HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 15 kol 2024, 05:31.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 521 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 21  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Američki predsjednički izbori - 05.11.2024.
PostPostano: 14 srp 2024, 23:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 13:49
Postovi: 9750
Lokacija: Usa
U svakom slucaju demokrate sad imaju krvi na rukama, a Trump dobija i vjersko religijski status "Bog ga je sacuvao".

Kako ce sad nastimati izbore, u pm, sve neke peripetije za deepstate.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Američki predsjednički izbori - 05.11.2024.
PostPostano: 14 srp 2024, 23:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 72051
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Naša Kvačica je napisao/la:
slika


Ovo je biti centralni motiv vizualne kampanje republikanaca do izbora.

Na svim posterima, majicama, promotivnim videima itd. :zubati

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Američki predsjednički izbori - 05.11.2024.
PostPostano: 14 srp 2024, 23:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 72051
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Triple H je napisao/la:
slika


=))

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Američki predsjednički izbori - 05.11.2024.
PostPostano: 14 srp 2024, 23:46 
Offline

Pridružen/a: 04 sij 2022, 10:07
Postovi: 1750
daramo je napisao/la:
S obzirom da nema puno zgrada veliki propust da krov nije osiguran.

Nema ovdje propusta.

_________________
Idi kući maži supe


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Američki predsjednički izbori - 05.11.2024.
PostPostano: 14 srp 2024, 23:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 16:06
Postovi: 28593
Robbie MO je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:
slika


Ovo je biti centralni motiv vizualne kampanje republikanaca do izbora.

Na svim posterima, majicama, promotivnim videima itd. :zubati


Situacija je izrodila perfektnu sliku sa svim simbolima, gestama i motovima.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Američki predsjednički izbori - 05.11.2024.
PostPostano: 15 srp 2024, 00:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37487
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Citat:
Neposredno prije nego što je napadač otvorio vatru, suočio se s gradskim policajcem koji ga nije uspio neutralizirati, otkrio je šerif okruga Butler Michael T. Slupe u intervjuu za The Washington Post.

Slupe je rekao da se policajac podigao dovoljno visoko da zaviri na krov zgrade u blizini skupa, a napadač se okrenuo i naciljao u njega. Budući da je policajac uhvatio rub krova, rekao je Slupe, nije imao pištolj u ruci i pao je natrag na tlo.

"Pustio se jer nije htio biti ubijen", rekao je Slupe.

Tada je napadač počeo pucati na skup, rekao je šerif.

Slupe je rekao da je policajac došao provjerit krov kako bi pokušao identificirati sumnjivu osobu koja je viđena u blizini skupa. Rekao je da ne zna je li taj zahtjev došao od savezne, državne ili lokalne agencije.

“Policija je odgovorila kako bi pokušala pronaći tipa, pretražila je područje, ali ga nije mogla pronaći, pa su rekli, ‘Pa, pokušajmo s krovom‘.”

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Američki predsjednički izbori - 05.11.2024.
PostPostano: 15 srp 2024, 00:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37487
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
tetejac je napisao/la:
daramo je napisao/la:
S obzirom da nema puno zgrada veliki propust da krov nije osiguran.

Nema ovdje propusta.


Citat:
Atentatora na Trumpa u subotu navečer uočili su lokalni policajci kojima se učinilo da se ponašao sumnjivo dok je prolazio blizu detektora metala, tvrdi visoki izvor za CNN.

Preko radija su dojavili da ga se drži na oku, a ta je informacija proslijeđena i Tajnoj službi, tvrdi izvor.

Ljudi sa skupa kasnije su rekli kako su obavijestili policiju da su na krovu vidjeli naoružanog čovjeka, ali da nitko nije reagirao.

Dvojica bivših agenta FBI-a izrazila su čuđenje što krov s kojeg je pucano nije bio osiguran, s obzirom na to koliko je bio blizu pozornici.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Američki predsjednički izbori - 05.11.2024.
PostPostano: 15 srp 2024, 01:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10188
Lokacija: banana
A sta ako je ovo pravi science fiction pa je ovaj atentator lik iz buducnosti koji je poslat u proslost da ubije Trampa i da spasi Svijet?

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Američki predsjednički izbori - 05.11.2024.
PostPostano: 15 srp 2024, 01:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 11:29
Postovi: 72051
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Haram je napisao/la:
A sta ako je ovo pravi science fiction pa je ovaj atentator lik iz buducnosti koji je poslat u proslost da ubije Trampa i da spasi Svijet?


Ili će svi biti tolerantni, ili neće nitko.

Ne možeš navijati da Zapad bude tolerantan u Amerikama i Europi, a da ti navijaš za islamiste u drugom dijelu svijeta. Pri tome, na minimalno sjeme naznaka tolerancije i reformi koje dolaze iz npr. Saudije, da reagiraš s gnušanjem i kletvama. :zubati

Ne ide to tako. :zubati

Ili ćemo svi biti tolerantni, ili će se vratiti dobra stara igra da jači i sposobniji tlači. :zubati

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Američki predsjednički izbori - 05.11.2024.
PostPostano: 15 srp 2024, 04:11 
Offline

Pridružen/a: 04 sij 2022, 10:07
Postovi: 1750
daramo je napisao/la:
tetejac je napisao/la:
Nema ovdje propusta.


Citat:
Atentatora na Trumpa u subotu navečer uočili su lokalni policajci kojima se učinilo da se ponašao sumnjivo dok je prolazio blizu detektora metala, tvrdi visoki izvor za CNN.

Preko radija su dojavili da ga se drži na oku, a ta je informacija proslijeđena i Tajnoj službi, tvrdi izvor.

Ljudi sa skupa kasnije su rekli kako su obavijestili policiju da su na krovu vidjeli naoružanog čovjeka, ali da nitko nije reagirao.

Dvojica bivših agenta FBI-a izrazila su čuđenje što krov s kojeg je pucano nije bio osiguran, s obzirom na to koliko je bio blizu pozornici.

To su priče za malu djecu dara. Oni se kao čude.
Mi smo krovove u Sesvetama pokrili kad je Papa dolazio u Hrvatsku. Nije ovo propust već su ga pustili. Čovjek im ušetao s puškom, popeo se na krov i ispalio 8 metaka. S propustom ispalio 8 metaka. How yes no.

_________________
Idi kući maži supe


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Američki predsjednički izbori - 05.11.2024.
PostPostano: 15 srp 2024, 08:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 59667
Lokacija: DAZP HQ
Haram je napisao/la:
A sta ako je ovo pravi science fiction pa je ovaj atentator lik iz buducnosti koji je poslat u proslost da ubije Trampa i da spasi Svijet?


Baš su ciljano izabrali najveću šeprtlju, woke incela?

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Američki predsjednički izbori - 05.11.2024.
PostPostano: 15 srp 2024, 08:56 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 12:38
Postovi: 3966
Javašluk obuzima sve pore društva, pa i one najviše. Netko je spomenuo gore jako osiguranje kad je Papa dolazio 2005. Tada su u Rijeci izveli sve barke iz kanala i poslagali ih na lučki lukobran (to se radi o stotinama komada). Iako sam tada bio ljut jer su i meni izgrebali tek ofarbanu barku zbog starca koji usto još propagira i život vječni, malo sam i nostalgičan da se skupila takva operativa koji su sve napravili bez pomoći i utjecaja vlasnika plovila. Danas bi to bilo nemoguće ponoviti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Američki predsjednički izbori - 05.11.2024.
PostPostano: 15 srp 2024, 09:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21577
Robbie MO je napisao/la:
Salivator je napisao/la:

Dobro, u nas se došeta sa puškom na Markov trg :)


Ako imaš tenk, nitko te ne sprječava da Ilicom lagano pa onda na Gornji grad s njime na Markov trg.

Prvih 15 minuta ne bi bilo ni reakcije, a ako se desi iza ponoći ne bi bilo ni vijesti do jutra jer lijenčine s filozofskog zaposleni kao novinari spavaju i izvan radnog vremena im je.

Dok bi se probudili udar bi vec bio obavljen i nista se ne bi ni smjelo pisati, keep calm and carry on nothing to see :sega

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Američki predsjednički izbori - 05.11.2024.
PostPostano: 15 srp 2024, 10:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 22:58
Postovi: 21577
Robbie MO je napisao/la:
Reakcije demokrata su interesantne ….

“nije fer, sad je Trump žrtva kmeeee”

Demokrati su se sada uvalili u rupu koju su kopali Trumpu.

Zadnjih 8 godina govore da je opasan a posebno od upada u Kongres kmece kako on doprinosi polarizaciji i nasilju kad ono jedan od njihovih fanatika pokusa atentat.

Sve im se vratilo s kamatama, ne smiju vise srat zato sto je ocito da su pridonjeli ovom atentatu
Strasnom medijskom hajkom protiv Trumpa.

Zamisli da je situacija bila obrnuta pa mediji bi vrištali dan noc kako je Trump i republikanci krivi ovako se prave ludi kao da je sve doslo iz vedra neba.

_________________
#Zoki 2024

Apartmanđije, uhljebi i kradeze = grobari Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Američki predsjednički izbori - 05.11.2024.
PostPostano: 15 srp 2024, 10:19 
Offline

Pridružen/a: 25 lis 2019, 17:53
Postovi: 2277
Bit će vrlo zanimljivo gledati kako se koprcaju u nastavku kampanje.

Ne mogu više ni mrtvo puhalo tako lako zamijeniti, jer će atentat na Trumpa pojesti par tjedana medijske pažnje, a bilo koji zamjenski kandidat bi morao u vrlo kratkom vremenu ponuditi novi program i priču od nule, koja se ne temelji isključivo na Trump=Hitler narativu na kojem jašu zadnjih 8 godina. Praktički nemoguće.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Američki predsjednički izbori - 05.11.2024.
PostPostano: 15 srp 2024, 10:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 ruj 2022, 13:17
Postovi: 925
dunno je napisao/la:
Bit će vrlo zanimljivo gledati kako se koprcaju u nastavku kampanje.

Ne mogu više ni mrtvo puhalo tako lako zamijeniti, jer će atentat na Trumpa pojesti par tjedana medijske pažnje, a bilo koji zamjenski kandidat bi morao u vrlo kratkom vremenu ponuditi novi program i priču od nule, koja se ne temelji isključivo na Trump=Hitler narativu na kojem jašu zadnjih 8 godina. Praktički nemoguće.


Za Bidena nije postojala nikakva šansa više, bilo ili ne bilo atentata.
Najbitnije je da je se završilo ovako kako je, sad je Traump umotan aurom neuništivog.

_________________
Živjela naša sveta Hrvatska!
Gubici Rusije i Ukrajine su 1:4. [str. 85]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Američki predsjednički izbori - 05.11.2024.
PostPostano: 15 srp 2024, 10:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 17:49
Postovi: 31946
Bez obzira na trenutnu Trumpovu prednost, Biden će svakako napraviti dodatne greške idućih mjeseci. Čovjek nije dobro, trudi se ali stanje se pogoršava i nastavit će sa besmislenim izjavama.

Mogu misliti kako bi to izgledalo za još 4 godine mandata.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

922 of 2558 - 36.04%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Američki predsjednički izbori - 05.11.2024.
PostPostano: 15 srp 2024, 10:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2023, 11:49
Postovi: 1041
Naša Kvačica je napisao/la:
Bez obzira na trenutnu Trumpovu prednost, Biden će svakako napraviti dodatne greške idućih mjeseci. Čovjek nije dobro, trudi se ali stanje se pogoršava i nastavit će sa besmislenim izjavama.

Mogu misliti kako bi to izgledalo za još 4 godine mandata.



_________________
The subtle tongue, the sophist guile, they fail when the broadswords sing;

Rush in and die!, dogs- I was a man before I was a king.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Američki predsjednički izbori - 05.11.2024.
PostPostano: 15 srp 2024, 11:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10188
Lokacija: banana
Robbie MO je napisao/la:
Haram je napisao/la:
A sta ako je ovo pravi science fiction pa je ovaj atentator lik iz buducnosti koji je poslat u proslost da ubije Trampa i da spasi Svijet?


Ili će svi biti tolerantni, ili neće nitko.

Ne možeš navijati da Zapad bude tolerantan u Amerikama i Europi, a da ti navijaš za islamiste u drugom dijelu svijeta. Pri tome, na minimalno sjeme naznaka tolerancije i reformi koje dolaze iz npr. Saudije, da reagiraš s gnušanjem i kletvama. :zubati

Ne ide to tako. :zubati

Ili ćemo svi biti tolerantni, ili će se vratiti dobra stara igra da jači i sposobniji tlači. :zubati



Citas li ti druze moje komentare uopste, i - ako ih citas, da li ih upijas? Ako ih ne upijas, onda ih i ne shvatas.

Moje misljenje ti je otprilike: Ko god misli da ova dva matora peddera odlucuju sta ce i kako USA, tom treba saliti stravu. Meni je ovo cista zajebancija. Da ga je rokno, bilo bi mi jos zabavnije jer bi se onda tamo podobro poshaketali, mislim. A mozda cak ni to. Sjetimo se kako je bilo kad je ona rulja uletila u kapitol - ogromne su nade bile, te gradjanski rat, te krah takozvane "nase demokratije", ali se i to na kraju ispostavi kao corak.

Ti si valjda dovoljno inteligentan da shvatis da su ove njihove Game of Thrones najobicnija predstava za mase. Kakav - bolan - kurchev Bajden. Pa covjek ne zna jel dosho il je posho a sad ko fol on odredjivao sta ce i kako ce planeta tokom zadnje nekolike godine...de ba. Ili ona njemacka Tussy Baerbock... pa treba do jucer nije znala nabrojati glavne gradove Evrope.

A na Bliskom istoku, ili zapadnoj Aziji - kako to oni vole reci u Aziji tamo, navijam za satiranje poslednjih ostataka i isprdaka zlocinackog zapadnjackog imperijalizma.

Ti znas da sam ja - retrospektivno - plakao kad je pao Antifasiticki odbrambeni zid u Berlinu..cisti prezir i gadjenje osjecam prema njima i svemu sto predstavljaju..proslost im..sadasnjost..a ako se vako nastavi i buducnost.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Američki predsjednički izbori - 05.11.2024.
PostPostano: 15 srp 2024, 11:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10188
Lokacija: banana
dudu je napisao/la:
Haram je napisao/la:
A sta ako je ovo pravi science fiction pa je ovaj atentator lik iz buducnosti koji je poslat u proslost da ubije Trampa i da spasi Svijet?


Baš su ciljano izabrali najveću šeprtlju, woke incela?



Ko zna, mozda nam je i buducnost cista farsa, a mozda je i on jedini bio dovoljno budala da ucini sta je ucinio.

Zamislite..levat s papovkom odlucuje sudbinu planete.

:smijeh

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Američki predsjednički izbori - 05.11.2024.
PostPostano: 15 srp 2024, 11:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2022, 12:39
Postovi: 1680
Haram je napisao/la:


Citas li ti druze moje komentare uopste, i - ako ih citas, da li ih upijas? Ako ih ne upijas, onda ih i ne shvatas.

Moje misljenje ti je otprilike: Ko god misli da ova dva matora peddera odlucuju sta ce i kako USA, tom treba saliti stravu. Meni je ovo cista zajebancija. Da ga je rokno, bilo bi mi jos zabavnije jer bi se onda tamo podobro poshaketali, mislim. A mozda cak ni to. Sjetimo se kako je bilo kad je ona rulja uletila u kapitol - ogromne su nade bile, te gradjanski rat, te krah takozvane "nase demokratije", ali se i to na kraju ispostavi kao corak.

Ti si valjda dovoljno inteligentan da shvatis da su ove njihove Game of Thrones najobicnija predstava za mase. Kakav - bolan - kurchev Bajden. Pa covjek ne zna jel dosho il je posho a sad ko fol on odredjivao sta ce i kako ce planeta tokom zadnje nekolike godine...de ba. Ili ona njemacka Tussy Baerbock... pa treba do jucer nije znala nabrojati glavne gradove Evrope.

A na Bliskom istoku, ili zapadnoj Aziji - kako to oni vole reci u Aziji tamo, navijam za satiranje poslednjih ostataka i isprdaka zlocinackog zapadnjackog imperijalizma.

Ti znas da sam ja - retrospektivno - plakao kad je pao Antifasiticki odbrambeni zid u Berlinu..cisti prezir i gadjenje osjecam prema njima i svemu sto predstavljaju..proslost im..sadasnjost..a ako se vako nastavi i buducnost.



Klasičan radikalni islamistički terorista ovaj Haram tu nam prodaje nekakvu "svjetsku" priču.

Radikal koji blokira ljude kada mu kažu da je islamistički terorista samo s tipkovnicom i sa puno okolišanja. Takvih je zapravo najviše.

_________________
Pravi narodi imaju jednu državu koja je cijela njihova. Bolji narodi imaju svoju konstitutivnost u bar još jednoj državi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Američki predsjednički izbori - 05.11.2024.
PostPostano: 15 srp 2024, 11:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2022, 12:39
Postovi: 1680
Demokrate bi sada mogli iscenirati uspješan atentat na Bidena u nadi da njihovom novom kandidatu to napravi prednost.

Ništa njima nije sveto, to su ateisti na nižim nivoima, sotonisti na višim, u svakom slučaju nemaju moralni kompas.

_________________
Pravi narodi imaju jednu državu koja je cijela njihova. Bolji narodi imaju svoju konstitutivnost u bar još jednoj državi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Američki predsjednički izbori - 05.11.2024.
PostPostano: 15 srp 2024, 11:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 15:45
Postovi: 32598
Haram je napisao/la:
Ti znas da sam ja - retrospektivno - plakao kad je pao Antifasiticki odbrambeni zid u Berlinu..cisti prezir i gadjenje osjecam prema njima i svemu sto predstavljaju..proslost im..sadasnjost..a ako se vako nastavi i buducnost.

Da, razumijem te. Tako sam i ja plakao zbog islamskog fundamentalizma kad je pao Travnik. Ostadoše nam cca 2 kile vutre neobrane. Šmrc.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Američki predsjednički izbori - 05.11.2024.
PostPostano: 15 srp 2024, 11:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10188
Lokacija: banana
Mar-kan je napisao/la:
Haram je napisao/la:
Ti znas da sam ja - retrospektivno - plakao kad je pao Antifasiticki odbrambeni zid u Berlinu..cisti prezir i gadjenje osjecam prema njima i svemu sto predstavljaju..proslost im..sadasnjost..a ako se vako nastavi i buducnost.

Da, razumijem te. Tako sam i ja plakao zbog islamskog fundamentalizma kad je pao Travnik. Ostadoše nam cca 2 kile vutre neobrane. Šmrc.



Ti sadio vutru?

Sad te jos vise volim, druze Markane. A vec si mi bio najomiljeniji moderator naseg malog i ponekad simpaticnog opcilista.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Američki predsjednički izbori - 05.11.2024.
PostPostano: 15 srp 2024, 11:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 15:45
Postovi: 32598
Haram je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:
Da, razumijem te. Tako sam i ja plakao zbog islamskog fundamentalizma kad je pao Travnik. Ostadoše nam cca 2 kile vutre neobrane. Šmrc.



Ti sadio vutru?

Sad te jos vise volim, druze Markane. A vec si mi bio najomiljeniji moderator naseg malog i ponekad simpaticnog opcilista.

Nisam sadio.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 521 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 21  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO