HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 15 kol 2024, 05:19.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 5435 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Turska
PostPostano: 05 srp 2023, 18:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 59667
Lokacija: DAZP HQ
Haram je napisao/la:
Ova osma je najbolja.

Odlican dokaz da se mijesanje gena isplati. Divizija nema pojma o zenama pa tvrdi suprotno.

Danasnji Turci su genetska mijesavina "Anatolaca" grcke kulturoloske provenijencije koje su tu zatekli (iako je to vec tad bio bas fin miks svega i svacega), Slavena, "original azijskih Turaka", i prije svega Arapa i Perzijaca (Perzijanaca?).

Jednom sam opstio s jednom ovakvom. Nije bila bas ovako mocna ali priblizno. Kurdkinja. Dovoljno je da kazem da je s pola noge u gipsu plesala na shanku kad smo se opijali i samo gruhnu s njega na patos, i nista, ustade ko da nista nije bilo.


mislio reći ćeš kad je roknula na patos ostala ležat nepomično, a ja na nju. :D

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turska
PostPostano: 05 srp 2023, 22:01 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Haram je napisao/la:
Drugi stavljaju picoke a krscanin homoerotiku. Sta reci...

Rece neko vec: ruznijih muskaraca a ljepsih zena od ruskih ne vidjoh. Nigdje vece diskrepancije po ljepoti izmedju spolova no tamo.


diskrepancija svakako postoji, al i ruski muškarci su spram Turaka i sličnih apoloni

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turska
PostPostano: 05 srp 2023, 22:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10188
Lokacija: banana
divizija je napisao/la:
Haram je napisao/la:
Drugi stavljaju picoke a krscanin homoerotiku. Sta reci...

Rece neko vec: ruznijih muskaraca a ljepsih zena od ruskih ne vidjoh. Nigdje vece diskrepancije po ljepoti izmedju spolova no tamo.


dskrepanciaj svakako postoji, al i iruski muškarci su spram Turaka i sličnih apoloni



Na sta ti mene navodis sunce ti krvavo. Sad i ja moram da stavljam lijepe muskarce samo da bi tebi dokazao ista.

Evo, neda mi se bezze kopkati po internetu jer tu ima sigurno milion primjera ali ko se ne sjeca Tarkana?



Ja sam bio klinjo kad se ovo slusalo (nisam ja slusao, ja sam slusao punk) ali znam da su se picoke u Austriji zesce vlazile na njega.

Shvati da Turci - iako ih i takvih ima - nisu vise oni krivonogi azijski konjanici s kosim ocima sto su dohajali u Anatoliu tokom 10. i 11. vijeka nove ere. U Izmiru npr. kad sam bio, fakat sam se osjecao bezze jer do tad nisam nigdje vidio ljude - i muskarce i zene - koji tako jebeno dobro izgledaju (na onim setalistima). A nisam ni ja za baciti, da znas.


Dudu, kad bi sad ovde napiso kako je ta noc zavrsila bilo bi me cak i pomalo stid. :D

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turska
PostPostano: 05 srp 2023, 22:08 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
govorimo valjda o prosjecima, prosječni Turčin je izgledom korak do Cigana.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turska
PostPostano: 05 srp 2023, 22:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10188
Lokacija: banana
Odi u Izmir na heftu dvije, ako ti se vec neda na dan dva, pa se uvjeri. Jebe se meni, ionako se vise furam na Ruskinja, na svjetlopute zene, nordijske takoreci, pjegave, plave, ali ne mogu stalno gledati tvoja rasno superioristicka divljanja bez reakcije. :D

Uostalom vidje li ti ove ministriove zenke?

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turska
PostPostano: 05 srp 2023, 22:31 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Haram je napisao/la:
Odi u Izmir na heftu dvije, ako ti se vec neda na dan dva, pa se uvjeri.


ne moram iči tamo, ima Turaka po svuda, ima ih kod tebe u Austriji more, u Njemačkoj, ovdje, bezvz skroz.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turska
PostPostano: 06 srp 2023, 07:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 11:30
Postovi: 5855
Haram je napisao/la:
Odi u Izmir na heftu dvije, ako ti se vec neda na dan dva, pa se uvjeri. Jebe se meni, ionako se vise furam na Ruskinja, na svjetlopute zene, nordijske takoreci, pjegave, plave, ali ne mogu stalno gledati tvoja rasno superioristicka divljanja bez reakcije. :D

Uostalom vidje li ti ove ministriove zenke?


Ja ti zalijepim 50 muskaraca na jednom mjestu koji sasvim ok izgledaju niti su ruzni niti mali. Ti uzmes jednog turcina i tvrdis da su lijepi visoki, uzmes Putina i tvrdis da su rusi mali i ruzni. Poslje se ljutis sto ti kazemo da se bezargumentalno priklanjas ummetu

Da bi vidio turke ne moram ici u Izmir. Ovdje kojega god vidim po njemackoj svi su 1,5m mali dlakavi i ruzni. Oni valjda ne dolaze iz Izmira

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turska
PostPostano: 06 srp 2023, 09:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10188
Lokacija: banana
divizija je napisao/la:
Haram je napisao/la:
Odi u Izmir na heftu dvije, ako ti se vec neda na dan dva, pa se uvjeri.


ne moram iči tamo, ima Turaka po svuda, ima ih kod tebe u Austriji more, u Njemačkoj, ovdje, bezvz skroz.



Ja kad sam dosao ovamo imao sam nekakvo dubinski usadjeno gadjenje, ok, gadjenje je mozda prejaka rijec, ali nekakvu podozrivost prema Turcima koja je - iz danasnje perspektive reflektirano - isla u paru sa osjecajem superiornosti.

E sad, posto je to bilo u skoli a ja za nepunih pola godine naucio ovdasnji dijalekt tako da niko ziv ne cuje da nisam odavde pa me "mecali" u novine, a oni vecinom jedva ntucali, ne bih znao reci da li je taj osjecaj superiornosti proizilazio iz moje licnosti ili iz kolektivnog kompleksa superiorornosti prema tim turskim djecacima u razredu..jer smo mi.."Jugosloveni"..et nesto bolji i moderniji..a nije ih bilo mnogo..i vecina su takodjer bili manje vise "novi". I dan danas se sjecam jednog Abdurahmana i kako mu je smrdilo iz usta..nisi mu mogo prici..et..a proslo je milion godina..ne znam sta sam prije dva dana vecero al znam to.

Poslije sam skontao da su to vecinom djeca, vjerovatno kurdskog porijekla, iz brdskih krajeva Anatolije. A i oni, da ih je neko skockao kako valja bi mozda na nesta licili.

Da ti sad stavim sliku jarana - cije ime necu spominjati, iako je on ustvari vise jaran mog jarana al eto godine prolaze i on je jos uvijek tu negdje okolo, iz Izmira, ja ga zbog toga stalno zajebavam da je Grk (sto bas i ne voli cuti ali se smije), Turcina Alevita, ti bi si zazelio da izgledas kao on. Svjetliji put, cickava kosa, plave oci, nelose natreniran jer je i on prije boksao.

Hocu da ti kazem, sve je pitanje kud odes. Svi su nesto vazda srali joooooj Spanjoooolkeeee..***..ja otisao u Kataloniju, na neka ostrva, prije desetak godina, i nisam mogao doci sebi. Jest da su guzate, onak kako babo to voli, al brate svaka druga zubata..one konjske face, ukoliko znas sta zelim reci. Onda upoznam trebu od jarana iz Alcante, ma gori zemlja kako je dobra..Andjela..

Prema tome, Divizija, steta da tako bistar covjek poput tebe umre ne preispitujuci bukvalisticka ubjedjenja. Koliko imas godina? Ako nije tajna.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turska
PostPostano: 06 srp 2023, 09:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10188
Lokacija: banana
krstjanin je napisao/la:
Haram je napisao/la:
Odi u Izmir na heftu dvije, ako ti se vec neda na dan dva, pa se uvjeri. Jebe se meni, ionako se vise furam na Ruskinja, na svjetlopute zene, nordijske takoreci, pjegave, plave, ali ne mogu stalno gledati tvoja rasno superioristicka divljanja bez reakcije. :D

Uostalom vidje li ti ove ministriove zenke?


Ja ti zalijepim 50 muskaraca na jednom mjestu koji sasvim ok izgledaju niti su ruzni niti mali. Ti uzmes jednog turcina i tvrdis da su lijepi visoki, uzmes Putina i tvrdis da su rusi mali i ruzni. Poslje se ljutis sto ti kazemo da se bezargumentalno priklanjas ummetu

Da bi vidio turke ne moram ici u Izmir. Ovdje kojega god vidim po njemackoj svi su 1,5m mali dlakavi i ruzni. Oni valjda ne dolaze iz Izmira


Jebo te ummet, nisam se ja nazvao polumjesec vec ti krscanin. Vec sam diviziji rekao da on prebacuje svoj nacin razmisljanja na mene..u fazonu, e kad ja vec tako razmisljam, mora i on da ga jebes.

Ti si mi skroz ok lik, i to znas, al odvadi malo Allaha ti. :)


Vi fakat niste normalni. Porediti Turke, mislim na muskarce, s Rusima po izgledu je van svake logike. Rekao sam da ti ne mogu sad ovde stavljati milione primjera. Al et, ti si stavio nekakvu homoerotiku u kojoj svako izgleda ko iz masine da je ispao, ko onaj Drago iz Rocky 3, samo vjerovatno manje nabildan, i onda ti to nekakvo mjerilo jebuzovnosti. (moramo fakat prestati da raspravljamo o izgledu muskaraca jer ako ovo neko bude citao mislice da smo gejparada na kvadrat - vratimo se zenama, jebite se obojica)

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turska
PostPostano: 06 srp 2023, 09:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 11:30
Postovi: 5855
Haram je napisao/la:
krstjanin je napisao/la:

Ja ti zalijepim 50 muskaraca na jednom mjestu koji sasvim ok izgledaju niti su ruzni niti mali. Ti uzmes jednog turcina i tvrdis da su lijepi visoki, uzmes Putina i tvrdis da su rusi mali i ruzni. Poslje se ljutis sto ti kazemo da se bezargumentalno priklanjas ummetu

Da bi vidio turke ne moram ici u Izmir. Ovdje kojega god vidim po njemackoj svi su 1,5m mali dlakavi i ruzni. Oni valjda ne dolaze iz Izmira


Jebo te ummet, nisam se ja nazvao polumjesec vec ti krscanin. Vec sam diviziji rekao da on prebacuje svoj nacin razmisljanja na mene..u fazonu, e kad ja vec tako razmisljam, mora i on da ga jebes.

Ti si mi skroz ok lik, i to znas, al odvadi malo Allaha ti. :)


Vi fakat niste normalni. Porediti Turke, mislim na muskarce, s Rusima po izgledu je van svake logike. Rekao sam da ti ne mogu sad ovde stavljati milione primjera. Al et, ti si stavio nekakvu homoerotiku u kojoj svako izgleda ko iz masine da je ispao, ko onaj Drago iz Rocky 3, samo vjerovatno manje nabildan, i onda ti to nekakvo mjerilo jebuzovnosti. (moramo fakat prestati da raspravljamo o izgledu muskaraca jer ako ovo neko bude citao mislice da smo gejparada na kvadrat - vratimo se zenama, jebite se obojica)



Jebala te homoerotika. Kao sto sam rekao mozes ti naci milijun lijepih turaka to ne mjenja cinjenicu da su kolektivno vecinom mali ruzni, dlakavi i debeli. Druga je stvar ako ti to smatras lijepim

Ista je stvar i sa arapima. Naci ces pun instagram nasminkanih, depiliranih pa ako hoces i lijepih muskaraca ali ako vidis ostatak generalno su ruzni. Ne pomaze im taman ten i brade

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turska
PostPostano: 06 srp 2023, 10:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10188
Lokacija: banana
Slozicemo se barem kad kazem da smo mi Balkanci, minus Bugari i Rumuni i Grci i Albanci, najljepsi u Evropi?

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turska
PostPostano: 06 srp 2023, 10:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 11:30
Postovi: 5855
Haram je napisao/la:
Slozicemo se barem kad kazem da smo mi Balkanci, minus Bugari i Rumuni i Grci i Albanci, najljepsi u Evropi?


Ovisi, ako budemo po tvome principu gledati uzet cemo Modrica i Dzeku i reci da smo svi mali zuti i ruzni

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turska
PostPostano: 06 srp 2023, 10:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 stu 2018, 14:21
Postovi: 4112
Haram je napisao/la:
Slozicemo se barem kad kazem da smo mi Balkanci, minus Bugari i Rumuni i Grci i Albanci, najljepsi u Evropi?


Najljepši su Skandinavci i zapadni Mediteranci(Španjolci i Talijani).
Balkanci su ti na dnu ljestvice u Europi po izgledu i ne samo po izgledu.

_________________
Slava Ukrajini!
Nema predaje!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turska
PostPostano: 06 srp 2023, 10:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 stu 2018, 14:21
Postovi: 4112
Haram je napisao/la:
Slozicemo se barem kad kazem da smo mi Balkanci, minus Bugari i Rumuni i Grci i Albanci, najljepsi u Evropi?


Najljepši su Skandinavci i zapadni Mediteranci(Španjolci i Talijani).
Balkanci su ti na dnu ljestvice u Europi po izgledu.

_________________
Slava Ukrajini!
Nema predaje!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turska
PostPostano: 06 srp 2023, 10:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10188
Lokacija: banana
krstjanin je napisao/la:
Haram je napisao/la:
Slozicemo se barem kad kazem da smo mi Balkanci, minus Bugari i Rumuni i Grci i Albanci, najljepsi u Evropi?


Ovisi, ako budemo po tvome principu gledati uzet cemo Modrica i Dzeku i reci da smo svi mali zuti i ruzni


Ne kuzis da se ti mozda podsvjesno kod Turaka orijentises upravo onako kako to "nalaze tvoja hristijanska savjest" :D


Dzeko je dugonja btw.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turska
PostPostano: 06 srp 2023, 10:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10188
Lokacija: banana
Dutch01 je napisao/la:
Haram je napisao/la:
Slozicemo se barem kad kazem da smo mi Balkanci, minus Bugari i Rumuni i Grci i Albanci, najljepsi u Evropi?


Najljepši su Skandinavci i zapadni Mediteranci(Španjolci i Talijani).
Balkanci su ti na dnu ljestvice u Europi po izgledu.



Nemamo pickaste crte lica, zenstvene, vec smo likovi poput Ibrahimovica..imamo karakterne nosine, muskobanjasti smo. To vise zena voli nego one djecarce tipa Leonardo Di Caprio s germanskim prcastim nosovima.

Fakat nemate pojma, dakle bukvalno nemate pojma.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turska
PostPostano: 06 srp 2023, 10:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 11:30
Postovi: 5855
Haram je napisao/la:
krstjanin je napisao/la:

Ovisi, ako budemo po tvome principu gledati uzet cemo Modrica i Dzeku i reci da smo svi mali zuti i ruzni


Ne kuzis da se ti mozda podsvjesno kod Turaka orijentises upravo onako kako to "nalaze tvoja hristijanska savjest" :D


Dzeko je dugonja btw.


Ne to ti radis ja upravo suprotno jednostavno zakljucujem iz stvarnog zivota. U Njemackoj su svugdje Turci i fakat otkad zivim ovdje da sam vidio par Turaka koji ne odgovaraju mojem opisu. Opet kazem naravno da ih ima koji ne potpadaju pod opis ima ih cak i plavih nikad ne bi rekao da su Turci ali generalno vecinom spadaju pod opis
turci nisu nista lipsi ni ruzniji od Grka ista rasa

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turska
PostPostano: 06 srp 2023, 11:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10188
Lokacija: banana
Ma ne kazem da ih nema ruznih ko lopov ali kad u tamniji ten kombinises s plavim ocima - a takvih ih fakat ima - onda to vec lici na nesto. Grcima fali taj arapski fol, inace se slazem, da.

Bio s radnim kolegom u Egiptu 2021. godine. On Turcin, opet Alevit, i bas u tom fazonu. Oni Arapi konobari su mu stalno prilazili, bio im atrakcija, mislili da je Arap/Egipcanin a nema ih bas mnogo sto mogu ljetovati u 5 petokraka, vec mu isli na nerve jer on i Turski jedva nabada a s Arapima nema veze nikakve, no da je lijep, jest.

Uglavnom, otisli smo debelo u offtopic. Ali Ministry je kriv, on je sve ovo pokrenuo.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turska
PostPostano: 10 srp 2023, 12:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10188
Lokacija: banana
Erdoan rekao da pristaje na to da Svedska udje u OTAN ali uz preduslov da se zapocnu pregovori s Turskom oko ulaska u EU. :D

Sve vise se pokazuje da je EU ustvari pretvorena u produzenu ruku NATO pakta. I Austrija ce kad tad pasti. Pa i Irska. Bice EU i NATO na egal.

Ali ako nista, bice fino kad jednom Turci udju i uvedu 100 milona muslimana u nasu malu ali simpaticnu zajednicu europskih naroda. :D

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turska
PostPostano: 10 srp 2023, 12:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 11:30
Postovi: 5855
Pod Erdoganom turska nikad nece uci u EU

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turska
PostPostano: 10 srp 2023, 12:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 stu 2017, 19:23
Postovi: 3470
Turska nikada neće ući u EU, tko god bio na vlasti. To svi znaju.

_________________
Hrvatska Hrvatom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turska
PostPostano: 10 srp 2023, 12:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10188
Lokacija: banana
Prpa a? :D

Kako god, ocigledno baba hoce malo kvalitetno da prca ruzne frizure u Briselu. Brisel? Pentagon? Jedna te ista ***.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turska
PostPostano: 10 srp 2023, 12:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 31946
Haram je napisao/la:
Prpa a? :D

Kako god, ocigledno baba hoce malo kvalitetno da prca ruzne frizure u Briselu. Brisel? Pentagon? Jedna te ista ***.


A ti islamistu Erdogana podržavaš zato jer u Briselu imaju ružne frizure. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

922 of 2558 - 36.04%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turska
PostPostano: 10 srp 2023, 21:58 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 18:35
Postovi: 10633
Lokacija: No Country for White Men
Pobijedili Turci :kava
Sve mi se čini da je Erdogan prije izbora sklopia neki deal sa Amerikom.

_________________
Ta hercegovacka tragedija je bila prva vijest svih dnevnika u BIH (kod Senada prvih 15 minuta cak) a na HRTu 34 minuta. Ko tada nije razumio nikada nece.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turska
PostPostano: 11 srp 2023, 01:04 
Offline

Pridružen/a: 13 sij 2020, 19:34
Postovi: 3837
Odlicno. Znaci EU je mrtva. Jedva su se nekako otresli Engleza a Ameri im uvalili Turke. Siptara bez Kosmeta gde jos trebaju vize ima ukupno 4 miliona a ovi ne znaju sta ce sa njima. Sad kad nagrne bar 30 miliona Turaka, Kurda i jos ko zna cega krece prava zabava.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5435 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: Navodni Poslanik i 7 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO