HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 01 ruj 2024, 04:56.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 428 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Navijači: opća tema
PostPostano: 08 kol 2023, 15:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 14:26
Postovi: 7197
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
dudu je napisao/la:
Ne znam čemu ta krvožednost za AEKom, ajde da je Oly.


I ja sam to baš mislio napisati.

Oly su Zvjezdini pajdaši ,četnici ...ako su mislili ići klati nekoga ,zašto nisu četalje išli napadati ,a ne ove ionako protjerane iz Konstantinopolisa, od strane Turaka.

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijači: opća tema
PostPostano: 08 kol 2023, 15:25 
Offline

Pridružen/a: 04 sij 2022, 10:07
Postovi: 1863
HHerceg je napisao/la:
Ja nisam ni rekao da su Boysi nekog izboli nego sam rekao da su Bojsi volili nožiće. Čitaj sa razumijevanjem.

Ja ti kažem da si slabo upoznat. Koji *** postavljaš onda ovo žutilo. Znam ove momke i njih nisu izboli boysi taj dan u Zagrebu.

_________________
Idi kući maži supe


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijači: opća tema
PostPostano: 08 kol 2023, 15:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lip 2023, 10:42
Postovi: 292
kiler je napisao/la:
dudu je napisao/la:
Ne znam čemu ta krvožednost za AEKom, ajde da je Oly.


I ja sam to baš mislio napisati.

Oly su Zvjezdini pajdaši ,četnici ...ako su mislili ići klati nekoga ,zašto nisu četalje išli napadati ,a ne ove ionako protjerane iz Konstantinopolisa, od strane Turaka.



cetalji jedva cekaju da prodje neko kroz Srbiju ili tome slicno

_________________
AmerDžinić poginuo je od avio bombe u gradu DeirElZur
ElvisBurzić iz Sarajeva poginuo u Raki, prijestolnici ISILa
AsmirGostevčić izSarajeva također je poginuo prilikom izvođenja samoubilačkog napada


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijači: opća tema
PostPostano: 08 kol 2023, 15:29 
Offline

Pridružen/a: 04 sij 2022, 10:07
Postovi: 1863
daramo je napisao/la:
Grci tvrde da je ubojica među osamdesetak uhićenih Boysa.

Tvrde na osnovu čega? Čisto me strah da ne okrive nevinog momka pa da robija zbog neke budale.

_________________
Idi kući maži supe


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijači: opća tema
PostPostano: 08 kol 2023, 15:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 18:44
Postovi: 8352
tetejac je napisao/la:
daramo je napisao/la:
Grci tvrde da je ubojica među osamdesetak uhićenih Boysa.

Tvrde na osnovu čega? Čisto me strah da ne okrive nevinog momka pa da robija zbog neke budale.


Naći će ga to je sigurno, robijanje mu je mila majka u SAD bi bio suočen sa smrtnom kaznom.

Vjerojatna mjera će biti zabrana BBB ići na gostovanja neko vrijeme.

Dinamo napušta ovo natjecanje to je sad već izgledno jer neće imati simpatija ni od koga,
na žalost tako je a igrači i obični navijači nisu tome ništa krivi. Zato je bolje da otkriju
ubojicu i javno ga obznane a navijači ga se odreknu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijači: opća tema
PostPostano: 08 kol 2023, 16:01 
Offline

Pridružen/a: 04 sij 2022, 10:07
Postovi: 1863
Na osnovu čega tvrde? I na osnovu čega ti tvrdiš da je ubojstvo s namjerom? Ne zna još ni grčka policija a eto ti znaš. Sačekajmo malo, jutro je uvijek pametnije od večeri. Sa boysima je bilo preko 150 Grka koji nisu uhićeni i koji su se razbježali. To će bez kamera ići jako teško. Grci se po Grčkoj godinama kolju, boysima baš i nije to modus operandi. Sačekajmo malo.

_________________
Idi kući maži supe


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijači: opća tema
PostPostano: 08 kol 2023, 16:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 18:44
Postovi: 8352
Naravno, treba sačekati ali ne sluti na dobro.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijači: opća tema
PostPostano: 08 kol 2023, 16:07 
Offline

Pridružen/a: 04 sij 2022, 10:07
Postovi: 1863
Ne može biti dobro kad je momak ubijen. Strah me je da sada grčka policija ne optuži nevinog momka samo da pokriju svoje propuste. Neće dinamo biti izbačen. Klub je najmanje kriv. Grčka policija je najviše zakazala i moguće je da su nabrijani da nađu ‘krivca’ u ovih 90 boysa što su popadali.

_________________
Idi kući maži supe


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijači: opća tema
PostPostano: 08 kol 2023, 17:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
i_jopet je napisao/la:
tetejac je napisao/la:
Tvrde na osnovu čega? Čisto me strah da ne okrive nevinog momka pa da robija zbog neke budale.


Naći će ga to je sigurno, robijanje mu je mila majka u SAD bi bio suočen sa smrtnom kaznom.

Vjerojatna mjera će biti zabrana BBB ići na gostovanja neko vrijeme.

Dinamo napušta ovo natjecanje to je sad već izgledno jer neće imati simpatija ni od koga,
na žalost tako je a igrači i obični navijači nisu tome ništa krivi. Zato je bolje da otkriju
ubojicu i javno ga obznane a navijači ga se odreknu.


Citat:
Svjetska nogometna javnost prošle je godine svjedočila o kojoj je razini nasilja zapravo riječ.

U Solunu je 19-godišnjeg navijača Arisa napala grupa od 12 navijača PAOK-a. Pitali su ga za koga navija, a kada je odgovorio "Aris", izboli su ga na smrt.

Pet počinitelja osuđeno je na doživotni zatvor, a preostalih sedam na 20 godina.


PAOK ti igra Europu upravo protiv Hajduka iako im se ovo događa.

Ovo bi da nije bilo ubojstva bio obični navijački obračun. Kako su Legijini upali u Zagreb, tako su Boysi upali u Atenu. To je navijački svijet. Upala je i Torcida sa Benficinim u Portugalu, itd. Jedina razlika je u tome što su Poljaci bježali iz Dubrave, a Grci iz Nea Filadelfije.

Ono što znamo je da hrvatski navijači općenito, pa i BBB nemaju reputaciju korištenja noževa u navijačkim tučama. Letve i palice smo nekako prihvatili.

Ako mogu pronaći ubojicu super. Samo se bojim da netko nevin ne nastrada.

Osobno dajem 90% šansu da je Grk izbo Grka. I da je moguće da je taj PAO-ov zbrisao s mjesta nesreće.

Ako je to napravio netko naš onda to objektivno je sramota. No to se nikako ne uklapa u ponašanje Boysa. Pogotovo ako su jači i razbili su ove. Zašto bi netko išao pikati nekog Grka. Da su ih Grci napali noževima pa ovi bili spremni ajde još nekako zbog prethodnog iskustva u Ateni. Ne uklapa se.

Inače čuo sam od nekih Boysova da baš nisu previše zadovoljni s Grcima i tim prijateljstvom i da bi to najrađe otkantali. Nisu impresionirani PAO-om kao što su zadovoljni s Kijevljanima. Ukrajinci hoće ić svuda, imaju muda, umiju da se biju samo nemaju love. Grci klošari, napušeni, dileri, čakija stil, valjda jer nemaju muda i stas.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijači: opća tema
PostPostano: 08 kol 2023, 17:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 18:44
Postovi: 8352
Znači moguća je doživotna robija. Nisam znao za to.

Neće se taj sam predati, koji je da je.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijači: opća tema
PostPostano: 08 kol 2023, 17:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 13:41
Postovi: 5372
i_jopet je napisao/la:
Znači moguća je doživotna robija. Nisam znao za to.

Neće se taj sam predati, koji je da je.

To ti je slično ko kod nas 30 godina ti je negdje doživotna, ubiti ti glupi pravni termini zbunjuju ljude.

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijači: opća tema
PostPostano: 08 kol 2023, 17:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Citat:
slika

Dan nakon velike pobjede Dinama pojavile su se i priče o navijačkim okršajima.

Naime, iz navijačkih krugova stižu informacije po kojima su se u Belgiji Bad Blue Boysi sukobili s Genkovim ultrasima.

O navodnom okršaju izvijestila je Instagram stranica GruppaOF koja inače preko društvenih mreža prenosi vijesti iz navijačkog svijeta.

"Odrađena je 70 na 70 tučnjava, žestoka, ali i poštena. Nisu korištena oružja i nitko nije teže ozlijeđen. Uhićeni su mnogi navijači iz Zagreba. Puno poštovanja za BBB-e", stajalo je u objavi, a navedena informacija navodno je stigla iz redova navijača Genka.


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... a-15106732

Za većinu toga se ni ne sazna u javnosti.

Inače BBB su bili na vrhuncu huliganizma devedesetih i početkom 2000-ih. No tada o puno ozbiljnijim stvarima nismo čitali baš u novinama dok danas sve odmah ide na internet.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijači: opća tema
PostPostano: 08 kol 2023, 18:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 13:41
Postovi: 5372
Tipično grčki kad su svi cijeli dan prenijeli vijest na kraju dana daju demanti koji je ubit bezvrijedan jer ga nitko neće prenijet.
https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/n ... 95950.html


Privitak/ci:
Iz Atene stigao demanti U neredima nije ozlijeđena 13-godišnja djevojčica.png
Iz Atene stigao demanti U neredima nije ozlijeđena 13-godišnja djevojčica.png [ 23.76 KiB | Pogledano 2014 put/a. ]

_________________
JA SAM ZAGREB !!!
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijači: opća tema
PostPostano: 08 kol 2023, 18:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Citat:
Poruka gnjevnih Grka odjeknula je Europom: ‘Michalisa su ubili hrvatski zločinci, profesionalni ubojice!‘


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... e-15363184

Ovi Grci isto mahnitaju ko pravi Balkanci. Umjerenost nula.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijači: opća tema
PostPostano: 08 kol 2023, 18:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 13:41
Postovi: 5372
Znači dogovorena šora...


Privitak/ci:
Očevidac iz Atene otkrio ''Rekli su mi da za pola sata dolaze Hrvati pokupi sve i potjeraj ljude''.png
Očevidac iz Atene otkrio ''Rekli su mi da za pola sata dolaze Hrvati pokupi sve i potjeraj ljude''.png [ 11.74 KiB | Pogledano 2000 put/a. ]

_________________
JA SAM ZAGREB !!!
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijači: opća tema
PostPostano: 08 kol 2023, 18:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Pa normalno. Nisu se ni ovi AEK-ovi tamo našli slučajno. U takvim situacijama postoji kontakt dvije strane koje se hoće sukobiti i često domaćin i daje upute gostima gdje da dođu, a da ih policija ne uhvati. Dogovoreni navijački obračun.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijači: opća tema
PostPostano: 08 kol 2023, 18:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 18:44
Postovi: 8352
Ima jedan dobar komentar na večernjem

Citat:
Pod hitno počet gradit stadion u ZG, da bi BBB imali šta razbijat a mi obični smrtnici imali šta plaćat.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijači: opća tema
PostPostano: 08 kol 2023, 18:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 13:41
Postovi: 5372
Reconquista je napisao/la:
Citat:
Poruka gnjevnih Grka odjeknula je Europom: ‘Michalisa su ubili hrvatski zločinci, profesionalni ubojice!‘


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... e-15363184

Ovi Grci isto mahnitaju ko pravi Balkanci. Umjerenost nula.

Ma filaju ih sa poluinformacijama novinari iz Zagreba, pazi ovo :zubati


Privitak/ci:
Grčki mediji se raspisali o BBB-ovcima ‘Evo što rade ti ultradesničarski huligani koji su ubili navijača AEK-a‘.png
Grčki mediji se raspisali o BBB-ovcima ‘Evo što rade ti ultradesničarski huligani koji su ubili navijača AEK-a‘.png [ 26.79 KiB | Pogledano 1970 put/a. ]

_________________
JA SAM ZAGREB !!!
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijači: opća tema
PostPostano: 08 kol 2023, 18:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Da, da. Najbolji mi je komentar nekog In defense of communism profila koji trkelja kako treba fašiste izbaciti ovo ono.

Komunjare. Nakon 150 000 000 ubijenih od strane komunista oni su arbitri dobra i zla.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijači: opća tema
PostPostano: 08 kol 2023, 18:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Citat:
slika

Sinoć su navijači AEKa na svim stranicama objavljivali fotku hvaleći se kako su otvorili glavu BBB-u, da bi se kasnije ustanovilo kako je to njihov pripadnik. Eto, prvo se hvale da su obranili grad i izboli Boyse, q onda licemjerno kmeče kada im se kao bumerang obije o glavu


Citat:


Citat:


Obzirom na raznorazne idiotske zaključke koji se mogu pronaći na internetu, ipak bi volio neke stvari razjasniti.
Nikakvo ubojstvo ja nisam opravdavao niti se ičijoj smrti veselim.
međutim, potrebno je istaknuti neke činjenice.

Navijači AEK-a su danima prozivali Bad Blue Boyse i pozivali ih da dođu u Atenu ako imaju hrabrosti.

Navijači AEK-a su ti koji vole noževe i koji vole ubadati.

Izgleda da je smrtno stradali navijač AEK-a koristio nož s namjerom da ubode nekog navijača Dinama ili Panathinaikosa, koji su bili s navijačima Dinama.
Nije uboden u vrat, prsa, trbuh ili neko drugo mjesto koje se cilja ako se nekoga želi ozlijediti nego je očito bio kažnjen zbog korištenja noža, te porezan po ruci, samo što se umiješala zla sudbina i pogođen je u arteriju te umro.


Nevjerojatno je da nitko ne spominje navijače AEK-a koji su krenuli s noževima i koji su noževima ozlijedili nekoliko navijača Dinama.
Uvijek sam bio protiv korištenja noževa te sam govorio da ako se već netko treba tući, neka se tuče šakama.
U životu nisam nikad koristi ni nož ni palicu niti bilo koje drugo sredstvo.

I da, ostajem pri tvrdnji, tko se noža laća od noža i strada a malo je falilo da umjesto stradalog navijača AEK-a, bude ubijen neki navijač Dinama.
Izrazito je licemjerno da sad zbog noža kmeče i kukaju oni koji su noževe i pripremali da s njima ubadaju navijače Dinama.

Pozdrav debilima iz redakcije Kurira koji su pisali o meni ali kako se radi o retardima koji vide samo ono što žele vidjeti, takvi i pored zdravih očiju neće vidjeti istinu.

Ako i ovaj tragični događaj doprinese da se noževi ne budu u budućnosti koristili ni u kakvoj prilici, svako zlo za neko dobro.

Istodobno, nitko ne vidi hrpu prijetnji smrću koje meni upućuje taj anarhističko-ljevičarski šljam, koji pri svakoj utakmici nekoga ubodu.
Prijetnje neću prijavljivati jer sam uvjeren i da represivna tijela ovo čitaju, pa ako sami ne zaključe što im je činiti uzalud svaka prijava.
Ipak, šljamu koji mi prijeti, mogu samo reći da dobro razmisle da još nečija majka ne zaplače.
Krene li netko na mene s takvim namjerama, iskrižana lubenica će biti pojam homogenosti u odnosu na tijela napadača.


https://www.facebook.com/davorin.karaci ... EdnTpKkeGl

Capo ratuje. On je dobro povezan s BBB kao njihov odvjetnik i sigurno ne piše ovo bezveze.

Znači nova informacija. Šta ako je AEK-ov navijač išao ubost nekog pa sam završio uboden. Zvuči mi realnije. No neznamo.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijači: opća tema
PostPostano: 08 kol 2023, 18:38 
Offline

Pridružen/a: 04 sij 2022, 10:07
Postovi: 1863
Reconquista je napisao/la:
Citat:
Poruka gnjevnih Grka odjeknula je Europom: ‘Michalisa su ubili hrvatski zločinci, profesionalni ubojice!‘


https://sportske.zabranjeni.hr/sn/nogomet ... e-15363184

Ovi Grci isto mahnitaju ko pravi Balkanci. Umjerenost nula.

Ovoga sam se plašio. Nadam se da će policija odraditi posao kako treba inače Purgeri nebu dobro.

_________________
Idi kući maži supe


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijači: opća tema
PostPostano: 08 kol 2023, 18:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 59817
Lokacija: DAZP HQ
i_jopet je napisao/la:
Ima jedan dobar komentar na večernjem

Citat:
Pod hitno počet gradit stadion u ZG, da bi BBB imali šta razbijat a mi obični smrtnici imali šta plaćat.


Komentar je retardiran.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijači: opća tema
PostPostano: 08 kol 2023, 19:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 59817
Lokacija: DAZP HQ
Klošari grčki okolo po Ateni tražili naše na skuterima s mačetama, poskrivali su se, sjeli u taxije pa su Grci digli dronove po Ateni.

Plus ih PAOovi navijači ostavili same na trgu, jebeno bratstvo.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijači: opća tema
PostPostano: 08 kol 2023, 19:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278




Ljevičarski sojčeki bi se igrali s noževima.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Navijači: opća tema
PostPostano: 08 kol 2023, 19:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 59817
Lokacija: DAZP HQ
Mislim da će se otkazati košarkaška utakmica Dinamo PAO koja se najavljuje po gradu.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 428 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO