HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 lis 2024, 19:18.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 4598 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 180, 181, 182, 183, 184
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: RH: Parlamentarni Izbori 2024 godine
PostPostano: 12 svi 2024, 23:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 17:45
Postovi: 7150
konzerva je napisao/la:
Hroboatos je napisao/la:

Ovo je primjer totalnog ludila i promašaj apsolutno svega, razina poremećaja bolesnika tipa Parage i Blaža Kraljevića.

Tomu ne treba komentar nego psihijatar s luđačkom košuljom i elektrošokovima.


Daj crkni više i prestani nepotrebno proizvoditi C02, klima ionako zatopljava


Dibidusi da ne ulaze u razgovor s odraslim ljudima.

https://forum.krstarica.com/threads/zbo ... t-49025828

https://forum.krstarica.com/threads/zbo ... t-49027910

https://forum.krstarica.com/threads/zbo ... t-49028628


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH: Parlamentarni Izbori 2024 godine
PostPostano: 13 svi 2024, 08:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 13:12
Postovi: 23869
Hroboatos je napisao/la:
Ovo je primjer totalnog ludila i promašaj apsolutno svega, razina poremećaja bolesnika tipa Parage i Blaža Kraljevića.

Tomu ne treba komentar nego psihijatar s luđačkom košuljom i elektrošokovima.


Pa Plenković je ljevičar.
Pogledaj tko su mu bili (a neki još uvijek jesu) partneri u vladi, od HNSa do SDSSa.

Imamo probleme s iseljavanjem (što je istočno-europski problem, ne samo naš), demografijom (problem cijele eu) i useljavanjem (cijelog Zapada, pa i Sjevera), s kojima se on ne bavi.

Nama treba kvalitetnog kadra i obrazovanja, potrebno je riješiti i neke povijesne stvari, a i lingvistički raščistiti neke zbrke po stranim fakultetima i raznoraznim amaterskim enciklopedijama.
Dok god državni novac odlazi u raznorazne NVO koje drže Možemovci, gdje je tu kruh?

I tu je jedina dobra stvar bila kod Hasanbegovića, što je tu krenuo uvoditi reda.
Samo to nije dobro završilo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH: Parlamentarni Izbori 2024 godine
PostPostano: 13 svi 2024, 09:13 
Offline

Pridružen/a: 12 svi 2024, 20:18
Postovi: 30
Mene je Plenković najviše iživcirao kada je stao u obranu pedofila iz Zambije i to kršeći zakon.

Kongo nema svoje institucije, kršćanska je država i stotine bolesnike iz RH su to koristili preko suda u Zlataru podmićivanjem.

Doslovno su otimali djecu ljudima i Plenković umjesto da je iskoristio hrvatske institucije, uhitio sve otmičare i priložio ih ruglu uz uništenje sudaca iz Zlata on je podilazio pedofilima koji koriste ugroženu djecu koju su oteli malenim kršćanima iz Konga.

S druge strane kad su tići hrvatići završili u Grčkoj u zatvoru nije slao nikoga sve dok mediji nisu izvršili pritisak, uopće nije branio hrvatsku mladost.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH: Parlamentarni Izbori 2024 godine
PostPostano: 13 svi 2024, 09:53 
Offline

Pridružen/a: 12 svi 2024, 20:18
Postovi: 30
Ovo je za vas debile iz HDZ-a koji pratite politiku Možemo i Bruxella.

Zašto ne skoknete malo do Njemačke ili Belgije vidjeti kako izgleda multikulturizam?

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH: Parlamentarni Izbori 2024 godine
PostPostano: 13 svi 2024, 09:57 
Offline

Pridružen/a: 12 svi 2024, 20:18
Postovi: 30
Franjo Tuđman bi se prevrnuo u grobu kad bi vidio koji ološ ga brani, ološ koji podržava Bruxell.
Ološ koji bi dovlačio Nepalce, Filipince a nakon toga i Arape i tako zagadili hrvatski nacionalni gen i pretvorio Hrvatsku u kopiju Belgije ili Švedske sa silovanjima, obijanjima kuća i stanova.

Pretvorili bi raj zbog judinih škuda u ***!




Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH: Parlamentarni Izbori 2024 godine
PostPostano: 13 svi 2024, 10:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 sij 2023, 16:54
Postovi: 5646
laganini je napisao/la:
Ceha je napisao/la:

Meni Turudić nije problem.
Ali Nepalci jesu.
A to je Plekyevo maslo.

Sada vlada uz pomoć raznoraznih manjinaca.
Koliko dugo će trebati da i ovi dobe pravo glasa?

…jaka ti inteligencija nadji ti radnike ako neces nepalce jel to narkoman kontra Nepalaca izvrdavas floskulama …meni trebaju radnici za vinograd 50 eura dnevnice nema ih sto sad..napustit vinograd il nac nekog….tebi krivi jadna sirotinja iz nepala ..


Vi hadezovci ste utonili u totalnu bolest, spremni ste istrijebit Hrvatsku naciju za svoj sitni interes. Vama nema spasa, niste uopće više kvalificirani za da se smatrate homo sapiensima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH: Parlamentarni Izbori 2024 godine
PostPostano: 13 svi 2024, 10:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 sij 2023, 16:54
Postovi: 5646
laganini je napisao/la:
Ceha je napisao/la:

Meni Turudić nije problem.
Ali Nepalci jesu.
A to je Plekyevo maslo.

Sada vlada uz pomoć raznoraznih manjinaca.
Koliko dugo će trebati da i ovi dobe pravo glasa?

…jaka ti inteligencija nadji ti radnike ako neces nepalce jel to narkoman kontra Nepalaca izvrdavas floskulama …meni trebaju radnici za vinograd 50 eura dnevnice nema ih sto sad..napustit vinograd il nac nekog….tebi krivi jadna sirotinja iz nepala ..


Vi hadezovci ste utonili u totalnu bolest, spremni ste istrijebit Hrvatsku naciju za svoj sitni interes. Vama nema spasa, niste uopće više kvalificirani za da se smatrate homo sapiensima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH: Parlamentarni Izbori 2024 godine
PostPostano: 13 svi 2024, 14:52 
Offline

Pridružen/a: 07 kol 2022, 13:35
Postovi: 38
Ceha je napisao/la:
konzerva je napisao/la:

Pupovac se nema kud dalje vraćati, on je tu i sad. Plenković će ove držati reda radi, tek toliko da ih uništi do kraja. Ako ih izbaci udahnuo bi im novi život, a Pupi će sve dobivati kao i da je formalno u vlasti.
Osim toga, opcija žetonizacije nije najsigurnija. HDZ je u silaznoj putanji i ljevica je osjetila krv. To su druge okolnosti u odnosu na 2016. kad je ljevica bila u silaznoj putanji i kad je Vrdoljak, mjesec dana nakon loklanih izbora na kojima je ljevica krahirala, ispravno zaključio da može il is HDZom ili u zatvor.

Sada nije tako, HDZ je u silazu i na ljevici neće lako biti naći ljude koji e uništiti svoju karijeru za koju godinu s HDZom, kad postoji opcija i za vlast bez HDZa.


Li-la.

IDS silazi s vlasti, to je očito.
Njima je stranka na 2 zastupnika, od kojih je 1 iz PGSa (tu je veće pitanje bi li PGS s HDZom).
Posavec i ovi na sjeveru...
Jesi vidio dio gdje je u Međimurskoj županiji revizija našla razne nepravilnosti u poslovanju?
A ovaj iz Fokusa je ionako bivši HDZovac.

Ljevica je nanjušila krv?
Što će biti s SDPom?
On je dobrano načet.
Ne bi ni ovo osvojili da im nije bilo Milanovića, a taj adut je sada potrošen.
Ok, uspjeli su izgurati Berine da ne dobe niti jeda mandat, ali...

I s tako oslabljenim SDPom, tko će s ljevice voditi smjenu Plenkovića?
Luda Benčićka, koja se vidjela kao premjerka s 5% glasova?
Tomašević, koga bi trebali svrgnuti u Zagrebu (iako mi se čini da će smeće ostati na vlasti)?

U ovakvoj priči Plenković nema konkurencije.
Da su se ponovili izbori, Plenković bi dobio više mandata, ako se oporba ne bi ujedinila (tipa SDP+Možemo i DP+KVK+Most).
Ali za takvo ujedinjavanje je sada kasno, DP je otišao s Plenkyem.

I tu imaš pravo, Pupi je cijelo vrijeme tu, samo je pitanje koliko će tko iz DPa moći ostati.
Kolakušić je prvi otišao, Jurčević nakon što je postalo jasno da nema promjene u kulturi.

Ostali su;
Tomislav Josić,
Stephen Nikola Bartulica-nešto je već krenuo filozofirati
Mario Radić -šef i financijer
Željko Lacković -ex nezavisni Bandićevac
Ivan Penava -gubi sljedeće izbore u Vukovaru
Josip Dabro
Dubravka Lipovac Pehar
Igor Peternel -ex SDPovac
Damir Biloglav
Ivan Šipić
Stipo Mlinarić
Ivica Kukavica

Nije baš homogena lista.
Lako moguće da će otpadati jedan po jedan.

Plenković je sada na 78?
Kad ih ode 3, onda će se i službeno vratiti Pupi.



Oba zastupnika su iz IDS-a, Vasilić iz PGS-a nije usao u sabor. Takoder, jako tesko bi PGS s HDZ-om, s obzirom da su u rijeckom gradskom vijecu u koaliciji s SDP-om a i inace su izrazito lijeva i liberalna stranka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH: Parlamentarni Izbori 2024 godine
PostPostano: 13 svi 2024, 16:34 
Offline

Pridružen/a: 10 svi 2024, 14:30
Postovi: 275
Flumen je napisao/la:
Oba zastupnika su iz IDS-a, Vasilić iz PGS-a nije usao u sabor. Takoder, jako tesko bi PGS s HDZ-om, s obzirom da su u rijeckom gradskom vijecu u koaliciji s SDP-om a i inace su izrazito lijeva i liberalna stranka.


Činjenica da je neka stranka lijeva ili liberalna nije nikakva prepreka koaliranju s Plenkovićem.

Razlog zašto to takve stranke uglavnom odbijaju jer činjenica da im biračko tijelo to ne oprašta. Kad gradiš politički marketing na tezi da je HDZ korumpiran i lopovski, koaliranje s njima dovodi do toga da te birači napuste.

Stoga takve koalicije obično rade samo oni koji su već u političkoj stranputici.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH: Parlamentarni Izbori 2024 godine
PostPostano: 13 svi 2024, 20:22 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 18:35
Postovi: 10827
Lokacija: No Country for White Men
HRT je slika i prilika Plenkovićeve politike. Čekamo ridikule Hroboatosa i Glazbenika i njihove komentare.

HRT-ovac: Pi*ko binarna, je*em ti haljinicu i tanjur. HRT: Poduzeli smo korake

https://www.index.hr/vijesti/clanak/hrt ... i_ostalo_d

_________________
Ta hercegovacka tragedija je bila prva vijest svih dnevnika u BIH (kod Senada prvih 15 minuta cak) a na HRTu 34 minuta. Ko tada nije razumio nikada nece.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH: Parlamentarni Izbori 2024 godine
PostPostano: 13 svi 2024, 22:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 13:12
Postovi: 23869
Flumen je napisao/la:
Ceha je napisao/la:

Li-la.

IDS silazi s vlasti, to je očito.
Njima je stranka na 2 zastupnika, od kojih je 1 iz PGSa (tu je veće pitanje bi li PGS s HDZom).
Posavec i ovi na sjeveru...
Jesi vidio dio gdje je u Međimurskoj županiji revizija našla razne nepravilnosti u poslovanju?
A ovaj iz Fokusa je ionako bivši HDZovac.

Ljevica je nanjušila krv?
Što će biti s SDPom?
On je dobrano načet.
Ne bi ni ovo osvojili da im nije bilo Milanovića, a taj adut je sada potrošen.
Ok, uspjeli su izgurati Berine da ne dobe niti jeda mandat, ali...

I s tako oslabljenim SDPom, tko će s ljevice voditi smjenu Plenkovića?
Luda Benčićka, koja se vidjela kao premjerka s 5% glasova?
Tomašević, koga bi trebali svrgnuti u Zagrebu (iako mi se čini da će smeće ostati na vlasti)?

U ovakvoj priči Plenković nema konkurencije.
Da su se ponovili izbori, Plenković bi dobio više mandata, ako se oporba ne bi ujedinila (tipa SDP+Možemo i DP+KVK+Most).
Ali za takvo ujedinjavanje je sada kasno, DP je otišao s Plenkyem.

I tu imaš pravo, Pupi je cijelo vrijeme tu, samo je pitanje koliko će tko iz DPa moći ostati.
Kolakušić je prvi otišao, Jurčević nakon što je postalo jasno da nema promjene u kulturi.

Ostali su;
Tomislav Josić,
Stephen Nikola Bartulica-nešto je već krenuo filozofirati
Mario Radić -šef i financijer
Željko Lacković -ex nezavisni Bandićevac
Ivan Penava -gubi sljedeće izbore u Vukovaru
Josip Dabro
Dubravka Lipovac Pehar
Igor Peternel -ex SDPovac
Damir Biloglav
Ivan Šipić
Stipo Mlinarić
Ivica Kukavica

Nije baš homogena lista.
Lako moguće da će otpadati jedan po jedan.

Plenković je sada na 78?
Kad ih ode 3, onda će se i službeno vratiti Pupi.



Oba zastupnika su iz IDS-a, Vasilić iz PGS-a nije usao u sabor. Takoder, jako tesko bi PGS s HDZ-om, s obzirom da su u rijeckom gradskom vijecu u koaliciji s SDP-om a i inace su izrazito lijeva i liberalna stranka.


Zbilja, razlika za 32 glasa...
https://izbori.hr/sabor2024/rezultati/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH: Parlamentarni Izbori 2024 godine
PostPostano: 15 svi 2024, 09:12 
Offline

Pridružen/a: 13 vel 2020, 23:12
Postovi: 241
Imota je napisao/la:
laganini je napisao/la:
…jaka ti inteligencija nadji ti radnike ako neces nepalce jel to narkoman kontra Nepalaca izvrdavas floskulama …meni trebaju radnici za vinograd 50 eura dnevnice nema ih sto sad..napustit vinograd il nac nekog….tebi krivi jadna sirotinja iz nepala ..


Vi hadezovci ste utonili u totalnu bolest, spremni ste istrijebit Hrvatsku naciju za svoj sitni interes. Vama nema spasa, niste uopće više kvalificirani za da se smatrate homo sapiensima.


Nema to veze sa HDZom i sitnim interesima, zamisli da ti imaš vinograde i ne možeš naći radnike da ti beru vinograde, kako bi ti kao poduzetnik riješio problem? Kako je Njemačka riješila problem sa šparogama i hmeljem? Strani radnici nisu problem, ako dobivaju radne vize, ostavi ga tu 6 mjeseci i nakon toga neka ide kući na hlađenje. Imaš radnu snagu, a neće ti ostajati i dovući 5 djece iz Nepala. Treba biti realan i prilagoditi se situaciji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH: Parlamentarni Izbori 2024 godine
PostPostano: 15 svi 2024, 10:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 sij 2023, 16:54
Postovi: 5646
Originals je napisao/la:
Imota je napisao/la:

Vi hadezovci ste utonili u totalnu bolest, spremni ste istrijebit Hrvatsku naciju za svoj sitni interes. Vama nema spasa, niste uopće više kvalificirani za da se smatrate homo sapiensima.


Nema to veze sa HDZom i sitnim interesima, zamisli da ti imaš vinograde i ne možeš naći radnike da ti beru vinograde, kako bi ti kao poduzetnik riješio problem? Kako je Njemačka riješila problem sa šparogama i hmeljem? Strani radnici nisu problem, ako dobivaju radne vize, ostavi ga tu 6 mjeseci i nakon toga neka ide kući na hlađenje. Imaš radnu snagu, a neće ti ostajati i dovući 5 djece iz Nepala. Treba biti realan i prilagoditi se situaciji.


Ajme tako naivno da mislim da trolaš, tako je počela i njemačka jel znaš ti šta znači gastarbajter? Svi oni dođu privremeno pa to privremeno postane trajno.

Doslovno nam se pred očima odvija proces labavljenja zakona o strancima, mic po mic svakih par miseci dobiju novo pravo. Nema ni sigurnosne provjere, oni za posao ne trebaju onu banalnu potvrdu o nekažnjavanju (što je kolokvijalni naziv).

Kod nas grožđe još trga rodbina, susjedi i prijatelji al jasno neki HDZov uhljeb valjda nema tih ljudi il mu se ne da okrenit janje ili odojak il bacit gradele za ekipu pa je bolje uvest roblje iz nepala koje je vinograd vidilo samo na filmu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH: Parlamentarni Izbori 2024 godine
PostPostano: 15 svi 2024, 10:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 sij 2023, 16:54
Postovi: 5646
I PS. iman vinograd, kako je stari prestar a ja i brat nismo uvik tu kad triba (zemlja traži slugu a ne gospodara) radije smo ga dali rođaku s petero dice da ga obrađiva. Čak sam mu pomaga trgat moj vinograd.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH: Parlamentarni Izbori 2024 godine
PostPostano: 15 svi 2024, 15:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2023, 17:17
Postovi: 1407
Smeta Pupi koji je više Hrbin nego Srbin .
Dobiju alergijksu reakciju na slovo s .
Dobili bi frasove da je neki pravi Srbin mesto Pupija .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH: Parlamentarni Izbori 2024 godine
PostPostano: 15 svi 2024, 15:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 sij 2023, 16:54
Postovi: 5646
On je prije svega pijavica.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH: Parlamentarni Izbori 2024 godine
PostPostano: 15 svi 2024, 16:04 
Offline

Pridružen/a: 10 svi 2024, 14:30
Postovi: 275
Revizija je napisao/la:
Smeta Pupi koji je više Hrbin nego Srbin .
Dobiju alergijksu reakciju na slovo s .
Dobili bi frasove da je neki pravi Srbin mesto Pupija .


Takvih Srba kod nas više nema, to smo rješili. Čak i za ove Pupijeve glasa manje od 10% Srba.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH: Parlamentarni Izbori 2024 godine
PostPostano: 15 svi 2024, 17:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2023, 17:17
Postovi: 1407
Ma mislio sam i ovakvi kakvi su Pupijevi su glavni problem troglava aždaja .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH: Parlamentarni Izbori 2024 godine
PostPostano: 15 svi 2024, 22:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 10:33
Postovi: 16650
Imota je napisao/la:
I PS. iman vinograd, kako je stari prestar a ja i brat nismo uvik tu kad triba (zemlja traži slugu a ne gospodara) radije smo ga dali rođaku s petero dice da ga obrađiva. Čak sam mu pomaga trgat moj vinograd.

..jeli..i budi mu zahvalan meni svake godine nude 5 tisuća trsova …zasto..jer takvi ko ti nece da rade nego pobjegli u gradove i glumite gospodu i onda vam nepalci postaju neprijatelji broj jedan…svaki misec odnesi poklon rodjaku..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH: Parlamentarni Izbori 2024 godine
PostPostano: 16 svi 2024, 07:27 
Offline

Pridružen/a: 13 vel 2020, 23:12
Postovi: 241
Imota je napisao/la:
Originals je napisao/la:

Nema to veze sa HDZom i sitnim interesima, zamisli da ti imaš vinograde i ne možeš naći radnike da ti beru vinograde, kako bi ti kao poduzetnik riješio problem? Kako je Njemačka riješila problem sa šparogama i hmeljem? Strani radnici nisu problem, ako dobivaju radne vize, ostavi ga tu 6 mjeseci i nakon toga neka ide kući na hlađenje. Imaš radnu snagu, a neće ti ostajati i dovući 5 djece iz Nepala. Treba biti realan i prilagoditi se situaciji.


Ajme tako naivno da mislim da trolaš, tako je počela i njemačka jel znaš ti šta znači gastarbajter? Svi oni dođu privremeno pa to privremeno postane trajno.

Doslovno nam se pred očima odvija proces labavljenja zakona o strancima, mic po mic svakih par miseci dobiju novo pravo. Nema ni sigurnosne provjere, oni za posao ne trebaju onu banalnu potvrdu o nekažnjavanju (što je kolokvijalni naziv).

Kod nas grožđe još trga rodbina, susjedi i prijatelji al jasno neki HDZov uhljeb valjda nema tih ljudi il mu se ne da okrenit janje ili odojak il bacit gradele za ekipu pa je bolje uvest roblje iz nepala koje je vinograd vidilo samo na filmu.


Pitaj Enjingija ili Josića iz Baranje, jel mu dovoljna lokalna ekipa, rodbina da bi obrao vinograd.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH: Parlamentarni Izbori 2024 godine
PostPostano: 16 svi 2024, 07:30 
Offline

Pridružen/a: 13 vel 2020, 23:12
Postovi: 241
laganini je napisao/la:
Imota je napisao/la:
I PS. iman vinograd, kako je stari prestar a ja i brat nismo uvik tu kad triba (zemlja traži slugu a ne gospodara) radije smo ga dali rođaku s petero dice da ga obrađiva. Čak sam mu pomaga trgat moj vinograd.

..jeli..i budi mu zahvalan meni svake godine nude 5 tisuća trsova …zasto..jer takvi ko ti nece da rade nego pobjegli u gradove i glumite gospodu i onda vam nepalci postaju neprijatelji broj jedan…svaki misec odnesi poklon rodjaku..


A kako ces preuzeti trsove ako ti nema tko obrati plodove? Sta cemo sad? Ili uvesti nepalce ili neka vinogradi propadnu, sto je bolje?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH: Parlamentarni Izbori 2024 godine
PostPostano: 16 svi 2024, 08:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 sij 2023, 16:54
Postovi: 5646
laganini je napisao/la:
Imota je napisao/la:
I PS. iman vinograd, kako je stari prestar a ja i brat nismo uvik tu kad triba (zemlja traži slugu a ne gospodara) radije smo ga dali rođaku s petero dice da ga obrađiva. Čak sam mu pomaga trgat moj vinograd.

..jeli..i budi mu zahvalan meni svake godine nude 5 tisuća trsova …zasto..jer takvi ko ti nece da rade nego pobjegli u gradove i glumite gospodu i onda vam nepalci postaju neprijatelji broj jedan…svaki misec odnesi poklon rodjaku..



Pa imam rodbinu nisan izrod iz desnog krila partije znanog kao hdz. Nas hvala Bogu ima puno i ne padamo.

Ja iman 2 mala mikro vinograda neman ja tisuće loza, to malo ko ima kod nas (jedan od razloga i jesu naše velike obitelji i podjele zemlje). To o radu možeš lupetat svojoj ekipi uhljebima, stranački uguz priča o radu :smijeh Ti si lopatu vidio samo na filmu.

Nepalci i slični se uvoze baš zbog vas stranački džabalebaroša.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RH: Parlamentarni Izbori 2024 godine
PostPostano: 29 svi 2024, 14:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21803
konzerva je napisao/la:
Ceha je napisao/la:

Raspudići nisu Most.
Selakica je ionako bila nezavisna, a te mandate bi dobilo i tele da je bilo na Mostovoj listi.

Vidjet ćemo kak stvari stoje na lokalnima.


Most ima problem što nije organiziran kao stranka. Nema strukturu, i nema kapcitateta da bi je imao. Grmoja i Petrov nisu taj kapacitet. Nisu organizatori niti imaju koga da bi bio.

S druge strane Mario Radić jest, i zato je uspio drugi puta za redom biti treći, i to nakon što je eliminirao Škoru na čijem je imenu uzletio. Ali nažalost, njemu je to samo sredstvo za financijski proboj.

Izvan te priče, desnica je kod nas potpuno infantilna i pogubljena u vremenu i prostoru, i zato je Plenković tako nonšalantno rastura već 8 godina. Ona mu je ko sparing partner. Ali s obzirom da ista ionako nema odgovore na ni jedan suvremeni problem, i bolje je da je rastura.

Zapravo je za desnicu kod nas najbolje da ljevica pobjedi i osvoji vlast, što će se na idućim izborima vjerojatno i desiti. Ovaj put je HDZ prošao kroz iglene uši i to s DP pričuvom. Sljedeći puta neće.

I to je za desnicu dobro, jer će je to uskrsnuti, a možda u međuvremenu i dođe pameti pa nešto ponudi za budućnost. Koliko je desnica trenutno ograničena najolje pokazuje činjenica da je među pristašama DPa trenutno rasprava o tome jel trebalo tražiti više od HDZa po cijenu novih izbora ili je ovo maksimum. To je ko raspravao jel bolje da me lupiš čeličnim ili kamenim čekičem.
Da imaju imalo pameti, napravili bi vladu s Grbinom u izbornoj noći. Promjenili Turudića, uhitili Plenkovića, izazvali potres, pa onda išli na nove izbore gdje bi pričali s ranjenim HDZom. Ili čak pričali i bez novih izbora. No kako rekoh, nije to stvar samo manjka pameti nego i viška financijskog utjecaja.

Eh da imaju pameti i vizije, ali očito nemaju. Vrhunac Hrvatskih desničara je bogato se udati u HDZ koaliciju, to im je najdalje što su sposobni.

Zaista je fascinanto da do sada niti jedan desni političar nije zbrojio 2 i 2 te shvatio da desnica mora gurati svoju stvar, svoj program, svoj teren i ljude te ignorirati HDZ kao da ne postoje uopće i ući u vlast samostalno ako treba i s ljevicom a ne vječito biti podguzne muhe HDZ-a.

Ovo je sada bila savršena prilika, da su rasturili anemiju i ekipu sa smjenom Turudića, izbacivanjem manjinaca i promjenom izbornog zakona, znaći vlada je morala trajati samo 3-4 mjeseca da se par ključnih stvari provede i moglo se na nove izbore i onda bi pomeli.

Ali očito im je draži sendvič :smajl052

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4598 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 180, 181, 182, 183, 184

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: iprodano i 9 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO