HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 srp 2024, 23:26.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 286 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Stižu Turci na nosaču aviona
PostPostano: 07 ožu 2013, 15:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 12:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
seherzada je napisao/la:

Zamislite, ne daj Boze da se to ponovi - oni bi Jopet sa nami, razgovarali o vami - a to nikak' nije dobro za nasu multi-kulti BH kakvu ja najiskrenije svim srcem podrzavam! =))

Da, razgovarali su pa su opet nas koji smo za cjelovitu, smjestili na 23%, ne računajući mene koji svoj BiH patriotizam u manjem beiha entitetu moram kriti kao zmija noge a tako bih rado volio izaći na recimo, banjalučku ulicu Kralja Petra I Karađorđevića, ogrnuti se našom zastavom i glasno uzviknuti: "Ja sam ponosni Bosanac i Hercegovac" :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Stižu Turci na nosaču aviona
PostPostano: 07 ožu 2013, 16:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 lip 2009, 09:42
Postovi: 2122
Lokacija: Beograd
seherzada je napisao/la:
DzoniBG je napisao/la:

Ekspanzija je bila dvojaka... prvo se u Balkanskim ratovima oslobadjala Stara Srbija, tj Kosovo i Makedonija... kao zemlje koje su bile deo srednjevekovne Srbije... ali tamo je demografska slika drasticno promenjena, sto visestrukim egzodusom Srba sa Kosova, sto uticajem Bugarske drzave i crkve na razvoj svesti u Makedoniji... mi smo tamo dosli terajuci Turke, ali nismo zatekli mnogo nasih ljudi...

Oni su otisli na sever i zapad... zato je sledeci nivo ekspanzije srpske drzavnosti isao prema oblastima gde zive Srbi u znacajnom broju... u Vojvodini, u BiH, i u delovima Hrvatske... napravila se Jugoslavija, i moze se reci da je ona objedinila sve Srbe, ali nedovoljno tacno je da je Juga bila ustvari prosirena Srbija... mozda jedno kratko vreme desetak godina kad je Aca uz velika protivljenja drzao sve pod sobom... posle toga stavljanje znaka jednakosti izmedju Srbije i Juge je jedna netacna i maliciozna konstrukcija.

Nase teziste se pod udarom Turaka, i teskog zivota selilo na sever i zapad... otprilike ista pocetna masa je samo "shiftovana", pa sad ako se gleda megalomanski - moze se reci da je neuspeh sto nismo zadrzali i teritorije srednjevekovne drzave, i teritorije koje smo naseljavali kasnije... ali to nije objektivno stajaliste...zadrzali smo uglavnom ono gde smo i ziveli u moderno vreme...


To kazem, pametnije bi bilo da ste se vratili tamo odakle ste dosli u BiH i Hrvatsku, nego sto ste radili na VKK granici.

Ovako ste sad ni tam'-ni vam'...


Ti ces nesto da pricas Srbima, pogledaj vas bosnjake,rasuti ste po balkanu kao kurdi, nemate svoju drzavu,sabijeni, razjedinjeni, pogubljeni,teritorijalno pocepani, pokrij se usima

_________________
Čevo ravno, gnjijezdo junačko,
a krvavo ljudsko razbojište,
mnoge li si vojske zapamtilo,
mnoge li si majke ojadilo!
Ljudske su te kosti zatrpale,
ljudskom si se krvlju opjanilo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Stižu Turci na nosaču aviona
PostPostano: 07 ožu 2013, 16:55 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2010, 03:39
Postovi: 3246
daxt je napisao/la:
seherzada je napisao/la:

To kazem, pametnije bi bilo da ste se vratili tamo odakle ste dosli u BiH i Hrvatsku, nego sto ste radili na VKK granici.

Ovako ste sad ni tam'-ni vam'...


Ti ces nesto da pricas Srbima, pogledaj vas bosnjake,rasuti ste po balkanu kao kurdi, nemate svoju drzavu,sabijeni, razjedinjeni, pogubljeni,teritorijalno pocepani, pokrij se usima


Pa ja to citavo vrijeme govorim, Bosnjaci razasuti po BiH, Sandzaku, Crnoj Gori, ali Srbi razasuti po Srbiji, Crnoj Gori, Republici Sumskoj. :D Tak' da niti Srbi, sa svojim glavnim centrom Beogradom, a niti Bosnjaci sa svojim glavnim centrom Sarajevom, ne ostvaruju svoj puni kapacitet

Kao konacno rjesenje koje se samo po sebi namece: Bosnjaci iz Novi Pazar i Podgorica pravac Banja Luka, Srbi iz Banja Luka pravac Novi Pazar i Podgorica, i jedni i drugi na dobitku, zar ne?

:zubati

_________________
Robbie = Grand Pinocchio! Bumbar = Vojnik Svejk! Nasa Kvacica = Homer Simpson!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Stižu Turci na nosaču aviona
PostPostano: 07 ožu 2013, 17:07 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2010, 03:39
Postovi: 3246
Agathonikos je napisao/la:
seherzada je napisao/la:

Zamislite, ne daj Boze da se to ponovi - oni bi Jopet sa nami, razgovarali o vami - a to nikak' nije dobro za nasu multi-kulti BH kakvu ja najiskrenije svim srcem podrzavam! =))

Da, razgovarali su pa su opet nas koji smo za cjelovitu, smjestili na 23%, ne računajući mene koji svoj BiH patriotizam u manjem beiha entitetu moram kriti kao zmija noge a tako bih rado volio izaći na recimo, banjalučku ulicu Kralja Petra I Karađorđevića, ogrnuti se našom zastavom i glasno uzviknuti: "Ja sam ponosni Bosanac i Hercegovac" :D


Eto vidite... dok u isto vrijeme tam po drugoj kolijevci oni zli muzziji prave dzamije sa najvecim minaretima na Balkanu, tuku srpsku policiju, ugrozavaju put ka srpkom Jadranu (koji je trenutno pod crnogorskom okupacijom), i sl. =))

Ovi Srbeki nit imaju BiH nit imaju CG, a da su pametni ko sto nisu, mogli su imati i CG i K(iM) samo da su slusali nas. Ovako im preostaje da posljednjim trzajima snage spasu ako nic Crnu Goru. Da imaju pameti, tako bi ucinili... =))

_________________
Robbie = Grand Pinocchio! Bumbar = Vojnik Svejk! Nasa Kvacica = Homer Simpson!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Stižu Turci na nosaču aviona
PostPostano: 07 ožu 2013, 19:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 12:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
seherzada je napisao/la:

Eto vidite... dok u isto vrijeme tam po drugoj kolijevci oni zli muzziji prave dzamije sa najvecim minaretima na Balkanu, tuku srpsku policiju, ugrozavaju put ka srpkom Jadranu (koji je trenutno pod crnogorskom okupacijom), i sl. =))

Ovi Srbeki nit imaju BiH nit imaju CG, a da su pametni ko sto nisu, mogli su imati i CG i K(iM) samo da su slusali nas. Ovako im preostaje da posljednjim trzajima snage spasu ako nic Crnu Goru. Da imaju pameti, tako bi ucinili... =))

Gospođice Šeherzada, mi bosanski patrioti se imamo običaj naslađivati problemima Srbeka a svjesni smo da se svaki njihov problem prelama preko naših leđa.
Pominjemo KiM a znamo da će ga Srbeki vratiti a naše albanske prijatelje zatjerati u albanska brda, kad za to dođe vrijeme.
Pominjemo Crnu Goru a znamo da su njeni žitelji malo Srba pa malo Crnogorci, pa opet malo Srbi pa opet Crnogorci i tako u krug. Uostalom, da u Crnoj Gori sutra Srbi spadnu na 10 ljudi, od tih 10, njih 9 je sasvim dovoljno da organizuje novi đenosajd nad nama jer su i onih 15 đenosajda koji smo doživili, organizovani upravo od Srbeka porijeklom iz Crne Gore.
Pominjete i RSK i naslađujete se tim, a znate da je masa ljudi iz nje danas u manjem beiha entitetu i uz domaće Srbeke, čine monolitnu grupu onih koji će nas danas - sutra, opet ganjati po našoj državi a možda i stjerati, ne na komotnih 3% već na skromnih 1% :D

Uz to, a veoma je važno, mi imamo i problem sa našim podjelama, pa su jedni muslimani, drugi Muslimani, treći Bošnjaci, četvrti Bosanci, peti Bosanci i Hercegovci (npr. ja :D ), šesti talibanci i muađedinci, sedmi ovi-oni itd, što dodatno otežava naš položaj i uz malo sufliranja sa strane, nije nemoguće i da stave kost među nas i da, dok ratujemo sa našim neprijateljima, zaratimo i međusobno kao što smo ratovali u Babinoj krajini i da nas na kraju priče, ne bude ni za popuniti gore pomenutih 1% :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Stižu Turci na nosaču aviona
PostPostano: 07 ožu 2013, 19:47 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2010, 03:39
Postovi: 3246
Agathonikos je napisao/la:
seherzada je napisao/la:

Eto vidite... dok u isto vrijeme tam po drugoj kolijevci oni zli muzziji prave dzamije sa najvecim minaretima na Balkanu, tuku srpsku policiju, ugrozavaju put ka srpkom Jadranu (koji je trenutno pod crnogorskom okupacijom), i sl. =))

Ovi Srbeki nit imaju BiH nit imaju CG, a da su pametni ko sto nisu, mogli su imati i CG i K(iM) samo da su slusali nas. Ovako im preostaje da posljednjim trzajima snage spasu ako nic Crnu Goru. Da imaju pameti, tako bi ucinili... =))

Gospođice Šeherzada, mi bosanski patrioti se imamo običaj naslađivati problemima Srbeka a svjesni smo da se svaki njihov problem prelama preko naših leđa.
Pominjemo KiM a znamo da će ga Srbeki vratiti a naše albanske prijatelje zatjerati u albanska brda, kad za to dođe vrijeme.
Pominjemo Crnu Goru a znamo da su njeni žitelji malo Srba pa malo Crnogorci, pa opet malo Srbi pa opet Crnogorci i tako u krug. Uostalom, da u Crnoj Gori sutra Srbi spadnu na 10 ljudi, od tih 10, njih 9 je sasvim dovoljno da organizuje novi đenosajd nad nama jer su i onih 15 đenosajda koji smo doživili, organizovani upravo od Srbeka porijeklom iz Crne Gore.
Pominjete i RSK i naslađujete se tim, a znate da je masa ljudi iz nje danas u manjem beiha entitetu i uz domaće Srbeke, čine monolitnu grupu onih koji će nas danas - sutra, opet ganjati po našoj državi a možda i stjerati, ne na komotnih 3% već na skromnih 1% :D

Uz to, a veoma je važno, mi imamo i problem sa našim podjelama, pa su jedni muslimani, drugi Muslimani, treći Bošnjaci, četvrti Bosanci, peti Bosanci i Hercegovci (npr. ja :D ), šesti talibanci i muađedinci, sedmi ovi-oni itd, što dodatno otežava naš položaj i uz malo sufliranja sa strane, nije nemoguće i da stave kost među nas i da, dok ratujemo sa našim neprijateljima, zaratimo i međusobno kao što smo ratovali u Babinoj krajini i da nas na kraju priče, ne bude ni za popuniti gore pomenutih 1% :D


=))

Dragi sjor Aga,

znamo svi da bi danas i SAP Vojvodina bila nezavisna drzava da nije bilo onih krajisnika iz RSK koji su je zacementirali kao srpsku pokrajinu. A zamislite kako su ti Srbeki ispali smijesni tam '90-tih, kad su prijetili nasim bosansko-patriotskim i nasim saveznickim hrvatskim snagama kada su htjeli osloboditi Banjaluku... Da to nisu cinili, danas bi ti Srbeki iz Banjaluke zivili po Podgorici, Novom Pazaru, Pristini... Crna Gora, Kosovo, pa i Sandzak bi bili zacementirani kao srpske pokrajine jednako kao i Vojvodina i Sumadija... a ne nezavisni il nestabilni kao sto je danas slucaj! Da su bar uspjeli anektirati dio BiH, nego ni to...

Skroz lose bilo to srpsko rukovodstvo u proslosti, sto ne znaci da ce bit tako lose i u buducnosti. :zubati

A naravno, s druge strane, moralno-ljuCke, niko ne bi ni zelio da se srpsko rukovodstvo opameti, tu se slazem s Vami!

_________________
Robbie = Grand Pinocchio! Bumbar = Vojnik Svejk! Nasa Kvacica = Homer Simpson!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Stižu Turci na nosaču aviona
PostPostano: 07 ožu 2013, 20:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 12:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Gospođice Šeherzada, KiM će biti vraćeno Srbiji a naši prijatelji Albanci će demokratskim putem biti zamoljeni da ga napuste, kao i 99. godine (kad za to dođe vrijeme :D ), Crna Gora će i dalje ostati u sferi srpskih interesa a o Sanđaku i Vojvodini je izlišno i govoriti. Opet vam ponavljam, naša država Bosna i Hercegovina ispašta upravo zbog stvari koje navodite kao probleme Srbije a vi se time naslađujete, kao njen najveći dušmanin :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Stižu Turci na nosaču aviona
PostPostano: 07 ožu 2013, 20:14 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2010, 03:39
Postovi: 3246
Agathonikos je napisao/la:
Gospođice Šeherzada, KiM će biti vraćeno Srbiji a naši prijatelji Albanci će demokratskim putem biti zamoljeni da ga napuste, kao i 99. godine (kad za to dođe vrijeme :D ), Crna Gora će i dalje ostati u sferi srpskih interesa a o Sanđaku i Vojvodini je izlišno i govoriti. Opet vam ponavljam, naša država Bosna i Hercegovina ispašta upravo zbog stvari koje navodite kao probleme Srbije a vi se time naslađujete, kao njen najveći dušmanin :D


=))

Cak naprotiv gosn Aga, ja se ne nasladjujem problemima Srbije, a ni nase lijepe domaje Bosne i Hercegovine.

Ja samo kazem, da rjesenje problema koje ima nasa komsinica Srbija a i nasa lijepa domaja BiH, odgovor na te problemcice, usmjerava paznju svih nas na ove nase Srbeke koji zive u BiH... oni su kljuc i rjesenje svih problemcica!

=))

_________________
Robbie = Grand Pinocchio! Bumbar = Vojnik Svejk! Nasa Kvacica = Homer Simpson!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Stižu Turci na nosaču aviona
PostPostano: 07 ožu 2013, 20:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 12:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
seherzada je napisao/la:
Cak naprotiv gosn Aga, ja se ne nasladjujem problemima Srbije, a ni nase lijepe domaje Bosne i Hercegovine.

Ne bih rekao, gospođice Šeherzada. Dapače. Čak na momente pomislim da je krajnji cilj vašeg forumskog dejstvovanja, sprdanje sa našom državom i nama kojima je ona u srcu, a posebno bataljunima onih iz većeg entiteta čije su misli utkane u želju za boljim sutra naše države Bosne i Hercegovine, a to nije dobro :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Stižu Turci na nosaču aviona
PostPostano: 07 ožu 2013, 20:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Aga, ti si pravi Latin.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Stižu Turci na nosaču aviona
PostPostano: 07 ožu 2013, 20:54 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2010, 03:39
Postovi: 3246
Agathonikos je napisao/la:
seherzada je napisao/la:
Cak naprotiv gosn Aga, ja se ne nasladjujem problemima Srbije, a ni nase lijepe domaje Bosne i Hercegovine.

Ne bih rekao, gospođice Šeherzada. Dapače. Čak na momente pomislim da je krajnji cilj vašeg forumskog dejstvovanja, sprdanje sa našom državom i nama kojima je ona u srcu, a posebno bataljunima onih iz većeg entiteta čije su misli utkane u želju za boljim sutra naše države Bosne i Hercegovine, a to nije dobro :D


Grijesite gosn Aga,

pa ja da imam neke zle namjere, ja bih se uhinjila, usutila, ukeketila, i nista od ovoga sto sam napisala ne bih ovako glasno i javno napisala, suflirajuci Vami o cem se u kuloarima svjetskih organizacija vec prica. Umjesto da mi kazete hvala, Vi mene smatrate neprijateljicom! Razocarali ste me sjor Aga... maximalno... :thumbdown

=))

_________________
Robbie = Grand Pinocchio! Bumbar = Vojnik Svejk! Nasa Kvacica = Homer Simpson!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 286 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: pakovic, Robbie MO i 48 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO