|
|
Stranica: 268/268.
|
[ 6684 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
VizantijskoPlavo
|
Naslov: Re: Vojska Srbije Postano: 21 tra 2026, 07:58 |
|
Pridružen/a: 06 sij 2025, 15:06 Postovi: 1165
|
|
| Vrh |
|
 |
|
horus
|
Naslov: Re: Vojska Srbije Postano: 21 tra 2026, 08:03 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12 Postovi: 5795
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Bobovac
|
Naslov: Re: Vojska Srbije Postano: 21 tra 2026, 08:20 |
|
Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09 Postovi: 29405 Lokacija: Heartbreak Hotel
|
VizantijskoPlavo je napisao/la: Jel ovo ono tajanstveno Teslino oružje - zrake smrti??
_________________ "Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
VizantijskoPlavo
|
Naslov: Re: Vojska Srbije Postano: 21 tra 2026, 08:23 |
|
Pridružen/a: 06 sij 2025, 15:06 Postovi: 1165
|
|
Scorpius G, navodno. Taman da stiti fabriku dronova.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
VizantijskoPlavo
|
Naslov: Re: Vojska Srbije Postano: 21 tra 2026, 09:12 |
|
Pridružen/a: 06 sij 2025, 15:06 Postovi: 1165
|
|
Jos neki ABM i SHORAD da se dopuni, A2/AD je kompletiran. To nema niko u regionu i sire.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
DarkKnight
|
Naslov: Re: Vojska Srbije Postano: 04 svi 2026, 02:24 |
|
Pridružen/a: 22 pro 2025, 06:27 Postovi: 249
|
|
Realan BDP, na terenu, u Srba je veći radi masovne sive ekonomije i šverca droge i toliko se love sliva u BG radi droge. Pogledajte cijene nekretnina u Srbiji i BG, više nego u ZG i Hrvatskoj. Split koji nema gdje se širit je jeftiniji od BG, uz duplo veću prosječnu plaću (Mislim na Split vs BG), kako je to moguće? Pa radi tona i tona sive love. Ja ne znam kako se prosječan čovjek u BG snalazi, kako da se neki 25togodišnjak osamostali.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Machak
|
Naslov: Re: Vojska Srbije Postano: 04 svi 2026, 07:51 |
|
Pridružen/a: 26 vel 2025, 11:43 Postovi: 5196
|
|
Njih je zakucao val Rusa i Ukrajinaca koji su donijeli brdo keša. To i ovo što pominješ, lova od droge i podzemlja i kvadrat 10k eura. Obični smrtnici ne mogu ni na Fruškoj Gori uzeti stan.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Karabaja
|
Naslov: Re: Vojska Srbije Postano: 07 svi 2026, 14:28 |
|
Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33 Postovi: 13230 Lokacija: 🇮🇷
|
|
Vučić: Da nas sad napadne ista sila kao 1999 ima li bi 250 oborenih aviona
|
|
| Vrh |
|
 |
|
zet
|
Naslov: Re: Vojska Srbije Postano: 07 svi 2026, 17:27 |
|
Pridružen/a: 02 vel 2024, 23:34 Postovi: 2550
|
Karabaja je napisao/la: Vučić: Da nas sad napadne ista sila kao 1999 ima li bi 250 oborenih aviona To isto je rekao u Glini pocetkom 1995. pred Oluju. https://www.youtube.com/watch?v=vu5qvsloewU
_________________ "...to work together to pursue local solutions that have the support of all constituent peoples." - Sincerely, Donald J. Trump.
|
|
| Vrh |
|
 |
Online |
Trenutno korisnika/ca: OAI-SearchBot i 3 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|