HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 17 ruj 2024, 18:22.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 4069 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 163  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 28 svi 2024, 18:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 11:50
Postovi: 10361
Lokacija: Banja Luka
Bobovac je napisao/la:
MiB je napisao/la:

Naravno, jer tu niko normalan neće živjeti.


A tamo gdje su kastracije, transgenderi s bradom i ******** parade su normalni ljudi?

LoLić.

Podsvjest je čudo .
Kako god , strpljenja ljudi...
Za dvije godine će biti mnogo toga jasnije . A za pet , gotovo sve. :zubati
Vrijeme teče brzo , naročito kad je ovako " zgusnuto" .
Čovjek prosto ima osjećaj , da je svaki drugi dan petak .

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 28 svi 2024, 22:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 11:50
Postovi: 10361
Lokacija: Banja Luka
Trojanovu sviralu džaba zakopavati ..



(10, 36... meni posebno zanimljiv dio , nešto rijetko čujemo iz zapadnih usta )

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 29 svi 2024, 08:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02
Postovi: 4923
MiB je napisao/la:
Valjak topovskog mesa je dobro isplanirana vojna operacija?

Da to orkovi mogu skuzit nas nebi bilo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 29 svi 2024, 08:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02
Postovi: 4923
Haram je napisao/la:
MiB je napisao/la:

Šta kažu NATO mediji? Ide po planu ruski valjak topovskog mesa? Ruska vojska podjednako uspješno gubi najmoderniju tehniku i onu zastarjelu koju izvlači iz naftalina??? Valjaju tu i tamo 300m na dan?


KAzu da Rusi napreduju iako pokusavaju da narodu kao i obicno malo nasole pamet.

Znao sam zadnjih sedmica upaliti ARD ili ZDF cisto da uzivam u kuknjavi. Ne znam, zalopojke BRD-ovskih organa vlasti, institucija, nosioca drustva, stranaka...vlastodrzaca...medija...ma da ne nabrajam..je naprosto muzika u mojim usima.

Cuj, da napada Mongol navijo bi za nj protiv Svabije, a kamoli Rus.

Njemce boli guza radi politike zelenih koja ih je energetski jebala I izrucila rusima


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 29 svi 2024, 08:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25508
Lokacija: Heartbreak Hotel
Eminencija je napisao/la:
MiB je napisao/la:
Valjak topovskog mesa je dobro isplanirana vojna operacija?

Da to orkovi mogu skuzit nas nebi bilo.



Gdje si Ukrajinac? :laugh

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 29 svi 2024, 08:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02
Postovi: 4923
Haram je napisao/la:
Nisam to mogao povjerovati. Ili nisam htio. Ne znam. A mozda je to isti onaj refleks koji je masu ljudi u BiH ostavio zatecene ratom koji je "odjednom" poceo. Jednostavno ne zelis vjerovati da je to moguce..sjecam se dobro prica o tome kako je to u BiH nemoguce jer bi bukvalno ratovao haustor protiv haustora, sprat protiv kata i obrnuto. (sto su nadrealisti btw. prilicno dobro iskarikirali) A ono..pocetak 92. godine! :ucelo


Ali u medjuvremenu sam gotovo pa siguran da cemo ratovati protiv Rusije.

Ovi majmuni, licemjeri, ova zapadnjacka gamad nece i ne zeli popustiti. Vidim da ce ici do kraja i da im uopste nije bed povecavati ulog. Evo Belgija veli da ce 30 aviona poslati a NATO sekretar, ono anglosaksonsko gofno na kvadrat odvratno, stalno ko fol "vrsi pritisak na BRD" da uleti punim dahom. Sto znaci da je samo pitanje vremena kad ce poslati i one rakete i sve sto se od njih bude trazilo - pa tako i "strucnjake", kao sad Francuska. Ali ni to nece biti dovoljno tako da ce se sigurno ici jos dalje.

Sjetimo se da se na pocetku raspravljalo cak i o obicnoj municiji za granate..pa o tenkovima..itd.. gubi se mjera.

Nekidan ona kijevska marva gadjala ruska atomska postrojenja tako da je cak i jedan engleski strucnjak rekao da se "nada da ruska PZO dobro funkcionise". Vidite da ovi nemaju nikakav blam u vezi toga, njima u Kijevu je to pitanje politickog opstanka, pitanje opstanka njihovih privilegija posto se radi o najobicnijoj oligarhiji koja i vlastiti narod pljacka. Onu atomsku da im das, oni ce je roknuti na Moskvu..Donjeck...

A posto Rusi nece i ne mogu izgubiti ovaj rat, neminovno je da kad tad otvoreno udjemo. I onda se mozemo fino pozdraviti s ovdasnjim dunjalukom. Mamu im u pitchku jebem onu neodgovornu da im jebem..treba ih ba sve pobiti i pobacati u najdublje jame jer ta bagra nece ispastati vec cemo ispastati mi, obican puk.

Nista tu nije neodgovorno
Rusija je supak azije a puno tenkova,dosta ih je bilo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 29 svi 2024, 08:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
I tako...
https://www.facebook.com/watch/?v=1269691004000767

Zato, drugovi dobri Bosnjani, treba biti dobar prije svega s komsijom, i treba oCerat svakog u pm ko na bilo koji nacin dolijeva ulje na vatru "medjukomsijskih odnosa". Ovako to izgleda kad ti se geopolitika posere u hatar. (eo jos jedan turcizam za razmisljanje)

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 29 svi 2024, 09:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
Eminencija je napisao/la:
Haram je napisao/la:
Nisam to mogao povjerovati. Ili nisam htio. Ne znam. A mozda je to isti onaj refleks koji je masu ljudi u BiH ostavio zatecene ratom koji je "odjednom" poceo. Jednostavno ne zelis vjerovati da je to moguce..sjecam se dobro prica o tome kako je to u BiH nemoguce jer bi bukvalno ratovao haustor protiv haustora, sprat protiv kata i obrnuto. (sto su nadrealisti btw. prilicno dobro iskarikirali) A ono..pocetak 92. godine! :ucelo


Ali u medjuvremenu sam gotovo pa siguran da cemo ratovati protiv Rusije.

Ovi majmuni, licemjeri, ova zapadnjacka gamad nece i ne zeli popustiti. Vidim da ce ici do kraja i da im uopste nije bed povecavati ulog. Evo Belgija veli da ce 30 aviona poslati a NATO sekretar, ono anglosaksonsko gofno na kvadrat odvratno, stalno ko fol "vrsi pritisak na BRD" da uleti punim dahom. Sto znaci da je samo pitanje vremena kad ce poslati i one rakete i sve sto se od njih bude trazilo - pa tako i "strucnjake", kao sad Francuska. Ali ni to nece biti dovoljno tako da ce se sigurno ici jos dalje.

Sjetimo se da se na pocetku raspravljalo cak i o obicnoj municiji za granate..pa o tenkovima..itd.. gubi se mjera.

Nekidan ona kijevska marva gadjala ruska atomska postrojenja tako da je cak i jedan engleski strucnjak rekao da se "nada da ruska PZO dobro funkcionise". Vidite da ovi nemaju nikakav blam u vezi toga, njima u Kijevu je to pitanje politickog opstanka, pitanje opstanka njihovih privilegija posto se radi o najobicnijoj oligarhiji koja i vlastiti narod pljacka. Onu atomsku da im das, oni ce je roknuti na Moskvu..Donjeck...

A posto Rusi nece i ne mogu izgubiti ovaj rat, neminovno je da kad tad otvoreno udjemo. I onda se mozemo fino pozdraviti s ovdasnjim dunjalukom. Mamu im u pitchku jebem onu neodgovornu da im jebem..treba ih ba sve pobiti i pobacati u najdublje jame jer ta bagra nece ispastati vec cemo ispastati mi, obican puk.

Nista tu nije neodgovorno
Rusija je supak azije a puno tenkova,dosta ih je bilo.


Veoma tesko mi je pronaci prave rijeci kojima bih mogao na adekvatan nacin opisati koliko misim da si glup. (da se ne uvrijedis)

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 29 svi 2024, 09:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02
Postovi: 4923
Haram je napisao/la:
Kontam da se isparim za Australiju..engleski znam, imam neku rodbinu tamo, a ova moja kakvu profesiju ima svudje moze raditi..a ja cu se snaci vec nekako. Zakleo sam si da necu docekati da me situacija zatekne ko starog mi onomad i masu rodbine koji su jos u aprilu 92. godine na kucnom pragu docekali noz.

Al i Australija je u tom fazonu..tako da covjek fakat ne zna dje da mahne..ni Svica nije sigurna, ako pocne Evropa da gori u atomskom vihoru, nema ni njima vise cile mile.

Eto do cega nas dovedose Victoria-fuck the EU-nulandi i US neokonzervativci i njihova politika neogranicenog sirenja vlastitog uticaja.

:thumbdown
Ni cigan nece u rusiju


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 29 svi 2024, 09:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
Eminencija je napisao/la:
Haram je napisao/la:
Kontam da se isparim za Australiju..engleski znam, imam neku rodbinu tamo, a ova moja kakvu profesiju ima svudje moze raditi..a ja cu se snaci vec nekako. Zakleo sam si da necu docekati da me situacija zatekne ko starog mi onomad i masu rodbine koji su jos u aprilu 92. godine na kucnom pragu docekali noz.

Al i Australija je u tom fazonu..tako da covjek fakat ne zna dje da mahne..ni Svica nije sigurna, ako pocne Evropa da gori u atomskom vihoru, nema ni njima vise cile mile.

Eto do cega nas dovedose Victoria-fuck the EU-nulandi i US neokonzervativci i njihova politika neogranicenog sirenja vlastitog uticaja.

:thumbdown
Ni cigan nece u rusiju


Pa s Rusijom se misli ratovati, pametnjakovicu. Necu iz rata ici u rat - valjda. Ti da si zensko imo bi jaci osjecaj za logiku. Nista me ne cudi, ni avatar, ni dosadasnji upisi, ma nista..produzi.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 29 svi 2024, 09:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02
Postovi: 4923
Haram je napisao/la:
MiB je napisao/la:

Mislim kako ćeš morati brzo donijeti odluku, u narednih šest mjeseci.


Ima tu jos malo fore ali ceka nas definitivno brutalan i sveopsti rat. Nije mi jasno kako ti to moze biti vrijedno kijevske oligarhije.

Nije to nasa fronta,nase je gradjanski rat za vrijeme svijetskog rata a ni sebija ni hrvatska nemaju gradjanski koncept =))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 29 svi 2024, 09:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02
Postovi: 4923
Bobovac je napisao/la:
MiB je napisao/la:

Naravno, jer tu niko normalan neće živjeti.


A tamo gdje su kastracije, transgenderi s bradom i ******** parade su normalni ljudi?

LoLić.

Da
Zato toga za koju godinu nece bit.
A rusi ce I za 100 godina stovat careve.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 29 svi 2024, 09:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25508
Lokacija: Heartbreak Hotel
Eminencija je napisao/la:
Bobovac je napisao/la:

A tamo gdje su kastracije, transgenderi s bradom i ******** parade su normalni ljudi?

LoLić.

Da
Zato toga za koju godinu nece bit.
A rusi ce I za 100 godina stovat careve.




Oprosti nisam razumio, gdje čega neće biti, kada i zašto???

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 29 svi 2024, 09:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
Eminencija je napisao/la:
Haram je napisao/la:

Ima tu jos malo fore ali ceka nas definitivno brutalan i sveopsti rat. Nije mi jasno kako ti to moze biti vrijedno kijevske oligarhije.

Nije to nasa fronta,nase je gradjanski rat za vrijeme svijetskog rata a ni sebija ni hrvatska nemaju gradjanski koncept =))


Buraz, jesti pjan? Ozbiljno pitam.

To bi fakat bilo..onno..nije ni deset prijepodne. :D

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 29 svi 2024, 10:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2018, 00:02
Postovi: 4923
Bobovac je napisao/la:
Eminencija je napisao/la:
Da
Zato toga za koju godinu nece bit.
A rusi ce I za 100 godina stovat careve.




Oprosti nisam razumio, gdje čega neće biti, kada i zašto???

Wokizam propada na zapadu.

Rusija ce uvjek bit sugava.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 29 svi 2024, 11:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25508
Lokacija: Heartbreak Hotel
Odakle ovim ljudima tolika mržnja prema Rusiji? Zašto i kako?

Odakle ju crpe i koji im je interes za istu??


Jednostavno mi nije jasno...




Slabo tu mržnju i prikrivaju tobožnjom mržnjom prema režimu a ne zemlji.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 29 svi 2024, 11:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
Bobovac je napisao/la:
Odakle ovim ljudima tolika mržnja prema Rusiji? Zašto i kako?

Odakle ju crpe i koji im je interes za istu??


Jednostavno mi nije jasno...




Slabo tu mržnju i prikrivaju tobožnjom mržnjom prema režimu a ne zemlji.


Ja za "njemacko govorno podrucje" tacno znam sta je posrijedi.


Podsvjesno, a kod nekih sigurno i svjesno iako nebi priznali, su tu "antagonizmi" iz proslosti. Jbg. nemre Herrenmensch dozvoliti da ga tamo nekakav primitivni Rus Slaven oslobadja od samoizabranog nacizma.

Kad kazem podsvjesno, onda mislim na stvari koje se tradiraju neplanski s koljena na koljeno. Dovoljno je da ti djed kaze kako se proveo u ruskom zarobljenistvu da nekom bude sasvim dovoljno za makar skepsu prema Rusima.


Onda - ogroman dio - klasicna Hladnoratovska propaganda. Desetljecima se sve cinilo da se Ruse prikaze..mracnim..nedostupnim...brutalnim...pjanim...nekulturnim...i na kraju krajeva zlim (Rambo, Afganistan, itd.)


I onda dolazi novi fenomen - a to je nesto sto sam manje vise nesvjesno ili polusvjesno i sam tradirao, takozvani "Anti-Putinizam". Kad stvari kao Srednjoevropljanin posmatras povrsno, informacije kao takve crpis iz mejnstrim-medija, sklon si padanju u zamku natovskim frejminzima. Vidis tamo nekog poludiktatora kako tamani Cecene, kako progoni peddere, kako izigrava macho-muskarca, kako "unistava rusku demokratiju", jashe medjede i napada Gruziju...kako ovo..kako ono...i onda ti je u startu jasno da se radi o "zlom covjeku", a neki "zlog covjeka" nisu u stanju razdvojiti od "zlog naroda", i onda imas te antiruske sovinizme.



...e sad, ja ne znam koliko ovo moze vaziti i vazi za Hrvate iz Hrvatske, posto se oni rado smatraju dijelom tog "srednjeevropskog kulturoloskog kruga", ali ako vazi - onda je to pokupio sigurno i dio Hrvata u BiH.

I onda naravno kod nasih, tj. kod Hrvata i Bosnjaka, imas onu "Rusi-Srbi".



Smjesa svega i svacega ali zasigurno ne znanja, etike, realnog pogleda na geopoliticke zavrzlame.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 29 svi 2024, 11:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25508
Lokacija: Heartbreak Hotel
Join me je napisao/la:
Bobovac je napisao/la:
Odakle ovim ljudima tolika mržnja prema Rusiji? Zašto i kako?

Odakle ju crpe i koji im je interes za istu??


Jednostavno mi nije jasno...




Slabo tu mržnju i prikrivaju tobožnjom mržnjom prema režimu a ne zemlji.


O kome pričaš?
O Baltima i Poljacima?



Sudeći prema ljudima koje srećem, više Hrvati mrze Ruse nego Balti i Poljaci.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 29 svi 2024, 11:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
Bobovac je napisao/la:
Join me je napisao/la:

O kome pričaš?
O Baltima i Poljacima?



Sudeći prema ljudima koje srećem, više Hrvati mrze Ruse nego Balti i Poljaci.


Sta bi rekao, vise od Bosnjaka ili manje?

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 29 svi 2024, 12:34 
Offline

Pridružen/a: 10 svi 2024, 14:30
Postovi: 275
Eminencija je napisao/la:
Wokizam propada na zapadu.

Rusija ce uvjek bit sugava.


Da wokizam propadne na zapadu propala bi i politika sukoba s Rusijom.

Jedina logika oko sukoba s Rusijom je što je ona ideološki neprijatelj. Liberalnom, woke zapadu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 29 svi 2024, 12:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25508
Lokacija: Heartbreak Hotel
A resursi ništa?

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 29 svi 2024, 13:57 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 22:38
Postovi: 4386
Bobovac je napisao/la:
Odakle ovim ljudima tolika mržnja prema Rusiji? Zašto i kako?

Odakle ju crpe i koji im je interes za istu??


Jednostavno mi nije jasno...




Slabo tu mržnju i prikrivaju tobožnjom mržnjom prema režimu a ne zemlji.

Ostalo od stričeka Hiće


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 29 svi 2024, 14:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 kol 2022, 01:59
Postovi: 241
Stoltenbergovci svaku noć sanjaju kako izvlače resurse iz podijeljene Ruske Federacije. Svakom tom regijom upravlja Zelenski 1, Zelenski 2, Zelenski 3 itd. i daje dozvole za eksploataciju resursa.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 29 svi 2024, 15:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25508
Lokacija: Heartbreak Hotel
trofazna_struja je napisao/la:
Stoltenbergovci svaku noć sanjaju kako izvlače resurse iz podijeljene Ruske Federacije. Svakom tom regijom upravlja Zelenski 1, Zelenski 2, Zelenski 3 itd. i daje dozvole za eksploataciju resursa.



Mdaa. Sline im cure na pomisao...

Koncesija za eksploataciju nafte, zlata, dijamanata, nikla, boksita, kunca palca...


Po uzoru na Livno. :)

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Rusija napala Ukrajinu, Vol.2
PostPostano: 29 svi 2024, 15:51 
Offline

Pridružen/a: 10 svi 2024, 14:30
Postovi: 275
Kad padne nuklearka na Kijev, onda će kukati da je Putin zločinac i sram ga bilo.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4069 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 163  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO