HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 16 srp 2024, 20:29.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 8393 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332 ... 336  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 28 srp 2023, 13:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 9859
Lokacija: banana
Interesantno je na koji nacin nasa zapadnjacka drustva "label-iziraju" te ljude i na taj nacin ih guraju u ono sto bi se moglo nazvati sekundarnom islamizacijom socijalnih problema.

To i nije bas pametno. Jer ce ti onda on upravo tad i bas tad i za inat ako treba uci u krugove u kojima osjeca da je priznat i postovan. Govorim o radikalno islamistickim krugovima.

Socijalni problemi se daju rjesavati dok se problemi "kulturolosklih identiteta" ne mogu - barem kratkorocno - rjesavati.

I tu se misao ovog lika sa Sputnjika odlicno nadovezuje. Frame-iziranje problema socijalne prirode kao kulturolosko identitetskih, je nista drugo no pravljenje samom sebi (iz ugla zapadnjackih drustava) medvjedje usluge. To se i jest rodilo u istim krugovima moci (politika, mediji, novac) u kojima se rodila ideja o napadu na Irak 2003. godine ili pozivanje Ukrajine u NATO 2008. godine. Profa to naziva "skretanjem paznje".

_________________
slava kurcu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 28 srp 2023, 13:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25058
Lokacija: Heartbreak Hotel
Haram je napisao/la:
Bobovac je napisao/la:


Bilo je potrebno bukvalno 20 sekundi da prestanem slušati što taj profa trkenja.

Prvih 10 sekundi govori da imigranata u Europi uopće nema puno, da ih je jako malo. Da se nama samo čini da ih je mnogo.
Drugih 10 sekundi tvrdi da ti imigranti iz Azije i Afrike zapravo pripadaju europskom civilizacijskom i kulturološkom krugu, kroz primjer Alžiraca koji po njemu pripadaju francuskoj kulturi.

Očito je taj lik ili lud ili plaćenik, a oni koji ga cijene ili islamisti ili Hlebinci.


Razapinjanje plasta islama nadasvim migrantima je bezze i vodi tematiku u potpuno pogresnu kolotecinu. Od "religijskog pecata" praviti identitetsku kategoriju. Prije nepunih dvadesetak godina su se ljudi zvali Turci, Libanci, Egipcani, Tunizani, sta god, i odjednom je objedinjujuca kategorija "sve muslimani".

Na odredjeni nacin je to projekat Al Quaide, naime prevazilazenje nacionalnih odredjenja za koje takve grupacije, grupacije poput IS-a, tvrde da se radi o "svladavanju kolonijalizma" kao evropskog projekta, ili kolonijalistickog naslijedja. Moderne nacije i jesu evropski izum. Ali jok, ovamo se ipak gura spika da su to "sve muslimani" i da je to sve kojekakva "Umma".
To je ogromna i notorna glupost. I na nivou Gornjemaocana.

Prvo, imas sunite i shiite, a oni se nesto i ne gotive, blago receno. Pored toga postoje itekako nacionalni identiteti. Da ne postoje, doslo bi davno - ako ne do bukvalno ujedinjenja (pa eto makar Sirija i Irak koji su tako bliski i kojima je vladala ista stranka desetljecima!), onda barem do kojekakvih "unija". Pa onda imas i pogotovo plemenskie i klanovske identitete tih ljudi. I kao sto rekoh, koji bi to Evropljanin volio da ga se u Tajlandu kad sidje na aerodrom pozdravi sa Hej, evo nam ga dosho krscanin?!


Ovaj profa je zesce pametan i tacno zna sta govori iako ovo sto sam ja sad spomenuo ne spominje. Ali zna da se radi o projektu istih krugova moci koji danas guraju rat u Ukrajini.

Pa necemo sad valjda preuzimati kategorije Al Quaide i poticati ih takoreci indirektno...


Sto se tice ovog u vezi Francuske: kultoroloski krug se ne definise samo kroz religiju. Tu su jezik i druge kategorije koje se nebi trebale zanemariti u korist narativa Islamske Drzave.




Mnogo ga i ti kenjaš.

Očito si zaboravio da si na mjestu gdje takijanje ne prolazi.


Probaj sa Austrijancima.
U međuvremenu ponavljaj pred zrcalom: - "Islam je zlo nekompatibilno sa zapadnom civilizacijom i temeljnim ljudskim vrjednotama".

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 28 srp 2023, 13:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 9859
Lokacija: banana
Bobovac je napisao/la:
Haram je napisao/la:

Razapinjanje plasta islama nadasvim migrantima je bezze i vodi tematiku u potpuno pogresnu kolotecinu. Od "religijskog pecata" praviti identitetsku kategoriju. Prije nepunih dvadesetak godina su se ljudi zvali Turci, Libanci, Egipcani, Tunizani, sta god, i odjednom je objedinjujuca kategorija "sve muslimani".

Na odredjeni nacin je to projekat Al Quaide, naime prevazilazenje nacionalnih odredjenja za koje takve grupacije, grupacije poput IS-a, tvrde da se radi o "svladavanju kolonijalizma" kao evropskog projekta, ili kolonijalistickog naslijedja. Moderne nacije i jesu evropski izum. Ali jok, ovamo se ipak gura spika da su to "sve muslimani" i da je to sve kojekakva "Umma".
To je ogromna i notorna glupost. I na nivou Gornjemaocana.

Prvo, imas sunite i shiite, a oni se nesto i ne gotive, blago receno. Pored toga postoje itekako nacionalni identiteti. Da ne postoje, doslo bi davno - ako ne do bukvalno ujedinjenja (pa eto makar Sirija i Irak koji su tako bliski i kojima je vladala ista stranka desetljecima!), onda barem do kojekakvih "unija". Pa onda imas i pogotovo plemenskie i klanovske identitete tih ljudi. I kao sto rekoh, koji bi to Evropljanin volio da ga se u Tajlandu kad sidje na aerodrom pozdravi sa Hej, evo nam ga dosho krscanin?!


Ovaj profa je zesce pametan i tacno zna sta govori iako ovo sto sam ja sad spomenuo ne spominje. Ali zna da se radi o projektu istih krugova moci koji danas guraju rat u Ukrajini.

Pa necemo sad valjda preuzimati kategorije Al Quaide i poticati ih takoreci indirektno...


Sto se tice ovog u vezi Francuske: kultoroloski krug se ne definise samo kroz religiju. Tu su jezik i druge kategorije koje se nebi trebale zanemariti u korist narativa Islamske Drzave.




Mnogo ga i ti kenjaš.

Očito si zaboravio da si na mjestu gdje takijanje ne prolazi.


Probaj sa Austrijancima.
U međuvremenu ponavljaj pred zrcalom: - "Islam je zlo nekompatibilno sa zapadnom civilizacijom i temeljnim ljudskim vrjednotama".




Mogo si odma napisati vid mu gloave.

_________________
slava kurcu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 28 srp 2023, 13:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21381
Inzinjeri i doktori navodno uzrokovali pozar na čiovu..

_________________
#Zoki 2024


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 28 srp 2023, 15:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 9859
Lokacija: banana
Evo cisto da vidite da teorija o "sekundarnoj islamizaciji socijalnih problema" nije izrasla u mom mozgu:

Od min. 1:43 circa.

Intervju u sklopu emisije Radnicke Komore Austrije:



A Herfried Münkler je zasigurno sve drugo osim ljevicara. Cisti pruski pragmaticar koji je zapanjio pojedine krugove svojom izjavom da EU treba "prusizirati". Da nema ugled kakav ima, cisto da bi mu takve stvari tek tako prosle. On time misli da ostatak EU, ukoliko zeli prezivjeti, treba preuzeti pruski mentalitet, marljivost, rad i trud i te zajebancije. I dan danas smatra da je suzavanje socijalnog sistema u BRD tokom Schröderove vladavine, Agenda 2010, nesto sto je bilo nuzno uciniti da bi opstala njemacka privreda. A Agenda 2010 je i dan danas trn u oku svemu sto se u toj drzavi moze iole svrstati "na lijevo".

Dakle lik posmatra situaciju tako da iz nje izvuce najvecu mogucu korist za vlastito drustvo.

Evo, engl. wiki o njemu:
https://en.wikipedia.org/wiki/Herfried_M%C3%BCnkler

_________________
slava kurcu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 29 srp 2023, 19:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 17:45
Postovi: 6119
Ma nema nikakve integracije, dosta tih iluzija

https://www.vecernji.hr/vijesti/dvoje-u ... ma-1698641

Dvoje učenika u Austriji planiralo teroristički napad: Jedan je zmiji odrubio glavu tijekom priprema


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 29 srp 2023, 19:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 9859
Lokacija: banana
Citat:
Die Verhandlung war von vornherein keine Routine: die Vorwürfe schwer, die Angeklagten erschreckend jung. Wegen terroristischer Vereinigung und krimineller Organisation mussten sich ein österreichischer Lehrling (16) und sein 15-jähriger Freund, ein Schüler aus Tschetschenien, beide aus Bruck/Mur, am 16. Juli in Leoben vor Gericht verantworten.


https://www.kleinezeitung.at/steiermark ... oranschlag

"...austrijski zanatlija (16) i njegov 15-godisnji frend, ucenik iz Cecenije.." Neke novine kazu: "ucenik cecenskog porijekla".

:zubati


Ovo "austrijski" citati kao "bio-Austrijanac".

Vijest s pocetka 2022. godine.


:kava

_________________
slava kurcu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 29 srp 2023, 19:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 17:45
Postovi: 6119
Haram je napisao/la:
Citat:
Die Verhandlung war von vornherein keine Routine: die Vorwürfe schwer, die Angeklagten erschreckend jung. Wegen terroristischer Vereinigung und krimineller Organisation mussten sich ein österreichischer Lehrling (16) und sein 15-jähriger Freund, ein Schüler aus Tschetschenien, beide aus Bruck/Mur, am 16. Juli in Leoben vor Gericht verantworten.


https://www.kleinezeitung.at/steiermark ... oranschlag

"...austrijski zanatlija (16) i njegov 15-godisnji frend, ucenik iz Cecenije.." Neke novine kazu: "ucenik cecenskog porijekla".

:zubati


Ovo "austrijski" citati kao "bio-Austrijanac".

Vijest s pocetka 2022. godine.


:kava


Umjesto 8 mjeseci koliio su dobili, bar 3 godine, pa oduzimaje državljanstva i šupiranje cijele obitelji u yebenu Čečeniju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 30 srp 2023, 21:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25058
Lokacija: Heartbreak Hotel
Jutros oko 9 ja odem na kavicu. Odem (za one koji znaju Čapljinu)u kafić STYX, kod "balona".

I sad, dok ja prilazim, čujem dreku. Netko galami. Dere se na nekoliko jezika. Njemački, arapski... engleski... Neki lik na ulici, na cesti. Gnjevan zbog nečega.

I ja sjedam za stol. Nakon 30 sekundi, nakon što se izderao i obavio "psihološku pripremu", kreće pravo k meni. Krupna momčina u dvadesetim, faca tamnnoputa, pogled divlji, poluomamljen, kao drogiran. Kad je prišao kaže:
- Excuse me, can I ask you... I am an immigrant from Palestine and I need...
-Mršš!!

Jest i našao kome će doći.
Ode, ali gunđa nešto prezrivo...
Ode za druge stolove, traži pare, i... daju mu mnogi. Mislim se, jebo vas on dabili jebo, sve redom!

Vraća se na ulicu pa prolazi pored mene, gleda me kiselo, prezrivo, nešto gunđa, valčjda psuje kroz zube. Ja ga opet mršnem par puta.

Ljudi uokolo gledaju u nas, čekaju da vide hoće li biti čega...

Ode mrmljajući.

Dođe policija nakon kratkog vremena.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 30 srp 2023, 22:12 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37024
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Svaki ili je iz Palestine ili Sirije, zavisi šta je u modi, skontao da najbolje prolazi Palestina kod bosanskih muslimana, sad više Sirija nije u trendu.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 30 srp 2023, 22:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25058
Lokacija: Heartbreak Hotel
Sve mogu shvatiti, ali da im skoro svatko daje novac kad prose... e to ne mogu shvatiti da ga hebeš!

Hajd dobro što im daju muslimani. Njihovi su, rade u službi pokoravanja Europe i stvaranju Europskog kalifata, ali naši ljudi??

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 30 srp 2023, 23:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 09:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
Bobovac je napisao/la:
Sve mogu shvatiti, ali da im skoro svatko daje novac kad prose... e to ne mogu shvatiti da ga hebeš!

Hajd dobro što im daju muslimani. Njihovi su, rade u službi pokoravanja Europe i stvaranju Europskog kalifata, ali naši ljudi??

Pa sto se nisi ustao i proderao JEBEM VAM MAMU SVIMA KOJI STE DALI ISLAMISTI PARE DA UBIJA KRSCANE, DABOGDA POMRLI ZAJEDNO SA OBITELJIMA, prevrnuo stol i otisao iz kafica?

Drugi put pametnije.
Teroristi uvijek imaju svoje pomagace i apologete, a oni zasluzuju isti tretman i sudbinu.

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 31 srp 2023, 06:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25058
Lokacija: Heartbreak Hotel
POL_GASOL je napisao/la:
Bobovac je napisao/la:
Sve mogu shvatiti, ali da im skoro svatko daje novac kad prose... e to ne mogu shvatiti da ga hebeš!

Hajd dobro što im daju muslimani. Njihovi su, rade u službi pokoravanja Europe i stvaranju Europskog kalifata, ali naši ljudi??

Pa sto se nisi ustao i proderao JEBEM VAM MAMU SVIMA KOJI STE DALI ISLAMISTI PARE DA UBIJA KRSCANE, DABOGDA POMRLI ZAJEDNO SA OBITELJIMA, prevrnuo stol i otisao iz kafica?

Drugi put pametnije.
Teroristi uvijek imaju svoje pomagace i apologete, a oni zasluzuju isti tretman i sudbinu.


Imao sam peh jer mi je bomba ostala kod kuće.
Obično za takve prigode nosim par kašikara ali sam ih tog jutra stavio na klavir prije sviranja Mocartove Jutarnje sonate u C molu.
Ali to se više neće ponoviti.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 31 srp 2023, 07:27 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 12:38
Postovi: 3952
Toliko si bio sretan da je iz Čapljine otišao onaj Bošnjak mašinovođa/strojovođa s kojim si se lijepo družio, a sad si dobio nadrogiranog poremećenog Palestinca.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 31 srp 2023, 07:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25058
Lokacija: Heartbreak Hotel
Kaftanzoglio je napisao/la:
Toliko si bio sretan da je iz Čapljine otišao onaj Bošnjak mašinovođa/strojovođa s kojim si se lijepo družio, a sad si dobio nadrogiranog poremećenog Palestinca.


Jesi i glup u pm. Ovaj lik je samo u prolazu prema HR.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 31 srp 2023, 07:48 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 12:38
Postovi: 3952
Bobovac je napisao/la:
Kaftanzoglio je napisao/la:
Toliko si bio sretan da je iz Čapljine otišao onaj Bošnjak mašinovođa/strojovođa s kojim si se lijepo družio, a sad si dobio nadrogiranog poremećenog Palestinca.


Jesi i glup u pm. Ovaj lik je samo u prolazu prema HR.


Nemam pojma gdje ide, ali tebi je pokvario kavu a ne meni.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 31 srp 2023, 09:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 ožu 2021, 16:33
Postovi: 9763
Bobovac je napisao/la:
Jutros oko 9 ja odem na kavicu. Odem (za one koji znaju Čapljinu)u kafić STYX, kod "balona".

I sad, dok ja prilazim, čujem dreku. Netko galami. Dere se na nekoliko jezika. Njemački, arapski... engleski... Neki lik na ulici, na cesti. Gnjevan zbog nečega.

I ja sjedam za stol. Nakon 30 sekundi, nakon što se izderao i obavio "psihološku pripremu", kreće pravo k meni. Krupna momčina u dvadesetim, faca tamnnoputa, pogled divlji, poluomamljen, kao drogiran. Kad je prišao kaže:
- Excuse me, can I ask you... I am an immigrant from Palestine and I need...
-Mršš!!

Jest i našao kome će doći.
Ode, ali gunđa nešto prezrivo...
Ode za druge stolove, traži pare, i... daju mu mnogi. Mislim se, jebo vas on dabili jebo, sve redom!

Vraća se na ulicu pa prolazi pored mene, gleda me kiselo, prezrivo, nešto gunđa, valčjda psuje kroz zube. Ja ga opet mršnem par puta.

Ljudi uokolo gledaju u nas, čekaju da vide hoće li biti čega...

Ode mrmljajući.

Dođe policija nakon kratkog vremena.

Strašno, nadam se da si uspio dovršiti kavicu u miru!

_________________
Dom svoj čuva Zrinski 115


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 31 srp 2023, 09:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25058
Lokacija: Heartbreak Hotel
Karabaja je napisao/la:
Strašno, nadam se da si uspio dovršiti kavicu u miru!


Da, jesam. Hvala ti.

Ah, što reći... Te palestinske stoke svugdje. Sad razumijem izraelce. Dobro ih i trpe.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 31 srp 2023, 09:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25058
Lokacija: Heartbreak Hotel
Kaftanzoglio je napisao/la:
Bobovac je napisao/la:

Jesi i glup u pm. Ovaj lik je samo u prolazu prema HR.


Nemam pojma gdje ide, ali tebi je pokvario kavu a ne meni.



Ništa meni nije pokvario. Ja sam popio kavicu na miru i prelistao Večernjak.

Mislio je ISILovac da je naletio na Šveđanina ili Belgijanca, ali naletio je na Bosanca. Sa čakijom.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 kol 2023, 15:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 kol 2023, 16:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 25 kol 2023, 18:28 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37024
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Vrhbosanska nadbiskupija se ogradila od propovijedi fratra u Derventi

Citat:
"Ne možemo prihvatiti migrante u svoju kuću, dati im sve, a onda oni bezočno, drsko, bezobrazno i bezobzirno dođu i kažu: ja sam musliman, moraš mi dati hranu koju ja hoću da jedem.

Vidi, molim te, došao si iz zemlje gladan, žedan, gol i bos. Tvoj bog te ostavio gladnog, žednog, golog i bosog. Došao si ovdje u moju kuću gdje je bog Isus Krist, kojem ja zahvaljujem sve one blagodati koje ja imam na Zapadu. Ja zahvaljujem njemu. I sad ti meni naturaš svog boga koji je tebe ostavio gladnog, žednog, golog i bosog, da ja njemu moram i tebi ispunjavati volju, umjesto da kažeš: Halo, pa vidi se ko je, kome mi trebamo zahvaliti, sve ono bogatstvo i napredak Zapada. Pa Kristu i evanđelju. Nažalost, u ustavu Europske unije nema boga, nema Krista i evanđelja, odrekli su se i zato imaju problema, jer moraju ispunjavati bezobrazluk onima koji dolaze. Jer on je rekao on je čovjek i kao čovjek ima pravo da jede. "Ostavi se svog boga pa ćemo ti dati sve" Dobro, nije problem, dat ćemo mu da jede, ali on kaže ne smiješ svinjetinu, moraš mu teletinu. Vidite bezobrazluka! Zato je Isus ovoj ženi rekao: Halo, ne može to tako. Tvoj bog te ostavio gladnog, žednog, golog i bosog, došla si k meni, sad tražiš od mene da ti ja napravim dobro. Nije problem, napravit ću ti dobro, ali ti ćeš opet biti… Klanjati se… Ne, ne, ne može. Ostavi se svog boga, priznaj vjeru u pravoga boga, pa ćemo ti onda dati sve. Dobit ćeš sve ono što i mi imamo"


https://bljesak.info/kultura/vjera/vrhb ... nti/430301

Dok se kalifratri u Sarajevu ograđuju od ovakvih propovjedi reis propovjeda kako se treba odnositi prema dušmanima ali to ne smiju osuditi.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 28 kol 2023, 23:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Grčka: 13 pakistanskih i sirijskih migranata uhićeno zbog sumnji da su podmetnuli požare

https://narod.hr/svijet/grcka-13-pakist ... uli-pozare

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 04 ruj 2023, 22:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278


Rješenje Izraela za migrante Afrikance:

Zid.

Deportacija svih koji su ušli prije gradnje zida.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Imigranti pred našim vratima
PostPostano: 05 ruj 2023, 08:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lis 2022, 12:47
Postovi: 1512
https://www.zabranjeni.hr/vijesti/svijet/ ... i-15368744

Citat:
Vlasnica jednog od najstarijih berlinskih klubova orijentiranih prema homoseksualnoj publici pobunila se protiv otvaranja izbjegličkog smještaja u blizini kluba strahujući po sigurnost posjetitelja, javlja dnevnik Bild u nedjelju.

„U posljednje vrijeme drastično se povećao broj napada na homoseksualne osobe u Berlinu. Kod najvećeg broja počinitelja radi se o useljenicima s muslimanskom pozadinom“, navodi se u pismu koje je vlasnica tradicionalnog kluba „Busche“ Carla Pahlau poslala novom gradonačelniku Berlina Kaiu Wegneru (Kršćansko-demokratska unija CDU), a na uvid ga ia dnevnik Bild.

Kao i vlasnici drugih objekata u četvrti oko Varšavskog mosta (Warschauer Brücke), inače poznatoj po brojnim klubovima i noćnom životu, i Pahlau je tek prije tjedan dana obaviještena da će u zgradi nekadašnjeg hostela preko puta kluba biti otvoreno prihvatilište za 650 do 1.000 izbjeglica, mahom muškaraca iz Afganistana, Sirije i Turske.

Pahlau je najavila da će, ako dođe do napada na njezine goste, biti prisiljena nakon 40 godina zatvoriti svoj klub.

Smještaj ovolikog broja izbjeglica u rečenoj četvrti sa sobom donosi i socijalne probleme za četvrt, upozorila je .

"Izbjeglički smještaj takvih razmjera drastično mijenja sliku i suživot u ovoj četvrti", rekla je Pahlau.

Vlasnicu poznatog LGBTQ kluba podržali su zastupnici CDU-a u Berlinskom Senatu Kurt Wansner i Timur Husein te su zatražili odustajanje od otvaranja prihvatnog centra za izbjeglice u toj četvrti.



Pa što je ovo, homoseksualci postali islamofobi :smajl043 :smajl043

A mislio sam da su oni baš full cool, uključivi i tolerantni.

Samo neka nastave s useljavanjem iz islamskog svijeta


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8393 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332 ... 336  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO