HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 06 lis 2024, 14:26.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 48 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Igranje Hrvata za BiH
PostPostano: 30 svi 2024, 20:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 37038
Lokacija: Gl. grad regije
Vidim po našem Čapljincu Katiću se prosipa hejt jer će zaigrat za bh. repku.

Ne znam čemu toliki hejt.

Moj sin je isto nogometaš, nažalost, nije se probio u profesionalce mada je bio blizu.

On ne zna di je Zenica na karti ali da ima priliku ja bih mu prvi rekao da zaigra za repku.

Naravno da mi je prvi izbor RH, ali ako ne ide i s BiH ne vidim problem. To je naša druga država. :neznam

Drugorazredni Hrvati u nogometu su i dalje bolji od prvorazrednih Bošnjaka.

Da ne pričam o drugim sportovima. Ima repki gdje Srbi dominiraju, recimo skijanje, ili mi, rukomet.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igranje Hrvata za BiH
PostPostano: 30 svi 2024, 20:24 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 38409
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Tko prosipa hejt?

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igranje Hrvata za BiH
PostPostano: 30 svi 2024, 20:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 37038
Lokacija: Gl. grad regije
Zrakni HB FB i vijest o Katiću.

Ružno brate.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igranje Hrvata za BiH
PostPostano: 30 svi 2024, 20:54 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 38409
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Ma lako za anonimne komentare na fb, dok nema medijskog linča kao za Sučića.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igranje Hrvata za BiH
PostPostano: 30 svi 2024, 20:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 37038
Lokacija: Gl. grad regije
Pa i nisu anonimni. Govorim o hejtanju od strane Hrvata.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igranje Hrvata za BiH
PostPostano: 30 svi 2024, 20:59 
Online

Pridružen/a: 21 lip 2023, 14:22
Postovi: 3132
Pa čekao bih poziv Hr reprezentacije pa makar ga ne dočekao.
Igrati za neku reprezentaciju kao neko klub daj šta daš, nema smisla.
Igrati, a da svira himna bez riječi, a navijači pjevaju svoju himnu i gdje se vijore 90% ljiljani pod kojim je tvoj narod ubijan.
Jednostavno jeftino predavanje svog identiteta zarad "moguceg" probitka u karijeri i to pod velikim upitnikom jer se ipak radi o 3.razrednoj reprezentaciji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igranje Hrvata za BiH
PostPostano: 30 svi 2024, 21:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 37038
Lokacija: Gl. grad regije
Ljiljani su zabranjeni.

Predsjednik NS je Vice a izbornik Sergej.

Zapnete u nekom prošlom vremenu i ne date se iz njega. Ja sam star isto pa si ne dopuštam takve stvari.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igranje Hrvata za BiH
PostPostano: 30 svi 2024, 21:21 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 38409
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Gdje su zabranjeni, prošli put protiv Ukrajine iz inata cijele tribine na Bilinom polju okitili zastavama bivše RBIH.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igranje Hrvata za BiH
PostPostano: 30 svi 2024, 22:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 37038
Lokacija: Gl. grad regije
Pa organizirajmo u Širokom tekmu, pa napunimo šaharama tribine ako se želimo osvetiti.

Mi smo sedmina pučanstva u BiH.

Trebali bi imat 3 od 22 igrača.

Vasilj, Katić, Radeljić, Bašić, Lončar. Nije malo.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igranje Hrvata za BiH
PostPostano: 30 svi 2024, 22:10 
Online

Pridružen/a: 21 lip 2023, 14:22
Postovi: 3132
Junuz Djipalo je napisao/la:
Pa organizirajmo u Širokom tekmu, pa napunimo šaharama tribine ako se želimo osvetiti.

Mi smo sedmina pučanstva u BiH.

Trebali bi imat 3 od 22 igrača.

Vasilj, Katić, Radeljić, Bašić, Lončar. Nije malo.


Hrvati trebaju igrati za Hrvatsku.
Domovinu svih Hrvata u domovini i izvan nje.
Za Protektorat nikad pa ni tad.
Broj stanovništva nije uvjet i ne bi trebao odgovarati brojci igrača pojedine nacije u tom protektoratu nego kvaliteta i forma.
Što se mene tiče bilo bi mi draže da je 0/22


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igranje Hrvata za BiH
PostPostano: 30 svi 2024, 23:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 svi 2020, 12:40
Postovi: 4539
Noname01 je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:
Pa organizirajmo u Širokom tekmu, pa napunimo šaharama tribine ako se želimo osvetiti.

Mi smo sedmina pučanstva u BiH.

Trebali bi imat 3 od 22 igrača.

Vasilj, Katić, Radeljić, Bašić, Lončar. Nije malo.


Hrvati trebaju igrati za Hrvatsku.
Domovinu svih Hrvata u domovini i izvan nje.
Za Protektorat nikad pa ni tad.
Broj stanovništva nije uvjet i ne bi trebao odgovarati brojci igrača pojedine nacije u tom protektoratu nego kvaliteta i forma.
Što se mene tiče bilo bi mi draže da je 0/22
Ovakvi kao ti Mujama prepuštaju BiH i to hrani njihovu ideju da je BiH država Bošnjaka, kao što je Hrvatska država Hrvata ili Srbija država Srba.

Zadatak svakog hrvatskog (ili srpskog) patriota iz BiH bi trebao biti da uzmemo sva mjesta koja nam pripadaju, od pozicija u institucijama i javnim poduzećima, do reprezentacije u boćanju ili sinkroniziranom plivanju.

Nogometna reprezentacija možda nije Ustavni sud, ali trebalo bi sarajevsku javnost naviknuti da Ćamil i Mirza neće biti pozvani zato što Ante i Mate bolje udaraju loptu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igranje Hrvata za BiH
PostPostano: 30 svi 2024, 23:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 37038
Lokacija: Gl. grad regije
Kad Dodiku nije bila neželjena funkcija člana predsjedništva BiH, ni Vici NS zašto bi imali potrebu omogućavat dominaciju drugih.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igranje Hrvata za BiH
PostPostano: 30 svi 2024, 23:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 vel 2020, 17:12
Postovi: 4275
Preuzeti repku BH sa našim igračima i iči do polufinala.

_________________
Pozivam normalne forumaše da temu "Rusija napala Ukrajinu" ostave Riki i crnom bombarderu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igranje Hrvata za BiH
PostPostano: 30 svi 2024, 23:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2020, 16:23
Postovi: 3565
Junuz Djipalo je napisao/la:
Kad Dodiku nije bila neželjena funkcija člana predsjedništva BiH, ni Vici NS zašto bi imali potrebu omogućavat dominaciju drugih.

Inače su s tih dobro plaćenih funkcija strašno pomogli muslimanima. Kroz reprezentaciju svaki tvoj uspjeh je na veselje muslimana, prvi i meni dovoljan razlog zašto bi svaki Hrvat to trebao odbit, osim ako se ne radi o nekom prosjeku koji će to iskoristio za probitak, ko što ja npr sad jednu muslimanku zavodim i koristim za svoje interese.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igranje Hrvata za BiH
PostPostano: 31 svi 2024, 08:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 37038
Lokacija: Gl. grad regije
Kakav uspjeh. Nema tu uspjeha.

Inače, sve u čemu izgube dominaciju ih baš ne raduje.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igranje Hrvata za BiH
PostPostano: 31 svi 2024, 08:25 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32574
Ne možeš reći da je BiH naša druga domovina sve dok nije naša. Izmišljaš bez osnova. Kako je naša ako nas preglasavaju i biraju nam predstavnike?

Kad i ako, Hrvati budu imali sigurnost, suverenost i ravnopravan status u BiH, onda možeš reći da je BiH naša. Nikakav problem. Ali sve dok se to ne dogodi nije naša, nego tuđa okupatorska sila koja je okupirala Herceg-Bosnu i svaki Hrvat koji igra za BiH je izdajničko đubre.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

974 of 2558 - 38.08%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igranje Hrvata za BiH
PostPostano: 31 svi 2024, 08:27 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32574
Junuz Djipalo je napisao/la:
Kad Dodiku nije bila neželjena funkcija člana predsjedništva BiH, ni Vici NS zašto bi imali potrebu omogućavat dominaciju drugih.


Naravno da će uzeti vlast. Ali primijeti obojica koriste tu funkciju da sabotiraju BiH. :zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

974 of 2558 - 38.08%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igranje Hrvata za BiH
PostPostano: 31 svi 2024, 08:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 37038
Lokacija: Gl. grad regije
Pa ne znam baš da sabotiraju. I jedan i drugi su sve svoje obveze odrađivali i odrađuju.

Dodik inače želi državu sa što manje ovlasti, to nije sabotaža nego legitiman zahtjev koji se može a i ne mora uvažiti. Isto je i sa raspadom. Upitno je da li poštuju pravila igre a poštuju.

Recimo da je Dodik bio izabran i onda ne dolazio na pos'o, to bi bila sabotaža.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igranje Hrvata za BiH
PostPostano: 31 svi 2024, 08:58 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 11:09
Postovi: 25621
Lokacija: Heartbreak Hotel
Citiraću jednog umnog lika sa ovoga foruma:

Citat:
Reprezentacija u kojoj su selektor i 95% igrača muslimani, koji se nazivaju Zmajevi prema Huseinu Gradaščeviću (koji je podignuo bunu nakon što je Osmansko carstvo dalo veća ljudska prava kršćanima), zatim navijačka skupina te reprezentacije u kojoj nema ni 1% nemuslimana, navijačka skupina koja kolektivno klanja po stadionima i dvoranama

slika

slika



kojoj navijačke pjesme sadrže stihove "gazi sve četnike", na tribinama se mogu naći zastave Armije BiH i Turske ali ne i zastave Hercegbosne ili Republike Srpske.

Ja simpazitiram određen igrače kao npr. Džeku, međutim nijedan nemusliman se ne može identificirati se s bilo čim što sam naveo gore.

Trebaš biti sretan da postoje mnogi Hrvati koji iz kurtoazije kažu da navijaju za BiH.

Ja mogu govorit samo za sebe; osobno sam simpatizirao BiH reprezentaciju dok nisam uvidio da sa svakom pobjedom raste muslimanski nacionalizam. Čistom logikom, počeo sam navijati za manji muslimnski nacionalizam.



Dakle, sudjelovanjem u igri BiH reprezentacije, postizanjem zgoditaka, pobjedama... jačaš antihrvatski sentiment kod muslimana i teror istih nad našim narodom.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igranje Hrvata za BiH
PostPostano: 31 svi 2024, 09:01 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32574
Junuz Djipalo je napisao/la:
Pa ne znam baš da sabotiraju. I jedan i drugi su sve svoje obveze odrađivali i odrađuju.

Dodik inače želi državu sa što manje ovlasti, to nije sabotaža nego legitiman zahtjev koji se može a i ne mora uvažiti. Isto je i sa raspadom. Upitno je da li poštuju pravila igre a poštuju.

Recimo da je Dodik bio izabran i onda ne dolazio na pos'o, to bi bila sabotaža.


Dobro to sad ovisi koga pitaš. Da pitaš nekog iz SDA on bi svakako odgovorio Dodik sabotira. :zubati

Ali slažem se, naravno moramo ulaziti u institucije BiH, samo kažem kad uđemo radimo u vlastitom interesu a ne u interesu nekakve imaginarne BiH.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

974 of 2558 - 38.08%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igranje Hrvata za BiH
PostPostano: 31 svi 2024, 09:01 
Online
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2022, 12:39
Postovi: 2109
Po meni bi svaki mladi hrvat koji ima perspektivu trebao sačekati poziv iz Hrvatske, a onda, ako navrši 25 godina, poziv nije došao, prihvatiti i poziv BiH.

Naravno pod uvjetom da kao hrvat ima bolje šanse da igra nego jednako dobar bošnjak, jednostavno zato jer nas je manje u toj reprezentaciji a oni guraju graDŽansku pa moraju forsirati priču inkluzivnosti kroz sve sfere društvenog života.

Prihvatiti poziv BiH dok ti je recimo 21 godina i zatvoriti sebi vrata jedne reprezentacije koja ima kapacitet za povijesne rezultate je glupo, a možda i odraz slabe ambicije i vjere u sebe.

Ako već tako mlad misliš da nećeš biti dobar za Hrvatsku, a onda vjerojatno ni nećeš, sam si sebe limitirao.

Iako ima argumenata za to da hrvati u potpunosti ignoriramo BiH reprezentaciju, ima i onih kontra.

Recimo, ovako možemo tražiti da se zabranjuju ljiljani na tribinama. Da se zabranjuju i druga neka obilježja koja su isključivo muslimanska.

U slučaju da nam nešto nije po volji u savezu, ti naši, BiH reprezentativci mogu, demonstrativno, napustiti BiH reprezentaciju pred neku važnu utakmicu, napraviti medijski pritisak i ukazati da je država zapravo u problemu.

Samo zato što netko igra za BiH reprezentaciju ne znači da se "odhrvatio" kao Komšić, a mi smo ti koji nadproporcionalno u odnosu na broj stanovnika uplaćujemo poreze u proračun pa time i ono od čega se financiraju savez i reprezentacije.

Nisu sportaši potpisali da Herceg-Bosna ulazi u sastav Federacije a onda i pristaje biti dio BiH, nego su to uradili političari i mržnja prema sportašima je posve promašena.

Znači neka naši igraju, ali neka ne prodaju dušu.

I dok igraju za BiH očekujem da navijaju za Hrvatsku :HercegBosanac

_________________
Pravi narodi imaju jednu državu koja je cijela njihova. Bolji narodi imaju svoju konstitutivnost u bar još jednoj državi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igranje Hrvata za BiH
PostPostano: 31 svi 2024, 09:14 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32574
potocnj je napisao/la:
Nisu sportaši potpisali da Herceg-Bosna ulazi u sastav Federacije a onda i pristaje biti dio BiH, nego su to uradili političari i mržnja prema sportašima je posve promašena.


Nisu naši političari ovo sranje potpisali, nego je kasnije promijenjen i Washington i Dayton na štetu Hrvata, i to je promijenjen diktatorskom silom visokih predstavnika. Negdje i pomognut tenkovima kao u slučaju Hercegovačke banke. Mi smo okupirani, a Hrvati zbog konformizma zatvaraju oči i ne žele to izgovoriti naglas.

Ok, okupirani smo, slažem se i da nemamo snage to promijeniti, ali barem ne moramo glumiti da uživamo to je već mazohizam.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

974 of 2558 - 38.08%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igranje Hrvata za BiH
PostPostano: 31 svi 2024, 09:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 19:58
Postovi: 37038
Lokacija: Gl. grad regije
Dobro je Bobi rek'o, treba ne podržavati repku u kojoj je 95 % muslimanije. Slažem se.

Ali nije 95 %. Nabrojao sam gore 5 Hrvata, ima nešto i Srba. I na Džeku sam zaboravio, on je 6. Hrvat.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igranje Hrvata za BiH
PostPostano: 31 svi 2024, 09:38 
Online
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2022, 12:39
Postovi: 2109
Naša Kvačica je napisao/la:
potocnj je napisao/la:
Nisu sportaši potpisali da Herceg-Bosna ulazi u sastav Federacije a onda i pristaje biti dio BiH, nego su to uradili političari i mržnja prema sportašima je posve promašena.


Nisu naši političari ovo sranje potpisali, nego je kasnije promijenjen i Washington i Dayton na štetu Hrvata, i to je promijenjen diktatorskom silom visokih predstavnika. Negdje i pomognut tenkovima kao u slučaju Hercegovačke banke. Mi smo okupirani, a Hrvati zbog konformizma zatvaraju oči i ne žele to izgovoriti naglas.

Ok, okupirani smo, slažem se i da nemamo snage to promijeniti, ali barem ne moramo glumiti da uživamo to je već mazohizam.


Kako god da se podijelila BiH, evo da su 4 hrvatske Županije ušle u sastav Hrvatske, opet bi netko od naših ostao "okupiran" u srednjoj Bosni.

Pa i da smo njih oslobodili, netko bi se uvijek našao kao hrvat manjina u toj muslimanskoj Bosni.

Ne pretvaraš se da uživaš, ali potpuno, i svojevoljno prepustiti sve sfere kulturnog i društvenog života političkom Sarajevu se može gledati i kao oblik potpomaganja vlastitom zatiranju.

Hrvati iz Hrvatske kada vide nekoga hrvata iz Herceg-Bosne da im postiže uspjehe na sportskom planu samo kažu "dijaspora".

Nikad ne kažu "trebamo osloboditi naše ljude s tog prostora".

Bez obzira na nametanja koja su uslijedila na našu štetu kasnije, opet su naši predstavnici pristali na to da budemo dio BiH a nisu tražili da se BiH cijepa po granicama Herceg-Bosne i RS-a, što bi srbi i htjeli.

Za to što u Hrvatskoj nema ideje da se pripajaju područja Herceg-Bosne Hrvatskoj nisu ti krivi ni stranci ni muslimani, nego tvoji, dok srbi i dalje imaju ideju da se RS jednog dana ujedini u veliku Srbiju.

Ta njihova ideja je i njihovo opterećenje ali ipak postoji.

Mi tu ideju nemamo, pa ako hoćeš da kad netko čuje BiH pomisli "muslimani" najbrži put do toga je da nijedan sportaš ni predstavnik naše zemlje ne bude nemusliman.

_________________
Pravi narodi imaju jednu državu koja je cijela njihova. Bolji narodi imaju svoju konstitutivnost u bar još jednoj državi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igranje Hrvata za BiH
PostPostano: 31 svi 2024, 10:21 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32574
Neka igra Hrvat za BiH, nisam ja protiv toga. Naprotiv, mislim da treba i da je važno ako igra.

Samo mora biti svjestan tko je i gdje je. Nema šta puno slaviti ovakvu BiH ili davati legitimitet Baščaršiji, nego iskoristiti tu poziciju za pričati o važnim temama, poput lošeg položaja Hrvata u BiH, političkim nasiljem u obliku Komšića, sportom do suživota i trećeg entiteta.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

974 of 2558 - 38.08%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 48 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO