HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 22 kol 2024, 11:49.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 71 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Jelena Karleuša javno širi lažne vijesti o Hrvatima
PostPostano: 24 svi 2024, 18:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10244
Lokacija: banana
Upozorenja: 3
Bobovac je napisao/la:
Njezina najpoznatija izjava.
Da li je u pravu?



Apsolutno je upravu. Slazem se.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jelena Karleuša javno širi lažne vijesti o Hrvatima
PostPostano: 25 svi 2024, 07:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 svi 2024, 12:08
Postovi: 29
Jeca je srpska Vedrana Rudan. Bez dlake na jeziku i sa 'udima većim od mnogih muskica.
Ko hoće da realno sagledati nekakve stvari reci će za njih dvije da pravo zbore.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jelena Karleuša javno širi lažne vijesti o Hrvatima
PostPostano: 25 svi 2024, 09:11 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32033
OPA je napisao/la:
Jeca je srpska Vedrana Rudan. Bez dlake na jeziku i sa 'udima većim od mnogih muskica.
Ko hoće da realno sagledati nekakve stvari reci će za njih dvije da pravo zbore.


Zanimljivo opažanje, meni više djeluju kao luđakinje. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

929 of 2558 - 36.32%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jelena Karleuša javno širi lažne vijesti o Hrvatima
PostPostano: 25 svi 2024, 09:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 14:26
Postovi: 7175
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Mane rapa, burazeru.

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jelena Karleuša javno širi lažne vijesti o Hrvatima
PostPostano: 25 svi 2024, 09:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 svi 2024, 12:08
Postovi: 29
kiler je napisao/la:
Mane rapa, burazeru.

Nema. Botovi na godišnjem, do daljnjeg.
Imate li sindikat?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jelena Karleuša javno širi lažne vijesti o Hrvatima
PostPostano: 25 svi 2024, 10:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 svi 2024, 12:08
Postovi: 29
Naša Kvačica je napisao/la:
OPA je napisao/la:
Jeca je srpska Vedrana Rudan. Bez dlake na jeziku i sa 'udima većim od mnogih muskica.
Ko hoće da realno sagledati nekakve stvari reci će za njih dvije da pravo zbore.


Zanimljivo opažanje, meni više djeluju kao luđakinje. :zubati

To znači da ne sagledavas realno život.
S druge strane lijepo je biti vječiti adolescent.
Dobri i naivni Kvakac. :cool


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jelena Karleuša javno širi lažne vijesti o Hrvatima
PostPostano: 25 svi 2024, 10:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 sij 2023, 16:54
Postovi: 4804
Oprosti pajdo autoru teme al ti si ispa teški redikul kad komentiraš izjave neke starlete :001_rolleyes


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jelena Karleuša javno širi lažne vijesti o Hrvatima
PostPostano: 25 svi 2024, 11:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2024, 14:32
Postovi: 942
Imota je napisao/la:
Oprosti pajdo autoru teme al ti si ispa teški redikul kad komentiraš izjave neke starlete :001_rolleyes


Otkad Imoćani kažu redikul, pajdo par godina studentskog doma ne radi od vlaja Splićanina.

Ali si moj pa ti opraštam. :wub

I zaboli me. :smajl034


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jelena Karleuša javno širi lažne vijesti o Hrvatima
PostPostano: 25 svi 2024, 11:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 sij 2023, 16:54
Postovi: 4804
Dalmaherc je napisao/la:
Imota je napisao/la:
Oprosti pajdo autoru teme al ti si ispa teški redikul kad komentiraš izjave neke starlete :001_rolleyes


Otkad Imoćani kažu redikul, pajdo par godina studentskog doma ne radi od vlaja Splićanina.

Ali si moj pa ti opraštam. :wub

I zaboli me. :smajl034



Redikul se već govori po Zagrebu, to je ušlo u svakdanji jezik.

Zato što budala nije isto šta i redikul a i uvredljivo je, redikul je taj pojam koji točno dočarava npr. kad neko otvara temu di se bavi izjavama neke starlete i pridaje joj ozbiljnu političku važnost :001_smile


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jelena Karleuša javno širi lažne vijesti o Hrvatima
PostPostano: 25 svi 2024, 11:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2024, 14:32
Postovi: 942
Citat:


Nemam volje kopirati tekst.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jelena Karleuša javno širi lažne vijesti o Hrvatima
PostPostano: 25 svi 2024, 11:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2024, 14:32
Postovi: 942
Imota je napisao/la:
Dalmaherc je napisao/la:

Otkad Imoćani kažu redikul, pajdo par godina studentskog doma ne radi od vlaja Splićanina.

Ali si moj pa ti opraštam. :wub

I zaboli me. :smajl034



Redikul se već govori po Zagrebu, to je ušlo u svakdanji jezik.

Zato što budala nije isto šta i redikul a i uvredljivo je, redikul je taj pojam koji točno dočarava npr. kad neko otvara temu di se bavi izjavama neke starlete i pridaje joj ozbiljnu političku važnost :001_smile


Ne govori se. Samo mi pravi Dalmatinci revemo redikul po Zagrebu, oni si kažu kretén.

Ali dobro bolje da si u Zagrebu, nego u Mainzu. Živ bio


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jelena Karleuša javno širi lažne vijesti o Hrvatima
PostPostano: 25 svi 2024, 11:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 sij 2023, 16:54
Postovi: 4804
Dalmaherc je napisao/la:
Imota je napisao/la:


Redikul se već govori po Zagrebu, to je ušlo u svakdanji jezik.

Zato što budala nije isto šta i redikul a i uvredljivo je, redikul je taj pojam koji točno dočarava npr. kad neko otvara temu di se bavi izjavama neke starlete i pridaje joj ozbiljnu političku važnost :001_smile


Ne govori se. Samo mi pravi Dalmatinci revemo redikul po Zagrebu, oni si kažu kretén.

Ali dobro bolje da si u Zagrebu, nego u Mainzu. Živ bio


Nije kreten redikul, (i to je već uvredljivije), ooo govore i to sa smišnim ZG naglaskom pa ispadne skoro neka nova rič :zubati

Šta ću u Mainzu, jesam učio njemački u srednjoj ko 2. strani jezik al mimo osnovnih fraza ne znam beknit, mene nezaposlenost nikad nije mučila.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jelena Karleuša javno širi lažne vijesti o Hrvatima
PostPostano: 25 svi 2024, 16:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 srp 2012, 00:08
Postovi: 19909
Lokacija: među zvijezdama
Robbie MO je napisao/la:
Zbog privatnih skandala i obiteljskih problema nije valjda skoro 10 godina radila, i onda izdala ovaj dvostruki “flop”.

I onda je izgubila glavu, ne zna više kud udara, jer propali album nakon godina izbivanja sa scene znači kraj karijere, osim da nije zasukala rukave i probala opet radit bolju muziku, još bolje indijske plagijate ili makar neke duete s ovim mladim sada popularnijim likovima.

Umjesto toga, ona računa da joj jedino preostaje biti na budžetu kao “slobodni umjetnik”. Zato Vučić, i ovaj patriotizam.

U biti, slična situacija kao Čeda Prašak. Jedno vrijeme se čak pokušavao baviti BiH, kao plaćeni “Komšićev savjetnik”, išao nešto komentirat protiv Hrvata a ne zna nabrojat 2 hrvatske općine u BiH.



Ma kakvu bolju muziku. Nema ona talenta. Kad poslušaš šta je i kako pjevala, na početku karijere to je cisti folk i horor od glasa. I onda se počela furati na pop muziku kao. Čista šizofrenija. Ako je ona pop kraljica, ja sam Lopez.

Osim toga svu lovu je očigledno spiskala, Tosic je ostavio, tako da joj je jedino preostalo da postane sendvičarka od Vučića.

Bijeda. Jad.


https://www.klix.ba/magazin/showbiz/mor ... /240524053

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jelena Karleuša javno širi lažne vijesti o Hrvatima
PostPostano: 25 svi 2024, 17:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 srp 2012, 00:08
Postovi: 19909
Lokacija: među zvijezdama
Citat:
Jelena Karleuša počela je verbalno napadati one koji su podržali usvajanje Rezolucije o genocidu u Srebrenici. No, mnogi građani Bosne i Hercegovine pamte dane kada je ova srbijanska pjevačica stajala na strani žrtava.
Ona je 2014. godine na Facebooku objavila posvetu žrtvama genocida u Srebrenici.
Screenshot: Facebook
Screenshot: Facebook
"11. 7. 1995. Počnite da brojite do 8.372... Uz svaki izgovoreni broj, zamislite da je jedan čovjek pao... Brojite... 1, 2, 3... 100, 200, 500... 1.000, 2.000, 3.000... Koliko treba vremena da se ubije 8.372 ljudi? Malo vremena i mnogo mržnje, bezumlja i zla. Zar je moguće da se to desilo? Da. Za nauk svima nama, za nauk novim generacijama. Da se ludilo ne ponovi. Srebrenica, 11. 7. 1995.", napisala je tada.
Screenshot: Facebook
Screenshot: Facebook
Na 21. godišnjicu genocida u Srebrenici je podijelila fotografiju tabuta u Potočarima uz opis: "1, 2, 3, 4, 5, otac, sin, brat, 10, 11..."
S obzirom na činjenicu da joj je u proteklih nekoliko godina karijera bila u padu, odlučila se za radikalan korak - približavanje predsjedniku Srbije Aleksandru Vučiću. Đorđe Stanković, opozicioni narodni poslanik Narodne stranke iz Niša, je prošle godine naveo da će ona od Telekoma Srbije, između ostalog, dobiti 350.000 eura za snimanje albuma.
"Jedna Jelena Karleuša dobit će milion i po eura od Telekoma. Dobit će 350 hiljada eura za svoj album, 150 hiljada za druge troškove i milion eura za emisiju koju će imati na Televiziji Prva. To će biti neki pandan neke bivše emisije koju je držao Ivan Ivanović na toj televiziji, neke emisije zabavnog karaktera koju u ovom momentu političkog, zabavnog karaktera ima Zoran Kesić", kazao je reagujući na novi Zakon o elektronskim komunikacijama u Republičkom parlamentu.

Dodao je da je Telekom Srbija kasica prasica države i da se po potrebi daje raznim kumovima, braći i ostalima, ali se sada daje i onima koji treba da kažu neku dobru riječi kada bude zatrebalo na nekoj televiziji. Karleušin menadžer Zoran Birtašević je za Nova.rs naveo kako tvrdnje Stankovića nisu tačne.

"U pitanju je neistina i ne znam iz kog razloga izmišljotina bez ikakvog dokaza. Niti je to ikakav tačan podatak niti postoji ikakav projekat za koji se dogovaraju takve cifre, pogotovo ne u Srbiji. Ne znam zašto je to taj čovjek izgovorio i šta je njegov krajnji cilj, ali očigledno nije dobra namjera", kazao je.

Ona je album "Alpha" objavila 13. augusta prošle godine, a album "Omega" je objavila sedam dana kasnije. Kao što je moguće vidjeti na YouTubeu, kao prijatelj oba albuma je naveden Telekom Srbija.

Screenshot: YouTube
Screenshot: YouTube
Karleuša je zbog vlastite karijere i snimanja odlučila postati Vučićev megafon. Podsjećamo, prošlog ljeta je bh. glumca Feđu Štukana nazvala "ubicom i islamskim ekstremistom". Obrušila se i na Zorana Kesića.

"Kesiću... Bijedna nesvesna budalo... Nasmijana, a tužna budalo... Zar usred mog grada da se grliš i smiješ s čovjekom koji se zove Feđa Štukan, ubica i islamski ektremista, koji je po sopstvenom priznanju iz snajpera 'ubijao četnike' u ratu? Ovaj, inače, teški heroinski zavisnik je došao iz pi**e materine i iz druge države u moj grad da poziva protiv srpske izabrane vlasti, a ti nesretna budalo Kesiću. Konju torojanski. Bijedniče i izdajniče...", navela je.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jelena Karleuša javno širi lažne vijesti o Hrvatima
PostPostano: 25 svi 2024, 17:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2024, 14:32
Postovi: 942
Napisala je uvod 'Ova izjava će Hrvatsku koštati milijarde' pa je korigirala kad joj je rečeno da to implicira slično za Srbiju. :D

slika

Na FB profilu ove loše odrađene plastike ima video isječak Severinine izjave na koji se referira.

Objava ispod te je o Jasenovcu, logorima za srpsku decu, klasika. Ovaj villain arc će je izluditi za koju godinu.

Niti je dobrodošla u Hrvatsku, niti federaciju. Srpska desnica je ionako ne voli. Stvarno joj preostaje OnlyFans.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jelena Karleuša javno širi lažne vijesti o Hrvatima
PostPostano: 26 svi 2024, 00:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 72138
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Ova stvar joj je odlična :D


_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jelena Karleuša javno širi lažne vijesti o Hrvatima
PostPostano: 26 svi 2024, 09:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 lip 2019, 16:42
Postovi: 2344
Lokacija: Negdi na granici svitova
Kao i onoj budali Trifunoviću, zabranit ulaz u RH i EU koju godinu i dobar.
Bila kod Senada, a sada veći četnik od Ace :zubati. Nevjerojatno koje transformacije može napravit iljadu eura mjesečno

_________________
Za dom spremni


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jelena Karleuša javno širi lažne vijesti o Hrvatima
PostPostano: 26 svi 2024, 12:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 13:49
Postovi: 9774
Lokacija: Usa
Nasle se dvije fanfulje, Severina i Karleusa, jedna se slikala dok pusi qrac druga slikala svoju picku, i one su sad relevantne za nesto.

Ova prva budaletina svadja se zbog Srebrenice, nije joj palo na pamet spomenuti Vukovar. I to sad kad su je srbende "jebale i odjebale". Ova druga je prije samo par godina pisala pateticne statuse o Srebrenici, ono "jedan dva otac brat sin sest sedam" i kakti plakalk zbog zrtava. A sada kad Vucic placa picku, onda je srpkinja.

Ne mozes vjerovati koliko se balklanjerosi loze na te prodane duse.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jelena Karleuša javno širi lažne vijesti o Hrvatima
PostPostano: 26 svi 2024, 14:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 srp 2012, 00:08
Postovi: 19909
Lokacija: među zvijezdama
Umjesto se i Tosic izgleda nešto. Navodno je pisao poruke Seve. On se vadi da je htio da mu pjeva na jahti, koju je iznajmio. Lool

A Jelena je poludjela i od ljubomore izgleda.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jelena Karleuša javno širi lažne vijesti o Hrvatima
PostPostano: 26 svi 2024, 15:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2024, 14:32
Postovi: 942
slika

slika
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jelena Karleuša javno širi lažne vijesti o Hrvatima
PostPostano: 26 svi 2024, 16:21 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32033
Hahaha.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

929 of 2558 - 36.32%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 71 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: Naša Kvačica i 12 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO