HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 lis 2024, 10:13.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 5452 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192 ... 219  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 14 stu 2023, 17:00 
Offline

Pridružen/a: 17 sij 2013, 23:28
Postovi: 1442
A jbt treba mu 10 dana da odgovori na post. I onda nadje nekakav članak tko zna tko je to pisao i to je kao eto dokaz da su njima migracije tek na 5-6 mjestu. Uostalom to je sve bilo prije nego su se Hamasovci razotkrili. Netočno, to im je trenutno prva tema po svim istraživanjima. To što ti obmanjuješ ovaj narod govori o tebi. :neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 14 stu 2023, 18:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 tra 2023, 00:54
Postovi: 2312
Tehnološki daleko zaostaju pa se ne mogu ravnopravno natjecati. Ne treba se ljutiti, samo biti svjestan "soft war" je jedini vid rata gdje imaju izglede za uspjeh te biti mentalno jak.

A njihov "soft war" su ta orijentalna posla, laži, prevari, zavlači plaćanje, ukradi dok ne gleda, ubij u snu, itd.

_________________
Iuste ambulans coram Deo pretium non habet
Tko pronađe sarkazam nek si ga zadrži.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 14 stu 2023, 18:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 ruj 2022, 13:17
Postovi: 1054
Antijunak je napisao/la:


Laž čista, nađi mi odgovarjući članak sa njemačkog portala. Npr. BKA koji suprotno dokazuje.

_________________
Živjela naša sveta Hrvatska!
Gubici Rusije i Ukrajine su 1:4. [str. 85]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 14 stu 2023, 20:26 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02
Postovi: 5017
kakav je to anti AFD zakon donesen u njemackoj?
nerazumijem kako se moze donjet zakon protiv jedne stranke :(


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 14 stu 2023, 20:42 
Offline

Pridružen/a: 13 sij 2020, 19:34
Postovi: 3992
Na tom demokratskom zapadu sve moze.

Ne znam za zakon, video sam da ih je nemacka obavestajna sluzba proglasila za ekstremiste u dve pokrajine gde su najjaci (Turingija i Saksonija-Anhalt). Inace glavni zadatak te obavestajne slizbe (BfV) je zastita liberalno demokratskog drzavnog uredjenja. Drugim recima ko god se ne slaze sa homoglobo ideologijom je ekstremista. Na udaru su im i Die Linke i AfD. Svi koji bar malo odskacu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 16 stu 2023, 11:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 16 stu 2023, 11:41 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Eminencija je napisao/la:
kakav je to anti AFD zakon donesen u njemackoj?
nerazumijem kako se moze donjet zakon protiv jedne stranke :(


to ti se zove demorkacija.

u demokraciji ti je dozvoljeno birati ibiti biran dok god radiš potpuno isto ko i svi drugi.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 16 stu 2023, 12:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 sij 2023, 16:54
Postovi: 5628
Nekakva je racija protiv islamističkih skupina povezanih s hezbollahom. Muslimani kmeče da njemačka policija ne poštuje džamije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 16 stu 2023, 13:38 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2023, 13:56
Postovi: 1310
Kako pa zar hamazolog nije rekao da su migracije nebitna tema .
I da svi Nemci ka oFerdinand mirušu veće .

_________________
Islamo"levičarenje" na Zapadu koriste levicu za svoje ciljeve .
Pa je levica u njihovim rukama toljaga kojom se disciplinuje desnica.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 16 stu 2023, 14:37 
Offline

Pridružen/a: 04 sij 2022, 10:07
Postovi: 2014
Antijunak je napisao/la:

Raja je krenula da se pali i žari :zubati

_________________
Idi kući maži supe


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 16 stu 2023, 14:38 
Offline

Pridružen/a: 04 sij 2022, 10:07
Postovi: 2014
Imota je napisao/la:
Nekakva je racija protiv islamističkih skupina povezanih s hezbollahom. Muslimani kmeče da njemačka policija ne poštuje džamije.

Češljaju Švabe, šućur alahu.

_________________
Idi kući maži supe


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 16 stu 2023, 14:39 
Offline

Pridružen/a: 24 stu 2020, 22:56
Postovi: 1137
Haram je napisao/la:
dalate2020 je napisao/la:


Covjek besramno manipulira racunajuci valjda da nitko na forumu ne poznaje njemacki i da ce se njemu povjerovati na rijec.

Takija at its purest.

U tekstu koji je on sam gore postavio stoji recenica koju sam zaplavio.

Prijevod:


"Najznacajniji porast dozivjelo je pitanje migracija. 51% kaze da politika po ovome pitanju mora postati aktivna, jos u prosincu bilo je samo 33%."

Tekst je iz rujna 2023. Dakle za 9 mjeseci (prosinac 2022. do rujna 2023.) fokus na migraciju skocio je sa trecine na preko polovine. Strahovit rast.

Tanker se okrece, polako ali nezaustavljivo.

Covjek ne poznaje uopce osnovne pojmove a pametuje. Kaze ne raspravlja se o migraciji nego o socijalnim temama. Jer migracije su, kao sto znamo, meteorolska tema.

Ok onda. Evo jos malo o meteorologiji i 'klimatskim promjenama'.


BILD

https://www.bild.de/politik/inland/poli ... .bild.html


Postavili fotku iz 2015. one uplakane palestinske djevojcice Reem koju je Merkel kasnije ugostila u Parlamentu i napisali clanak kako danas ta ista djevojka na Instagramu iz Njemacke podrzava nestanak Izraela i zaziva Palestinu od rijeke do mora.

Naslov:

"Merkelicina curica huska protiv Izraela"

Iz podnaslova:

"Sad je se pokazalo sto Reem stvarno misli. I to je zastrasujuce."

Ova promjena u statusu migracija u medijima je veoma bitna. Pomalo ce je preuzeti svi mediji.

To je nezaustavljivo. Kao sto je i inace stvarnost nezaustavljiva.


Najveci problem je u tome sto si ti pametan cojvek ali se furas na funkcionalni analfebitizam.

Ja nigdje nisam rekao da su migracije NEBITNA tema, naprotiv, to je JEDNA OD BITNIH TEMA, ali ocigledno ne jedina i ocigledno ne najbitnija.

Citajuci ovu temu covjek stice utisak da je to jedino sto se desava u BRD. Tema se ne zove "Migracije u BRD" vec "BRD". I zato kazem da se samo nedojebanci i notorne trkadzie poput Reqoncviste mogu baviti time kao da su opsjednuti i kao da ih nista drugo u zivotu ni ne interesuje. Kuish sad, drug Dalate2020? :)


PS: Ako zelis da te se uzima za ozbiljno, kako mozes citirati BILD tj. BRD-ovski INFORMER?? Nevezano sad uz ovo gore.



Nemoj podcjenjvati vaznost raznoraznih BILDova i Informera u kreiranju javnoga mnijenja. Ili ti optimisticno vjerujes da javnost formira politicke stavove citajuci ujutro znanstvene clanke sveucilisnih profesora?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 16 stu 2023, 20:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 16:23
Postovi: 13278
Citat:
DILJEM ZEMLJE
Velika akcija u Njemačkoj: Pretražuju se islamski centri, udruge, više od 500 policajaca na terenu

Pretražuju se prostorije islamističkih udruga, organizacija, udruženja…

Više od 500 policajaca i istražitelja državne sigurnosti upalo je u četvrtak u 6 sati ujutro u 58 zgrada diljem Njemačke. Racija je usmjerena na opasne islamiste. Kako je priopćila policija, pretražuju se prostorije islamističkih udruga, organizacija, udruženja…

Zbog istrage, a u skladu sa zakonom o udrugama, potrebno je osigurati dokaze i oduzeti imovinu iz udruga. Najviše istražitelja, policajaca i službenika sudjelovalo je u akciji u Hamburgu, gdje je više od 200 službenih osoba pretražilo ukupno 32 objekta. Pretraženi su „Islamski centar Hamburg e.V.“ (IZH), udruženje „Islamska akademija Njemačke e.V.“ (IAD) i „Udruženje pristaša iransko-islamske džamije u Hamburgu e.V. i drugi“, piše Fenix Magazin.

Osim u Hamburgu i Berlinu, islamističke prostorije pretražuju se i u Donjoj Saskoj i Bavarskoj, Hessenu, Sjevernoj Rajni-Vestfaliji i Baden-Württembergu. Policajci su upali i u udrugu „Salman Farsi Moschee e.V.” u Langenhagenu, Donja Saska, udruženje „Islamische Vereinigung Bayern e.V.“ (IVB) u Münchenu i udruženje “Islamska zajednica šiitskih zajednica u Njemačkoj e.V. (IGS)” u Berlinu. U glavnom gradu pretražuje se ukupno pet nekretnina.

Razlog je racije “Islamski centar Hamburg” koji je osumnjičen da djeluje protiv ustavnog poretka i ideje međunarodnog razumijevanja. Zato je planirana zabrana klubovima koje financira Iran. Iz Irana se financira i teroristička organizacija Hamas, prenose njemački mediji.

Prema podacima Saveznog ureda za zaštitu ustavnog poretka od prošle godine, “Islamisches Zentrum Hamburg e.V.” (IZH) osnovan je 1962. godine i uz veleposlanstvo Irana najvažnije je predstavništvo Islamske Republike Iran u Njemačkoj.

Aktivnosti IZH-a, koji je pokrovitelj „Imam-Ali-Moschee“ sa sjedištem u Hamburgu, usmjerene su na širenje islamskog učenja sa šijitsko-iranskim utjecajima u Njemačkoj i Europi. U tu svrhu IZH organizira, između ostalog, redovite molitve i predavanja, vjerska slavlja te jezične i druge tečajeve.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 17 stu 2023, 15:36 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2023, 13:56
Postovi: 1310
Pa normalno da hmasolog (branilac duše čovečasntva ) brane najezdu kozojeba.

_________________
Islamo"levičarenje" na Zapadu koriste levicu za svoje ciljeve .
Pa je levica u njihovim rukama toljaga kojom se disciplinuje desnica.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 18 stu 2023, 12:37 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 02:28
Postovi: 5752
Lokacija: planina
S obzirom da se zajebajem po Njemačkoj od kraja lita i u tom vrimenu sam prominio 3-4 posla evo mali sažetak;

- u svakoj firmi hrpa crnaca, arapa, Rumunja, Rusa, balkanaca, ma svega osim Švaba, uglavnom raznorazna sirotinja sa dna kace koja je na minimalacu ili eto par eura iznad minimalne satnice ako baš neki k znaju i znaju je zatražiti, uglavnom cijena rada totalno oborena, Švabe ni na vidiku, jedino su gazde Švabe naravno a ovo ostalo toliki kupus da je to za ne povjerovati, jezik za sporazumijevanje je redovito neka komična kombinacija A1 levela njemačkog i engleskog sa primjesama rumunjsko rusko balkanskih psovki i afričkih Bantu naglasaka, teški internacionale sirotinjski team u svakoj firmi

- jučer je ovde di sam sad došao novi crnja iz Gambije, ortodoksna muslimančina i sad ga ja kao moram učit šta je šta, doslovno se zaposlenici mijenjaju ko na traci, uglavnom preko raznih posredničkih firmi koji ih tako šalju gdje treba, mada za ovoga sam saznao da ga dovela ova jedna švapska krava iz firme koja nam se na pauzi svima pohvalila kako mu je ona pomogla i rješila mu posao, reko super svaka čast

- svi rade na neodređeno, čak i iskusniji zaposlenici koji stvarno vrijede nekog k firmi, i njima isto samo produžuju po pola godine, bilo da si u Mercedesu u Stuttgartu ili u nekom selu sa strane, svugdi isto, ukratko jad i bijeda i kažem ovo je najbogatiji dio Njemačke di se meni potrefilo da dobijem džaba i smještaj i auto i sve, mogu se zajebavat i radit šta oću, htio sam namjerno probat po ovim firmama da vidim šta je i kako je al mislim da se jako brzo vraćam baušteli jer ovde para nema.

- najbolji kolege su mi trenutno Rus iz Sibira sa kojim veličam Putina i lajem Americi i kršćanin iz Nigerije koji me vidio kako se krstim prije marende pa me pitao jesam li kršćanin, valjda je on od tamo negdi di ratuju sa Boko Haramom, sad mi se uvik javlja di je moj kršćanski brat, uglavnom baš ko neka distopija, ideš glavnom ulicom crnja ga izvadio i piša na srid ceste, svi prolaze i prave se kao da se ništa ne događa, baš scene iz filmova

- promet užasan, 30 kilometara voziš sat vremena, nekad i više, tvojih 8-9 radnih sati ti na kraju ispadne 12 i više ako računaš odkad si ustao, život radi spavaj, nema društva nema žena nema ničega, gorivo skoro 2 eura a niko ti ne plaća putne troškove za posao kamoli ako misliš otić neđe do nekog svog ko je u drugom mjestu, sve minus na minusu

- na kraju svega meni čak i nije loše jer imam džaba sve Al svejedno ne podnosim život ovde, nemoguće se naviknuti na ovu klimu, reljef, tuđinu, tu cjelokupnu distopiju, malo para zaradit i što prije gas kući, ubuduće budem li se vraćao vraćam se na bauštelu na crno, dođe ti sve na isti k radi spavaj Al je bar zarada bolja. Servus drugovi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 18 stu 2023, 13:00 
Offline

Pridružen/a: 17 sij 2013, 23:28
Postovi: 1442
Ispričao si priču više manje većine šljakera. Početak je jako težak.
Mogu ti dati koji savjet, uglavnom je do nas samih. Predložio bih ti neki plan, da npr. u naredne dvije godine dosegneš B2 nivo njemačkog jezika. Nakon toga možeš neki Ausbildung uraditi ili ako već imaš akademsko zvanje onda Weiterbildung. Nakon toga imaš super posao i super zaradu a najvažniju stavku -jezik si savladao.
Dok god ne savladaš jezik i ne budeš imao njihove certifikate biti će ti teško sa lošim poslovima.
Sada se odlučiš za taj put i za 3-4 godine sve će ti izgledati mnogo ljepše.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 18 stu 2023, 15:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 stu 2020, 16:09
Postovi: 797
Planina je napisao/la:
S obzirom da se zajebajem po Njemačkoj od kraja lita i u tom vrimenu sam prominio 3-4 posla evo mali sažetak;

- u svakoj firmi hrpa crnaca, arapa, Rumunja, Rusa, balkanaca, ma svega osim Švaba, uglavnom raznorazna sirotinja sa dna kace koja je na minimalacu ili eto par eura iznad minimalne satnice ako baš neki k znaju i znaju je zatražiti, uglavnom cijena rada totalno oborena, Švabe ni na vidiku, jedino su gazde Švabe naravno a ovo ostalo toliki kupus da je to za ne povjerovati, jezik za sporazumijevanje je redovito neka komična kombinacija A1 levela njemačkog i engleskog sa primjesama rumunjsko rusko balkanskih psovki i afričkih Bantu naglasaka, teški internacionale sirotinjski team u svakoj firmi

- jučer je ovde di sam sad došao novi crnja iz Gambije, ortodoksna muslimančina i sad ga ja kao moram učit šta je šta, doslovno se zaposlenici mijenjaju ko na traci, uglavnom preko raznih posredničkih firmi koji ih tako šalju gdje treba, mada za ovoga sam saznao da ga dovela ova jedna švapska krava iz firme koja nam se na pauzi svima pohvalila kako mu je ona pomogla i rješila mu posao, reko super svaka čast

- svi rade na neodređeno, čak i iskusniji zaposlenici koji stvarno vrijede nekog k firmi, i njima isto samo produžuju po pola godine, bilo da si u Mercedesu u Stuttgartu ili u nekom selu sa strane, svugdi isto, ukratko jad i bijeda i kažem ovo je najbogatiji dio Njemačke di se meni potrefilo da dobijem džaba i smještaj i auto i sve, mogu se zajebavat i radit šta oću, htio sam namjerno probat po ovim firmama da vidim šta je i kako je al mislim da se jako brzo vraćam baušteli jer ovde para nema.

- najbolji kolege su mi trenutno Rus iz Sibira sa kojim veličam Putina i lajem Americi i kršćanin iz Nigerije koji me vidio kako se krstim prije marende pa me pitao jesam li kršćanin, valjda je on od tamo negdi di ratuju sa Boko Haramom, sad mi se uvik javlja di je moj kršćanski brat, uglavnom baš ko neka distopija, ideš glavnom ulicom crnja ga izvadio i piša na srid ceste, svi prolaze i prave se kao da se ništa ne događa, baš scene iz filmova

- promet užasan, 30 kilometara voziš sat vremena, nekad i više, tvojih 8-9 radnih sati ti na kraju ispadne 12 i više ako računaš odkad si ustao, život radi spavaj, nema društva nema žena nema ničega, gorivo skoro 2 eura a niko ti ne plaća putne troškove za posao kamoli ako misliš otić neđe do nekog svog ko je u drugom mjestu, sve minus na minusu

- na kraju svega meni čak i nije loše jer imam džaba sve Al svejedno ne podnosim život ovde, nemoguće se naviknuti na ovu klimu, reljef, tuđinu, tu cjelokupnu distopiju, malo para zaradit i što prije gas kući, ubuduće budem li se vraćao vraćam se na bauštelu na crno, dođe ti sve na isti k radi spavaj Al je bar zarada bolja. Servus drugovi


Šta se žališ. Imaš besplatan smještaj, i ne moraš više od pola plaće dati za stanarinu i režije i ne moraš dijeliti stan sa 5-10 crnaca i Turaka. Obzirom da je u Njemačkoj minimalac 1450 eura što je više od 95% plaći u Hrvatskoj ne znam šta se žališ.
Šta se očekivao da ćeš kao sirotinja sa Balkana biti među bogatim Nijemcima?! Što se tiče žena imaš Tinder i laufhause na svakom koraku.

_________________
Schwarzenegger u Predatoru.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 18 stu 2023, 17:00 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 02:28
Postovi: 5752
Lokacija: planina
Ko se žali, tema je Njemačka, dijelim sa cijenjenim forumskim pučanstvom svoj pogled na situaciju u Njemačkoj, objektivno koliko mogu.

Ja nisam na minimalcu Al nisam ni daleko, bruto minimalac je 12€, ja imam 14€ što me na kraju izađe nekih 1700€ neto plaća, s obzirom da imam džaba smještaj i sve nije loše Al to je radi moje specifične situacije, a da nije tako, dijelit smještaj sa raznoraznim smećem i to sve plaćat, ili sam plaćat stan režije i sve ostalo, pa bolje ti je onda kod svoje kuće bilo šta. Valjda ideš da ti bude bolje a ne da bi mogao reći da uspjevaš preživit.

A te priče o godinama učenja jezika i probijanja i dokazivanja u firmi da bi nakon što si cijelu mladost potrošio u tuđini živeći kuća poso mogao reći e sad napokon pristojno zarađujem tu u pički materinoj sa tom odvratnom klimom i svime, ne bih hvala. Život nema reprizu. Tek sad su mi komične te priče ovih što dođu iz Njemačke pa nama dole pričaju te priče kako smo ti koji propadamo a ne oni odvojeni od svega svoga. Zaradit pare ko može, kad to ima neki viši smisao, super svaka čast, Al inače ako nema nekog višeg smisla i cilja ne bih bratko, Btw što se žena tiče nigdi nisu ko u nas dole.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 18 stu 2023, 22:02 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 74571
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Muslimanska stranka u Njemačkoj navodno 14% glasova u anketama (3 od 6 lidera muslimani, predsjednica Iranka i zamjenica Arapkinja)

https://en.wikipedia.org/wiki/Opinion_p ... l_election

https://en.wikipedia.org/wiki/B%C3%BCnd ... agenknecht

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 18 stu 2023, 22:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2019, 17:40
Postovi: 1922
Lokacija: Cetina-Vrbas, Mosor-Vranica
Robbie MO je napisao/la:
Muslimanska stranka u Njemačkoj navodno 14% glasova u anketama (3 od 6 lidera muslimani, predsjednica Iranka i zamjenica Arapkinja)

https://en.wikipedia.org/wiki/Opinion_p ... l_election

https://en.wikipedia.org/wiki/B%C3%BCnd ... agenknecht


Točnije, polu-Iranka i polu-Egipćanka. Obje su s majčine strane njemačkog porijekla, Sahra Wagenknecht je u braku s Oscarom Lafontaineom (veteran SPD-a), s tim da joj je to drugi brak, a prvi muž joj je također bio Nijemac.
Ona je inače rođena u DDR-u.

Ova polu-Egipćanka je također u braku s Nijemcem, ako se ne varam.

Ta nova stranka je inače konzervativna ljevica,
antiislamska, antiimigrantska, antizelena i proruska.

AFD sa srpom i čekićem.

_________________
Kontra mraku, kontra sili, kontra rentijerstva, kontra klijentelizma

HDZ=SKH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 18 stu 2023, 22:49 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 74571
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Flamel je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:
Muslimanska stranka u Njemačkoj navodno 14% glasova u anketama (3 od 6 lidera muslimani, predsjednica Iranka i zamjenica Arapkinja)

https://en.wikipedia.org/wiki/Opinion_p ... l_election

https://en.wikipedia.org/wiki/B%C3%BCnd ... agenknecht


Točnije, polu-Iranka i polu-Egipćanka. Obje su s majčine strane njemačkog porijekla, Sahra Wagenknecht je u braku s Oscarom Lafontaineom (veteran SPD-a), s tim da joj je to drugi brak, a prvi muž joj je također bio Nijemac.
Ona je inače rođena u DDR-u.

Ova polu-Egipćanka je također u braku s Nijemcem, ako se ne varam.

Ta nova stranka je inače konzervativna ljevica,
antiislamska, antiimigrantska, antizelena i proruska.

AFD sa srpom i čekićem.


Kaj ?

Muslimanski Komšići ?

Reformirani integrirani muslimani ?

To mi je onda potencijalno najdraža stranka u Njemačkoj, ali moraju se dokazati na konkretnim pitanjima, kao i na odnosu prema BiH i Hrvatskoj. Promatrat ću ih.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 19 stu 2023, 14:04 
Offline

Pridružen/a: 17 sij 2013, 23:28
Postovi: 1442
Planina je napisao/la:

A te priče o godinama učenja jezika i probijanja i dokazivanja u firmi da bi nakon što si cijelu mladost potrošio u tuđini živeći kuća poso mogao reći e sad napokon pristojno zarađujem tu u pički materinoj sa tom odvratnom klimom i svime, ne bih hvala. Život nema reprizu.


Sve pet, onda nemaš šta biti nezadovoljan :palacgore1
S takvim stavom domet ti je bauštela, prihvati onda to ili se vrati nazad spavaj do podne pij kavu do 15h i budi i dalje nezadovoljan :neznam ne vidim previše opcija a i ne znam šta možeš u tudjini očekivati bez solidnog znanja jezika.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 19 stu 2023, 14:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 sij 2023, 16:54
Postovi: 5628
Robbie MO je napisao/la:
Muslimanska stranka u Njemačkoj navodno 14% glasova u anketama (3 od 6 lidera muslimani, predsjednica Iranka i zamjenica Arapkinja)

https://en.wikipedia.org/wiki/Opinion_p ... l_election

https://en.wikipedia.org/wiki/B%C3%BCnd ... agenknecht


Dobro su ti rekli ta stranka je nekakav ljevi odgovor na afd. Izgledaju ko da ih je tajna služba stvorila. Ljevičari migrantskog podrijetla s populističkom retorikom koja zadire i u desne stavove. Jedan bizaran kupus.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 19 stu 2023, 15:49 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 02:28
Postovi: 5752
Lokacija: planina
oak je napisao/la:
Planina je napisao/la:

A te priče o godinama učenja jezika i probijanja i dokazivanja u firmi da bi nakon što si cijelu mladost potrošio u tuđini živeći kuća poso mogao reći e sad napokon pristojno zarađujem tu u pički materinoj sa tom odvratnom klimom i svime, ne bih hvala. Život nema reprizu.


Sve pet, onda nemaš šta biti nezadovoljan :palacgore1
S takvim stavom domet ti je bauštela, prihvati onda to ili se vrati nazad spavaj do podne pij kavu do 15h i budi i dalje nezadovoljan :neznam ne vidim previše opcija a i ne znam šta možeš u tudjini očekivati bez solidnog znanja jezika.


Tema je Njemačka, za mene se ne sikiraj. Pišem iz svog iskustva kakvo je stanje u Njemačkoj i koja je računica našim ljudima.

Kad se usporedi situacija od prije 50 godina kad je njemačka marka vridila po zlato a kod nas sve bilo bezvrijedno i kad je ko je bio pametan mogao kupit pola Dubrovnika nakon malo šljakanja po Njemačkoj, kad se to usporedi sa ovim danas, niđe veze, ne znam kome se uopće više isplati Njemačka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 19 stu 2023, 16:10 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Imota je napisao/la:

Dobro su ti rekli ta stranka je nekakav ljevi odgovor na afd. Izgledaju ko da ih je tajna služba stvorila. Ljevičari migrantskog podrijetla s populističkom retorikom koja zadire i u desne stavove. Jedan bizaran kupus.


ako se želi utvrditi jel ih stvorila tajna služba, samo provjeri što misle o Izraelu,

ako su košer, znaš da ih je stajna služba stvorila

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5452 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192 ... 219  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: Navodni Poslanik i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO