HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 17 kol 2024, 22:11.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 28 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: U Stocu obnovljen toranj porušene crkve koji je preinačen u "sahat-kulu" padom Bosne i Huma
PostPostano: 29 kol 2012, 14:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
http://www.klix.ba/vijesti/bih/sahat-ku ... /120828045

Sahat kula. Da vidimo komentare fašista sa klix:

Citat:
elhamdullilah

Citat:
Bosnjaci procitajte tekst i uputite se u situaciju. Nacelnik us_tas_a je bio protivi i pokusavao je onemoguciti ovu ljepotu.

Citat:
Bošnjačka pobjeda nad hrvatsko-katoličkim zločincima.

Citat:
Stolac vjekovni Bošnjački grad pa to zna i ptica na grani zar ćemo se lagati?!
Braćo samo hrabro i samo naprijed! Ne trazimo tudje,zelimo samo ono sto je naše!

Citat:
O moji Bošnjaci ne ostavljajte Stolac katilima i dušmanima,Stolac je oduvjek bila stara bošnjačka - muslimanska čaršija!!! Naseljavajmo se u našu lijepu Hercegovinu,u naš stari bošnjački grad Mostar,Stolac,Čapljinu-Poč
itelj,Livno,Nevesinje,pa i Neum na kraju krajeva zašto da ne?! Prelijep primorski gradić! Sve je to naše,samo treba mudro i hrabro s vjerom u Boga i otadzbinu! Zivjela Bosna,zivjeli Bošnjaci svih vjera i religija pa i Bošnjaci katolici iz Hercegovine koji nas i ne vole baš a i bošnjaci pravoslavci iz Nevesinja takodje!

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Obnovljena osmanska glupost u Stocu
PostPostano: 29 kol 2012, 14:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
Samo da poselamim shupke sa gmizavaca
duvajte ga,povedite i rajkana sa njegovim toplim bratom samozvanim zirdumom,možda vam bude zabavnije

STOČANI KAPA DO PODA,tako se brani rodni prag i toprak,BRAVO

Citat:
Ša je vlašino krivo ti sto ponovo rastemo u visine jel? Crkni!
STOLAC BOŠNJAČKI GRAD!

Citat:
Pozovi lea ploćkinića pa mu se onako pošteno izjadaj

BBUUUHHHHAHAHAHAHAHHAHAH
AHAH

STOČANI AFERIM,malo po malo,mic po mic i Stolac poprima izgled prave bošnjačke čaršije,AFERIM još jednom.

Citat:
Brutalna dominacija Bošnjaka nad izmajiriziranim i kmecavim škutorima

Citat:
p.s.: Halo latini, cujete li nas? P......, nestajete!
Haaaaloooo, latiniii?
Malo vas je, malo vas je, p...... !

Citat:
više od 50% tih "Hrvata" je OD Stoca, a ne iz Stoca, dok su Bošnjaci skoro 100% čaršijska djeca koja će tu i ostati. A vi "Hrvati" koje Hrvati ne podnose marš nazad na njivu gdje vam je i mjesto...kmetovi.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Obnovljena osmanska glupost u Stocu
PostPostano: 29 kol 2012, 14:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 vel 2012, 13:30
Postovi: 12935
BBC je napisao/la:
,pa i Neum na kraju krajeva zašto da ne?! Prelijep primorski gradić! Sve je to naše,samo treba mudro i hrabro s vjerom u Boga i otadzbinu! Zivjela Bosna,zivjeli Bošnjaci svih vjera i religija pa i Bošnjaci katolici iz Hercegovine koji nas i ne vole baš a i bošnjaci pravoslavci iz Nevesinja takodje!


slika

Vuku koreni? :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Obnovljena osmanska glupost u Stocu
PostPostano: 29 kol 2012, 14:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 16:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
BBC je napisao/la:
http://www.klix.ba/vijesti/bih/sahat-kula-se-ponovo-uzdigla-nad-carsijom-u-stocu/

Sahat kula. Da vidimo komentare fašista sa klix:

Citat:
elhamdullilah

Citat:
Bosnjaci procitajte tekst i uputite se u situaciju. Nacelnik us_tas_a je bio protivi i pokusavao je onemoguciti ovu ljepotu.

Citat:
Bošnjačka pobjeda nad hrvatsko-katoličkim zločincima.

Citat:
Stolac vjekovni Bošnjački grad pa to zna i ptica na grani zar ćemo se lagati?!
Braćo samo hrabro i samo naprijed! Ne trazimo tudje,zelimo samo ono sto je naše!

Citat:
O moji Bošnjaci ne ostavljajte Stolac katilima i dušmanima,Stolac je oduvjek bila stara bošnjačka - muslimanska čaršija!!! Naseljavajmo se u našu lijepu Hercegovinu,u naš stari bošnjački grad Mostar,Stolac,Čapljinu-Poč
itelj,Livno,Nevesinje,pa i Neum na kraju krajeva zašto da ne?! Prelijep primorski gradić! Sve je to naše,samo treba mudro i hrabro s vjerom u Boga i otadzbinu! Zivjela Bosna,zivjeli Bošnjaci svih vjera i religija pa i Bošnjaci katolici iz Hercegovine koji nas i ne vole baš a i bošnjaci pravoslavci iz Nevesinja takodje!


Jbte ispranih mozgova i ludih ljudi =)) .

Inače nemam ništa protiv obnovi ove kule, nije ružna, dapače. Jedno od rijetkih lijepih stvari što su Turci donijeli ovdje.

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Obnovljena osmanska glupost u Stocu
PostPostano: 29 kol 2012, 14:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 16:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Jagnjeca brigada je napisao/la:
BBC je napisao/la:
,pa i Neum na kraju krajeva zašto da ne?! Prelijep primorski gradić! Sve je to naše,samo treba mudro i hrabro s vjerom u Boga i otadzbinu! Zivjela Bosna,zivjeli Bošnjaci svih vjera i religija pa i Bošnjaci katolici iz Hercegovine koji nas i ne vole baš a i bošnjaci pravoslavci iz Nevesinja takodje!


slika

Vuku koreni? :zubati


Sigurno je iz Podrinja :zubati

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Obnovljena osmanska glupost u Stocu
PostPostano: 29 kol 2012, 14:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Je li ta kula napravljena od stare katoličke crkve ? Istog je izgleda.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Obnovljena osmanska glupost u Stocu
PostPostano: 29 kol 2012, 14:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 16:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
BBC je napisao/la:
Je li ta kula napravljena od stare katoličke crkve ? Istog je izgleda.


Ako jest, lako se to riješi, dodaš jedan lijepi križ na vrh, ipak ako obnavljamo stara zdanja, obnovimo ih u originalu :zubati .

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Obnovljena osmanska glupost u Stocu
PostPostano: 29 kol 2012, 14:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 vel 2012, 13:30
Postovi: 12935
Zadar1993 je napisao/la:
Sigurno je iz Podrinja :zubati


Ma to je neki od ovih...

slika

:zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Obnovljena osmanska glupost u Stocu
PostPostano: 29 kol 2012, 14:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 16:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Jagnjeca brigada je napisao/la:
Zadar1993 je napisao/la:
Sigurno je iz Podrinja :zubati


Ma to je neki od ovih...

slika

:zubati


Oj Alijo tebe Podrinjci lažu
Oni vole đenerala Dražu
:zubati

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Obnovljena osmanska glupost u Stocu
PostPostano: 29 kol 2012, 14:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 vel 2012, 13:30
Postovi: 12935
Zadar1993 je napisao/la:
Oj Alijo tebe Podrinjci lažu
Oni vole đenerala Dražu
:zubati


Sad smo prizvali šejtana, samo pazi. :zubati

Citat:
više od 50% tih "Hrvata" je OD Stoca, a ne iz Stoca, dok su Bošnjaci skoro 100% čaršijska djeca koja će tu i ostati. A vi "Hrvati" koje Hrvati ne podnose marš nazad na njivu gdje vam je i mjesto...kmetovi.


Ovo mi uopšte nije jasno, a vidim da se mnogi lože na to. Kao Srbi i Hrvati su iz nekih vukojebina, a eto Bošnjaci su već hiljadama godina oriđinale iz čaršija, bečka škola i sl. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Obnovljena osmanska glupost u Stocu
PostPostano: 29 kol 2012, 14:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 14:26
Postovi: 7169
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Jagnjeca brigada je napisao/la:
BBC je napisao/la:
,pa i Neum na kraju krajeva zašto da ne?! Prelijep primorski gradić! Sve je to naše,samo treba mudro i hrabro s vjerom u Boga i otadzbinu! Zivjela Bosna,zivjeli Bošnjaci svih vjera i religija pa i Bošnjaci katolici iz Hercegovine koji nas i ne vole baš a i bošnjaci pravoslavci iz Nevesinja takodje!


slika

Vuku koreni? :zubati

Pa vidiš li ljiljana na grbu,sigurno ih je to zavaralo,hehe.
Ne znaju ni oni više gdje gone i kojem se Bogu mole,elhamdilulah

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Obnovljena osmanska glupost u Stocu
PostPostano: 29 kol 2012, 14:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 vel 2012, 13:30
Postovi: 12935
kiler je napisao/la:
Pa vidiš li ljiljana na grbu,sigurno ih je to zavaralo,hehe.
Ne znaju ni oni više gdje gone i kojem se Bogu mole,elhamdilulah


Ma ovaj or'o je veći Bosanac od Želje Komšića. Ima dva ljiljana. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Obnovljena osmanska glupost u Stocu
PostPostano: 29 kol 2012, 14:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 16:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Jagnjeca brigada je napisao/la:

Citat:
više od 50% tih "Hrvata" je OD Stoca, a ne iz Stoca, dok su Bošnjaci skoro 100% čaršijska djeca koja će tu i ostati. A vi "Hrvati" koje Hrvati ne podnose marš nazad na njivu gdje vam je i mjesto...kmetovi.


Ovo mi uopšte nije jasno, a vidim da se mnogi lože na to. Kao Srbi i Hrvati su iz nekih vukojebina, a eto Bošnjaci su već hiljadama godina oriđinale iz čaršija, bečka škola i sl. :zubati


Ni meni isto nije jasno, s tim da valja napomenuti da su katolička i pravoslavna sela imala puno urbaniji izgled od jednog "grada" BiH za vrijeme Turaka s obzirom da su potonji bile prave kasabe sa tek pokojim mostom ili vilom bega koji bi davali ikakav obris grada.

Tek dolaskom Austrije i puštanjem Hrvata i Srba u dotadašnje "gradove" isti počinju dobivati urbane obrise, u čemu je veliku ulogu imala i sama Austrija koja je napokon, nakon 5 stoljeća donijela malo kulture i europskog duha u jednu pograničnu provinciju Osmanlijskog Carstva koja je u cijeloj svojoj povijest unutar istoga služila jedino kao polazišna točka za pljačke u Hrvatsku, Ugarsku i Austriju ili kao velika obrambena utvrda Turaka u protuudaru Austrije.

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Obnovljena osmanska glupost u Stocu
PostPostano: 29 kol 2012, 14:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 vel 2012, 13:30
Postovi: 12935
Zadar1993 je napisao/la:
Ni meni isto nije jasno, s tim da valja napomenuti da su katolička i pravoslavna sela imala puno urbaniji izgled od jednog "grada" BiH za vrijeme Turaka s obzirom da su potonji bile prave kasabe sa tek pokojim mostom ili vilom bega koji bi davali ikakav obris grada.

Tek dolaskom Austrije i puštanjem Hrvata i Srba u dotadašnje "gradove" isti počinju dobivati urbane obrise, u čemu je veliku ulogu imala i sama Austrija koja je napokon, nakon 5 stoljeća donijela malo kulture i europskog duha u jednu pograničnu provinciju Osmanlijskog Carstva koja je u cijeloj svojoj povijest unutar istoga služila jedino kao polazišna točka za pljačke u Hrvatsku, Ugarsku i Austriju ili kao velika obrambena utvrda Turaka u protuudaru Austrije.


Tačno tako. Ono malo finih stvari po BiH su uglavnom dizali ili A-U ili hrvatski i srpski trgovci (crkve, domovi, škole itd). Sarajevo je postalo ozbiljan grad tek za vreme Jugoslavije, posebno one druge. Ali evo, svedoci smo da se ljudi još uvek ponose (polu)feudalnim uređenjem. :neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Obnovljena osmanska glupost u Stocu
PostPostano: 29 kol 2012, 14:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:56
Postovi: 9970
A sto ste i vi paljevina u ***..
Tu se ritate na reakcije par odjeresenih degenerika

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Obnovljena osmanska glupost u Stocu
PostPostano: 29 kol 2012, 14:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 vel 2012, 13:30
Postovi: 12935
Ma niko se ne pali, internet komentari su uglavnom svuda komedija i izlivi primitivnosti... Ali ovo sa gradovima sam primetio kao često pominjanu stvar.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Obnovljena osmanska glupost u Stocu
PostPostano: 29 kol 2012, 14:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 10:57
Postovi: 9626
Lokacija: HR HB
Pukao je link na članak..., morebit su skontali da nije obnovljen zvonik crkve u prvotnom obliku. :D

Ovo je bio zvonik crkve koja je srušena, sličnih turskih preinaka ima diljem gradova kud je "turska oslobodilaĆka vojska" prošla i donijela "svijetlost života" u Tamni vilajet..., zametnu, čitaj poruše i popale, tragove onda mu natuknu namjenu i ime "sahat kula", mo'š si mislit neimara i graditelja vrli što izgradiše velebna zdanja cijeloga vakta da im najveće i najvelebnije građevine datiraju od prije dolaska turskih Jihadlija. Na kraju obnove obavezno ide zastava mjesec-zvijezda jer ona zorno pokazuje koliko je sahata, jelte...

Za današnje povjesničare i arheologe u BiH je ovo doba sramotne šutnje i povlačenja pred lažima koje plasiraju baštinici turske okupacije na Bosnu, a valjda će ih stići jednog dana prezir struke.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Obnovljena osmanska glupost u Stocu
PostPostano: 29 kol 2012, 14:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:56
Postovi: 9970
Pa spominju kad su glupi i neuki.. Okupacijom osmanlija krscani su se povlacili pred tom gamadi.. Bjezali van naseljenih mjesta naknadnih kasaba (takve su i sad gdje su oni vecina) i osnivali sela .. A ja im i gradova kojim se dice popisam im se na gradove..

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Obnovljena osmanska glupost u Stocu
PostPostano: 29 kol 2012, 14:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:56
Postovi: 9970
Aman jarabi jesu je ulastili a za mjesec dana ce sve popeksimetit kako su cisti

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Obnovljena osmanska glupost u Stocu
PostPostano: 29 kol 2012, 15:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 svi 2010, 15:38
Postovi: 2207
bumbar92 je napisao/la:
Za današnje povjesničare i arheologe u BiH je ovo doba sramotne šutnje i povlačenja pred lažima koje plasiraju baštinici turske okupacije na Bosnu, a valjda će ih stići jednog dana prezir struke.


mostarska sahat-kula je zvonik svetog luke.
ne znam koja je stolačka, ali znam da je isto zvonik crkve.
i to su nacionalna (!) zaštićena blaga.
time se bavi fra andrija nikić, ali ga nitko od naših puno ne ferma.
ono, ne bi se šteli zamerati...
on je pisao dosta o tome, nešto je i prosvjedovao, ne sićam se detalja u svezi gradnje neke džamije u mostaru što je napravljena na temeljima katoličke crkve.
malo toga mi diže tlak poput one nakaradne stare ćuprije u mostaru što izaziva toliko sentimenta kod multikultaša da ne znam jel mi veća jmuka gledajući to sranje iznad one kanalizacije ili tu silnu patetiku koju i danas izaziva spomen na njegovo rušenje.

_________________
16.11.2012. - "...izmjena u reprezentaciji Hrvatske, izlaze Gotovina i Markač, ulaze Čačić i Sanader..."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Stocu obnovljen toranj porušene crkve koji je preinačen u "sahat-kulu" padom Bosne i Huma
PostPostano: 29 kol 2012, 15:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ponosne Muslimani. Tako ih treba i tretirati, ne treba tu imati zabune.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Obnovljena osmanska glupost u Stocu
PostPostano: 29 kol 2012, 15:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 10:57
Postovi: 9626
Lokacija: HR HB
Ilirk@ je napisao/la:
bumbar92 je napisao/la:
Za današnje povjesničare i arheologe u BiH je ovo doba sramotne šutnje i povlačenja pred lažima koje plasiraju baštinici turske okupacije na Bosnu, a valjda će ih stići jednog dana prezir struke.


mostarska sahat-kula je zvonik svetog luke.
ne znam koja je stolačka, ali znam da je isto zvonik crkve.
i to su nacionalna (!) zaštićena blaga.
time se bavi fra andrija nikić, ali ga nitko od naših puno ne ferma.
ono, ne bi se šteli zamerati...
on je pisao dosta o tome, nešto je i prosvjedovao, ne sićam se detalja u svezi gradnje neke džamije u mostaru što je napravljena na temeljima katoličke crkve.
malo toga mi diže tlak poput one nakaradne stare ćuprije u mostaru što izaziva toliko sentimenta kod multikultaša da ne znam jel mi veća jmuka gledajući to sranje iznad one kanalizacije ili tu silnu patetiku koju i danas izaziva spomen na njegovo rušenje.


U ovome dobu neootomanskog multietniĆarkog zamaha je teško o tome i pričati, jednostavno nije nikome u interesu da otriježnjuje "izgubljene u prostoru i vremenu" sa grubom istinom koja se mora pogledati u oči kad-tad, a da se vadi stoljetna žuć.
Na stranu što se radi o bogomoljama naroda koji još uvijek živi i nastanjuje te prostore, nego će sve ove preinačene građevine dobiti pozadinu kao Osmanagine "Bosanske piramide". Romantična priča kojom se želi prikriti prava povijest i sudbina prvotnih građevina jednostavno nije dovoljna i previše je prozirna, pa će ti veliki Muslimani-neimari, prekrajači crkvi i povijesti skončati kao i Osmanaga pred očima svjetske javnosti čim se malo stručno zagrebe iza ovih paravana i hauški.

Turski Vakat i zulum je iscurio, samo je pitanje dana ili godine kada će se o tome javno, stručno i otvoreno početi govoriti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Stocu obnovljen toranj porušene crkve koji je preinačen u "sahat-kulu" padom Bosne i Huma
PostPostano: 29 kol 2012, 16:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Kod njih se sve vrti oko islama. Tko to ne vidi stvarno je slijep.
Sve im je prožeto tim islamom.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Stocu obnovljen toranj porušene crkve koji je preinačen u "sahat-kulu" padom Bosne i Huma
PostPostano: 29 kol 2012, 16:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 lip 2009, 09:42
Postovi: 2126
Lokacija: Beograd
komentari su im bolesni, pravi fasisti.Trebalo bi mi poslat Putina da primeni cecenski model :biceovodobro

slika

_________________
Čevo ravno, gnjijezdo junačko,
a krvavo ljudsko razbojište,
mnoge li si vojske zapamtilo,
mnoge li si majke ojadilo!
Ljudske su te kosti zatrpale,
ljudskom si se krvlju opjanilo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: U Stocu obnovljen toranj porušene crkve koji je preinačen u "sahat-kulu" padom Bosne i Huma
PostPostano: 29 kol 2012, 21:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 svi 2009, 14:06
Postovi: 1627
Lokacija: Zagreb-Čapljina
Džaba im sve. Južno od Jablanice mrka kapa.

_________________
...Mostar, Stolac, Neum i Čapljina Hrvatska je stara djedovina, gdje su došli vječno će ostati to je zemlja gdje žive Hrvati...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 28 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO