HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 27 lip 2026, 06:38.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 91 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Plenković: Ideje o trećem entitetu su populizam, o Izbornom zakonu se moraju dogovoriti
PostPostano: 09 lip 2026, 09:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33
Postovi: 13243
Lokacija: 🇮🇷
Bobovac je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:

Kako reče Lider, svi smo mi bili za neovisnost Hrvatske iako nije nas uključivala. I bili smo u pravu. Kad imamo državu, tada ona može pomoći nekome. Evo pretpostavimo alternativnu povijest da smo išli tom logikom, zar bi nama u BiH bilo bolje danas da se nije otcijepila RH? Tko bi to mijenjao današnje stanje u zamjenu da je ostala Jugoslavija?

Na isti način, da imamo entitet, taj entitet bi mogao nešto konkretno učiniti za Hrvate van entiteta. Ovako i mi sami moljakamo Hrvatsku za projekte, ne možemo kako treba pomoći ni sebi a ne nekom drugom.



Kako reče Mate Boban 1993 - Blago nama u HRHB jer imamo majku Hrvatsku. A još više blago Hrvatima u BiH koji ostaju izvan HRHB jer će oni imati dvije majke.

Zasto bi iko ostajao izvan, povedi ljude, Ti znaš put!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Plenković: Ideje o trećem entitetu su populizam, o Izbornom zakonu se moraju dogovoriti
PostPostano: 09 lip 2026, 09:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 29405
Lokacija: Heartbreak Hotel
Karabaja je napisao/la:
Bobovac je napisao/la:


Kako reče Mate Boban 1993 - Blago nama u HRHB jer imamo majku Hrvatsku. A još više blago Hrvatima u BiH koji ostaju izvan HRHB jer će oni imati dvije majke.

Zasto bi iko ostajao izvan, povedi ljude, Ti znaš put!



Oni vaši u Srebrenici 1995. su znali dobro svoj put. :zubati

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Plenković: Ideje o trećem entitetu su populizam, o Izbornom zakonu se moraju dogovoriti
PostPostano: 09 lip 2026, 09:35 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 47264
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Srbi ih oduvijek najbolje usmjere.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Plenković: Ideje o trećem entitetu su populizam, o Izbornom zakonu se moraju dogovoriti
PostPostano: 09 lip 2026, 09:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2012, 22:49
Postovi: 1895
daramo je napisao/la:
Na kojim ste vi drogama pa vjerujete da muslimane zanima EU.

Kao da je bitno sto njih zanima ili ne. Njih se ne pita. Kao sto se nas nije pitalo npr. 2001.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Plenković: Ideje o trećem entitetu su populizam, o Izbornom zakonu se moraju dogovoriti
PostPostano: 09 lip 2026, 10:49 
Offline

Pridružen/a: 26 vel 2025, 11:43
Postovi: 5254
Upozorenja: 3
Bobovac je napisao/la:
Karabaja je napisao/la:
Zasto bi iko ostajao izvan, povedi ljude, Ti znaš put!



Oni vaši u Srebrenici 1995. su znali dobro svoj put. :zubati


Bravo, pobijedio si u raspravi!
Evo banana!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Plenković: Ideje o trećem entitetu su populizam, o Izbornom zakonu se moraju dogovoriti
PostPostano: 09 lip 2026, 10:55 
Offline

Pridružen/a: 20 sij 2012, 12:49
Postovi: 10668
Lako je sa njima, dodje neki Marfi i postroji ih.

Eto u Mostaru ce doci na sjednicu gradskog vijeca koje inace "bojkotiraju jer su majorizirani", sa onom jednom tockom dnevnog reda, Americko ulaganje u zracnu luku.

Oni su jadnicki koji slusaju sto im se kaze, samo su ovako na netu kurceviti i ako gdje mogu gdje su vecina pa ispoljiti frustracije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Plenković: Ideje o trećem entitetu su populizam, o Izbornom zakonu se moraju dogovoriti
PostPostano: 09 lip 2026, 10:58 
Offline

Pridružen/a: 26 vel 2025, 11:43
Postovi: 5254
Upozorenja: 3
Vas su davno postrojili tenkovima i otad vas ništa ne pitaju.
Evo i za južnu interkonekciju, priča se sa Zagrebom i Sarajevom.
Vi dole ste tranzit.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Plenković: Ideje o trećem entitetu su populizam, o Izbornom zakonu se moraju dogovoriti
PostPostano: 09 lip 2026, 10:59 
Offline

Pridružen/a: 20 sij 2012, 12:49
Postovi: 10668
Tako je, nista se ne pitamo, samo ce Covic odluciti hoce li SDA ili Trojka u vlast :D

A Zagreb vise voli vas, prave jarane, ne sumnjaj u to :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Plenković: Ideje o trećem entitetu su populizam, o Izbornom zakonu se moraju dogovoriti
PostPostano: 09 lip 2026, 11:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2022, 11:39
Postovi: 9725
Lokacija: Herceg-Bosna
Machak je napisao/la:
Vas su davno postrojili tenkovima i otad vas ništa ne pitaju.
Evo i za južnu interkonekciju, priča se sa Zagrebom i Sarajevom.
Vi dole ste tranzit.


Nas postrojavali tenkovima vas video vezom.

Netko od nečega preza.

_________________
"OHR STAY, SCHMIDT GO AWAY"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Plenković: Ideje o trećem entitetu su populizam, o Izbornom zakonu se moraju dogovoriti
PostPostano: 09 lip 2026, 11:02 
Offline

Pridružen/a: 20 sij 2012, 12:49
Postovi: 10668
Zanimljiv obrat situacije u 25 godina razmaka, danas su "tenkovi zapada" hrvatski tenkovi, ako smijem dodati najnoviji Leopardi.

Opet ona teza o muji koji zivi 30 godina unatrag. Jadnicko.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Plenković: Ideje o trećem entitetu su populizam, o Izbornom zakonu se moraju dogovoriti
PostPostano: 09 lip 2026, 11:06 
Offline

Pridružen/a: 04 svi 2022, 15:07
Postovi: 2823
alh84001 je napisao/la:
Neki ovdje zbilja nikad nisu culi za citanje izmedju redaka :)

Evo, Plenkovicu toliko smeta treci entitet da ce vec sutra rasiknuti koaliciju sa Penavom. A i mirovni sporazum u Versaillesu je bio dogovor. I na USS Missiouriu su se Amerikanci i Japanci dogovorili. Ocekujete od Plenkovica da nekoj pikzibner novinarki objasnjava svoje planove utenane?


Ovaj današnji Plenković isti je onaj mladi Plenković iz 1990., ljevičar koji proučava lik i djelo druga Kardelja, a samostalnost Hrvatske mu nije na pameti, upravo suprotno. I kao takav, naravno da se nije učlanio u Tuđmanov HDZ, pa čak niti u mladež HDZ, niti mu je bilo do uključivanja u DR.
I ovaj "promijenjeni HDZ", te lijevo liberalna, odnarođena, ponižena, LGBT friendlly, vazalna Hrvatska, ostvarenje je njegovih snova. Jedino što je Brisel zamijenio Beograd.
I zar stvarno vjerujete, kako u Plenkoviću čuči jedan hrvatski nacionalista, suverenista i integralista, koji će u pravom trenutku pokrenuti svoje "planove" i za Hrvate postići ovo ili ono?! I još za to dobiti potporu EU birokracije, koja brani HV-u da u BiH pošalje simboličnu postrojbu, a kamoli što drugo?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Plenković: Ideje o trećem entitetu su populizam, o Izbornom zakonu se moraju dogovoriti
PostPostano: 09 lip 2026, 11:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 29405
Lokacija: Heartbreak Hotel
Machak je napisao/la:
Bobovac je napisao/la:


Oni vaši u Srebrenici 1995. su znali dobro svoj put. :zubati


Bravo, pobijedio si u raspravi!
Evo banana!



Evo ga tebi. Ali ne banana.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Plenković: Ideje o trećem entitetu su populizam, o Izbornom zakonu se moraju dogovoriti
PostPostano: 09 lip 2026, 11:23 
Offline

Pridružen/a: 20 sij 2012, 12:49
Postovi: 10668
Gorane ti ne kuzis jednu osnovnu stvar, europski demokrscani su nakaradni u svakom smislu, ali i dalje su demokrscani. Krscani, politicki.

I najnakaradniji lgbtfrendli zapadnjaci nisu toliko islam frendli kakvim se predstavljaju, covjece Hrvate su uvukli u Federaciju samo da ne dobiju islamsku drzavicu.

Oni islam trpe dok mu dominiraju, potrebna im je radna snaga, jeftina, ili dok misle da mu dominiraju. Kontra su oni koji ne zele islam nikako.

Plenkovic je svakakav, ali za BH Hrvate najbolje sto mozemo dobiti. Sto je alternativa, ljigavi dodrinasi? jugoleftardi?

Daj covjece.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Plenković: Ideje o trećem entitetu su populizam, o Izbornom zakonu se moraju dogovoriti
PostPostano: 09 lip 2026, 11:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2022, 11:39
Postovi: 9725
Lokacija: Herceg-Bosna
Neki bi da Plenković još jučer ode u Sarajevo, lupi šakom o stol i kaže "Bit će Herceg-Bosna!" a MORH tek obučio 800 novih ročnika :sega

Kako stvari stoje, razlika RH i BiH se sve više povećava, dok istodobno bošnjački međunarodni utjecaj kopni.

U ratu iscrpljivanja oni su jedini iscrpljeni.

_________________
"OHR STAY, SCHMIDT GO AWAY"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Plenković: Ideje o trećem entitetu su populizam, o Izbornom zakonu se moraju dogovoriti
PostPostano: 09 lip 2026, 11:33 
Offline

Pridružen/a: 20 sij 2012, 12:49
Postovi: 10668
potocnj je napisao/la:
Neki bi da Plenković još jučer ode u Sarajevo, lupi šakom o stol i kaže "Bit će Herceg-Bosna!" a MORH tek obučio 800 novih ročnika :sega

Kako stvari stoje, razlika RH i BiH se sve više povećava, dok istodobno bošnjački međunarodni utjecaj kopni.

U ratu iscrpljivanja oni su jedini iscrpljeni.


Sve i da je sposoaban to uraditi, zasto bi to uradio?

Plenkovic je pragmaticni briselcic i to je to, ali boljeg nemamo. Jer alternativa su dodrinasi sa svojim bajkama realnim koliko i ove islamske bajke o porobljavanju Europe. Uglavnom histericni radikali. Pri tome, islamistima skloni. I spremni da napadnu Banjaluku taman bila islamska, uz hrvatske zrtve, ali da ne bude srpska. Srbima iskompleksirani tipovi.

Plenkovic radi jedinu pametnu politiku, to je cinjenica, kad se stvore uvjeti onda cemo o Trecem. Pa ko je prije 20 godina mogao zamisliti da ce doci dan da muslimani nemaju bezuvjetnu podrsku zapada, da Hrvati smiju uopce govoriti o entitetu i da ce tenkovi NATO pakta biti hrvatski tenkovi.

Polako, sve u svoje vrijeme, meni je on ljigav na sve moguce nacine ali treba biti realan nekad.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Plenković: Ideje o trećem entitetu su populizam, o Izbornom zakonu se moraju dogovoriti
PostPostano: 09 lip 2026, 12:31 
Offline

Pridružen/a: 04 svi 2022, 15:07
Postovi: 2823
crni_bombarder je napisao/la:
Gorane ti ne kuzis jednu osnovnu stvar, europski demokrscani su nakaradni u svakom smislu, ali i dalje su demokrscani. Krscani, politicki.

I najnakaradniji lgbtfrendli zapadnjaci nisu toliko islam frendli kakvim se predstavljaju, covjece Hrvate su uvukli u Federaciju samo da ne dobiju islamsku drzavicu.

Oni islam trpe dok mu dominiraju, potrebna im je radna snaga, jeftina, ili dok misle da mu dominiraju. Kontra su oni koji ne zele islam nikako.

Plenkovic je svakakav, ali za BH Hrvate najbolje sto mozemo dobiti. Sto je alternativa, ljigavi dodrinasi? jugoleftardi?

Daj covjece.


Volio bih da ste u pravu (zaista), a naravno kako niste.
Oportuno je za njega da Vam prodaje maglu, kako će on za BiH Hrvate izboriti ovo ili ono (s tim kako to (što bi to bilo) nije nikada izgovorio, on to "lukavo" čuva kao tajnu, a o nekim rokovima da ne pričamo). Za to, zapravo ništa, on dobiva 3 glasa iz 11. izborne jedinice, koji ga drže na vlasti. U praksi, on je RH pretvorio u sprdačinu u svakom pogledu, koja propada sama od sebe, a tobože bi trebala izboriti nešto za BiH Hrvate?!
Ne idem u kladionice, no mogao bi se kladiti kako Plenky, prije svog uznesenja u Brisel, za BiH Hrvate neće postići ništa (konkretno, opipljivo). Do tada, njegovo je da uspavljuje Hrvate, budi lažne nade i ne kvari ljigavu idilu.
On kao nije jugoleftard??! Što je? Gradi 40 srpskih "kulturnih centara" i donio je odluku kako će obnoviti antifa spomenike.
Osobno ne vjerujem mu i od njega ne očekujem ništa. No eto, da barem postigne nešto. Npr. toliko je utjecajan i vrti EU birokrate oko malog prsta, pa neka dogovori da EUnija, obešteti Hrvate zbog protuzakonite provale u "Hercegovačku banku". To nije III entitet, no bilo bi nešto.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 91 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Naša Kvačica, Tomba17 i 46 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO