HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 lis 2024, 08:27.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 5452 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194 ... 219  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 21 stu 2023, 15:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Sto se nove stranke tice mogu samo reci N A P O K O N.

Zasto? Pa zato sto se njena bivsa stranka "Die Linke", iliti pseudo-"Ljevica", vec pretvorila u najobicnije wokesranje koje se samo u nijansama razlikuje od Zelenih.

A BRD-u, kao i mnogima sirom Evrope, je prijeko potrebna LJEVICARSKA ALTERNATIVA posto je nezadovoljstva mnogo i na sve strane i uglavnom radi socijalnog i ekonomskog sunovrata u koje je gradjansko liberalna i konzervativna EU vrhuska povela evropske zemlje.

I da, kao lijepo sporedan efekat je to sto ce ovo itekako oslabiti tifusarski AfD. Sad svi oni koji se ne furaju na neonjemacizam i svo to judeo-krscansko ojropa lajtkultur sranje na koje rado izdrkava jedan dio ovdasnjih forumasa (barem oni najveci luzeri koji imaju dovoljno vremena a premalo zivota pa njihovi postovi i teme dominiraju forumom) imaju alternativu i mogucnost da glasom za novu stranku uloze protestnu notu protiv oficijelne politike najgore vlade u historiji BRD-a.

Sto se agende tice, Flamel je to manje vise - iako nabrzaka pa pomalo povrsno - opisao. Sto se migracija tice, ne, nisu protiv istih u "lajtkultur smislu" koji propagira tifusarska AfD, vec su realni i kazu da to mora imati neke razumne granice i da se mora kontrolisati i da oni koji nemaju pravo (azil, radna dozvola itd.) da budu tu treba da budu poslati nazad. Kao i svi koji se bave kriminalnim radnjama itd. Inace su ljevicarski nastrojeni, protive se rusofobnim stavovima i sankcijama protiv Rusije itd..

Ja sam vec dvije njezine knjige kupio, Die Selbstgerechten, koje sam poklonio. Tu se obracunala sa svim tim pseudoljevicaskim wokemajmunima koji su odavno vec izgubili osjecaj i za same sebe, a kamoli za realnost koja ih okruzuje, i koji veze nemaju sa stvarnim problemima obicnih radnika. Kritikuje upravo ono sto kritikujem i ja kad govorim o pseudoljevicarskim mantrama i neolibaralnim ujdurmama.

Radje bi mi bilo da se uspjela izboriti za to da se njen kurs primjeni u stranci "Ljevica" ali boze moj, kad ne moze onda ne moze. Sve je probala. Ta borba za uticaj unutar stranke je trajala maltene godinama i sad se napokon odlucila da osnuje vlastitu stranku. Ovo ce takodjer stranku "Ljevica" podbaciti ispod cenzusa tako da ce vjerovatno izletiti iz parlamenta.


Interesantno je takodjer i to da je ona po anketama najomiljenija politicarka citavog BRD-a. Iako je iz jedne od najmanjih stranaka u parlamentu. A takodjer je interesantno spomenuti da je zena retoricki div. Zamislite danasnji BRD i u emisijama sirom sistemskih TV kanala u kojima dovedu nju jednu u rundu s nekoliko protivnika da im et glumi neku ravnotezu u raspravama oko Ukrajine i Rusije. I onda ona sama razbuca sve njih. To ko nije vidio ne vjeruje.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 21 stu 2023, 16:48 
Offline

Pridružen/a: 24 stu 2020, 22:56
Postovi: 1137
Haram je napisao/la:
Sto se nove stranke tice mogu samo reci N A P O K O N.

Zasto? Pa zato sto se njena bivsa stranka "Die Linke", iliti pseudo-"Ljevica", vec pretvorila u najobicnije wokesranje koje se samo u nijansama razlikuje od Zelenih.

A BRD-u, kao i mnogima sirom Evrope, je prijeko potrebna LJEVICARSKA ALTERNATIVA posto je nezadovoljstva mnogo i na sve strane i uglavnom radi socijalnog i ekonomskog sunovrata u koje je gradjansko liberalna i konzervativna EU vrhuska povela evropske zemlje.

I da, kao lijepo sporedan efekat je to sto ce ovo itekako oslabiti tifusarski AfD. Sad svi oni koji se ne furaju na neonjemacizam i svo to judeo-krscansko ojropa lajtkultur sranje na koje rado izdrkava jedan dio ovdasnjih forumasa (barem oni najveci luzeri koji imaju dovoljno vremena a premalo zivota pa njihovi postovi i teme dominiraju forumom) imaju alternativu i mogucnost da glasom za novu stranku uloze protestnu notu protiv oficijelne politike najgore vlade u historiji BRD-a.

Sto se agende tice, Flamel je to manje vise - iako nabrzaka pa pomalo povrsno - opisao. Sto se migracija tice, ne, nisu protiv istih u "lajtkultur smislu" koji propagira tifusarska AfD, vec su realni i kazu da to mora imati neke razumne granice i da se mora kontrolisati i da oni koji nemaju pravo (azil, radna dozvola itd.) da budu tu treba da budu poslati nazad. Kao i svi koji se bave kriminalnim radnjama itd. Inace su ljevicarski nastrojeni, protive se rusofobnim stavovima i sankcijama protiv Rusije itd..

Ja sam vec dvije njezine knjige kupio, Die Selbstgerechten
, koje sam poklonio. Tu se obracunala sa svim tim pseudoljevicaskim wokemajmunima koji su odavno vec izgubili osjecaj i za same sebe, a kamoli za realnost koja ih okruzuje, i koji veze nemaju sa stvarnim problemima obicnih radnika. Kritikuje upravo ono sto kritikujem i ja kad govorim o pseudoljevicarskim mantrama i neolibaralnim ujdurmama.

Radje bi mi bilo da se uspjela izboriti za to da se njen kurs primjeni u stranci "Ljevica" ali boze moj, kad ne moze onda ne moze. Sve je probala. Ta borba za uticaj unutar stranke je trajala maltene godinama i sad se napokon odlucila da osnuje vlastitu stranku. Ovo ce takodjer stranku "Ljevica" podbaciti ispod cenzusa tako da ce vjerovatno izletiti iz parlamenta.


Interesantno je takodjer i to da je ona po anketama najomiljenija politicarka citavog BRD-a. Iako je iz jedne od najmanjih stranaka u parlamentu. A takodjer je interesantno spomenuti da je zena retoricki div. Zamislite danasnji BRD i u emisijama sirom sistemskih TV kanala u kojima dovedu nju jednu u rundu s nekoliko protivnika da im et glumi neku ravnotezu u raspravama oko Ukrajine i Rusije. I onda ona sama razbuca sve njih. To ko nije vidio ne vjeruje.



Pokusaj nekada te knjige koje kupujes i procitati. Vidjet ces kako je to dobro.

Citavo poglavlje te knjige bavi se time kako se migracijom unistava osjecaj zajednistva koji je preduvjet za citav jedan stav prema drzavi i drustvu, a koji je kao takav bio u temeljima njemacke ekonomije najboljih desetljeca prije nego sto su stvari krenule niz brdo.

To sto ti neznalice ironicno ismijavas "judeo-krscansku ojropa lajtkultur" to ona kao jedna marksistica izravno hvali upravo u toj knjizi koju si kupio i nisi procitao. Neznalice.

Upravo u toj knjizi neznalice ona pise o nagrizanju drustvenoga tkiva u tvrtkama u kojima rade ljudi iz po 40 nacija gdje nitko nikoga ne razumije, a sto se namjerno forsira da se razbije osjecaj jedinstva neznalice, da se unisti radnicko Mi, sprijeci sindikalno djelovanje itd.

U toj knjizi veoma je protiv imigracije i pise kako su optuzbe za ksenofobiju i desnicarenje neznalice samo antislobodarski woke nacin gusenja debate o tako vaznome pitanju neznalice i da takva rabota (koju evo i ti prakticiras) izravno puse u jedra AFD, te se u duhu marksisticke kritike iskoristavnja radnika veoma kriticki obrusava na aktualnu migraciju gdje donosi egzaktne podatke neznalice o tome kako migracija unistava i Njemacku i drustva zemalja iz kojih migranti dolaze i da je kao takva samo u interesu jacanja krupnoga kapitala i razbijanja zajednistva, a protiv interesa drzava koje ostaju puste i protiv interesa radnicke klase u Njemackoj koja se time fragmentira.


Jedan od primjera iz knjige je kako se samo manji dio studenata koji se prijave za studij medicine u Njemackoj prima, iako medicinari kronicno nedostaju, a ostali se odbijaju. Iako i novac i interes postoje medicinsko osoblje se gotovo (potpuno obrazovani mladi lijecnik na pocetku karijere) isisava sa Bliskoga istoka, JI Europe i iz Afrike i pokazuje kakav to fijasko u zdravstvenim sustavima tih africkih zemalja proizvodi. Time argumentira da se na taj nacin srozava zdravstvo i u Njemackoj i u zemljama iz kojih Njemacka izvlaci najbolje slojeve stanovnistva sto je za te zemlje osobito tezak udarac jer su to sirotinjska i nerazvijena drustva. Te izravno govori da su trenutni migranstki procesi nemoral (tim rijecima) i napada ih sa svih mogucih strana, pa tako i sa strane obrane "ojropsko judeokrscansko desnicarskoga bla" kako to ti vec wokeaski nazivas.

I tako dalje. Mogao bih ti sada neznalice napisati kilometar teksta o toj knjizi u kojoj autorica zali za nestalim "ojropa judeo-krscanskim lajt desnicarskim bla" zajednistvom i gdje ide izravno protiv aktualnih migrantskih politika neznalice.

Navodi u knjizi primjere Njemacke i SAD gdje su se u proslosti upravo pripadnici radnicke klase najvatrenije i uspjesno borili protiv migracija jer su one poluga rusenja cijena rada itd. To mogu radnici koji su ujedinjeni, a ne potpuno fragmentirani i u nesporazumu sami sa sobom sto je rezultat ove migracije koju ona brutalno kritizira.

Navodi ti primjer SAD-a gdje je gradjevinska bransa, obicni radnici u gradjevini blokirala pokusaje uvodjenja jeftine radne snage s juga i na taj nacin spasila svoje place. Naravno u doba kada krupni kapital nije jos dosao na ideju usucivanja radnicke klase pojmovima koje ti koristis "judeo-krscansko bla rasisticko". Isto tako navodi njemacku radnicku klasu koja je na pocetku prosloga stoljeca uspjesno ustajala protiv dovlacenja jeftinije radne snage iz Poljske. I tako dalje.

Neznalice ona u toj knjizi koju si naveo doslovno pise da je aktualna migracija nacin rusenja cijene rada i nacin urusavanja njemackoga (i ne samo njemackoga) osjecaja zajednistva.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 21 stu 2023, 17:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
dalate2020 je napisao/la:
Haram je napisao/la:
Sto se nove stranke tice mogu samo reci N A P O K O N.

Zasto? Pa zato sto se njena bivsa stranka "Die Linke", iliti pseudo-"Ljevica", vec pretvorila u najobicnije wokesranje koje se samo u nijansama razlikuje od Zelenih.

A BRD-u, kao i mnogima sirom Evrope, je prijeko potrebna LJEVICARSKA ALTERNATIVA posto je nezadovoljstva mnogo i na sve strane i uglavnom radi socijalnog i ekonomskog sunovrata u koje je gradjansko liberalna i konzervativna EU vrhuska povela evropske zemlje.

I da, kao lijepo sporedan efekat je to sto ce ovo itekako oslabiti tifusarski AfD. Sad svi oni koji se ne furaju na neonjemacizam i svo to judeo-krscansko ojropa lajtkultur sranje na koje rado izdrkava jedan dio ovdasnjih forumasa (barem oni najveci luzeri koji imaju dovoljno vremena a premalo zivota pa njihovi postovi i teme dominiraju forumom) imaju alternativu i mogucnost da glasom za novu stranku uloze protestnu notu protiv oficijelne politike najgore vlade u historiji BRD-a.

Sto se agende tice, Flamel je to manje vise - iako nabrzaka pa pomalo povrsno - opisao. Sto se migracija tice, ne, nisu protiv istih u "lajtkultur smislu" koji propagira tifusarska AfD, vec su realni i kazu da to mora imati neke razumne granice i da se mora kontrolisati i da oni koji nemaju pravo (azil, radna dozvola itd.) da budu tu treba da budu poslati nazad. Kao i svi koji se bave kriminalnim radnjama itd. Inace su ljevicarski nastrojeni, protive se rusofobnim stavovima i sankcijama protiv Rusije itd..

Ja sam vec dvije njezine knjige kupio, Die Selbstgerechten
, koje sam poklonio. Tu se obracunala sa svim tim pseudoljevicaskim wokemajmunima koji su odavno vec izgubili osjecaj i za same sebe, a kamoli za realnost koja ih okruzuje, i koji veze nemaju sa stvarnim problemima obicnih radnika. Kritikuje upravo ono sto kritikujem i ja kad govorim o pseudoljevicarskim mantrama i neolibaralnim ujdurmama.

Radje bi mi bilo da se uspjela izboriti za to da se njen kurs primjeni u stranci "Ljevica" ali boze moj, kad ne moze onda ne moze. Sve je probala. Ta borba za uticaj unutar stranke je trajala maltene godinama i sad se napokon odlucila da osnuje vlastitu stranku. Ovo ce takodjer stranku "Ljevica" podbaciti ispod cenzusa tako da ce vjerovatno izletiti iz parlamenta.


Interesantno je takodjer i to da je ona po anketama najomiljenija politicarka citavog BRD-a. Iako je iz jedne od najmanjih stranaka u parlamentu. A takodjer je interesantno spomenuti da je zena retoricki div. Zamislite danasnji BRD i u emisijama sirom sistemskih TV kanala u kojima dovedu nju jednu u rundu s nekoliko protivnika da im et glumi neku ravnotezu u raspravama oko Ukrajine i Rusije. I onda ona sama razbuca sve njih. To ko nije vidio ne vjeruje.



Pokusaj nekada te knjige koje kupujes i procitati. Vidjet ces kako je to dobro.

Citavo poglavlje te knjige bavi se time kako se migracijom unistava osjecaj zajednistva koji je preduvjet za citav jedan stav prema drzavi i drustvu koji je kao takav bio u temeljima njemacke ekonomije najboljih desetljeca prije nego sto su stvari krenule niz brdo.

To sto ti neznalice ironicno ismijavas "judeo-krscansko ojropa lajtkultur" to ona kao jedna marksistica izravno hvali upravo u toj knjizi koju si kupio i nisi procitao. Neznalice.

Upravo u toj knjizi neznalice ona pise o tvrtkama u kojima rade ljudi iz po 40 nacija gdje nitko nikoga ne razumje sto se namjerno forsira da se razbije osjecaj jedinstva neznalice, da se unisti radnicko Mi, sprijeci sindikalno djelovanje itd.

U toj knjizi veoma je protiv imigracije i pise kako su optuzbe za ksenofobiju i desnicarenje neznalice samo antislobodarski woke nacin gusenja debate o tako vaznome pitanju neznalice i da takva rabota (koju evo i ti prakticiras) izravno puse u jedra AFD. Te se u duhu marksisticke kritike iskoristavnja radnika veoma kriticki obrusava na aktualnu migraciju gdje donosi egzaktne podatke neznalice o tome kako migracija unistava i Njemacku i drustva zemalja iz kojih migranti dolaze i da je kao takva samo u interesu jacanja krupnoga kapitala i razbijanja zajednistva, a protiv interesa drzava koje ostaju puste i protiv interesa radnicke klase u Njemackoj koja se time fragmentira.


Ona ti tu navodi primjer kako se (zaboravio sam tocan broj) tipa kako se od 30.000 studenata koji se prijave za studij medicine u Njemackoj primi samo 8.000 godisnje. Ostali se odbiju. Dakle i novac i interes postoje. Ali ne, medicinsko osoblje se gotovo (potpuno obrazovani mladi lijecnik na pocetku karijere) isisava sa Bliskoga istoka i iz Afrike i pokazuje kakav to fijasko u zdravstvenim sustavima tih africkih zemalja proizvodi. Time argumentira da se na taj nacin srozava zdravstvo i u Njemackoj i u zemljama iz kojih Njemacka izvlaci najbolje slojeve stanovnistva sto je za te zemlje osobito tezak udarac jer su to sirotinjska i nerazvijena drustva. Te izravno govori da su trenutni migranstki procesi nemoral (tim rijecima) i napada ih sa svih mogucih strana. Da i sa strane obrane "ojropsko judeokrscansko desnicarsko" kako to ti vec nazivas.

I tako dalje. Mogao bih ti sada neznalice napisati kilometar teksta o toj knjizi u kojoj autorica zali za nestalim "ojropa judeo-krscanskim lajt desnicarskim bla" zajednistvom i gdje ide izravno protiv aktualnih migrantskih politika neznalice.

Navodi u knjizi primjere Njemacke i SAD gdje su se u proslosti upravo pripadnici radnicke klase najvatrenije i uspjesno borili protiv migracija jer su one poluga rusenja cijena rada itd. To mogu radnici koji su ujedinjeni, a ne potpuno fragmentirani i u nesporazumu sami sa sobom sto je rezultat ove migracije koju ona brutalno kritizira.

Navodi ti primjer SAD-a gdje je gradjevinska bransa, obicni radnici u gradjevini blokirala pokusaje uvodjenja jeftine radne snage s juga i na taj nacin spasila svoje place. Naravno u doba kada krupni kapital nije jos dosao na ideju usucivanja radnicke klase pojmovima koje ti koristis "judeo-krscansko bla rasisticko".

Neznalice ona u toj knjizi koju si naveo doslovno pise da je aktualna migracija nacin rusenja cijene rada neznalice i nacin rusenja njemackoga (i ne samo njemackoga) osjecaja zajednistva.



Postajes vec polako dosadan jer si ocigledno isuvise zagrizen. Njezin blago negativni stav prema migracijama nema veze sa desnicarskom lajtkultur ksenofobijom vec se bazira na realnim problemima koje sa sobom donose migracioni procesi. Ako ne vidis razliku izmedju njezinog stava i stava AfDa u svemu tome, onda Gute Nacht.


Migracije, a to sam vec objasnio stranicu dvije unazad na ovoj temi, su JEDNA OD TEMATIKA koje zaokupljaju drustvo danasnjeg BRD-a, ali nit glavno, nit jedino. I to je ono sto notorne desnicarske tastatura drkadzije ne mogu da shvate, iliti ne zele da shvate, jer su oni zadojeni i prirodno glupi pa kao takvi teze ka pojednostavljivanju kompleksnih drustvenih procesa.

Naravno da treba obuzdati stalni priliv radne snage sa strane - ZA TO SAM I JA. Jer od toga profitiraju iskljucivo kapitalisti dok se cijene rada spustaju. Da, to se u neku ruku koci sa internacionalizmom marksisticke ljevice, no, da budimo iskreni: u danasnji vakt je ta vrsta marksizma cisto nerealna, tako da se migracioni procesi moraju ograniciti i kontrolirati. Sta je samo rulje nagrnulo u Austriju i BRD od prosirenja EU na istok i jug, to je nevjerovatno. Zamisli kako samo to spusta cijene rada ovde. Hrvat ce ti npr. raditi posao za pare za koje to slabo koji Austrijanac da je kadar ciniti. Kuish? :)


A sto se studenata tice, pa sta mislis sta je priliv studenata iz BRD-a u jedan gradic poput Innsbrucka na medicinskom fakultetu znacio?

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 21 stu 2023, 17:12 
Offline

Pridružen/a: 24 stu 2020, 22:56
Postovi: 1137
Haram je napisao/la:
dalate2020 je napisao/la:


Pokusaj nekada te knjige koje kupujes i procitati. Vidjet ces kako je to dobro.

Citavo poglavlje te knjige bavi se time kako se migracijom unistava osjecaj zajednistva koji je preduvjet za citav jedan stav prema drzavi i drustvu koji je kao takav bio u temeljima njemacke ekonomije najboljih desetljeca prije nego sto su stvari krenule niz brdo.

To sto ti neznalice ironicno ismijavas "judeo-krscansko ojropa lajtkultur" to ona kao jedna marksistica izravno hvali upravo u toj knjizi koju si kupio i nisi procitao. Neznalice.

Upravo u toj knjizi neznalice ona pise o tvrtkama u kojima rade ljudi iz po 40 nacija gdje nitko nikoga ne razumje sto se namjerno forsira da se razbije osjecaj jedinstva neznalice, da se unisti radnicko Mi, sprijeci sindikalno djelovanje itd.

U toj knjizi veoma je protiv imigracije i pise kako su optuzbe za ksenofobiju i desnicarenje neznalice samo antislobodarski woke nacin gusenja debate o tako vaznome pitanju neznalice i da takva rabota (koju evo i ti prakticiras) izravno puse u jedra AFD. Te se u duhu marksisticke kritike iskoristavnja radnika veoma kriticki obrusava na aktualnu migraciju gdje donosi egzaktne podatke neznalice o tome kako migracija unistava i Njemacku i drustva zemalja iz kojih migranti dolaze i da je kao takva samo u interesu jacanja krupnoga kapitala i razbijanja zajednistva, a protiv interesa drzava koje ostaju puste i protiv interesa radnicke klase u Njemackoj koja se time fragmentira.


Ona ti tu navodi primjer kako se (zaboravio sam tocan broj) tipa kako se od 30.000 studenata koji se prijave za studij medicine u Njemackoj primi samo 8.000 godisnje. Ostali se odbiju. Dakle i novac i interes postoje. Ali ne, medicinsko osoblje se gotovo (potpuno obrazovani mladi lijecnik na pocetku karijere) isisava sa Bliskoga istoka i iz Afrike i pokazuje kakav to fijasko u zdravstvenim sustavima tih africkih zemalja proizvodi. Time argumentira da se na taj nacin srozava zdravstvo i u Njemackoj i u zemljama iz kojih Njemacka izvlaci najbolje slojeve stanovnistva sto je za te zemlje osobito tezak udarac jer su to sirotinjska i nerazvijena drustva. Te izravno govori da su trenutni migranstki procesi nemoral (tim rijecima) i napada ih sa svih mogucih strana. Da i sa strane obrane "ojropsko judeokrscansko desnicarsko" kako to ti vec nazivas.

I tako dalje. Mogao bih ti sada neznalice napisati kilometar teksta o toj knjizi u kojoj autorica zali za nestalim "ojropa judeo-krscanskim lajt desnicarskim bla" zajednistvom i gdje ide izravno protiv aktualnih migrantskih politika neznalice.

Navodi u knjizi primjere Njemacke i SAD gdje su se u proslosti upravo pripadnici radnicke klase najvatrenije i uspjesno borili protiv migracija jer su one poluga rusenja cijena rada itd. To mogu radnici koji su ujedinjeni, a ne potpuno fragmentirani i u nesporazumu sami sa sobom sto je rezultat ove migracije koju ona brutalno kritizira.

Navodi ti primjer SAD-a gdje je gradjevinska bransa, obicni radnici u gradjevini blokirala pokusaje uvodjenja jeftine radne snage s juga i na taj nacin spasila svoje place. Naravno u doba kada krupni kapital nije jos dosao na ideju usucivanja radnicke klase pojmovima koje ti koristis "judeo-krscansko bla rasisticko".

Neznalice ona u toj knjizi koju si naveo doslovno pise da je aktualna migracija nacin rusenja cijene rada neznalice i nacin rusenja njemackoga (i ne samo njemackoga) osjecaja zajednistva.



Postajes vec polako dosadan jer si ocigledno isuvise zagrizen. Njezin blago negativni stav prema migracijama nema veze sa desnicarskom lajtkultur ksenofobijom vec se bazira na realnim problemima koje sa sobom donose migracioni procesi. Ako ne vidis razliku izmedju njezinog stava i stava AfDa u svemu tome, onda Gute Nacht.


Migracije, a to sam vec objasnio stranicu dvije unazad na ovoj temi, su JEDNA OD TEMATIKA koje zaokupljaju drustvo danasnjeg BRD-a, ali nit glavno, nit jedino. I to je ono sto notorne desnicarske tastatura drkadzije ne mogu da shvate, iliti ne zele da shvate, jer su oni zadojeni i prirodno glupi pa kao takvi teze ka pojednostavljivanju kompleksnih drustvenih procesa.

Naravno da treba obuzdati stalni priliv radne snage sa strane - ZA TO SAM I JA. Jer od toga profitiraju iskljucivo kapitalisti dok se cijene rada spustaju. Da, to se u neku ruku koci sa internacionalizmom marksisticke ljevice, no, da budimo iskreni: u danasnji vakt je ta vrsta marksizma cisto nerealna, tako da se migracioni procesi moraju ograniciti i kontrolirati. Sta je samo rulje nagrnulo u Austriju i BRD od prosirenja EU na istok i jug, to je nevjerovatno. Zamisli kako samo to spusta cijene rada ovde. Hrvat ce ti npr. raditi posao za pare za koje to slabo koji Austrijanac da je kadar ciniti. Kuish? :)


A sto se studenata tice, pa sta mislis sta je priliv studenata iz BRD-a u jedan gradic poput Innsbrucka na medicinskom fakultetu znacio?



Frajer kupio knjigu koju nije procitao i onda jos pise o cemu se radi u toj knjizi. I onda na osnovu knjige
koju nije procitao pametuje drugim ljudima na nacin koji autorica upravo u toj knjizi odbacuje i kritizira.

Ako me lijepo zamolis iskopat cu tu knjigu kod sebe i postavit cu ovdje kako autorica kao istinska i veoma inteligentna ljevicarka hvali to sto ti podrugljivo nazivas "ojropsko judeo-krscansko bla desnicarsko bla".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 21 stu 2023, 17:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
dalate2020 je napisao/la:
Haram je napisao/la:


Postajes vec polako dosadan jer si ocigledno isuvise zagrizen. Njezin blago negativni stav prema migracijama nema veze sa desnicarskom lajtkultur ksenofobijom vec se bazira na realnim problemima koje sa sobom donose migracioni procesi. Ako ne vidis razliku izmedju njezinog stava i stava AfDa u svemu tome, onda Gute Nacht.


Migracije, a to sam vec objasnio stranicu dvije unazad na ovoj temi, su JEDNA OD TEMATIKA koje zaokupljaju drustvo danasnjeg BRD-a, ali nit glavno, nit jedino. I to je ono sto notorne desnicarske tastatura drkadzije ne mogu da shvate, iliti ne zele da shvate, jer su oni zadojeni i prirodno glupi pa kao takvi teze ka pojednostavljivanju kompleksnih drustvenih procesa.

Naravno da treba obuzdati stalni priliv radne snage sa strane - ZA TO SAM I JA. Jer od toga profitiraju iskljucivo kapitalisti dok se cijene rada spustaju. Da, to se u neku ruku koci sa internacionalizmom marksisticke ljevice, no, da budimo iskreni: u danasnji vakt je ta vrsta marksizma cisto nerealna, tako da se migracioni procesi moraju ograniciti i kontrolirati. Sta je samo rulje nagrnulo u Austriju i BRD od prosirenja EU na istok i jug, to je nevjerovatno. Zamisli kako samo to spusta cijene rada ovde. Hrvat ce ti npr. raditi posao za pare za koje to slabo koji Austrijanac da je kadar ciniti. Kuish? :)


A sto se studenata tice, pa sta mislis sta je priliv studenata iz BRD-a u jedan gradic poput Innsbrucka na medicinskom fakultetu znacio?



Frajer kupio knjigu koju nije procitao i onda jos pise o cemu se radi u toj knjizi. I onda na osnovu knjige
koju nije procitao pametuje drugim ljudima na nacin koji autorica upravo u toj knjizi odbacuje i kritizira.

Ako me lijepo zamolis iskopat cu tu knjigu kod sebe i postavit cu ovdje kako autorica kao istinska i veoma inteligentna ljevicarka hvali to sto ti podrugljivo nazivas "ojropsko judeo-krscansko bla desnicarsko bla".



Hajd ne seri. Ako nadjes ijedan citat u vezi judeo-krscanskog naprdjivanja ja se dobrovoljno izlogiram iz foruma i nikad se vise ne ulogiram.

Na sve drugo sto sam napisao nemas naravno sta reci...

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 21 stu 2023, 17:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Nego, jel i tebi drago sto ce nova stranka definitivno oslabiti tifusarski i drkadzijski AfD?

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 21 stu 2023, 18:55 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Haram je napisao/la:
najvise iznenadila Greta Thunberg. Ona je uprkos mnogobrojnim kritikama itekako stala na stranu Palestine i to "radikalnije" nego mnogi drugi. Ocigledno je mala ipak moralna vertikala, sta god mi da mislili o CO2 agendi. I ocigledno ju nisu stvorile strukture moci za koje sam mislio da su ju stvorile.


a možda su je i stvorila, pa im je Frankenštajn utekao iz kaveza.

to ti je isto kao što su oni koji su stvorili boljševizam uglavnom završili s metkom u čelu za Staljinovih čistkli

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 21 stu 2023, 19:01 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
Haram je napisao/la:

Naravno da treba obuzdati stalni priliv radne snage sa strane - ZA TO SAM I JA. Jer od toga profitiraju iskljucivo kapitalisti dok se cijene rada spustaju. Da, to se u neku ruku koci sa internacionalizmom marksisticke ljevice, no, da budimo iskreni: u danasnji vakt je ta vrsta marksizma cisto nerealna, tako da se migracioni procesi moraju ograniciti i kontrolirati.


tu si potpuno u krivu.

antimigrantski stavoi su originalno marksistički.

marx i engels su migrante smatrali određenom vrstom štrajkbrehera, koje kapitalisti koriste protiv radničke klase.

to nije suprotno internacionalizmu, nego upravo obrnuto, imigrant je taj koji narušava internacionalizam služeči kapitalistu protiv radnika u drugoj zemlji, čime se razbija radnička solidarnost dobrobit malog broja radnika se pretpostavlja dobrobiti velikog djela.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 21 stu 2023, 19:15 
Offline

Pridružen/a: 24 stu 2020, 22:56
Postovi: 1137
divizija je napisao/la:
Haram je napisao/la:

Naravno da treba obuzdati stalni priliv radne snage sa strane - ZA TO SAM I JA. Jer od toga profitiraju iskljucivo kapitalisti dok se cijene rada spustaju. Da, to se u neku ruku koci sa internacionalizmom marksisticke ljevice, no, da budimo iskreni: u danasnji vakt je ta vrsta marksizma cisto nerealna, tako da se migracioni procesi moraju ograniciti i kontrolirati.


tu si potpuno u krivu.

antimigrantski stavoi su originalno marksistički.

marx i engels su migrante smatrali određenom vrstom štrajkbrehera, koje kapitalisti koriste protiv radničke klase.

to nije suprotno internacionalizmu, nego upravo obrnuto, imigrant je taj koji narušava internacionalizam služeči kapitalistu protiv radnika u drugoj zemlji, čime se razbija radnička solidarnost dobrobit malog broja radnika se pretpostavlja dobrobiti velikog djela.



Divizija sto kazu prorocanstva? Kad cemo svi skupa niz provaliju? :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 21 stu 2023, 19:15 
Offline

Pridružen/a: 17 sij 2013, 23:28
Postovi: 1442
Haram je napisao/la:
Greta Thunberg


:zubati :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 21 stu 2023, 19:55 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
dalate2020 je napisao/la:
Divizija sto kazu prorocanstva? Kad cemo svi skupa niz provaliju? :zubati


ne trebaju ti proročanstva za prezent

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 21 stu 2023, 19:56 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
oak je napisao/la:
Haram je napisao/la:
Greta Thunberg


:zubati :D


maloj treba odati priznanje što se suprotstavila svojim sponzorima

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 21 stu 2023, 20:32 
Offline

Pridružen/a: 24 stu 2020, 22:56
Postovi: 1137
divizija je napisao/la:
oak je napisao/la:

:zubati :D


maloj treba odati priznanje što se suprotstavila svojim sponzorima




Mislis onima cije ime ne smijemo spomenuti? :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 21 stu 2023, 20:34 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 17:34
Postovi: 24718
dalate2020 je napisao/la:
Mislis onima cije ime ne smijemo spomenuti? :zubati


i šire od toga

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 21 stu 2023, 21:14 
Offline

Pridružen/a: 17 sij 2013, 23:28
Postovi: 1442
divizija je napisao/la:
oak je napisao/la:

:zubati :D


maloj treba odati priznanje što se suprotstavila svojim sponzorima

Ne znam tko su joj sponzori znam samo da je iritantna i da ledi krv u žilama :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 23 stu 2023, 12:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 06 ruj 2023, 16:02
Postovi: 307
Nikad ama baš nikad ne davati pologe dok ne uđete u stan.
Hrvat popušio 1800 eura-čitaj mjesečnu plaću.
Tako i meni na instaču ženske izjavljuju ljubav i traže novce, no na kraju dobiju qurac.

https://www.zabranjeni.url/vijesti/svijet/ ... e-15397341

_________________
Attack of the Clones


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 23 stu 2023, 13:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
oak je napisao/la:
divizija je napisao/la:

maloj treba odati priznanje što se suprotstavila svojim sponzorima

Ne znam tko su joj sponzori znam samo da je iritantna i da ledi krv u žilama :zubati


Pa ledila je i meni, priznam. I uvijek mi je sluzila ko neka vrsta verbalnog otiraca u razgovoru sa "ekolozima" i "vjernicima" (u sistem), ali ovo je iznenadjenje i to veliko. Svejedno da li je Divizija u pravu ili ne pa se ona samo koci protiv onih koji su je stvorili, ili je ustvari i nisu stvorili, ili je "neuspjeli eksperiment", cinjenica je da se popisala u facu agendi podrskom Palestinaca.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 23 stu 2023, 22:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 22:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Nijemci zabranili komentare na društvenim mrežama :zubati


NJEMAČKI nogometni savez (DFB) bio je prisiljen isključiti komentare na društvenim mrežama nakon niza rasističkih komentara na račun svojih igrača. Nakon pobjede mlade njemačke reprezentacije protiv SAD-a (3:2) u osmini finala Svjetskog U-17 prvenstva, DFB je morao zatvoriti stupce komentara na društvenim mrežama zbog niza rasističkih komentara na račun momčadi.

Savez je nakon utakmice objavio fotografiju četvorice njemačkih igrača Charlesa Herrmanna, Almugera Kabara, Parisa Brunnera i Fayssala Harchaouija kako slave pobjedu. No ubrzo su se počeli gomilati brojni rasistički komentari na račun njihove boje kože.

"Ponosni smo na raznolikost među našim mladim igračima. Posvećenost različitosti je čvrsto ukorijenjena u statutima federacije, kao i vrijednosti tolerancije i poštovanja. Ako ne dijelite ove vrijednosti, prestanite nas pratiti", poručili su iz DFB-a najavivši pravne postupke.

Bivši njemački reprezentativac Jerome Boateng, koji je i sam bio žrtva rasističkih komentara, bio je užasnut napadima na mlade igrače. "Hoće li ovo ikada prestati?" pitao se za Kicker. "Žao mi je igrača jer se moraju nositi s takvim problemima u mladosti. Nažalost, to je trend koji se, po mom mišljenju, više ne može zaustaviti, pogotovo na internetu. Moramo se brinuti za našu zemlju, za Njemačku i za društvo", kazao je trener Christian Wuck.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 24 stu 2023, 04:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 tra 2023, 00:54
Postovi: 2312
Germanistania

slika

_________________
Iuste ambulans coram Deo pretium non habet
Tko pronađe sarkazam nek si ga zadrži.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 24 stu 2023, 11:02 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 12:38
Postovi: 4029
Zašto vrijeđati te dečke koje žele igrati nogomet i igrati za Njemačku. Nisu oni krivi što nema mladih Nijemaca.

Neka idu kod baba i djedova od 70 godina i vrijeđaju ih što nisu imali više djece i slali ih na treninge.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 24 stu 2023, 11:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 06 ruj 2023, 16:02
Postovi: 307
Kaftanzoglio je napisao/la:
Zašto vrijeđati te dečke koje žele igrati nogomet i igrati za Njemačku. Nisu oni krivi što nema mladih Nijemaca.

Neka idu kod baba i djedova od 70 godina i vrijeđaju ih što nisu imali više djece i slali ih na treninge.


Ovaj post je u žestokoj konkurenciji najgluplji i najretardiraniji od svih dosad napisanih na ovom forumu.

_________________
Attack of the Clones


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 24 stu 2023, 11:43 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 12:38
Postovi: 4029
Antijunak je napisao/la:
Kaftanzoglio je napisao/la:
Zašto vrijeđati te dečke koje žele igrati nogomet i igrati za Njemačku. Nisu oni krivi što nema mladih Nijemaca.

Neka idu kod baba i djedova od 70 godina i vrijeđaju ih što nisu imali više djece i slali ih na treninge.


Ovaj post je u žestokoj konkurenciji najgluplji i najretardiraniji od svih dosad napisanih na ovom forumu.



Zavidim ti ako si na forumu dva mjeseca i već si pročitao sve postove. Znači da imaš jako puno vremena u životu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 24 stu 2023, 14:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 22:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
VBA2024 je napisao/la:
Germanistania

slika


Otprilike ovakva slika je po vrtićima i školama.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 24 stu 2023, 14:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Kaftanzoglio je napisao/la:
Zašto vrijeđati te dečke koje žele igrati nogomet i igrati za Njemačku. Nisu oni krivi što nema mladih Nijemaca.

Neka idu kod baba i djedova od 70 godina i vrijeđaju ih što nisu imali više djece i slali ih na treninge.


Potpis big kao kuca.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 24 stu 2023, 17:45 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32742
Antijunak je napisao/la:
Kaftanzoglio je napisao/la:
Zašto vrijeđati te dečke koje žele igrati nogomet i igrati za Njemačku. Nisu oni krivi što nema mladih Nijemaca.

Neka idu kod baba i djedova od 70 godina i vrijeđaju ih što nisu imali više djece i slali ih na treninge.


Ovaj post je u žestokoj konkurenciji najgluplji i najretardiraniji od svih dosad napisanih na ovom forumu.


Zašto je glup post? Došla maca na vratanca. Sve što se radi ili što se ne radi imaju posljedice. Nijemci se odali đavlu, mislili pametni su ali naravno neizbježno je đavo došao po svoje. Tko je mislio da đavo neće doći očito je nerealan.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

986 of 2558 - 38.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5452 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194 ... 219  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: Naša Kvačica i 7 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO