HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 ruj 2024, 01:25.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 8217 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295 ... 329  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 08 vel 2023, 13:44 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
zaba1111 je napisao/la:
Čekaj malo, znači ti smatraš kad bi u HR imali danas nekoga ozbiljnog da javnosti prezentira da se sprema uvođenje pedofilije, da to potkrijepi činjenicama iz vana, da navede bolesne primjere... Recimo da imamo desnicu koja uopće zna za to i bavi se tim pitanjima, da bi narod ostao ravnodušn?

Ja u to ne vjerujem, ali ako bi to bilo tako onda se tu nema što niti napraviti, nije briga narod, nije briga desnicu, u ime koga se boriti, osim za svoju obitelj.


ti u ništa ne vjeruješ što nije uklopljeno u tvoje unapriejd određene vizije stvarnosti.

tako da ta sintagma nema nikakav značaj.

nomralizacija pedofilije nee krenuti iz HR kako nije krenula ni normalizacija pede...rluka, trans ludila, masovne imigracije, ni bilo čega sličnog.

Ali će se ovdje naći prvo neki bivši jugoleftard koj itraži nove gazde, da to počnu podržavati, a onda kad to postane privaćeno svuda u Europi će se naći i neki lider HDZa da nam objasni kako je to sada u duhu europskih vrijednosti i "nećemo valjda biti poput Srba i Rusa". I tebe da nojevski zabijaš glavu u pijesak i praviš se da je to sve fikcija. Zapravo je tvoj odgovor na moj post upravo tvoja najava toga kako ćeš se postaviti - unaprijed ignorirajući problem.

Što se desnice tiče, današnja desnica je uvelike izrasla, odnosno emancipirala se od HDZa upravo na ishodišnoj točci svega ovoga - istanbulskoj konvenciji. Koja je omogućila Noah Kraljeviću da se tako nazove iako je žensko, sklopi brak s drugom ženom i dobije papire za posvajanje djeteta iz druge države.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 08 vel 2023, 14:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 14:41
Postovi: 6320
Pa naravno, ja vjerujem da hr narod neće prihvatiti pedofiliju nikad. A da barem danas imamo nekoga pametnog na desnici da ukaže što se sprema, to bi u korijenu bilo sasječeno ako treba i referendumom.
Ti tvrdiš drugačije na osnovu svojih vizija, ali ja ti ponavljam da tvoje vizije nisu dovoljne za bilo kakve tvrdnje.

Ako narod ne izrodi nikoga ko bi ukazao na zlo, ako narod to prihvati, što se tu može, čuvaj svoju obitelj i to je to.
Ali rekoh ja u to ne ne vjerujem. Bilo tko sa imalo optimizma u sebi će teško to prihvatiti kao zadanost koja dolazi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 08 vel 2023, 14:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 31 svi 2020, 16:38
Postovi: 4966
Reconquista je napisao/la:
To nije slijedeće to je aktualno.

Normalizacija pedofilije je trenutna politička agenda ljevice.

Zanimljivo je da ta normalizacija pedofilije je skoro iskljucivo fokusirana na pravo homoseksualaca da regrutiraju nove clanove kroz 'odgoj'.

Pazi se da ne normaliziraju to da odrasli muskarac ne nade mladu djevojku jer to vide kao opasnost za replikaciju patrijarhata.

_________________
Hrvati BiH tribaju uvest americke/ceske zakone o oruzju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 08 vel 2023, 15:42 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
zaba1111 je napisao/la:
Pa naravno, ja vjerujem da hr narod neće prihvatiti pedofiliju nikad. A da barem danas imamo nekoga pametnog na desnici da ukaže što se sprema, to bi u korijenu bilo sasječeno ako treba i referendumom.
Ti tvrdiš drugačije na osnovu svojih vizija, ali ja ti ponavljam da tvoje vizije nisu dovoljne za bilo kakve tvrdnje.

Ako narod ne izrodi nikoga ko bi ukazao na zlo, ako narod to prihvati, što se tu može, čuvaj svoju obitelj i to je to.
Ali rekoh ja u to ne ne vjerujem. Bilo tko sa imalo optimizma u sebi će teško to prihvatiti kao zadanost koja dolazi.


pa referendumom ti j eu korijenu sasječen gay "brak". pa ti ga je HDZ preko svojih paževa u USRH opet veo i posvajanje. ništa se ne može sasjeći bez desne parlamentarne većine i popunjavanja svih institucija ispravnim kadrom.

ti ne vjeruješ jer si voljno odabrao biti ignorant.

isto tako sigurno nisi vjerovao da će kod nas biti moguće da se žena proglasi muškarcem i oženi drugu ženu i da im država daje podršku u usvajanju djeteta kojem će se ona lažno predstavljati kao "otac".

jesi li to vjerovao? pa eto, dešava se pred tvojim očima.

sigurno nisi ni vjerovao da će u Hrvatskoj biti stotine djece koje su prošle "rodnu tranziciju" tj hormonalno zlostavljanje radi "promjene spola". Pa se i to dešava.

Isto tako, kad legaliziraju pedofiliju, ti ćeš se opet praviti da toga nema.

jer ti nisi optimist, nego ignorant.

jer ti ne prilagođavaš stavove stvarnosti, nego ignoriraš stvarnost da obraniš stavove. Ja sam bio recio pesimist prije utakmcie s Brazilom. Moj pesimizam je završio kad smo pobjedili. Bio sam optimist protiv Argentine. Moj optimizam je završio u 37. minuti.

Ti ne funkcioniraš tako, Ti iskrivljuješ i ignoriraš stvarnost da održiš optimizam i nakon što je utakmica izgubljena.

Tako ti ja već sada najabljujem što ćeš pisati i govoriti kad se legalizira pedofilija, jer ti funkcioniraš po defaultu. Ne radi tebe nego onih koji ovo čitaju da ti uništim kredibilitet.

Dakle već sada najavljujem da će Zaba za koju odinu racionalizirati zašto je HDZ legalizirao pedofiliju ili tvrditi gluposti tipa "nisu oni htjeli, EU ih tjera, USRH je neovistan i sl."

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 08 vel 2023, 15:44 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Velebit je napisao/la:
Zanimljivo je da ta normalizacija pedofilije je skoro iskljucivo fokusirana na pravo homoseksualaca da regrutiraju nove clanove kroz 'odgoj'.

Pazi se da ne normaliziraju to da odrasli muskarac ne nade mladu djevojku jer to vide kao opasnost za replikaciju patrijarhata.


sad moraj u to nekako zamotati u neki celofan.

tako će vjerojanto seks s 12 godišnjakinjom biti spola diskriminacija i iskorištavanje rodne dominacije, a seks s 12 godišnjakom će biti njegovo pravo.

čekamo da vidimo koju će ludost smisliti.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 08 vel 2023, 15:54 
Offline

Pridružen/a: 13 sij 2020, 19:34
Postovi: 3930
Šarabara je napisao/la:

Krađe u trgovinama su postale normalizirane

Ne samo normalizovane nego i dozvoljene tj. nekaznjive. Ovo je vervatno San Francisko koji je uvek bio Meka za libtarde.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 08 vel 2023, 15:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21798
zaba1111 je napisao/la:
Čekaj malo, znači ti smatraš kad bi u HR imali danas nekoga ozbiljnog da javnosti prezentira da se sprema uvođenje pedofilije, da to potkrijepi činjenicama iz vana, da navede bolesne primjere... Recimo da imamo desnicu koja uopće zna za to i bavi se tim pitanjima, da bi narod ostao ravnodušn?

Ja u to ne vjerujem, ali ako bi to bilo tako onda se tu nema što niti napraviti, nije briga narod, nije briga desnicu, u ime koga se boriti, osim za svoju obitelj.

Da ostali bi ravnodušni i nikome ništa.

Trenutačna vlast je dala četnicima mirovine za vrijeme kad su pucali po Hrvatskoj i to nitko nije ni primjetio osim DP-a i MOST-a.

Evo čak ni ti pojma nemaš o tome. Ista stvar bi bila da uvedu nego drugo ludilo.

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 08 vel 2023, 18:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 14:41
Postovi: 6320
Bože moj, naših nam stranačkih botova.

Dosadno mi se stalno ponavljati.
Da sad imamo desnicu već bi bio upaljen alarm, međutim nemamo, mislim imamo na papiru, ali oni ne znaju ništa i kao takvi su i više nego beskorisni, štoviše više štete od njih. Na daj im Bože vlast takvima.

Ovo je isto kao mikro i makro evolucija, laiku slično, a zapravo jako različito..
Ni danas nije ******** dozvoljeno usvajanje, desio se slučaj pod pritskom i vlast je pod pritiskom popustila i dozvolila udomljavanje.
Da imamo desnicu kojoj se barem u HR sve servira na volej imali bi snažan pritisak i pozivanje na referendum i volju naroda, ali kako nemamo, kako se oni bave srpskim baba, ko i divizija do jučer, taj pritisak je izostao. .

Kad uskoro objest proizašla iz blagostanja prestane, kad se život ekonomski pogorša, tada se neće smjeti(neće biti oprtuno, ne zabranjeno) ni spomenuti ni imigranti ni ********, a kamoli pedofilija.
Dakle razlika je danas kad nekog realno zaboli što rade tamo neki ********, a narod nebriga jer ga nema ko osvijestiti, a sasvim druga stvar kad ti neko pokuša nametnuti legalizaciju spolnog odnosa ******** i vlastitog malodobnog sina.
Zato će se trendovi mijenjati, desnica će ojačati i neće doći do pesimistični prognoza, barem ne do legalizacije pedofilije zbog masonskog pritiska.
Ralnija je opcija da će pedofilija biti legalizirana ako nas osvoji islam.

Evo primjer zašto je desnica impotentna, zato što se ne bave stvarnim problemima poput ovog, nego besmislicama koje demantiraju za 3 sekunde na googlu, poput toga da je Plenković da Martićvcima mirovine.
Jebiga glupi, ja ne sumnjam da će uskoro , kad život to bude zahtjevao, desnica doći pameti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 08 vel 2023, 19:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21798
zaba1111 je napisao/la:
Bože moj, naših nam stranačkih botova.

Dosadno mi se stalno ponavljati.
Da sad imamo desnicu već bi bio upaljen alarm, međutim nemamo, mislim imamo na papiru, ali oni ne znaju ništa i kao takvi su i više nego beskorisni, štoviše više štete od njih. Na daj im Bože vlast takvima.

Ovo je isto kao mikro i makro evolucija, laiku slično, a zapravo jako različito..
Ni danas nije ******** dozvoljeno usvajanje, desio se slučaj pod pritskom i vlast je pod pritiskom popustila i dozvolila udomljavanje.
Da imamo desnicu kojoj se barem u HR sve servira na volej imali bi snažan pritisak i pozivanje na referendum i volju naroda, ali kako nemamo, kako se oni bave srpskim baba, ko i divizija do jučer, taj pritisak je izostao. .

Kad uskoro objest proizašla iz blagostanja prestane, kad se život ekonomski pogorša, tada se neće smjeti(neće biti oprtuno, ne zabranjeno) ni spomenuti ni imigranti ni ********, a kamoli pedofilija.
Dakle razlika je danas kad nekog realno zaboli što rade tamo neki ********, a narod nebriga jer ga nema ko osvijestiti, a sasvim druga stvar kad ti neko pokuša nametnuti legalizaciju spolnog odnosa ******** i vlastitog malodobnog sina.
Zato će se trendovi mijenjati, desnica će ojačati i neće doći do pesimistični prognoza, barem ne do legalizacije pedofilije zbog masonskog pritiska.
Ralnija je opcija da će pedofilija biti legalizirana ako nas osvoji islam.

Evo primjer zašto je desnica impotentna, zato što se ne bave stvarnim problemima poput ovog, nego besmislicama koje demantiraju za 3 sekunde na googlu, poput toga da je Plenković da Martićvcima mirovine.
Jebiga glupi, ja ne sumnjam da će uskoro , kad život to bude zahtjevao, desnica doći pameti.

Nedaj bože bilo koga drugog osim moje najdražee partije koja je podjelila mirovine četnicima.

Mi s terena ne znamo ali zato on iz Duvna zna.

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 09 vel 2023, 01:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 18:35
Postovi: 10846


Meni je rođaka završila 4.srednje u New Jersyju i uvek mi je govorila da je matematika njima u srednjoj školi na nivou našeg 5-6.osnovne gde maturanti uče razlomke i jednačine sa jednom nepoznatom.

E sad pošto su spustili kriterijume znanja a pogotovo za crnce , onda možete mislitti na kojem su nivou škole i đaci Baltimora kad doslovno 0 učenika ima prolaznnnu ocenu iz matematike.

Baltimore je nešto manji od Zagreba , ali bez obzira jel možete zamisliti da doslovno sva zagrebačka deca imaju negativnu ocenu iz matematike i to još sa totalno uprošćeniim školskiim gradivom. =))

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 09 vel 2023, 01:12 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2022, 22:04
Postovi: 2034
joe enter je napisao/la:


Meni je rođaka završila 4.srednje u New Jersyju i uvek mi je govorila da je matematika njima u srednjoj školi na nivou našeg 5-6.osnovne gde maturanti uče razlomke i jednačine sa jednom nepoznatom.

E sad pošto su spustili kriterijume znanja a pogotovo za crnce , onda možete mislitti na kojem su nivou škole i đaci Baltimora kad doslovno 0 učenika ima prolaznnnu ocenu iz matematike.

Baltimore je nešto manji od Zagreba , ali bez obzira jel možete zamisliti da doslovno sva zagrebačka deca imaju negativnu ocenu iz matematike i to još sa totalno uprošćeniim školskiim gradivom. =))




Nesto o tome...

_________________
Pokaj se Grobi!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 09 vel 2023, 01:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 18:35
Postovi: 10846
DzonBG je napisao/la:
joe enter je napisao/la:


Meni je rođaka završila 4.srednje u New Jersyju i uvek mi je govorila da je matematika njima u srednjoj školi na nivou našeg 5-6.osnovne gde maturanti uče razlomke i jednačine sa jednom nepoznatom.

E sad pošto su spustili kriterijume znanja a pogotovo za crnce , onda možete mislitti na kojem su nivou škole i đaci Baltimora kad doslovno 0 učenika ima prolaznnnu ocenu iz matematike.

Baltimore je nešto manji od Zagreba , ali bez obzira jel možete zamisliti da doslovno sva zagrebačka deca imaju negativnu ocenu iz matematike i to još sa totalno uprošćeniim školskiim gradivom. =))




Nesto o tome...


Znaš koja je fora kod njih takođe ubitačna? , pa to što roditelji ne mogu da biraju državnu školu u koju će im deca ići jer donešeni tupavi zakoni zbog rasizma bla,bla,...sva deca morajući u najbližu školu gde žive , pa tako ako imaš skromna primanja i stan a živiš kultivisanim životom sa vaspitanom decom osuđen si poslati dete gde ga doslovno uče retardirane affirmative action woke-učiteljice i gde ga još mogu navući na ddrogu ili pak ubiti maloletni gangsteri.

Kad libtardi uhvate pod svoje sve upropaste pa su tako čovenu prestižnu školu za mlade talente u NY sjebali jer ima premalo crnaca , i sad imaju crnce ali škola više nije prestižna.

Sad shvatam srpske i hrvatske "rasističke" roditelje iz prigradskih naselja kad su se bunili što su im razredima njihove dece pola Cigančića.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 09 vel 2023, 02:09 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2022, 22:04
Postovi: 2034
joe enter je napisao/la:

Znaš koja je fora kod njih takođe ubitačna? , pa to što roditelji ne mogu da biraju državnu školu u koju će im deca ići jer donešeni tupavi zakoni zbog rasizma bla,bla,...sva deca morajući u najbližu školu gde žive , pa tako ako imaš skromna primanja i stan a živiš kultivisanim životom sa vaspitanom decom osuđen si poslati dete gde ga doslovno uče retardirane affirmative action woke-učiteljice i gde ga još mogu navući na ddrogu ili pak ubiti maloletni gangsteri.

Kad libtardi uhvate pod svoje sve upropaste pa su tako čovenu prestižnu školu za mlade talente u NY sjebali jer ima premalo crnaca , i sad imaju crnce ali škola više nije prestižna.

Sad shvatam srpske i hrvatske "rasističke" roditelje iz prigradskih naselja kad su se bunili što su im razredima njihove dece pola Cigančića.


Klasicno skolstvo im nikad nije bilo na nekom glasu, osim istaknutih koledza koji su bili stvarno elitni. Sad su toliko zastranili sa liberalnim sranjima, i najbolje skole na glasu im naprave kompletne retarde koji su tako oblikovani, da im nema spasa nikad vise.

I same liberalne ideje koje su uvek potrebne u odredjenoj kolicini da bi se drustvo razvijalo su okrenuli naglavacke, to je ustvari samo recikliranje starih rasistickih podela koje su sad sa belim predznakom, zatim kenjaze o polu, identitetu, safe space, woke pizdarije, feminizam...

Nemaju nameru da staju, nekadasnja prica o pravima homica, sad se pretvorila u full travestiju, raznorazne mentalno obolele osobe propagiraju jos gore bolestine deci...i to je tako normalno...

_________________
Pokaj se Grobi!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 09 vel 2023, 02:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 18:35
Postovi: 10846
DzonBG je napisao/la:

Klasicno skolstvo im nikad nije bilo na nekom glasu, osim istaknutih koledza koji su bili stvarno elitni. Sad su toliko zastranili sa liberalnim sranjima, i najbolje skole na glasu im naprave kompletne retarde koji su tako oblikovani, da im nema spasa nikad vise.

I same liberalne ideje koje su uvek potrebne u odredjenoj kolicini da bi se drustvo razvijalo su okrenuli naglavacke, to je ustvari samo recikliranje starih rasistickih podela koje su sad sa belim predznakom, zatim kenjaze o polu, identitetu, safe space, woke pizdarije, feminizam...

Nemaju nameru da staju, nekadasnja prica o pravima homica, sad se pretvorila u full travestiju, raznorazne mentalno obolele osobe propagiraju jos gore bolestine deci...i to je tako normalno...


Kaže Jordan Peterson da su škole zbog 70% tzv.modernih žena nastavnika postale doslovno jaslice gde psihotične feminističke neudavače treniraju svoj patološki zaštitnički odnos "majka-dete" spram učenika gde svaka nastava i znanje prosto postaje nemoguća i nadasve izlišna , i od dece prave narcisoidne retarde.



Veze s mozgom nemaju ali su svi ogrnutti LGBTQ zastavama i verovatno im se sav školski život zasniva na tome da su žrtve nekog sistema i da nekom nastavniku useru život javno jer je transfob,rasista,...

Z sve krivi ludi roditelji i još luđi nastavni kadar.

Mi se još kolko tolko držimo.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 09 vel 2023, 19:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
To je jedan tako bolestan eksperiment koji se nikad u povijesti nije radio.
80% naroda ima neke "mentalne bolesti" i u dobrom dijelu svojih života guta tablete koje utječu na rad mozga kao da je to nešto potpuno normalno. U društvu ih sram reći da su probali droge ili da imaju simpatija prema tome a o tabletama koje utječu na mozak će vam pričati satima bez problema, ponosno.

Dok maju svoje tabletice za "sreću", i da drugi ne bi mislili da boluju od "depresije", jebe se njima za ocjene u školama i što im univerziteti podvaljuju za velik novac.
Ako se već neko dijete bude brinulo zbog ocjena tu je dežurni psihijatar koji će dijagnosticirati 3 mentalna oboljenja, propisati tabletice i dijete će opet biti "sretno".

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 09 vel 2023, 21:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna





_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 10 vel 2023, 15:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 18:35
Postovi: 10846


=))

Rasplaka se kukavni ukrajinski izbeglica kad je u USA mogao dobiti metak od 2 crnca koji su mu oteli jebeni kompjuter.
Ja ga totalno razumem da je i pored rata i granata bio šokiran onim što mu se desilo jer i u najsiromašnijim evropskim državama takvo šta je retkost.
Nositi pištolj dok kradeš i otimaš stvari vredne nekoliko stotina dolara i biti spreman upucati onog ko ti se suprostavi dovoljno govori o zverskoj kulturi i potpunom odsustvu morala u američkom društvu , tu mislim pre svega na nigrutine i latinose.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 11 vel 2023, 21:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
"Kineska invazija balona" kažu majmuni iz vrha politike.
Sad znate kako je jadnim narodima koji nemaju nikakvu šansu protiv njihove armije.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 11 vel 2023, 21:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 18:35
Postovi: 10846


=))

Crnci su konza , i crni invalidi beže od policije jer misle da će se izvući. =))

Ovo je ina jako dobar youtube kanal jer pušta i komentariše snimke krimosa i policije , Ameri su ludilo čisto.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 11 vel 2023, 23:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Citat:


Roseanne Barr: I was totally ‘cancelled'

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 12 vel 2023, 00:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Citat:


Tucker: Airbnb goes full North Korea

Political activist Lauren Southern claims she and her parents were banned by Airbnb from using its service for 'thought crimes' on 'Tucker Carlson Tonight.'

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 12 vel 2023, 09:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Pa narodu slažu priče da će im Kinezi uništiti život jer im preko Tik-Tok uzimaju privatne podatke.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 12 vel 2023, 21:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 vel 2022, 19:03
Postovi: 6716


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 12 vel 2023, 23:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 vel 2022, 19:03
Postovi: 6716


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 13 vel 2023, 01:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 vel 2022, 19:03
Postovi: 6716


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8217 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295 ... 329  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO