HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 lip 2026, 17:51.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1637 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 62, 63, 64, 65, 66
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Premijer liga BiH - opća tema
PostPostano: 28 svi 2026, 12:23 
Offline

Pridružen/a: 26 vel 2025, 11:43
Postovi: 5254
Upozorenja: 3
Mar-kan je napisao/la:
Machak je napisao/la:

Jakir jeste?

Jakir ne tangira svojim izjavama kao Štimac. Određene kategorije.


Imao je i Jakir izjave, al se nije spustao na Štimčev nivo.
Čovjek je gospodin.
I uz to zna svoj posao, Štimac se uglavnom brukao gdje god je radio.
Ovo mu je ponajuspješniji angažman kojeg je imao.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Premijer liga BiH - opća tema
PostPostano: 28 svi 2026, 12:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 34248
Machak je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:
Jakir ne tangira svojim izjavama kao Štimac. Određene kategorije.


Imao je i Jakir izjave, al se nije spustao na Štimčev nivo.
Čovjek je gospodin.
I uz to zna svoj posao, Štimac se uglavnom brukao gdje god je radio.
Ovo mu je ponajuspješniji angažman kojeg je imao.

Koji je to Štimčev nivo? Nešto slagao?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Premijer liga BiH - opća tema
PostPostano: 28 svi 2026, 12:41 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33
Postovi: 13254
Lokacija: 🇮🇷
Naša Kvačica je napisao/la:
A po čemu je Bilbija loš čovjek?

Isfrustriran je jer nikad nije uspio internacionalno da se nametne.
Par puta igrao za reprezentaciju, bolje da nije. Gledao sam uzivo u Zenici, kao muha bez glave na velikoj sceni.
Doduse dobar za PLBiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Premijer liga BiH - opća tema
PostPostano: 28 svi 2026, 12:45 
Offline

Pridružen/a: 26 vel 2025, 11:43
Postovi: 5254
Upozorenja: 3
Mar-kan je napisao/la:
Machak je napisao/la:

Imao je i Jakir izjave, al se nije spustao na Štimčev nivo.
Čovjek je gospodin.
I uz to zna svoj posao, Štimac se uglavnom brukao gdje god je radio.
Ovo mu je ponajuspješniji angažman kojeg je imao.

Koji je to Štimčev nivo? Nešto slagao?

Sve što je Štimac rekao ili uradio, ima snimljeno ili u nekom članku.
AKo je tebi ok, nema svrhe da ti ja to objašnjavam.
Konstatovao sam da ne može u istu rečenicu sa Jakirem koji je jedan veliki gospodin.
Štimac je sve kontra od toga.
Šta on time kupuje, koje komplekse liječi, to je njegova stvar.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Premijer liga BiH - opća tema
PostPostano: 28 svi 2026, 12:57 
Offline

Pridružen/a: 26 ožu 2024, 22:43
Postovi: 2244
lider30 je napisao/la:
Mislim da ne bi trebali navijaci drugih klubova toliko komentirati trenere drugih klubova. Ovo kod Stimca vec prelazi u opsjednutost drugih njime.
Ima Uprava Zrinjskog, kao prva i najodgovornija, a poslije njih navijaci i igraci Zrinjskog koji su tu mjerodavni za Stimca.

Nije se ni meni svidjala njuska Amara Osima i Husrefa Musemica - meni ogavni likovi. Nisam vidio da su navijaci Borca, Zrinjskog oko njih nesto puno pravili problema.

A u Stimca je ovo reakcivno ponasanjre kako ga ogavno na Kosevu i u Vrapcicima docekuju. Bas ogavne i gadljive stvari mu stvari vicu i govore.


I meni se čini da je tako. Čitava priča sa Štimcem je počela nakon medijske sarajevske hajke na njega vezane za njegov post na FB koji je čak više bio vezan za neke unutarhrvatske ideološke obračune (unutar RH), na što on ima pravo kao građanin RH, iako to nije uobičajeno za sportske djelatnike kod nas. Pritom je dobio i službene prijave od Sarajeva i Veleža što je dakle teško prese*avanje i najavljivanje rata.

Naravno Štimac je dovoljno pametan da je shvatio da to nije rat protiv njega osobno, ali očigledno da mu ni iz uprave Zrinjskog nisu govorili da se smiri, vjerojatno jer je on sam takav karakter da to ne bi prihvatio nego je samo nastavio igru.

_________________
A sad je mrak i zaraza, a ti i ja od asfalta.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Premijer liga BiH - opća tema
PostPostano: 28 svi 2026, 13:04 
Offline

Pridružen/a: 26 vel 2025, 11:43
Postovi: 5254
Upozorenja: 3
lider30 je napisao/la:
Mislim da ne bi trebali navijaci drugih klubova toliko komentirati trenere drugih klubova. Ovo kod Stimca vec prelazi u opsjednutost drugih njime.
Ima Uprava Zrinjskog, kao prva i najodgovornija, a poslije njih navijaci i igraci Zrinjskog koji su tu mjerodavni za Stimca.

Nije se ni meni svidjala njuska Amara Osima i Husrefa Musemica - meni ogavni likovi. Nisam vidio da su navijaci Borca, Zrinjskog oko njih nesto puno pravili problema.

A u Stimca je ovo reakcivno ponasanjre kako ga ogavno na Kosevu i u Vrapcicima docekuju. Bas ogavne i gadljive stvari mu stvari vicu i govore.


Upravo suprotno, Štimac je opsjednut drugim umjesto da se fokusira na klub koji vodi.
Koji to još trener snima provokacioni video nakon gradskog derbija?
To je neozbiljno.
Ti mješaš navijače koji na svakom stadionu i svakom galame.
Pa Amara Osima su u Zenici svojevremeno gađali staklenim bocama.
Šta misliš zašto? Zato što je kao i Štimac radio ovakve stvari, pa navlačio na guzicu.
Navijači su nešto drugo, ti si trener, zvanični predstavnik kluba, ne priliči da se ponašaš tako.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Premijer liga BiH - opća tema
PostPostano: 28 svi 2026, 15:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 47320
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Karabaja je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:
A po čemu je Bilbija loš čovjek?

Isfrustriran je jer nikad nije uspio internacionalno da se nametne.
Par puta igrao za reprezentaciju, bolje da nije. Gledao sam uzivo u Zenici, kao muha bez glave na velikoj sceni.
Doduse dobar za PLBiH


Meni se čini da ste vi frustrirani jer vam je Srbin godinama najbolji igrač i strijelac PLBiH.
Glavno da je dovoljno dobar da vama nabija frustracije u BiH.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Premijer liga BiH - opća tema
PostPostano: 28 svi 2026, 16:10 
Offline

Pridružen/a: 26 ožu 2024, 22:43
Postovi: 2244
Bilbija je ikona, svaka ekipa bi ga htjela za sebe i u svakoj ekipi bi bio omiljen igrač.
Naravno, prirodno je da ga protivnici baš i ne vole,al Bože moj.

Nešto kao Sergio Ramos dok je bio u Realu.

_________________
A sad je mrak i zaraza, a ti i ja od asfalta.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Premijer liga BiH - opća tema
PostPostano: 28 svi 2026, 16:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 47320
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Da, kad te navijači Sarajeva poput Karabaje ne vole onda znaš da si nešto nogometno postigao u BiH.
Što se kaže bolje biti prvi u selu nego zadnji u gradu, bolje ostati upamćen kao najbolji strijelac nogometne lige u BiH nego prosječan igrač u nekoj ligi nepetice.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Premijer liga BiH - opća tema
PostPostano: 28 svi 2026, 16:37 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 41107
Da igra za Sarajevo bio bi dobar čovjek.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

1607 of 2558 - 62.82%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Premijer liga BiH - opća tema
PostPostano: 31 svi 2026, 16:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2013, 22:25
Postovi: 6479
Juniori Zrinjskog prvaci BiH.

https://sportsport.ba/fudbal/hsk-zrinjski-fk-sloboda-juniori-potop-rezultat/523066

U zadnjoj utakmici razvalili Slobodu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Premijer liga BiH - opća tema
PostPostano: 31 svi 2026, 16:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 47320
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Sljedeće sezone po decimu i zvjezdicu na grbu.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1637 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 62, 63, 64, 65, 66

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Naša Kvačica i 13 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO