne znam, ali ti bi mogao probati pa nam reći kako je, ti voliš otvarnaje novih horizonata

ja sam konzervativan

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 16 ožu 2023, 19:06 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
zaba1111 je napisao/la:

To treba promijeniti, dovesti Možemo na vlast da ih bolje dočeka, obuči i pruži život dostojan čovjeka.
I onda neće više prašit za Italiju.
Jel tako palamudani :zubati


jel to ide ovako nekako kod Možemosa?

https://mup.gov.hr/vijesti/bozinovic-us ... tvu/290280

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Nova tema: Imigracija u Hrvatsku
PostPostano: 16 ožu 2023, 19:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2021, 01:54
Postovi: 2126
Lokacija: Južna Bosna
divizija je napisao/la:
Jiv je napisao/la:
Ne, nije to defetizam. Prihvaćanje otvara nove horizonte..


ja sam konzervativan


Prednost je što je Zapad ispred nas po ovom pitanju bar 10-ak godina. Tako da možeš znati kako će se stvari razvijati. Možeš predvidjeti i prema tome se prilagoditi i uputiti svoju djecu.

Opstat će oaze homogenog hrvatskog stanovništva širom zemlje. Ali bit će i potpuno miješanih sredina.

Sve je jako predvidljivo.

Postoje gradovi i kvartovi u kojima će biti unosno imati stanove za iznajmljivanje. I postojat će gradići i kvartovi za život, daleko od multikulturalizma.

Samo na vrijeme planirati. I sve će biti ok.

_________________
Volim sve Hrvatice, bez obzira na zavičaj, podrijetlo i rasu.
_________________
Romska i dalmatinska glazba liječe dušu.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4730 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 190  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO