HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 01:58.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 60 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Pravoslavni svećenik zabranio pokop branitelja uz vojne počasti
PostPostano: 08 ruj 2009, 19:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Jasno je meni skretanje teme sa popa cetnika na nesto drugo...ali neka malo i toga

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pravoslavni svećenik zabranio pokop branitelja uz vojne počasti
PostPostano: 08 ruj 2009, 20:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 14:48
Postovi: 3302
Lokacija: Lost Continent of Mu
mara je napisao/la:
Tulkas je napisao/la:
Ja ga branim samo ako ga je neko od pratilaca bolesnika vrijedjao na nacionalnoj osnovi ili provocirao, a on reagirao na to.
Nista drugo ni trece.
Ako je odbio lijeciti covjeka samo zato sto je Srbin (pa makar i cetnik bio) onda je to druga stvar, puno gora..
Moram vise procitati o tome pa cu se javiti.



Ma klasika lijecnik kaze da je provociran, navodni provokatori kazu da ga nisu nicim provocirali .... :smajl041

U svakom slucaju, bez obzira na eventualnu provokaciju, lijecnik je polozio hipokratsku zakletvu i tu se nema sta diskutirati, no to nema pak nista sa braniteljem kojem je uskracena vojna pocast.
Isto tako propust drzave nema nista sa vojnom pocasti!

Sve prosto ko pasulj!


Može biti da sam ja s tom paralelom malo odlutao od teme, ali se nadam da je svima jasno što sam time mislio.

Dalje, mislim da bi popa trebala kazniti SPC, a ne RH, pošto je ukaljao obraz SPC. Naravno, ne vjerujem da će oni to učiniti, ali to bi bilo ispravno. Također, SPC bi se trebala ispričati Republici Hrvatskoj i obitelji preminulog branitelja. Možda bi onda narod u Hrvatskoj malo promijenio stav o SPC, ali teško da je nešto ispravno ikome ovdje na umu...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pravoslavni svećenik zabranio pokop branitelja uz vojne počasti
PostPostano: 08 ruj 2009, 20:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 14:48
Postovi: 3302
Lokacija: Lost Continent of Mu
Tulkas je napisao/la:
Jasno je meni skretanje teme sa popa cetnika na nesto drugo...ali neka malo i toga


Tako je. Nije da je Cort0 rekao da je pop idiot i ekstremist. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pravoslavni svećenik zabranio pokop branitelja uz vojne počasti
PostPostano: 09 ruj 2009, 09:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
snezana mk je napisao/la:
Tulkas je napisao/la:

A sta da nekom Albancu ,koji je bio pri makedonskoj vojsci i umro, poginuo, hodza pri sahrani zabrani vojnu pocast i makedonsku zastavu.. garant bi bacala i drvlje i kamenje na iste.

-Znaš li ti kako izgleda pokop kod albanaca :001_unsure
Pa Albanci ni svojiu zastavu ne stavljaju na pokop ,ljudi mješate vjerski i vojnički pokop...


Nije bit u tome kako izgeleda pokop kod Albanaca, dobro ti znaš zbog čega je Tulkas dao takav primjer i ne pravi se budala.
U sve i jednom postu u ovoj temi svraćaš pozornost sa četničkog popa na neke druge po tebi bitne stvari a ako su branitelji izašli u javnost zbog popa četnika šta ti sad tu nama nabijaša na nos.

Citat:
Stanite malo, kazne kakve kazne
on je pokopan na civilnom groblju ,a ne na vojnom..
,
dali je odabran verski ili vojnički obred. verski


Kakvi su obredi bili 1991.-1992. po tzv. Krajini? "verski" ili civilni?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pravoslavni svećenik zabranio pokop branitelja uz vojne počasti
PostPostano: 09 ruj 2009, 10:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 18:19
Postovi: 4466
snezana mk je napisao/la:
A zašto da ne komentiram?! :neznam
Što je problem ,nije li istina da je ovaj čovjek zaslušio domovnicu?????A Tulkaš?
Toliko je teško napisati da je to važniji problem što njegova djeca neće imati njegovu braniteljsku mirovinu,nego li pop?



Ovakvi pokušaji miniranje teme se neće dopustiti. Ubuduće.

inače, ne treba biti dreke niti kuknjave. Ako se jedan pop usprotivi državnom i vojnom protokolu, nema smisla kukati nigdje. Ako je jedan pop jači od države, tu se nema šta pričati.

sva njegova opravdanja su debela laž i tos vi znaju pa i on sam. Dakle samo je stvar volje a znamo stajalište SPC po svim pitanjima vezanim uz zadnji rat, svi se znamo, nema tu tajni

da je bio pokop Arkanovcu, sam pop bi se dohvatio puške za počasni plotun..

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pravoslavni svećenik zabranio pokop branitelja uz vojne počasti
PostPostano: 09 ruj 2009, 10:09 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
doktor nije "turčin" kako to mali srbin kaže nego je ono kako se već piše a njegova nacionalnost nije ni spomenuta.
nije napravio ispravnu stvar ali da netko bude zaprepašten zbog doktorovog "šovinizma" pa da ga onda hladno nazove turčinom, onda taj nije nimalo različit od doktora na način kako ga predstavlja.
ali mali srbin se niti ne trudi previše zamaskirati.
jel tako lima, da smo izgubili rat ti bi nas sve druko, ko tvoje sunarodnjakinje u vukovaru nakon što su 3 mjeseca bile u podrumu zajedno s tim istim hrvatima?
jesi li gledo kako kuja četnička nabraja imena?

i još nešto, previše je primjera da novinski članak ima veze s istinom ko iranac s pršutom.
ko zna što se tu dogodilo, ja se ne bih čudio da im je doktor sasuo sve u lice nakon što su ovi koznašta sve kenjali, izmišljali i prijetili.

pop s druge strane samo pokazuje da njega kao i njegovu crkvu kao i cijeli njegov narod u hrvatskoj još uvijek drži mržnja i zloba prema svemu hrvatskome.
jednostavno nas ne vole, ni našu državu ni zastavu i da im se pruži prilika opet bi nam zabili nož u leđa.
dirneš li ga imaćeš na vratu i medije i oess i preplašenu vlast i to znaju ioni a to znamo i mi.
ne uzbuđujem se previše, pamtim i održavam formu.

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pravoslavni svećenik zabranio pokop branitelja uz vojne počasti
PostPostano: 09 ruj 2009, 10:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2009, 18:19
Postovi: 4466
i molio bi sudionike da prestanu oftopičarit sa doktorom. Ko hoće o tome neka otvori temu. Je li to neki problem.

_________________
VUKOVAR=MARIUOPOLJ
SLAVA HRVATSKOJ- UKRAJINI SLAVA

Zbog Eline i bokala vina
zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
da ja nisam dolazio džaba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pravoslavni svećenik zabranio pokop branitelja uz vojne počasti
PostPostano: 09 ruj 2009, 13:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 15:46
Postovi: 1787
Dobro,ispričavam se na upad u temu i miniranjem iste,bila sam mišljenja da je drugo što bilo važnije u životu ovog pokojnog branitelja, nikakve srpske popove nisam mislila braniti..

_________________
Животот не се мери со бројот на вдишувања , туку со моментите, од коишто ни запрел здивот!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pravoslavni svećenik zabranio pokop branitelja uz vojne počasti
PostPostano: 10 ruj 2009, 13:12 
Offline

Pridružen/a: 10 ruj 2009, 00:56
Postovi: 193
Pa naravno, šahovnica im se gadi.. Pop se boji da će 10 demona izaći iz zastave.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pravoslavni svećenik zabranio pokop branitelja uz vojne počasti
PostPostano: 10 ruj 2009, 15:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 srp 2009, 14:47
Postovi: 889
markozzz je napisao/la:
ovo je samo još jedan od brojnih dokaza da SPC ne propovjeda Kristovo Evanđelje, nego svetosavlje i dušanovo carstvo


Pa koliko su samo (katolickih) crkava srusili ? Oni sa krcanskim duhom malo toga imaju... Nazalost.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 60 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 374 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO