|
|
Stranica: 1/1.
|
[ 16 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
Begovska sablja
|
Naslov: Vrati se Roberte,Forum je predosadan bez tebe! Postano: 15 svi 2026, 21:31 |
|
Pridružen/a: 14 svi 2026, 17:41 Postovi: 116 Upozorenja: 2
|
|
Apel da se Robbie MO aktivno vrati u tumačenje novosti.
Ovaj Novem nije legitiman zamjenik
_________________ Američka takija “domaći dogovor”=manje više kako Bošnjaci hoće
|
|
| Vrh |
|
 |
|
dudu
|
Naslov: Re: Vrati se Roberte,Forum je predosadan bez tebe! Postano: 16 svi 2026, 08:35 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39 Postovi: 64200 Lokacija: DAZP HQ
|
Robbie je u borbi da bude novi visoki predstavnik OHRa, stay tuned. Bošnjaci svuda: toooooo nije izabran Talijan Krstaš. Bošnjaci na forumu: 
_________________ "Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Bobovac
|
Naslov: Re: Vrati se Roberte,Forum je predosadan bez tebe! Postano: 16 svi 2026, 12:05 |
|
Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09 Postovi: 29354 Lokacija: Heartbreak Hotel
|
|
Robert K. Posebni izvjestitelj Europske Unije za Bosnu i Hercegovinu. Nije loše.
_________________ "Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Naša Kvačica
|
Naslov: Re: Vrati se Roberte,Forum je predosadan bez tebe! Postano: 16 svi 2026, 12:10 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49 Postovi: 40861
|
|
Robert sa Bonskim ovlastima. Da ti jeza krene niz kralježnicu.
_________________ Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.
1589 of 2558 - 62.12%
Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
potocnj
|
Naslov: Re: Vrati se Roberte,Forum je predosadan bez tebe! Postano: 16 svi 2026, 12:29 |
|
Pridružen/a: 26 lis 2022, 11:39 Postovi: 9535 Lokacija: Herceg-Bosna
|
Robert bi im bio odličan, jer u njegovim analizama uvijek ima razuma i granice preko koje ne bi bilo prihvatljivo. Čisto se bojim kakav li će za muslimane biti čovjek kojeg Trump postavi, možda i ovaj lik s mog avatara ako izgubi podršku za ministarsku poziciju 
_________________ "OHR STAY, SCHMIDT GO AWAY"
|
|
| Vrh |
|
 |
|
MiB
|
Naslov: Re: Vrati se Roberte,Forum je predosadan bez tebe! Postano: 16 svi 2026, 13:35 |
|
Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26 Postovi: 20815
|
|
Patriota se uzjebao. Izradio je desetke klonova. PSIHO, kao nekada pokojni zemo "Kardinall"
_________________ 🇭🇷🇧🇦
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Karabaja
|
Naslov: Re: Vrati se Roberte,Forum je predosadan bez tebe! Postano: 16 svi 2026, 13:51 |
|
Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33 Postovi: 13084 Lokacija: 🇮🇷
|
|
Robbie je postao građanski orjentiran. Zbog toga se ne pojavljuje na forumu kako ne bi uzmemirio javnost. Info iz prve ruke.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
novem
|
Naslov: Re: Vrati se Roberte,Forum je predosadan bez tebe! Postano: 16 svi 2026, 16:11 |
|
Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06 Postovi: 35439
|
|
Jadni Belko, tamo njegove provale izgleda nitko ne čita.
_________________ - BiH se Muslimanima desila, 1991. je nisu htjeli. Cilj im je bio opstanak YU. - Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP. - Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Begovska sablja
|
Naslov: Re: Vrati se Roberte,Forum je predosadan bez tebe! Postano: 17 svi 2026, 14:08 |
|
Pridružen/a: 14 svi 2026, 17:41 Postovi: 116 Upozorenja: 2
|
|
Koji belko?
_________________ Američka takija “domaći dogovor”=manje više kako Bošnjaci hoće
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Junuz Djipalo
|
Naslov: Re: Vrati se Roberte,Forum je predosadan bez tebe! Postano: 17 svi 2026, 22:20 |
|
Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58 Postovi: 39461 Lokacija: Gl. grad regije
|
|
Simra!
_________________ Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
levat
|
Naslov: Re: Vrati se Roberte,Forum je predosadan bez tebe! Postano: 19 svi 2026, 07:51 |
|
Pridružen/a: 28 sij 2026, 14:42 Postovi: 475
|
|
Pustite čovjeka. Otkrio je kako izgleda stvaran svijet, da postoji svijet koji se sastoji od negledanja u zaslon ekrana.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Junuz Djipalo
|
Naslov: Re: Vrati se Roberte,Forum je predosadan bez tebe! Postano: 19 svi 2026, 07:56 |
|
Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58 Postovi: 39461 Lokacija: Gl. grad regije
|
|
Svi smo mi krvavi ispod kože kad naiđe pravo žensko.
_________________ Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Nebula
|
Naslov: Re: Vrati se Roberte,Forum je predosadan bez tebe! Postano: 19 svi 2026, 08:02 |
|
Pridružen/a: 26 lis 2011, 15:12 Postovi: 9930 Lokacija: 34%
|
|
Ja se samo nadam da je živ i zdrav. Ali teško je vjerovati da bi ovoliko bio van foruma ako je sve ok
_________________ Podaci ZZO: https://demografija.blogger.ba/2023/09/07/podaci-zzo/
|
|
| Vrh |
|
 |
|
potocnj
|
Naslov: Re: Vrati se Roberte,Forum je predosadan bez tebe! Postano: 19 svi 2026, 08:16 |
|
Pridružen/a: 26 lis 2022, 11:39 Postovi: 9535 Lokacija: Herceg-Bosna
|
Nebula je napisao/la: Ja se samo nadam da je živ i zdrav. Ali teško je vjerovati da bi ovoliko bio van foruma ako je sve ok Čovjek najavio da će se odmoriti od foruma, jer mu uzima mnogo vremena. I jer ima drugih stvari u životu osim foruma. Da je nestao bez riječi to bi bila druga stvar.
_________________ "OHR STAY, SCHMIDT GO AWAY"
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Nebula
|
Naslov: Re: Vrati se Roberte,Forum je predosadan bez tebe! Postano: 19 svi 2026, 08:17 |
|
Pridružen/a: 26 lis 2011, 15:12 Postovi: 9930 Lokacija: 34%
|
potocnj je napisao/la: Nebula je napisao/la: Ja se samo nadam da je živ i zdrav. Ali teško je vjerovati da bi ovoliko bio van foruma ako je sve ok Čovjek najavio da će se odmoriti od foruma, jer mu uzima mnogo vremena. I jer ima drugih stvari u životu osim foruma. Da je nestao bez riječi to bi bila druga stvar. To dokazuje da je živ. Ne dokazuje da je zdrav. I ako može link na tu njegovu najavu. Promakla mi je.
_________________ Podaci ZZO: https://demografija.blogger.ba/2023/09/07/podaci-zzo/
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Junuz Djipalo
|
Naslov: Re: Vrati se Roberte,Forum je predosadan bez tebe! Postano: 19 svi 2026, 08:34 |
|
Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58 Postovi: 39461 Lokacija: Gl. grad regije
|
Nebula je napisao/la: potocnj je napisao/la: Čovjek najavio da će se odmoriti od foruma, jer mu uzima mnogo vremena. I jer ima drugih stvari u životu osim foruma.
Da je nestao bez riječi to bi bila druga stvar.
To dokazuje da je živ. Ne dokazuje da je zdrav. I ako može link na tu njegovu najavu. Promakla mi je. Prethodna pauza mu je bila dulja od ove, tako da... I ja sam tu kad nemam ništa pametnije ili kad trebam misli usmjerit na silu u nekom drugom smjeru od svakodnevnog sexa. Forum je kao posjet HB iz dijaspore. Zaželiš se malo promjenit sredinu ali nakon par dana bi već nazad. 
_________________ Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Stranica: 1/1.
|
[ 16 post(ov)a ] |
|
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|