HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 lis 2024, 00:04.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 23076 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 913, 914, 915, 916, 917, 918, 919 ... 924  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 19 ruj 2024, 02:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 17:45
Postovi: 7150
VBA2024 je napisao/la:
Nemoj tako, nisu svi Arapi krstjani.

Znamo kakvi su Arapi i muslimani, ne treba razjašnjenja, ali ..

Nemojte imati iluzija o Izraelcima ni Židovima općenito. To što su uspješni i funkcionalni na više načina, ali ..


Američki Židov, koji je bio student i pisao blog u Times of Israel, pročitao ih je kao otvorenu njigu. I rekao ono što ja o njima odavno znam. Naravno, to mu je bio zadnji tekst u blogu, jer su ga ukinuli.
I to su izraelske novine, a znajući prosječan izraelski puls, tu nema razlike između njih i američkih Židova.

https://blogs.timesofisrael.com/america ... hypocrisy/

American Jewry’s Disgraceful Hypocrisy

Of course Israel is the Jewish State, and affirming such may be among the least controversial things one could possibly say to a group of American Jews. [And when I say “Jews,” I mean people affiliated, to some degree, with the faith, even if they are not Orthodox.] To these people, Israel being the Jewish State is simply taken for granted.
.........................................................
Why is it then that when I raise my voice in support of nationalism and self-determination for the peoples of Europe, I am met with skepticism, if not downright contempt? Why is it that when I praise the nationalist parties of Europe (many of whom are actually Zionistic), I am questioned with unease?

It appears to me that the same people who so vehemently call for Israel to be Jewish lack that same vigor when calling for France to be French, Germany to be German, or Sweden to be Swedish. Indeed, a lack of vigor would actually be satisfactory. In fact, it’s not even that: those same Zionists, by and large, fight against the nationalist sentiments in Europe. The establishment Jewish groups in the US, all of whom lock arms for Israel and lobby the American government to categorically support her at every turn, are the same groups that consistently call for open borders in Europe, increased immigration from the Middle East, a full-out embracing of multiculturalism, a weakened national culture, and a diminished Church. They are the same groups that slander and defame leaders like Le Pen in France and Wilders in the Netherlands. They are the same groups that push for the death of Europe and her people.
.................................................................
But it’s even more nuanced than this. The peculiar position of these Jews is not so much in their exclusive nationalist desires for one state. It is in their exclusive denial of such nationalist rights to the peoples of Europe. For some strange reason, there is a hate for the European race, and that hate translates into a desire for its ultimate destruction. After all, what better way to crumble Europe than to replace its volk? As it is said, “demography is destiny.” Every other country on the planet, especially including the Jewish State of Israel, is entitled to national self-determination—to an ethnic nation-state. Why must Europe be left out?
..............................
Jews, whose homeland is the world’s shining example of the ethno-nation state, should be at the forefront of this fight. Jews, who understand better than most people the importance of continuation and preservation, should be at the forefront of the fight for Europe. It is selfish to stay out, and hypocritical to counter.

Unfortunately, the Jews seem to be on the wrong side. Again.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 19 ruj 2024, 02:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 tra 2023, 00:54
Postovi: 2315
Hroboatos je napisao/la:
Unfortunately, the Jews seem to be on the wrong side. Again. [/b]



_________________
Iuste ambulans coram Deo pretium non habet
Tko pronađe sarkazam nek si ga zadrži.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 19 ruj 2024, 07:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 11:30
Postovi: 6294
Libanonski ministar vanjskih poslova Abdallah Bou Habib rekao je za CNN da strahuje da napadi signaliziraju prelazak na uvod u rat.

- Ovo je zastrašujući trenutak i bojimo se rata, jer ne želimo rat, rekao je i za napade okrivio Izrael.

Dok s druge strane: Iran poručuje da će odgovoriti.

Mozda je vrijeme zapravo da se Libanon napokon sam obracuna s Hezbolahom. Libanon i Libanonci su postali taoci Hezbolaha i Irana

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 19 ruj 2024, 08:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 vel 2020, 17:12
Postovi: 4308
MiB je napisao/la:
daramo je napisao/la:
Eksplodiraju alarmi u kućama Hezbolahovaca, radiji u autima, Hezbolahovci od muke napadaju UNIFIL.


Izgleda da se moja pretpostavka obistinila.

MiB je napisao/la:
Prijavljene eksplozije i uređaja za solarno punjenje baterija. Sad je jasno kako je cilj izazvati opću paniku i strah od tehničkih uređaja. Očekujem eksplozije televizora, gps uređaja u autima, i sl.



Citat:
Ljudi u Libanonu užasnuti su svakodnevnim komunikacijskim uređajima nakon dva dana smrtonosnih eksplozija pagera i voki-tokija, izjavio je Nabih Bulos, šef ureda za Bliski Istok iz Los Angeles Timesa. "Samo da vam dam primjer glasina koje kruže, ljudi šalju poruke jedni drugima da ugase svoje Wi-Fi rutere ili izvade baterije iz određenih uređaja", rekao je Bulos. "Stvarno postoji strah od normalnih predmeta koje imate kod kuće."

_________________
Pozivam normalne forumaše da temu "Rusija napala Ukrajinu" ostave Riki i crnom bombarderu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 19 ruj 2024, 08:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 sij 2023, 16:54
Postovi: 5646
Zašto bi išli u invaziju ako se mogu izrugivat i pišat po hezbolah eunusima do besvijesti?

Šta će sljedeće eksplodirat?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 19 ruj 2024, 08:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2022, 12:39
Postovi: 2295
Bošnjak..007 je napisao/la:
Au al si naporan sa ti blebetanjem i pokušajima da ispadneš pametan pa se propinješ iz petnih žila. Jednostavno nisi za ove tematike.
Objasnit cu ti samo jedan primjer. Pas se koristi i kod Šiita u inspekcijske svrhe. Dovoljno je da guglaš i sa par klikova ćeš saznati. Ne dokazuj svoju glupost sve više.
Psa je haram držati u Islamu ako vam ničemu ne služi, dakle ako nema svrhe.



Koristi se i alkohol kod naših muslimana, pa to ne znači da nije haram.

Ako su neki šiiti loši muslimani ne znači da je pas dobro prihvaćen kod svih.

Eto imali su napad dan prije, i skoro 24 sata da im pas pronjuška kuće za explozivom.

Da su pronašli u jednom walkie-talkiju exploziv bilo bi dovoljno da upozore članove da ne koriste ni jedan takve vrste.

Očito da u čitavom hezbollaškom Libanonu nema ni jedan pas tragač exploziva a radi se o ljudima koji su u konstantnom ratu.

Ako bi imali psa tragača a da ga nisu koristili onda su još extra glupi.

Ti ne nudiš ni jedan kontra argument za išta što sam rekao, samo si potvrdio neke argumente.

I dalje ni slova o tome zašto su muslimani potkupljivi a židovi nisu :D

_________________
Pravi narodi imaju jednu državu koja je cijela njihova. Bolji narodi imaju svoju konstitutivnost u bar još jednoj državi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 19 ruj 2024, 08:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 sij 2023, 16:54
Postovi: 5646
Jednostavno je, muslimani su zadrti i primitivni, i takvi uvijek gube na kraju. Zato se židovi sprdaju s njima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 19 ruj 2024, 10:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 15:45
Postovi: 32988
Imota je napisao/la:

Šta će sljedeće eksplodirat?



Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 19 ruj 2024, 11:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 sij 2023, 16:54
Postovi: 5646
Židovi ih baš sprdaju :smijeh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 19 ruj 2024, 13:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 sij 2023, 16:54
Postovi: 5646
Muslimani se lako kupe jer su primitivni divljaci.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 19 ruj 2024, 13:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 11:30
Postovi: 6294
Bošnjak..007 je napisao/la:
potocnj je napisao/la:


Koristi se i alkohol kod naših muslimana, pa to ne znači da nije haram.

Ako su neki šiiti loši muslimani ne znači da je pas dobro prihvaćen kod svih.

Eto imali su napad dan prije, i skoro 24 sata da im pas pronjuška kuće za explozivom.

Da su pronašli u jednom walkie-talkiju exploziv bilo bi dovoljno da upozore članove da ne koriste ni jedan takve vrste.

Očito da u čitavom hezbollaškom Libanonu nema ni jedan pas tragač exploziva a radi se o ljudima koji su u konstantnom ratu.

Ako bi imali psa tragača a da ga nisu koristili onda su još extra glupi.

Ti ne nudiš ni jedan kontra argument za išta što sam rekao, samo si potvrdio neke argumente.

I dalje ni slova o tome zašto su muslimani potkupljivi a židovi nisu :D

Budaletino ti i uzivas da se provaljuješ. :smijeh
Alkohol je zabranjen i ne smije se koristiti psa imati smijes ako ti koristi. Je li tu prosti informaciju teško shvatiti?
Kako znas da nemaju tragače? Mozda su upravo u toku pretrage svega sto koriste? Mozda su ekplozivi bili postavljeni i u mnoge druge stvari pa su otkrili. Za tako veliku ogranizaciju sa toliko članova i infrastrukture koliko bi pasa specijalno obučenih trebali imati? 50 000? :smijeh :smijeh :smijeh hahhahhshs budaletino hahhahah
Koliko ti imaš godina sinak? :smijeh
Šta si rekao pa ne nudim kontraargument? Objasnio sam ti da pas nije haram ako ga koristiš i da ga policija i u Iranu koristi ti i dalje lupetaš.
Libanon je mjesovit, ima svega tamo a mnogi su siromašni i lahko se nađe bar jedan da bude špijun. Druga stvar koju sam spomenuo je da kupuju opremu od država koje su poklopljene od Amerike a onda to sazna i Izrael.


Ajde ne glupiraj se ni ti. Uredjaje s eksplozivom nosaju vec mjesecima. Da su imali tragace otkrili bi davno. Cinjenica je da nemaju pse niti znaju kako se njima koristiti

_________________
“Doći će vrijeme kad će ljudi poludjeti, i kad budu vidjeli jednoga koji nije luda kao oni, vikat će na njega “lud si” samo zato što nije lud kao što su oni.”


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 19 ruj 2024, 13:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2022, 12:39
Postovi: 2295
Bošnjak..007 je napisao/la:
Budaletino ti i uzivas da se provaljuješ. :smijeh
Alkohol je zabranjen i ne smije se koristiti psa imati smijes ako ti koristi. Je li tu prosti informaciju teško shvatiti?
Kako znas da nemaju tragače? Mozda su upravo u toku pretrage svega sto koriste? Mozda su ekplozivi bili postavljeni i u mnoge druge stvari pa su otkrili. Za tako veliku ogranizaciju sa toliko članova i infrastrukture koliko bi pasa specijalno obučenih trebali imati? 50 000? :smijeh :smijeh :smijeh hahhahhshs budaletino hahhahah
Koliko ti imaš godina sinak? :smijeh
Šta si rekao pa ne nudim kontraargument? Objasnio sam ti da pas nije haram ako ga koristiš i da ga policija i u Iranu koristi ti i dalje lupetaš.
Libanon je mjesovit, ima svega tamo a mnogi su siromašni i lahko se nađe bar jedan da bude špijun. Druga stvar koju sam spomenuo je da kupuju opremu od država koje su poklopljene od Amerike a onda to sazna i Izrael.


Imam svake godine sve više godina sinko.

Ako tako gledaš na zabrane pa i alkohol se smije koristiti ona, u medicini, za dezinfekciju i sl., opet različito različiti muslimani tumače Kur'an.

Psa možda i smiju koristiti, ali je u psihi zaostalih islamista to haram, prljava životinja, rekao Muhamed, i onda oni evidentno NEĆE da koriste pse.

Da bi trenirao tragača nije dovoljno obučiti ga i držati u nekom prostoru poput stoke, treba netko konstanto raditi s njim, razviti povjerenje i sl. a oni to ne rade.

A to bi im bio najjeftiniji način da se osiguraju od ovakvih podvala.

Čak i bez ovog napada, ako su stalno u ratu jasno bi bilo da bi trebali imati metode detekcije exploziva.

Za to se može koristiti i stakor ali je i to haram :D

Eto policija u Iranu ga koristi, pa su opet nisu detektirali exploziv a slika ima njihovog rahmetli predsjednika kako ima taj dojavljivač.

Mogu misliti kakva bi bila reakcija da je netko od osiguranja predložio da pretraži predsjedničke odaje za exploziv i dove džukelu :D

Ukratko, nećeš opravdati ovaj taktički poraz islamista ni prekriti njihovu zadrtost, koliko god se trudio :evotigana

_________________
Pravi narodi imaju jednu državu koja je cijela njihova. Bolji narodi imaju svoju konstitutivnost u bar još jednoj državi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 19 ruj 2024, 13:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2022, 12:39
Postovi: 2295
Imota je napisao/la:
Muslimani se lako kupe jer su primitivni divljaci.



Realno, oni koje možeš potkupiti su zapravo krema njihovog društva jer vide da je islamizam put u bijedu i propast, i rade ono što treba da se izvuku.

Da moram živjeti tako i ja bih riskirao život za mogućnost bijega, pa makar mi izgledi i ne bili dobri.

Tako su židovi i ovladali nad više od milijardu njih.

_________________
Pravi narodi imaju jednu državu koja je cijela njihova. Bolji narodi imaju svoju konstitutivnost u bar još jednoj državi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 19 ruj 2024, 13:45 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 ožu 2021, 16:33
Postovi: 10233
potocnj je napisao/la:
Imota je napisao/la:
Muslimani se lako kupe jer su primitivni divljaci.



Realno, oni koje možeš potkupiti su zapravo krema njihovog društva jer vide da je islamizam put u bijedu i propast, i rade ono što treba da se izvuku.

Da moram živjeti tako i ja bih riskirao život za mogućnost bijega, pa makar mi izgledi i ne bili dobri.

Tako su židovi i ovladali nad više od milijardu njih.

Sreca ti si pametniji pa Zidovi nemaju nikakvog uticaja nad tobom :D

_________________
Dom svoj čuva Zrinski 115


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 19 ruj 2024, 13:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2022, 12:39
Postovi: 2295
Karabaja je napisao/la:
potocnj je napisao/la:


Realno, oni koje možeš potkupiti su zapravo krema njihovog društva jer vide da je islamizam put u bijedu i propast, i rade ono što treba da se izvuku.

Da moram živjeti tako i ja bih riskirao život za mogućnost bijega, pa makar mi izgledi i ne bili dobri.

Tako su židovi i ovladali nad više od milijardu njih.

Sreca ti si pametniji pa Zidovi nemaju nikakvog uticaja nad tobom :D



Ako utječu na mene ne predstavlja mi to nekakav problem.

Ja i židovi nemamo otvorenih pitanja :D

_________________
Pravi narodi imaju jednu državu koja je cijela njihova. Bolji narodi imaju svoju konstitutivnost u bar još jednoj državi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 19 ruj 2024, 13:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 sij 2023, 16:54
Postovi: 5646
Ovo je posebna razina panike kad pokušava probleme sa židovima navalit na druge...

Cili svit je u ratu s muslimanima, ne samo židovi, židovi su samo najbolji u tamanjenju i ponižavanju sljedbenika pustinjske sotone.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 19 ruj 2024, 13:56 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 ožu 2021, 16:33
Postovi: 10233
potocnj je napisao/la:
Karabaja je napisao/la:
Sreca ti si pametniji pa Zidovi nemaju nikakvog uticaja nad tobom :D



Ako utječu na mene ne predstavlja mi to nekakav problem.

Ja i židovi nemamo otvorenih pitanja :D

Moj djed je nekad koristio volove za oranje i ostale poslove.
Nisu imali otvotenih pitanja. Da su se pobunili, mozda bi i imali

_________________
Dom svoj čuva Zrinski 115


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 19 ruj 2024, 14:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2022, 12:39
Postovi: 2295
Karabaja je napisao/la:
Moj djed je nekad koristio volove za oranje i ostale poslove.
Nisu imali otvotenih pitanja. Da su se pobunili, mozda bi i imali
[/quote]

Da su se pobunili bili bi na ražnju.

Slično kao i Hezbollah i Hamas.

Eto ovi iz Hezbollaha nebi bili volovi, tj. još bi imali svoja muda, da se nisu bunili :001_smile

_________________
Pravi narodi imaju jednu državu koja je cijela njihova. Bolji narodi imaju svoju konstitutivnost u bar još jednoj državi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 19 ruj 2024, 14:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2022, 12:39
Postovi: 2295
Imota je napisao/la:
Ovo je posebna razina panike kad pokušava probleme sa židovima navalit na druge...

Cili svit je u ratu s muslimanima, ne samo židovi, židovi su samo najbolji u tamanjenju i ponižavanju sljedbenika pustinjske sotone.



Ne biraju mi židovi člana Predsjedništva i ne nadiru na granice.

Kad to krenu raditi možda ću promijeniti mišljenje, uvijek samo otvoren da mi nove informacije mijenjaju stavove.

Neki su sve svoje informacije iscrpili iz knjige iz 7. stoljeća i više ne traže.

_________________
Pravi narodi imaju jednu državu koja je cijela njihova. Bolji narodi imaju svoju konstitutivnost u bar još jednoj državi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 19 ruj 2024, 15:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 sij 2023, 16:54
Postovi: 5646
potocnj je napisao/la:
Imota je napisao/la:
Ovo je posebna razina panike kad pokušava probleme sa židovima navalit na druge...

Cili svit je u ratu s muslimanima, ne samo židovi, židovi su samo najbolji u tamanjenju i ponižavanju sljedbenika pustinjske sotone.



Ne biraju mi židovi člana Predsjedništva i ne nadiru na granice.

Kad to krenu raditi možda ću promijeniti mišljenje, uvijek samo otvoren da mi nove informacije mijenjaju stavove.

Neki su sve svoje informacije iscrpili iz knjige iz 7. stoljeća i više ne traže.


Nema mira između muslimana i nemuslimana.

Kinezi ih doslovno trpaju u konc logore.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 19 ruj 2024, 16:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 17:45
Postovi: 7150
Vidim da sam bio u pravu, a danas je to potvrdio i izvor iz svijeta. Ta tvornica je od početka bia fiktivna u tom da ju je uz lažnu registraciju stvorio Izrael i tamo natovario aparata iz Taiwana, a ovi iz Hezbollaha pokupovali iz te zapravo izraelske Potemkinove "tvornice".

To mi je odmah palo na pamet kad sam vidio da se uopće ni ne zna vlasnik ni nema papira.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izrael
PostPostano: 19 ruj 2024, 16:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 kol 2022, 01:59
Postovi: 262
Imota je napisao/la:
Kinezi ih doslovno trpaju u konc logore.

Kinezi najbolje znaju kako se postupa sa muslimanskim stanovništvom.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 23076 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 913, 914, 915, 916, 917, 918, 919 ... 924  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO