HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 02:32.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 332 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: FTV emisija: "Generali: Sefer Halilović"
PostPostano: 23 kol 2009, 14:04 
Offline

Pridružen/a: 26 lip 2009, 20:57
Postovi: 83
on podnio ostavku zbog nazivanja hrvata ustašama?!?!
pa taj čovjek nije ni h od hrvata, i dok je bio (ili još jest?!) na FTVu služio je kao pokazni hrvat, da bi preko njega mogli plasirati priče o
"pokvarenim" hrvatima
ako je otisao sa FTVa, otisao je iz svojih nekih interesa, a ne zbog ovih navednenih razloga

_________________
I want to know, have you ever seen the rain?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FTV emisija: "Generali: Sefer Halilović"
PostPostano: 23 kol 2009, 14:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17
Postovi: 3884
Lokacija: Nanya Lakes
billion je napisao/la:
on podnio ostavku zbog nazivanja hrvata ustašama?!?!
pa taj čovjek nije ni h od hrvata, i dok je bio (ili još jest?!) na FTVu služio je kao pokazni hrvat, da bi preko njega mogli plasirati priče o
"pokvarenim" hrvatima
ako je otisao sa FTVa, otisao je iz svojih nekih interesa, a ne zbog ovih navednenih razloga


Pročitaj opet, nije dao ostavku, to se Poskok zeza na njegov račun.

_________________
Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)

R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FTV emisija: "Generali: Sefer Halilović"
PostPostano: 23 kol 2009, 14:13 
Offline

Pridružen/a: 26 lip 2009, 20:57
Postovi: 83
Oke, moja greska, al sve sto sam napisao, i dalje stoji...

_________________
I want to know, have you ever seen the rain?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FTV emisija: "Generali: Sefer Halilović"
PostPostano: 23 kol 2009, 14:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 18:27
Postovi: 1847
Lokacija: Sarajevo
Kao što su bili i najavili iz stranke BPS-Sefer Halilović, postavili su na web stranici navedenu emisiju za download: http://www.bps-seferhalilovic.ba/ (sa desne strane pri dnu na početnoj stranici)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FTV emisija: "Generali: Sefer Halilović"
PostPostano: 27 kol 2009, 10:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 18:19
Postovi: 4466
Dobro za sandžačkog Srbina ali gledao sam jedan dio emisije o onom Šiberu koji je početkom rata često spominjan kao zajebani Hrvat koji slama srpsku agresiju i kao jedan od najprofesionalnijih oficira ABiH.

Na stranu sad animozitet ali čovjek je tipična JNA oficirska gluperda koja sporo i otegnuto priča valjda kako bi izdramatizirao priču. Otužna kreatura koja čak i vlasititu glupost predstavlja kao nešto veličanstveno. To što su ga radili budalom u islamističkoj ABIH to je njemu samo dokaz više njegove vlastite veličine i ispravnosti njegove borbe. Glup ko motika.

o tome koliko ima kontradiktornosti u njegovim izjavama, suvišno je navoditi jer bi se moralo od riječi do riječi.

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FTV emisija: "Generali: Sefer Halilović"
PostPostano: 29 kol 2009, 13:20 
Offline

Pridružen/a: 13 svi 2009, 23:53
Postovi: 168
Sultan je napisao/la:
Juda Iškariot je napisao/la:
Između velikosrpske poltike u Jugoslaviji i velikomuslimanske u današnjoj BiH, nikakve razlike nema....zapravo ima...mi Srbe nismo spašavali u ratu da nam nešto duguju, a onu gamad jesmo, što je jedna od većih povjesnih grešaka koje smo počinili.

Slijedeći put kada Srbi navale na muslimane, a to je samo pitanje vremena, fino sjesti zajedno za stol u jednom ekskluzivnom i otmjenom mjestu i potpisati jedan "Gentleman Agreement"... i ovaj put se striktno držati dogovorenog.


Samo da te podsjetim na neke "gentelman agreement":

Karađorđevo : Tuđman i Milošević

Gradac : Boban i Karadžić

I opet kukate...nezadovoljni...bijesni jer nemate vlastite republike(entitet) ;)

Pa eto vam opet srba pa pregovarajte :((


Ne valja selektivno nabrajati sporazume. Zaboravio si "historijski sporazum" Karadžić-Filipović, u kojem Muslimani nude svoje dupe Srbima prije nego što je uopće počelo. A da ne govorimo o onom sporazumu od 16. rujna 1993. Izetbegović-Krajišnik, u kojem ste vi praktički dogovorili savez sa Srbima izigravajući dva dana ranije potpisani spoprazum o konfederaciji između Tuđmana i Izetbegovića.
Uostaslom, dobro je rekao Praljak nedavno na suđenju: Kad su Srbi napali posavski koridor, zašto Armija BiH nije napala Srbe s donje strane i time oslabila pritisak Srba na HVO i HV u Posavini?

Ja nisam prije znao sve te stvari, ali kad sam proučio došao sam do zaključka, sam mi se nametnuo, da su Muslimani deset puta veći šupci od Srba,a a Izetbegović deset puta veći šupak od Miloševića. Da je Alija u rokama 1991. imao onu silu koju je imao Milošević, cijela jugoslavija bi bila jedna velika fundamentalistička muslimanska džamahirija...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FTV emisija: "Generali: Sefer Halilović"
PostPostano: 29 kol 2009, 19:40 
Offline

Pridružen/a: 18 srp 2009, 14:14
Postovi: 5261
Lokacija: Na dženazi BiH
bio je pozvan i Alija u Graz, ali on nije želio doći, ne znam zašto, možda zato što Alija nikada nije želio govoriti o budućem unutarnjem uređenju BiH (osim u islamskoj deklaraciji) :neznam

kada pogledam iz današnje perspektive, sve sam sigurniji da su Srbi i Bošnjaci podijelili među sobom BiH


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 332 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Teuton i 358 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO