HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 srp 2024, 05:25.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 116 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Tetovaže
PostPostano: 27 lip 2023, 14:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Imao sam JNA.....poslije zbog određenih okolnosti preuredio na BOJNA......pa opet se promijenile okolnosti i pukao sam velikog orla preko svega toga.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tetovaže
PostPostano: 27 lip 2023, 14:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 lip 2022, 09:16
Postovi: 2852
To sve izdaleka izgleda kao ružna fleka. Gle, rimuje se.
Protiv, naravno, mnogi se pokaju pa idu na laser.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tetovaže
PostPostano: 27 lip 2023, 14:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 09:25
Postovi: 44023
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
BBC je napisao/la:
Imao sam JNA.....poslije zbog određenih okolnosti preuredio na BOJNA......pa opet se promijenile okolnosti i pukao sam velikog orla preko svega toga.


JNA -> ONA

slika

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tetovaže
PostPostano: 27 lip 2023, 14:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 11:30
Postovi: 5783
BBC je napisao/la:
Imao sam JNA.....poslije zbog određenih okolnosti preuredio na BOJNA......pa opet se promijenile okolnosti i pukao sam velikog orla preko svega toga.


Lakse ti je laserom bilo skinut nego orla jos preko toga

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tetovaže
PostPostano: 27 lip 2023, 14:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Laserom. Mi smo se boli iglama za nizanje duhana. Kakve te moderne kerefeke.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tetovaže
PostPostano: 27 lip 2023, 14:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 22:14
Postovi: 10777
Pored JNA obično je bio i nekakav datum. Ne znam šta znači taj određeni datum.
Šta se stidite.... a ona strijelom probodena srca i imena u njima: Mirsada, Sanja, Vinka...
One curke što su vas ,,k'o fol,, cekale!!!
A jeste vazda bili naiva!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tetovaže
PostPostano: 27 lip 2023, 14:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 11:30
Postovi: 5783
Ovake su isto bile ceste =))

slika

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tetovaže
PostPostano: 27 lip 2023, 14:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Pa sidro i gola ženska da svi znaju da si bio u zatvoru.

Gledam danas ovu mladež, i jako stare osobe slabijeg karaktera i svog JA, to je doslovce užas. Sa tipom sam godinu dana radio i pojma nemam kakve tetovaže ima. Svaki cm na rukama i nogama je imao istetoviran i nemoguće razaznati šta je šta.
Ali skužio sam o čemu se radi. Odu negdje na odmor gdje je tetoviranje jeftino pa se unerede kao majmuni.
Da ne znam kakvu zlatnu tetovažu imaš za pola godine će ti dosaditi.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tetovaže
PostPostano: 27 lip 2023, 15:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 18:35
Postovi: 10791
Jedan lik mojeg kraja wannabe mafijaš kad je bio trend tetoviranja svetaca sebi istetovirao sv.Vasilija Ostroškog , ali posle 10-ak godina dotični se ugojio preko 30kg , i naravno tetovaža je dobila malo drugačiji oblik i to takav da su ga svi zezali kako mu sv.Vasilije na ruci izgleda pljunuti kuvar iz muppet show. :zubati

slika

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tetovaže
PostPostano: 27 lip 2023, 15:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 lip 2022, 09:16
Postovi: 2852
Sećam se novinara Duge Nebojše Jevrića koji je otišao da izveštava sa ratišta u BiH.
Na vratu je iscrtao isprekidanu liniju sa onim makazicama i napisao - OVDE ISJEĆI


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tetovaže
PostPostano: 09 srp 2023, 22:36 
Offline

Pridružen/a: 13 vel 2020, 23:12
Postovi: 209
krstjanin je napisao/la:
Imam


Ne vidim dobro, to su tradiocinalne tetovaze iz BiH? Vidio sam vec na nogama i na ruci, ali ovo je po meni puno bolje mjesto :palacgore1
Inace ministre, ako nemas ideju za rukav, zasto ne probas sa nekim svojim uspomenama koje si napravio do sada, sigurno mozes nesto ispricati, gdje si bio, putovao, zivio, odrastao itd. Koliko sam skuzio stariji si od 35+. Sigurno si do sada stekao neke vrijedne zivotne uspomene.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tetovaže
PostPostano: 10 srp 2023, 08:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 11:30
Postovi: 5783
Originals je napisao/la:
krstjanin je napisao/la:
Imam


Ne vidim dobro, to su tradiocinalne tetovaze iz BiH? Vidio sam vec na nogama i na ruci, ali ovo je po meni puno bolje mjesto :palacgore1
Inace ministre, ako nemas ideju za rukav, zasto ne probas sa nekim svojim uspomenama koje si napravio do sada, sigurno mozes nesto ispricati, gdje si bio, putovao, zivio, odrastao itd. Koliko sam skuzio stariji si od 35+. Sigurno si do sada stekao neke vrijedne zivotne uspomene.


Da tradicionalna tetovaza koju sam ja malo personaliziro ali nije izgubila smisao. Inace krizic na vrhu sam tetovirao u Jeruzalemu jer je to stara krscanska tradicija kad obavis hodocasce. A onda sam oko njega napravio tradicionalnu tetovazu. Inace je noga jako lose mjesto za tradicionalnu tetovazu protiv toga sam se konstantno borio i savjetovao ljude kao i protiv grupe koja to promovirao kao "tradicionalne hrvatske tetovaze" bez BH prefiksa sto je krajnje smijesno i neistinito, a pravi i ogromne probleme i smutnje

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tetovaže
PostPostano: 10 srp 2023, 10:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 9887
Lokacija: banana
Teranova 2 je napisao/la:
Sećam se novinara Duge Nebojše Jevrića koji je otišao da izveštava sa ratišta u BiH.
Na vratu je iscrtao isprekidanu liniju sa onim makazicama i napisao - OVDE ISJEĆI


Bilo je takvih budala. Za ludnice. No, to je drustvo vec bilo u raspadu tako da su slobodno setali okolo.

Citao sam tako neku temu o "sarajevskim losim momcima", ili kako se to vec zvalo, ono predratno stanje. I jedan pise o jednom bas takvom koji je na vratu imao "tu me kolji".

Idiotizam na kvadrat.


Kod mene ruke komplet, grudi djelimicno, gornji dio tijela sa strane imam isto nekakve zajebancije u gotik pismu, imam i neku cirilicu, svasta nesta. Uglavnom old school, crno bijelo, nista sareno. Da me danas pitas pola toga bih uklonio. A lijen sam da tu sad nesto prepravljam..jednostavno me napustila volja za tim sranjima. Valjda godine. S druge strane opet gledam poznanika, Svaba, mojih godina, zadnje 3-4 godine se toliko istetovirao da cak ni facu nije izostavio. Idiot. Nikad nije bio nesto pametan ali ovim je dokazao da je budala. Na celu nekakav tigar, na obrazu LOST BOY :D Cuj lost boy a lik cetrest navrsio haha.

_________________
slava kurcu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tetovaže
PostPostano: 10 srp 2023, 10:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 lip 2022, 09:16
Postovi: 2852
Nebojša Jevrić nije budala, to je uradio flomasterom. Ne misliš valjda da je tetovaža.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tetovaže
PostPostano: 10 srp 2023, 10:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 9887
Lokacija: banana
Teranova 2 je napisao/la:
Nebojša Jevrić nije budala, to je uradio flomasterom. Ne misliš valjda da je tetovaža.


Pogresno sam shvatio. Kod ovih su to tetovaze.

_________________
slava kurcu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Tetovaže
PostPostano: 10 srp 2023, 11:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 lip 2022, 09:16
Postovi: 2852
Haram je napisao/la:
Teranova 2 je napisao/la:
Nebojša Jevrić nije budala, to je uradio flomasterom. Ne misliš valjda da je tetovaža.


Pogresno sam shvatio. Kod ovih su to tetovaze.


Ma ok, samo sam navela kao anegdotu.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 116 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO