|
|
Stranica: 2/2.
|
[ 45 post(ov)a ] |
|
Autor/ica |
Poruka |
zapovjednik
|
Naslov: Re: Ljetni transferi Postano: 27 lip 2012, 17:08 |
|
Pridružen/a: 27 kol 2010, 08:22 Postovi: 4632
|
Croat je napisao/la: zlatni_ljiljan je napisao/la: Nisu to je tacno ,a Luka ako dodje u Real imace minutazu Elvira Baljica birvaktile  prvu sezonu bi mogao imati manju minutažu zbog aklimatizacije u novi klub, a već drugu sezonu će izbaciti Alonsa iz prvih 11, koji je btw. '81. godište. Tesko,dobar je to igrac.
|
|
Vrh |
|
 |
Croat
|
Naslov: Re: Ljetni transferi Postano: 27 lip 2012, 17:12 |
|
Pridružen/a: 18 srp 2009, 15:14 Postovi: 5156 Lokacija: Na dženazi BiH
|
Mourinho se ugledao na patuljasti vezni red Barcelone, pa ih kopira s Lukom.
|
|
Vrh |
|
 |
Croat
|
Naslov: Re: Ljetni transferi Postano: 27 lip 2012, 17:26 |
|
Pridružen/a: 18 srp 2009, 15:14 Postovi: 5156 Lokacija: Na dženazi BiH
|
Dejan Lovren ilitiga balkanski Pique je navodno jedna od opcija na mjestu stopera u Barceloni. http://www.sport.es/es/noticias/barca/d ... ca-1984461Barca će gotovo pa sigurno dovesti jednog stopera, Puyol je već star. spominjali su se Silva iz Milana, Vertonghen iz Ajaxa, David Luiz iz Chelsea... Barcelona također želi dovesti Jordia Albu iz Valencije. zapelo je oko visine odštete, Valencia traži 15 mil, Barcelona nudi 3 manje. trebat će im, jer se ne zna hoće li se Abidal ikada vratiti profi nogometu.
|
|
Vrh |
|
 |
zlatni_ljiljan
|
Naslov: Re: Ljetni transferi Postano: 27 lip 2012, 18:31 |
|
Pridružen/a: 24 svi 2010, 20:48 Postovi: 2935 Lokacija: predvorje dzeneta
|
Croat je napisao/la: zlatni_ljiljan je napisao/la: Nisu to je tacno ,a Luka ako dodje u Real imace minutazu Elvira Baljica birvaktile  prvu sezonu bi mogao imati manju minutažu zbog aklimatizacije u novi klub, a već drugu sezonu će izbaciti Alonsa iz prvih 11, koji je btw. '81. godište. A Luka je btw 85. godiste i sta? Kakve to veze ima,Pirlo je 78,Di Natalle isto tako pa sta igraju bolje nego oni koji su 93-e godiste 
_________________ Bismillahi rrahmani rrahim Kul huvallahu Ehad Allahu Samed Lem Jelid Ve Lem Juled Vel Lem Jekullehu Kufuven Ehad
|
|
Vrh |
|
 |
Croat
|
Naslov: Re: Ljetni transferi Postano: 27 lip 2012, 18:36 |
|
Pridružen/a: 18 srp 2009, 15:14 Postovi: 5156 Lokacija: Na dženazi BiH
|
ajde dobro, Modrić protiv Barcinih veznjaka + Alonso dobar je Xabi, ali nije tako dobar prema naprijed kao Luka 
|
|
Vrh |
|
 |
zapovjednik
|
Naslov: Re: Ljetni transferi Postano: 28 lip 2012, 10:08 |
|
Pridružen/a: 27 kol 2010, 08:22 Postovi: 4632
|
Croat je napisao/la: ajde dobro, Modrić protiv Barcinih veznjaka + Alonso dobar je Xabi, ali nije tako dobar prema naprijed kao Luka  I ne treba da ide naprijed,za taj posao u Realu je zaduzen Ozil. Koliko sam primijetio Alonso je na ovom prvenstvu glavni kreator igre Spanske reprezentacije,dobro se uklopio u reprezentaciju Katalonije,ipak je on Baskijac 
|
|
Vrh |
|
 |
VUKsaJUGA
|
Naslov: Re: Ljetni transferi Postano: 28 lip 2012, 20:02 |
|
Pridružen/a: 16 ožu 2010, 22:38 Postovi: 4475
|
Petric potpisao za Fulham !!  Dobar potez za njega !
|
|
Vrh |
|
 |
NoviSeer
|
Naslov: Re: Ljetni transferi Postano: 29 lip 2012, 13:23 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 16:52 Postovi: 2746 Lokacija: Žepačko-bobovačka županija
|
Najviše će mi bit žao ako Mandžo u Bayernu bude provodio više vremena na klupi ko Olić i Pranjić
_________________ Herceg-Bosno brdovita, zemljo mila plemenita, sva prkosna i od pjesme osvojit te nitko ne smije.
ivica je napisao/la: Tuđman je za muslimane učinio više i od alije...
|
|
Vrh |
|
 |
Croat
|
Naslov: Re: Ljetni transferi Postano: 29 lip 2012, 13:55 |
|
Pridružen/a: 18 srp 2009, 15:14 Postovi: 5156 Lokacija: Na dženazi BiH
|
mislim da bi Jupp mogao Mandžu koristiti i na krilu.
Jordi Alba u Barcelonu za 14 mil eura. radi se o Kataloncu koji je 2005. godine napustio La Masiju i sada se vraća u Barcelonu.
|
|
Vrh |
|
 |
Đipalo Junuz
|
Naslov: Re: Ljetni transferi Postano: 29 lip 2012, 14:58 |
|
Pridružen/a: 30 stu 2010, 11:05 Postovi: 1654 Lokacija: Herceg-Bosna
|
Landeka stavio potpis na suradnju sa Širokim Brijegom
U prostorijama NK Široki Brijeg na Pecari upriličeno je potpisivanje ugovora s Davorom Landekom, novim igračem Širokog Brijega. Naime, ovaj iskusni igrač i klub dogovorili su suradnju na dvije godine. Landeka se odmah po dolasku u Široki Brijeg pridružio ostatku momčadi na pripremama na Kupresu.
Landeka je prošao Dinamovu omladinsku školu, a u seniorskoj karijeri igrao je za Zrinjski (od 2003. do 2008., a u posljednjoj sezoni s „Plemićima“ je osvojio i Kup BiH), hrvatskog prvoligaša Rijeku (2008. do 2011.) i švicarski Grasshopper za kojeg je u sezoni 2011/'12. odigrao deset utakmica.
_________________ Sveti Ante platit ću ti misu, samo reci koji naši nisu !
|
|
Vrh |
|
 |
Croat
|
Naslov: Re: Ljetni transferi Postano: 02 srp 2012, 00:03 |
|
Pridružen/a: 18 srp 2009, 15:14 Postovi: 5156 Lokacija: Na dženazi BiH
|
Pranjić je blizu prelaska u Everton kod Jelavića.
|
|
Vrh |
|
 |
Croat
|
Naslov: Re: Ljetni transferi Postano: 12 srp 2012, 12:51 |
|
Pridružen/a: 18 srp 2009, 15:14 Postovi: 5156 Lokacija: Na dženazi BiH
|
čini se da Modrić sigurno napušta Tottenham (to je rekao i Villas Boas), samo je pitanje u koji će klub otići: Real ili PSG. piše se da Tottenham kao zamjenu za Modrića želi trio Moutinho, Ganso i Džagoev.
Modrićev dodatni razlog za prelazak u PSG: Ibrahimović i Thiago Silva stižu za 65 milijuna
NOVI megatransfer je na pomolu. Sky Sport i Gazzetta dello Sport pišu da je Milan prihvatio PSG-ovih 65 milijuna eura za prodaju Zlatana Ibrahimovića i Thiaga Silve.
Milan je u financijskim poteškoćama pa se, kako se, čini odlučio prodati svog najboljeg igrača kojem godišnje plaća 12 milijuna eura. Ibrahimović je dolaska na San Siro zabio 56 golova, a lani je s 29 pogotka bio prvi strijelac Serie A.
Kako pišu strani mediji, Ibrahimovićev menadžer Mino Raiola je sinoć četiri sata razgovarao s Milanovim potpredsjednikom Adrianom Gallianijem. Nakon toga je odletio u Švedsku naći se s Ibrom i uvjeriti ga da bi odlazak u PSG bio pravi potez. Galliani je na pitanje novinara o transferu samo odgovorio da će se "sve uskoro znati".
Realizira li se transfer, 30-godišnji Ibrahimović će postati najskuplji igrač u povijesti po odštetama koje su klubovi plaćali za njega. Ukupno su Ajax, Juventus, Inter, Barcelona i Milan za njega izdvojili gotovo 190 milijuna eura.
PSG su kupili šeici iz Katara i prošle sezone uložili 108 milijuna eura kako bi osvojili prvi naslov nakon 1994., ali su na kraju završili drugi. Ovo ljeto su doveli Ezequiela Lavezzija iz Napolija.
Parižani su ozbiljno zagrizli i za Luku Modrića. Čini se da su spremni platiti 40 milijuna eura odštete koliko traži Tottenham, a Modriću dati šest milijuna eura godišnje. Francuski mediji su pisali da Modrić nema ništa protiv preseljenja u Pariz jer jako cijeni trenera Carla Ancelottija, a dolaskom Ibrahimovića i Silve dobio bi još jedan razlog za potpis.
|
|
Vrh |
|
 |
zapovjednik
|
Naslov: Re: Ljetni transferi Postano: 12 srp 2012, 17:06 |
|
Pridružen/a: 27 kol 2010, 08:22 Postovi: 4632
|
Ako Tottenham dovede ta tri igraca onda ce sigurno imati ekipu za LP. Samo sumnjam da ce sva trojica doci,mozda jedan.
PSG bi mogao vec ove sezone biti zaheban protivnik u LP.
|
|
Vrh |
|
 |
Croat
|
Naslov: Re: Ljetni transferi Postano: 13 srp 2012, 01:51 |
|
Pridružen/a: 18 srp 2009, 15:14 Postovi: 5156 Lokacija: Na dženazi BiH
|
'Šeici' razveselili Berlusconija: Uh, koliko smo uštedjeli! Predsjednik Milana Silvio Berlusconi potvrdio je informaciju o transferu Zlatana Ibrahimovića i Thiaga Silve u Paris SG... Na ime odštete Milan će prema posljednjim informacijama zaraditi ukupno 62 milijuna eura. „Istina je, prodali smo Thiaga Silvu i Ibrahimovića Parižanima. Uštedjeli smo 150 milijuna eura“, kazao je Berlusconi misleći na zaradu od transfera plus troškove u bruto iznosu koje bi Milan imao do kraja ugovora s ova dva nogometaša. Ibrahimoviću je ugovor s Milanom istjecao 2014., dok je Thiago Silva prije dva tjedna produžio ugovor do 2017. 
|
|
Vrh |
|
 |
Croat
|
Naslov: Re: Ljetni transferi Postano: 13 srp 2012, 02:10 |
|
Pridružen/a: 18 srp 2009, 15:14 Postovi: 5156 Lokacija: Na dženazi BiH
|
Modrić službeno u Realu
|
|
Vrh |
|
 |
BBC
|
Naslov: Re: Ljetni transferi Postano: 23 srp 2012, 01:06 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48 Postovi: 108338 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
Modrić se preserava. Kako bih ga ja šutnuo iz kluba. Prodao bih ga na 4 godine u islandsku ligu.
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
Vrh |
|
 |
zmajček
|
Naslov: Re: Ljetni transferi Postano: 23 srp 2012, 08:48 |
|
Pridružen/a: 07 ožu 2012, 16:05 Postovi: 1274
|
Slažem se. I prošle je godine radio nešto slično,pa ga molili,povećali mu primanja. Prošle godine je cvilio za Chelsea,ove godine za Realom. Ima savršena primanja,ljudi u klubu ga drže kao kap vode na dlanu,on se zajebaje. Klub na pripremama,on sa mamom i tatom na moru.Nije loše. Kaznili su ga sa 80.000 funti mislim,mada je to mizerija od kazne kakvu zaslužuje. Pa ovako se ni Balotelli ne kurči.
|
|
Vrh |
|
 |
BBC
|
Naslov: Re: Ljetni transferi Postano: 27 kol 2012, 18:40 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48 Postovi: 108338 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
Luka je dobro primljen u Real-u. I od kluba i od navijača. Sad je do njega da se pokaže igrom, i da se ne glupira kao u Engleskoj.
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
Vrh |
|
 |
PCM
|
Naslov: Re: Ljetni transferi Postano: 27 kol 2012, 18:50 |
|
Pridružen/a: 17 lip 2009, 21:01 Postovi: 13851 Lokacija: ZG
|
Ovo je još jedan genocid, veći transfer od Džekinog ...
_________________ Muslimane ko je kleo, nije dangubio.
|
|
Vrh |
|
 |
Lebowski
|
Naslov: Re: Ljetni transferi Postano: 27 kol 2012, 18:58 |
|
Pridružen/a: 13 sij 2012, 17:01 Postovi: 12305
|
A ne, nisu nimalo opterećeni.
|
|
Vrh |
|
 |
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|