HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 lip 2026, 22:30.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 3872 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148 ... 155  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 29 svi 2026, 20:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 tra 2023, 23:54
Postovi: 5709
Puštaju Halida :sega

_________________
Baznia, Fugazi. It's a wazy. It's a woozie. It's fairy dust. It doesn't exist. It's never landed. It is no-matter. It's not on elemental chart. It's not fucking real.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 29 svi 2026, 20:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 41072
Nema zastava BiH, većinom zastave Slovenije. :biceovodobro

slika

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

1601 of 2558 - 62.59%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 29 svi 2026, 20:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 svi 2026, 17:41
Postovi: 114
Naša Kvačica je napisao/la:
Begovska sablja je napisao/la:
Buđenje Bošnjačke nacionalne svijesti je puno bitnije od nogometa kao takvog.

Zapravo,plasman BiH reprezentacije Bošnjacima daje više koristi od bilo koga na čelu OHR-a.

Bošnjaštvo što frca na sve strane je puno bitnije od dnevno-političkih gubitaka i dobitaka.


Nacionalizam je protivan islamu.



Radi višeg interesa liberalnije tumačimo Islam

_________________
Američka takija “domaći dogovor”=manje više kako Bošnjaci hoće


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 29 svi 2026, 21:37 
Online

Pridružen/a: 20 sij 2012, 12:49
Postovi: 10646
Teferic i korida Kosevo, samo razanj nisu okrenuli da bude potpun ugodjaj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 29 svi 2026, 22:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33
Postovi: 13213
Lokacija: 🇮🇷
Joj ljepote mila majko uzivo svjedociti ovako lijepom događaju. Volim te Bosno, volim ljiljane!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 30 svi 2026, 02:19 
Offline

Pridružen/a: 26 ožu 2024, 22:43
Postovi: 2215
Karabaja je napisao/la:
Joj ljepote mila majko uzivo svjedociti ovako lijepom događaju. Volim te Bosno, volim ljiljane!


Zadnji put sam bio na punom Koševu kad je pokojni Vranjo dolazio.

_________________
A sad je mrak i zaraza, a ti i ja od asfalta.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 30 svi 2026, 06:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 9077
Lokacija: Na rubu egzistencije
Naša Kvačica je napisao/la:
Nema zastava BiH, većinom zastave Slovenije. :biceovodobro



Srce ko Slovenija.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal, It's probably me...

Ej viteže graničaru, na razmeđi dvaju svjetova...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 30 svi 2026, 09:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 tra 2023, 23:54
Postovi: 5709
crni_bombarder je napisao/la:
Teferic i korida Kosevo, samo razanj nisu okrenuli da bude potpun ugodjaj.


Šabani bili i ostali


_________________
Baznia, Fugazi. It's a wazy. It's a woozie. It's fairy dust. It doesn't exist. It's never landed. It is no-matter. It's not on elemental chart. It's not fucking real.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 30 svi 2026, 09:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2022, 11:39
Postovi: 9672
Lokacija: Herceg-Bosna
Begovska sablja je napisao/la:
Buđenje Bošnjačke nacionalne svijesti je puno bitnije od nogometa kao takvog.

Zapravo,plasman BiH reprezentacije Bošnjacima daje više koristi od bilo koga na čelu OHR-a.

Bošnjaštvo što frca na sve strane je puno bitnije od dnevno-političkih gubitaka i dobitaka.


Jebate ako niste probudili nacionalnu svijest u ratu pa nećete ni s gradžanskom reprezentacijom koja nastupa pod trokutom, dok vi mašete ljiljanima.

_________________
"OHR STAY, SCHMIDT GO AWAY"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 30 svi 2026, 09:43 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 47162
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
0:0 s Makedoncima na Koševu.
Kladionice se ne lože na euforiju, očito s razlogom vide BiH na trećem mjestu u skupini.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 30 svi 2026, 10:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33
Postovi: 13213
Lokacija: 🇮🇷
Jovo Lukić: "Velika je čast igrati za svoju državu"

Nike zo džabe moj zemljak, sin Gračanlije i dijete trebave. To se nosi iz kuće.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 30 svi 2026, 11:06 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 47162
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Rade Krunić: Da sam dobio poziv Srbije, ne bih razmišljao o BiH.

Tako razmišlja svaki srpski nogometaš iz BiH.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 30 svi 2026, 11:36 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 47162
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Naša Kvačica je napisao/la:
Nema zastava BiH, većinom zastave Slovenije. :biceovodobro

slika


Ali za sarajevske medije to nije vrijeđanje države.
Mahanje zastavom koja nije zastava države, pjevanje pjesme koja nije himna, tako se ba iskazune ljubav prema domovini.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 30 svi 2026, 11:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 41072
potocnj je napisao/la:
Begovska sablja je napisao/la:
Buđenje Bošnjačke nacionalne svijesti je puno bitnije od nogometa kao takvog.

Zapravo,plasman BiH reprezentacije Bošnjacima daje više koristi od bilo koga na čelu OHR-a.

Bošnjaštvo što frca na sve strane je puno bitnije od dnevno-političkih gubitaka i dobitaka.


Jebate ako niste probudili nacionalnu svijest u ratu pa nećete ni s gradžanskom reprezentacijom koja nastupa pod trokutom, dok vi mašete ljiljanima.


U 2026-oj bude nacionalnu svijest. :biceovodobro

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

1601 of 2558 - 62.59%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 30 svi 2026, 11:42 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 47162
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Kaže jedan Bošnjo na redditu na putu do stadiona se bošnjačke zastave prodaju za 10KM, a zastave BiH po 5KM.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 30 svi 2026, 11:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33
Postovi: 13213
Lokacija: 🇮🇷
daramo je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:
Nema zastava BiH, većinom zastave Slovenije. :biceovodobro

slika


Ali za sarajevske medije to nije vrijeđanje države.
Mahanje zastavom koja nije zastava države, pjevanje pjesme koja nije himna, tako se ba iskazune ljubav prema domovini.

Ja da sam ti ne bih pratio sarajevske medije isto kao sto ja ne pratim zapadnomostarske.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 30 svi 2026, 11:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2022, 11:39
Postovi: 9672
Lokacija: Herceg-Bosna
Karabaja je napisao/la:
Ja da sam ti ne bih pratio sarajevske medije isto kao sto ja ne pratim zapadnomostarske.


Ne radi se o sarajevskim događanjima nego o reprezentaciji kojoj smo i mi vlasnici.

Vezano za reprezentaciju mogu ti to dočarati najbolje ovako:
Imaju tri čovjeka koji su suvlasnici na nekoj oronuloj kući, svaki ima po trećinu.
Jedan od tih ljudi nema kuda i živi u toj kući, dok druga dvojica imaju bolje kuće drugdje, ali su i dalje suvlasnici i na toj, iako ju ne koriste većinu vremena, imaju pravo da sagledaju stanje te kuće kad god hoće, te da bilo kakve odluke o kući budu donesene suglasno.

Naravno, postoji i način da se to stanje riješi, raspodjelom zemljišta, ali baš onaj koji živi u toj kući ne bi da se to dijeli, pa i dalje inzistira da ostanu svi skupa, ali i dalje se on osjeća - ničim to ne potrkepljuje, osim svojim subjektivnim osjećajem, da je ta orunula kuća više njegova nego ove druge dvojice jer "oni imaju i druge kuće". :001_smile

_________________
"OHR STAY, SCHMIDT GO AWAY"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 30 svi 2026, 12:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33
Postovi: 13213
Lokacija: 🇮🇷
potocnj je napisao/la:
Karabaja je napisao/la:
Ja da sam ti ne bih pratio sarajevske medije isto kao sto ja ne pratim zapadnomostarske.


Ne radi se o sarajevskim događanjima nego o reprezentaciji kojoj smo i mi vlasnici.

Vezano za reprezentaciju mogu ti to dočarati najbolje ovako:
Imaju tri čovjeka koji su suvlasnici na nekoj oronuloj kući, svaki ima po trećinu.
Jedan od tih ljudi nema kuda i živi u toj kući, dok druga dvojica imaju bolje kuće drugdje, ali su i dalje suvlasnici i na toj, iako ju ne koriste većinu vremena, imaju pravo da sagledaju stanje te kuće kad god hoće, te da bilo kakve odluke o kući budu donesene suglasno.

Naravno, postoji i način da se to stanje riješi, raspodjelom zemljišta, ali baš onaj koji živi u toj kući ne bi da se to dijeli, pa i dalje inzistira da ostanu svi skupa, ali i dalje se on osjeća - ničim to ne potrkepljuje, osim svojim subjektivnim osjećajem, da je ta orunula kuća više njegova nego ove druge dvojice jer "oni imaju i druge kuće". :001_smile

Ja tebi nista ne moram dlčaravati, ti vidiš čija je.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 30 svi 2026, 12:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 svi 2026, 17:41
Postovi: 114
potocnj je napisao/la:
Karabaja je napisao/la:
Ja da sam ti ne bih pratio sarajevske medije isto kao sto ja ne pratim zapadnomostarske.


Ne radi se o sarajevskim događanjima nego o reprezentaciji kojoj smo i mi vlasnici.

Vezano za reprezentaciju mogu ti to dočarati najbolje ovako:
Imaju tri čovjeka koji su suvlasnici na nekoj oronuloj kući, svaki ima po trećinu.
Jedan od tih ljudi nema kuda i živi u toj kući, dok druga dvojica imaju bolje kuće drugdje, ali su i dalje suvlasnici i na toj, iako ju ne koriste većinu vremena, imaju pravo da sagledaju stanje te kuće kad god hoće, te da bilo kakve odluke o kući budu donesene suglasno.

Naravno, postoji i način da se to stanje riješi, raspodjelom zemljišta, ali baš onaj koji živi u toj kući ne bi da se to dijeli, pa i dalje inzistira da ostanu svi skupa, ali i dalje se on osjeća - ničim to ne potrkepljuje, osim svojim subjektivnim osjećajem, da je ta orunula kuća više njegova nego ove druge dvojice jer "oni imaju i druge kuće". :001_smile




Bla bla bla nismo podstanari,mi smo ovo ono bla bla blabla

_________________
Američka takija “domaći dogovor”=manje više kako Bošnjaci hoće


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 30 svi 2026, 12:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2022, 11:39
Postovi: 9672
Lokacija: Herceg-Bosna
Karabaja je napisao/la:
Ja tebi nista ne moram dlčaravati, ti vidiš čija je.


To naoko izgleda tako, istina, ali kad se pogleda u pravne spise, uzme vlasnički list, piše jasno da je na troje.

Zakon je jači od dojma.

Ili ako nije, u tom slučaju ste već odustali od velikih dijelova države jer u RS-u i u hrvatskim dijelovima Federacije uopće nemaš dojam da si u nekoj Bosni i Hercegovini, zemlji s trokutom na zastavi. Puno više srpskih ili hrvatskih simbola.

Ako ćemo po dojmu.

_________________
"OHR STAY, SCHMIDT GO AWAY"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 30 svi 2026, 12:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2022, 11:39
Postovi: 9672
Lokacija: Herceg-Bosna
Begovska sablja je napisao/la:

Bla bla bla nismo podstanari,mi smo ovo ono bla bla blabla


Na okupljanjima reprezentacije stvarite sebi lažnu sliku da imate nekakve države.

Kada se ode u institucije vidi se tko drži 2/3, a tko je neugodni suvlasnik kojemu ništa nije pravo :zubati

_________________
"OHR STAY, SCHMIDT GO AWAY"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 30 svi 2026, 12:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 svi 2026, 17:41
Postovi: 114
potocnj je napisao/la:
Begovska sablja je napisao/la:

Bla bla bla nismo podstanari,mi smo ovo ono bla bla blabla


Na okupljanjima reprezentacije stvarite sebi lažnu sliku da imate nekakve države.

Kada se ode u institucije vidi se tko drži 2/3, a tko je neugodni suvlasnik kojemu ništa nije pravo :zubati


Nikog nije briga za to.
Znamo mi da ovo van institucija nekima više smeta od onog unutar institucija. :osama :001_smile

_________________
Američka takija “domaći dogovor”=manje više kako Bošnjaci hoće


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 30 svi 2026, 12:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2022, 11:39
Postovi: 9672
Lokacija: Herceg-Bosna
Begovska sablja je napisao/la:
Nikog nije briga za to.
Znamo mi da ovo van institucija nekima više smeta od onog unutar institucija. :osama :001_smile


Konkretno to smeta Europi, Ameriki i Izraelu isto.

_________________
"OHR STAY, SCHMIDT GO AWAY"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 30 svi 2026, 13:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 41072
Begovska sablja je napisao/la:
potocnj je napisao/la:

Na okupljanjima reprezentacije stvarite sebi lažnu sliku da imate nekakve države.

Kada se ode u institucije vidi se tko drži 2/3, a tko je neugodni suvlasnik kojemu ništa nije pravo :zubati


Nikog nije briga za to.
Znamo mi da ovo van institucija nekima više smeta od onog unutar institucija. :osama :001_smile


Vama duševna hrana da nekom nešto smeta. Samo da se zlu radovat. Naživcirao se netko, musliman se raduje, uspio je konačno u životu.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

1601 of 2558 - 62.59%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 30 svi 2026, 13:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 64228
Lokacija: DAZP HQ
VBA2024 je napisao/la:
Puštaju Halida :sega


Slučajno prebacio jučer, žena vrišti kakve to cajke puštam, dolazi i zaviruje što gledam na tvu, a tamo nogomet. =))

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3872 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148 ... 155  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: pakovic, tetejac i 5 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO