HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 12 lis 2024, 08:09.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 89154 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: 1995.-2023. Krah multietniĆarsko-demografske politike , nakba i hidžra u Njemačku
PostPostano: 21 lip 2023, 20:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 ruj 2022, 23:01
Postovi: 2831
Vi ne znate da uz Hercegovinu nisu sljubljeni Kinezi, Turci ili Rusi nego Hrvati?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2023. Krah multietniĆarsko-demografske politike , nakba i hidžra u Njemačku
PostPostano: 21 lip 2023, 20:30 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32641
dzamijas je napisao/la:
Da se razumijemo, naša bošnjačka demografija doživljava kolaps, meni samo nije jasno čemu se to naši dobri susjedi raduju.


Svjesni smo problema. Samo mislimo kako je bolje da nam vladaju stranke koje sami izaberemo a ne SDA.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

979 of 2558 - 38.27%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2023. Krah multietniĆarsko-demografske politike , nakba i hidžra u Njemačku
PostPostano: 21 lip 2023, 20:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 tra 2023, 00:54
Postovi: 2278
Marko80 je napisao/la:
Stvarno mi nisu jasni. Propadaju u svim segmentima, ali i dalje im je glavni cilj da rade probleme bh Hrvatima i kad bi mogli da ih i uniste. Cak kad bi se to i dogodilo... kako oni to zamisljaju u svojim glavama, da bi odjednom postali sretni, bogati i zadovoljni? Umjesto da od svojih sredina nesto naprave. Jer sve im je propalo i zaostaju za svijetom... oni se bave bh Hrvatima i kako da njihove teritorije prigrabe sebi. Pa zar misle da na hrvatskim podrucjima u BIH postoje naftne i plinske busotine i rudnici dijamanata? Stvarno mi nisu jasni. Sto je njima u glavama? A ovdje vidim da i zensko se bavi tim fantazijama.

Sto je njima u glavi?
Kako su oni zamislili da bi to izgledalo da Hrvati nestanu iz BIH?
Postoji li neki scenarij kojeg opisiju?
Kako? Njih 1 mil na teritoriji velicine jedne RH... bez Hrvata i Srba i sto onda?
Med i mlijeko? :D
Majke mi ako ih ja kuzim.


Ne mogu preživjeti. Geostrateška pozicija katastrofalna, slična nepalskoj, stim da u međuvremenu imaju puno manje simpatija u svijetu. Očajnici.

_________________
Iuste ambulans coram Deo pretium non habet
Tko pronađe sarkazam nek si ga zadrži.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2023. Krah multietniĆarsko-demografske politike , nakba i hidžra u Njemačku
PostPostano: 21 lip 2023, 20:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 sij 2021, 11:30
Postovi: 2729
Ono malo bOsNe u Republici Srpskoj umrlo danas, a ona austrijska peračica WC šolja dosla se svađat koliko ih ima u 3 kotline.

_________________
BiH je turd.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2023. Krah multietniĆarsko-demografske politike , nakba i hidžra u Njemačku
PostPostano: 21 lip 2023, 20:55 
Offline

Pridružen/a: 19 lip 2023, 16:36
Postovi: 360
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Idi Oerec beri baje LOL

Ja sam odrasla ovdje! Mani spinova!


Fato, ja radim u BiH godinama.
U pravilu ste smiješni, najčešće glupi.
Dovoljno dugo pratim forum da znam da si ocvala mrziteljica Srba koja ima kompleks manje vrijednosti od Hrvatske.
Sapun, parfem.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2023. Krah multietniĆarsko-demografske politike , nakba i hidžra u Njemačku
PostPostano: 21 lip 2023, 20:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 srp 2012, 00:08
Postovi: 20560
Lokacija: među zvijezdama
Kreativan je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Idi Oerec beri baje LOL

Ja sam odrasla ovdje! Mani spinova!


Fato, ja radim u BiH godinama.
U pravilu ste smiješni, najčešće glupi.
Dovoljno dugo pratim forum da znam da si ocvala mrziteljica Srba koja ima kompleks manje vrijednosti od Hrvatske.
Sapun, parfem.



Čiji si klon? :sega Nemoj dozvoliti da te provalim Perec. A hocu! Čuj prati dugo forum. Ne rise! Ovo ocvala me ne dira. Još nemam ni 35. :aleale Bolje sad izgledam nego u 20- tim. Sa 20 sam bila buckasta! Postoje ljudi koji ti ovo mogu potvrditi. :neznam

A ti Perec, klonkooooo si dakle!

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2023. Krah multietniĆarsko-demografske politike , nakba i hidžra u Njemačku
PostPostano: 21 lip 2023, 21:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 srp 2012, 00:08
Postovi: 20560
Lokacija: među zvijezdama
Croato je napisao/la:
Ali fascinantno je da vi mislite da ćete naseliti i imati moć i nad tim plavim područjem.



Ma niko ne misli dirati zapadnu Hercegovinu. Preimućstvo u Mostaru je jedini cilj. Čapljinu, Čitluk, Posušje niko ne namjerava naseljVati. Čak ni Neum.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2023. Krah multietniĆarsko-demografske politike , nakba i hidžra u Njemačku
PostPostano: 21 lip 2023, 21:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 ruj 2022, 23:01
Postovi: 2831
Dakle, do Mostara?

A draga si mi. :wub


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2023. Krah multietniĆarsko-demografske politike , nakba i hidžra u Njemačku
PostPostano: 21 lip 2023, 21:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 18:09
Postovi: 19736
dzamijas je napisao/la:
Da se razumijemo, naša bošnjačka demografija doživljava kolaps, meni samo nije jasno čemu se to naši dobri susjedi raduju.


Kad je demogrfija kod svih u losem stanju, najvise razloga za optimizam imaju oni koji imaju najbolje resurse da popravljaju demografiju. :neznam

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2023. Krah multietniĆarsko-demografske politike , nakba i hidžra u Njemačku
PostPostano: 21 lip 2023, 21:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 srp 2012, 00:08
Postovi: 20560
Lokacija: među zvijezdama
hoblatopla je napisao/la:
Ono malo bOsNe u Republici Srpskoj umrlo danas, a ona austrijska peračica WC šolja dosla se svađat koliko ih ima u 3 kotline.



Ja sam za tebe seljacino Tesla. Ništa protiv njegovatelja nemam, no s tim poslom takodjer veze nemam. A pošteno je i guze prati. Bolje i to no poput parazita od cacevinu penzije čekati koji euro za kaVu. Dilejo.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2023. Krah multietniĆarsko-demografske politike , nakba i hidžra u Njemačku
PostPostano: 21 lip 2023, 21:09 
Offline

Pridružen/a: 19 lip 2023, 16:36
Postovi: 360
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Kreativan je napisao/la:

Fato, ja radim u BiH godinama.
U pravilu ste smiješni, najčešće glupi.
Dovoljno dugo pratim forum da znam da si ocvala mrziteljica Srba koja ima kompleks manje vrijednosti od Hrvatske.
Sapun, parfem.



Čiji si klon? :sega Nemoj dozvoliti da te provalim Perec. A hocu! Čuj prati dugo forum. Ne rise! Ovo ocvala me ne dira. Još nemam ni 35. :aleale Bolje sad izgledam nego u 20- tim. Sa 20 sam bila buckasta! Postoje ljudi koji ti ovo mogu potvrditi. :neznam

A ti Perec, klonkooooo si dakle!


Ne znam draga. Testiraj mi dalmatinski vernikular pa se možda preispitaš. Znam vas sve tu, ovo je Santa Barbara koju pratim dugo godina. Dismisivnost uzvraćam dismisivnošću. Ja Perec, ti iz sunitskog rezervata.
Kako god. Zapad je učinio svoje, Buzin nadzire ovaj kondiminij. Hrvati su produžena ruka zapada kako je uvijek bilo prirodno. Cilj je pridobiti Srbe na zapadnu stranu, otklizavanjem BiH u Otvoreni Balkan/Srpski svet, Hrvatskoj je već predana federacija kao vazalni entitet koji će biti unutar OB.

A i dalje mi nije jasno kako ostaci Osmanlija pripadaju zapadnom civilizacijskom krugu, u 2023. zamotani u plahte na +40 i bradurinama i kapicama. Ne razumijem. Desekularizirani maksimalno u 30 godina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2023. Krah multietniĆarsko-demografske politike , nakba i hidžra u Njemačku
PostPostano: 21 lip 2023, 21:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21803
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Kreativan je napisao/la:

Da Hrvati spadnu na K10, ZHK i pola HNK i dalje su nezaobilazan politički faktor. Dayton s 3 konstitutivna naroda i zadnje nametanje su stari i novi zavjet hrvatskog nezaobilaznognfaktora u federaciji. Borbe za općine su zabava za mase u BiH. Žena odbija prihvatiti odljev Bošnjaka. Hrvatskoj ostaje federacija kao vazalski entitet tamnog vilajeta narednih 50 godina miminalno.



Jedini problem sa prihvaćanjem stvarnosti imate vi. Ja sam do sada na temi iznijela ciste činjenice. Ono sto je i sam Robi potvrdio a Nebula plasirao. Ja nisam znaci demografski ekspert. Cifre nisu moje. No po vas jesu demotivirajuce. To sto se ti tjesis da ćete i KAD padnete ispod 100.000 biti nezaobilazan politički faktor je glupost na n -tu. I ti to odlično znas. Dakle 2013 popisani je 560.000 a 2023 ta cifra je skoro upola smanjena. Na 270.000. Tome u prilog govori i pad broja rodjenih.

Kao sto rekoh pozdravljam vas optimizam. I divim vam se pomalo na toj ugodnoj “slijeposti” i ružičastom naocarima. Srednja Bosna krahirala, no vi ćete biti nezaobilazni faktor u par kantona u Federaciji. Čak i kad vas bude 100.000. Pa 70.000 pa 30.000. Strašno.

Mi se ne svađamo po bošnjackom forumu da bošnjaci nestaju i kako su nebitni. Polomi se uvjeravati forum kako smo gotovi.

Eto ako smo gotovi sto toliko kmecite o aparthwjdu i produzenoj ruci zagreba.

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2023. Krah multietniĆarsko-demografske politike , nakba i hidžra u Njemačku
PostPostano: 21 lip 2023, 21:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 lip 2023, 20:26
Postovi: 1
Kad pričamo o demografskoj politici bošnjaci tu nemaju nekog dobrog scenarija. Ako se iseljavanje nastavi i natalitet bude opadao bošnjaci će postati tek mala nebitna etnička skupina sastavljena pretežito od penzionera i rijetke mlađe populacije koje nemaju evidentnu društvenu moć. A ako se iseljavanje nekim čudom prestane a natalitet poraste što ćete dobiti? Indiju, jer ekonomski užasno stojite dobit ćete samo još veći materijalni teret a i sama zajednica će vam postati rasulo socijalne neorganiziranosti. Jedino je moguće kroz dulji period nešto napraviti ali onda će i hrvati i srbi u tom periodu nešto napraviti

Dakako, ni mi hrvati ne stojimo nešto bajno što se tiče demografije ali razlika je u tome što smo ekonomski boljeg stanja a i imamo veću društvenu moć a kad na to dodaš jaču povezanost zajednice (i onih iseljenih i onih šta su ostali) dobiješ dakako svjetliju budućnost naroda. Tako da je potpuno suludo interpretirati geopolitičku i društvenu situaciju kroz brojke, treba gledati što te brojke predstavljaju. Pa je tako 10 ljudi sa osiguranim ekonomskim stanjem i sređenim životom dakako ''vrijednije'' za društvo od 50 ljudi koji su nezbrinuti imaju plaću 500 maraka i spajaju kraj s krajem. Isto tako 10 rođenih djece koja su se rodila u sređenim obiteljima ima veću ''vrijednost'' od 50 djece rođenih u rasutim obiteljima bez planirane perspektivne budućnosti.

_________________
''I tebi baš što goriš plamenom
Od ideala silnih, vječitih,
Ta sjajna vatra crna bit će smrt
Mrijeti ti ćeš kada počneš sam
U ideale svoje sumnjati!''


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2023. Krah multietniĆarsko-demografske politike , nakba i hidžra u Njemačku
PostPostano: 21 lip 2023, 21:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 srp 2012, 00:08
Postovi: 20560
Lokacija: među zvijezdama
weasel je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:


Jedini problem sa prihvaćanjem stvarnosti imate vi. Ja sam do sada na temi iznijela ciste činjenice. Ono sto je i sam Robi potvrdio a Nebula plasirao. Ja nisam znaci demografski ekspert. Cifre nisu moje. No po vas jesu demotivirajuce. To sto se ti tjesis da ćete i KAD padnete ispod 100.000 biti nezaobilazan politički faktor je glupost na n -tu. I ti to odlično znas. Dakle 2013 popisani je 560.000 a 2023 ta cifra je skoro upola smanjena. Na 270.000. Tome u prilog govori i pad broja rodjenih.

Kao sto rekoh pozdravljam vas optimizam. I divim vam se pomalo na toj ugodnoj “slijeposti” i ružičastom naocarima. Srednja Bosna krahirala, no vi ćete biti nezaobilazni faktor u par kantona u Federaciji. Čak i kad vas bude 100.000. Pa 70.000 pa 30.000. Strašno.

Mi se ne svađamo po bošnjackom forumu da bošnjaci nestaju i kako su nebitni. Polomi se uvjeravati forum kako smo gotovi.

Eto ako smo gotovi sto toliko kmecite o aparthwjdu i produzenoj ruci zagreba.



Ko tebi šta govori? Ti se Registruj na neki forum Slavonije ili Vojvodine recimo. Tamo mozes madjarski naučiti recimo. I upoznati neku Sosu. Da popravis tu demografsku kataklizmu u Slavoniji. :neznam

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2023. Krah multietniĆarsko-demografske politike , nakba i hidžra u Njemačku
PostPostano: 21 lip 2023, 21:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21803
SarajkaDjevojka je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Mi se ne svađamo po bošnjackom forumu da bošnjaci nestaju i kako su nebitni. Polomi se uvjeravati forum kako smo gotovi.

Eto ako smo gotovi sto toliko kmecite o aparthwjdu i produzenoj ruci zagreba.



Ko tebi šta govori? Ti se Registruj na neki forum Slavonije ili Vojvodine recimo. Tamo mozes madjarski naučiti recimo. I upoznati neku Sosu. Da popravis tu demografsku kataklizmu u Slavoniji. :neznam

Ovo je forum Hrvata, dobrodosli su iz svih krajeva ne samo hercegbosne.

Mujo93 iz vienna ne pripada tom krugu dobrodoslih

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2023. Krah multietniĆarsko-demografske politike , nakba i hidžra u Njemačku
PostPostano: 21 lip 2023, 21:39 
Offline

Pridružen/a: 19 lip 2023, 16:36
Postovi: 360
weasel je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:


Ko tebi šta govori? Ti se Registruj na neki forum Slavonije ili Vojvodine recimo. Tamo mozes madjarski naučiti recimo. I upoznati neku Sosu. Da popravis tu demografsku kataklizmu u Slavoniji. :neznam

Ovo je forum Hrvata, dobrodosli su iz svih krajeva ne samo hercegbosne.

Mujo93 iz vienna ne pripada tom krugu dobrodoslih


Hrvati iz svih krajeva Hrvatske su povijesno potisnuti iz Bosne i Hercegovine, pogotovo Dalmacija, Slavonija, Lika, čak i Istra.
Veću vezu sa Bosnom i Hercegovinom imam od ove kimere prekodrinske pridošlice sa značajnim udjelom anatolijskog i stepskog genoma.

U pitanju je žensko koje godinama prostači po ovom forumu, vlak fertiliteta joj je prošao, ima izljeve bijesa prema Srbima, komplekse od Hrvata. Šifra F.

Nije Hrvatica, ne pripada HercegBosna zajednici, 3 nesretna događaja od ISIL mlade u kampu u Siriji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2023. Krah multietniĆarsko-demografske politike , nakba i hidžra u Njemačku
PostPostano: 21 lip 2023, 21:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21803
Ponovimo jos jednom za bečke tikve, forum Hrvata u cjelini
Ne forum Muslimani, ne forum austrije

Ti ljecis komplekse šizofrenim ispadima, mi raspravljamo dnevne teme i aktualnosti.

Nikad nas nece nestat i nikad nas necete pomnozit s nulom.
FBiH je od 2.10.2022 naša prčija.

Kupi prnje i seli se ako ti se ne svida... oh wait :zubati

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2023. Krah multietniĆarsko-demografske politike , nakba i hidžra u Njemačku
PostPostano: 21 lip 2023, 21:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 ruj 2022, 23:01
Postovi: 2831
Znaš i sama da je puno bolje bilo biti pod Austrijom i Italijom nego pod Turskom.

Ne hrle Slovenci i Hrvati u BiH nego građani BiH u Sloveniju i Hrvatsku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2023. Krah multietniĆarsko-demografske politike , nakba i hidžra u Njemačku
PostPostano: 21 lip 2023, 21:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 srp 2012, 00:08
Postovi: 20560
Lokacija: među zvijezdama
Croato je napisao/la:
Znaš i sama da je puno bolje bilo biti pod Aistrijom i Italijom nego pod Turskom.

Ne hrle Slovenci u BiH nego građani BiH u Sloveniju.



Nema to veze pod kim je puno bolje biti. Činjenica je da ni “pod kim nije dobro imati podanički status”. Nema veze jesu li Austrugari. Prikazivati podaništvo kao povjesnu i kulturnu pozitivnu pojavu je bolest. Ovaj lik je bolestan. Teško.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2023. Krah multietniĆarsko-demografske politike , nakba i hidžra u Njemačku
PostPostano: 21 lip 2023, 21:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 ruj 2022, 23:01
Postovi: 2831
Ne govori da je podaništvo dobro, već mu je drago da smo bili pod Austrijom, a ne pod Turskom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2023. Krah multietniĆarsko-demografske politike , nakba i hidžra u Njemačku
PostPostano: 21 lip 2023, 21:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 ruj 2022, 23:01
Postovi: 2831
I Slovenci to ističu kada se govori o ovim temama.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2023. Krah multietniĆarsko-demografske politike , nakba i hidžra u Njemačku
PostPostano: 21 lip 2023, 21:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21803
slika
Pozdrav bojovnicima lasica se vraca na forum

Jedan meme za momčad :zubati

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2023. Krah multietniĆarsko-demografske politike , nakba i hidžra u Njemačku
PostPostano: 21 lip 2023, 22:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 srp 2012, 00:08
Postovi: 20560
Lokacija: među zvijezdama
Paćenik se sakrio da tri osobe pitaju gdje je i onda kao “najavljuje povratak”. Lol a kladim se da pola vremena ulogiram čitao. E lasice…

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2023. Krah multietniĆarsko-demografske politike , nakba i hidžra u Njemačku
PostPostano: 21 lip 2023, 22:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 ruj 2022, 23:01
Postovi: 2831
On ne maše austrijskim zastavama, ne slavi po Zagrebu pobjede Austrije i ne smatra austrijskog kancelara svojim kancelarom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: 1995.-2023. Krah multietniĆarsko-demografske politike , nakba i hidžra u Njemačku
PostPostano: 21 lip 2023, 22:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 74287
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:

Ajmo ovako.

Opiši točno što će se dogoditi, proceduralno, 2030 recimo kada SDF osvoji 40% glasova u Federaciji.

Što onda ?

Ako možeš algoritam, po koracima detaljno. :zubati

To je inače godina, gdje vam predviđam 8500 rođenih, ali eto neće imati političkog efekta jer imate zaštitne kapsule a možda i jedan ugodan submisivan položaj u odnosu na mekanog i prosvijetljenog kolonijalnog upravitelja, Hrvatsku.



Ajmo vako, ako Bošnjaka bude 8500 rodjenih, koliko će biti Hrvata od ovih 2700?
I ako Bošnjaka iseli evo 200.000 još, koliko će ostati Hrvata od ovih trenutnih 270.000?

Daj ti neko predviđanje evo :pepam

Hoću da ti kažem, da namatanje IZ nije poslužilo da se popravi položaj Hrvata u Federaciji BiH. Jer demografska bitka očigledno je izgubljena. Robi, jebes ti mogućnost kontrole i opstruiranja te da HDZ bude nezaobilazan čimbenik i politički faktor u 2,5 kantona.

Naroda nema. Pa nema. Jedino preostalo zadovoljstvo vam je dakle blokada i opstrukcija/ moć kontrole HDZ-a?

Je li vrijedilo? Čisto sumnjam.


Naravno da ima naroda.

Dominiramo i u procesima gdje nemamo nikakve "kvote", gdje je čisto bitka na šake.

Da Hrvata nema, da nemaju vitalnosti i perspektive, ne bi Zrinjski bio prvak, recimo, a najopasniji konkurent mu bio Široki. Ne bi ti na našem forumu bila. Ne bi Aluminij najveći izvoznik u BiH bio.

Zamisli da srpska firma iz Knina bude najveći izvoznik u Hrvatskoj, ili da sandžački nogomentni klub bude prvak Srbije, a ti dolaziš na forum kosovskih Srba.

Ne može, jer nemaju brojnosti ili mladosti.

To da nas nema je čisto samoohrabrujuća mantra muslimanske dijaspore, koja nema veze s realnošću, i koja svoj dojam temelji valjda na sastavu nogometne repretenzacije Varte, na temelju sastava gostiju na TV Hayat itd.

To je ona štorija, "prazni kamenjar", "prazna šumska", "još malo pa nestalo, bankrotiralo" kojom se ponižena dijaspora tješi. Muslimanski dijasporski urbani mitovi.

A onda kad im pokažeš ove slike i kažeš da je to u BiH, pojma nemaju gdje je, jer osim Baščaršije ništa ne znaju

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

Ono što Muslimani prepoznaju je :zubati

slika

slika

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 89154 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3197, 3198, 3199, 3200, 3201, 3202, 3203 ... 3567  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: Salivator, Tomba17 i 37 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO