HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 13:52.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 128 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ekskluzivni snimci - Atif Dudaković naređuje ubistva ratnih zarobljenika
PostPostano: 26 srp 2009, 22:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
mara je napisao/la:
Najvjerovatnije nisu rekli idi ubij, zakolji, pali, siluj, al su bili uz vojsku, blagoslivljali su one koji su to cinili i naj taj nacin slali jasnu poruku podrske.


Pop služi zato da obavi molitvu i sa grešnicima kao i sa pravednicima. Ali ne verujem da je rekao: samo vi ubijajte - ta dela će vam biti blagoslovena. :neznam

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ekskluzivni snimci - Atif Dudaković naređuje ubistva ratnih zarobljenika
PostPostano: 26 srp 2009, 22:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 14:44
Postovi: 2447
aleksije radicevic je napisao/la:
mara je napisao/la:
Najvjerovatnije nisu rekli idi ubij, zakolji, pali, siluj, al su bili uz vojsku, blagoslivljali su one koji su to cinili i naj taj nacin slali jasnu poruku podrske.


Pop služi zato da obavi molitvu i sa grešnicima kao i sa pravednicima. Ali ne verujem da je rekao: samo vi ubijajte - ta dela će vam biti blagoslovena. :neznam


Nije ni svrha popa da naredjuje. Kad pop zna za zlocine, nije bila tajna, onda zna kome upucuje blagoslov, u tome je stos.

_________________
Kada vrijeme smrti dođe
Neka nitko ne zaplače za mnom
I sve što od vas u tom času tražim
U mojoj me sahranite zemlji

Samo u njoj počivat ću u miru.
Samo u njoj počivat ću mirno...

Isus će mi postelju prostrijeti
Isus će mi prostrijet odar smrti.

U susret mi Spasitelju dođi
Dođe mi u susret na pol puta
Ogrne me brižno svojim plaštom

Želim Bože da u času smrti
Ni jedno oko ne zasuzi za mnom
A jedino što ja tebe molim
Kada umrem da mi dadeš kutak... neba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ekskluzivni snimci - Atif Dudaković naređuje ubistva ratnih zarobljenika
PostPostano: 26 srp 2009, 23:01 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30081
markozzz je napisao/la:
Real gone je napisao/la:

Apsolutno. Mada, to samo po sebi nije nikakav greh, zar ne..

naravno da je grijeh staviti nacionalno ispred vrijednosti koje naučava evanđelje.. govorim u kontekstu SPC-a


Jedan moj pajdo išao poslom u čini mi se (slagaću) Trebinje, pričao sa srpskim svećenikom iz istočne Hercegovine. I uglavnom, krstili Srbi dijete i ovaj moj prijatelj kaže: "Eto nek bude pravi kršćanin" :palacgore1

Na to mu srpski svećenik odgovori: "Lako ćemo za to, nek on bude pravi Srbin" :zubati

Izgleda da je SPC najprije srpska, pa tek onda pravoslavna, i toga treba biti svjestan. :biceovodobro

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

784 of 2558 - 30.65%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 128 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, Eradicator, Navodni Poslanik, zet i 405 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO