HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 17 ruj 2024, 23:24.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 8217 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303 ... 329  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 02 tra 2023, 18:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 18:35
Postovi: 10846
To je pravna logika komunista i fašista da treba optuženi dokazivati svoju nevinost.

Ali ta logika postoji već neko vreme , i nju su postavile feministkinje koje su sve odreda levičarke , a to je žena može uperiti prstom i da čovek mora dokazivati svoju nevinost i još plus medijski linč koji to prati u slučaju da mu se ne dokaže krivica ali bar da mu unište reputaciju.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 02 tra 2023, 22:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 stu 2017, 19:23
Postovi: 3470
HHerceg je napisao/la:
Kae Nancy Pelosi svatko ima pravo na suđenje kako bi dokazao nevinost.
Di su nam oni naivci (Hroboatos, Harezm...) koji vole trabunjat o zapadnjačkoj civilizaciji?

Ovdje se radi o nepismenosti senilne babe, a ne ideologiji. Ovdje je kao pokušala signalizirati da je fina i poštena, ali se zajebala. =))

_________________
Hrvatska Hrvatom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 02 tra 2023, 23:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Glavna zabava u ovoj godini im pratiti havarije sa vlakovima. Sve sa opasnim tovarom.
Nema veze, uskoro će doći vlakovi na kineske baterije pa nije ni bitno.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 03 tra 2023, 16:46 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Harezm je napisao/la:
Ovdje se radi o nepismenosti senilne babe, a ne ideologiji. Ovdje je kao pokušala signalizirati da je fina i poštena, ali se zajebala. =))


ovdje se radi o totalitarnm mentlitetu ljevice.

gotovo kompletna ljevica je toliko otprdila u mržnju i zaluđenost da im je psove normalno i POŽELJNO gaziti ljudska i građanska prava svakog tko nije poput njih.

neće to uviejk javno reći (nekad i hoće), ali u praksi im često pobjegne, jer tako dišu, to im je u krvi, takav im je mentalitet.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 03 tra 2023, 16:55 
Offline

Pridružen/a: 04 tra 2022, 21:03
Postovi: 531
Gospon_Bobo je napisao/la:
divizija je napisao/la:

tzv. demokraicje je predstava koja će vrlo skoro predstati biti održavana


Je li imaš nešto konkretno na umu ili više generalna prognoza?


Pa očito je da Amerika kreće u smjeru sve veće otvorene tiranije. Sve upućuje na to da će u bliskoj budućnosti vladajuća klasa eksplicitno ukinuti prva dva amandmana i prestati s ovom glupom "our democracy" šaradom

Desnica (ovaj pojam obuhvaća sve pozicije osim ove vladajuće woke ljevice) nema nikakvu strategiju ni smjer. Samo žele da ih druga strana ostavi na miru. Čak i ta priča o "državnom razvodu" govori o tome da je najveća fantazija desnice bijeg od ljevice na makro skali


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 03 tra 2023, 17:14 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Šarabara je napisao/la:
Pa očito je da Amerika kreće u smjeru sve veće otvorene tiranije. Sve upućuje na to da će u bliskoj budućnosti vladajuća klasa eksplicitno ukinuti prva dva amandmana i prestati s ovom glupom "our democracy" šaradom

Desnica (ovaj pojam obuhvaća sve pozicije osim ove vladajuće woke ljevice) nema nikakvu strategiju ni smjer. Samo žele da ih druga strana ostavi na miru. Čak i ta priča o "državnom razvodu" govori o tome da je najveća fantazija desnice bijeg od ljevice na makro skali


ja mislim da čak neće ni ukdiati te amandmane, nego će ih naprosto ignorirati kad ovladaju vrhovnik sudom.

kad imaš sovje kadrove u pravosuđu, ko aje bitno što zakon kaže.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 03 tra 2023, 17:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 vel 2022, 19:03
Postovi: 6716
slika




Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 03 tra 2023, 17:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 stu 2022, 11:32
Postovi: 1276
slika

Šta reći...

_________________
ex Skeletor


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 03 tra 2023, 17:31 
Offline

Pridružen/a: 04 tra 2022, 21:03
Postovi: 531
divizija je napisao/la:
Šarabara je napisao/la:
Pa očito je da Amerika kreće u smjeru sve veće otvorene tiranije. Sve upućuje na to da će u bliskoj budućnosti vladajuća klasa eksplicitno ukinuti prva dva amandmana i prestati s ovom glupom "our democracy" šaradom

Desnica (ovaj pojam obuhvaća sve pozicije osim ove vladajuće woke ljevice) nema nikakvu strategiju ni smjer. Samo žele da ih druga strana ostavi na miru. Čak i ta priča o "državnom razvodu" govori o tome da je najveća fantazija desnice bijeg od ljevice na makro skali


ja mislim da čak neće ni ukdiati te amandmane, nego će ih naprosto ignorirati kad ovladaju vrhovnik sudom.

kad imaš sovje kadrove u pravosuđu, ko aje bitno što zakon kaže.


Uopće ne bih isključio da ukinu te amandmane kao ultimativni power move, ali mislim da će pričekati da bijeli boomeri poumiru

Sto posto će se uskoro okomiti i na kipove Washingtona, Lincolna i ostalih tlačiteljskih bijelaca. Kada dođe do toga, zašto uopće zadržati ustav


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 03 tra 2023, 19:46 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Šarabara je napisao/la:
Uopće ne bih isključio da ukinu te amandmane kao ultimativni power move, ali mislim da će pričekati da bijeli boomeri poumiru

Sto posto će se uskoro okomiti i na kipove Washingtona, Lincolna i ostalih tlačiteljskih bijelaca. Kada dođe do toga, zašto uopće zadržati ustav


što će im ustav, kad je nešto drugo njihova esencija: https://narod.hr/svijet/joe-biden-i-bij ... ase-nacije

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 03 tra 2023, 19:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 ožu 2021, 16:33
Postovi: 10047
Megatron je napisao/la:
slika

Šta reći...

Fake news jos od prosle godine

_________________
Dom svoj čuva Zrinski 115


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 03 tra 2023, 20:06 
Offline

Pridružen/a: 04 tra 2022, 21:03
Postovi: 531


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 04 tra 2023, 05:31 
Offline

Pridružen/a: 04 tra 2022, 21:03
Postovi: 531


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 04 tra 2023, 19:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2019, 23:54
Postovi: 5393
Lokacija: Svjetski poznat oslobođeni grad na istoku Srpske
Jesu ovo uhapsili Trampa?

_________________
PuTiN jE mIsLiO uZeTi KiJeV za TrI dAnA!

Do Dnjepra+ Odesa+Nikoljaev ✓


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 04 tra 2023, 20:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 13:41
Postovi: 5422
Legionnaire je napisao/la:
Jesu ovo uhapsili Trampa?

Evo baš gledam na TV
https://www.vecernji.hr/vijesti/trumpu- ... ka-1669626
slika


Privitak/ci:
Donald Trump formalno uhićen putem na sud objavio 'Ne mogu vjerovati da se ovo događa u Americi'.png
Donald Trump formalno uhićen putem na sud objavio 'Ne mogu vjerovati da se ovo događa u Americi'.png [ 34.64 KiB | Pogledano 987 put/a. ]

_________________
JA SAM ZAGREB !!!
Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 04 tra 2023, 20:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 13:41
Postovi: 5422
Evo ko oće gledat na FOX webu
https://www.foxnews.com/video/6323945410112

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 04 tra 2023, 20:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2019, 23:54
Postovi: 5393
Lokacija: Svjetski poznat oslobođeni grad na istoku Srpske
Poremetio im je čitav sistem kad je postao predsjednik, a sada prijeti opet. Duboka država to neće tolerisati.

_________________
PuTiN jE mIsLiO uZeTi KiJeV za TrI dAnA!

Do Dnjepra+ Odesa+Nikoljaev ✓


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 04 tra 2023, 20:28 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 02:28
Postovi: 5737
Lokacija: planina
Jel to ta demokracija o kojoj nam pričaju?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 04 tra 2023, 20:30 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 02:28
Postovi: 5737
Lokacija: planina
Molimo NATOfile sa bahmutskog bojišta da nam ostave i ovde koji komentar, ajmo dečki nemojte se stidit, svi u jedan glas da vas čujemo SLAVA BIDENU DEMOKRACIJI SLAVA !!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 04 tra 2023, 20:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 13:49
Postovi: 9816
Lokacija: Usa
Samo dizu popularnost republikancima, mada tamo odavno demokracije nema i izbgore dobija onaj ko broji glasove.

Nismo mi daleko od gradjanskog rata u samoj Americi, to ce biti i konacna karma.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 04 tra 2023, 20:43 
Offline

Pridružen/a: 04 tra 2022, 21:03
Postovi: 531
Sigurno će biti očiti kangaroo court. Ciljaju na potpunu demoralizaciju


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 05 tra 2023, 00:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 11:50
Postovi: 10361
Lokacija: Banja Luka
Pričao sam danas sa jednim drugom koji je duže vrijeme boravio u Vijetnamu .
Pričao mi kako žive , šta rade , kakvi su '' ko ljudi'', ma svašta :D ..razgovor mi bio zanimljiv .
Nisam znao da i oni imaju svoju auto industriju , da prave auta , kamione , autobuse.. svašta .

Pitao sam ga kako danas gledaju na Amere ? Ne vole ih , naravno .
Stekao je tamo par prijatelja Vijetnamaca Smijući se jedan od njih mu je jednom prilikom rekao da lik Ramba ne odgovara Amerikanacu , nego Vijetnamcu .
Kontam , tako i jest .
Dok je američki borac imao veliku logističku podršku koja je za njima vukla sve , od flaširane vode ,uniformi , hrane...do kurtona ( danas dodaju i uloške za žene i vazelin za peškire ) vjetnamski je bio bos , slabije naoružan i više gladan nego sit.

Pričao mu je da je često među Vjetnamcima , kako u stanovništva tako i u vojsci , vladala velika glad . Da je bilo slučajeva da su očajničkim situacijama jeli ubijene amerikance i borili se dalje.

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 05 tra 2023, 01:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 13:49
Postovi: 9816
Lokacija: Usa
Vijetnamci su pojam modernog spartanstva, ljudi su zivjeli pod zemljom jeli pacove trpili uzasna americka bombardiranja svim i svacim, i pobijedili. I to se nisu samo skrivali, cuvena Tet ofenziva, vise samoubilacka misija, napali su Amerikance po gradovima.

Koji jebeni Rambo amerikanac, taj je realan koliko i kauboj zavodnik macho muskarac miljenik zena. A obicni cuvar stoke, seljacina koja smrdi na znoj i stajsko djubrivo. Americka propaganda je cudo.

I vijetnamci, afganci, ceceni, to su spartanci. Americki vojnik je jak samo na nejaci, ne smije on stati na crtu nikome ko je iole opasan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 05 tra 2023, 12:43 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 02:28
Postovi: 5737
Lokacija: planina
Sinoć dok sam večerao jutub mi sam upali neku majmunčinu američku, Jocko podcast kako li već, valjda neka kopija Joe Rogana, i ćelavi steroidni degenerik krene srat o zlim Talibanima i jadnim zatočenim ljudima u Afganistanu i pravednoj borbi Jenkija tamo za slobodu i demokraciju, koliko je užasnut time tamo što je vidio i koliko je njihova misija u Afganistanu bila pravedna i plemenita, tolika hrpa sranja da sam se nakon 2 minute totalno raspižđen morao dizati od stola da ugasim majmunčinu iritantnu, još te prosere kad ti govori sa dubokim steroidnim glasom kao on je neki alfa, a u suštini liberalni degenerik, ništa iritantnije mi nema od tih američkih macho liberal steroidnih degenerika, da mu uskratiš redovitu kuru sintetičkog testosterona i inih derivata doslovno bi krepao u roku od 10 dana, ali eto moderno vrijeme je omogućilo tim bijednicima da se predstavljaju kao nekakvi alfe, steroidi tetovaže kakti zajeban lik autoritet neki a u suštini degenerik nad degenerikom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 05 tra 2023, 12:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 13:49
Postovi: 9816
Lokacija: Usa
https://www.dailymail.co.uk/news/articl ... Bragg.html

Prioriteti


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8217 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303 ... 329  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO