HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 10 lip 2026, 12:35.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: GAŠENJE 3: BHRT uz sve probleme sada duguje 12 milijuna RTRS -u
PostPostano: 26 svi 2026, 20:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2022, 11:39
Postovi: 9535
Lokacija: Herceg-Bosna
Citat:
Pravosnažna presuda
Novi finansijski udarac za BHRT: Banjalučki sud presudio da RTRS-u moraju isplatiti preko 17,7 miliona KM


Dali će se BHRT moći izvući iz svih ovih govana?

https://www.klix.ba/vijesti/bih/novi-fi ... /260526133

_________________
"OHR STAY, SCHMIDT GO AWAY"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: GAŠENJE 3: BHRT uz sve probleme sada duguje 12 milijuna RTRS -u
PostPostano: 26 svi 2026, 20:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2022, 11:39
Postovi: 9535
Lokacija: Herceg-Bosna
Neki od komentara:
Citat:
kxuser68fc77f45
prije 5 sati
Prvi put da BHRT ne prenosi svjetsko prvenstvo, marfijevci su i to uspjeli
↑ 622
↓ 82

Prijavi
kxuser95467810535
prije 5 sati
Sve je ovo SNSDA inscenirani haos. BHRT je njihov. Dodik i Bakir su se zaigrali svojih starih dobro poznatih igrica.
↑ 200
↓ 227

Prijavi
RealnostNaKvadrat
prije 5 sati
hvala trojka!!!
↑ 256
↓ 134


Ovo su stariji procesi, ja ne bih baš sve zasluge dao trojci, možda nešto na kraju :biceovodobro

_________________
"OHR STAY, SCHMIDT GO AWAY"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: GAŠENJE 3: BHRT uz sve probleme sada duguje 12 milijuna RTRS -u
PostPostano: 26 svi 2026, 21:13 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 40858
Ovo da se ne muče, skraćuju im muke.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

1589 of 2558 - 62.12%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: GAŠENJE 3: BHRT uz sve probleme sada duguje 12 milijuna RTRS -u
PostPostano: 26 svi 2026, 21:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2022, 11:39
Postovi: 9535
Lokacija: Herceg-Bosna
Ako BHRT ne prenosi ni Svjetsko prvenstvo, zbilja, čemu onda?

Samo jedan kanal više preko kojega treba preskočiti kada tražiš nešto pametno.

Trebali bi malo dostojanstvenije prihvatiti svoje gašenje, kako željezara ode bez velike kmeke, zašto da se oko ovoga vode polemike?

Neće Sarajevo propast zbog njihovih 780 radnih mijesta kao što će Zenica zbog propasti željezare. Pa opet ljudi mirni, staloženi i dostojanstveni. Gledaju kako dalje.

_________________
"OHR STAY, SCHMIDT GO AWAY"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: GAŠENJE 3: BHRT uz sve probleme sada duguje 12 milijuna RTRS -u
PostPostano: 26 svi 2026, 21:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 vel 2024, 23:34
Postovi: 2547
Hrvate boli k za BHRT.

_________________
"...to work together to pursue local solutions that have the support of all constituent peoples." - Sincerely, Donald J. Trump.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: GAŠENJE 3: BHRT uz sve probleme sada duguje 12 milijuna RTRS -u
PostPostano: 26 svi 2026, 21:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2022, 11:39
Postovi: 9535
Lokacija: Herceg-Bosna
Koncept BHRT-a je relikvija iz vremena nation-buildinga kojeg nema više.

U ovakvo koncipiranoj državi da imamo "zajednički" državni emiter u kojemu će se bošnjaci, srbi i hrvati dogovoriti oko uređivačke politike? Baš će!

Najrealnije i najodrživije, i poštenije je bilo da Federacija ima dva emitera, jedan bošnjački sa sjedištem u Sarajevu i jedan hrvatski, sjedište u Mostaru.

Zajedno su mogli dijeliti trošak mnogih projekata. Djelovali bi kao ista kuća samo s 2 kanala, ali i dvije uređivačke politike. Kada jedni kupe prava imaju ih i drugi, što se tiče međunarodnih natjecanja i sl.

Sve što se tiče vijesti, informativnog programa i dokumentaraca bi funkcioniralo po dva različita uređivačka programa.

Naravno, to nismo mogli na razuman način, sada imaju gašenje na pragu. Nadam se da im se neće miješati onaj kojeg zovu Šmitler i pokušati da to sačuva pred odlazak.

_________________
"OHR STAY, SCHMIDT GO AWAY"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: GAŠENJE 3: BHRT uz sve probleme sada duguje 12 milijuna RTRS -u
PostPostano: 27 svi 2026, 07:20 
Offline

Pridružen/a: 25 stu 2024, 13:26
Postovi: 1248
Lokacija: Herceg-Bosna
Odlična ideja. Federalna TV Sarajevo i Federalna TV Mostar.
Zbog svoje želje za dominacijom danas imaju RTV HB.

_________________
Sred je srca moga Hercegovina, kolijevka je Srednja Bosna i Posavina ponosna


Vrh
   
 
 Naslov: Re: GAŠENJE 3: BHRT uz sve probleme sada duguje 12 milijuna RTRS -u
PostPostano: 27 svi 2026, 09:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 tra 2023, 23:54
Postovi: 5692
Ideju treba doraditi u smislu da bude samo Federalna TV Mostar. Muslimani imaju Hayat ITV.

_________________
Baznia, Fugazi. It's a wazy. It's a woozie. It's fairy dust. It doesn't exist. It's never landed. It is no-matter. It's not on elemental chart. It's not fucking real.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: GAŠENJE 3: BHRT uz sve probleme sada duguje 12 milijuna RTRS -u
PostPostano: 03 lip 2026, 19:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2024, 19:58
Postovi: 2907
Lokacija: Stožer
potocnj je napisao/la:
Citat:
Pravosnažna presuda
Novi finansijski udarac za BHRT: Banjalučki sud presudio da RTRS-u moraju isplatiti preko 17,7 miliona KM


Dali će se BHRT moći izvući iz svih ovih govana?

https://www.klix.ba/vijesti/bih/novi-fi ... /260526133


Gluposti. RTRS je njima dužan, po sudskim odlukama, oko sto milijuna maraka. Samo će im dug umanjit.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: GAŠENJE 3: BHRT uz sve probleme sada duguje 12 milijuna RTRS -u
PostPostano: 03 lip 2026, 21:49 
Offline

Pridružen/a: 26 ožu 2024, 22:43
Postovi: 2138
Banya je napisao/la:
potocnj je napisao/la:

Dali će se BHRT moći izvući iz svih ovih govana?

https://www.klix.ba/vijesti/bih/novi-fi ... /260526133


Gluposti. RTRS je njima dužan, po sudskim odlukama, oko sto milijuna maraka. Samo će im dug umanjit.


A hoće li RTRS to uplatit?

_________________
A sad je mrak i zaraza, a ti i ja od asfalta.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: GAŠENJE 3: BHRT uz sve probleme sada duguje 12 milijuna RTRS -u
PostPostano: 04 lip 2026, 13:59 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 47006
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Muslimani traže milijun maraka za BHT da otkupi prava za prijenos utakmica BiH na SP.

Izaslanik u Domu naroda Parlamentarne skupštine Bosne i Hercegovine, Zlatko Miletić

Citat:
Postoji li mogućnost da se za ovih sedam dana se omogući iz tekućih rezervi da se da jedan milijun KM Javnom servisu BHRT kako bi otkupili dio licence za prijenos tri nogometne utakmice reprezentacije Bosne i Hercegovine'', pitao je Miletić.


Nek dadnu iz svog džepa i skupe milijun.

Nek Komšiću i Bećiroviću zahvale jer reprezentaciju neće gledati na BHT pošto su blokirali usvajanje proračuna.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: GAŠENJE 3: BHRT uz sve probleme sada duguje 12 milijuna RTRS -u
PostPostano: 04 lip 2026, 15:48 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 40858
daramo je napisao/la:
Izaslanik u Domu naroda Parlamentarne skupštine Bosne i Hercegovine, Zlatko Miletić

Citat:
Postoji li mogućnost da se za ovih sedam dana se omogući iz tekućih rezervi da se da jedan milijun KM Javnom servisu BHRT kako bi otkupili dio licence za prijenos tri nogometne utakmice reprezentacije Bosne i Hercegovine'', pitao je Miletić.



Ne postoji mogućnost. :biceovodobro

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

1589 of 2558 - 62.12%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: GAŠENJE 3: BHRT uz sve probleme sada duguje 12 milijuna RTRS -u
PostPostano: 04 lip 2026, 19:46 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2018, 23:02
Postovi: 6623
Evo za onu temu kako pokazat bosnjacima da nemaju drzavu.

_________________
Jedino oružje im je pero, ali su nepismeni.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO