HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 17 ruj 2024, 16:17.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 1926 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 74, 75, 76, 77, 78  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Austrija
PostPostano: 11 ožu 2024, 10:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lip 2009, 13:19
Postovi: 5856
Lokacija: Croatia Alba; site:hercegbosna.org/forum
Haram je napisao/la:
Ha ha ha tebi sam menscini bas pravo nabio komplekse. Neka sam, drago mi je, muzicaru moj. :)

Nego, kako tebi godi rast komunista na gotovo svim razinama?

Sa 3,7 posto na skoro 25 %


Jesi li se sjetio pjevačevog imena?

Zaim Imamović (1920.-1994.) = Varcar-Vakuf
Himzo Polovina (1927.-1986.) = Mostar
Safet Isović (1936.-2007.) = Bileća
Meho Puzić (1937.-2007.) = Odžak

Rast komunizma je simptom urušavanja Austrije, što se mene tiče. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija
PostPostano: 11 ožu 2024, 11:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
Glazbenik je napisao/la:
Haram je napisao/la:
Ha ha ha tebi sam menscini bas pravo nabio komplekse. Neka sam, drago mi je, muzicaru moj. :)

Nego, kako tebi godi rast komunista na gotovo svim razinama?

Sa 3,7 posto na skoro 25 %


Jesi li se sjetio pjevačevog imena?

Zaim Imamović (1920.-1994.) = Varcar-Vakuf
Himzo Polovina (1927.-1986.) = Mostar
Safet Isović (1936.-2007.) = Bileća
Meho Puzić (1937.-2007.) = Odžak

Rast komunizma je simptom urušavanja Austrije, što se mene tiče. :zubati


Ne znam sta te sad taj pjevac tangira toliko, pa nije ti u rodu. :D

Nije nijedan od tih, okolina Visegrada mora da je bila. Jedno vrijeme mi se cinilo da je Himzo Polovina ali ne moze biti kad je - kao sto kazes - iz Mostara.


Uostalom, nije niko nikoga "tukao", vec je fino kad se pokaze respekt prema narodnoj miliciji. :) Za vrijeme Juge je normalan svijet mogao spavati na klupama, a izrodi na otpuzenickim klupama. Danas je sve obrnuto i nakaradno.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija
PostPostano: 11 ožu 2024, 11:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lip 2009, 13:19
Postovi: 5856
Lokacija: Croatia Alba; site:hercegbosna.org/forum
Haram je napisao/la:
Ne znam sta te sad taj pjevac tangira toliko, pa nije ti u rodu. :D

Nije nijedan od tih, okolina Visegrada mora da je bila. Jedno vrijeme mi se cinilo da je Himzo Polovina ali ne moze biti kad je - kao sto kazes - iz Mostara.

Uostalom, nije niko nikoga "tukao", vec je fino kad se pokaze respekt prema narodnoj miliciji. :) Za vrijeme Juge je normalan svijet mogao spavati na klupama, a izrodi na otpuzenickim klupama. Danas je sve obrnuto i nakaradno.


Žao mi je čovjeka. Sjećam se milicije. :zubati

Hasan Kadragić - ?
Omer Pobrić (1945.-2010.) = Tešanj
Sejo Pitić (1946.-2023.) = Sarajevo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija
PostPostano: 11 ožu 2024, 12:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
Glazbenik je napisao/la:
Haram je napisao/la:
Ne znam sta te sad taj pjevac tangira toliko, pa nije ti u rodu. :D

Nije nijedan od tih, okolina Visegrada mora da je bila. Jedno vrijeme mi se cinilo da je Himzo Polovina ali ne moze biti kad je - kao sto kazes - iz Mostara.

Uostalom, nije niko nikoga "tukao", vec je fino kad se pokaze respekt prema narodnoj miliciji. :) Za vrijeme Juge je normalan svijet mogao spavati na klupama, a izrodi na otpuzenickim klupama. Danas je sve obrnuto i nakaradno.


Žao mi je čovjeka. Sjećam se milicije. :zubati

Hasan Kadragić - ?
Omer Pobrić (1945.-2010.) = Tešanj
Sejo Pitić (1946.-2023.) = Sarajevo



E sad cu fakat pitati daidzu preko fejsbuka, ne mogu ovo da istrpim. Inace se sjecam lica ko da sam kompjuter ali imena zaboravljam cesto iste sekunde nakon sto je neko rekao kako se zove. Rekoh ti vec, lik mora da je bio iz okoline Visegrada - jer inace, sta ce tu. Moj conclusio.


Btw. evo tri mlade komunistkinje koje ce uci u gradsko vijece u ime KPÖ.
https://www.facebook.com/reel/1560115774740812


Nazalost, sve je ovo komunizam light, tako da se ne morate bojati da se vracamo na velika vrata. :D Vecina njih su neka vrsta "socijalne NGO". Ali hajd, zovem se Gile, lepo mi je ime. Makar.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija
PostPostano: 11 ožu 2024, 13:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lip 2009, 13:19
Postovi: 5856
Lokacija: Croatia Alba; site:hercegbosna.org/forum
Haram je napisao/la:
E sad cu fakat pitati daidzu preko fejsbuka, ne mogu ovo da istrpim. Inace se sjecam lica ko da sam kompjuter ali imena zaboravljam cesto iste sekunde nakon sto je neko rekao kako se zove. Rekoh ti vec, lik mora da je bio iz okoline Visegrada - jer inace, sta ce tu. Moj conclusio.

Btw. evo tri mlade komunistkinje koje ce uci u gradsko vijece u ime KPÖ.

Nazalost, sve je ovo komunizam light, tako da se ne morate bojati da se vracamo na velika vrata. :D Vecina njih su neka vrsta "socijalne NGO". Ali hajd, zovem se Gile, lepo mi je ime. Makar.


Hvala.

Šteta što im ne mogu vidjeti lica. Pretpostavljam da sliče na Čileanku Camilu Vallejo u mladosti. Kako ju je život po komunističkim načelima uništio.

Uvijek se sjetim bestijalnih afganistanskih komunista koji su gradili socijalizam podizanjem stambenih višekatnica i trolejbuske mreže u Kabulu, a završili po socijalnim stanovima u Nizozemskoj i V. Britaniji. Kao azilanti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija
PostPostano: 11 ožu 2024, 13:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
Glazbenik je napisao/la:
Haram je napisao/la:
E sad cu fakat pitati daidzu preko fejsbuka, ne mogu ovo da istrpim. Inace se sjecam lica ko da sam kompjuter ali imena zaboravljam cesto iste sekunde nakon sto je neko rekao kako se zove. Rekoh ti vec, lik mora da je bio iz okoline Visegrada - jer inace, sta ce tu. Moj conclusio.

Btw. evo tri mlade komunistkinje koje ce uci u gradsko vijece u ime KPÖ.

Nazalost, sve je ovo komunizam light, tako da se ne morate bojati da se vracamo na velika vrata. :D Vecina njih su neka vrsta "socijalne NGO". Ali hajd, zovem se Gile, lepo mi je ime. Makar.


Hvala.

Šteta što im ne mogu vidjeti lica. Pretpostavljam da sliče na Čileanku Camilu Vallejo u mladosti. Kako ju je život po komunističkim načelima uništio.

Uvijek se sjetim bestijalnih afganistanskih komunista koji su gradili socijalizam podizanjem stambenih višekatnica i trolejbuske mreže u Kabulu, a završili po socijalnim stanovima u Nizozemskoj i V. Britaniji. Kao azilanti.



Nisu druze, ove su mlade i ulickane. Ovde je sve lijepo i ulickano, pa tako i mlade proleterke. Ne znam zasto im ne mozes vidjeti lica? Zar taj FB "Reels" ne ide automatski i bez prijave na FB?


Znas li zasto ja volim komunizam i ekstremnu ljevicu? Zato sto sam - banalno receno - "robinhudski tip". Nasilje ekstremne ljevice je uvijek okrenuto prema gore - prema moci, dok je nasilje ekstremne desnice uvijek upereno prema dolje, prema najslabijima, slabijima, prema ionako vec ugrozenima, prema manjinama. Desnica, umjesto da objedinjuje, ona dijeli..i okrece male jedne protiv drugih.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija
PostPostano: 11 ožu 2024, 14:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
Himzo Polovina je trebao minirati autobusku stanicu pa bio uhapsen. A bio je u "mladim ustasama", navodno.

Eto, i tu enigmu da razrijesimo.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija
PostPostano: 11 ožu 2024, 14:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lip 2009, 13:19
Postovi: 5856
Lokacija: Croatia Alba; site:hercegbosna.org/forum
Haram je napisao/la:
Nisu druze, ove su mlade i ulickane. Ovde je sve lijepo i ulickano, pa tako i mlade proleterke. Ne znam zasto im ne mozes vidjeti lica? Zar taj FB "Reels" ne ide automatski i bez prijave na FB?

Znas li zasto ja volim komunizam i ekstremnu ljevicu? Zato sto sam - banalno receno - "robinhudski tip". Nasilje ekstremne ljevice je uvijek okrenuto prema gore - prema moci, dok je nasilje ekstremne desnice uvijek upereno prema dolje, prema najslabijima, slabijima, prema ionako vec ugrozenima, prema manjinama. Desnica, umjesto da objedinjuje, ona dijeli..i okrece male jedne protiv drugih.


Pretpostavio sam da su lijepe, zato sam i rekao da sliče na Camilu Vallejo u mladosti.

Meni traži prijavu na FB.

Vidiš, kako sam ja živio pod komunističkom vlašću, ja nasilje ekstremne ljevice doživljavam kao nasilje upereno od vlasti, dakle od gore, prema dolje.

Mene Bugojanska skupina iz 1972. podsjeća na Robina Hooda.

Btw, evo ti crtica iz mog djetinjstva. Prvi sam razred osnovne škole. Duž ulice se proteže drvored jabuka. Pod njima se igram s prijateljima. Vidim da sporim hodom nailaze dva brkata milicajca. Preventivno prelazim na drugu stranu ceste, jer me od njih podilazi jeza.

Paradoks s obzirom kako je krenuo moj odnos s plavcima je da, kako sam radio s tamburaškim orkestrom MUP-a RH, sada imam desetke poznanika i prijatelja u policiji. Uključujući i policijske kapelane. :zubati

I još komentar na tu rezultate represije: 3. lipnja 1990. Nogometna utakmica Jugoslavija : Nizozemska u Zagrebu. Stadion navija za Nizozemsku, koja i pobjeđuje. Ivica Osim na konferenciji za novinstvo bijesni.
Svaka sila za vremena.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija
PostPostano: 11 ožu 2024, 14:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lip 2009, 13:19
Postovi: 5856
Lokacija: Croatia Alba; site:hercegbosna.org/forum
Haram je napisao/la:
Himzo Polovina je trebao minirati autobusku stanicu pa bio uhapsen. A bio je u "mladim ustasama", navodno.

Eto, i tu enigmu da razrijesimo.


Hvala ti od srca.

Himzina majka je bila Slovenka, otac je bio u kraljevskom zrakoplovstvu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija
PostPostano: 11 ožu 2024, 15:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
Glazbenik je napisao/la:
Haram je napisao/la:
Nisu druze, ove su mlade i ulickane. Ovde je sve lijepo i ulickano, pa tako i mlade proleterke. Ne znam zasto im ne mozes vidjeti lica? Zar taj FB "Reels" ne ide automatski i bez prijave na FB?

Znas li zasto ja volim komunizam i ekstremnu ljevicu? Zato sto sam - banalno receno - "robinhudski tip". Nasilje ekstremne ljevice je uvijek okrenuto prema gore - prema moci, dok je nasilje ekstremne desnice uvijek upereno prema dolje, prema najslabijima, slabijima, prema ionako vec ugrozenima, prema manjinama. Desnica, umjesto da objedinjuje, ona dijeli..i okrece male jedne protiv drugih.


Pretpostavio sam da su lijepe, zato sam i rekao da sliče na Camilu Vallejo u mladosti.

Meni traži prijavu na FB.

Vidiš, kako sam ja živio pod komunističkom vlašću, ja nasilje ekstremne ljevice doživljavam kao nasilje upereno od vlasti, dakle od gore, prema dolje.

Mene Bugojanska skupina iz 1972. podsjeća na Robina Hooda.

Btw, evo ti crtica iz mog djetinjstva. Prvi sam razred osnovne škole. Duž ulice se proteže drvored jabuka. Pod njima se igram s prijateljima. Vidim da sporim hodom nailaze dva brkata milicajca. Preventivno prelazim na drugu stranu ceste, jer me od njih podilazi jeza.

Paradoks s obzirom kako je krenuo moj odnos s plavcima je da, kako sam radio s tamburaškim orkestrom MUP-a RH, sada imam desetke poznanika i prijatelja u policiji. Uključujući i policijske kapelane. :zubati

I još komentar na tu rezultate represije: 3. lipnja 1990. Nogometna utakmica Jugoslavija : Nizozemska u Zagrebu. Stadion navija za Nizozemsku, koja i pobjeđuje. Ivica Osim na konferenciji za novinstvo bijesni.
Svaka sila za vremena.



Nismo se u potpunosti razumjeli. Ja sam govorio iz perspektive nekog ko zivi u zapadnjackom, kapitalistickom drustvu, a govorio sam o "ekstremnoj desnici" i "ekstremnoj ljevici" koja ovde djeluje.

Ja jesam dijete komunizma, i vjecno ce me pratiti ta karizma, ali sam takodjer dio ovog drustva ovde, tako da cesto neke stvari uzimam zdravo za gotovo i u razgovoru s ljudima koji ne zive tu.


Evo slike jedne od ovih iz Salzburga, ova mi je bas gotivna.

slika

Mogao bih joj nakon mazenja po cijelu noc pricati o Titu i partizanima i o prvoj, drugoj, trecoj i cetvrtoj ofanzivi.


U vezi Himza, ti si neki izgleda bas zaljubljenik sevdalinki, jel?


I da, sto se mog djeda tice, njemu je, kao i mnogima na istoku, mnogo clanova familije pobijeno od strane cetnika. Vjecno bijeda, vjecno rat, problemi, masakri. I onda dodje drzava, jugoslovenska, da ti takoreci "sve", iskoluje te, da ti platu, zastiti te, donese mir, ti napravis kucu, iskolujes djecu, itd., logicno je da ces joj biti vjeran. Svi smo mi ipak "samo" ljudi.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija
PostPostano: 11 ožu 2024, 15:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
Glazbenik je napisao/la:
Haram je napisao/la:
Himzo Polovina je trebao minirati autobusku stanicu pa bio uhapsen. A bio je u "mladim ustasama", navodno.

Eto, i tu enigmu da razrijesimo.


Hvala ti od srca.

Himzina majka je bila Slovenka, otac je bio u kraljevskom zrakoplovstvu.


Nema na cemu, i ja sam to vec vise puta htio razjasniti, ali da ti nisi pitao, vjerovatno ne bih kontaktirao daidzu radi toga.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija
PostPostano: 11 ožu 2024, 17:18 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2023, 17:17
Postovi: 1262
Upozorenja: 1
Glazbenik je napisao/la:
Haram je napisao/la:
Nisu druze, ove su mlade i ulickane. Ovde je sve lijepo i ulickano, pa tako i mlade proleterke. Ne znam zasto im ne mozes vidjeti lica? Zar taj FB "Reels" ne ide automatski i bez prijave na FB?

Znas li zasto ja volim komunizam i ekstremnu ljevicu? Zato sto sam - banalno receno - "robinhudski tip". Nasilje ekstremne ljevice je uvijek okrenuto prema gore - prema moci, dok je nasilje ekstremne desnice uvijek upereno prema dolje, prema najslabijima, slabijima, prema ionako vec ugrozenima, prema manjinama. Desnica, umjesto da objedinjuje, ona dijeli..i okrece male jedne protiv drugih.


Pretpostavio sam da su lijepe, zato sam i rekao da sliče na Camilu Vallejo u mladosti.

Meni traži prijavu na FB.



Mene Bugojanska skupina iz 1972. podsjeća na Robina Hooda.


Kako ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija
PostPostano: 11 ožu 2024, 17:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 pro 2022, 18:09
Postovi: 395
Haram je napisao/la:
Venecuela je Venecuela jer je tako, ali tako bliza hAMERIKI, a ne zato sto komunizam ne valja. Izoluj Kubu pa onda prdi o tome kako komunizam ne valja. Mi smo zivjeli u komunizmu i super smo zivjeli.

To sto ti zoves "glupiranje" je rezultat neoliberalizma i svega onoga sto zastupa i stiti NATO pakt. Ljudi nemaju za kirije. Znas li ti koliko kosta stan od 50 kvadrata mjesecno u Salzburgu?


Prvo drzis zemlju pod najgorim sankcijama i onda upires prstom "eto vam komunizma." Kubanci su opet medju najsretnijim ljudima na svijeta, a Kuba svugdje po svijetu pomagala gdje je mogla. Odskolovali su masu ljekara u susjednim zemljama i Africi.

Ja ne znam kojim temama KPÖ zahvaljuje svoj uspon u Salzburgu. U svakom slucaju veoma pozitivna vijest, iako se odavno vise ne radi o komunistickoj stranci koja vodi klasnu politiku. Sve je nekako na razini jeftinih fraza o 1% bogatih. Ali bolje i to nego nista.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija
PostPostano: 25 ožu 2024, 14:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
slika

Izbori u Salcburgu. Drugi krug. Pobijedio socijaldemokrata komunistickog kandidata ali je komunisticki kandidat dobio SESNAEST PUTA vise glasova nego proslih izbora.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija
PostPostano: 09 srp 2024, 13:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
slika

Dok su u EU u prosjeku kirije skocile az 24 posto, u Austriji je to skoro 70 posto!

Jedino u Grckoj snizenje..pitam se zasto..?

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija
PostPostano: 07 kol 2024, 22:52 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 11:47
Postovi: 37983
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Islamisti planirali teroristički napad na koncert Taylor Swift u Beču.

Otkazana sva tri koncerta Taylor Swift u Beču, dvije osobe uhićene zbog planiranja terorističkog napada

Citat:
Austrijska policija objavila je kako su uhitili dvoje osobe koje su planirale napad na području Beča i to u vrijeme koncerta ove zvijezde. Austrijski građanin, star 19 godina, uhićen je u gradu Ternitzu. Drugi je uhićen u Beču, no nije poznato ništa više. Oni su, kako piše BBC, početkom srpnja preko interneta počeli planirati napadi ‘položili su zakletvu u ime Islamske države‘. Kod jednog od uhićenih su pronađene određene kemijske supstance, no nije pojašnjeno o čemu se radi.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija
PostPostano: 07 kol 2024, 23:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 srp 2012, 00:08
Postovi: 20109
Lokacija: među zvijezdama
Upozorenja: 1
Ma jepo ih oni. Sedmoclanoj porodici daju 4500 eura mjesečno. Bez dana rada. I onda se čude kad krenu smišljati terorističke napade.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija
PostPostano: 08 kol 2024, 10:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 ruj 2022, 13:17
Postovi: 991
Bez amera koji su im dali glavne informacije nebi prdnuli austrijanci, toliko su nesposobni da to nije za povjerovat.

_________________
Živjela naša sveta Hrvatska!
Gubici Rusije i Ukrajine su 1:4. [str. 85]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija
PostPostano: 15 kol 2024, 11:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
Najskuplje nekretnine u EU - Austrija today.

slika

4.920 €/m²


To kao slikovit prikaz rezultata visegodisnje vladavine takozvanih demokrscana i neoliberala uz kilavu podrsku takozvanih socijaldemokrata, bivsih socijalista.

To je kad u drzavi nemas ljevicu. No, polako se radja KPÖ i oni sve vise profitiraju na tome jer je sve vise omladine koja - za razliku od roditelja - nemaju vlastite kuce i stanove.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija
PostPostano: 31 kol 2024, 13:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
Sef desnicarskog FPÖ zatratio ponovno uvodjenje smrtne kazne u Austriji.

Populizam ili cista ludost, ne znam. Prvo sam pomislio da su neki nasjeli na nekakav fejk posto su stavljali po fejsbuku, ali ne, zaista je to izjavio.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija
PostPostano: 31 kol 2024, 14:13 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2023, 17:17
Postovi: 1262
Upozorenja: 1
Zašto ludost?
Manje bi bilo prekršaja .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija
PostPostano: 11 ruj 2024, 14:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
Trenutno se u Austriji sve stranke kunu u alaha da nece nakon izbora sa desnicarskom FPÖ kojoj je Herbert Kickl na celu.

A pogotovo se to kune demokrscanska zgadija.

No, bacimo li pogled u samo noviju historiju, ne moramo ici 20 godina unatrag kad su demokrscani izigrali pedderske socijaldemonkrade pa napravili koaliciju s hajderovom FPÖ, vec samo 4 godine unatrag, da bi vidjeli do koje mjere oni narod kojim vladaju karaju u male mozgove:



slika

Demokrscani tj. desnokonzervativci i ljubav prema FPÖ

Prije izbora, pokrajina Donja Austrija:

NE s FPÖ

Nakon Izbora, vidi sliku



Prije izbora, pokrajina Salzburg:

NE s FPÖ

Nakon izbora, vidi sliku


I izbori na saveznom nivou 29.9.24:

NE s kicklovom FPÖ

Nakon izbora - vidi sliku.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija
PostPostano: 11 ruj 2024, 18:15 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2023, 17:17
Postovi: 1262
Upozorenja: 1
Haram je napisao/la:
Trenutno se u Austriji sve stranke kunu u alaha da nece nakon izbora sa desnicarskom FPÖ kojoj je Herbert Kickl na celu.

A pogotovo se to kune demokrscanska zgadija.

No, bacimo li pogled u samo noviju historiju, ne moramo ici 20 godina unatrag kad su demokrscani izigrali pedderske socijaldemonkrade pa napravili koaliciju s hajderovom FPÖ, vec samo 4 godine unatrag, da bi vidjeli do koje mjere oni narod kojim vladaju karaju u male mozgove:



slika

Demokrscani tj. desnokonzervativci i ljubav prema FPÖ

Prije izbora, pokrajina Donja Austrija:

NE s FPÖ

Nakon Izbora, vidi sliku



Prije izbora, pokrajina Salzburg:

NE s FPÖ

Nakon izbora, vidi sliku


I izbori na saveznom nivou 29.9.24:

NE s kicklovom FPÖ

Nakon izbora - vidi sliku.

Da ,ali tada su oni bili senior partner ,a FPO yunior .
Sad se se situcija prvi put okrenula .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija
PostPostano: 11 ruj 2024, 18:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
Revizija je napisao/la:
Haram je napisao/la:
Trenutno se u Austriji sve stranke kunu u alaha da nece nakon izbora sa desnicarskom FPÖ kojoj je Herbert Kickl na celu.

A pogotovo se to kune demokrscanska zgadija.

No, bacimo li pogled u samo noviju historiju, ne moramo ici 20 godina unatrag kad su demokrscani izigrali pedderske socijaldemonkrade pa napravili koaliciju s hajderovom FPÖ, vec samo 4 godine unatrag, da bi vidjeli do koje mjere oni narod kojim vladaju karaju u male mozgove:



slika

Demokrscani tj. desnokonzervativci i ljubav prema FPÖ

Prije izbora, pokrajina Donja Austrija:

NE s FPÖ

Nakon Izbora, vidi sliku



Prije izbora, pokrajina Salzburg:

NE s FPÖ

Nakon izbora, vidi sliku


I izbori na saveznom nivou 29.9.24:

NE s kicklovom FPÖ

Nakon izbora - vidi sliku.

Da ,ali tada su oni bili senior partner ,a FPO yunior .
Sad se se situcija prvi put okrenula .



ÖVP ce dati i guze ako treba, samo da ostane na pojilistu. U zadnjih PEDESETAK godina nije bilo niti jedine vlade bez ÖVP. Znaci da su KRIVI ZA SVE, i siguran sam da ce i nakon izbora pristati da Kicklu popushe kuraz samo da im ostane ministarstvo privrede i finansija.

Kakva je to IDEOLOSKA MASHINERIJA pokazuje cinjenica da su desetljecima bili tu negdje po procentima u parlamentu sa SPÖ. Dakle stranke otprilike tu negdje..jel.

Ali sad pazi, dok SPÖ ima tek 150.000 clanova, ÖVP ima CETIRI PUTA VISE clanova, naime preko 600.000!

Sta nam to pokazuje? Pa pokazuje da produzena ruka kapitalizma u Austriji itekako posjeduje jako IDEOLOSKO JEZGRO, ljude koji svoje ubjedenje politicko prebacuju s koljena na koljeno. Bivsi nacisti, preobuceni u crno/ili sad novo im tirkizno.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Austrija
PostPostano: 11 ruj 2024, 18:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2022, 18:46
Postovi: 10743
Lokacija: banana
Upozorenja: 2
I sto je najgore, najveci dio ove (eticke) bijede od naroda poznaje jedino protestno okretanje nadesno. Tja, sta i ocekivati od unuka bivsih nacista.

Tako da ce od nezadovoljstva profitirati uglavnom desnicarska FPÖ.

_________________
GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1926 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 74, 75, 76, 77, 78  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: VUKsaJUGA i 13 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO