|
|
Stranica: 3/3.
|
[ 58 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
Rika sv Vida
|
Naslov: Re: Opozicija RS: Čović i HDZ su jaki ko Golijat Postano: 22 srp 2025, 11:26 |
|
Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37 Postovi: 18660
|
|
Ne znam o čemu pričaš. Za vrijeme prve jugoslavije mi smo svi bili Hrvati, proganjani zbog toga od strane velikosrpskog režima, vi ste se izjašnjavali jugoslavenima ili muslimanima tada. U drugoj jugoslaviji mi smo i dalje bili Hrvati a vi ste bili Muslimani nakon kratke pauze kad ste se u velikom broju izjašnjavali Hrvatima za vrijeme drugog svjetskog rata. Kakvu smo vam to "jugo varijantu" mi isplanirali u tim našim "zlim namjerama"?
_________________ Broj učenika u osnovnim školama u USK 2013/2014 - 25,758 2023/2024 - 15,503 2025/2026 - 14,366
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Boris Johnson iz Jajca
|
Naslov: Re: Opozicija RS: Čović i HDZ su jaki ko Golijat Postano: 22 srp 2025, 11:26 |
|
Pridružen/a: 28 pro 2024, 01:08 Postovi: 403 Lokacija: Civilizacijski bedem na Ivan-planini
|
Machak je napisao/la: Rika sv Vida je napisao/la: Kako to može bit daytonska kategorija, nasjtariji nogometni klub na prostorima današnje BiH?
E vidiš, tu sam vas čekao! Vidiš, ovdje imaš dokaz o bosanskom jeziku od prije 125 godina.  A vi tvrdite da je to nešto od Dejtona na ovamo. Isto tako, HŠK Zrinjski je osnovan datuma koji zvanično stoji, ALI, kao i mi što smo tokom juge bili zaglavljeni sa jugoslavenstvom, Muslimani ili se piši kao Srbin ili Hrvat i srpskohrvatskim jezikom, tako je i Zrinjski bio na pauzi do, pazi kad, do raspada juge. Vašom logikom, Zrinjski je osnovan '92. ili '95. Odgovor na sve ovo je Bbbbbenjaminnnn von Kallaaaaay.
_________________ Sve poradi Boga i hrvatskoga roda.
Ceterum censeo XXIII centesimam partem territorii Bosniae et Hercegovinae esse delendam.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Machak
|
Naslov: Re: Opozicija RS: Čović i HDZ su jaki ko Golijat Postano: 22 srp 2025, 11:28 |
|
Pridružen/a: 26 vel 2025, 11:43 Postovi: 3286 Upozorenja: 1
|
Rika sv Vida je napisao/la: Ne znam o čemu pričaš. Za vrijeme prve jugoslavije mi smo svi bili Hrvati, proganjani zbog toga od strane velikosrpskog režima, vi ste se izjašnjavali jugoslavenima ili muslimanima tada. U drugoj jugoslaviji mi smo i dalje bili Hrvati a vi ste bili Muslimani nakon kratke pauze kad ste se u velikom broju izjašnjavali Hrvatima za vrijeme drugog svjetskog rata. Kakvu smo vam to "jugo varijantu" mi isplanirali u tim našim "zlim namjerama"? To Muslimani nije naša ideja. Toliko.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Rika sv Vida
|
Naslov: Re: Opozicija RS: Čović i HDZ su jaki ko Golijat Postano: 22 srp 2025, 11:30 |
|
Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37 Postovi: 18660
|
|
A što je vaša ideja? Vaša dijaspora izgradila prvu džamiju u Kanadi i nazvala je "hrvatska džamija", promijenili u "bosanska džamija" 1995. Smo i za to mi krivi?
_________________ Broj učenika u osnovnim školama u USK 2013/2014 - 25,758 2023/2024 - 15,503 2025/2026 - 14,366
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Machak
|
Naslov: Re: Opozicija RS: Čović i HDZ su jaki ko Golijat Postano: 22 srp 2025, 11:44 |
|
Pridružen/a: 26 vel 2025, 11:43 Postovi: 3286 Upozorenja: 1
|
Rika sv Vida je napisao/la: A što je vaša ideja? Vaša dijaspora izgradila prvu džamiju u Kanadi i nazvala je "hrvatska džamija", promijenili u "bosanska džamija" 1995. Smo i za to mi krivi? Niste. Pa ja ne sporim ništa što ima veze sa nama kao narodom, a tiče se te hrvatske odrednice. Mi od toga ne možemo pobjeći. Možda nisam ja niti moja loza povezani s tim, ali moj narod svakako jeste. A naša ideja...nema smisla s vama raspravljati o tome. Složićemo se da se ne slažemo po tom pitanju 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Robbie MO
|
Naslov: Re: Opozicija RS: Čović i HDZ su jaki ko Golijat Postano: 24 srp 2025, 13:15 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29 Postovi: 89376 Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
|
|
Hercegbosanska struja je najbolja.
_________________ Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.
Pomoć je presahla nažalost.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
daramo
|
Naslov: Re: Opozicija RS: Čović i HDZ su jaki ko Golijat Postano: 24 srp 2025, 14:10 |
|
Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47 Postovi: 45631 Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
|
Machak je napisao/la: Rika sv Vida je napisao/la: Ne znam o čemu pričaš. Za vrijeme prve jugoslavije mi smo svi bili Hrvati, proganjani zbog toga od strane velikosrpskog režima, vi ste se izjašnjavali jugoslavenima ili muslimanima tada. U drugoj jugoslaviji mi smo i dalje bili Hrvati a vi ste bili Muslimani nakon kratke pauze kad ste se u velikom broju izjašnjavali Hrvatima za vrijeme drugog svjetskog rata. Kakvu smo vam to "jugo varijantu" mi isplanirali u tim našim "zlim namjerama"? To Muslimani nije naša ideja. Toliko. Želiš reći da Jugoslavenska muslimanska organizacija (JMO) vaša prva politička stranka u Kraljevini Jugoslaviji nije vaša ideja? Citat: Političku skupinu oko lista Vrijeme, činili su Mehmed Spaho, dr. Halid-beg Hrasnica, Sakib Korkut i drugi a nazivali su se Muslimanska organizacija.
Dana 16. veljače 1919. godine održan je sastanak na kojem je donesena odluka o osnivanju stranke pod nazivom Jugoslavenska muslimanska organizacija.
Onda ste 1922. osnovali i svoju drugu političku stranka i gle čuda i ona se zove Jugoslavenska muslimanska narodna organizacija (JMNO).
_________________ mostarski europski
|
|
| Vrh |
|
 |
|
potocnj
|
Naslov: Re: Opozicija RS: Čović i HDZ su jaki ko Golijat Postano: 24 srp 2025, 14:15 |
|
Pridružen/a: 26 lis 2022, 11:39 Postovi: 7985 Lokacija: Herceg-Bosna
|
Robbie MO je napisao/la: Hercegbosanska struja je najbolja.
Najveći postotak na domaćem tržištu iz obnovljivih izvora energije.
Divota!
_________________ ESLJP: Konvencija ne jamči jednaku težinu svakog glasa na izborima - Aplikacija je pokušaj promjene ustavne strukture - Nije individualno pravo (toč. 10. i 15. Odluke ESLJP, aplikacija br. 34891/21)
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|