HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 lis 2024, 14:42.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 5452 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211 ... 219  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 12 lip 2024, 12:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Jao ovi sarkazmi u pokusajima ... pedesetosmaisezdesetsedamhiljadaputa prezvakani..

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 12 lip 2024, 12:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2023, 17:17
Postovi: 1393
Naša Kvačica je napisao/la:
Haram je napisao/la:


Da, problem je rasizam!


Problem je što žena ne smije izaći iz kuće zbog doktora i inženjera.

A i ti ne razume modus operandi bliskoistočlnih inžEnjera -


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 12 lip 2024, 13:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 11:30
Postovi: 6294
Haram je napisao/la:
Revizija je napisao/la:
Jbg provocirala ih je .
A tu je i faktor Palestine i nemačkog neokolonijalizma .


Sto manje kolonijalizma, to manje stranaca u Evropi.

Sto vise kolonijalizma, to vise stranaca u Evropi. Najbolji primjer su dva najveca bivsa kolonijalisticka imperija: Francuska i Engleska.


Kakve to veze ima s kolonijalizmom. Ti prosipas tipicne muslimanske opaske, kao eto moraju zbog kolonijalizma
Njemacka nije bila neka velika kolonijalisticka sila, pa je imigranti jebu ko i Francusku

Spanjolska je bila kolinijalist Amerike pa je ne jebu amerikanci vec marokanci i afrikanci

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 12 lip 2024, 13:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
krstjanin je napisao/la:
Haram je napisao/la:

Sto manje kolonijalizma, to manje stranaca u Evropi.

Sto vise kolonijalizma, to vise stranaca u Evropi. Najbolji primjer su dva najveca bivsa kolonijalisticka imperija: Francuska i Engleska.


Kakve to veze ima s kolonijalizmom. Ti prosipas tipicne muslimanske opaske, kao eto moraju zbog kolonijalizma
Njemacka nije bila neka velika kolonijalisticka sila, pa je imigranti jebu ko i Francusku

Spanjolska je bila kolinijalist Amerike pa je ne jebu amerikanci vec marokanci i afrikanci


Nisam ja poceo s kolonijalizmom, prvo, vec ovaj Rekvizit ili kako se vec zove.

Drugo, to nije "muslimanska" argumentacija vec ljevicarska, komunisticka. Vidi se da nisi dugo isao u Jugoslaviji u skolu. Nisam ni ja, znam, ali sam se ipak nacitao nekih stvari.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 12 lip 2024, 13:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
A sto se SAMOG ARGUMENTA "kolonijalizam" tice: OD zemlje do zemlje je razlicito, ali ne mozes jednostavno negirati da je francuska demografija, i engleska, produkt njihove kolonijalne proslosti.

Hajd kad pjegavci to opravdavaju i negiraju al kad jedan BalkaNiGGer staje u odbranu bivsih kolonizatora i danasnjih poluimperijalista, e to mi je vec stokholmski sindrom na kvadrat. Jebli te BA oni, sto se mene tice dabogda se medjusobno pogusili u gofnima koja su izasrali stoljecima.

Sad sam opet precero, vec vidim kvaku s trecim upozorenjem i mojom obligatornom heftom. Na koju iz principa (moj gandijevski oblik protesta protiv moderatorske represije) dodam jos heftu.

Al nek sam vam rekA :D

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 12 lip 2024, 13:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 11:30
Postovi: 6294
A gdje sam ja napisao da sam stao u obranu kolonijalizatora ili odakle si to iscitao? Samo sam napisao da nije sve sto se trenutno dogadja s masovnim imigracijama posljedica kolonijalizma.
To se vidi na Svedskoj, Finskoj, Austriji, Njemackoj, Italiji itd. koje nisu bile kolonijalizatorske sile. Dakle sve to se samo moze odnositi na Francusku. Medjutim kako vidimo imigracija i problemi imigracije ne pogadjaju samo i iskljucivo Francusku sto bi po tvojim mjerilima trebalo biti.

I ne samo to. Po tim glupim izjavama za sve su krivi kolonijalizatori citavi balkan bi trebao srljati u tursku i dole praviti probleme i osvecivati se za kolonijalizam pa evo vidimo nitko ne srlja

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 12 lip 2024, 13:51 
Online
Avatar

Pridružen/a: 22 svi 2020, 12:40
Postovi: 4641
Zabavlja me kad o strahotama kolonijalizma govori skupina koja se ponosi vlastitim naslijeđem iz kolonijalnog Osmanskog Carstva. Kako se brinu za napaćene crnce po Amerikama i Africi, a ne sjećaju se kakvu su ulogu njihovi preci imali u kolonijalnoj ekspanziji Osmanskog Carstva.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 12 lip 2024, 13:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
krstjanin je napisao/la:
A gdje sam ja napisao da sam stao u obranu kolonijalizatora ili odakle si to iscitao? Samo sam napisao da nije sve sto se trenutno dogadja s masovnim imigracijama posljedica kolonijalizma.
To se vidi na Svedskoj, Finskoj, Austriji, Njemackoj, Italiji itd. koje nisu bile kolonijalizatorske sile. Dakle sve to se samo moze odnositi na Francusku. Medjutim kako vidimo imigracija i problemi imigracije ne pogadjaju samo i iskljucivo Francusku sto bi po tvojim mjerilima trebalo biti



Naravno da nije sve izraslo iz kolonijalizma, slazem se. I naravno da je problem viseslojan ali ti garantujem da ne postoji samo zbog "impulsa" s jedne, tj. migrantske strane.

Kaze mi nekidan jaranica, uciteljica, par godina mladja od mene - jednom smo se karali, da joj je vise preko glave spika klinaca u fazonu "ti jedes svinjetinu, zavrsices u paklu", itd..

Ja joj kazem, Kerolaaajn bona, u principu to uopste nije neuobicajen refleks manjine s dodatnim sastojcima jer je rijetko sta - a pogotovo takvi fenomeni - usporedivo s dosadnom, nezacinjenom bolnickom kashom. Klinci onda samo tradiraju to sto cuju doma (ne uvijek, ali cesto - ja npr. nikad nisam srao ono sto bi cuo doma) kod roditelja koji se ustvari boje asimilacije/"nestanka".

Ti i takvi narcizmi malih ili vecih razlika su u biti na nivou moja mahala je jaca od tvoje mahale. I kad npr. jedan budista ili hindiusta, a takvih je skupa pola planete, vidi te razlikice izmedju monoteistickih religija, njima to bude smijesno ko meni kad dodjem u Mostar i ne mogu da vjerujem da nekako ti ljudi istog oblika glava, istog - meni cudnog ali simpaticnog i smijesnog (ne u smislu ismijavanja) naglaska, misle da su toliko razliciti jedni od drugih...


Ali sve ovo je visa filozofija..drustvena..a vama znam da je najradje cuti onu kriv je islam i tacka. Tako se lakse i udobnije zivi. Jednostavne istine su ponovo na rasprodaju, razmisljanje, diferencijacija, jebo to..toe za one glavonje sto puno citaju.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 12 lip 2024, 14:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Dr. Van Nostrand je napisao/la:
Zabavlja me kad o strahotama kolonijalizma govori skupina koja se ponosi vlastitim naslijeđem iz kolonijalnog Osmanskog Carstva. Kako se brinu za napaćene crnce po Amerikama i Africi, a ne sjećaju se kakvu su ulogu njihovi preci imali u kolonijalnoj ekspanziji Osmanskog Carstva.


Ja sam ovde sam i ja se ne ponosim nikakvim carstvima. Ne znam zasto meni stavljas na pleca kolektivnu krivicu bosnjacku.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 12 lip 2024, 14:06 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32727
Koga je Švedska kolonizirala rekoste?

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

986 of 2558 - 38.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 12 lip 2024, 14:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 11:30
Postovi: 6294
Svedska je trenutno kolonizirana :zubati

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 12 lip 2024, 14:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Svedjani su kolonizirali Ruse. :D

Kijevska Rus.

Mozda bi i njima trebalo dati komadic Ukrajine sad kad je na rasprodaju. Historijsko pravo je historijsko pravo. Jbg. kad moze kolonija Izrael 3000 godina unatrag, mogu i Svedjani valjda pisljivih 1000 i kusur..

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 12 lip 2024, 14:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2023, 17:17
Postovi: 1393
Ima donekle logike .
Da Zapadnjaci nisu bili alavi ne bi imali Afriku i Atiju u svojim držama.
Al opet te ne opravdava migrante za njihovo ponašanje .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 12 lip 2024, 14:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Sto mi izbrisa ovo da nisam Isus Kvaka? Pa bas je kul i dobra usporedba..i on je morao nositi teret covjecanstva, ako sam ja dobro shvatio tu teolosku pretpostavku, kao sto se i od mene trazi da nosim odgovonost za sve bosnjacke grijehe, i to stotinama godina unazad.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 12 lip 2024, 15:41 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 32727
Haram je napisao/la:
Svedjani su kolonizirali Ruse. :D

Kijevska Rus.

Mozda bi i njima trebalo dati komadic Ukrajine sad kad je na rasprodaju. Historijsko pravo je historijsko pravo. Jbg. kad moze kolonija Izrael 3000 godina unatrag, mogu i Svedjani valjda pisljivih 1000 i kusur..


Baš šaljivo, idemo sve učiniti da minimiziramo problem islamskih imigranata.

Inače za drugi upis, nisam ti ja brisao, nisam ni pročitao taj post.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

986 of 2558 - 38.55%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 12 lip 2024, 17:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 11:50
Postovi: 10407
Lokacija: Banja Luka
Robbie MO je napisao/la:
(otvaram po temu za svaku od 4 velike europske zemlje, valjda će biti dovoljno događanja na godišnjoj razini, za komentiranje nekih vijesti)

Vijesti, članci, rasprave i komentari u vezi Njemačke.



Podsjećanje na uvodni post :zubati ..


To su za Njemačku bili dani ''blagostanju , nigdje kraja nema..'' :smajl034

slika


slika


Sjajna saradnja sa Rusijim , koja je blizu , odmah tu iza ćoška...


Ameri su bili zgranuti takvim ponašanjem tako bitne zemlje u njihovom haremu , i odlučili da toj , rekao bih sasvim prirodnoj ''ljubavi'', stanu u kraj..

Prvo su to radili nježno..

slika

slika


slika


slika


A onda , mnogo grublje i bezobzirnije...

slika


slika


Plodovi tog protivprirodnog bluda su retardirana djeca...

slika


to be continued..

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 13 lip 2024, 11:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Ma ova Merkelova je bla zlatna kakvi su ovi manijaci.

Onaj snima...kad joj samo "skliznu faca" dok najveci um covjecanstva, genijalac George W. Bush Junior, poziva Ukrajinu u NATO...historijski.

BRD je sebe dovela u stanje da su joj alternative poput onih u USA > Izmedju demokrata i republikanaca koji su obadvoje u shakama istih finansijera. Tako i BRD, vlado ko vlado, zna se dje gazda divani.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 13 lip 2024, 23:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 tra 2023, 00:54
Postovi: 2301
Ok, dakle, sad imaju vijesti i na "jednostavnom jeziku".

https://www.tagesschau.de/multimedia/sendung/tagesschau_in_einfacher_sprache

Debilizacija na avg iq 80 u tijeku.

_________________
Iuste ambulans coram Deo pretium non habet
Tko pronađe sarkazam nek si ga zadrži.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 19 lip 2024, 09:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 11:30
Postovi: 6294
Nista novo u Njemackoj, a ni kod kozojeba

U ponedjeljak je na obali rijeke Rajne u njemačkom Wormsu pronađeno tijelo 15-godišnje djevojčice. Policija sumnja da su ju ubili roditelji jer im se nije svidjelo što je djevojčica željela živjeti zapadnjačkim načinom života. Obitelj je, naime, iz Afganistana, javlja Fenix-magazin.

https://www.zabranjeni.url/vijesti/svijet/ ... e-15473140

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 19 lip 2024, 10:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Evo nekidan dvadesetorica omladinaca, naprednih, germanskih, u stilu svojih djedova napali dvije djevojcice koje poticu iz Ghane i gotovo namrtvo ih pretukli. + uzvikivali nacisticke parole.

Ali jebo djevojcice, crnkinje su bile, tako da je nebitno.

Bitno je kad ko takne u djetasce okcidentalno.

slika

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 19 lip 2024, 10:59 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 12:37
Postovi: 18448
krstjanin je napisao/la:
Nista novo u Njemackoj, a ni kod kozojeba

U ponedjeljak je na obali rijeke Rajne u njemačkom Wormsu pronađeno tijelo 15-godišnje djevojčice. Policija sumnja da su ju ubili roditelji jer im se nije svidjelo što je djevojčica željela živjeti zapadnjačkim načinom života. Obitelj je, naime, iz Afganistana, javlja Fenix-magazin.


Što su majmuni došli u Njemačku onda ako ne žele živit zapadnjačkim načinom života i još ubijaju vlastitu djecu koja to hoće. Islam...

_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 19 lip 2024, 11:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Djevojcice su imale 8 (OSAM) i 10 (DESET) godina.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 19 lip 2024, 11:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Volio bih ove pitschkice vidjeti da pridju ovim drugovima ovde s ovog videa :)



:)


Kako fino funkcionise integracija, vec prva generacija migranata iz Afganistana i Maroka repuje na njemackom jeziku. :)

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 19 lip 2024, 14:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 11:30
Postovi: 6294
Haram je napisao/la:
Evo nekidan dvadesetorica omladinaca, naprednih, germanskih, u stilu svojih djedova napali dvije djevojcice koje poticu iz Ghane i gotovo namrtvo ih pretukli. + uzvikivali nacisticke parole.

Ali jebo djevojcice, crnkinje su bile, tako da je nebitno.

Bitno je kad ko takne u djetasce okcidentalno.

slika



Nije lako gledat kako ti ove pomrcine rade u drzavi sta hoce i kako hoce. Sinoc su Turci digli gradove nad sobom trubec i bjesnec autima po ulicama slavec pobjedu Turske. mislis da je Svabama to fino gledat
Bit ce toga pa i neonacizma jos i vise

Sto se tice djevojcica nek budu sretne za razliku od kozojeba Svabe bar ne siluju. Pretuku te i amen

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Njemačka
PostPostano: 19 lip 2024, 14:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10796
Lokacija: banana
Da, nek budu sretne sto su ih izlemali muske mrcine duplo stariji od njih.


Pretuku te i amen. Pa sta hosh, budi sretan. Ha ja.

Kao sto rekoh, volio bih ih vidjeti kako se obracaju ovim drugovima iz videa iznad. Ili meni. E taj bih film bas volio gledati.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5452 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211 ... 219  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: goran2hr i 44 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO