HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 17:30.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 10 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Anica Jurić
PostPostano: 22 ožu 2011, 09:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
U jednom danu izgubila muža i tri sina, ubojice su u Kaknju...

Sramota je da se ne zna za ovu ženu.

http://www.hercegbosna.org/vijesti/bih/ ... -3162.html


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Anica Jurić
PostPostano: 22 ožu 2011, 09:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Sramota je da nitko nije odgovarao za taj i slične zločine. Imao li mi mladih pravnika željnih dokazivanja????

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Anica Jurić
PostPostano: 22 ožu 2011, 13:56 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24534
Lokacija: Heartbreak Hotel
Ja sam eto stjecajem okolnosti znao za nju jer smo iz iste općine. Inače je ne bih znao.

Sve napisano je točno. Mada ne vjerujem da joj nitko ne pomaže, morala bi imati mirovinu zbog stradanja obitelji.

Katu Šoljić je Tuđman odlikovao redom Danice hrvatske s likom Katarine Zrinske za osobite zasluge u promicanju moralnih društvenih vrijednosti. 2004. godine je primila je nagradu Junakinja hrvatskog Domovinskog rata koju je dodjelila Udruga branitelja, invalida i udovica Domovinskog rata.

Anica Jurić je dobila jedan novinski članak. Očito su nečiji sinovi vrijedniji od drugih.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Anica Jurić
PostPostano: 23 ožu 2011, 12:35 
Offline

Pridružen/a: 11 sij 2011, 12:22
Postovi: 2999
Postoje li te Udruge ,šta rade ?
Sramite se !
Tebi majko dao dragi Bog snage.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Anica Jurić
PostPostano: 23 ožu 2011, 23:45 
Offline

Pridružen/a: 23 ožu 2011, 23:38
Postovi: 4
Bobovac je napisao/la:
Ja sam eto stjecajem okolnosti znao za nju jer smo iz iste općine. Inače je ne bih znao.

Sve napisano je točno. Mada ne vjerujem da joj nitko ne pomaže, morala bi imati mirovinu zbog stradanja obitelji.

Katu Šoljić je Tuđman odlikovao redom Danice hrvatske s likom Katarine Zrinske za osobite zasluge u promicanju moralnih društvenih vrijednosti. 2004. godine je primila je nagradu Junakinja hrvatskog Domovinskog rata koju je dodjelila Udruga branitelja, invalida i udovica Domovinskog rata.

Anica Jurić je dobila jedan novinski članak. Očito su nečiji sinovi vrijedniji od drugih.


bosanac moj dragi,brate ja sam dalmatinac a oba hrvati..
sta ti to triba da spominjes katu šoljić,kao da je ona nesto privilegirana i a naša anica zapostavljena..
pa da je i to istina kao sta i je sta je tu kriva kata šoljić da je spominješ u tom kontekstu..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Anica Jurić
PostPostano: 23 ožu 2011, 23:47 
Offline

Pridružen/a: 23 ožu 2011, 23:38
Postovi: 4
evo uključujem se u forum često sam čitao markana i ostale i toplo vas pozdravljam sve braću hrvate..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Anica Jurić
PostPostano: 24 ožu 2011, 00:05 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24534
Lokacija: Heartbreak Hotel
Gdje ti vidiš da sam napisao išta protiv Kate Šoljić?? Nju sam spomenuo jer se i ona izrijekom spominje u članku iz uvodnog posta.
Ako misliš da je to po nekoj regionalnoj crti - pa i Kata i Anica su Bosanke.
Stoga nema govora ni o kakvom omalovažavanju, a i ne mislim da je Kati nešto značila sva ta medijska pompa oko nje.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Anica Jurić
PostPostano: 24 ožu 2011, 00:18 
Offline

Pridružen/a: 23 ožu 2011, 23:38
Postovi: 4
mrzio sam hrvate koji su puvali na našu braću iz herceg bosne koja je za mene isto hrvatska..

vidim na našim ljudima iz herceg bosne da su pomalo ojađeni na hrvatsku imaju i pravo zbog mesica i svih ostalih..
ali nisu ti izdajnici izdali samo herceg bosnu nego i hrvatsku kao i gotovinu i norca i ostale..

osjećam u ljudima tom koji je ojđen na rvatsku a nije to baš tako i ne volim podjele nas hrvata i optužianje i slično,a to se događa u masu tema od posavine do puno toga..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Anica Jurić
PostPostano: 28 ožu 2011, 12:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2010, 22:57
Postovi: 2546
ujkan st je napisao/la:
mrzio sam hrvate koji su puvali na našu braću iz herceg bosne koja je za mene isto hrvatska..

vidim na našim ljudima iz herceg bosne da su pomalo ojađeni na hrvatsku imaju i pravo zbog mesica i svih ostalih..
ali nisu ti izdajnici izdali samo herceg bosnu nego i hrvatsku kao i gotovinu i norca i ostale..

osjećam u ljudima tom koji je ojđen na rvatsku a nije to baš tako i ne volim podjele nas hrvata i optužianje i slično,a to se događa u masu tema od posavine do puno toga..



Braco nismo samo ojadjeni na hrvatsku,nego na nju ne gledamo nikako.hvala purgerima na svemu,al nek im je sretan put

za ubuduce znamo sa kim dilimo kruv,da nam se ne ponovi samounistenje ko onomad 95,kad smo bili na vrhuncu

hrvatska....adio

_________________
...naši zadržavaju po koju usamljenu zgradu, kao: "Hrvatski dom", hotel "Kalin", jedna zgrada u Gaju... Sva vojska u potpunom okruženju. Takvo nešto ne bih ni ja baba rasporedila.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Anica Jurić
PostPostano: 25 lip 2011, 11:39 
Offline

Pridružen/a: 16 ožu 2010, 21:38
Postovi: 4367
Jel iko razmisljo/a o nekoj humanitarnoj akciji za ovu zenu??
A najinteresantnije je da je zena cak bila i u hagu (kao svijedok) i da su njen slucaj potpuno ignorirali...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 10 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 12 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO