HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 19:24.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 149 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Broj Hrvata u Tuzlanskoj županiji?!
PostPostano: 17 srp 2011, 19:04 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
ManInBlack je napisao/la:
Jest, ali u kurcu :zubati

Pa u kurcu je najbitnije,da bi mogao pravit male Bosnjake :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj Hrvata u Tuzlanskoj županiji?!
PostPostano: 17 srp 2011, 19:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
zapovjednik je napisao/la:
ManInBlack je napisao/la:
Jest, ali u kurcu :zubati

Pa u kurcu je najbitnije,da bi mogao pravit male Bosnjake :zubati

Neka treba malih bošnjaka, neka rastu, ne možemo ostaviti crnokošuljaše i beleorlove besposlene :zubati

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj Hrvata u Tuzlanskoj županiji?!
PostPostano: 17 srp 2011, 19:20 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
ManInBlack je napisao/la:
Neka treba malih bošnjaka, neka rastu, ne možemo ostaviti crnokošuljaše i beleorlove besposlene :zubati

Iz kojeg si ti naselja,ako nije poblem da kazes?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj Hrvata u Tuzlanskoj županiji?!
PostPostano: 17 srp 2011, 19:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
zapovjednik je napisao/la:
ManInBlack je napisao/la:
Neka treba malih bošnjaka, neka rastu, ne možemo ostaviti crnokošuljaše i beleorlove besposlene :zubati

Iz kojeg si ti naselja,ako nije poblem da kazes?


Iz ponosnog :zubati

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj Hrvata u Tuzlanskoj županiji?!
PostPostano: 17 srp 2011, 19:28 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
ManInBlack je napisao/la:
zapovjednik je napisao/la:
Iz kojeg si ti naselja,ako nije poblem da kazes?


Iz ponosnog :zubati

Sve si mi rekao :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj Hrvata u Tuzlanskoj županiji?!
PostPostano: 17 srp 2011, 19:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Nego šta, samo ti si glupi bošnjo da to skužiš :herceg_bosna

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj Hrvata u Tuzlanskoj županiji?!
PostPostano: 17 srp 2011, 19:35 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
ManInBlack je napisao/la:
Nego šta, samo ti si glupi bošnjo da to skužiš :herceg_bosna

Da nisi s Husina. :bih


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj Hrvata u Tuzlanskoj županiji?!
PostPostano: 17 srp 2011, 19:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Jesam iz Husina i iz Ljubača, Poljane, Petrovica, Dubrava, Bistrca, Hudeča, Ljepunica, Doknja, Par Sela, Drijenče, Grabovice,... :herceg_bosna

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj Hrvata u Tuzlanskoj županiji?!
PostPostano: 17 srp 2011, 19:53 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
ManInBlack je napisao/la:
Jesam iz Husina i iz Ljubača, Poljane, Petrovica, Dubrava, Bistrca, Hudeča, Ljepunica, Doknja, Par Sela, Drijenče, Grabovice,... :herceg_bosna

OK,nces da kazes,nije lijepo od tebe :mad


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj Hrvata u Tuzlanskoj županiji?!
PostPostano: 11 stu 2019, 22:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 18:27
Postovi: 1847
Lokacija: Sarajevo
jazovac je napisao/la:
Za vašu informaciju,starokatolicka crkva u dubravama broji oko 200 tinjak zupljana (starije dobi,jer su mladi većinom prešli u susjedni rimokatolicki župni ured)od toga je skoro polovica iseljena u hrvatsku i evropske zemlje gdje svoju djecu krste i krizmaju u rimokatolickim zupama,vazno je napomenuti da zupu vodi "otpad" iz rimokatolickih paroha koji se ozenio pa je doveden da pokopa neku zenu,jer se tadasnji zupnik koji je bio na duznosti "Stjepan Vrhovsek"razbolio ostao do dana danasnjeg ucjenjujući vjernike prilikom podizanaja krsnog lista trazeci im i do 500 KM,mislim da se zove Jozo K.


Cuo sam nedavno informaciju da je i Mijo Kresic s obitelji presao iz starokatolicke u rimokatolicku zupu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj Hrvata u Tuzlanskoj županiji?!
PostPostano: 30 stu 2019, 07:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68204
Lokacija: hrvatsko-bošnjačka Federacija
Ministar Mijo Krešić rođen u starokatoličkoj familiji?

Zanimljivo.

_________________
Hoće li Musk uključiti Starlink Bošnjacima? .
Vojni proračun Bošnji manji je od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj Hrvata u Tuzlanskoj županiji?!
PostPostano: 16 vel 2020, 11:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 vel 2020, 16:12
Postovi: 1341
Robbie MO je napisao/la:
Ministar Mijo Krešić rođen u starokatoličkoj familiji?

Zanimljivo.

Da. Starokatoličanstvo u ta tri naselja je prisutno nekih 100 godina, a pojavilo se kao rezultat pobune protiv svojevolje tadašnjeg katoličkog župnika. Starokatoličanstvo je danas praktički izumrlo, odlaskom mladih, okretanja leđa religiji i prelaskom u KC.

_________________
- Europa na koljenima, Rusija na laktovima.
- Sprženi telegram mozgovi zamjere ispranim twitter mozgovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj Hrvata u Tuzlanskoj županiji?!
PostPostano: 16 vel 2020, 11:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 vel 2020, 16:12
Postovi: 1341
Hrvati TŽ su spali ispod donje granice biološkog opstanka na ovom području. Od 5 sklopljenih brakova , 4 su sa muslimanima uglavnom udajom, dečki su 99% na zapadu.

_________________
- Europa na koljenima, Rusija na laktovima.
- Sprženi telegram mozgovi zamjere ispranim twitter mozgovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj Hrvata u Tuzlanskoj županiji?!
PostPostano: 20 tra 2023, 02:24 
Offline

Pridružen/a: 17 tra 2023, 22:19
Postovi: 1
Pozz Šokci/Hrvati i ostali

Želiteli iskreno,
Pljačkali su nam sela ,po selima kuće a po gradu stanove i garaže, pljackali su nam prodavnice. Auta su nam krali. Znali su nam po 4 puta kuću ili stan ooljačkati u 24 mjeseca ,kada bi vremenski gledali. Svjesnoi planski je to rađeno. 95 % su to radili muslimani koji zive kraj nas pa i najblize komsije. Te iste ukradene NAŠE stvari prodavali su vlasnicima prodavnica koji su muslimanske vjeroispovjesti. Kako kazu , "tvoja stvar progovori kad je vidis" cistili su nas i ciste , NARAVNO ne mislim na sve muslmane ,ima i dobrih ljudi. Ovi sto pljackaju ,to su jedni te isti i njih podrzava vlast ,organi gonenja i sudovi. Sjede s policijom piju kafe kada kroz grad setas, tale se poslje određenog posla, Obicno se mi svi znamo, poznajemo se odprilike ,pa covjeku i nije tesko vako nesto reći. Srebrenica bratunac zvornik ,to su glavne i ozbiljne grupacije postale ,koje i drze tuzlu ,cak ih ne vole ni domaci nasi stari muslimani koji s nama jedu i dan danas suho meso svinjsko. Tom pljackom su dosta doprinjeli da se narod istrijebi bez oruzja , ali kad ti 4 puta kucu opljackaju ,nemas jednostavno volje vise a niti finansiski mozes da to svaki put ponovo kupis.
Druga stvar , citao sam ovde neko je kratko napisao da nas je crkva izdala. Jeste a uz nju i HDZ MIJO KREŠIČ kao I ČOVIĆ, svi su nas izdali. Dok drugi dobijaju drzavne poslove mi nismo imali sanse ni u rudnik , HDZ je nas rastjerao. Bukvalno. Prodali su nas svi, ljudi moji sela Hrvatska su prazna to je nekad puno bilo ,svako raskršće je puno mladih ljudi bilo ,čak do 2003, a poslje sve manje i manje. Danas mozemo da kazemo ,ostao je samo ko je se dobro uvalio u opstinu,ili ako je nekakav inspektor ,neka uciteljica itd, al toga je jako malo. Tuzla kao grad ,to je cvrsto u muslimanskim rukama , dali to bila SDA ili SPD ,svejedno je, muslimani vladaju. Oko tuzle sela su nasa ,al prazna su, neko kadkad i proda zemlju , napusti sve i seli se, po meni greska , zemlja se ne smije prodavati. Neka je u nasim rukama , al nekog sila natjera.

Nismo mi nikakvi bosanski katolici kao sto ovde jedan nameće, mi imamo svoju narodnost, naciju i vjeru.
Jos nesto, jos se ovo zove Bosna i Hercegovina a ne Bošnja.

Tesko da bosna vakva kakva jest opstane sa idealima koje zastupa Muslimanska strana , nase Hrvatske zemlje je bosna puna, i necemo je dati ni prodati.
Vi ce te to probati oteti ,jer nekontrolisano rađate djecu ,takva vam je indoktrinacija po Dzamijama, i u nju vjerujete slijepo al utemeljeno. Kao sto otimaju Kosovo od srbije jer su se dole nakotili, tako prakticirate i vi po bosni vase mnozenje u nadi da jednog dana zauzmete cjelu bosnu. Otom bi trebala Hrvatska politika da povede racuna da nebi bosna Kosovo postala.

Hrvat je Hrvat , dosta smo mi Hrvati iz Tuzle i okolo pomogli u spasavanju Hrvatskoga naroda a i samoj R.Hrvatskoj , spomenici su nam dokaz kao i RVI, dosao bi neprijatelj do Zagreba da nije Hrvata iz Bosne bilo.

Zivjela 1. GARDISKA TIGROVI HVO I ZRINSKI ✌️


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj Hrvata u Tuzlanskoj županiji?!
PostPostano: 20 tra 2023, 07:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58271
Lokacija: DAZP HQ
Naselite se u hrvatske općine u muslimanska sela i uzvratite jednako.

Povijest ne pamti slabe nego jake.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj Hrvata u Tuzlanskoj županiji?!
PostPostano: 20 tra 2023, 09:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4689
MiB je napisao/la:
Hrvati TŽ su spali ispod donje granice biološkog opstanka na ovom području. Od 5 sklopljenih brakova , 4 su sa muslimanima uglavnom udajom, dečki su 99% na zapadu.


A i one su poletile na prvo šta su vidile. Takve nan i ne tribadu.
Ako nimadu svisti držat se svoje zajednice, čemu takva sela spašavati za hrvatsku stvar? Tribalo bi in automatizmon oduzet domovnice, ako ih imadu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj Hrvata u Tuzlanskoj županiji?!
PostPostano: 20 tra 2023, 17:27 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Soko84 je napisao/la:
Pozz Šokci/Hrvati i ostali

Želiteli iskreno,
Pljačkali su nam sela ,po selima kuće a po gradu stanove i garaže, pljackali su nam prodavnice. Auta su nam krali. Znali su nam po 4 puta kuću ili stan ooljačkati u 24 mjeseca ,kada bi vremenski gledali. Svjesnoi planski je to rađeno. 95 % su to radili muslimani koji zive kraj nas pa i najblize komsije. Te iste ukradene NAŠE stvari prodavali su vlasnicima prodavnica koji su muslimanske vjeroispovjesti. Kako kazu , "tvoja stvar progovori kad je vidis" cistili su nas i ciste , NARAVNO ne mislim na sve muslmane ,ima i dobrih ljudi. Ovi sto pljackaju ,to su jedni te isti i njih podrzava vlast ,organi gonenja i sudovi. Sjede s policijom piju kafe kada kroz grad setas, tale se poslje određenog posla, Obicno se mi svi znamo, poznajemo se odprilike ,pa covjeku i nije tesko vako nesto reći. Srebrenica bratunac zvornik ,to su glavne i ozbiljne grupacije postale ,koje i drze tuzlu ,cak ih ne vole ni domaci nasi stari muslimani koji s nama jedu i dan danas suho meso svinjsko. Tom pljackom su dosta doprinjeli da se narod istrijebi bez oruzja , ali kad ti 4 puta kucu opljackaju ,nemas jednostavno volje vise a niti finansiski mozes da to svaki put ponovo kupis.
Druga stvar , citao sam ovde neko je kratko napisao da nas je crkva izdala. Jeste a uz nju i HDZ MIJO KREŠIČ kao I ČOVIĆ, svi su nas izdali. Dok drugi dobijaju drzavne poslove mi nismo imali sanse ni u rudnik , HDZ je nas rastjerao. Bukvalno. Prodali su nas svi, ljudi moji sela Hrvatska su prazna to je nekad puno bilo ,svako raskršće je puno mladih ljudi bilo ,čak do 2003, a poslje sve manje i manje. Danas mozemo da kazemo ,ostao je samo ko je se dobro uvalio u opstinu,ili ako je nekakav inspektor ,neka uciteljica itd, al toga je jako malo. Tuzla kao grad ,to je cvrsto u muslimanskim rukama , dali to bila SDA ili SPD ,svejedno je, muslimani vladaju. Oko tuzle sela su nasa ,al prazna su, neko kadkad i proda zemlju , napusti sve i seli se, po meni greska , zemlja se ne smije prodavati. Neka je u nasim rukama , al nekog sila natjera.

Nismo mi nikakvi bosanski katolici kao sto ovde jedan nameće, mi imamo svoju narodnost, naciju i vjeru.
Jos nesto, jos se ovo zove Bosna i Hercegovina a ne Bošnja.

Tesko da bosna vakva kakva jest opstane sa idealima koje zastupa Muslimanska strana , nase Hrvatske zemlje je bosna puna, i necemo je dati ni prodati.
Vi ce te to probati oteti ,jer nekontrolisano rađate djecu ,takva vam je indoktrinacija po Dzamijama, i u nju vjerujete slijepo al utemeljeno. Kao sto otimaju Kosovo od srbije jer su se dole nakotili, tako prakticirate i vi po bosni vase mnozenje u nadi da jednog dana zauzmete cjelu bosnu. Otom bi trebala Hrvatska politika da povede racuna da nebi bosna Kosovo postala.

Hrvat je Hrvat , dosta smo mi Hrvati iz Tuzle i okolo pomogli u spasavanju Hrvatskoga naroda a i samoj R.Hrvatskoj , spomenici su nam dokaz kao i RVI, dosao bi neprijatelj do Zagreba da nije Hrvata iz Bosne bilo.

Zivjela 1. GARDISKA TIGROVI HVO I ZRINSKI ✌️



Kakvi su ti to "muslimani" što jedu svinjetinu? =))

Psi se kote, ljudi ne. Prolazio sam kroz većinski hrvatska naselja u tom kraju i ništa ne fali, ni ljudima ni imovini njihovoj.

Pričaš gluposti i izmišljaš.

I drago mi je što se mlade hrvatice iz tog kraja udaju za Bošnjake. Kme

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj Hrvata u Tuzlanskoj županiji?!
PostPostano: 20 tra 2023, 17:30 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
dudu je napisao/la:
Naselite se u hrvatske općine u muslimanska sela i uzvratite jednako.

Povijest ne pamti slabe nego jake.



Šçime, dragi dudule? Pa vi niste u stanju većinski hrvatska naselja naseliti kako treba, a vamo pretendirate na utvrde kakve su kaçuni, željezno polje i stari vitez...

Ostavi malo bespuça internetske zbilje i uđi i vidi kako je u real life...

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj Hrvata u Tuzlanskoj županiji?!
PostPostano: 20 tra 2023, 17:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2019, 14:44
Postovi: 4267
Amiđa je napisao/la:

I drago mi je što se mlade hrvatice iz tog kraja udaju za Bošnjake. Kme


Rezultat toga su djeca "Bosanci" Naše stranke, koji osuđuju islamizam SDA i trenutno su u koaliciji s HDZ-om.
Lol.
Neće se asimilirati u bošnjaštvo kao što smo mi učinili s Hanom Hadžiavdagić i Ćamilom Mičijević, varaš se.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj Hrvata u Tuzlanskoj županiji?!
PostPostano: 21 tra 2023, 09:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 4689
Jefferson Davis je napisao/la:
Amiđa je napisao/la:

I drago mi je što se mlade hrvatice iz tog kraja udaju za Bošnjake. Kme


Rezultat toga su djeca "Bosanci" Naše stranke, koji osuđuju islamizam SDA i trenutno su u koaliciji s HDZ-om.
Lol.
Neće se asimilirati u bošnjaštvo kao što smo mi učinili s Hanom Hadžiavdagić i Ćamilom Mičijević, varaš se.


Vidiš da se je izletia šta zapravo misli o Hrvatima. :osama
Sve falše držanje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj Hrvata u Tuzlanskoj županiji?!
PostPostano: 21 tra 2023, 10:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Drago mu, jer je sve do jedan sa ženom ispario iz BiH u EU, od ZG i Istre, do Njemačke. Naravno kao HR državljanin.

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj Hrvata u Tuzlanskoj županiji?!
PostPostano: 23 tra 2023, 13:21 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Jefferson Davis je napisao/la:
Amiđa je napisao/la:

I drago mi je što se mlade hrvatice iz tog kraja udaju za Bošnjake. Kme


Rezultat toga su djeca "Bosanci" Naše stranke, koji osuđuju islamizam SDA i trenutno su u koaliciji s HDZ-om.
Lol.
Neće se asimilirati u bošnjaštvo kao što smo mi učinili s Hanom Hadžiavdagić i Ćamilom Mičijević, varaš se.



Rezultat toga su vatreni Bošnjaci, ne moraš mi govoriti. Vlastitim očima gledao ljetos. Rođak mi iz Živinica oženio šokicu.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj Hrvata u Tuzlanskoj županiji?!
PostPostano: 23 tra 2023, 19:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2023, 16:18
Postovi: 13
Robbie MO je napisao/la:
Termin Bošnjak se slabo koristi van BiH.


Koriste ga Poljaci, kojima su Bośniacy = Bosanci, vjerojatno otkako im se vratilo onih X000 Poljaka iz Bosne nakon Drugog rata, a i mater Jadwiginu pišu Elżbieta Bośniaczka. Francuzi uredno rabe Bosniaque još od 16. stoljeća.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Broj Hrvata u Tuzlanskoj županiji?!
PostPostano: 24 tra 2023, 17:30 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Gospa od Anđela je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:
Termin Bošnjak se slabo koristi van BiH.


Koriste ga Poljaci, kojima su Bośniacy = Bosanci, vjerojatno otkako im se vratilo onih X000 Poljaka iz Bosne nakon Drugog rata, a i mater Jadwiginu pišu Elżbieta Bośniaczka. Francuzi uredno rabe Bosniaque još od 16. stoljeća.



Ne zaboravimo italijane - il Bosniaco

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 149 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO