HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 17 ruj 2024, 15:50.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 4801 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156 ... 193  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 vel 2023, 02:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Citat:
Peternel: Transseksualnost pod naletom agresivnih rodnih aktivista i lobista nestaje s popisa bolesti

slika


https://narod.hr/hrvatska/peternel-tran ... sa-bolesti

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 vel 2023, 02:03 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 17:45
Postovi: 7021
Planina je napisao/la:

Elita koja drži sve konce modernog društva u pravilu nisu ni Bill Gejtsovi (a i on je prije svega globohomo transhumanizam ateistički degenerik pa tek onda high iq inovator tj. Nešto pozitivno) nego je to par istih milijarderskih obitelji tipa Rokfelera i sl. Koji bogatstvo prenose sa koljena na koljeno i međusobno su povezani a orginalno isto nisu bili nikakvi inovatori u pozitivnom smislu već bankarsko prevarantski otpad. Uglavnom taj otpad kolo vodi nikakvih dobri inovatori koji rade na korist svih nas (a takvih realno ni nema). Kako se boriti protiv toga da taj nakot sve drži i diktira, kojim sistemom, ne znam, nisam dovoljno pametan. Zna li netko?


Kad vidim da netko ozbiljno spomene Rothschilde, znam: slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 vel 2023, 10:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 ruj 2020, 23:00
Postovi: 232
Ah crnac i plavuša, najdraža kombinacija od Globohomo elite.

https://www.24sata.hr/lifestyle/dijelim-muza-s-jos-dvije-zene-i-to-je-super-jer-je-prezahtjevan-891888

Citat:
Nick je sa svojom prvom suprugom već 15 godina, a u međuvremenu su u brak doveli još dvije žene. Njih tri su zaposlene, a on ne radi jer se 'kralj rijetko pomiče na šahovskoj ploči', pa tako i on


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 vel 2023, 11:17 
Online
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 18:35
Postovi: 10846
Geni kameni je napisao/la:
Ah crnac i plavuša, najdraža kombinacija od Globohomo elite.

https://www.24sata.hr/lifestyle/dijelim-muza-s-jos-dvije-zene-i-to-je-super-jer-je-prezahtjevan-891888

Citat:
Nick je sa svojom prvom suprugom već 15 godina, a u međuvremenu su u brak doveli još dvije žene. Njih tri su zaposlene, a on ne radi jer se 'kralj rijetko pomiče na šahovskoj ploči', pa tako i on


Ženama je u vezi muških uglavnom bitan status i lova , ali određeni procenat žena će šljakati po ceo ako znaju da ih kući čeka dugačka kobaja sa velikim "fi".

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 vel 2023, 11:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
slika

Crnci i debele žene.

Na prve dvije fotke su svladale način fotografiranja odozgo da sakriju svoju golemost. Očekivanja potvrđena. =))

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 vel 2023, 11:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Citat:
Woke scientists propose replacing ‘female’ with ‘egg-producing’ in order to mitigate ‘harm’ and avoid ‘emphasizing hetero-normative views’

slika


https://www.rebelnews.com/woke_scientis ... tive_views

Žena = neprihvatljivo

On(a) koja proizvodi jaja = prihvatljivo.

Ili u duhu hrvatskog jezika nesilica.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 vel 2023, 13:52 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 02:28
Postovi: 5737
Lokacija: planina
Hroboatos je napisao/la:
Planina je napisao/la:

Elita koja drži sve konce modernog društva u pravilu nisu ni Bill Gejtsovi (a i on je prije svega globohomo transhumanizam ateistički degenerik pa tek onda high iq inovator tj. Nešto pozitivno) nego je to par istih milijarderskih obitelji tipa Rokfelera i sl. Koji bogatstvo prenose sa koljena na koljeno i međusobno su povezani a orginalno isto nisu bili nikakvi inovatori u pozitivnom smislu već bankarsko prevarantski otpad. Uglavnom taj otpad kolo vodi nikakvih dobri inovatori koji rade na korist svih nas (a takvih realno ni nema). Kako se boriti protiv toga da taj nakot sve drži i diktira, kojim sistemom, ne znam, nisam dovoljno pametan. Zna li netko?


Kad vidim da netko ozbiljno spomene Rothschilde, znam: slika


Da matori HDZ fosil još vidi čitati vidio bi da sam spomenuo Rokfelere a ne Rotsčilde. No u svakom slučaju naravno da se ne radi o jednoj obitelji nego su cijeli Fortune 500 u istom talu na istoj liniji globalizma, ateizma, transhumanizma, depopulacije itd itd. Ti ako ti je lakše zakopaj glavu u pijesak i pravi se da ne postoje nikakvi planovi elita koje sasvim slučajno sve živo drže nego se eto sve što se događa događa samo od sebe sasvim slučajno. Whatever helps you sleep at night.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 vel 2023, 19:52 
Offline

Pridružen/a: 27 lis 2022, 12:02
Postovi: 1474
Reconquista je napisao/la:
slika

Crnci i debele žene.

Na prve dvije fotke su svladale način fotografiranja odozgo da sakriju svoju golemost. Očekivanja potvrđena. =))

Ova u sredini je trudna. Možeš ti pričati ovakve ili onakve, ali mislim da mu ipak malo zavidiš. Ma ne samo ti. Ovome čak i šeici zavide, dok se oni trude uzdržavati tri ili više žena ovaj našao tri koje njega uzdržavaju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 vel 2023, 20:15 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
zalutala je napisao/la:
Ova u sredini je trudna. Možeš ti pričati ovakve ili onakve, ali mislim da mu ipak malo zavidiš. u.


ovakve tri prasice svaki tutlek može nabaviti. no mo
da smo svi mi blesavi što se trudimo imati pare za imati ženu dobrog izgleda, ovaj nađe prasice i one izdržavaju njega.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 vel 2023, 20:17 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 17:45
Postovi: 7021
Planina je napisao/la:

Da matori HDZ fosil još vidi čitati vidio bi da sam spomenuo Rokfelere a ne Rotsčilde. No u svakom slučaju naravno da se ne radi o jednoj obitelji nego su cijeli Fortune 500 u istom talu na istoj liniji globalizma, ateizma, transhumanizma, depopulacije itd itd. Ti ako ti je lakše zakopaj glavu u pijesak i pravi se da ne postoje nikakvi planovi elita koje sasvim slučajno sve živo drže nego se eto sve što se događa događa samo od sebe sasvim slučajno. Whatever helps you sleep at night.


Šro ti jadna budalo znaš i o dobi i sposobnosti? Michelangelo je s 89. radio na skulpurama koje su prethodile ekspresionizmu za 400 godina.

Ovo ostalo o depopulaciji itd.- znak je poremećena uma opskuranata, ignoranata i opsesivaca kvocijenta inteligencije niže od one Bušmana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 vel 2023, 20:22 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 17:45
Postovi: 7021
Reconquista je napisao/la:
slika

Crnci i debele žene.

Na prve dvije fotke su svladale način fotografiranja odozgo da sakriju svoju golemost. Očekivanja potvrđena. =))


Crnce gura anglosfera kod kojih vlada neki fetiš za tu ekipu.

Da se uzmu najbolje skupine crnaca iz SAD, s najboljim oružjem i treningom i logisstikom, znamo da u ratu protiv Ukrajinaca, pa čak ni Rusa- ne bi izdržali ni nekoliko dana.

To je kao da napraviš društvo ili vojsku ili bilo što od- Cigana. Mogu li oni kao takvi funkcionirati od vodoinstalatera, pravnika, električara, sociologa, vojnika, policajca, matematičara, liječnika,..?

Odgovor znamo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 vel 2023, 20:40 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Hroboatos je napisao/la:

Šro ti jadna budalo znaš i o dobi i sposobnosti? Michelangelo je .



kako otkriti narcisoidni poremečaj ličnosti?

uspoređuje se s najvećim likovima u povijesti.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 vel 2023, 22:32 
Offline

Pridružen/a: 27 lis 2022, 12:02
Postovi: 1474
divizija je napisao/la:
zalutala je napisao/la:
Ova u sredini je trudna. Možeš ti pričati ovakve ili onakve, ali mislim da mu ipak malo zavidiš. u.


ovakve tri prasice svaki tutlek može nabaviti. no mo
da smo svi mi blesavi što se trudimo imati pare za imati ženu dobrog izgleda, ovaj nađe prasice i one izdržavaju njega.

Malo pristojnosti ne bi škodilo. Ne možeš žene nazivati prasicama.
Čovjek očito ima ono nešto čim ih ima tri i one ga uzdržavaju. Znaš onu pjesmu nije u šoldima sve :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 vel 2023, 23:08 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 02:28
Postovi: 5737
Lokacija: planina
Hroboatos je napisao/la:
Planina je napisao/la:

Da matori HDZ fosil još vidi čitati vidio bi da sam spomenuo Rokfelere a ne Rotsčilde. No u svakom slučaju naravno da se ne radi o jednoj obitelji nego su cijeli Fortune 500 u istom talu na istoj liniji globalizma, ateizma, transhumanizma, depopulacije itd itd. Ti ako ti je lakše zakopaj glavu u pijesak i pravi se da ne postoje nikakvi planovi elita koje sasvim slučajno sve živo drže nego se eto sve što se događa događa samo od sebe sasvim slučajno. Whatever helps you sleep at night.


Šro ti jadna budalo znaš i o dobi i sposobnosti? Michelangelo je s 89. radio na skulpurama koje su prethodile ekspresionizmu za 400 godina.

Ovo ostalo o depopulaciji itd.- znak je poremećena uma opskuranata, ignoranata i opsesivaca kvocijenta inteligencije niže od one Bušmana.


Zapjenila boomerska lešina. Nemoj se previše uzbuđivati strefit će te herc. Bio bi to velik gubitak za čovječanstvo, u rangu Mihelanđela.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 17 vel 2023, 23:22 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
zalutala je napisao/la:
Malo pristojnosti ne bi škodilo. Ne možeš žene nazivati prasicama.
Čovjek očito ima ono nešto čim ih ima tri i one ga uzdržavaju. Znaš onu pjesmu nije u šoldima sve :zubati


ono nešto za tekve tri prasice ima pola čovječanstva, ona muška polovica.

samo smo mi blesavi pa hoćemo žene zdravog izgleda koje MI financiramo.

i nisam ja nazvao žene prasicama, nego prasice. kao što bi nazvao i prasce prascima. nisam politički korektan da ne vidim kad je netko gojazan. Gojaznost je posebna vrsta degeneričnosti i to treba najoštrije ispljuvat, za njihovo dobro.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 18 vel 2023, 21:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
zalutala je napisao/la:
divizija je napisao/la:

ovakve tri prasice svaki tutlek može nabaviti. no mo
da smo svi mi blesavi što se trudimo imati pare za imati ženu dobrog izgleda, ovaj nađe prasice i one izdržavaju njega.

Malo pristojnosti ne bi škodilo. Ne možeš žene nazivati prasicama.
Čovjek očito ima ono nešto čim ih ima tri i one ga uzdržavaju. Znaš onu pjesmu nije u šoldima sve :zubati


A zašto ne bi mogao reći prasici da je prasica?

Evo da i ja kažem prasice su.

Dijelom jer sam malo zavidan, a dijelom jer su zaista prasice. :D

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 18 vel 2023, 21:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Citat:


What shocked me was that I watched a reaction video by a girl who's about 20 years old, and she didn't realize it was a parody. She even praised the scene for how progressive it is.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 19 vel 2023, 10:48 
Offline

Pridružen/a: 04 tra 2022, 21:03
Postovi: 531
Počela cenzura knjiga :zubati
U novom reizdanju knjiga za djecu Roalda Dahla izbačene aluzije na Kiplinga i Josepha Conrada, izbačeni su epiteti "crni [traktori]", "debeli", "ludi", izbačena riječ "thugs" (asocira na crnce), crv više nema "lijepu ružičastu kožu" nego "lijepu glatku kožu", umjesto "ladies and gentlemen" piše "folks"... :zubati



Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 19 vel 2023, 12:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Citat:
slika


:thumbup1

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 19 vel 2023, 13:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
slika

Slijedeći veliki cilj. Legalizacija pedofilije i seks sa životinjama.

Progres ne staje.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 19 vel 2023, 13:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 tra 2017, 22:00
Postovi: 3356
Pedofilija se ne može i neće legalizirat nikad jer dijete nije zrelo za stupanje u spolne odnose i uopće da odluči hoće li pristat na to ili ne, samim time je u toj bolesnoj radnji i vezi predmet iskorištavanja i nečijeg seksualnog iživljavanja, društvo koje bi to legaliziralo i prihvatilo kao nešto normalno bi trebalo spalit napalm bombama bez milosti, naravno prije toga evakuirat djecu i ostale koji se ne slažu s tim pa onda palit.

_________________
5. avgust 1995. - Dan ujedinjenja Srbijanaca i Srba iz regiona.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 19 vel 2023, 13:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Još ti ti dosta naivan i slabo informiran. Pokušaji legalizacije pedofilije od strane ljevice se trenutno odvijaju. To je proces koji već traje.

Onog trenutka kad ga legaliziraju onda je taj proces završen.

Ljevičari već revno rade na tome da se društvo senzibilizira za tako nešto.

Hoće li biti uspješni, vidjet ćemo. Ali trude se.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 19 vel 2023, 14:28 
Online
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 18:35
Postovi: 10846
Primarijus je napisao/la:
Pedofilija se ne može i neće legalizirat nikad jer dijete nije zrelo za stupanje u spolne odnose i uopće da odluči hoće li pristat na to ili ne, samim time je u toj bolesnoj radnji i vezi predmet iskorištavanja i nečijeg seksualnog iživljavanja, društvo koje bi to legaliziralo i prihvatilo kao nešto normalno bi trebalo spalit napalm bombama bez milosti, naravno prije toga evakuirat djecu i ostale koji se ne slažu s tim pa onda palit.


Ako klinac zakonski može da promeni pol i odrasli psiholog ga ohrabruje u tome a odrasli hirurg mu odstrani muda i oni ne budu poslani u zatvor , onda neće ni pedofil ići u zatvor jer je klinac prosto hteo da se jebe sa njime.

E to ti je glavni put za legalizaciju pedofiliije u vrlo bliskoj budućnosti.
I još će društvo pedofila slaviti , jer je pomogao klincu da se ostvari i potvrdi svoj rodni identitet.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 19 vel 2023, 20:01 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Primarijus je napisao/la:
Pedofilija se ne može i neće legalizirat nikad jer dijete nije zrelo za stupanje u spolne odnose .


a kak oje ond apostalo zrelo da odluči o tome hoće li promijeniti spol?

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ljevičarsko ludilo na Zapadu
PostPostano: 19 vel 2023, 20:08 
Offline

Pridružen/a: 27 lis 2022, 12:02
Postovi: 1474
divizija je napisao/la:
zalutala je napisao/la:
Malo pristojnosti ne bi škodilo. Ne možeš žene nazivati prasicama.
Čovjek očito ima ono nešto čim ih ima tri i one ga uzdržavaju. Znaš onu pjesmu nije u šoldima sve :zubati


ono nešto za tekve tri prasice ima pola čovječanstva, ona muška polovica.

samo smo mi blesavi pa hoćemo žene zdravog izgleda koje MI financiramo.

i nisam ja nazvao žene prasicama, nego prasice. kao što bi nazvao i prasce prascima. nisam politički korektan da ne vidim kad je netko gojazan. Gojaznost je posebna vrsta degeneričnosti i to treba najoštrije ispljuvat, za njihovo dobro.

U čemu je problem? Njih tri žele muškarca zdravog izgleda kojeg će financirati.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4801 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156 ... 193  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 13 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO